Arama sonuçlarınız

1. M

Battlefield 4 kurarken Directx error veriyor.

Battlefield 4 kuruyordum CD'den .Kurdum Directx install yapmam gerekiyormuş Originden İnstall diyorum Error veriyor
  2. M

Oyun bağımlılarının beyni daha büyük!

bana doğru gibi geldi. Zekayı artırmasa da beyni daha etkin kullanmayı sağlıyor.
  3. M

RAMim 1866mhz fakat 666mhzde çalışıyor

hepinize teşekkür ederim.
  4. M

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  5. M

AItweaker da memory frequency'de 1866 mhz yok en çok 17.. , 20.. , 21.. var overclock kısmınıda bulamadım
  6. M

çok teşekkür ederim.şuan kendi bilgisayarıma giremiyorum en kısa zamanda deneyeceğim.ram her zaman sabit bir mhzde mi çalışır yoksa düşmeler olur mu? cpu-zde böyle gözüküyor.
  7. M

biosa daha önce hiç girmedim.anakartım asus m5a97 .nasıl gireceğim? girince ne yapacağım?
  8. M

Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunum var ramlerim 4x2 (8)GB 1866mhz 666mhzde çalışıyor.Çoğu oyunda ram fazla kullanıldığından oyundan atıyor ne yapmam lazım.
  9. M

Battlefield 3 multiplayer çalışmayı durdurdu

Bu akşam bu hatayı almaya başladım.Ne yapmam lazım? Oyunun updateleri tam, driverlarıda güncel(sanırım)
  10. M

Matematik Sorum

sen sonucu kaç buldun ? ben eksik bulmuşum cevap 16 sanırım "en çok" diyormuş :D
  11. M

Matematik Sorum

şıklar ne? :D cevap 10 sanırım. kümenin 5 elemanı var 7 eleman olunca 128 alt kümesi oluyor. 128-32=96 küme 5 elemanlı ise 5x4/2=10 .
  12. M

Bakan Çelik: Herkes emekli olamayacak

emekli olsa ne olacak her türlü vatandaşa giriyor, "ben iki böbreğimi de veririm yeter ki istikrar sürsün" diyenleri sahneye alalım :dil:
  13. M

Gaming set alacağım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oyunlar için gaming kulaklık,klavye ve mouse alacağım. Bir kaç tane model belirledim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Logitech g300 mouse Logitech g110 veya 105 klavye Logitech g230 veya 330 kulaklık Klavye ve kulaklıkta iki seçenek belirledim. Bilekliği ve ışığı olan bir klavye istiyorum.G110...
  14. M

Playstation 3

Oyunlar konsolun donanımlarına göre optimize edilir. Konsolun donanımları sadece oyun için kullanılır, pcde bir sürü arkaplan işlemi yapılır vs. Ama pcde aldığın grafik kalitesini konsolda göremezsin. Konsolun tek artısı 4-5 yıl her oyunu oynayabilirsin, exclusive oyunlar felan var konsola özel...
  15. M

Pes 2014'ü beğendiniz mi? Görüşleriniz

ben beğenmedim, oyunu açınca bi olmamışlık havası var , fifa bu sene bomba gibi geliyor, artık onu oynarız
  16. M

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

herkes lol oynuyor, oyunun dünya şampiyonası felan yapılıyormuş hatta, oynayan veya oynamış olan var mı? Oyun nasıl? Aslında ben denemek için indirmiştim bir ara full mouse basıyordun oyundan bir şey anlamadım :D
  17. M

Jak Kamhi: Kurtuluş Savaşını Yahudiler başlattı

saçmalık. Türk milleti bir ırkı ifade etmez, içinde musevisi de vardır, kürtüde, lazıda vs vs. Bu tarz tartışmalar çok saçma
  18. M

PS3 kolunu PC'ye hallettim ama ayarlar bozuk

Bak xbox360 gamepadine göre a tuşunda ki ds3'te daireye denk geliyor sen onu x yap mesela, birde böyle dene
  19. M

Xbox One Dikey Olarak Kullanılamayacak

sony dikey olarak kullanılacak ve kullanmak için stand alacakmışız. Arada ki 100 dolarlık fark için ps4 alınmaz o zaman.
  20. M

PS3 kolunu PC'ye hallettim ama ayarlar bozuk

Sende ayarlar bozuk o yüzden hepsini teker teker ayarlaman lazım
  21. M

Kahvenizi Nasıl İçersiniz ?

kuru kahveci mehmet efendi iyidir bazen yarım kupa içiyorum, türk kahvesi hakkaten 1 Numara:thumbup1:
  22. M

Kahvenizi Nasıl İçersiniz ?

okula gitmeden sabah 3u1 arada içerim, öğrenciyiz hindistandan kahve getirtemiyoruz :D bu arada limonlu soda ile kahve mi içilir ya? herkesin kendi zevki tabii
  23. M

Metrobüs Şoförü Olmak

hep merak etmiştim, düz yolda bu şoförler ne yapıyor diye :D
  24. M

GTA V rekor kırdı! Hemde ne rekor

Herkes araba dinamiklerinde sorun var diyor, pcye çıksında biz de bi değerlendirelim
  25. M

Hdd den ses geliyor lütfen yardım edin acill !!!

pc açılırken bendede oluyo ama bana hoş geliyor o sesler:biggrin:
  26. M

Oyun Laptopu Tavsiyesi 6000TL ye Kadar

Ben olsam o paraya fx x8+ hd7970'li bir sistem kurarım. Oyun klavye,mouse,kulaklık ve telefon alırım ve gene para artar
  27. M

Oyun Laptopu Tavsiyesi 6000TL ye Kadar

Kardeşim gta v daha pcye çıkmadı :D Bence sistemini Battlefield 4'ü ultrada çalıştıracak şekilde topla o zaman 2-3 yıl ultrada oynarsın. Sonra oc ve slı/crossfire ile 2 yıl daha götürür seni :thumbup1:
  28. M

Forum Böyle Oldu

@burakorpinar düzeldi yani ? forum böyle daha güzel :)
  29. M

Forum Böyle Oldu

kardeşim forum görüntüsünü (buna ne deniyor bilmiyorum) siyah beyaz akışkan yap düzeliyor :thumbup:
  30. M

1500-2000 TL'ye Oyun Bilgisayarı

kardeşim seçtiğin sistem çok kötü. İşlemci olarak: http://www.vatanbilgisayar.com/CPU%20-%20%C4%B0%C5%9Flemci/amd-fd6300wmhkbox-fx-x6-6300-soket-am3+-3,5ghz-14mb-cache-32nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=63901 ekran kartı...
  31. M

GTA V Canlı Olarak Şu Anda Yayınlanıyor!

he he hepsi oyun. Ayrıca GTA 5 konsollara özel değil. PC ile konsolların farkından haberin yok , burada bize ahkam kesiyon, koçum ne ? düzgün konuş.
  32. M

o söylediğin oyunlar exclusive oyuhnlar.PC'de göremezsin çünkü pcde çalıştıramazsın .Oyun konsolun gücüne sonuna kadar kullansa da pcyi geçemez seninle tartışmayacağım hiç bir şey bilmeyen konsol fanı olduğun belli
  33. M

http://www.dailymotion.com/video/x14pb5i_rebelvg_videogames adam burada oyunu canlı yayında veriyor
  34. M

canlı yayında adam şu maskeli soygun görevini yaptı . ağzımın suyu aktı resmen pcye çıksada oynasak
  35. M

Benim PC yönünden sorunum yok, bir sürpriz olmazsa ultra ayarlarda oynayacağım. Oyunun boyutu 40-45 gb olabilirmiş. Olursa da hiç şaşırmam
  36. M

Oyunu orjinal alcağım , orjinal oyunda türkçe yama çalışmazsa korsan indirir türkçe oynarım. Oyunun senaryosuda harika türkçe olmazsa çok zevkli olmaz
  37. M

PC'ye çıkınca kimse konsolda oynamaz. PC'de grafikler kat kat daha iyi olcaktır. PC'ye çıksın konsolcular PC oyuncularını kıskanacak :D Ben oyunu orjinal almayı düşünüyorum
  38. M

Fps Oyunları İçin Set

laptop klavyesinden sonra hangi klavyeyi kullanırsan kullan farklı gelecektir.1-2 gün içinde alışırsın.Önerdiğim klavye,mouse çok kaliteli. http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/logitech-910-003431-g300-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=66365...
  39. M

GTA 4'te de aynı şey olmuştu önce konsollara çıktı 6-7 ay sonra PC'ye çıktı. Şuan internette GTA V BETA dolaşıyor ama ne kadar güvenli bilmiyorum. PC'ye çıkacaksa en geç Mayıs-Haziran olur.
  40. M

oyun sızdırıldı. Hemen hemen her oyunda oluyor böyle şeyler. Resmi çıkış tarihinden önce torrente düşüyor
  41. M

Torrentler gerçek indirip oynayan arkadaşlar var.Rockstar bu oyunu pcye çıkarmazsa çok büyük hayal kırıklığı olacak
  42. M

Fps Oyunları İçin Set

logitech g105 ve g300 alabilirsin
  43. M

XBOX 360 emulator

internette araştırdım . bazı emulatörlerle bir çok oyun pcde oynanmış. örneğin crysis 3, diğer oyunları hatırlamıyorum tek crysis 3 aklımda kalmış.
  44. M

XBOX 360 emulator

XBOX 360 oyunlarını pc'de oynamak için emulator var mı ? Bu işin bir zararı vs. var mı ? Şu ana kadar hiç emulator kullanmadım nasıl yapılıyor bu olay ?
  45. M

İşte GTA V’in ilk 7 dakikası!

bugün canlı yayınla 1-2 saat izledim, ayrıca oyunun xbox sürümü torrente düştü. Oyunun haritası çok büyük, grafikler de fena değil
  46. M

90-100 fps alıyorum .Bu normal mi?

Beyler buyrun ; daha bir sürü var ama internet acayip yavaşlıyor o yüzden 2 tane attım.
  47. M

bende öyle demek istemedim zaten. 1920x1020 oyna diyorlar ama o zaman monitöre uymuyor görüntü 1600x900'de tam ekran oynuyorum
  48. M

kardeşim yalan borcum mu var sana. büyük ihtimal 1600x900 oynadığım için oluyor.
  49. M

beyler şu an canlı gta v izliyorum. Ama yeni fotolar koyacam, öyle jetle pike felan yapamıyorum :D
  50. M

Darboğaz Olur Mu

ben yükseltmeyeceğim için sorun yok.200 fps gördüm bugün.1920x1080 yapınca görüntü monitörde küçücük kalıyor
  51. M

Darboğaz Olur Mu

1600x900 benim monitörüme bu uyuyor.
  52. M

Vatanbilgisayarın İndirim Yalanı

herkes indirimlerin yalan olduğunu söylüyor ama ben hiç ayrıntılı bir şekilde araştırmadım.Sağolasın
  53. M

Darboğaz Olur Mu

ilerisi için daha iyi olur.Şu karşılaştırmayı hangi siteden buldun ? Böyle bir site arıyorum. HD7950 alsın fx x6 ile 100 fps'de oynuyorum bf3ü
  54. M

Darboğaz Olur Mu

hd7950 alsın daha iyi değil mi? daha ucuz bir de gtx760'dan
  55. M

Darboğaz Olur Mu

yapabilir, fx 8350 alırsan daha iyi olur.Alamıyorsan soğutucu al ve oc yap :thumbup1:
  56. M

@conviction ayarları yaptım zaten.attığım fotoları frapsla çektim şimdi multiplayera giriyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Gene aynı 60ın altına hiç düşmüyor 100lerde takılıyorum :D
  57. M

darboğazın ne olduğunu biliyorum.fx x6 hd7950'ye yetmez diyorlardı bende soğutucuyla oc yapacaktım.Ama 100 fps görünce vaz geçtim.Şu an oyun yüklüyorum birazdan oyuna giricem resim atarım.
  58. M

bende darboğaz olur diye işlemci soğutucusu alacaktım, darboğaz hikaye :D - - - Mesaj Güncellendi - - - 170'leri görmüştüm.Bugün 1-2 saat oynayacağım resim atarım
  59. M

Benim Gibi Facebook,Twitter vs Kullanmayan Var Mı?

twitter hesabım var sadece.facebookumu felan kapattım çok sıkıcı artık.
  60. M

frap programını kullanıyorum.Hem video çekiyor,ekran görüntüsü alıyor ve fps gösteriyor.Ekran görüntüsü alırken fps'yi göstermiyor.Single'da windows'un ekran alıntısı aracı'nı kullandım ama bu multi de kullanılmıyor., fx x6 8 gb ram 128 gb ssd 1tb hdd sapphıre hd7950 - - - Mesaj Güncellendi -...
  61. M

kardeşim resim atarım ama fraps'ta screnshootsta fps'yi göstermiyor yoksa 170'leri gördüm - - - Mesaj Güncellendi - - - Başka bir görüntü alma yolu varsa söyle göstereyim
  62. M

muktiplayerda 100'ü geçtiğim oluyordu.Bütün detaylar ultrada şimdi bir de multiplayerda deneyeceğim. Multiplayerda oyuna göre değişiyor.Çatışmada, koşarken felan yüzü çok rahat geçiyorum ama pek aksiyon olmayınca 60'ın altına düşmüyor :) Bu iyi bir şey değil mi ? 1600x900 oynuyorum
  63. M

resim burada. vsync açtım 60fps'de kilitlendi.90 fpsde oynamanın bir zararı var mı?
  64. M

vsync açmayıp böyle devam etsem bir sorun olmaz herhalde? Peki nfs the run da niçin 30 fps üstünü göremiyorum ? fps monitörle alakalı değil mi ? 60hz monitörde en fazla 60fps olması gerekmiyor mu?
  65. M

valla ben 100 fps rahat alıyorum battlefield 3'te . NFS the runda 30 fps'yi geçmiyordu :D
  66. M

Battlefield 3 ultra ayarlarda 90-100 fps alıyorum.Monitörüm 60hz en fazla 60 fps olması gerekmiyor mu? EKRAN KARTIM : HD7950 MONİTÖR: SAMSUNG 21,5
  67. M

İnternette yeni 'helâl' arama motoru

sağ üstte güvenli arama nerede yazıyor? onu bulamadım bunu her arama yaptığımızda etkinleştirecek miyiz? EDİT: kardeşim değiştirdim. çok sağol
  68. M

Toplama bilgisayar

psu 750w olmalı ileride oc ve sli yaparsın tadından yenmez :thumbup:
  69. M

İnternette yeni 'helâl' arama motoru

kardeşim nasıl yaptın o filtrelemeyi ? google'da oöyle bir özellik bulunuyor mu yoksa , ayrı bir program mı?
  70. M

Gamepad sorunum bir sorunum var.

servise ver bence. hiç yağ ile felan uğraşma
  71. M

Bilgisayar donanımlarını kim üretiyor?

Başlıkta belirttiğim gibi bu bilgisayar donanımlarını hangi meslek grubu üretiyor,geliştiriyor vs.?
  72. M

Bu sisteme hangi kasa iyi olur?

corsair sağlamdır gözün kapalı alabilirsin.bence 750w güç kaynaklı kasalara bak sistemin ileriye dönük olur.Belki slı,overclock yaparsın.Cooler master haf912 tavsiye ederim...
  73. M

Ateist Bir Gençle Sokak Sohbeti

kardeşim takma şunları, ateistlerle tartışırken şiaya karıştırıyor.Senin yolun sağlam, kim ne derse desin EDİT: konuda kilitlensin bu arada.
  74. M

Ayetleri kafana göre yorumlarsan böyle olur. Al sana embriyonun gelişimi; Sonra o damlacığı asılıp tutunan bir şeye dönüştürdük. Sonra asılıp tutunan şeyi, bir çiğnemlik et parçası haline getirdik. Sonra bir çiğnemlik et parçasını, kemik olarak yarattık. Sonra kemiğe et giydirdik. (23 Müminun...
  75. M

Arkadaş cımbızla ayet seçip kafasına göre yorumluyor
  76. M

Bilime bir şey katmaması müslümanların suçudur İslam'ın değil. Önümüzde ki 50 yıl bilime bir şey katarsak müslüman olacan mı? Müslümanların geçmişte neler yaptığından haberin yok mu ? Git araştır biraz, bu saatte senin cahilliğin ile uğraşamam
  77. M

Ben daha tartışmak istemiyorum.Bütün iddialarınızı cevapladık zaten.İyi geceler
  78. M

2020 Olimpiyatları Tokyo'da!

şu ateist konusu yüzünden yeni fark ediyorum :D Ama belliydi zaten. Adamlar sadece sunuma bakarak vermiyorlar ki. Ülkenin ekonomik durumu vs. bunlar çok önemli,
  79. M

İslam pozitif düşünceyle çelişse Hz. Muhammed " İlim öğrenmek kadın, erkek herkese farzdır." demezdi. Kuran'da aklınızı kullanın mealinde bir sürü ayet var. Hafız olan birinin böyle şeyler söylemesi çok gülünç
  80. M

furkan vakfı felan nedir bilmiyorum ama her gördüğüm sakallıya inanacak kadar salak değilim . Az önce hadislerin uydurma olduğunu kanıtladı ya @convition . Bu meseleyi çoktan kapattık,Bir daha cevap veremem cevap istiyorsan önce ki mesajları oku, senin için tekrarlayıp duramam
  81. M

senin ayetleri yorumlaman bir şey ifade etmez. Az önce alimlerden alıntı yapıyordun, şimdi kendin yorumluyorsun.Bunları yemeyiz.
  82. M

Aç da oku zaman! "Dinden dönenleri öldürünüz" yazıyor dediniz hani nerede? Evet, okuma-yazma bilmeyen bir çobanın böyle bir kitap yazdığını savunmak çok akıllıca. Evrenin genişlediğini 1400 yıl önceden bildiren bu kitabı senin gibi gelişme meraklılarının savunması lazım.
  83. M

Dostum böyle konuşamaya gerek yok, böyle konuştukça onlara fayda sağlıyorsun.Kaç saattir tartışıyoruz önümüze adam gibi delil koyamadılar, atıp tutuyorlar anca
  84. M

Bütün iddialarını cevapladık, daha atacak pislik kalmayınca işi hemen ahlaksızlığa vuruyorlar
  85. M

İslam'ı yaymak için, zaten bir çoğu kabilelerin hediyesi diye biliyorum,reddetse İslam'dan soğuyacaklar.Fikirlere saygılıyım ama sen fikir belirtmiyorsun İslam'a çamur atıyorsun. Bunu cevap veremeyince saçma capsler paylaşan biri mi söylüyor?
  86. M

Hz.Muhammed'in köleleri ve cariyeleri vardı diyorsunda onlara nasıl davrandığından haberin var mı? Bir de hafızım felan diyorsun
  87. M

Yalan hadislerden sonra bunlara inanmamı beklemiyorsun değil mi?
  88. M

Hz.Muhammed (sav) kaç yaşından sonra diğer eşleri ile evlenmeye başladı ve niye ? Bir insanın cinsel olarak o yaştan sonra tek bir kadını bile idare etmesi mümkün değil.Bunu da bilim söylüyor ;)
  89. M

İslam'ın ilk zamanlarında kaç kişi olduğundan haberin yok sanırım? Yeni caps bekliyom panpa, hadi
  90. M

İkiz kulelere müslümanların saldırdığını nereden biliyorsun ? Hem saldırsa bile bunun için İslam'ı suçlayamazsın. İslam yokken kız çocukları diri diri gömülüyordu, siyahiler köleliğe layık görülmesi mi gelişme ? İslam ilim öğrenmeyi farz kılmıştır, Allah Afganistan da ki kadınların üniversiteye...
  91. M

Biz elhamdülilah müslümanız, Avrupa'da hristiyanlık vardıda bilim ilerlemedi. Hz.Muhammed'in ilim ile söylediği sözlere baksana biraz bu kadar dar kafalı olma. Şimdi de hristiyanların yaptığını İslam'a yapıştrıyorsun, bu nasıl bir fantazidir ??
  92. M

Kendinle çelişiyorsun.Hz.Hatice zaten zenginse neden yalan söyleyip para peşine düşsün? Hz.Peygamber peygamberliğini açıklayınca bundan vazgeçmesi için müşrikler ona para teklif etmedi mi? Para peşindeyse niye onları kabul etmedi? Peygamberliğini ilan ettikten sonra tüccarlık mı kaldı? Müşrikler...
  93. M

Sen hangi İslam'a çok bağlıydın çok merak ediyorum.Hangi Peygamberin hayatı zevk içinde geçti. Hz.Muhammed (sav) açlıktan karnına taş bağlıyor, sen diyorsun ki para için yalan söylüyor.Her türlü şey teklif ediliyor fakat reddediyor. bildiğim kadarıyla aleviler sadece Hz.Ali'nin rivayet ettiği...
  94. M

Hadisler hala tartışılıyor, bu çok derin bir konu. Aleviler hadis kitaplarını bile kabul etmiyor.Senin böyle örnek vermen çok saçma.
  95. M

Ben şuana kadar hiç öyle bir şeye rastlamadım, hadi yazmadığını kanıtlamıyorum şu anda ama öldürmediğini kanıtlarım.Sen bana sırf kafir olduğu için öldürdüğü bir kimseyi,böyle bir olayı gösterebilir misin? İslam'da hoşgörü yok mu ? Kadınlara hayvanmış gibi davranılırken,kan davaları varken...
  96. M

Çok fark yok merak etme.Hiç birinde kafirleri öldürün denmiyor.
  97. M

Kuran'a inanmıyorsan veda hutbesine bak dedim değil mi? Bana göre şeriat devlete gelmez.Ayrıca devletlerin ne yaptığı umrumda değil. Müslümanlar kötü insanlar diye İslam kötü mü oluyor? Ne kadar saçma!
  98. M

Zaten okuma yazma bilmeyen ve çobanlık yapan bir insanın Kuran gibi bir kitabı kendi kendine yazması en büyük kanıttır. Kuran'a inanmıyorsanız bile veda hutbesine bakın, hangi insan o zamana kadar insan haklarından bahsetti ?
  99. M

Kanıtın yoksa dinden dönenler öldürülüyor diye bir iddia ortaya atmayacaksın ! Bunu sadece fetihte değil tüm savaşlarda görüyoruz.
  100. M

promidal hala hadislerden felan bahsediyorsun bana raviler aracılığıyla gelen hadislerden bahsetme tabii ki sahabelere saygım sonsuz. Dinden dönenler öldürülmeli ise neden Hz.Muhammed (sav) Mekke'yi fethettiğinde kimseye zarar vermedi ? Bunu açıklasana.
  101. M

Hadisler hala tartışılıyor sen onu bırakta neden Hz.Muhammed (sav) Mekke'yi fethettiğinde hiç bir insana zarar vermedi ? bunu açıkla bana art arda 2 mesaj atmamak için mesajı düzeltip yazıyorum.bir arkadaş demiş ki "Terbiye ve ahlak dinle bağdaştırılamaz. Topluma zarar vermemesinin nedeni...
  102. M

Ateistlerin katil,tecavüzcü olanı yok mu o zaman sende mi katil oluyorsun? İnsanların canlı canlı ciğerini çıkarıp yiyen mücahitler kim bilmiyorum ama dinimzde insan öldürmek yasaktır, savaşalar dışında.Bir ayeti okumak sadece yetmez onun hangi olay üzerine indiğine de bakmak gerek, Kuran'da...
  103. M

Ben şu ana kadar o bahsettiğin hadisleri hiç duymadım, ben duymadığım için Hz.Muhammed'in yaptığına bakarım.İslam'da 4 kadın ile evlenmek var ama hangi şartlarla, her zevkine düşkün erkek 4 kadın ile evlenemiyor. Mucizeleri görmediğiniz için inanmayabilirsiniz ama biraz etrafınıza bakınca daha...
  104. M

Eğer Allah akıbetinizi biliyor diye sizi hemen cehenneme gönderseydi bu sefer gaddar,acımasız derdiniz.
  105. M

Ateistler maymuna benzemiyor ama ya da her müslüman birbirine benzemiyor (görünüş olarak demiyorum).Dinden dönenler öldürülseydi Hz.Muhammed (sav)Mekke'yi fethettiğinde bütün kafirleri öldürürdü, öldürmeyi bırak, zarar verilmesine izin bile vermedi.Sonra 4 eş konusuda öyle basit değil herkes...
  106. M

Dış fikirlere açık değilsem niçin seninle tartışayım .Kuran'ı okudum diyorsun Kuran'da olmayan şeyleri kanıt diye gösteriyorsun senin yaptığın cahillik, araştırmadan, elinde güçlü kanıtlar olmadan tartışmaya girersen böyle caps paylaşırsın
  107. M

Benim dinimde müslüman olan birine kafir demek insanı dinden çıkartır. İnşallah bana "senin dinide??" diyerek bu demek istememişsindir. Seninle boşuna tartışmaya girmeyeceğim din kardeşim.Sende fazla uzatma
  108. M

memogoren he he. çok komiksin.
  109. M

Kardeşim dinimizde kimlere azap olmadığını bir araştır istersen. Ben o basketbol örneğini, hürrem sultanın elbisesine karşılık verdim.Senin bundan böyle bir anlam çıkarman çok saçma. Ayrıca benim haşa Allah'ın işine karıştığım felan yok.
  110. M

Karşı her hangi bir görüş belirtmeden böyle saçma anlamlar çıkararak anca kendini kandırırsın.Kuranı doğru düzgün okumadan,araştırmadan kulaktan dolma bilgilerle bir yere varamazsın. 3-4 metrelik (!) Osmanlı kılıcı mı var ? Osmanlı'nın kılıçları her zaman küçük olmuştur bu bir savaş taktiğidir...
  111. M

Sözlerimden bunu mu anladın ? Kardeşim sen kafana göre takıl bu hayatta senin gibilere azap yok zaten
  112. M

Bu gayet doğal örneğin basketbol ile uğraşan bir insan ile normal bir insanın ayakkabılarını yan yana getirseniz gene aynı şey olur.Bu evrim değildir.İnsan vücudunun bazı olay ve şartlara göre değişmesidir.Sumocular felan var o zaman sumocular bizim atalarımız mı ? :dil:
  113. M

Beyler sorun çıkarmadan tartışmak daha iyi olur yoksa bu ateist arkadaşlar geldikleri yere geri dönecekler,küstürmeyelim :D Kuran'ı okuduysanız esirlere bile zulümü bırakın sert davranmak bile yok çıkmış şimdi Allah'a gaddar diyorsunuz.Ayrıca Allah size bu kadar nimet vermişken, hatalarınızı...
  114. M

Kardeşim o zaman savunamayacağı bir şeye inanmasın o zaman. "Ben bunlara cevap veremem ama Dawkins olsaydı seni nasıl kapak ederdi varya" nasıl bir saçmalıktır ?
  115. M

Aynen Allah zaten inanmayanları hor görün, onları dövün, işkence edin vs. demiyor sadece muhalif olun diyor.Böyle ateistleri aşağılayacak yorumlar atarak onlara haklı çıkarıyorsunuz, kendi kafalarında tabii
  116. M

Kardeşim tasavvuf denen bir şey var, Allah'ı illa madde olarak görmek zorunda değilsin, örneğin akıl ile beyin gibi bir şey bu.
  117. M

Adam gayet güzel konuştu bence de şu risale olmasa daha iyiydi adam müslüman yerine misyoner olacak :D
  118. M

Grundig Yapmış! Videoyu izleyin!

güzel fikir ama ttnet ile fırında yemek yanmasın :lol:
  119. M

2700 liraya işlemci fanı

hata yapmışlar işte büyük bir olay değil
  120. M

Windows 8 Kullandığınız Uygulamalar

bende canlı tv varda hiç kanal yok beyler ne yapayım ?
  121. M

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

Bana para için yapılıyor gibi geliyor. Telefonu topla üzerine vestel yaz zaten Türkiye'de satarım düşüncesiyle yapılmış bir şey değildir inşallah.
  122. M

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

5 inçlik olan güzele benziyor . Vestel yazıyor diye almayacak mıyız? Vestel yazması felan önemli değilde bunun satış sonrası felan var güncelleme felan yapılması lazım bunların altından kalkarlar inşallah.
  123. M

EA Yeni Projeler Üzerinde Çalışıyor

Yeni serilere ihtiyaç var her sene eski oyunun update edilmiş şeklini önümüze sürüyorlar.
  124. M

Fatih 1. Bölüm Fragmanı | 30 Eylül 2013 Pazartesi | 20:00 | Kanal D

tarihimizi muhteşem yüzyıl gibi dizi yapacakalrsa yapmasınlar daha iyi bence, inşallah bu da öyle olmaz.
  125. M

Gıda etiketlerinde yeni dönem (Nihayet)

Eskiden domuz eti yasaktı şimdi kasaplık et haline geldi, diyeceksiniz isteyen istediğini alır ama adam kuşbaşıyı kestiği bıçakla domuz etini kesiyor aynı yerde muhafaza ediyor vs.Bi etiketle olay çözülmüyor ki. Alkol konusunda da belli bir seviyede alkol içeren maddelerde alkol içerir yazar, bu...
  126. M

Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

binicem sırtına vurucam kırbacı vurucam kırbacı :D Şaka bir yana otobüslerde böyle tiplerden çok var. Orada bir babayiğit olacaktıda vuracaktı ağzının ortasına tokatı, kimsede bir şey diyemez.
  127. M

Karakterim çalındı !

bazı insanlar harbi salak. Hadi stemdan originden alırsın o kadar para verirsin anlarımda metin2 ne ?
  128. M

League of legendsdan kurtulma

oyuna sağı tıkla sonra özelliklere gel oradanda güvenlik'e gel orada izinleri göreceksin.Eğer bilgisayarda yöneticiysen ve kardeşlerin ile hesaplarınız farklıysa bu gösterdiğim yerden onu engelleyebilirsin
  129. M

Oyun Pc si için Monitör

samsung iyidir. 1. linktekini kullanıyorum ve memnunum, bir sorun yaşamadım şu ana kadar
  130. M

Ultra ayarlarda oyun oynatacak bilgisayar

8350 alıyorsan bir de işlemci soğutucusu al, stok fan ses ve ısı sorunu yapıyor..Herkes bundan şikayetçi
  131. M

Sizce hangisi daha yakışıklı?

Tabii ki ps4, ps2 gibi olmuş.
  132. M

Logitech DFGT

sanmıyorum, logitech'in sitesinde yok.
  133. M

Alın size xbox!

Pek sanmıyorum :D fiyatlar ucuzlarsa belki. 240 tlye oyun satarlarsa kimse korsan oynayanlara bir şey diyemez
  134. M

Tabii ki daha iyi olur, 8350 yerine SSD almak daha mantıklı.Neyse son olarak; SSD alacaksa 6300, almayacaksa 8350
  135. M

Alın size xbox!

Playstation bencede daha iyi.Xbox2ın tek avantajı korsan oynatması.Zaten Türk halkına korsanı ver baş tacı etsin (bende korsan oynuyorum :D)
  136. M

FX 8350 stok fan ile kullanırsa ses ve ısı sorunu oluyor.8350 alsa bile mecburen soğutucuya para verecek bende diyorum ki zaten soğutucu alacaksın 8350 alacağına 6300 al 100 tl cebinde kalsın.6300 volatajlarla uğraşmadan 4ghz'e çıkabiliyor
  137. M

conviction ben ne söyledim?
  138. M

Overclock yapar 4.0 ghz'a çıkarırsa yeterde artar bile.Şu darboğaz olayını çok abartıyorsun kendi ekran kartım için söyledim, üstte " darboğaz yaparsa işlemci soğutucusu alır. " yazmışım. fx x6+soğutucu, fx x8+soğutucu'dan daha iyidir F/P olarak. 200-300 tl fark oluyor arada onunlada ssd alır...
  139. M

darboğaz yaparsa işlemci soğutucusu alır. Ben hd7950 ile kullanıyorum hiç bir performans düşüklüğü yaşamadım, 60 fps'nin altını görmedim hiç .Tabii ki fx x8 daha iyi olur ama onu alınca da mutlaka işlemci soğutucusu alması lazım.Bence ileriye dönük bir sistem oldu, 750W psu, 8 gb ram daha ne...
  140. M

rica ederim. bir şey olursa sorabilirsin.İyi geceler
  141. M

Bir de SSD alırsan süper olur. Şimdi alamıyorsan bile daha sonra mutlaka eklemelisin:thumbup:
  142. M

Benim önerdiğim sistemde SSD'de vardı o yüzden para sıkıntısı olursa değiştir yazdım, anladın mı şimdi? Ben adama yardımcı olmaya çalışıyorum, alternatif olarak koydum ne var bunda ? Ben 7870xt al mı dedim? Adam gibi okumadan yorum atıyorsun, bu saatte seninle uğraşamam Eğer sistemi SSD'ye...
  143. M

Bence orun yok.Ama rami 1866mhz seçsen daha iyi olur, bir de SSD almayacak mısın?
  144. M

dostum ben zaten fiyatı düşürmek istersen hd7870xt al dedim nerenizle okuyorsunuz anlamadım ki.Ayrıca adamın anakartı orami desteklemiyor sen ileriye dönük alabilirsin yazıyorsun. Şaka mı yapıyorsun yoksa ?
  145. M

AMD işlemciler 1866 mhz ile daha iyi performans verir o yüzden onu seçtim, senin seçtiğin rami anakartın desteklemiyor yani boşa para vermiş oluyorsun. Sana tavsiyem mutlaka SSD alman, fx x6 ile x8 arasında ki farka SSD al darboğaz yaparsa işlemci soğutucu alırsın bana göre ona bile gerek yok...
  146. M

işlemciyi stok fan ile kullanacaksan ses ve ısınma sorunu olacak.Ayrıca anakartın desteklemediği rami seçmişsin benim önerdiğim ram ve anakarta bir daha bak . Bence şimdi fx x6 ve SSD al daha sonra işlemci soğutucusu alırsın. Kasa bence harika ,ses sorun vs. yok.Tabi ben advance olanını...
  147. M

Oyun bilgisayarında psu'nun en az 750w olması gerektiğini herkes bilir. Ayrıca ben x6 ile hd7950'yi şuan da sorunsuz kullanıyorum.fx x8 alma dedim ama hangi gerekçeyle ? Stok fanla kullanırsa ses orunu olacak oraya ne yazdığımı görmüyor musun seviyeni bu kadar belli etme ya
  148. M

vatan bilgisayar dışında novabilgisayar,inventus ve teknobiyotikten de alışveriş yapabilirsin tahmini bir 200 tl kar edersin
  149. M

Dostum senin ilk mesajında yazdığın sistemin biraz eksikleri var. Ekran kartı, monitör dışında diğerleri pek iyi olmamış. Ram olarak 1866 mhz olanını al AMD işlemciler 1866 mhz'da daha iyi performans verir.Ekran kartın için en az 750w bir psu gerek 600w yetersiz kalır birde ssd eklemelisin...
  150. M

Yerli yolcu uçağı geliyor!

Şunu bir türlü anlamıyorum tek pervaneli uçak yapmışız başbakan test etmeye gidiyor, havacılıkla ilgilenenler bilir tek pervaneli uçak yapmak bir ülke için çocuk oyuncağıdır. İnsanlar sormuyor ki niye uçak gemisi,denizaltı, f-16 yapmıyorsunuz ? Soranlara da deniyor ki " abd,israil izin vermiyor...
  151. M

Ps3 online oyunda hile mümkün mü?

ben pc için yazdım, ps3'te bence gerek yok.
  152. M

http://www.vatanbilgisayar.com/Klavye/logitech-920-003448-g105-gaming-keyboard---tr-layout/productdetails.aspx?I_ID=57648 135 http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/logitech-910-003431-g300-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=66365 81 tl...
  153. M

klavye+mouse+kulaklık 300 TL'yi bulur ama verdiğin para yüzde yüz değiyor
  154. M

Jelly Bean'den Sonraki İsim Belli Oldu!

çokoprens olacak değildi ya :lol:
  155. M

Arkadaşlar Bir E ticaret sitesi için yardıma ihtiyacım var

bunları nasıl yazıyorsunuz çok zor gözüküyor?
  156. M

Şeytan bile bu şakaya şapka çıkartır!

türkiye'de böyle şaka yapılmıyor çünkü yemiyoruz -Abi dinazor geliyor kaç 1 + Sen kimi kandırıyon ***
  157. M

Mafia II Her turlu çözümü denedim Resimli

başka bir crack dene ve oyunun updatelerini yap. İstersen özelden link atabilirim
  158. M

Hangisi Kalsın?

kaçırmadan alın 300 lira düşmüş
  159. M

Hangisi Kalsın?

3. en iyisidir
  160. M

En iyi Forum siteleri ?

technopat iyi diyorlardı üye oldum olmaz olaydım dedim.En ufak bir yazım yanlışında ceza yiyorsun.Ama sağolsunlar bilgisyarımı onların tavsiyeleriyle kurdum.
  161. M

Kasa alternatiflerim hangisi ?

sen hangisi iyi diye sordun anonim de hiç biri iyi değil dedi. bu tür sitelerde hep aynı şeyler oluyo takılma sen buralarda
  162. M

Adamın facesini çaldım ne yapcam

Herkesin bir bahanesi vardır fakat sen bizden ne istiyorsun onu anlamadım.Adama gidip " pardon ben şaka maka senin hesabını çaldım, al hesabın " mı diyeceksin? böyle boş şeyler için forumu kirletme lütfen
  163. M

dostun ne tribi? hırsızlık yapmışsın ne dememizi bekliyorsun?
  164. M

İtibar puanı nedir ?

Az önce bildirim geldi itibar puanı mı ne gelmiş, nedir bu ? beni aydınlatın
  165. M

Hediye paketi yap bence, kardeşim böyle konu mu açılır ?
  166. M

Kasa Hnagisi Olmalı?

8. baya iyidir ben kullanıyorum gayette memnunum kasa buz gibi.Corasir carbide seriside iyidir.Tasarım olarak hangisini beğenirsen onu al :thumbup1:
  167. M

Niye eksisozluk'ten nefret ediliyor?

inciciler nefret ediyor onlarınki de tam nefret sayılmaz dalga geçiyorlar işte
  168. M

İnternetten video indirmek için program

tavsiyen için sağol
  169. M

İnternetten video indirmek için program

İnternette gördüğüm videoları idirebileceğim bir program arıyorum.Her sitedekini indirmese bile en az youtube'dakileri indirsin var mı böyle bir program
  170. M

Bu Hata Nedir ?

chrome'u silip tekrar yükledim sorun çözüldü.
  171. M

Sorunsuz Battlefield 4 oynatacak bir ekran kartı arıyorum

1-2 yıl içinde işlemci soğutucusu alırım belki şuan 60 fps'nin altına düşmüyorum.
  172. M

Bu Hata Nedir ?

Chrome'da her ne yapsam böyle bir hata veriyor.
  173. M

şuan hd 7950 kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Bilgisayarı alacak arkadaşın yerinde olsaydım haswell işlemci seçerdim 3000 tl'lik sisteme haswell yakışır
  174. M

oyun bilgisayarı için fx x8 8350'ye gerek fx x6 yeter de artar bile zaten işlemci soğutucusu da var bir de ssd alacaksan corsair gt değil gs al.
  175. M

Sizin İçin Denedik

bana göre bir şey değil fakat fikir çok güzel
  176. M

League of legendsdan kurtulma

eğer yöneticiysen engelleyebiliyorsun sanırım. Ama bilgisayarında en az 2 hesap olmalı birini sen kullanıp yönetici olmalısın ve kardeşin oyunu senin hesabından oynamamalı.
  177. M

Elektro gitar çarptı

incicaps'de gördüm acayip güldüm :D
  178. M

ÖSYM Artık Sınav Sorularını Yayınlamayacak

Öyle demeyin tablet verecekler :biggrin:
  179. M

Benzin, motorin ve LPG'ye büyük zam!

Kendi tankımızı, uçağımızı yapıyoruz ama depoyu dolduracak paramız yok :D
  180. M

Kablosuz gamepad mi ? kablolu mu ?

Logitech'in kablolu ve kablosuz iki tane gamepedi var.Hangisini almalıyım http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-940-000142-f710-kablosuz-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=65938#allImages...
  181. M

Sahilleri işgal eden yapıları yıkacağız

O yapılara çevre ve şehircilik bakanlığı izin vermedi mi ? Şimdi çıkmış ' af yok ' diyorlar. He canım he
  182. M

Oyun İçin Monitor Tavsiyesi

monitör oyun zevkine çok fazla katkı yapmıyor çok üst düzey bir şey almazsan. Samsung'un monitörlerine bak.Ben bunu kullanıyorum gayet memnunum 372 tl http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/samsung-s22b350h-21,5-s22b350h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=60220
  183. M

Ps3 mü? iyi bir bilgisayar mı?

konsolu 5-6 yıl kullanabilirsin , pc'yi ise 3-4 yıl.Konsol daha uzun ömürlü ama pc'de grafikler felan daha iyi ayrıca konsolu kırdırtırsan online oynayamıyorsun diye biliyorum.Konsolda oyunlara para verip alırsan zaten bir pc parası çıkıyor.PC'de sadece orjinal olarak battlefield olsa yeter...
  184. M

PES 2014'ten Kötü Haber

Fifa arayı iyice açar o zaman
  185. M

Rap Demek Hayat Demek - SiaivuS

Yeşil Oda :thumbup1:
  186. M

Humble Origin Bundle'dan oyun satın almak?

tavisyen için sağol. satın aldım oyunları, sadece battlefield 3'ü indirdim. id'im memin1461
  187. M

Merhaba!

iç sesim...
  188. M

Merhaba!

bence onlar henüz kurabiye değil
  189. M

Battlefield 4 mü Call of Duty Ghosts mu?

black ops 2 oynadıktan sonra cod'dan iğrendim. Cod'da bir it var ,bfde 60 katlık binayı taktiğine göre yıkabiliyorsun.Battlefield her türlü daha iyidir
  190. M

Merhaba!

dostum kurabiyelerinin yanına dön bence :dirol:
  191. M

Bu kitabı okuyan çocuklar ya dahi ya kör olur!

tablet pc gelecekti bir de ;D
  192. M

Kurtlar Vadisi Afganistan!

Türkiye'nin sigortası Polat Alemdar !! Tamamen hayal ürünü :D
  193. M

Troy Caps

pardon :D
  194. M

Torrent-Oyun.com

torrent sitelerinin davetiyelerine bir şey denmediği için bende paylaştım
  195. M

Troy Caps

196. M

Torrent-Oyun.com

Her türlü oyun,crack, patch,yama mevcut.Oyun kurulumları,hataları felan çözüyorlar.Oyun oynamak isteyenler mutlaka bir baksın derim. TIKLA
  197. M

Adobe Photoshop CS6'nın demo sürümünün gününü uzatabilir miyim?

özelden mesaj atın crackli cs6 linki atayım.Ben indirdim ve bir sorun yok.
  198. M

Bu kitabı okuyan çocuklar ya dahi ya kör olur!

boşuna 31 kişi hazırlamamışlar :D Şaka bir yana eğitim de hiç iyi gitmiyor
  199. M

Şok! Aziz Yıldırım görevi bırakıyor mu!

Türk futbolu bunlar yüzünden gelişmiyor şahsi menfaatleri için güzide kulüpleri kullanıyorlar.En çok bunların arkasından giden taraftarlara üzülüyorum.
  200. M

Şok! Aziz Yıldırım görevi bırakıyor mu!

Yıldırım Demirören'in de görevi bittiğine göre artık oda bıraksın.Türk futbolu bu namussuzlardan bir an önce kurtulmalı.
  201. M

Cooler Master haf 912 toz filtresini nasıl açarım

çok sağol.uzun bir süre cevap gelmeyince bende süpürgeyle çektim tozları :D baya temiz oldu
  202. M

Bir Oyuncu Bilgisayarı İçin Windows 8 İyi mi ?

win8 kullanıyorum ve bilgisayarımda 15 tane oyun var, hala daha yüklemeye devam ediyorum şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.
  203. M

Donanım sıcaklığı öğrenmek için program

tamam sağolun.zaten çoktan hallettim
  204. M

Volkan Şen hüngür hüngür ağladı, başkan Volkan'ı sildi!

Hacıosmanoğlu, Habertürk televizyonunda Volkan Şen'in durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Trabzonspor, Çaykur Rizespor maçının 42. dakikasında taraftarların kendisine küfür ettiği gerekçesiyle sahayı terk eden Volkan Şen ile yollarını ayırıyor. Habertürk'te Bizim Stadyum programında...
  205. M

Doğalgaza zam geliyor!

zam değil güncelleme arkadaşlar
  206. M

Bilgisayar kasası tavsiyesi verebilir misiniz ?

para sınırını biraz aşıyor ama cooler master haf 912 al.Ben kullanıyorum yaklaşık 1 aydır harika
  207. M

Volkan Şen hüngür hüngür ağladı, başkan Volkan'ı sildi!

Yeni baba olmuştu sanırım onunla ilgili bir şey olmuş olabilir
  208. M

Humble Origin Bundle'dan oyun satın almak?

Başlıkta belirttiğim gibi oyun satın almak istiyorum bununla ilgili birkaç sorum var. 1- Fiyatı dolar bu kredi kartına TL olarak mı yansıyor yoksa dolar mı ? 2-Sırf battlefield 3 için satın alacağım.Alınca multiplayer oyanayabilecek miyim ? 3-Oyunları nasıl yükleyeceğim?
  209. M

Ekran karti önerebilir misiniz ¿ ?

200 TL'ye böyle bir ekran kartı bulamazsın zaten dediğin gibi oyunları 2-3 yıl çalıştırman için sadece ekran kartı yetmez
  210. M

İşte Türk polisinin yeni silahı

Askere ihitiyaç kalmadıysa saçma suçlama ve delillerle hapse atalım değil mi ?
  211. M

Cooler Master haf 912 toz filtresini nasıl açarım

Cooler master haf 912 kullanıyorum fakat kasanın önündeki fanınn toz filtresine ulaşamadım. Toz birikmiş çok kötü gözüküyor.Kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
  212. M

Akaryakıtta büyük vurgun

doların fırlamasının da etkisi var fakat vergi çok fazla.
  213. M

insansız hava aracı mı? Reyhanlıda gördük. İnsansız hava araçlarının aldığı görüntülerin ilk önce abd/israil'e gittiğini (inanıp inanmamakta özgürsün) biliyor muydun? Günün birinde savaşa girince ne olacağını hayal edebiliyor musun? ABD ve İsrail'den kurtulmadıkça bu ülke bir adım ileriye...
  214. M

Orijinal oyunda türkçe yama çalışıyor mu?

tamam sağolun :)
  215. M

Söyle Rahatla

alt yazıyı okuyunca film kaçıyo, takip edemiyorsun
  216. M

tamam sağolun.Birde bir şey soracağım, şuana kadar hiç orjinal oyun kullanmadığım için soruyorum :D oyunu silip tekrar yükleyince aynı serial işe yarıyor mu ?
  217. M

Dostum sen ne saçmalıyorsun.Başbakan Erdoğan ABD'nin istemediği neyi yaptı bugüne kadar.Her gün çıkıp İsraile,ABD'ye resmen sövercesine açıklamalar yapıyor tamam ama o zaman niye İsrail'den üstün cesaret madalyası alıyor? veya niçin BOP'a eşbaşkanlık yapıyor? Bacak bacak üstüne atabiliyor diye...
  218. M

ben Türkler yapamaz vs. gibi bir şey mi söyledim? Kendime hakaret edecek değilim ya ? Ayrıca ben "niye süper güç değiliz? " gibi birşey söylemedim.Yalnızca böyle gösteriyorlar dedim.Yazdığımı dikkatli okursanız iyi olu.Neyse daha tartışmayacağım
  219. M

Başlıktada belirttiğim gibi orjinal oyunlarda türkçe yama çalışıyor mu ?Oyuna bir zarar verir mi ? para boşa gitmesin
  220. M

Benim anlatmak istediğim şu tabii ki tabanca yapmamız güzel fakat bunu yaptık diye süper güç olmuyoruz.2023 yalanını anlatmaya çalışyıorum.Zaten cumhuriyeti kuranlara sövenlerin böyle bir hedefi olması da çok ilginç
  221. M

biz yapılmasın mı dedik, uçak istemiyoruz mu dedik? Sadece size çok büyük bir başarı olarak gösterilenlerin doğru olmadığını söyledik
  222. M

Zaten kişi başına düşen milli gelirle cebinize giren paraya bakarsanız ne kadar geliştiğimizi (!) görürsünüz.
  223. M

Ben insanlar zenginleşmedi demiyorum fakirler azalmadı !! Asgari ücret açlık sınırının altında sen hangi lüksten bahsediyorsun? Benzinin pahalı olma sebebi üzerine koyulan vergiler.Devlet kar getiren bütün kurumlarını yabancılara yok pahasına satarsa vergileri mecburen arttırır.Yani trafiğe...
  224. M

ayrıca batının yıllar önce yaptığını 2023'te yapacaksak bu başarı değil hezimettir ve bence bu gururlanılacak bir şey değil.
  225. M

Son 10 senede keşke dediğin gibi şeyler olsaydı.Cari açığın dünya rekoru kırdığından, yüz binlerde dönüm arazi ve madenin yabancılar satıldığından, Türkiye'nin sünyadaki en pahalı elektriği,benzini,pasaportu,gübreyi kulandığından haberin yok anlaşılan. Bence de takip etmekte fayda var.
  226. M

helikopter felan yapıyoruz sanırım ama yazılımını israilden alıyoruz diye biliyorum.O zaman da bir anlamı kalmıyor
  227. M

TTNET Hız sonuçlarınızı paylaşabilirmisiniz ?

benim bağlantım 8mbit olduğu için hız düşükte olsa pek fazla hissetmiyorum.Yalnız torrent indirirken baya bir düşüyor o kadar normal gezinmede bir sorun olmuyor.Hızı yüksek olanlar az hız alıyorsa orada sorun var demektir
  228. M

he he.seninle uğraşmayacağım.
  229. M

savunma sanayimiz çok gelişti fakat o silahları kullanacak asker kalmadı :(
  230. M

Oyun dünyasını takip edebileceğim siteler

biliyordum ama yardım ettiğin için sağol
  231. M

Oyun dünyasını takip edebileceğim siteler

Evet, başlıkta da da belirttiğim gibi KALİTELİ ve türkçe bir site arıyorum. Aslında bildiğim bir sürü site var ama hepsi ıgn'de ne varsa onu haber yapıyor.Teşekkür ederim
  232. M

Norton İnternet Security Karantina

Norton internet security kullanıyorum, oyun yükledim sanırım virüs buldu ve bazı dosyalarını sildi bu yüzden oyunu açamıyorum.Karantinasından geri yükleyeceğim fakat karantinayı bulamıyorum :D Bunorton internet security'nin karantinasını nasıl açabilirim?
  233. M

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

[email protected] teşekkürler
  234. M

Selimiye Camii’nde yaşanan skandallar dizisi…

camiilerde badminton eğitiminden sonra hiç şaşırmadım
  235. M

Battlefield play4free

Beyler daha önceden battlefield play4free oynuyordum şimdi yeni bilgisayara geçtim buna indirmek istiyorum fakat indiremiyorum.Giriyorum sitesine download yok.Daha önceden indirdiğim için sanırım.Nasıl indirebilirim?
  236. M

Bilgisayar Kasasındaki tozlar nasıl temizlenir?

beyler şimdi pc kapalıyken yapıyoruz değil mi bunu hiç bir şey çalışmayacak mı ?
  237. M

Ekran kartı güncellemek ?

indirdim şimdi bir crack deneyeceğim olup olmadığını yazarım
  238. M

Ekran kartı güncellemek ?

Crysis 3 oynuyordum çalışmayı durdurdu diye hata verdi.Ekran kartını güncelleyince düzeliyormuş.Ekran kartım sapphıre hd 7950 nasıl güncelleyeceğim? - - - Mesaj Güncellendi - - - sapphıre'in sitesinde benim kartımlar ilgili bir sürü driver var hangisini indireceğimi bilemedim. ben...
  239. M

Sanalmarketim.com

Sanalmarketim.com'dan bir kaç gün içinde alışveriş yapmayı planlıyorum.Güvenli bir site midir ?
  240. M

Antivirüs indirmeme engel oluyor?

explorer ve chrome'dan indiremedim.
  241. M

Crysis 3 için Sürücü Güncellemesi Yayınlandı

beyler bende oyunu yeni yükledim. oyunun birinci bölümünü bitirdim tam New York'u gösteriyordu hata verdi " Crysis 3 çalışmayı durdurdu" diye.Bilgisayarı da daha yeni topladım. Sistemim şöyle ; AMD FX X6 6300 SAPPHIRE HD7950 8 GB 1866 MHZ RAM 128 GB SSD 1 TB HARDDİSK (oyun harddiskde)
  242. M

FPS Nasıl görebilirim?

tamam şimdi oldu teşekkür ederim.
  243. M

FPS Nasıl görebilirim?

fraps indirdim fakat fps göremiyorum nasıl göreceğim bunu? Ayrları felan neler ?
  244. M

FPS Nasıl görebilirim?

Arkadaşalr herkes şu oyunda şu kadar fps aldım felan diyor bende merak ettim nedir bu diye.Bu fps denen şey nedir bunu nasıl görebilirim, bunun için bir yazılım var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.
  245. M

Söyle Rahatla

şuan acayip üzüldüm, neyse teşekkür ederim
  246. M

Söyle Rahatla

burası yeri mi bilmiyorum ama bir şey soracağım. lise yerleştirme sonuçları açıklandı ve ben 134. yedeğim gitmek istediğim okulda 120 kişi alıyor . Yani ben 14. yedek miyim 134.yedek mi ?
  247. M

2013 SBS yerleştirme sonuçları açıklandı

evimin dibinde fen lisesi var ben uzaktaki fen lisesini kazanmışım . üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim :D
  248. M

davetiye yollarssanız sevinirim. [email protected]
  249. M

Antivirüs indirmeme engel oluyor?

Kaspersky İnternet Security 2013 deneme sürümü kullanıyorum.Chrome'dan Origin indireceğim , originin sitesine giriyorum origin download tıklıyorum ağa erişilemiyor diyor.Ayrınlatıları açıp okuyorum " Güvenlik duvarınızın veya virüsten korunma programınızın ayarlarından, Chrome'un ağa erişmesine...
  250. M

Program kaldırmıyor

revoyu deneyeceğim olmazsa resim atarım - - - Mesaj Güncellendi - - - kaldırmak istediğim program batman ac kaldırıp yeniden kuracağım.Programın dosyalarını sildim zaten. Kaldırmaya çalışınca böyle bir hata veriyor
  251. M

Program kaldırmıyor

evet hata veriyor da ne olduğunu anlamadım.Tam olarak şöyle programın dosyalarını sildim, program program listesinde gözüküyor fakat sistemin kayıtlı olduğu diskte olmadığı için listeden kalkmıyor (sanırım).Dosyaları olmadığı içinde uninstall çalıştıramıyor.Ben de o programı yeniden kuracaktım...
  252. M

Program kaldırmıyor

Arkadaşlar silmek istediğim bir program var. fakat program hdd'de kurulu , bende bir ssd bir de hdd var.Programın dosyalarını hdd'den siliyorum, program kaldır'dan kalkmıyor
  253. M

Batman Arkham City oyunu kaydetmiyor

win 8 pro kullanıyorum.Ne yapmam lazım?
  254. M

[email protected] teşekkürler.
  255. M

CPU Sıcaklıkları Ekran Felan

AİDA 64 kullanabilirsin.ben kullanıyorum
  256. M

skıdrow indirdim crack de yaptım ama anlamıyorum bir türlü kaydetmiyor.Games for windows live de kurdum ancak oyuna girdiğimde gfwl tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.
  257. M

Aylık İndirme Rekoru

beyler bunu nereden öğreniyorsunuz ya?
  258. M

Driverlar gerekli mi ?

beyler ne yapayım şimdi?
  259. M

CPU İşlemcilerimizi yaristiralim.

AMD FX X6 6300 22044 tane asal sayı 13 saniyede bulundu
  260. M

Askerde Namaz Ve Kur'an-ı Kerim

komutandan komutana değişiyor sanırım.Askerde mescidlerinin bile olduğunu söyleyen tanıdıklarım var.
  261. M

Oyunluk pc tavsiyesi Bütçe 2000-3000 Arası

AMD FX X6 6300 ASUS M5A97 EVO R2.0 SAPPHIRE HD7950 GSKILL RIPJAWSX 4X2 8GB 1866MHZ CORSAİR GORCE GS 128 GB SEAGATE BARRACUDA 1 TB ben vatandan 1-2 hafta önce aldım şuan çok memnunum.Battlefield 3 de felan hiç kasmıyor.Tavsiye ederim ayni
  262. M

Ucuz direksiyonlar nasıldır?

para biriktirip driving force gt almak en mantıklısı:thumbup1:
  263. M

Driverlar gerekli mi ?

PC toplayalı birkaç hafta oldu ancak ben hala ekran kartı, anakart vs. driverını yüklemedim.Yüklemek gerekli mi ?Yüklemezsem bir sorunla karşılaşır mıyım?
  264. M

TRT, KANAL D'yi Bu Sözlerle Vurdu

TRT haklı olsa da devlet televizyonuna yakışmıyor
  265. M

13 yaşındaki Türk kızın derisini yüzdüm! ERMENİ DOKTOR

Allah belasını versin. Polat Alemda bir film daha yapar alır intikamımızı :D çuval geçirme olayında da öyle olmuştu
  266. M

Ucuz direksiyonlar nasıldır?

Arkadaşlar araba yarışı, simulator oynamak için direksiyon almayı düşünüyorum.Logitech driving force gt güzele benziyor fakat çok pahalı.Diğer 100 tl civarı olanlar nasıldır ?
  267. M

sildim oyunu şimdi skidrow indiriyorum.
  268. M

yardım edecek olan yok mu ? :(
  269. M

games for windows a giriş yaptım şimdi ne yapacağım? yalnız oyun içindeki açılmıyor
  270. M

yükledim fakat orada da oturum açamıyorum.Ayrıca oyun içindeki live tıklıyorum hiç birşey açılmıyor
  271. M

Arkadaşlar batman a.c oynuyorum fakat oyunu kaydetmiyor.Oyundan çıkınca gene en baştan başlıyorum.Oyunu nasıl kaydedebilirim? - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  272. M

İstanbul trafiğine derin çözüm!

bence İstanbul'a göçü engellemeye yönelik çalışma yapsalar daha iyi olur.Çünkü her geçen gün artan nüfusa ne kadar büyük proje yapsalar yetersiz kalır.
  273. M

PC açılırken sorun

hiç birşey olmadı :D bundan sonra böyle hep söküp-takacak mıyım?
  274. M

PC açılırken sorun

ne var ne yoksa söktüm açıldı.bu normal midir? sorunu neyden kaynaklanıyor ? söyleyinde düzelteyim
  275. M

PC açılırken sorun

Arkadaşlar bilgisayarın güç düğmesine basıyorum anakartın markası çıkıyor (asus) ve öyle kalıyor dakikalarca bekledim öyle kalmaya devam etti.Yardımcı olursanız sevinirim.
  276. M

USB 3.0 kullanamıyorum

Kasayı vatanda toplatmıştım demekki ön paneldeki usb 3.0'ları bağlamamışlar.Arkadakiler çalışıyor sorunsuz.Çok teşekkür ederim
  277. M

USB 3.0 kullanamıyorum

anakartım asus m5ap7 evo R2.0 .PC'yi vatanda toplattım ne bağladılar bilmiyorum fakat ısrarla söyledim bu konuyu.Ayrıca 3.0 girişine birçok cihaz taktım hiçbiri çalışmadı.
  278. M

elinde davetiye olan varsa gönderirse sevinirim.çok teşekkür ederim [email protected]
  279. M

USB 3.0 kullanamıyorum

Kasamda 2 tane 2.0 ve yine 2 tane 3.0 usb girişi var ancak bu usb 3.0 girişlerine bir usb bellek takınca okumuyor.Bilgisayarıma girince de sadece 2 tane çıkarılabilir disk var yani sadece usb 2.0'lar var.Diğer 2 tane usb 3.0'ı kullanamıyorum yani.USB 3.0'ların slotları da anakarta takılı.
  280. M

USB 3.0 kullanamıyorum

Arkadaşlar kasamda usb 3.0 mevcut ancak bunları kullanamıyorum.Anakartada takılı.Ne yapmalıyım?
  281. M

Bu Volkswagen bildiğiniz gibi değil!

biz hala yerli araba yapacağız :D neyse Türkiye büyüyor :dil:
  282. M

Airties 5443 modem mss ve mtu

Arkadaşlar internet tarifem 8mbit netlimitsiz adsl. AKK'ye yakalandım hızım düştü zaten yakalanmadan öncede adam gibi hız alamıyordum :D mtu ayarını değiştirdim eski hızıma döndüm ancak şimdi gene hızım düştü. birde bu mss ayarı varmış da onu bulamadım modem arayüzünde nerededir? yardımcı...
  283. M

çok teşekkür ederim.Peki ekran kartının, işlemcinin boşta ve yük altında ki sıcaklıkları ne olmalı?
  284. M

Arkadaşlar pc bileşenlerinin sıcaklığını öğrenmek için program arıyorum ya da win8'in böyle bir özelliği var mı? Birde bileşenlerin sıcaklığı ne olmalıdır? yardımcı olursanız sevinirim
  285. M

Battlefield 4ü Sisteminiz Çalıştıracak mı?

bilgisayarı 3gün önce topladım :dirol: hd7950 ve fx x6 6300
  286. M

Tüketim Çılgınlığı Denemem

kahrolsun kapitalizm:hammer:
  287. M

Beşiktaş 2013-2014 Sezonu Formaları

forma güzel olmuş.
  288. M

Florent malouda trabzonspora hoşgeldin :)

ellerine sağlık.Paylaşım için teşekkürler
  289. M

Windows 8 ev grubu

olmuyor ya :( Laptoptan masüstünun belgelerine girebiliyorum ancak, masaüstünden laptopa giremiyorum
  290. M

Windows 8 ev grubu

bilgisayardan ev grubuna geliyorum 2 deki belgelere gireceğim fakat tıklıyorum açmıyor.laptoptan masaüstüne girebiliyorum oysa
  291. M

Windows 8 ev grubu

sağ tıklayıp özellikler diyorum fakat paylaşma yok sekmelerde :D
  292. M

Windows 8 ev grubu

peki dosyaları nasıl paylaşacağım?Dosyaya sağ tıklayıp bununla paylaşa geliyorum fakat ondan sonra ne yapmalıyım?
  293. M

Windows 8 ev grubu

ev grubu zaten oluşturdum ancak dosya paylaşamıyorum
  294. M

Windows 8 ev grubu

Arkadaşlar biri laptop biri masaüstü iki bilgisyarım var var.Laptoptaki oyunları masaüstüne atmak istiyorum.Bunun için Ev grubu felan oluşturdum fakat bir türlü beceremedim.Ayrıca laptopta bluetooth var ancak masaüstünde yok ne yapabilirim ?
  295. M

Tp-link wn722n win8 driver

Saolun arkadaşlar driveri yükledim bu sefer oldu.teşekkür ederim
  296. M

cdsini takıp çalıştırıyorum. cihazı seçim kurulumu yapıyorum ancak yeniden başlatınca hata alıyorum (kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı) diye
  297. M

Arkadaşlar tp lınk wn722n usb wireless adaptor aldım.İçinden çıkan drıver cdsini kuruyorum bilgisayar hata veriyor (Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı).http://www.tp-link.com.tr/support/download/?model=TL-WN722N&version=V1 adresinden win 8 driverini indirdim ancak bunu ne yapacağımı...
  298. M

GTA V için imza kampanyası

PC'ye çıkarsa acayip para kazanırlar.Bu oyuna para vermeye değer bence:thumbup:
  299. M

En Iyi Türk Torrent Sitesi

oyun indirecekseniz torrent-oyun.com öneririm.Oyunların kurulumları,crackları mevcut