Arama sonuçlarınız

1. B

İnstagram kamera sorunu

Hocam görüntü bildiğiniz yavaşlıyor böyle saçma sapan oluyor hikaye kayıt ederken
  2. B

İnstagram kamera sorunu

Merhabalar sony xperia xa1 ultra telefona sahibim instagram hikayede telefon gün ışığı haricinde 3 fps oluyor diyebilirim kamera takılıyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim
  3. B

Casper NB 13.3 Biosa giremiyorum :(

Merhabalar f2-f10 tuş kombinasyonları ile casper laptopumda biosa giremiyorum işletim sistemini direk başlatıyor..Bütün f tuşlarını denedim sizce ne yapmam lazım format atamıyorum bi türlü yardım ederseniz sevinirim
  4. B

L.A NOİRE FATAL ERROR (STEAM VE KORSAN)

Merhabalar forumdaşlar bugün sizlere l.a noire da aldığım fatal error hatası hakkında bilgi isteyecektim oyunu steamden indirdim 5 dk oynadıktan sonra fatal error hatası verdi format attım 7 den 10 a geçtim tekrar steamden yükledim aynı hata şimdi korsanını indirdim aynı hata :( hata şu...
  5. B

Dubaiden iphone alacağım

hocam yok 7 yi beğenmedim 6s alacağım galiba fiyatlarını hangi siteden görebilrim
  6. B

Dubaiden iphone alacağım

merhabalar arkadaşım dubaiye gidiyor bende iphone 6 ,6 plus.6s,6s plus modellerinin fiyatlarını öğrenmek istiyorum fiyatlarla ilgili bir bilginiz varsa yazarsanız sevinirim veya bana link atarsanız mutlu olurum teşekkürler :)
  7. B

SLİ Hakkında

anladım hocam teşekkür ederim yardımcı olduğun için iyi forumlar :)
  8. B

SLİ Hakkında

Anladım hocam peki nasıl bir perfomans alırım tek 9500gt far cry 3 düşük ayarlarda 15 fpste oynuyordu eski pcde 2x9500gt nasıl bir performans verir
  9. B

SLİ Hakkında

tabiki pc :Amd phenom x3 720 1*4 gb ddr2 800mhz kingston ram Gigabyte Am2+GA-MA78G-DS3H Hitachi 1 tb 7200rpm hdd Hitachi 750gb 7200rpm hdd Gigabyte GV-R4672L-1gi 1 gb 128 bit ekran karti sli düşündüğün ekran kartı: EN9500GT/DI/1GD2/V2 asus
  10. B

SLİ Hakkında

merhabalar değerli forum üyeleri bugün aklıma gelen parlak bir fikiri sizlere danışmak istiyorum benim elimde asus 9500gt 1 gb 128 bit 2 tane ekran kartı var ve bu ekran kartları far cry 3 ü bile normalde düşük ayarlarda 15 fps ile oynatıyor gittigidiyordan Sli Kablo GittiGidiyor'da 252291823 şu...
  11. B

Mavi ekran hatası :(

Hocam tavsiyeniz üzerine ramleri tek tek denedim dört ramide denedim ama aynı hata ile karsilasiyorum
  12. B

Hocam zaten elimde 4 tane ram var makineye bağlı olan 1 gb hepsi 4 slot var acaba sorun ramlerde mi dedim başka pcden söküp tek modül ram bagladim gene olmadı
  13. B

Merhabalar bilgisayarım da bir mavi ekran hatası alıyorum Windows 7 ultimate 64 bit kurulu 2 kere format attım başka iso dosyaları ile halen mavi ekran hatası alıyorum ekran kartını değiştirdim onboardtan bagladim halen hata devam ediyor ramlerim 1*4 gb kingston 800mhz ddr2 ramlerde mi acaba...
  14. B

Linux öğrenmek istiyorum

Merhabalar değerli shiftdelete ailesi windows le ilişkime artık ara verip linux mint i kullanmak istiyorum hayatım boyunca hep windows kullandığım için linuxu nasıl kullanıcağım hakkında hiç bir bilgim yok terminal kodlarını falan nasıl öğreneceğim d&r da kitaplarına falan baktım alsam işime...
  15. B

Hdmi ses sorunu (videolu)

S.A BEYLER BİLGİSAYARIMI 9500 GT KART ÜZERİNDEN SAMSUNG LED TV YE BAĞLADIM SES ÇIKMIYOR https://www.youtube.com/watch?v=216o0sfbNgc BUYRUN VİDEOSU :huh:
  16. B

Iphone ios 7 beta 4 incelemesi

ios 7 beta 4 iPhonedo incelemesi çıkmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=NrAQNJmvfL8