Arama sonuçlarınız

1. kunyeci

Jakemy’mi Xiamio’mi

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere bu iki markanın küçük kullanışlı güzel bir tornavida seti var ama ikisi arasında kaldım hangisini almam daha mantıklı ve doğru olur daha önceden alıp kullanan arkadaşlar ya da tavsiye de bulunacak arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  2. kunyeci

Windows Ön Yüklenebilir DVD oluşturm

Selamün aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorum var DVD veya USB belleğe Ön yüklenebilir windows on yüklemek istiyorum Özellikle masaüstü bilgisayar için BIOS ayarlarından bot ayarını değiştirmeden direk DVDyi takıp kurulum ekranına geçebilir miyim İSO formatında dosyayı yazdırdığım zaman
  3. kunyeci

Azami tamir süresi ne zaman başlar

Merhabalar arkadaşlar 1 sene önce laptop aldım.ekranda gölgelenme gibi bi sorun vardi açılış ekraninda belli oluyor normalde.servise gönderdim ve beni aradılar bunun sorun olmadığını söylediler bakımlarını yapıp geri gönderdiler ama ben çok rahatsız olmaya başladım ve tekrar gönderdim...
  4. kunyeci

Azami tamir süresi ne zaman başlar

Merhabalar arkadaşlar 1 sene önce laptop aldım.ekranda gölgelenme gibi bi sorun vardi açılış ekraninda belli oluyor normalde.servise gönderdim ve beni aradılar bunun sorun olmadığını söylediler bakımlarını yapıp geri gönderdiler ama ben çok rahatsız olmaya başladım ve tekrar gönderdim...
  5. kunyeci

Gtx 765M VBios(video bios) Sürümü

Merhaba arkadaşlar msi ge 70 2oe laptopum var ekran karti gtx 765m bunun VBios ( video bios) sürümünü bulamadım kendi sitesinde aradım ama beceremedim.yeni sürümünün çıktığı ni duymuştum bunu güncellemem lazım sadece bu sürümün dosyası eksik yardım lütfen
  6. kunyeci

Hp Dv 6 3320 St parmak izi okuyucu sorunu

Merhaba arkadaşlar laptopumun parmak izi okuyucusunu bir türlü çalıştıramadım sistemde aygıt düzgün çalışıyo olarak görünüyor yardım lutfen
  7. kunyeci

S4 Mini Hafıza Kartı Acilll !!!!!!

Merhaba arkadaşlar s4 mini telefonuma Samsung marka 64 GB SDHC hafıza kartı alacamda çalıştırırmı acaba bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  8. kunyeci

Magix Wireless isimli program lazım

Merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere magix wireless isimli program lazım çok aradım ama bulamadım direk indirebilecegim bi link atabilirseniz çok sevinirim
  9. kunyeci

Msi Ge70 2oe ekraninda dairesel çizgiler

Merhabalar arkadaşlar çok yakın bi zamanda msi ge70 2oe 201tr laptop aldim.bugun dikkatimi çekti ekrana yakından bakinca sol tarafta dairesel,sağ tarafta ise dağ görünümüne benzeyen cizgiler var.bu bir sorunmudur .sorun ise sebebi nedir yardimci olurmusunuz