Arama sonuçlarınız

1. F

1800-1850 Civarı Alınabilecek Telefon ?

16-32 Gb farketmez.Depolama alanı benim için pek önemli değil.
  2. F

1800-1900 Arası Kasa Önerileri ?

İlk aşamada Ram 4 Gb olabilir.Daha sonra ilerde takviye yapılır. İşlemci + Anakart + Ekran Kartı nı diğer donanımlar da düşünülerek bütçenin yeteceği olabilecek en iyisi olacak şekilde nasıl toparlariz ? Tabi burada parçaların uyumlulukları sizin uzmanlık alanınız.. :)
  3. F

Bu fiyata bu laptop alınır mı ?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z585-59352534-a10-4600-8g-1tb-15-6-w8-2gb-112699396 Ne dersiniz arkadaşlar işlemci ve ekran kartı hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  4. F

LG Netbook ta ram yok hangi ram uyar ? LG x200

Bu netbook ta ram yok LG x200 galiba kaç Mhz DDR kaç alalım arkadaşlar. . Çok yavaş bir bilgisayar bu..napsak?
  5. F

Ankara'yı iyi bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben tam olarak Bahçelievler metro durağının oralardayim.Konum olarak Yani Gazi Hastanesi civarlarinda. Ve Ankara'da neredeyse hiç bir yeri bilmiyorum. Malum İzmir'den kalktım geldim. Bulunduğum yere en yakın sınav merkezi hangisi olur ? Anıttepe mi ? Aydınlıkevler mi ? Cebeci mi ...
  6. F

Telefonda taksit olayı

bi galaxy note 3 alıcam , bunu kılıfına uydurabildiler mi ? nerden nasıl alabilirim acil bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar aydınlatabilir misiniz ayrıca n9000 ve n9005 hangi modelini alayım arkadaşlar ?
  7. F

Ucuz ve kullanışlı bir telefon

Bizim valideye alacağım. Karışık telefonlardan falan anlayamaz basit olması lazım sadece telefon aç kapa olayı. İkinci el almaya karşıyım sıfır ve kullanışlı birşeyler arıyorum Nokia Önceden bunu kullanıyordu kırıldı :) 6500
  8. F

Pdf den kopyalayıp Word e yapıştırınca Türkçe karakterler bozuluyor

Ya bu Pdf de Türkçe yazan yazılar kopyalayınca Türkçe karakterleri başka harfler ile yapıştırıyor bu nasıl çözülebilir ? şu hale bakar mısınız normalde pdf de türkçe bu , vergilendirme yetkisi ile donatılmış devlet veya vergilendirme yetkisi kendilerine devredilmiş kamu tüzel kişilerinin bu...
  9. F

Piranha Ultra Tab 9.0 Tablet PC Nasıl acaba ?

Ultra Tab 9.0 RK3066 1.6 GHz Dual Core + 8 GB + 1 GB DDR3 RAM + 2.0 MP Ön ve 2.0 MP Arka Kamera + HDMI + 3G WIFI Tablet PC Android 4.1 Jely Bean http://www.kliksa.com/urun/piranha-ultra-tab-9-0-tablet-pc/901785345#!UrunOzellikleri 200 Liraya daha iyisi var mıdır ?
  10. F

Google Chrome , Kimlik Avı Penceresi Açıyor!

Esasında ekran görüntüsü eklemek isterdim de benim bilgisayarda değil mevzu. Bilgisayar yeni açıldığında falan kimlik avıyla ilgili sayfa açıyor tek bir pencerede.Tam ekran olmayacak şekilde. Bu konuda görüş ve önerileriniz nelerdir ? msconfig de toplam 2 tane program aktif başlangıç olarak egui...
  11. F

Bimeks.com.tr

Geçen gün aldığım ayakkabılar açılsın biraz da yürüyüş olsun diye Bimeks e kadar yürüyeyim dedim. Bu soğukta. 1800 metre mesafe sırf Bimeks için.. Öyle lanet bir yer ki bilen bilir Çiğli Kipa daki.. Yürümek lazım 3 km yürüdüm sırf bunun için. 1000 metre de nereye gidersen git yürümesi var onu...
  12. F

Logitech G500S Gaming Mouse Nasıldır ?

Elimdeki a4 x7 mouseye kızıp gidip bundan aldım,Tam 120 milyon dolar..Yanlış mı yaptım acaba.. Çok iyi birşeye benziyor. http://www.vatanbilgisayar.com/mouse/logitech-910-003604-g500s-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=69595
  13. F

Kaban Tarzı Kışlık Öneren ?

Önerebileceğiniz kaban tarzı kışlık giyim ürünleri var mı ? Şu tarzda , takımın üzerine giyebileceğim..Birde bunlarda iki çeşit fermuarlı var birisi göbek seviyesine kadar diğeri boydan boya. Ben boydan boya tercih edeyim diyorum.Diğerini denemedim bile deneyen var mı ?
  14. F

Hangi tablet ?

Nasıl bir tablet alsak , içinde simkart 3g falan bulunan ekranı da 10 inçe yakın 800 tl ye kadar ? Hiç anlamıyorum tablet olayından Hee birde görmüşken sorayım, MAC OS işlemcili tablet gördüm İOS dan daha mı iyi daha mı kötü acaba ?
  15. F

Bu Nedir Arkadaşlar ?

Rezervuar parçalarını birleştirirken iç aksama ait olduğunu sandığım bana göre filtreyi andıran bir yapısı var ama tam çözemedim nedir acaba bu nereye takılacak ? 2 cm falan uzunluğu var rezervuara girecek su noktasına uyuyor ama emin değilim
  16. F

Photoshop'tan Anlayan Yardımsever Arkadaşlar

Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Boncuktan saatler görmüşsünüzdür. Bunun taslak çalışmalarını nasıl yapıyorlar. Örnek olarak aşağıda bir örnek var mesela bakınca anlayacaksınız.Nasıl yapılır nasıl bulunur. Örnekte, 1 santimetrekare de 25 adet kare var
  17. F

Call Of Duty 4 , General Oldum Ama Unlocked Silahları Açamıyorum!

Öncelikle Hayırlı Bayramlar,, Call Of Duty 4 Modern Warfare Online GameRanger den oynuyorum oldukça seviye ilerledim.Bir sürü silah unlocked yazısı geldi geçtim ama gel gelelim MP5 den m16 dan başka silah alamıyorum.Bu silahları nasıl kullanabilirim. Selamlar
  18. F

Range Rover ile Motorcuları Ezdi, Bakın Sonra Ne Oldu :))

http://www.heavy.com/news/2013/09/watch-range-rover-runs-over-bikers-video/ http://www.heavy.com/news/2013/09/watch-range-rover-runs-over-bikers-video/ Ben yine de Range Roverciden yanayım :) Adam haklı gibi
  19. F

PC Yeni Açıldığında İnternet Bağlantısında Sarı Ünlem Oluyor

Yerel Ağ Bağlantısını devre dışı bırak sonra da etkinleştir diyerek düzeltiyorum ama son 15 gündür bu şekilde.. Açıkçası bilgisayarda Hamachi programı vardı.Kaldırdıktan sonra oldu.Tanımlanamayan ağ vs. ve ev ağı oluyor başlangıçta tanımlanamayanı sanırım ortadan kaldırmak lazım. Henüz...
  20. F

Mücadeleci Olmayı Anlatan Film Önerisi

Böyle Forrest Gump gibi , Esaretin Bedeli gibi, Pi'nin Yaşamı gibi, Başka izlenmedik film varsa yazın arkadaşlar sizin göz zevkiniz sağlam.Hemen indirip izleyelim
  21. F

Takım Elbise Önerileriniz ?

Nerden alsam nasıl yapsam bilemedim. Fiyatlara bakıyorum Beymen de 4 milyara kadar var.Ortalama 300-600 arası kaliteli birşey bulunur sanırım.
  22. F

Bu Reklam Nedir Başıma Bela Oldu !

Nasıl kökünden kurtulurum bundan ?
  23. F

Takım Elbisenin Altına Spor Ayakkabı Gitmez Mi ?

Ben denedim , çok sırıtıyor ya.. Bana göre. Fakat ben kundura falan giyecek birisi de değilim. İş mülakatına da spor ayakkabıyla gitmeyi bile düşünüyorum acaba ayakkabıya bakarlar mı ? Nefret ettiğim birşey yapmak da istemiyorum ama sanırım köprüyü geçene kadar ...
  24. F

Fiyatları kim kafasına göre belirliyor ?

Yahu bu Vatan Bilgisayar da fiyatların bir ayarı yok.Kur deseniz değil. %25 indirim öncesi sonrası fiyatlarda inanılmaz farklar oluyor. Örnek Asus MX239H Monitör 570 Liraydı listeme eklediğimde.2 gün sonra 585 oldu. Sonra %25 bitti olayına 830 yaptılar.. Sonra yine %25 getirip 630 Lira...
  25. F

Peugeot Kullanan Arkadaşlar Göstergede Bir İşaret Var Nedir Bu ?

Arkadaşlar , şu ibrelerin olduğu göstergelerde şöyle bir işaret var ne olduğu hakkında bilginiz var mı ? Çözemedim nedir ne değildir..Yeni aldım arabayı Peugeot 306 .. Büyük Resim : http://k1308.hizliresim.com/1d/y/s3d39.jpg
  26. F

PHILIPS 32PFL3158H/12 32 inç 82 cm Ekran LED TV 2 HDMI USB

Sizce bu televizyon nasıldır ? ( Monitör amaçlı kullanacağım uygun mudur ? )...
  27. F

Camtasia Studio da Videoları Önizleme Yapamıyorum

Önceden şu aşağıdaki şekilde görünen yerde Player vardı. Play butonuna basınca önizleme cinsinden gösteriyordu.Sonra ne olduysa oldu kapantı gitti..View lerden falan tıklamadığım şey kalmadı geri getirmek için .. eminim ki bu sorunu şıp diye çözecek arkadaşlar vardır
  28. F

Bu Monitörlerden Hangisini Alayım ?

Asus MX239H = 580-600 TL http://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX239H/ ============================================= 23EA53V-P = 420-450 TL http://www.lg.com/us/monitors/lg-23EA53V-P-led-monitor Bu ikisinden birisini almayı planlıyorum. IPS LED ve FULL HD olmaları tercih sebebim.Fiyat...
  29. F

Facebook Mesaj Engelleme Servisi

Facebook ta mesaj engelleme kaldırılmış öyle mii ? :ohmy:Niye böyle olduk biz ? Mesaj benim kutu benim demek isterdim ama çok sinir oldum şimdi.Var mı bilen bunu..Tam 1 saattir dolaşıyorum keşke zamanında bakaydım forumlara.
  30. F

Monitör yerine LED TV almak akıl işi mi ?

Led TV yi monitör olarak kullananlar var mı ? Fiyat dı performanstı sıkıntı çıkartırmı acaba ?
  31. F

10.000 ila 12.000 arası bütçe ile araba tavsiyesi ?

Bazı arkadaşlar bu fiyatlara motor hatta bisiklet satıldığını düşünebilir.Olabilir de , fakat bana lazım olan piyasası olan ve klimadır , abs dir ( abs o kadar da şart değil) otomatik camlıdır vs.. özellikleri olabilecek bir araba arıyorum. Servise pek uğramayacak sağlam cinsten. ( Bu paraya bu...
  32. F

Ram MHZ'si Nasıl Artacak ?

Asus z87 Plus anakart var, GSKILL 2x 8 GB 2400 Mhz ram var fakat Cpu-z programında bakınca mhzler 667 çıkıyor totalde 1366 sanırım. 1600 bile değil... Şimdi esas soru şu : Bu ram mhzlerini arttırmak için komple bütün anakartı mı overclock yapmak lazım işlemci falan dahil ? Sadece Ram Mhz...
  33. F

Ekran Kartında Sorun Mu Var ?

Aslında problem şu ; Mozilla firefox kullanırken facebookta fotoğraflara bakınca hop diye ekran şöyle oluyor , O an ekranı çizgi çizgi mavi beyaz (ekranda ne varsa onun rengine) kitliyor kalıyor. Ekran kartı HD 7950 DC2 Ti..Ben bu sorunu şöyle çözdüm ama ekran kartında sorun var mı yok mu...
  34. F

Windows 7 ' de günlerimi şaşırdım !

Önceden bu XP kullanırken sağ alt köşede saatin yanında hangi günde olduğumuzu yazardı.Şimdi sadece tarih var yapamadım ben onu günü de göstersin istiyorum nasıl olur bu ? Sadece tarih yetmiyor bana gün de lazım. Mümkün mü ? Bana günümü gösterecek çözümler lazım.
  35. F

Lazer göz ameliyatı

Olan var mı ? Aslında çok gerekli bir konu, çoğu forumda okuyorum fakat aralara reklamcı üyeler girip aklımızı manipüle etmeye çalışıyor.Belki ameliyat olanlar ile bu başlıkta buluşursak daha samimi ve doğru bilgilere ulaşabiliriz.
  36. F

Bu işlemciye hangi anakart gider ?

Fiyat ve performans bakımından en uygun olacak şekilde. Anakart konusunda hala bir karar verebilmiş değilim Asus taraftarı olduğum için. 2400Mhz ram takmayı planlıyorum.Fiyat aralığı oldukça esneyebilir.Ama fiyat/performans kıyasında en iyisini bulmaya çalışıyorum.
  37. F

Grafik Render İşleri İçin Bilgisayar Toplamayı Düşünüyorum

Güçlü bir işlemci , 3770K diye düşünüyorum. 16GB ram ve Asus'un DDR5 256 Bitlik bir ekran kartı olacak şekilde. Anakart konusunda kararsızım Asus düşünmekteyim. ama inceliyorum bir sürü şekil şekil anakart var 1155 soketli görünüşü aynı gibi olan fakat fiyatları farklı olan kartlar var...