Arama sonuçlarınız

1. palam

erepublik - web tabanlı devlet yönetimi

bu bir online oyun tanıtımıdır. geçenlerde vakit geçirmek için intrnette gezinirken karşıma çıkan bir oyun. Yaşam iş, ticaret, siyaset, devlet yönetimi, savaş, diplomatik ilişkiler gibi unsurların yansıması üzerine kurulu bir oyun. çoğu devlet oyun içerisinde tanımlanmış .ama oyun başladıktan...
  2. palam

Html de mümkün mü bu?

html kodu ile bir şeyi yazdığım gibi görünmesini sağlayabilirmiyim. tabiki de kod bölmesinde. açıklayıcı olsun diye <olmasını istediğim kod> bEnİm aDıM mUrAt</olmasını istediğim kod> yani böyle yazarak bunun aynen görünmesini sağlayabilir miyim. hatta arada kod dahi olsa o kodu dahi kod...
  3. palam

Forumda resim otomatik küçültme

şimdi arkadaşlar bizim bu sdn de var olan resimler hani otomatik olarak boyutklandırılmıştır olayı var ya. gerçek booyutunu görmek isityorsanız buraya tıklayın yazısı var bi de. ben bunu başka bi sitede gönderdiğim forum içi resme hangi html koduyla yaparım. resmi ekliyorum otomatik olarak...
  4. palam

Boot Drive Sorunu

arkadaşlar bu iki üç gündür olmaya başladı. nedendir bilmiyorum. olay şu: bilgisayarı açarken bana hangi sürücüden başlatayım diye sormaya başladı. bilgisayar - asus laptop- 1 yıllık seçenekler - hdd ve dvd-rw sistem -windows xp sp3 not: bu hata 2-3 gündür oluyor ve ben bu aralar bi...
  5. palam

Flash euro 2008 Türkiye için

arkadaşlar uefanın resmi sitesinde fan zonde da flashda yapılmış bir euro 2008 oyunu var. adres şu: http://en.fanchallenge.euro2008.uefa.com/ takımınızı seçip maç yapıyorsunuz. diğer milli takımlara karşı . aldığınız skor puan olarak milli takıma ekleniyor. (tabiki de averaj). ve ükelerin...