Arama sonuçlarınız

1. -Hewal-

Ttnet ve Bozulan Sinirler

11.12.2014 tarihinden beri internetim 0.30 ile 0.70 arasında gidip geliyor .Gündüzleri aksam 16:00 a kadar internet yok.Ttnet musteri hizmetleri Insanı psikolojik kanser etmekten öte bir şey yaptıkları yok önerisi olan .
  2. -Hewal-

Steam Ücretli Oyunların Bedava Gelmesi

Belirli Aralıklarla Steam da tüm oyunlar listesinde ücretli oyunlar ücretsiz olarak listeme otomatik olarak ekleniyor sebebini bilen varmıdır .Artı fotoğrafın üzerine yazdığım gibi steam bu oyunları kıyak olsun diyemi listeye ekliyor yoksa biz bu oyunları yükledikten sonra kredi kartından...
  3. -Hewal-

Bize Her Yer Ankara

http://www.youtube.com/watch?v=pd63LSpznLg
  4. -Hewal-

500 tl bütçe pc parçaları.

500 tl bütçe İle İşlemci, DDR 3 4Gb Ram ve anakart önerilerinizi bekliyorum
  5. -Hewal-

Tarihi Van Kalesi (Türkçe,Kürtçe,Japonca,İngilizce) Tanıtım

http://www.youtube.com/watch?v=nrkQuI41frg
  6. -Hewal-

Toshiba 16GB USB Bellek aygıt yazılımı yüklenemedi hatası

Bu usb belleği aldım üç gündür uğraşıyorum bir türlü pc ye tanıtamadım başka pcler de hemen çalışıyor sorunsuz ama benim pc de ne sorun var çözmüş değilim. - - - Mesaj Güncellendi - - - windows 7 64 bit kullanıyorum
  7. -Hewal-

Saç şekillendirme videosu çekerken kız ın başına gelenler.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LdVuSvZOqXM
  8. -Hewal-

Konum Bazlı Sesli Mesajlaşma ( Talkbits)

Konum Bazlı Sesli Mesajlaşma sistemi Talkbits çevrenizde olup bitenleri sesli mesajlar aracılığı iletebileceğiniz sosyal sesli mesajlaşma servisi ios ve androi sürümü var Ayrıca şu an itibarı ile Türkçe kanllar açılmış durumda. Resmi Sitesi : Talkbits Program Hakkında Detayla bigi...
  9. -Hewal-

Ucuz tablet almak mantıklı mı israf mı?

Ucuz tabletler konusunda bilgilendirici bir video izleyin izlettirin Ucuz tablet almak mantıklı mı israf mı? Not :Videoyu direk koymadım belki sorun olabilir diye sadece link ekledim .
  10. -Hewal-

Pirana Busines Tab 7.0 wifi göremiyor

Pirana Busines Tab 7.0 wifi görmüyor ne yapmam gerekiyor.Wifi noktası C6-01 telefonundan paylaşılıyor concord tablet görüyor bağlanıyor ama pirana tablet bağlanmıyor çözüm önerisi olan.
  11. -Hewal-

E-Reçete (Şifre Nasil Temin Edilir)

Başlıkta yazdığım gibi malum artık E-Reçete geçti hastaneler , dün devlet hastanesin de doktor dis için bana ilaç yazdı tabi Reçete falan vermedi eczaneye gittim ;doktorunuzdan şifre almanız gerekiyor dedi .Hastaneyi aradım danışmanlar öyle bir şey yok diyor .İki ayrı eczane de doktor şifre...
  12. -Hewal-

WeChat (Platformlar arasında arkadaşlarınıza bağlanın) WhatsApp Muadili

Programın Adı:WeChat Programın Web Sitesi:Site Adresi Desteklediği Platformlar:İos,Android,Syimbian,Blackbery Programın Kategorisi:Mesajlaşma,Multimedya sesli görüntülü konuşma Programın Ana Vatanı:Çin Halk Cumhuriyeti Programın Desteklediği Diller:İngilizce ,Çince Geçenlerde Bir Arkaşımın...
  13. -Hewal-

Yurdum İnsanı Araba İlanları (İçinde Küfür Dahi Edilmedi)

=i%C3%A7inde+k%C3%BCf%C3%BCr+dahi+edilmedi"]Kaynak
  14. -Hewal-

1000 tl bütçe ile Kasa Toplama(Donanım Önerileriniz)

1000 tl bütçe ile Kasa ToplamaDonanım Önerileriniz i bekliyorum arkadaslar . Intel i5 işlemci tamam diğer parçalar hakkında öneri bekliyorum.
  15. -Hewal-

Jupiter Browser( Yerli İnternet Tarayıcısı)

İnternette farklı bir ineternet taracısı çıkmışmı diye bakarken, Trakya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü öğrencisi Fatih Soysal ve çeşitli kademelerde görevli diğer arkadaşları tarafın dan geliştirilen Jupiter Browser e denk geldim indirip kurdum her ne...
  16. -Hewal-

Mozilla Firefox Sıfırlandı

Başlıkta yazdığım gibi dün bilgisayarımda firefox internet tarayıcısı kullanıyordum hiç bir sorun yok bu gün pc açtım firefox tarayıcımı açtığım zaman her şey sıfırlanmış tüm eklentiler yer imleri gitmiş firefox yeni kurulduğunda olduğu gibi karşıma çıktı sorun ne olabilir bilgisi olan yada...
  17. -Hewal-

Japonca Nasıl Öğrenilir?

Sadece japoncaya gönül vermiş bir bloguz.Amacı Türkiyeye japonca öğretebilmek.Bunu yaparkende anlaşılır günlük hayattan bir dil seçiyoruz.Ne çok resmiyiz ne de çok lakayt.En azından üstünüzde ne var diye sormuyoruz.Tek isteğimiz elinize kahvenizi, çayınızı alıp ,pijamanızı giyip hiç bir kursun...
  18. -Hewal-

Ne Hata Ettim de Bu Konuya Girdim

Bu başlık altında garip bulduğumuz yada girdiğimizde ne hata ettim de bu konuya girdim dediğiniz konu başlıklarını link leri ile paylaşmayı istiyorum .Amacım paylaşım yapan arkadaşları rencide etmek değil sadece ilginç konu ve konu başlıklarını paylaşmak. Aypon değil ayfon=)) Lisede...
  19. -Hewal-

Firefox ta Geçmiş in silinmesini engelleme(Kaydetme)

Firefox normal olarak geçmişi kaydediyor ama kardeşim cclaner ile ön belleği falan temizleyince bütün geçmiş siliniyor silinmemesi için Firefox ta girdiğimiz her siteyi kaydeden bir uygulama yada bir yöntem varmı .
  20. -Hewal-

Beddua nın İstek Haline Gelmesi

Yıllar önce çok sevdiğim biri tarafından bana her kızdığında senin sonun sokaklarda olacak diye beddua ederdi.Şimdi 26 yaşındayim yaşadığim ortam dan kaçıp sokaklarda yaşamak bir lokma ekmek bir yudum su ile sokaklarda yaşamayı hayal ediyorum şimdiki ruh halim normal mi sizce yada böyle yaşamayı...
  21. -Hewal-

11 Yıl Önceki Faturaya Icra Takibi (Türk Telekom)

Başlıkta okuduğunuz gibi bu gün Türk Telekom dan 11 yıl önce ödemediğimız bir fatura yüzünden icra takibi geldi şimdi şunu sormamak elde değil 11 yıldır neden tek bir defa olsun bildirim göndermediz diye soruyor ve çıldırmamak için arayıp Telekoma saydımamak için zor tutuyorum kendimi .
  22. -Hewal-

Internet Tarifem Bitiyor(Yeni Tarife Önerileriniz)

Arkadaşlar ben TTNET 8mb te kadar sınırsız interneti kullanıyorum. Nisan ayında tarifem bitiyor. Hattima 7.36mb 8mb internet geliyor ,yeni bir firmadan hizmet almak istiyorum sizce hangi firmayı seçmeliyim ve başka firmadan hizmet aldığım zaman hız im düşermi .
  23. -Hewal-

SAMSUNG Telefonum Modelinin Dışında Görünüyor!

Yeni aldığım Samsung S8300 telefonumu internet ayarlarını yaptırmak için türkcell i aradığımda telefonunuz Nokia 3310 olarak görünüyor diyor ve internet ayarları mi yapmiyorlar. Bu durumda bana satılan telefon kaçak oluyor satın aldığım yerden para iadesi istediğim taktirde para iadesi...
  24. -Hewal-

Hayata Başka Paralelden Bakan Siteler

Başlık biraz garip oldu ama hakikaten bu siteleri gezerken aklıma gelen tabir bu .Hayata fraklı bir perspektiften bakıp farklı tanımlamalar ile insanı cezbediyorlar.Kendi çaplarında birer sosyal medya niteliği taşıyorlar kişisel kanaatim. 1.Site 2.Site Şu an bulduklarım bunlar denk...