Arama sonuçlarınız

1. H

iCloud'taki Whatsapp yedek verisini Android'e aktarma

Ücretliyse çok teşekkür ediyorum hocam, şirket verileri bulunmaktaydı ama not defterine biyere mesajları çıkarmamız gerekecek artık. Cevabınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
  2. H

iCloud'taki Whatsapp yedek verisini Android'e aktarma

Arkadaşlar selamlar, umarım konuyu doğru yere açabilmişimdir. iPhone telefonumdan android cihaza geçiş yapıyorum. İphoneda telefonumu iclouda yedekledim. Şimdi androide o yedeği aktarmak istiyorum ama uygulamayı başlatırken sadece google drive'dan yedek alabildiğimi görüyorum. Bunun bir yolu...
  3. H

Samsung M31 ve şu andaki Hepsiburada fiyatı

Note 9 pro aldım yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Önerileriniz benim için çok değerliydi. Herkese iyi günler diliyorum:)
  4. H

Dediğiniz gibi ben de bir iki hafta önce 2800 bandında bi fiyata görmüştüm ama şimdi 3k ya da çıkınca bir tedirgin oldum. Peki hocam sizin kullanımlarınıza göre telefon nasıl memnun musunuz acaba
  5. H

Sebep nedir hocam, kendi kullanımızda karşılaştığınız bir sorun oldu mu yoksa bildiğiniz bir takım kronik vs arızaları var mı, bilmediğimden soruyorum. Yoksa samsung markasından dolayı mı
  6. H

Selamlar arkadaşlar, Uzun süredir telefon almak için araştırıyorum. Öncelikle xiaomi üzerine yoğunlaşmıştım Redmi Note 9 Pro için. Fakat daha sonra Samsung en azından markadır az çok daha iyidir gibi bir kafaya girdim ve bikaç samsung telefon araştırdım. M31 gözüme çarptı. Videolarını da...