Arama sonuçlarınız

1. B

Turbo Boost sonrası Mavi Ekran Hatası

tüm sürücüler güncel hocam
  2. B

Turbo Boost sonrası Mavi Ekran Hatası

Değerli dostlar daha önce bu sorun hakkında konu açmıştım lakin bu sorunun sebebini tam olarak anlamak istiyorum. BIOS'tan Turbo Boost ve Intel Turbo bost teknoloji kısmını aktif ettiğimde bilgisayar bir sure sonra whea area error hatası veriyor bu sorunun temel sebebi nedir bilmek istiyorum...
  3. B

djı phantom 4 kumanda sorunu

Hocam le Hocam peki bu sorunu nasıl çözebilirim bana önerdiğiniz bir yöntem var mı?Mümkünse mail üzerinden iletişim sağlayabilir misiniz? Mail adresim:[email protected]
  4. B

djı phantom 4 kumanda sorunu

Merhaba dostlar benim djı phantom 4 standart dronum var,kumanda sarj oldugunu gosterıyor ama tam dogrulugu gostermıyor.orneğin sarj yuzde seksen doluyken aslında sarj yuzde 5-,İkinsi bir sorum ise djı phantom 4 standart kumandası ile phantom dort pro nun kumandası bırbırıyle uyumlu mudur,değilse...
  5. B

Microsoft office sorunu

pc de pcde antivirus yok daha once hıc oyle bır sorunla karsılasmamıstım ilk kez basıma geldı,yukler yuklenmezz siliniyor otomatikmen kafayı yıcem resmen
  6. B

Microsoft office sorunu

Merhaba dostlar ben mıcrosoft office yukler yuklemez otomatikmen siliniyor,bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa cok sevınırım
  7. B

Maus donma sorunu?

evet denedım
  8. B

Maus donma sorunu?

hayır kablolu mause bu
  9. B

Maus donma sorunu?

onuda yaptım hub kullandım farklı portlar da denedım aynı sorun devam edıyor mause:Logitech G502
  10. B

Maus donma sorunu?

Merhaba degerli dostlar son bir kaç gündür uğraştığım bir sorunu dile getirmek ve bu konuda yardımlarını istiyorum,Benim maus bazen bır kac dk sonra tıklama yapmıyor bunun mausla ilgisi yok cunku baska mauslar da denedım,saga sola hareket ediyor ama tıklama yapomıyor baska bır uygulama acmaya...
  11. B

Sizce hangi telefon ?

Tartışmasız iphone al kafan rahat olsun lardeşiö
  12. B

Lg TV'de Kanal Ekleme Sorunu

Ekleyemıyorsın dosfım
  13. B

IOS 10 Geldi!

bir kac forumda okudum ios 10 jeilbreak yayınlanmöıs
  14. B

IOS 10 Geldi!

ben yukledım yukleme son asamaya gelınce telefon yenıden basladı ve dfu moduna girdi bu sorunu yasayan baska kımse varmı