Arama sonuçlarınız

1. T

Turkcell'den Alınan Z3 Güncelleme Sorunu

kardeş nasıl açıcam peki o kilidi :)
  2. T

Kardeş root değil flashtool yaptım , BL tam olarak ne oluyor bu arada :)
  3. T

Arkadaşlar ilk çıktığı zamanlar z3 aldım turkcellden.Gereksiz turkcell uygulamalarından kurtulmak için flashtool yaptım.Neredeyse 5.1 gelcek daha bana 5.0 gelmedi ben halen 4.4.4 deyim.Var mıdır bunun bir çözümü acaba
  4. T

Sony Z3 halen 5.0 gelmedi lütfen yardım edin

Arkadaşlar z1 kullanıyordum onu kardeşime verdim ben z3 aldım ilk çıktığı zamanlarda turkcellden sonra turkcell uygulamalarından kurtulmak için root olması lazımdı öyle bişey yaptım.Geçenlerde kardeşim Z1 e 5.0 güncellemesi geldiğini söyledi ama halen bana gelmedi neden oldu sizce bu sizdede...
  5. T

Z3 android 5.0 gelmedi

Arkadaşlar kaç gündür bekliyorum android 5.0 güncellemesi gelmedi pc companiondan bakıyorum sürekli hep güncel diyo.Benim gibi güncelleme bekleyen varmı yada bunun bir çözümü varmı ?
  6. T

Z3 hoparlör sorunu

teşekkür ederim kardeşim eyvallah :) peki yazılımsal olarak bi çözümü varmıdır acaba
  7. T

Z3 hoparlör sorunu

kardeşim clear audio etkinkende oluyo cızırtı :)
  8. T

Z3 hoparlör sorunu

arkadaşlar telefonda video açınca yada son sesdeyken oyun oynarken bazen cızırtı oluyor.Şimdi bu ses ayarlarındanmı kaynaklanıyor yoksa hoparlörlerdemi sıkıntı var ?
  9. T

Lol wtfast

arkadaşlar wtfast programını bilen varsa yardımcı olabilirmi bi kaç sorum olcak
  10. T

Z3 orjinal rom

kardeş model: D6603 Yapı numarası: 23.0.A.2.93 turkcell,vodafone avea gibi yerleden alınan telefonlara geç güncelleme geliyomuş doğrumudur arkadaşlar bide 5.0 ne zaman yayınlanır tahmini
  11. T

Z3 orjinal rom

Arkadaşlar z3 aldım dün pembe kamera sorunu çıktı bugün değiştirdim sorun yine aynı halen pembe çekiyor bazen şimdi bide turkcelin gereksiz uygulamaları var z1 de yapmıştım orjinal romu flashtool ile yükleyip turkcell uygulamaları gitmişti aynısı z3 için varmı
  12. T

Xperia Z3 pembe kamera sorunu

şimdi gittim yarın yeni cihazla değiştircekler inşallah onda o sorun yoktur eğerki ondada o sorun olursa tek çare 5.0 güncellemesini beklemek
  13. T

Xperia Z3 pembe kamera sorunu

Arkadaşlar bugün z3 aldım daha ilk gün kameranın pembeleştiği dikkatimi çekti tüm hevesim kaçtı :( Bu sorun bir güncelleme ile gidermi yoksa tamamen donanımsal bir sıkıntımı
  14. T

Xperia Z1 kitkat sorunları lütfen yardımcı olun

arkadaşlar 4.4.4 ü yükledim ısınma, kameranın geç açılması, şarjın çabuk gitmesi sorunu gitti fakat yeni sorunlar var maalesef 1)telefon kendiliğinden açılıp kapanıyor 2)kamerada fotoğraf çektikten sonra kamera hata veriyor 3)Video çekmeye başladımmı görüntü donuk gözüküyor hiçbirşey...
  15. T

Xperia Z1 KitKat sonrası sorunlar!

arkadaşlar telefonum Z1 android 4.2.2 ye geçmek istiyorum lütfen yardımcı olun
  16. T

Xperia Z1 4.2 rom

arkadaşlar xperia z1 de .757 güncellemesini yükledim bu sony 4.4.2 de her ne kadar güncelleme yaparsa yapsın aşırı ısınma,kameranın geç açılması gibi sorunlardan kurtulamayacak bana xperia z1 in 4.2 romu lazım flastool ile yüklemek için lütfen arkadaşlar yardım edin şimdiden teşekkürler
  17. T

Arkadaşlar Z1 ile ilgili sorunum var lütfen yardım

kardeşim nasıl bulurum onun orjinal romunu flashtool ile yüklemek için
  18. T

Arkadaşlar Z1 ile ilgili sorunum var lütfen yardım

4.4.2 güncellemesi sorunlarla dolu olduğu için 4.3 romu flashladım gayetde akıcı kullanıyordum.Fakat dün albüm e güncelleme geldi güncellemeden sonra albümde dolaşmaya başladım hemen attı ve bunu defalarca yaptı şimdi arkadaşlar ne yapmam gerekiyor.Uzun zamandır yazılım tarafından sony ne yaptı...
  19. T

Sözde hata güncellemesi

4.3 e geri döndüm nihayet telefon kendine geldi adeta :) teşekkür ederim kardeşim :)
  20. T

Sözde hata güncellemesi

Arkadaşlar z1 için gelen 4.4.2 güncellemesini kurdum fakat eski sorunlar yeniden ortaya çıktı aşırı ısınma,çabuk biten şarj, kameranın geç açılması :( resmen bıktım telefondan :( 4.3 e geri nasıl dönebilirim
  21. T

Z1 4.4.2 hata güncellemesi

Arkadaşlar hata güncellemesi ile kameranın geç açılma sorunu düzeldi fakat sanki şarj ve ısınma düzelmedi yada benmi çok paranoyaklık yapıyorum :) Mesela telefonda Jungle Heat oynarım ve telefon felaket ısınıyor bide facebook twitter gibi sosyal ağlarda wifi ile bağlanarak takılırım ama son...
  22. T

Sony xperia z1 batarya sorunu

kardeşim bende 1-2 aydır xperia z1 kullanıyorum.4.3 e kadar şarjda hiç sıkıntı yaşamadım 4.4.2 den sonra kamera ve şarj sorunu yaşamaya başladım bu sorunlar 4.4.2 nin kronik sorunları güncelleme beklemekten başla seçenek yok maalesef
  23. T

alig_6 kardeşim hard reset atınca telefondaki bilgilerim felan silinmiyor dimi
  24. T

4.4.2 yeni sorun

Elusive eyvallah kardeşim peki şu 4.4.2 nin yarattığı kameranın yavaşlama sorununu nasıl halledebiliriz
  25. T

nasıl oluyor hard reset alig_6 kardeşim
  26. T

valla kardeşim soğudum resmen telefondan güncelleme sonrası
  27. T

4.4.2 yeni sorun

Kardeşim bende Xperia Z1 var :) telefondan çok memnunum ama 4.4.2 resmen soğuttu beni telefondan
  28. T

4.4.2 yeni sorun

Arkadaşlar Video çekerken ses tuşları Zoom görevi görüyordu ama güncellemeden sonra fotoğraf çekiyor şimdi telefona Flashtool yüklesem 4.4.2 saçmalıklarından kurtulurmuyum kamera cidden Izdırap oldu
  29. T

arkadaşlar bendede kamerada takılma uygulamalarda yavaşlama gibi sorunlar var peki bu sorunların gitmesi için güncelleme tahminen ne zaman gelir ?
  30. T

Z1 kamera çok geç açılıyor

inşallah tez vakitte gelir güncelleme
  31. T

Z1 kamera çok geç açılıyor

Arkadaşlar ilk zamanlar kamera gayet hızlı çalışıyordu 4.4.2 güncellemesinden sonra kamera çok geç açılmaya başladı sizce nasıl halledilir bu durum
  32. T

Xperia Z1 android 4.4.2 güncellemesi

kardeşim o dediğin muhabbete 4.3 deyken hiç bakmadım :) şimdi 4.4 de 1.1 Gb kullanımda 610 Mb boş diyor kardeşim
  33. T

Saol kardeşim :)
  34. T

arkadaşlar bugün 4.4.2 güncellemesini kurdum :) görüntü anlamında biraz değişim var beklediğim 4k kayıt özelliği gelmedi :( peki 4K vide kayıt özelliği gelicekmi z1 e
  35. T

Xperia Z2nin Yeni AR Effect Uygulamasını Yükleyin SPİÇİN BEN YÜKLEDİM

kardeşim yüklenmiyor diyor şimdide AR effect uygulamasını açtımmı atıyor uygulamadan
  36. T

Xperia Z1 android 4.3 güncellemesi

çok teşekkür ederim kardeşim
  37. T

Elusive kardeşim şimdi o dediğin romu yaparsam telefon garanti dışı kalırmı ?bide 4.4 geldimi pc companiondan normal direk yükyelebilr miyim yoksa rom indirip tekrar kurmammı gerekicek
  38. T

sorun düzeldi %100 e kadar şarj ettim şimdi rutine döndü
  39. T

güncellemeden sonra oldu işte şarjda gıdım azalma yok :( düzeltilebilirmi peki
  40. T

aynen öyle kardeşim daha bugün geldi bende şaşırdım :) yalnız şarj azalmıyor ya acaba telefondamı sıkıntı var :/
  41. T

yoo aynı yine şarj halen %38
  42. T

güncelleme bittikten sonra şarjım %38 di aradan abartısız 1 saat geçti wifi açtım ekran parklaklığı full oyun oynadım biraz ve halen %38 göstergemi bozuldu acaba :D
  43. T

peki z1 batarya performansı ve kamera olarakmı gelişti şimdi bu güncellemede
  44. T

Arkadaşlar an itibariyle telefona 4.3 güncellemesi geldi :) şimdi 4.3 ün z1 e sağladığı yenilikler nelerdir ? şimdiden teşekkürler
  45. T

Z1 e güncelleme ile 4K desteği gelcekmi

Bana daha 4.3 gelmedi :) şimdi bide 4.4 ümü beklicez :)
  46. T

Z1 e güncelleme ile 4K desteği gelcekmi

arkadaşlar xperia Z1 e 4K desteği güncelleme ile gelirmi? 4K yazılımsal bir durummu donanımsalmı bence yazılımsal gibi duruyor S800 ün 4K desteğini kaldırabilceğini düşünüyorum.Sizin Fikirlerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler
  47. T

Xperia müzik albümü

müzik bilgilerini güncelle bölümünde albüm kapağını indiriyor ve albüm daha canlı bir görünüme kavuşuyor.Fakat bazen albüm kapağını bulamıyor telefon bende internetten bulup telefona yüklüyorum albüm kapağı resmi yapıyorum ama nedense bir albüm resmi tüm şarkılarda çıkıyor.Bu sorunu nasıl hallederiz
  48. T

Glu games altın sorunu

arkadaşlar deer hunter 2014 oyunu için 180.000 altın hack hilesini kurmuştum oyunda silah alırken yanlış bişey yaptım heralde oyundan attı şimdi altınım -36,000 tüm glu oyunlarında böyle ve aynı hileyi denedim düzelmiyor kullandığım hilede gwallet dosyasını değiştirmiştim
  49. T

Xperia Z1 uygulamalardan atıyor

Pc companiondan onardım sıkıntı yok çok şükür yardımınız için teşekkürler
  50. T

dün format attım şimdi walkman ve info eye ,google chrome güncellemesi var yapsam yine aynı sıkıntıyı yaşarmıyım
  51. T

yandex browseri yükledim aynı sıkıntı var
  52. T

format dışında çözüm varmıdır acaba mesela şimdi google chrome giriyorum girdiği gibi atıyor
  53. T

geliştiriciler sekmesini bulamadım - - - Mesaj Güncellendi - - - valla 1-2 gündür google dead trigger gibi uygulamalardan bazen atıyor cidden moralim fena bozuldu :(
  54. T

Xperia z1 de internete bağlanıyorum googleye giriyorum yada facebooka 2-3 dakika sıkıntı yok sonra kendiğinden atıyor bazen oyunlardanda atıyor varmıdır bunun çözümü
  55. T

Xperia z1 güncelleme

arkadaşlar bugün xperia z1 aldım wifi den .257 güncellemesini yükledim pc companion gibi bişey olması lazımdı o nasıl oluyo anlatırmısınız
  56. T

Honaminin yeni fotoğrafları sızdı

eğer xneon flaş olursa tasarımda kalınlık olurdu o yüzden plasma flash kullanmışlar plasma flash led flasha göre 42 kat daha parlakmış DH de bir yorumda okumuştum
  57. T

Telefonda Wi-fi sorunu

arkadaşlar yan binadan laptopumla çok rahat 3 tırnak wifiden bağlanıyorum. ama telefondan bağlandığımda google playden oyun fln indiriyorum fakat tarayıcıda gezemiyorum "wifi zaman aşımına uğradı " diyo yardımlarınızı bekliyorum
  58. T

Android uygulama güven

uygulama yüklerken uygulama izinlerinde telefon çağrılarımdan hafıza kartını kontrole kadar her şey var bu olay sıkıntı yaratırmı
  59. T

Sony Xperia V Alınırmı sizce ?

evet kardeşim modern combat 4 türevi oyunlarıda takılmadan açıyo kamera muazzam deklanşörüde var güzel telefon fiyatına göre ,tek eksiği su geçirmeme özelliği bence :) tavsiyen için çok saol srdrgkc kardeşim :)
  60. T

aynen xperia L de olabilir süpermiş valla
  61. T

valla bende bulamadım çok süper telefon cidden
  62. T

Arkadaşlar Xperia V su geçirmezlik 1Gb ram 13 mp Exmor R sensörlü vb. özellikleriyle güzel bi telefona benziyor fiyatı 800-1000 TL arasında değişiyormuş.Ben genelde telefonda sağlamlığa sosyal ağlara önem veririm.Oyun olarak Temple Run tarzı oyunlar oynarım sizce almalıyım düşünceleriniz nedir...
  63. T

Sony yetkili servisi kalitesi

sırf servisi kötü oldugu icin sogudum telefondan
  64. T

Sony yetkili servisi kalitesi

Arkadaşlar 2-3 ay içerisinde sony xperia z alcam nasipse fakat yaptığım araştırmalarda sony nin sadece ankarada yetkili servisi olduğunu ve aşırı derecede kalitesiz yetkili servisi olduğunu söylüyorlar.Ne düşünüyosunuz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
  65. T

Xperia Z kapakları

Xperia z nin girişleri sudan koruyan kapakları sağlam mıdır? kopma gibi durumlar olur mu ilerleyen zamanlarda ?
  66. T

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

Bence ekran kalitesi olarak s4,htc one ve xperia z aynı sadece prensipleri farklı.S4 parlaklığı,htc one keskin detayları,xperia z ise gerçeğe yakın renkleri göstermeye çalılıyor ekranında.Bu durumda hangi ekranın kaliteli olduğunu tartışmak anlamsız 3 nünde ekranı kaliteli sadece farklı zevklere...
  67. T

Sizce xperia z de enbüyük eksiklik nedir?

Hele bi Honami gelsede ekran kalitesi sorunu çözülse :) Gerçi Xperia z ninde ekranı küçümsenecek seviyede değil :)
  68. T

Xperia Z Ses Kısma Tuşuyla Fotoğraf Çekme

root atmak gerekiyo telefona dimi bunu yapmak için
  69. T

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

Xperia z den soğudum :D
  70. T

Xperia Z kullananlar bakabilirmi

kadir ion, model numarasından kastım PM-0270-BV tarzı onada bakabilirmisin öyle bi şey varmı
  71. T

kardeş peki bu model numarası telefonun arka alt tarafı haricinde kutusunda bi yerlerde yazıyomu
  72. T

İnş. sorunun çözülür.Bende para biriktiriyorum xz için araştırma yapim dedim sorun yaşamamam için iyi oldu sende istifade ettin :)
  73. T

http://www.maxicep.com/sony-ericsson/xperia-z-guncelleme-803348.html ikinci yoruma bak kardeşim
  74. T

geçenlerde internette araştırma yapıyodum modeli PM-0270-BV olan xperia z lerde güncelleme olmuyomuş doğrumudur ?