Arama sonuçlarınız

1. -Hewal-

Yunanistan TL kullanmaya başladı!

Yunanla bir olmak şaka gibi adamlar şimdiki kriz döneminde bile bizden daha iyi şartlarda yaşıyorlar ayrıca yunanlılar bizimasgari ücreti kabul etmezler.
  2. -Hewal-

En son okuduğunuz kitap

Müthiş bir distopya romanı okuyun pişman olmazsınız.
  3. -Hewal-

IPTorrents Davetiye Dağıtımı

[email protected] millet elinde olan bir tane atabilirmi bütün torent hesapları iptaledilmiş uzunsüre girmediğim için.
  4. -Hewal-

Hdp barajı aşar mı?

Gezinin o hale gelmesini kim di acaba .Gezi sürecinde çıkan yasa bakın isterseniz gezi o günlerde azdırılmasa idi mecliste çıkan yasa ile zaten toplumun gözünde düşmüş olacaklardı Yabancılar için petrol kanunu .Ha haber kaynağına güvenmeyebilirsiniz normaldir Allahtan resmi gazete diye...
  5. -Hewal-

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar...

Akp eşcinsel hakları. Birde meydanlarda Hdp ye laf atıyor aile birliğimizi yoketmeye çalışıyorlar diyor. https://www.youtube.com/watch?v=WyhizrExiaA
  6. -Hewal-

Günah işleme özgürlüğü onlar konuşur ak parti yapar.
  7. -Hewal-

Mr. Robot dizisini tavsiye ederim

Konusu nedir yayınlanmaya başladimi.
  8. -Hewal-

Bisiklet Satışlarında Büyük Artış!

Dunyanin en pahalı araç yakıtı bizde normal.Artan yakıt fiyatları yüzünden köylüler de katır ve eşşek alıyor.Hatta tv de haberi çıkmıştı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Hatta tv de haberi çıkmıştı.
  9. -Hewal-

Serdar Ortaç ft. Otilia - Balım 2015

Serdar ortaç bilsemki şarkısını dinleyin birde şimdiki şarkılarını sanatta geriye doğru evrim in en bariz örneği.
  10. -Hewal-

2015 İl Çeyrek Akıllı Telefon Kullanım Oranları

Ne 6 ay'ı 4.senesi doluyor taksit olayı yüzünden mesai yapıp para biriktirmeye çalışıyoruz para biriktirene kadar alacağım telefon piyasadan silinir.Bir üst modeli şimdiden çıktı bile.
  11. -Hewal-

The Flash

Flash başlayana kadar Süpergirl dizisi yeni başladi bilim kurgu severlere duyurulur.
  12. -Hewal-

Sizce Partiler Oylarını Yüzde Kaç Aralığında Alacak?

Trafolara kedi girerse %1000 de alırsınız normaldir hani.
  13. -Hewal-

Onlar için tabiki çerez parasi bizim gözümüzde servet .Bende de o kadar servet olsa bende çerez parasi derdim adam haklı dağılım beyler.
  14. -Hewal-

Terlemeye Son

Terler iken çıkan koku temizlensin yeter teri engelemesi sağlıksiz bence.
  15. -Hewal-

Yeni Çipli Kimlik Kartı Nereden, Nasıl Alınır? Ne Zaman Dağıtılacak? Ücreti Ne Kadar?

Tübıtak in ürettiği tüm çipleri çöpe atıp almanyadan çip ithal edilecek Sonuç heba olan milyon lar.
  16. -Hewal-

han'i yagma bu sofracik, efendiler - ki iltikaama muntazir huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatidir; bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazir! fakat sakin çekinmeyin, yiyin, yutun hapir hapir... yiyin efendiler yiyin, bu han-i istiha sizin, doyunca, tiksirinca, çatlayincaya...
  17. -Hewal-

Otel Giriş Çıkış İçin Program

Source forge malum ıngilizce ne yazmak gerekiyor .
  18. -Hewal-

Hürriyet Cumhurbaşkanına İsyan Etti

Israil ile yapılan ticari antlaşmaların fes edilmesi düşünülemez sonrada meydanlarda kahrolsun israil .Önce One minuet ertesi gün hava sahasını tatbikat için israile aç .Kola içmeyerek israili boykot ettik sanan lar yazık cidden yazık.
  19. -Hewal-

Patatesteki fiyat artışının sebebi ne?

18.05.2015 carrefour da kilosu 2 tl yazıyordu hatta görünce hayret ettim .Kuru soğan 1 tl fiyat etiketi ile satılıyor du.
  20. -Hewal-

Kitap tavsiyesi

Serenad kitabını bende okudum baya güzel di .Yakın tarihin tozlu raflarıni devirerek indiriyor gözler önüne seriyor en güzeli ise sıkmadan bir okuma deneyimi veriyor.
  21. -Hewal-

Kızlar neden böylesiniz???

Yok benim kadın kızla işim yok benim onlara bakmamam onlari çıldırtıyor .Ben onlara diyorum sadece insan sin ne fazla ne eksik bu çıldırmalari için yeterli sebep . - - - Mesaj Güncellendi - - - Kimseye ederinden fazla değer vermeyeceksin yaşam felsefem bu .Bir Insanin değeri benim gözünde ise...
  22. -Hewal-

Kızlar neden böylesiniz???

Onlara bulunmaz nimet muamelesi yaparsanız böyle çakılırsinız.En çirkini bile Kendini monaco prensesi modunda geziyor siz gibiler yüzünden .
  23. -Hewal-

Hangi kan grubu daha şanslı? Kan grubunuz nedir?

Japonya da kan grubuna göre fal bakıyor lar başlığı görünce aklıma o geldi.
  24. -Hewal-

Öğretmene 'oğlumun yerini değiştirdin' dayağı

Ders materyali getirmeyen öğrenciyi Okuldan kovmak nasıl bir mantık tir getirmez ise verirsin sıfırı olur kimsenin eğitim hakkını gasp etme gibi bir hakları yok.
  25. -Hewal-

Coca Cola’nın yeni reklamı neyin göstergesi?

5 .Bölüm den sonra zengin olan aileler.Dizilerdeki karakterlerin %90 villada yaşıyor .Dizilerde iki ilişkilerde karekterler o kadar geniş ki herkes birbirleri ile çıkıyor, yav amerikan dizilerinde bile belirki bir sınır var ama bizim dizilerde sınır yok herkesin eli herkesin cebinde evli bekar...
  26. -Hewal-

The Flash

Kombo saldırı güzeldi daha fazla spoiler vermek istemiyorum .
  27. -Hewal-

Patatesteki fiyat artışının sebebi ne?

Çuvalda patates yetiştirme denemeleri yapıyorum bakalım 40 kg verim alan var ha birde su kültürü ile tarım var öyle bir ev tipi tesis kurmayı düşünüyorum.
  28. -Hewal-

Coca Cola’nın yeni reklamı neyin göstergesi?

.Tv ler laham çukuru gibi cinsellik içeren yapımlar la dolu coca cola dan şikayet etmek enteresan .Hani Aşkı Memnu, Biscola erkekleri kimin eli kimin cebinde diziler enteresan cidden enteresan.
  29. -Hewal-

Fener’e Yok Bilal’e Bedava

Böyle haberler sdn de görmek gözlerimi yaşartıyor.
  30. -Hewal-

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren hayatını kaybetti

Zalim ler için yaşasın cehennem.
  31. -Hewal-

Türk Gemisi Karadan Bombalandı!

Kimse bizim gücümüzü sınamaya kalkmasın ,kınıyoruz ! (Bol miktarda ironi içerir.)
  32. -Hewal-

D-smart+Fiber kullanan var mı ?

Iki ay sonra internete kavuşmak istiyorsanız yada iptal ettikten sonra gelip bağlantı yapmaya evet diyorsanız bağlatin sorun yok. - - - Mesaj Güncellendi - - - Iç birde iptal etmek için bir hafta boyunca faks çekme gibi bir sıkıntısı var d smart in o yüzden bağlanirken 40 gün düşünüp öyle...
  33. -Hewal-

Türkiye Sansürde Dünya Lideri!

lol.
  34. -Hewal-

The Flash

Biri Şu yapımcıyi ıslak kestane odunu ile dövsün artık arkadaş 20 . bölümden beri hep sezon sonu havasında ilerliyor.
  35. -Hewal-

Vücut için tıraş makinesi önerisi

Vücut kıllari enerji ormanları gibidir kestikce daha fazla çıkar .Üzerinde elbise gibi duruyorsa sıkınti kesmek şart ama erkeklerin vücut kılı alması hep garipserim .
  36. -Hewal-

The Flash

Ben 20 bölümü sezon finali zannediyordu 21 mi çıkmış bu yapımcılar tam odunluk.
  37. -Hewal-

Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?

Merak ile başladı; orta okulda bazı öğrenciler tenefüslerde oturup kitap okurdu mantıksız gelirdi bana yav zaten bir sürü okul kitabı var çantada onlar yetmezmiş gibi bir tuğla gibi kitapları okumak neden. Birde insanlar ne buluyordu bu kitaplarda sayfalarca okuyup sıkılmıyorlar .Sonrasında bir...
  38. -Hewal-

En son nezaman kitap okudunuz ?

Neden.
  39. -Hewal-

En son nezaman kitap okudunuz ?

Son zamanlarda rutin olarak her gün.
  40. -Hewal-

En son okuduğunuz kitap

Güzel bir #distopya romanı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu kitap facebook kitap kuluplerinde ismi çok geçiyor 10 üzerinden kaç verirsiniz bu kitaba.Andy weir Marslı kitabından sonra okumak istiyorum da.
  41. -Hewal-

Bir gecede 340 bin dekar bağ dondu

Yazık yav gitti onca emek.
  42. -Hewal-

Anladık kendin çalıp kendin oynuyorsun bende ciddiye alıp laf yazıyorum bildigin slogan dili ile konuşuyorsun yav he he.
  43. -Hewal-

Hani kalkıp sol yada sosyalist desen derim doğrudur ama zerdüşlük öğretisi direniş sembolü olarak kullanma ömrü hayatımda ilk defa sizden duydum ki öyle bir şey iktidarın kürt halkını aşşağılamak için kullandığı iftiralardan biridir. .Ulusalcılık hezeyanları muhafazakarlarıda etkilemiş bunuda...
  44. -Hewal-

Allahım tarihin derinliklerinde kalmış bir dini siyasi akım gibi gösteriyorsunüz ya yuh yani baştaki ne diyorsa papağan gibi tekrar etmek bu olsa gerek dûnya siyasi literaturunde Zerdüşluk diye bir Siyasal akim yok .Iran denen fars ülkesi kürtlerden nefret eden zindanlarda 90 yılların...
  45. -Hewal-

Bu Iktidar dalkavuklari ikide bir Kürt ve Zerdüşt kelimelerini bir arada kullanıyorlar ya amaçları bütün Kürtleri Zerdüşt dinine mensup olarak göstermek.Şunu kafanıza sokun dalkavuklar ülkedeki Kürtlerin %90 Müslüman dir. Kendine Müslüman diyen bir halka gayrimüslüm demek yada öyle göstermeye...
  46. -Hewal-

Bende bir soru sormak istiyorum ülkede Islam dinin den rahatsız olan insanlar konu tatil olunca neden ramazan ve ve kurban bayramı tatillerinde bu tatil beni bağlamaz ben çalışcagim demiyorlar ilginç. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ha dindar insanlar da yılbaşı tatilinde neden rahatsız...
  47. -Hewal-

Ubisoft Oyunlarında Büyük İndirim

Aklıma gelmiyor ama araştırmaya devam ediyorum başk uplay hesabı açmadım diye biliyorum baya zaman sonra oynaınca böyle şeyler çıkıyor.
  48. -Hewal-

Oyunu steam üzerin oyna deyince uplay açılıyor oyun görünüyor ama key istiyor bende steamda kütüphane içinde oyuna sağ tıklayıp keyi kopyalayıp yapıştırıyorum lakin her key sadece bir defa kullanılır diyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şöyle bir uyarı - - - Mesaj Güncellendi - - -
  49. -Hewal-

Şimdi profile baktımda direk steam mağazası üzerinden almışım ilk aldığım oyunlardan biri.
  50. -Hewal-

Anime Keyif

Su an kitap okumaktan sadece One piece takılıyorum .Parasayte vardi bide çabuk bitirdiler.
  51. -Hewal-

Aynı steam hesabı ile giriyorum yok saç bas yoldum ıngilizce bilen bir arkadaş var onun gelmesini bekliyorum para iadesi talebinde bulunacağım yok böyle saçmalık.Uplay hesabında oyun görünüyor oyuna girmek için key istiyor Orjinal keyi giriyorum yok hata veriyor. - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  52. -Hewal-

Orjinal aldığım oyuna korsan muamelesi yapan haysiyetsiz bir firma oyunu indirimde humble den almıştım 28 saat oynadım sonradan uzunca bir süre ara verdim pc ye format attım tekrardan yüklemeye kalktığın zaman key i Kabul etmiyor .Nette arastirdigim zaman uplay dışında alınan tüm keylere...
  53. -Hewal-

LG G4'ün Türkiye Fiyatı Gözüktü

LG iyi batmalar bu fiyat ne dalga mi geçiyorlar adammı seçiyorlar oğlum bu fiyatla anacak bir kaç zengin bebesi alır başkada kimse almaz.
  54. -Hewal-

En Hızlı Tarayıcı Hangisi ?

Hız falan bilmiyorum da İE 6 dan beri Firefox kullanıyorum bir kaç defa krom kullandım sarmadi tekrar Firefox kullanıyorum .
  55. -Hewal-

Reklam Mesajları 1 Mayıs'ta Bitiyor

Money Clup Iletisim izni iptaliniz basari ile alinmistir. 3 gun icinde SMS ile iletisim onayiniz iptal edilecektir. Sizce dalgami geçiyorlar benimle. - - - Mesaj Güncellendi - - - 3 gün nedir arkadaş
  56. -Hewal-

Nükleer Reklamına Çocukları Alet Etmek

Asıl sorun nükleer santral de değil sormak lazım yakıt nasıl temin edilecek .Kendi topraklarımız daki uranyumu bile çıkarma yetkisini bile 2010 da yakıt bankası sözleşmesi ile batının ellerine verdiklerini neden anlatmıyorlar nükleer santral kurmak serbest lakin kendi topraklarındaki uranyumu vb...
  57. -Hewal-

Bu bir insanın karnından çıktı

Nasıl bir şey bu.
  58. -Hewal-

Hayattan beklentim yok diyenlerden :/

Emin ol vasat bir roman olurdu hani .Insan neden sürekli etkileşim halinde olmak ister ki yav ben etkileşimi minumuna indirmek için baya çaba sarfettim su an mutluyum az insan az problem çokça huzur.
  59. -Hewal-

İngilizce özel ders videolarım

Elinize emeğinize sağlık .Çevremde öğrencilere tavsiye edeceğim.
  60. -Hewal-

İnsanlar Marsa gidince internete nasıl girecek ?

Uydular gezegen yörüngelerine sabitlenmez ise uzaydaki sıfır yerçekimi ve küçük astroidlerin çarpması ile evren de sonsuzluğa sürüklenir yani ara istasyon uyduları biraz hayal gibi .
  61. -Hewal-

Dünyada İkinci Sıradayız Ama Korsanda!

Steam farklı ülkelere farklı fiyat politikaları uyguluyor mirosoft neden yapmıyor.Işlerine gelmiyor aynısı çin Içinde geçerli adam günlüğü 3 dolara çalışıyor gidip fahiş fiyata işletim sistemi alacak.
  62. -Hewal-

Telefon un sms özelliğini nasıl devre dışı bırakılır hani karşıdan sms gelmesi nasıl engelleriz cidden gına geldi.
  63. -Hewal-

4G İhalesi İptal Edilmiyor!

10 sene bekleyip 6G ye geçelim!
  64. -Hewal-

İlk Kafa nakli ameliyatı !

Tarihi değiştirecek Kafa Nakli projesi, Metal Gear Solid viraliymiş! Yani keklendik .
  65. -Hewal-

Millet bu kafa ameliyatı mevzu su sanırım sazan avı. Bir oyunla ilgili tanıtım merlin kazanında haberi çıktı .
  66. -Hewal-

Söyle Rahatla

Millet telefon larda sms özelliğini kapatmanın bir yolu varmı
  67. -Hewal-

Yeni Yasa Reklam SMS'lerine Dur Diyor!

Telefon un sms özelliği devre dışı bırakılabilirmi bilen varmı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şöyle tek tuşla aç kapat Whatsapp gibi.
  68. -Hewal-

Kanunda 5 . Madde bu yasayı tamamen etkisiz hale getiriyor du sdn de konusu var.Yani 5 para etmez kendisine bile faydası olmayan bir yasamız oldu karışmasalar daha iyiydi. - - - Mesaj Güncellendi - - - Konusunu buldum ıste yasayı etkisiz hale getiren madde. 5- Yeni yasa, önceden izin...
  69. -Hewal-

Ya adamlar azıcık steama bakar feyz alır steam indirim zamanın da Misal max payne 3 tüm dlc paketleri birlik te 13 tl falan satıyor o parayı veriyor bir çok insan ama afedersin windows sürümünd 600 tl kimse vermez keklemesinler bizi ayrıca ekran kartına verdiğim para 170 tl öyle 2000 tl veren...
  70. -Hewal-

3000 tl lik telefon alan adam zaten orjinal vindows kullanıyordur .Fiyat düşürmedikleri sürece millet korsan kullanmaya devam edecek.Ha kurumsal kullanıcılara yüksek fiyattan sat ona zaten kimse bir şey demiyor adam üretim için kullanıyor .Birde akıllı tahtalar belirli bir fiyat belirlemişlerdi...
  71. -Hewal-

sms ler bir tarafa öyle uyduruk yerlerden aramalarıda çabası bilmem sağlık paketi kazandınız falan.
  72. -Hewal-

Uyduruk ve hiçbir işe yaramayan yasa sms lermi eskisinden daha fazla geliyor.
  73. -Hewal-

Gaz Kaçağını Çakmakla Kontrol Etti Ev Havaya Uçtu

Bulaşık jeli ile yapılan köpük ile basit şekilde kontrol edilebilir ayrıca bulaşık jeli olmayan ev yok gibi neden çakmak kullanmışlar acaba.
  74. -Hewal-

Söyle Rahatla

Uplay orjinal oyunuma korsan muamelesi yapıyor çözümü nedir bilen yada başına gelen çözüm önerileri.Oyun Asasin cred 2
  75. -Hewal-

Kola mı Ayran mı?

Maden suyu ile yapılan ayran gibisi varmı deneyin yemekle beraber yemekten sonra on numara gidiyor.
  76. -Hewal-

İnternetten indirdiği demo program başına iş açtı

Artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.Bu ülke için çabalayan Insanlarin önüne taş koymak söylenecek laf yok artık.
  77. -Hewal-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 4G Çıkışı

Bakanların kapattırdığı sitelerin adreslerini duyurmak da torba yasayla suç kapsamına alındı! Al sana 5G
  78. -Hewal-

Reddedilmek

Ne diyordu şair insanın yar edinme isteği yanlızlık korkusundan değilde nedir.
  79. -Hewal-

Kas çalışmasını abartanlar!

Bu konu eskimezki .Ayrıca hangi akla hizmet bu kadar kas yaparlar anlamak elde değil.Kas yapayım kas göz çıkarmıslar.
  80. -Hewal-

Whatsapp Türkiye’den Çekilme Kararı Aldı.

Bende oturmuş ciddi ciddi okuyorum arkadaş şaka gibi.
  81. -Hewal-

FSM'de gişeler kalktı Yeni sistem devrede!

Tamamen ücretsiz olsa trafik derdi biter.Köprüden geçmeye ücret almak nasıl akıllarına gelmiş acep toplanan paralar ile her sene bir köprü yapılabilecek ken ne oluyor bu paralara.
  82. -Hewal-

Şikayetvar.com dedikoduları

Şirketi savunani ilk defa görüyorum .
  83. -Hewal-

Söyle Rahatla

Lazzz ne tür kitaplar arıyorsunuz
  84. -Hewal-

Kulagimi deldircem ama bi kac sorum var ?

Kültürüne çok uzak bir davranış biçimi lakin mıknatısli tak ama çevren den uzaklastiktan sonra .
  85. -Hewal-

Arama motorumu değiştiremiyorum. Adres çubuğuna bir şey yazdığımda google aramıyor.

AdwCleaner su küçük yazılımı yükle tarat pc restart yap temizlenir.Pc nizi pırıl pırıl yapar .
  86. -Hewal-

Durmaplay hakkında bilmeniz gerekenler

Garanti olsun steam yada humblo bundle,bundle stars .indigala ne idüğü belirsiz siteler uzak dursun.
  87. -Hewal-

Reddedilmek

Candan Erçetin den Ağlamam artık gidenlere parçasını Size tavsiye ediyorum.
  88. -Hewal-

Öğrencilere kötü haber: Tatil kaldırıldı

23 Nisan mi dedi biri ;Dûnya çocuk hakları konuşunda Dunyanin en kötü ülkelerinden biriyiz .Çocuk hakları ihlalleri konuşunda elimize su döken yok.Ama göstermelik te olsa bir bayram olsun değilmi .Hem bu kadar pisliği ancak yalancı bayramlar örter ama birileri sürekli kavramlar üzerinden...
  89. -Hewal-

Öğrencilere kötü haber: Tatil kaldırıldı

23 Nisan mi dedi ;Dûnya çocuk hakları konuşunda Dunyanin en kötü ülkelerinden biriyiz .Çocuk hakları ihlalleri konuşunda elimize su döken yok.Ama göstermelik te olsa bir bayram olsun değilmi .Hem bu kadar pisliği ancak yalancı bayramlar örter ama birileri sürekli kavramlar üzerinden...
  90. -Hewal-

Insan Aksolot gibi olsa ne güzel olurdu.Organ nakli ameliyat larına gerek kalmaz di.
  91. -Hewal-

İskenderun’da Yıldızsız Türk Bayrağı!

Ezbere yaşıyoruz normal dir.
  92. -Hewal-

Grand Theft Auto V

Youtube den gameplay leri bekliyoruz. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ha bu arada ekran görüntülerimide bekliyoruz.
  93. -Hewal-

Anime Keyif

Parasayte bitti arkadaş insan o kadar alakasız yerde bitirirmi hava da kalan bir soru işareti ile anime bitti .Mangasına baktım aynı yav bulmuşsun cevher gibi konu değişik bölümler yayınlasana.
  94. -Hewal-

Grand Theft Auto V

Eve hizmet taşınabilir hard disk - - - Mesaj Güncellendi - - - Şaka tabi eskiden di öyle şeyler şimdi sınırsız internet var geçte olsa eninde sonunda iniyor.
  95. -Hewal-

Batıyor.

Khan akademi videolarina bir göz gezdir.
  96. -Hewal-

Grand Theft Auto V

Aslında oyun dosyalarını indirip 10 tl ye satsak milleti kota derdinden kurtarırız
  97. -Hewal-

Game of Thrones 5. sezon bölümleri internete sızdı

Olay lost un bölümleri gibi oldu belki taktik tir bir nevi reklam.
  98. -Hewal-

9.sınıfın tekrarını okuyorum derslerim zayıf

Sınavları level olarak düşün her level i geçersen kendine bonus puanlar ver.
  99. -Hewal-

GTA 5' i Ne Kadar Sürede İndiririm?

Bir ömür sürebilir ! - - - Mesaj Güncellendi - - - Şaka bir yana bunu indirmek ayrı bir dert.
  100. -Hewal-

Game of Thrones 5. sezon bölümleri internete sızdı

En az 720 olması lazım yoksa keyfi kaçıyor özel bölümlerde 1080 olur çok güzel olur.
  101. -Hewal-

4. Gsm Şirketi Wolfcell

Mobil veri ucuz tutsunlar Üye sayısi hemen artar ha birde çekim kalitesi en Öncelikli olması gerekiyor.
  102. -Hewal-

Fakirlik çocukların beynini etkiliyor

Bir afrika atasözü;Boş bir mide ,dolu bir kafadan daha fazla çalışır .
  103. -Hewal-

Kredi Kartı yıllık ücretimi geri almalımıyım?

Kart ücreti iade edilmez ise iptal ettireceğim de tıpış tıpış geri ödüyorlar.
  104. -Hewal-

Anime Keyif

Elusive nyaa.se diye bir torent sitesi vardi Torentlerin saf halleri en düşük ten en yükseğine kadar bulunuyor du türkanime den önce orda takılıyordum şimdi baktım da hala yayın yapıyor güzel site hani. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şimdi baktım da 1080 p li paylasimlarda var .
  105. -Hewal-

Astigmat

Monitör ,tablet,telefon ışığıni absorbe eden gözlük varmıdir .Gözü korumak için.Düşününce saçma geliyor ama böyle bir ürün neden üretilmemis acaba .Saatlerce pc başından kalkmayan gamerler , pc ye çok takilanlar için bulunmaz nimet olurdu.
  106. -Hewal-

Erkek olarak çıkmazdayım

O zaman mutlulugu yarınlara erteleme .Bizim Mardin de şöyle bir laf vardır ;Benim bir sevdiğim var babasının evinde .Afedersiniz ama mantık ona geliyor illa o diyorsanız ilk adımi atınız ciddi olduğunuzu belirtin karşımızdaki niyeti yoksa zaten sizi geri çevirir ki böyle bir durumda olmayacak...
  107. -Hewal-

Erkek olarak çıkmazdayım

Ciddi değilseniz yani Evlilik falan düşünmüyorsaniz bırakın gitsin .10 yıldir Flört ediyoruz diyen insan gördüm dedimki bari belediyeye başvursaydiniz yardım falan bağlasaydilar Size malum o kadar sene Flört edince dağ olsa dayanmaz eriyip gider mal varligin.iz
  108. -Hewal-

GTA 5 için Ne Kadar Harcandı?

Parasi olan alsın biz 2 sene sonra fiyati iyice bir duşsun öyle alırız .
  109. -Hewal-

The Hobbit Ve Lord Of Rings T-Shirtleri

Baskı yapan yerlere bakınız
  110. -Hewal-

GTA 5 PC Sürümü Torrent'e Düştü!

170 tl ver ondan sonra 60GB indir korsan indirsen çalışırmi çalışmazmi sıkınti bırakalım 2 sene sonra oynarız ancak.
  111. -Hewal-

Fakirlik çocukların beynini etkiliyor

Peki milyon dolar ile oynayıp üniversito diplomasını para ile alan zengin mi, koyun çobanlıgi yapıp ülke içersinde sayılı üniversite kazanan bireyler mi akıllı birde bunu açıklasalar.Maddi geliri iyi olup 4 sene boyunca dershane ye gidip barajı aşamayan adam gördüm bu ülkede.Ben dershane ye...
  112. -Hewal-

Facebook, YouTube ve Twitter Yasaklanıyor!

Googleyi kapatsalar rahat bir nefes alırlar malum çıban başı google!
  113. -Hewal-

Tavsiye Kitaplarınız

1Q84 Haruki Mukarami Tavsiye
  114. -Hewal-

Facebook, YouTube ve Twitter Yasaklanıyor!

Güya yasak ya twitter de dünya gündemine oturduk .Güya yasak 5 yaşındaki Çocuklar bile artık yasak deliyor.Hikaye giren giriyor
  115. -Hewal-

170 liraya meyve suyu ve kulaklık aldı!

Tv ve telefon ile satış yapan yerlerden iğne bile alınmaz tüm ev cep telefonlarına sticker olarak yapıştırmak lazım.Ancak bu şekilde insanlar önlem alır
  116. -Hewal-

Türkiye'de Elektrikler Neden Kesildi?

Bende diyorum sokaklarda neden hiç kedi yok demek idman içinmis .Hayvanseverlerden tik yok.
  117. -Hewal-

WhatsApp Sesli Arama Özelliğini Denedik

Iyileştirme yapılsın şebekeler avucunu yalasin
  118. -Hewal-

Beğenebileceğim tipte bir oyun arıyorum

Saint row diye oyun var gta tarzı bir oyun lakin gta dan önce çıkmış. - - - Mesaj Güncellendi - - - Saint row diye oyun var gta tarzı bir oyun lakin gta dan önce çıkmış.
  119. -Hewal-

Etkinliklerde Artık Seksi Kızları Göremeyeceğiz!

Yerine Biscolata erkekleri koyarlar belki malum artık tv lerde çıplak kadından çok çıplak erkek görünüyor.
  120. -Hewal-

Söyle Rahatla

Yıllardır sdn forumdayım bu güne kadar seyyah küfür ettiğne hiç denk gelmedim bence ergenler hesabını falan ele geçirmiş olabilir.Olmaz olmaz demeyin.
  121. -Hewal-

Türkiye'de Elektrikler Neden Kesildi?

Kediler idman yaptılar eş zamanlı
  122. -Hewal-

'Seri' Baba Vazgeçmiyor!

Bizimkilerde en az üç Lakin yırtına yırtına çalışmak zorundasın diyorlar.
  123. -Hewal-

Etkinliklerde Artık Seksi Kızları Göremeyeceğiz!

Cinselliği değilde ürünü satmak noktasına şimdi geldiler .Hep garibime giderdi alakasız her etkinlikte yarı çıplak kadın koyup ürün tanıtmaları beni uyuz eder artı kendilerini kadın hakları savunucusu yada feminist ilan edenlerin bu duruma tek laf etmemeleri ayrıca ironi içeriyor hani
  124. -Hewal-

Hint - Bollywood Filmleri - Hindistan Sineması

Pk çok güzel yav geçenlerde izledim de baya baya güzel izleyin zaman kaybetmiş olmazsiniz
  125. -Hewal-

Steam dan GTA IV alamamak

Bankana sor havale işlemi tamamlanmismi - - - Mesaj Güncellendi - - - Tavsiyem oyun alırken havale falan uğraşmak istemiyorsaniz ki ben istemiyorum. paybyme kart on numara bir kart ,satın al saniyesinde kütüphanede anında indir .Ayrıca kart komisyon falan kesmiyor kartı Kargo ile bedava...
  126. -Hewal-

Söyle Rahatla

Horasan harcini duydum da o kadar yumurtayı nasıl bulmuşlar zor gibi .Gerçi Diyarbakır surları için yapımında güvercin yumurtası kullanıldığı söylenir ama ne doğru bilmiyorum sonuçta Hayvan üretim tesislerin o kadar yaygın olmadığı dönemde o kadar yumurta nasıl temin edilir Orası muallak - - -...
  127. -Hewal-

Söyle Rahatla

Millet aklıma bir soru takıldı bilen varmıdir.19-18 y.y öncesinde inşaatlarda harç olarak ne kullanılırdi .Beton dediğimiz madde 18y.y sonlarında kullanılmaya başlandı o zaman geçmişten kalan cami kilise katedral ve surlar nasıl bir harç kullanıldi bilgisi olan varmı .Nette pek elle tutulur bir...
  128. -Hewal-

Söyle Rahatla

Adam akıllı bir server bulamadığım için bırakmıştım.Survival serverlara giriyorsun elinde item yok girdiğin gibi pata küte bir şey yapmadan indiriyorlar .Tasarım modlu yerlere de pek denk gelmedim.
  129. -Hewal-

Gelini beğenmeyen damat intihara kalkıştı

Psikolojik baskı insana neler yaptırıyor.
  130. -Hewal-

Söyle Rahatla

Bir kêrê sakalı kökten kazımak çok sağlıklı bir şey değil hani serbest olsa bir karış sakal bırakacak değilim 3 günde bir olur hem doğayı daha kimyasal ile kirletir hemde köpük ve jilet satan firmalara daha az para kaptırmış oluruz. - - - Mesaj Güncellendi - - - Hemde suratimız zimpara gibi olmaz
  131. -Hewal-

Söyle Rahatla

Şu sakal traşı olmanın medeniyet yada temizlik le ne alakası olduğunu biri bana açıklasa.Her sabah kalk yüzünü kazıt bunun medeniyet yada temizlik le ne alakasi var, traş köpüğü ve jileti satan firmaları zengin etmekten başka. - - - Mesaj Güncellendi - - - Sakallı olunca neden batıyor...
  132. -Hewal-

Spartan'da Adobe Flash'ı Kapatmak!

Bu sdn okurunun bahsettiği eklenti hangisi oluyor bilen varmı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ha özellikle firefox için olanı .Flash blocker yada killer diye aratalım bakalım neler çıkacak. - - - Mesaj Güncellendi - - - Buldum millet firefox eklentilerde varmış iyi gezinirken kapalı tutarız...
  133. -Hewal-

Güvenli oyun ve program indirme siteleri

Aslında steam hesabıniz olursa belirli zamanlarda bedava key dağıtan siteler var Onlar sayesinde bir sürü oyun sahibi olabilirsiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - De opera mini den antika bir telefon kullanarak girince forumda özel Mesaj atılmıyor.
  134. -Hewal-

Bu sitede yenisiniz galiba burada korsan link falan paylaşmak Ay a bedava bilet kazandıriyor uçmak istemiyorsaniz dikkat edin derim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ayrıca forum yöneticisi değilim .
  135. -Hewal-

Oyun sitesi olarak steam
  136. -Hewal-

Türkiye'nin Genelinde Elektrikler Kesildi

Hazırlık lara erken başlanmış.
  137. -Hewal-

Spartan'da Adobe Flash'ı Kapatmak!

En son ie 6 ile yollarımızi ayırmıştık lakin bu hareketini takdir ettim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Firefox senden de bu adımi bekliyoruz
  138. -Hewal-

Youtube telif ihlali hakkında soru

Videoyu silin bence.
  139. -Hewal-

Hayvan haklarını biz öğrettik ama biz unuttuk

Bu konuyu görünce ülkemiz içinde sahte hayvanseverler için bir kaç şey daha yazasım geldi:sahte hayvanseverler yani Petshop çular,onlar sadece satın aldıkları hayvanları sever ve sadece onlara sevgi ve merhamet gösterirler ,sokakta gezen bir kedi,köpek,kuş yada herhangi başka bir hayvan türü...
  140. -Hewal-

5. madde geri kalan tüm maddeleri devre dışı bırakmış Örnek:Bir tane pizza aldın o pizzacı ömrü billah saçma sapan pizza reklamları gönderebilecek,Bir bankadan kredi çektin adamlar zırt pırt krediniz hazır gibi saçmalıklarla sms gönderebilecek v.b nice durum .Artı bunu sadece sms ile...
  141. -Hewal-

Miras Para İle 10.000 TL Bütçelik Bir Oyun Bilgisayarı

5000 tl ye pc al geri kalanı altın yap 5 sene sonra altını bozdurur yeni güncel ci pc toplarsiniz paranız da değer kaybetmez.
  142. -Hewal-

Program önerisi

Yuukardaki programların haricinde farklı program önerisi olan varmı .
  143. -Hewal-

Kullandığınız Ya Da En Düzgün Haber Sitesi Nedir?

Bianet reklam yok galeri haberleri yok ne kadar uzun olursa olsun tek sayfada veriyorlar .Adamların tıklanma kaygısı yok.
  144. -Hewal-

Yeni kimliklerle ilgili skandallar zinciri ortaya çıktı

Ve boşa giden bir kaç milyon daha ne olacak ki bir kaç milyon daha harcarlar baktı olmadı rafa kaldırılır !
  145. -Hewal-

Avea 976 KB. internet 10 TL

Internet kullanmıyorsaniz müşteri hizmetlerini arayıp hattınıza veri akışını merkezden kapattırabilirsiniz .Internetle işi olmayan bir kaç tanıdığım vardi adam artık rahatlıkla telefonu çocukların eline verebiliyor nasıl olsa bağlantı kurulamıyor diye.
  146. -Hewal-

Röportajıma Katılın ! Kadınlar ve Türk Toplumu

Başlayalım öyleyse: Kadına sorunlarına çözüm aslında Kadınların kendisinde yatıyor lakin kadın ların şikayet ettikleri erkek tiplerini yetiştiren yine kadın kendi celladını yetiştiren yada dna sarmalındaki gibi kendi kuyruğunu ısıran yılan misali gibi bu döngüyü devam etmesini sağlayan yine...
  147. -Hewal-

Depresyon belirtileri nelerdir?

Kestane o da biraz etken lakin yıllarca tedavi görüpte iyilesemeyen yüzbinlerce hasta var.Hele akıl hastaneleri yakınları tarafından terkedilmis yanlızliga itilmiş bir sürü hasta var.
  148. -Hewal-

Anime Keyif

Teşekkürler bakıyorum
  149. -Hewal-

Şöyleki sadece belirli irka sahip insanlari araştırmaya dahil etmişsiniz kadın problemleri sadece belirli bir ırk yada sınıf gözetilerek çözüm üretilecek bir problem değil ki.
  150. -Hewal-

Depresyon belirtileri nelerdir?

Psikolog insanlara sihir sunmaz 'En basit tabirle anlatmak gerekirse insanlara farklı bakış açısı kazandırır.Her Insanin problemleri vardir lakin problemleri çözme konusunda dunyanin en aciz varlıklarıyiz desek haksız sayılmam nasıl; bir sorun ile karşılaştığımızda sorun yada problem at...
  151. -Hewal-

De çerçeveyi çok dar tutmuşsunuz.
  152. -Hewal-

Dövme için anlamlı yazı önerebilir misiniz?

Şu 3 boyutlu olanlar çok güzel duruyor.
  153. -Hewal-

Özel sektörde tutanak yiyince yıllık izin ve tazminat hakkları ortadan kalkarmı? Ne t

Çalışanı kovmak için tutanağın arkasına sığınıyor ise sizde mobing davası açın ama bu dava turu işverenin kişisel garezinden dolayı sizi işten kovmaya kalkıyorsa bu yöntemi deneyin bir de şahit bulabilirseniz dava sizindir.
  154. -Hewal-

Anime Keyif

Millet şöyle arkeoloji kazılarla ilgili yapılmış anime varmı şöyle antik eserler bilim kurgu büyü türünde olabilir .One piece de arkeoloji biraz göz kırpıyor ama %10 sadece gerisi aksiyon ve kurgu %80 arkeoloji anlatan anime yokmudur.
  155. -Hewal-

Yok öyle yaz anlamında söyledim
  156. -Hewal-

Para mı aşk mı !

Karşı cinse bulunmaz hint kumaşı edası ile yaklaşırsaniz onlarda kendilerine fiyat etketi koymaya başlar.Peşlerinden kosmayın olmazsa olmaziniz olmasın o zaman kimsenin almayacağı bir ürünü rafta etiketle bekletmenin anlamı kalmayacak.
  157. -Hewal-

Dövme yaptırmak günahtır diye dövme yap.
  158. -Hewal-

Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu şunu da izle anime bağımlısı olursun bilimkurgu aksiyon su an 23 bölüm çekilmiş .
  159. -Hewal-

Özel sektörde tutanak yiyince yıllık izin ve tazminat hakkları ortadan kalkarmı? Ne t

Yıllık izin hakkı tutanak ile ortadan kalkmaz.
  160. -Hewal-

''Öğretmen Öküz, ''Öğrenci Eşek'' adlı kitaplara eğitimcilerden tepki

Bu kitapları yazan Şahıs in hayal dünyası aşırı distopik .
  161. -Hewal-

Sinekler Neden Ellerini Ovuştururlar?

Arıları şeffaf Cam bardaga hapsedip ıslatılmis küp şekerle beslediğim zamanlar geldi aklıma.Ama sakın denemeyin o arıyı serbest bırakınca klandan 10 arıyı daha toplayıp aynı konuma şeker almaya geliyor lar tecrübe ile sabittip.
  162. -Hewal-

Yardımcı pilot uçağı kasten düşürmüş

Adam jetlag yüzünden beyin hasarı falanmı oluştu acaba.
  163. -Hewal-

İntihar girişimindeki işsiz babanın sorusuna polis cevap veremedi

Kişi başına düşen yıllık geliri bol sıfırlı $ olan Insan halleri bunlar çok nankör ler çok !
  164. -Hewal-

Yaşaması 5 bin liraya bağlı

Sağlık ta devrim dedikleri budur dostum.
  165. -Hewal-

Evinizde Hangi Marka ve Model Bulaşık Makinesi Var?

Bir kêrê profilo değil adamlarda yalanın bini bin para:Makinanın kablolarını fare yedi dediler makinayı evde servis e açtırdık farenin kemirdigi tek cm kare bir şey bulamadık .Makina servise gitti anakartıni fare yemiş Güya 540 tl para istiyorlar yapmayın dedik Makineyi eve getirdiler tüketici...
  166. -Hewal-

Söyle Rahatla

GhostX özelden Mesaj atamıyorum mobildeyim telefon antika olduğu için cevabı burdan vereyim ismim gerçek adım değil.Mardin liyim.
  167. -Hewal-

Para mı aşk mı !

Çünkü:Insanin 2 vadi dolusu altını olsa neden 3 cusu yok der.
  168. -Hewal-

Game of Thrones 5. Sezon

Başlasada izlesek artık - - - Mesaj Güncellendi - - - Caps güzel olmuş
  169. -Hewal-

Evimi almak isteyen benimle evlensin!

Başka toplumlarda Evlilik nasıldır aile yapısı nasıldır inanın bilmiyorum .Evliliğe karşı nefretim maddiyattan yana değil ki olsa dediğiniz doğru olur lakin Insanlarin ikiyüzlülük leri ıslamda olmayan şeyleri Islam gibi göstermeleri evliligi kolaylaştırmak yerine zorlaştırmak için ellerinden...
  170. -Hewal-

Bilim Kurgu ve Fantastik Ağırlıklı Dizi Önerisi Bekliyorum.

Continuum Stargate serisi nasıl unutulur.
  171. -Hewal-

Para mı aşk mı !

Kadınlarda ki aşırı para düşkünlüğümü gördükçe para dan da aşk tan da tiksinir oldum.Bana insan lazım paraya tapan bir canlı değil.
  172. -Hewal-

Türkiye Sosyal Ağ Sitesi Yenilik ve Yapımı

Bence klon üretmekten ziyade farklı bir alana yönelin yapılmayan bir şeyi deneyin neden derseniz faceden sonra binlerce klon site üretildi başarılı olamadılar .Yeni bir Fikir yapılmayan bir şeyi yapın misal Anonimligi ön plana alan kullanımı basit olan siteler olabilir .Misal herkesin girip yazı...
  173. -Hewal-

Herkes İtiraf ediyor bende edeyim dedim

Konuyu açan arkadaş evlendinizmi merak la bekliyoruz cevabı .
  174. -Hewal-

İşte Türk Yapımı Bilgisayar Oyunları

Tiestru Tür:Aksiyon ,strateji Desteklenen dilller :Türkçe İngilizce Türk yapımı steam oyunu .
  175. -Hewal-

Türkü önerirmisiniz lütfen

Yokmu yukarı dinleyen derken anlamadık .
  176. -Hewal-

Bir ‘tık’la dava açın

Continium denilen bir dizi vardi orda gelecek mahkeme tasviri vardi yargılamayı insan değil makineler yapıyordu .Sebep insanin manipülasyona çok açık olduğu yönündeydi .Dûnya hukuku ilk online dava açma sonra online davalar sonrasında ise dijital hakimler gibi merhaleler gösterecek.
  177. -Hewal-

Amy Winehouse öldü!

Yazık yav çok Gençmis .Dinlediğim bir sanatçı değil lakin uyuşturucu denen illetin nasıl bir pislik olduğu ;Hangi Din,dil,ırk tan olursa olsun insan ırkının en büyük düşmanı olduğu gerçeğini değiştirmiyor .Bu ölüm yada ölümler bizi toplum olarak daha dikkatli hale getirmeli gençleri takip etmeli...
  178. -Hewal-

Cep telefonu yerine lastik tamir seti gönderdiler

Yav çakma telefon istiyorsan her memlekette milyon tane telefoncu var git sor adam sana ya getirtir yada yol yordam gösterir .Ayrıca çok sağlam bir mal olsa manifaturaci mantığıyla satış yapmaya kalkarlarmi .Tv de satılan her ürünün daha kalitelisi daha ucuzu internette(güvenilir web...
  179. -Hewal-

Evimi almak isteyen benimle evlensin!

Emlakçı nin düşüncesi su; Her şey Içinde bir yaşam alanı. Kadın mi dert etmeyin o da var hemde Içinde bonus olarak .Size ev değil yaşamın ta kendisini sunuyoruz reklam cıngıli da bu olur herhalde .
  180. -Hewal-

Öfkeli kadınlar, okulu basıp ortalığı savaş alanına çevirdi

Eskiden eti senin kemiği de benim di düşünüyorum da eskisi daha iyiydi .Tabi eski sistemi suistimal edende çok fazla öğretmen vardi .Öğrencilerini stress topu olarak kullanan diktatör tipli öğretmenlerde yok değildi hani.
  181. -Hewal-

Apple "Antivirüs'e Gerek Yok" Diyor!

Sakin Aplle firması kendi cihazlarınin içine yerleştirdiği virüslerin bulunmasindan korktuğu için olmasın .İos a virüs yazılmaz yada yazılamaz demek yazılım hakkında sistemler hakkında hiçbirşey bilmiyorum demenin farklı bir yolu dur.
  182. -Hewal-

Bu akıllı telefonlar fiyatta nerelere gidiyor

Daha akıllı telefon teknolojisini alma fırsatim olmadı hala nokia da çakılıp kaldık.Fiyatlar çok yüksek biraz daha uygun fiyatlar olsa
  183. -Hewal-

Sigaranın içinde böcek ilacı var

Bir ara nerde okudum hatırlamıyorumda bazı bitkilerin toprağı arıtmada kullanıldığını okumuştum. Bünyesinde ağır mettalleri ve zehirli kimyasalları barındaran toprakların ıslah etmek için bazı bitkileri düzenli olarak ekip toprağın içinde zehiri bitkiler yoluyla temizleme yolundan bahsediliyordu...
  184. -Hewal-

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (20 Mart 2015)

Kuralsız güzel görünüyor.
  185. -Hewal-

Sigarada 5 metre yasağı

Sizde mi pasif içicisiniz.
  186. -Hewal-

Sigaranın içinde böcek ilacı var

Tütün bitkisi için tarım ilacı kullanılmıyor en azından benim gördüğüm tarlada belki sanayi düzeyinde üretilenler farklıdır.Tütün kendisi zehir zaten onu kemiren böceği öldürür herhalde içinde yüzlerce zehir var.Tütün yaprağını elinize alırsanız ele yapışan yapışkan bir salgı var tütün...
  187. -Hewal-

Oğluma alamadım dediği ayakkabı 1.750 TL

Doğru ben çocuk üzerine anlamıştım ama aynı şey aileleri içinde geçerli bir çok şeyi bildikleri halde vicdanlarının üzerine perde çekip çocuklarına sahte cennetler yaşatmaya çalışıyorlar ailelerin çocuklardan pek farkı yok.
  188. -Hewal-

Çıplak Şef Rekor Kırıyor!

Giyinik yapsa kaç kişi takip eder merak ediyorum .Kanalında yaptığı şeyin yemek yapmakla alakası yok aç kurtları doyuruyor hani.
  189. -Hewal-

Oğluma alamadım dediği ayakkabı 1.750 TL

Nasıl olsun ki çocuk etrafı duvarlarla çevrilmiş malikanelerde veya villalarda yaşıyorlar.Okuldan eve Evden okula özel şoförler götürüp getiriyor.Alışveriş yaparken avm ler dışında Alışveris yapmıyorlar.Bu çocuk nerede fakir insan görsün ki empati yapsin bende o çocuk yerinde olsam bende isterim...
  190. -Hewal-

CS:GO Turnuvasını 1 Milyon Kişi İzledi

Acun medya bu maçları tv de yayınlasa raitıng ını tavan yapar.
  191. -Hewal-

Steam'de Anlık Oyuncu Rekoru Kırıldı!

Bu Anlık oynayan sayısını gösteren kısımı steam da güncellem ile görünmüyor atrık nasl erişebiliriz.
  192. -Hewal-

Dünya'dan ilginç Olaylar Yeni

Binadan atlayarak intahar eden genç adam tam bahtsiz bedevi hani.Arabanın önüne yatma olayı ise bambaşka bir olay ne desem bilemedim.
  193. -Hewal-

Sağlıklı bir yaşam için tüketin!

Erkek cinsine bu kadar zararlı olduğu gün gibi ortada iken vegan lar sürekli pohpohlayarak bu besini öne çıkarmaları enteresan .Marketlerde soya kıymasi(granul halinde),soya peyniri ,soya kaşari,soya sütü güya hayvansal besinlere alternatîf olarak gösteriliyor ama zararlarından hiç...
  194. -Hewal-

Sağlıklı bir yaşam için tüketin!

Kadınlara faydalı da erkeklerin çok fazla tüketmemesi gereken bir besin türü .Nedenmi;Soya östrojen hormonunu artıran bir besin .Hatta bir haber vardi arayın nette var düzenli olarak soya sütü tükete Abd li bir erkek bir süre sonra vücudundaki tüyler dökülmeye göğüsleri büyümeye başlamış doktora...
  195. -Hewal-

4G Hayatımızda Neleri Değiştirecek?

Mobil Internette resmen sömürüyorlar milleti
  196. -Hewal-

Aral Oyun ve 4 Firmaya Soruşturma!

Oh olsun steam fiyatlarını yükseten firmayıydı aalma oyuncunun ahını çıkar aheste aheste.
  197. -Hewal-

Diplomatların yapamadığını yapan Rizeli kadın

Kadına bak helal olsun ,aslında farkındalikları artırmak için filim yapılabilir.Güzel olur hani.
  198. -Hewal-

Sanal alemden insanlık dersi

Helal olsun kadınlara ,fotoyu yayımlayan ergen kendi Kendini yesin
  199. -Hewal-

Kadınlardan TDK'ya "müsait" tepkisi

Hastalıkli bir zihin yapısına sahip bir insanın yazacağı bir tanım dir .Acaba bu tanıns yazan şahıs in kendi çevresinde sevdiği saygı duyduğu hiç kadın yokmu
  200. -Hewal-

Sigarada 5 metre yasağı

Uygulamaya konmayacak bir kanun daha.
  201. -Hewal-

İnternet 2 Kat Hızlanacak mi?

Kuyruklu yalan patlaması bu olsa gerek .Yalan haber yapıp birde uzak kusuratli tarih verince hiç inandırıcı olmuyor ıste bak o tarih geldi nerde hani 100 Internet
  202. -Hewal-

Flash TV HD Oluyor - Flash TV HD Kanal Frekansı

HD halay seyret sloganı ile aslında halay tv olarak değişse güzel olur.
  203. -Hewal-

Avea opera mini nin içine etmese daha güzel yeterde avea opera mini yi baltalıyor bir site açıyorsunuz site yerine kendi reklamını açıyor.
  204. -Hewal-

Twitch sitesini bilen var mı ?

Twitch de nasıl yayın yapılır diye aratırsaniz bir sürü bağlantı bulursunuz .Yayın yapmak o kadar zor değil hatta çok basit internet hızınız yeterlimi
  205. -Hewal-

1gb internetin var multimedya içerik açmıyorum telefondan .Sadece gezinmek için kullanıyorum ay sonuna kadar bitmiyor bile yetiyor yani.
  206. -Hewal-

Bağımlılık yaratacak bi oyun

Oyunda yüklemek için istenilen izinler neler acaba bilgi verirmisiniz.
  207. -Hewal-

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

CS Global Ofensiv
  208. -Hewal-

1GB interneti 20 tl ye veren firmalarımız oldukça bir cacık olmaz.
  209. -Hewal-

Kıbrıs'ta üniversite okunur mu?

Adamın derdi belli oldu Okumak hikaye bizde ciddiye alıp mesaj yazıyoruz.
  210. -Hewal-

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Lol %15 lik kaliteli oyuncu hariç geri kalan hepsi küfür mesajlarla oyunu baltalıyorlar .Onlar yüzünden oyunu bıraktım.
  211. -Hewal-

Acemi birliğinde hava değişimi hakkında

.Askerlik 12 a düştük ten sonra verilen hastane raporları maksimun 1 ay yani 30 gün olarak veriliyor diye biliyorum 30 gün sizden değil askerlik ten gider benim bildiğim kanun değişmiş ise o ayrı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Eski birliğine gönderseler devre kaybı gibi bir şey olur . - - -...
  212. -Hewal-

Ülkemizdeki Minecraft Yasağına Yapımcı Firmadan Cevap

Bunlar steam ı duysalar oyunların %90 ını yasaklanır o zaman. Baksanıza minecraft şiddet içeriyor diye kapatmaya kalkıyorlar.Şaka gibi ama değil ilk duyunca zaytung zannettim ama ülkemizde olan şeyler zaytungculara bile takla attırıyorlar.
  213. -Hewal-

Bu oyun bedavamı.
  214. -Hewal-

Tüyler Ürpeten Olaylar Ama Gerçek

Şu ufo olayı cidden garip dûnya dışı yaşam varmı yokmu bilmiyorum ama uçan daire denilen araçları amerikan hava üstünün ürettiği araçlar olduğunu söyleyen bir kitap vardi .Kitapta uçan dairelerin okyanustan çıktığıni anlatıyor du.Araçlar okyanus tan çıkış esnasında denizde girdap lar oluştuğunu...
  215. -Hewal-

Kıbrıs'ta üniversite okunur mu?

Kıbrıs okumak nasıldır bilmiyorum ama Burdan giden insanlara ikinci sınıf insan muamelesi yaptıklarıni anlatan çok farklı meslek erbabı ile konuşmuşlugum var .Yabancıları pek sevmezler gidenler den edindiğim izlenim bu .
  216. -Hewal-

Kesinlikle izlememi önereceğiniz film nedir ?

Anime izlerim diyorsan :Sakasama No Patema(Ters Patema) Tür:Bilim kurgu Hotaru No Hakka (Ateş Böceklerinin Mezarı) Tür: Drama Uyarı:Bu anime filimini duygusal insanlara izletmeyin aglatiyor onları. - - - Mesaj Güncellendi - - - MoonseroZe al etiketledim. - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  217. -Hewal-

Counter Strike: Global Offensive bağımlısı oldum sürekli dead match oynuyorum yerli oyuncudan ziyade yabancı oyuncularla güzel oluyor adamlar oyunu baltalamiyor herkes oyuna bakıyor raunt bitene kadar yazan yok konuşan sadece teşekkür ederim falan diyor kurtarıldığı için .Yerli oyuncular la...
  218. -Hewal-

Uçakla İlk Yolculuk Merak Ettiklerim!

Öncelikle parfüm olayıni falan bilmiyorum .Havaalanına girdikten sonra danışmaya giderseniz yardımcı olurlar.1 saat öncesinden orada hazır bulunun ne olur ne olmaz .Su parmak boyunda olan ısviçre çakısi tarzında anahtarlıginiz varsa yanınızda götürmeyin alıyorlar .Ilk deneyim konusunda açık...
  219. -Hewal-

Telefon Kameranızı Mikroskopa Çevirin

Makro çekimde iğrenç gösteren telefonum net gösteriyor .
  220. -Hewal-

Maksimum 1500 TL Oyun için telefon

Lg G3 32GB Bak bence o fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon benim şahsi fikrim taksitli veren yer yok olsa bende bu telefonu alırdim.Hepsiburada da 1433 tl bimekste 1400 tl civarı satılıyor özelliklerine bir bak. Internette ise kullanıcı yorumlarına iyi diyorlar bu telefon için lakin 16GB...
  221. -Hewal-

Show Radyo Edirne'de neden çekmiyor?

Radyo nun internet sitesine mail atın .O bölgeye yayın yapmıyorsalar internet ten başka çareniz kalmaz.
  222. -Hewal-

Ekmek Teknesi ekranlara geri dönüyor!

Ekmek teknesi efsane idi bence hiç kirletmesinler.Şimdiki kafa ile çekerlerse aşkı memnu tadında olur olmasın.
  223. -Hewal-

Türkiye Yerli Tablet Fabrikasına Kavuşuyor

Tabletlere yatırılan parayla la ülke içindeki okulların masraflarına harcansa okullar ihya olur du lakin altyapısı olmayan bir sisteme harcadılar boşa giden milyonlarca lira fabrika açılması güzel hiç olmazsa milyonlar yabancılara gitmez.
  224. -Hewal-

Steam Payday 2 Sorunu

Nette payday 2 kapanma sorunu diye araştırın genelde çıkıyor
  225. -Hewal-

Aselsan’ın mühendisi evinde ölü bulundu

Eureka dizisini izleyen varmı orda ülkenin en dahi Insanları toplayıp proje üretmelerini sağlıyorlardi.Dizi aşırı fantastik ti ama böyle bir şey yapılıp askeri alan olarak izole edilemezmi ki muhtemelen gelişmiş ülkelerde çokça böyle yerler vardır .Örnek Abd de 51 bölge bunlardan biri ve daha...
  226. -Hewal-

Hiç olmadı ki

Doğru demiş neden kendimizi başka bir Insana muhtaç kılalım . Yanlızlık korkanların acizligi değilmidir yanında bir yar olmasını istemek.
  227. -Hewal-

Dünyada Yaşanan Garip Olaylar

Pasta olayında adama yazık olmuş.
  228. -Hewal-

Söyle Rahatla

Devletiz verdiği %12 lik zam yerine %5 ver sonra nakit olarak verilen yol paralarını yemek kartına yükle ya Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyim kazandığımız 3 kuruşta bile gözlerinizi diliyorsunuz ya beddua bile edilmeye değmezsiniz .
  229. -Hewal-

Ads.Ads-ki.com Lanet Bir Şey Chrome Anasayfa Sorunu!

Adw cleaner bir deneyin format öncesinde olmadı format atarsınız .Kullanımı çok basit tarama yaptıktan sonra çıkan zararlı dosyaları silin sonrasında pc yi yeniden başlatın . Not programı kullanırken bütün web tarayıcıları kapalı olsun.
  230. -Hewal-

Boyamak dışında beyaz saça çözüm var mı sizce?

Ceviz kabuğu değil de ceviz yaprağı kaynatılip suyu süzülür .Suyu soğuduktan sonra küçük kolonya yada parfüm şişelerine doldurulur saçı bununla ıslatıp şekil verebilirsiniz .Kokusu çok az ve rahatsız etmez.Kaynatma suyunun rengi koyu (Seylan çayı yani Kaçak çay kıvamına gelince ocaktan indirin...
  231. -Hewal-

Dünyayı İkiye Bölen Elbise!

De bu soyut sanat değilki her bakan farklı bir şey algılasin.Dört farklı kategoride görünüyor bu resim. Kendimce bir kategoriye düzenledim. 1)Mavi ve Siyah 2)Mavi ve Kahve 3)Beyaz ve Atınsarisi 4)Değişkenler (Mavi ve Siyah ,Beyaz ve Altınsarısı sürekli gidip gelenler .
  232. -Hewal-

Ben mavi ve kahverengi olarak görüyorum .Siyah olan yer bana kahverengi olarak görünüyor.
  233. -Hewal-

Hade Biraz Kurgu Yapalım Yıl 2050 insanlar optik sinirler üzerinde hasara neden olan, tüm Dünyayı etkisi altına alan hastalığı ancak 2035 lerin sonunda genetiği değiştirilmiş bir virüs olduğunu farkedebildiler.2035 e kadar körlük gözlerdeki renk görme kayıpları ,o zamana kadar optik sinir...
  234. -Hewal-

Ilaç bilmiyorum ama galiba vitamin takviyesi veriyorlar tabi birde beslenme tablosu falan diyet gibi.
  235. -Hewal-

Doktora gidiniz Ilaç tedavisi var .
  236. -Hewal-

Benim gösterdiğim kazak siyah ben çingene pembesi olarak gördüm arkadaşım gri yukarda forumda yazan arkadasta mor olarak görmüş.
  237. -Hewal-

Bu kazagin rengi nedir
  238. -Hewal-

Google Reklamları HTML5'e Geçiyor!

Hele şükür flash hantal yapısından kurtulduk .
  239. -Hewal-

YouTube Para Kazanamıyor

Youtube kapanırsa ne olur merak ediyorum.Şimdiki haliyle dünyadaki tüm tv kanallarında üretilen yayınlardan daha fazla yayına sahip.
  240. -Hewal-

Steam'de Ne Kadar Aktif Kullanıcı Vardır?

Konsollardaki oyun fiyatları katmerli kazık olmya devam ettikçe steam yıkılmaz kale olarak kalacaktır.
  241. -Hewal-

Exploding Kittens Rekor Kırdı!

Sanki para aklamak için kurulmuş bir tezgah gibi geldi. Bu kadar basit bir oyun için bu kadar para toplanması garip gibi.
  242. -Hewal-

YouPorn’un sponsor olacağı takımın forması görücüye çıktı

Hedef kitleyi doğru seçilmiş adamlar işi biliyor.
  243. -Hewal-

Kaşlarınızı alıyor musunuz beyler?

Bizde kaş alan erkeğe yumuşak gözüyle bakıyorlar nasıl alırsan aynı bakış değişmiyor.Gerçi toplumdan topluma değişiyor .
  244. -Hewal-

TRT 4K Ultra HD Yayına Geçiyor

Bu kanal için alınan paralar ülkedeki tüm tv lere eşit olarak dagitilmis olsa idi şimdi çoktan birçoğu kanal 4K ya geçmişti .Bu kanal da geçsin digitürk yada dsmart izleyenlerden parasi alınsın,izlemeyenler den değil .
  245. -Hewal-

''Sevgilim İstedi Satıyorum...''

Metin yazariığı iyi samimi dille yazınca öyle bir şey çıkmış.
  246. -Hewal-

Google Play Kitaplar İle PDF Okuma

E-Kitap ve E-Döküman konusunda pdf çok hantal epub candır .
  247. -Hewal-

TRT 4K Ultra HD Yayına Geçiyor

Elin gavuru milleten para gaspederek yapmıyor ,kazandığı reklam paralarıyla 4K yayına geçiyorlar. Bizde yıl olmuş 2015 hala trt diyebir kanal var. Güç kimin eline geçerse onun borozanlığını yapan bir kanal . Özelleştirmekte geç kalınmış .İzlemdeğim bir kanal için neden her ay para ödüyorum o...
  248. -Hewal-

Kınalı Kar :Sabahat Akkiraz
  249. -Hewal-

"Dünya dönmüyor, sabittir"

Zahmet edip cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim .Gök bilimi hakkında öğrenecek çok şey var araştırmaya devam.Şimdi aklıma geldi Ömer Hayyam Dunyanin döndüğünü Imam Gazaliye kanıtlamak için bir deneye davet etmiş deneye katılan Gazali ; durduğum nokta hariç etrafimdaki herşey dönüyor yer...
  250. -Hewal-

Mantıklı geldi.
  251. -Hewal-

İran Video Oyunlari

Tüm foruma bakabilirsiniz mount and blade, crysıs,android oyunlarına destegimi görürsünüz ayrıca amerikalı yapımcının oyununu almaktansa yaşadığım ülkenin, ortadoğu ,afrikakıtasinda çıkan oyunları almak destek olmak neden yanlış bir şey olsun.Ayrıca orjinal criysis ve mount and blade oyunum var...
  252. -Hewal-

Benim de bir sorum var Dûnya dönüyor bunda problem yok lakin her gece gökyüzüne bakınca gökteki yıldız takımları hep aynı yerde ayrıca yön tayinin de kullanılan yıldızlar var dûnya dönerken evren de mi dönüyor yıldızların takımlarının konumu neden hep aynı yönde .Bilen arkadaşlar dan cevap...
  253. -Hewal-

Testiste ağrı

varikosel kısırlık mi yapıyor ilk defa duydum.
  254. -Hewal-

İran Video Oyunlari

Helal olsun adamlara Ağır vergiler koyup almayın yabancı oyunları demek yerine kendi oyunlarını üretiyorlar .Bizdede yok değil aslında biraz da Devlet desteği olsa daha iyi yerlere gelebilir
  255. -Hewal-

Ev sahibini ihbar et ödülü al!

Dürüst insan yokki yav insanlardan vergi toplanıyor ama bu toplanan vergi nereye harcanıyor bilen yok .Toplam ne kadar vergi toplanmış kimden ne kadar alınmış bu vergiler nereye harcanmış kalem kalem şeffaf olması gerekirken sorgulayan insanlara düşman yaftası yapıştırıyorlar ve bunu yapanlar...
  256. -Hewal-

Steamdan oyun nasıl alınır?

Şu ulaşımı en kolay olan kart innial kart para verip alıp yüklüyorsun .Kredi kartı yüksek risk .Artı prepaid kartlar süper.
  257. -Hewal-

Çocuklarını diri diri yaktı!

İnsanlıktan çıkmış kısas yapılsın bunu hakeder.
  258. -Hewal-

Özgecan Aslan'ın cinayet zanlısı yakalandı

İnşallah en ağı cezalara çarptırılıralar. Arkadaşlar chageorg ta kampanya var bu ve bunun gibi olaylar bir daha yaşanmasın ilgili kanun düzenlemeleri daha ağırlaştırılması için duyarlı insanlar birer imza bekliyoruz.
  259. -Hewal-

Efkan şeşen :elgajiye ıslık Emre Saltık:Ağlama Sevdiğim Aynur Doğan:Bir gönüle aşk girince. Mustafa Özarslan:Esti seher yeli. Erkan Oğur: Duayen bütün şarkıları dinlenir. Aynur Doğan: Derya kenarında Mikail Aslan:Elgajiye Burasi türkü paylaşım yeri olsun link vermedim ;Hem mobil hem de...
  260. -Hewal-

Hediye sitesi için isim ariyorum fikri olan lütfen yazsin!!!!!

Endeğerlime.
  261. -Hewal-

Hediye sitesi için isim ariyorum fikri olan lütfen yazsin!!!!!

armagan ,beğendiğim , bendensana ,neistersen(siniz).isteğindenfazlası .seniniçin,siziniçin bu isimlere bir bakın aklıma geldikçe yazarım.
  262. -Hewal-

En son okuduğunuz kitap

Haruki Mukarami 1Q84 Romanı hala devam ediyorum çok fazla sayfasi var oku oku bitmiyor ama güzel kitap
  263. -Hewal-

Din Batı'yı yenme aracı mıdır?

Müslüman ülkeler arasındaki ulus devleti yapısı bitmediği sürece bir halt olmaz .Ulus Devlet fikri zaten yapı olarak hastalık li bir fikir toplumları milyonlarca parçaya bölen ve onları aç köpeklerin önüne atan hastalıklı zihniyetin ürünü .Artı ulus Devlet toplumları birbirinden ayrıştırıp...
  264. -Hewal-

Bizi Evlendirin!

265. -Hewal-

Ne tür kitaplar okursunuz?

Şu aralar distopik(distopya) romanlap. - - - Mesaj Güncellendi - - - Şu aralar distopik(distopya) romanlar.
  266. -Hewal-

Polat Alemdar Sigaraları Kaçak Sigara Operasyonu

Adamlar satış taktiğini biliyor .Sigara fiyatları artmaya devam ederse millet tütün ekmeye başlayacak artık .Hani alkol fiyatları artınca evde nasıl alkol üretitilir araştırmasini yapanlar en iyi tütün nasıl yetiştirilir araştırması yapacak.
  267. -Hewal-

24 milyon ehliyet değişiyor

Sistemin değerli kağıdı .
  268. -Hewal-

Bizi Evlendirin!

Nedenmi evlenmiyoruz;Evliligi masallar diyarı olarak gören insanlar yüzünden evlenmiyoruz.Evliligi kapıtellestiren hastalıklı toplum yapısı yüzünden evlenmiyoruz.Var olan evli Insanlarin birbirlerine olan psikopatca davranışları ,igneleci lafları ,üstünlük kavgalarını (evde lider...
  269. -Hewal-

Steamdan oyun nasıl alınır?

Paybyme kart var sıfır komisyon sitesinde başvur ücretsiz kapına kadar getiriyorlar denizbank tan para yatırıyorsun en az 5 tl .Artısteam ,orgin ,google play iitunes gibi sitelerde geçiyor .
  270. -Hewal-

Yav su an aktif olarak left 4 dead oynuyorum direniş ve senaryo oynuyorum baya da sardı bağımlı oldum hani ona benzer oyun arıyorum
  271. -Hewal-

Web sitesi Google sıralaması

.com ın bir faktörü yok bence. İçerik konusu doyurucuysa ve daha önce webde başka bir kopyası yoksa (ç)alıntı içerik ise üst sıraları görmek zor.Tabi com uzantılı siteler göz önünde olduğu için insanlar ister istemez com olsun istiyor.Şöyle bir site var link veriyorum o da com uzantılı ama...
  272. -Hewal-

Android Korsancılığına İlginç Çözüm

Uygulama geliştiricileri para kazansın eyvallah ona lafımız yok ama 14 küsürat fiyat biçmek ne insan biraz düşünmesi lazım yap 1 dolar millet korsan kullanınca dersin 1dolar veremşyorsan öl de
  273. -Hewal-

Millet Borderlans oyunu nasıldır alınmaya değermi.Hangi serisini tavsiye edersiniz.
  274. -Hewal-

Web sitesi Google sıralaması

Öncelikle özgün içerik olması lazım birde googlerobotları web siteni daha rahat okuyabilmesi için bazı yönergeler var .
  275. -Hewal-

Rusya'dan açıklama: 'Alzheimer ilacı bulduk'

Konu hakkında bilgi sahibi olan bir insandan bu kadar detaylıca bilgi almak inanın çok faydalı oldu. İlgilenip yorum yazdığınız için teşşekkür ederim.
  276. -Hewal-

Parayla insanları denek olarak kulanan ilaç firmaları var hatta bir ara tvlere ek gelir için bu yönteme başvuran akademi öğrencilerden bahsediliyordu benmi yanlış hatırlaıyorum. Googlede :Gönüllü ilaç denekliği. Örnek 1 Örnek 2 Örnek 3 ve daha nice sonuçlar çıkıyor insanları denek olarak...
  277. -Hewal-

İnsanlık adına güzel gelişme.Düşünüyorum da bu ilacı sağlıklı insan kullanırsa ne olur acaba onunda deneyleri yapılıyormudur.
  278. -Hewal-

Teknolojinin 'İstenmeyen' Etkileri -1

Benim sokağımdan geçerse indirirdim o droneleri nedenmi ürün tanıtmak bahane ürün tanıtma bahanesiyle insaları gözetlemedikleri ne malum. Şimdi biri çıkıp diyecek suçlu olan insanın çekincesi olur hayır mahremiyet mahremiyet mahremiyet çok geniş olan insanlar için yatak odalarına, banyolarına...
  279. -Hewal-

Hiçbir online oyunda başarım yok!

Bizde online oyuncular yüksek oranla ergen tayfası tarafından oynanıyor o yüzde küfür ler gırla oyunda yenmek yenilmek fanatizm düzeyine indirgenmiş durumunda o yüzden çevrim dışı oynamk şart.
  280. -Hewal-

Kedicikler artık ekrana çıkmayacak

O kızların suratına bakınca sanki plastik mankene bakıyormuş hissiyatı veriyor neden bilimiyorum bu yüz gerdirme ameliyatı yapmış tüm insanlarda bakınca böyle geliyor bana doğallık kayboluyors suratlarında cansız ifadeler yerleşiyor suratlarına.
  281. -Hewal-

oyunları güzelmi starwars in acaba
  282. -Hewal-

"İnsanlik Yapay Zekadan Kaygi Duymali"

Tabi dijital kıyamet denen bir olay var hatta dizisi bile çekildi öyle bir şey olsa esas büyük karışıklık o zaman çıkar - - - Mesaj Güncellendi - - - Bence dijital kıyamet yapay zekadan daha tehlikeli
  283. -Hewal-

Bilimsel olarak kanıtlandı: Zaman ayrılığın en iyi ilacı

Tek tabanca takılmak en iyisi neden birine bağlanayim ki duygusal muhtaçliga durumuna gireyim ki hayat tek başına iken daha güzel
  284. -Hewal-

Yeni proje yapacağım aklıma orjinal fikir gelmiyor?

Hala ne fikir istediğini yazmamis .
  285. -Hewal-

Espiri yapmıştım gerçi bu espiri benim değil de neyse
  286. -Hewal-

Benim fişini pirize taktigim bir cihaz bana nasıl başkaldırır fişini çekerim nakavt .
  287. -Hewal-

Hiçbir online oyunda başarım yok!

Zevk için oyun oynuyorum çoğu zaman yeniliyorum yani başarı oraninana vurursak %40 başarı oranim var tabi cs de left four deat da daha yüksek skorlarım var yenilsem altı üstü bir oyun milyonlarca kod ve yüzbinlerce grafikten yapılmış bir oyun için Kendini ezik hissetmek saçma geliyor bana oyun...
  288. -Hewal-

Sarımsak tüketmek için 8 neden

Turşusunu sarmısak tan nefret eden şahıslar bile zevkle yer.
  289. -Hewal-

Sarımsak tüketmek için 8 neden

Ben sadece sarımsak turşusu yerim güzel ve kütür kütür oluyor turşu olunca o sarmısagin iğrenç kokusundan eser kalmıyor deneyin müptelası olursunuz
  290. -Hewal-

Sakızın büyük faydası

Çocukken çok çiğnerdik şimdi Insanı ciddiyetsiz gösteriyor.
  291. -Hewal-

Kahverengi mi yoksa beyaz yumurta mı ?

Organik yumurtanın tanesi 1tl ye satılıyor tavuklar 30 35tl arası horoz 50 55 tl Organik beslenmek çok pahalı
  292. -Hewal-

Bitlis'te Süper İyonize Su Tanıtıldı

Ne olduğunu tam anlayamadım hem gıda hem sanayide kullanılacak nasıl kavrayamadım makale açıklayaci olmamış
  293. -Hewal-

Türkiye nüfusu 77 milyon 695 bin 904 kişi; İstanbul artışta lider

Bakacağınız kadar çocuk yapın , yoksa sokakta yaşayan çocukların hali ortada Onlar için çözüm bulunamamisken çok çocuk yapın demek ucuz insan gücüne teşvik demek başkada bir şey değil .
  294. -Hewal-

Askerlik ve Göz Bozukluğu

Acemi birliğinde Günlük yaşantınızı kısıtlayan bir hastalığınız yoksa doktora çıkmayın neden mi kaytarmak isteyen okadar çok kişi varki siz arada kaynar gidersiniz düzenli kullandığınız Ilaç varsa yazıyorlar reflü tansiyon kolestrol gibi hastaların ilaçları yazılıyor onda sıkınti yok
  295. -Hewal-

GTA 5'in Steam Fiyatı Belli Oldu!

Şimdi korsan kullanıp fiyatı düşünce alıp kütüphaneye eklemek lazim herhalde böyle bir şey istiyorlar yoksa katır yüküyle para istemenin başka bir nedeni olamaz en iyisi almamak düşük satış grafiğini görünce mecburen fiyat indirimine girecek artı Türkçe dil desteği olmayan bir oyuna neden 180 tl...
  296. -Hewal-

Facebook Hz. Muhammed'e Hakaret İçeren Sayfaları Engelledi

Değerlere hakaret edilen bütün sayfaların kapatılması dileği ile .
  297. -Hewal-

Düğününde gelini aldattı

Adam düğün günü gerçek aşkı bulmuş bir nevi nikahina beni çağır sevgilim gibi bir şey olmuş.
  298. -Hewal-

Kanal İstanbul'un güzergahı belli oldu!

Alman ve Ingiliz basının da 3. Köprü yada kanal ıstanbul ile ilgili tek punto haber söylev yok sürekli deniyor ki bunlar rahatsız adamların umrunda değil ne yaptığımız ama bu yalanı kım uydurduysa bilmiyorum ki öyle bir şey olsa medya davul zurna ile çevirisini yapar bunu kendi çıkarları için...
  299. -Hewal-

On bin getir, kocanı götür!

Millet zıvanadan çıkmış vay arkadaş ne denir ki şimdi bunlara ;Allah ıslah etsin demekten başka bir şey gelmiyor insanın içinden
  300. -Hewal-

Bill Gates insan dışkısından yapılan suyu içti

Orası öyle ama suanki gelinen teknolojik seviye bu ama adamlar durmuyor sürekli araştırıyor belki ilerde çok az enerji ile çok daha fazla suyu aritabilen teknolojiler geliştirilecek bil gatesin içtiği su da bunun bir örneği hani.Adamlar Tarım Sektöründe de devrim yaptılar Mesela hidroponik yani...