Arama sonuçlarınız

1. kunyeci

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

açıldı
  2. kunyeci

Jakemy’mi Xiamio’mi

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere bu iki markanın küçük kullanışlı güzel bir tornavida seti var ama ikisi arasında kaldım hangisini almam daha mantıklı ve doğru olur daha önceden alıp kullanan arkadaşlar ya da tavsiye de bulunacak arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  3. kunyeci

Windows Ön Yüklenebilir DVD oluşturm

Değerli cevaplarınız İçin çok teşekkür ediyorum
  4. kunyeci

Windows Ön Yüklenebilir DVD oluşturm

Selamün aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorum var DVD veya USB belleğe Ön yüklenebilir windows on yüklemek istiyorum Özellikle masaüstü bilgisayar için BIOS ayarlarından bot ayarını değiştirmeden direk DVDyi takıp kurulum ekranına geçebilir miyim İSO formatında dosyayı yazdırdığım zaman
  5. kunyeci

Azami tamir süresi ne zaman başlar

Merhabalar arkadaşlar 1 sene önce laptop aldım.ekranda gölgelenme gibi bi sorun vardi açılış ekraninda belli oluyor normalde.servise gönderdim ve beni aradılar bunun sorun olmadığını söylediler bakımlarını yapıp geri gönderdiler ama ben çok rahatsız olmaya başladım ve tekrar gönderdim...
  6. kunyeci

Azami tamir süresi ne zaman başlar

Merhabalar arkadaşlar 1 sene önce laptop aldım.ekranda gölgelenme gibi bi sorun vardi açılış ekraninda belli oluyor normalde.servise gönderdim ve beni aradılar bunun sorun olmadığını söylediler bakımlarını yapıp geri gönderdiler ama ben çok rahatsız olmaya başladım ve tekrar gönderdim...
  7. kunyeci

Gtx 765M VBios(video bios) Sürümü

Merhaba arkadaşlar msi ge 70 2oe laptopum var ekran karti gtx 765m bunun VBios ( video bios) sürümünü bulamadım kendi sitesinde aradım ama beceremedim.yeni sürümünün çıktığı ni duymuştum bunu güncellemem lazım sadece bu sürümün dosyası eksik yardım lütfen
  8. kunyeci

Hp Dv 6 3320 St parmak izi okuyucu sorunu

Çok teşekkür ederim kardeş hallettim sayende
  9. kunyeci

Hp Dv 6 3320 St parmak izi okuyucu sorunu

Merhaba arkadaşlar laptopumun parmak izi okuyucusunu bir türlü çalıştıramadım sistemde aygıt düzgün çalışıyo olarak görünüyor yardım lutfen
  10. kunyeci

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

selam arkadaşlar bende davetiye alabilirmiyim kunyeci_1985@hotmail.com
  11. kunyeci

S4 Mini Hafıza Kartı Acilll !!!!!!

Cok tesekkur ederim kardeşim sağol
  12. kunyeci

S4 Mini Hafıza Kartı Acilll !!!!!!

Merhaba arkadaşlar s4 mini telefonuma Samsung marka 64 GB SDHC hafıza kartı alacamda çalıştırırmı acaba bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  13. kunyeci

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Çok çok teşekkür ederim sağolasın
  14. kunyeci

https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/845/1ugsk.jpg - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam cepten yaptığım için çok iyi olmamış olabilir kusura bakma lütfen
  15. kunyeci

Merhaba hocam bende arena tr davetiyesi alabilirmiyim teşekkürler - - - Mesaj Güncellendi - - - kunyeci_1985@hotmail.com
  16. kunyeci

Turktorrent Davetiye dağıtımı...

kunyeci_1985@hotmail.com bende alabilirmiyim teşekkürler
  17. kunyeci

Magix Wireless isimli program lazım

Yani bu programin aslı yok öylemi.dolandirmak için yaptıkları birşey.
  18. kunyeci

Magix Wireless isimli program lazım

Merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere magix wireless isimli program lazım çok aradım ama bulamadım direk indirebilecegim bi link atabilirseniz çok sevinirim
  19. kunyeci

Whited00r7 iphone 2g fake imei

Yardımların için çok teşekkür ederim Sağol kardeşim
  20. kunyeci

Denedim dediğin gibi oldu sonunda ama bu seferde exit safe mode diye bi hata veriyor ve uygulama yukleyemiyorum mesela bi oyun yukleyim dedim ios 6 istiyor
  21. kunyeci

Tamam kardeşim onuda deneyeceğim
  22. kunyeci

kardeş 1600 hatası veriyor ne yapmam lazım
  23. kunyeci

Galiba yurtiçi bi numara vardi sonundada -Tu- yaziyo boyle olunca yurtiçi oluyor heralde
  24. kunyeci

Anladım kardeşim ama o dediğin dosyayı bulamadim bi türlü sitesine gitiyorum yabanci .bi link atabilirmisin direk indirebilmem için.tel iphone 3 g
  25. kunyeci

Kardeş sorununun çözümünü bilmiyorum ama benim sana bi sorum olacak bu işlemi nasıl yaptin anlatirmisin bendede 3 g var işin içinden çıkamadım hangi yolu nasıl takip etmem gerekiyor bi yardimci ol lutfen
  26. kunyeci

Bilgisayardan gelen Cızırtı sesi

Dvd rom yada fan sesi bu sekilde çıkmaz cızırtı sesi harddiskten dolayidir bi sorun olmaz insaAllah çünkü bende msi ge 70 2 oe modelini aldim o ses laptopumdada var kafana takma sen
  27. kunyeci

Lenova z570 onekey recovery.

Merhaba bence bu işi riske atma recovery dvd sini oluştur kafan rahat bi şekilde win 7 yükle
  28. kunyeci

Toplama pc vs msi gt70

Kardeş her zaman msi Derim ama bu senin kullanma sekline gore degisir.gittigim yere pc'imide goturmek istiyorum dersen msi yok ben sadece evde kullanirim dersen tabiki masa üstü ikisinin ozellikleride çok guzel
  29. kunyeci

Lenovo B560 Intel HD Graphics ve Nvidia GeForce Arasında Geçiş Yok. OnBoard 64 MB

Kardeşim merhaba bu konuda banada yardimci olurmusun?bendede lenovo i5 işlemcili b560 model laptop var ikinci el olarak aldim.bu laptop uzerinde kac tane ekran karti var?aygit yoneticisinden sadece intel olan ekran karti görünüyor baskada yok.Bi yardimci olurmusun nu model laptopda tek ekran...
  30. kunyeci

Lenovo Recovery DVD oluşturma

Arkadaşlar Merhaba. Lenovo B 560 model laptop aldım orjinal yazılımın yüklenmesi için servise gönderdim ve laptop geldi.Recovery dvd si olusturmak istedim programi actigimda 12 küsür gb bi alan vardi ve 4.7 gb 3 dvd yaziyordu dvd leri hazirladim ve işleme başladım ama 1. ve 2. Dvdleri...
  31. kunyeci

Msi Ge70 2oe ekraninda dairesel çizgiler

Merhabalar arkadaşlar çok yakın bi zamanda msi ge70 2oe 201tr laptop aldim.bugun dikkatimi çekti ekrana yakından bakinca sol tarafta dairesel,sağ tarafta ise dağ görünümüne benzeyen cizgiler var.bu bir sorunmudur .sorun ise sebebi nedir yardimci olurmusunuz
  32. kunyeci

Bilgisayardan gelen Cızırtı sesi

Kardeş büyük ihtimal hatddiskten yapiyo.normal kafa sesidir o.harddisk ssd degilse yapacak bi şey yok bildigim kadari ile.yinede sesi duymak istemiyorum diyorsan al bitane ssd keyfine bak
  33. kunyeci

Lenovo G780 - Büyük sorunuma çözüm arıyorum

Steam isimli bir program var onu kur ve oynadigin oyunlari bu programa kaydet yarari olabilir.ve arkadasin dedigi gibi driverlere oncelik ver.birde anti virus kullaniyormusun
  34. kunyeci

Denetim masasından 2 tane programı kaldıramıyorum ?

Revo uninstaller pro isimli detayli yazilim kaldirma araci var onu kullanmani tavsiye ederim
  35. kunyeci

Hangi İşlemciyi Kullanıyoruz ( Anket )

Amd kullandim ama pek memnun kalmadm intel tabiki i7 4. Nesil
  36. kunyeci

Oyun amaçlı laptop tavsiyesi bütce max 1700TL

Teşekkür ederim yorum icin vatan bilgisayardan aldim cok güzel bi laptop
  37. kunyeci

Oyun amaçlı Leptop tavsiyesi

Merhaba arkadaslar.bende bi tavsiye almak istiyorum.dun aksam vatan bilgisayardan asagidaki iki urunu inceledim ve kararsız kaldım yardim edermisiniz. Asus N550 JV - CN 239 H - Core i 7 4700 HQ 2.40 ghz- 12 Gb Ram-1 Tb-15.6"-4 Gb Gt750M-win 8...
  38. kunyeci

6000 TL'yi geçmeyecek eğlence-iş notebook almak istiyorum

ikinizede Degerli gorusleriniz icin teşekkür ederim.tavsiye ettiginiz cihazda yazilim yok buda benim kafami karistiriyo sıkıntı cikarir diye.ve internet üzerinden alışverişe pek guvenemiyorum
  39. kunyeci

Hadi Bana Bilgisayar Alalım :)

Degerli gorusun icin teşekkür ederim.peki msata ssd ile ssd arasindaki fark nedir.fiyat ve performans olarak
  40. kunyeci

Hadi Bana Bilgisayar Alalım :)

Merhaba arkadaslar.bende bi tavsiye almak istiyorum.dun aksam vatan bilgisayardan asagidaki iki urunu inceledim ve kararsız kaldım yardim edermisiniz. Asus N550 JV - CN 239 H - Core i 7 4700 HQ 2.40 ghz- 12 Gb Ram-1 Tb-15.6"-4 Gb Gt750M-win 8...
  41. kunyeci

6000 TL'yi geçmeyecek eğlence-iş notebook almak istiyorum

42. kunyeci

Peki msi olana ssd yada msata ssd takilabiliyormu slot yeri varmi - - - Mesaj Güncellendi - - - Ve icinden hediye olarak canta ve mouse cikiyormu
  43. kunyeci

44. kunyeci

Oyun için laptop arıyorum.. Bütçem max 2600TL

45. kunyeci

Son limit 1700 laptop önerisi

46. kunyeci

2000 Tl ye kadar Notebook ve canta önerisi

Arkadaslar hafta sonuna kadar bi cevap lutfen
  47. kunyeci

Yokmu bana yardim edecek kimse
  48. kunyeci

49. kunyeci

Yardim edecek kimse yokmu?
  50. kunyeci

Merhaba arkadaslar.bende bi tavsiye almak istiyorum.dun aksam vatan bilgisayardan asagidaki iki urunu inceledim ve kararsız kaldım yardim edermisiniz. Asus N550 JV - CN 239 H - Core i 7 4700 HQ 2.40 ghz- 12 Gb Ram-1 Tb-15.6"-4 Gb Gt750M-win 8 (3066 tlMerhaba arkadaslar.bende bi tavsiye almak...
  51. kunyeci

Sahibinden.com saçmaliği !!!!

çok saçma bi uygulama nedenmi? sahibinden müşteri hizmetlerini aradım ilan veremiyorum kredi kartı istiyor ve benimde kredi kartım yok dedim.cevap:sizin kredi kartınızın olmasına gerek yok başka bi kredi kartıda olsa olur sadece hesap doğrulama diyor.böyle bir şey olabilirmi sizce x şahsın kredi...
  52. kunyeci

Cok tesekkur ederim sagolun bi arastiracam
  53. kunyeci

Tesekkur ederim bunlardan vazgectim.2000 tl butcem var ne tavsiye edersiniz notebok olarak.
  54. kunyeci

Tesekkur ederim bunlardan vazgectim.2000 tl butcem var ne tavsiye edersiniz notebok olarak
  55. kunyeci

Selamun aleyküm arkadslar. Bende bi tavsiye almak istiyorum. 2000 tl butcem var lenovo z 580 core i 5 3.nesil 8 gb ram 2 gb ekran karti gt 630m 1 tb harddisk 1 yilda garantisi var 1400 tl ikincisi:lenovo z 500 core i 7 extreme 8 gb ram 2 gb ekran karti 500 gb harddisk 1500 tl buda...
  56. kunyeci

Selamun aleyküm arkadslar. Bende bi tavsiye almak istiyorum. 2000 tl butcem var lenovo z 580 core i 5 3.nesil 8 gb ram 2 gb ekran karti gt 630m 1 tb harddisk 1 yilda garantisi var 1400 tl ikincisi:lenovo z 500 core i 7 extreme 8 gb ram 2 gb ekran karti 500 gb harddisk 1500 tl buda...
  57. kunyeci

Tablet Bilgisayarlar İçin Root Konuları

Arkadaslar merhaba elime sunny 7006 marka bi tablet pc gecti ama kilitli durumda.kilit modeli yanlis cizilmis ve google play store hesap ismi ve sifre istiyor.daha önce hiç tablet kullanmadim buna format atma gibi yada şifreyi kirma gibi bi işlem yapmamiz mümkün mü yardimci olursaniz sevinirim
  58. kunyeci

İşlemcinin Yapısı..

merhaba arkadaşlar İ5 işlemci bir laptop kullanıyorum.bu işlemcinin 2. mi yoksa 3.nesilmi? olduğunu nasıl anlarız? yardım edebilirmisiniz
  59. kunyeci

Ekran Sorunu!

Arkadaşlar merhaba.Lenovo Z560 Marka laptopum var pc yi kapatiyorum ve ekran karariyor tam kapanmadan enlemesine cizgiler cikiyor ve biraz durup tamamen kapaniyor.bu cizgiler neden olur bilen varsa yardimci olsun lutfen
  60. kunyeci

Dell Bataryam 5 dk dayanıyo önerileriniz..

Peki temin edebilecegim fiyati uygun güvenilir bir yer varmi bildiğin
  61. kunyeci

Dell Bataryam 5 dk dayanıyo önerileriniz..

selamun aleykun arkadaşlar elimde LENOVO Z560 serisi laptop var ve bataryası ölü durumda.sıfır batarya fiyatlarına baktım biraz fazla geldi bana.ikinci el temiz bir batarya buldum ama Y 560 ın bataryası bu batarya Z 560 a olurmu bilgilendirirseniz sevinirim
  62. kunyeci

Laptop Wifi'si ile nete nasıl bağlanabilirim?

selamun akeykum arkadaşlar laptop'umda turkcell wınn modem ile gsmobile internet kullanmaktayım.s4 telefonum ile laptoun wifisine bağlanarak internete girmem mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim
  63. kunyeci

Hdd den ses geliyor lütfen yardım edin acill !!!

İlk acilista ise bu normaldir.ama devamli yapiyo ise donanimsal bi ariza olabilir garantisi var ise bi gonder kafani hic karistirma bence
  64. kunyeci

WinRAR v5.00 Final

teşekkürler güzel bi paylaşım - - - Mesaj Güncellendi - - - crack nasıl yapacaz peki?
  65. kunyeci

PrivaZer V 2.2 (Ücretsiz Sistem Temizlik Programı)

teşekkürler güzel bi paylaşım
  66. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

sadece windows 8 olan sürüm varsa onu dene.bende işe yaradı
  67. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

Yanlış anlaşılmasın diye düzeltme yapıyorum.daha önce wın 8 pro ve enterpırıse yükledim wifi hiçbir şekilde çalışmadı.sadece wındows 8 olan sürümü yükledim ve wifi çalıştı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Wındows 8 in hangisi yüklü?
  68. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

dediğin gibi yapma imkanım olmadı ama yazılımı değiştirdim wifi açıldı
  69. kunyeci

Windows 8 iso dosyası temiz

bende alabilirmiyim
  70. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

tamam harici wifi'm yok ama bi yerlerden bulabilirsem deneyeceğim.o zaman tekrar dönerim size.ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim:)
  71. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

dediğin gibi yaptım güncelledi baştan başladı ama yine aynı.başka bi çözüm yokmu? - - - Mesaj Güncellendi - - - wifi yine aktif değil bu sorun bi bende mi var anlamadım
  72. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

genc 36 dediğin gibi yaptım ama olmadı yinede teşekkür ederim - - - Mesaj Güncellendi - - - peki bıos'u en kolay yoldan nasıl güncelleyebilirim.biraz tehlikeli bir iş bildiğim kadarı ile.yardımcı olabilirmisin ilk defa yapacamda
  73. kunyeci

Windows 8 wifi Açılmıyor

merhaba arkadaşlar hp pavılıon g6 1065 st laptop'uma wındows 8 64 bit pro yükledim wireeles'i bitürlü açamadım lütfen yardım edin
  74. kunyeci

selam varsa bende alabilirmiyim lütfen kunyeci_1985@hotmail.com
  75. kunyeci

bende alabilirmiyim teşekkürler kunyeci_1985@hotmaik.com - - - Mesaj Güncellendi - - - varsa bir tanede ben alabilirmiyim lütfen kunyeci_1985@hotmail.com
  76. kunyeci

selamun aleykum arkadaşlar bir davetiyede ben alabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevinirim kunyeci_1985@hotmail.com
  77. kunyeci

selamun aleykum bir davetiyede ben alabilirmyim kunyeci_1985@hotmail.com