Arama sonuçlarınız

1. /xo/

Update Sonrası Oyunlarda 30 FPS Sorunu Çözümü

Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanan arkadaşlar donanımları iyi olmasına rağmen bazı oyunlarda 30 fps kitlenme sorunu yaşıyorlar. Dikey senkronizasyon kapalı olduğu halde sistem oyunu 30 fps den yukarı çıkarmıyor. Ben de bu durumu son Windows güncellemesi sonrası birkaç oyunda yaşadım ve...
  2. /xo/

Tamir Sonrası Ekran Açıklığı

Cihazın ekranı kırıldı, Iphone 6. Ankara Kızılay daki tek Apple servisinde yapıldıktan sonra ekranda açıklık kaldı. İstanbul Apple mağazasına yollasak ücretsiz tamir yapılır mı? Cihaz arkadaşımın.
  3. /xo/

Pokémon GO Oynayanlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar. Dünyayı sallayan oyunun kulübü olsun istedim forumumuzda. Oyunun mantığı basit, bulunduğunuz konumu baz alarak haritaya Pokemonlar düşüyor ve biz sokak sokak gezerek Pokemon avına çıkıyoruz. Şu anda marketten indirmeye çalıştığınızda "Cihazınızla Uyumlu Değil" veyahut "Bu...
  4. /xo/

Super Mod ile Rocket League :)

Dün @scorpion ile oynadığımız bir maç, kaydedeyim dedim :D Siz siz olun oynamayın bu noob ile :D
  5. /xo/

Arjantin Bardak

Evde genelde 7-15 kişi yaşadığımız için pek pahalı olmayan ama kaliteli, internetten toplu olarak alabileceğim şekilde Arjantin bira bardağı arıyorum. Ben pek bulamadım sizlerden de yardımcı olmanızı istedim. Tanesi 10 lirayı geçmemeli.
  6. /xo/

Ders Alınacak Bir Konu

motorsiklet.net forumunda gördüğüm ve içerlendiğim bir konudur, paylaşmak istedim. İyi günler motosiklet.net Bilgi almak için arada baktığım,Üye olmaya gerek duymadığım motosiklet.net,Merhaba. Biraz konuşup birkaç cevap verip gitmeyi düşünerek yazıyorum. Adım ahmet. Bursadanım. yaşım 25...
  7. /xo/

Amino Asit ile Protein Tozu Farkları

Amino asitler ve proteinler birbirlerinden çok farklıdır ancak ayrılmaz bir bütünün parçalarıdır. Amino asitler büyük bir protein molekülünün alt birimidir. Protein tükettiğinizde sindirim sisteminiz o proteini tek tek amino asit parçalarına böler ve hücrelerde bu bölünen amino asitler tekrar...
  8. /xo/

DV ve RDA Nedir? Farkları Nelerdir?

İthal gıdaların ve gıda takviyelerin üzerinde besin değerlerini görmeye alışığız. Her besinden ne kadar olduğu gramaj olarak belirtilir ve de yanında DV% veya RDA% diye bir ibare vardır. DV’nin ne olduğunu, RDA’nın ne olduğunu ve aralarındaki farkı sizlere anlatacağız. DV DV, Daily Value...
  9. /xo/

Protein Tozu Nasıl Kullanılmalı

Protein tozu konusunda en çok merak edilen konulardan biri de protein tozlarının ne zaman alınması gerektiğidir. Çünkü protein tozunu doğru zamanda almazsanız gerektiği gibi faydalanamazsınız. Bu nedenle protein tozunu en ideal zamanda kullanmalısınız. Protein Tozu Kullanım Zamanları Protein...
  10. /xo/

Protein Tozu Zararlı Mı?

Protein tozları sadece vücut geliştirme sporu ile ilgilenenler tarafından değil hemen hemen tüm sporcular tarafından ve hatta sporla ilgilenmeyen kişiler tarafından bile kullanılmaktadır. Çoğu kişi protein tozlarını kas yapmak, spor performansını arttırmak, zayıflamak ya da günlük protein...
  11. /xo/

Arnold'un Vücut Geliştirme Teknikleri

Arnold Schwarzenegger ile yapılan röpörtaj. İzlemenizi tavsiye ederim. Altyazı/Çeviri için Vücutgeliştirme kanalına teşekkürler.
  12. /xo/

Protein Tozunun Faydaları

Bu yazımızda sizlere protein tozunun vücut için ne kadar yararlı olduğundan bahsedeceğiz. Yapılan onlarca araştırma sonucu göstermiştir ki, egzersizden önce ve sonra protein alındığında, vücudun protein sentezleme hızı artmaktadır. Protein Tozunun Beş Faydası Fitness hedeflerinize daha hızlı...
  13. /xo/

Protein Tozu Nedir?

Protein tozlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Protein tozlarının farklı yapıları ve içerikleri yüzünden çoğu insan hangi protein tozunu alacağına karar vermekte zorlanabilmektedir. Hedefinize daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilmeniz için doğru protein tozunu seçmeniz çok önemlidir...
  14. /xo/

İzole Protein Nedir

İzole whey proteini ya da whey proteini izolesi (Whey Protein Isolate - WPI) en az %90 protein oranına sahip olması nedeni ile piyasada bulabileceğiniz en fazla protein içeren protein tozudur. Üretici firmalar izole protein tozuna aroma ve tatlandırıcı eklemeden önce zaten ürünün %90’ı protein...
  15. /xo/

Kaza Sebepleri

Klasik kaza sebepleri (Altyazılı)
  16. /xo/

Fitness'a Başlarken Gerekli Malzemeler

Merhaba spor severler. Salonda spora başlayacaksınız, kardiyo/vücut geliştirme/ kondisyon ne olursa olsun "yanımda neler götürmeliyim?" sorusunu açığa kavuşturmak için yazdığım küçük bir rehberdir. 1) Ayakkabı-Çorap Spor salonuna özgü bir spor ayakkabınızın olması şart. Koşu/Fitness türünde...
  17. /xo/

CS:GO "Mikla" Haritası Hakkında!

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir CS oynamıyordum ama bugün yeni kasa gelmiş, 1.6 gb lık update gelmiş, yeni operasyon bileti ve yeni haritalar eklemişler. Bir arkadaşım bahsetti, ben de baktım, bu haritalardan birinde bize karşı yapılmış alaylı, aşağılayıcı bir tavır var. Oyundan aldığım...
  18. /xo/

Diyanet Fetvası

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
  19. /xo/

Bölgesel Yağ Yakma Diye bir şey Yoktur!

Merhaba arkadaşlar. Salona yeni başlayanlardan tutun, yakın arkadaşlarıma kadar birçok kişinin, ülkemiz çapında yanlış bildiği bir takım şeyler var, bölgesel yağ yakımı. Biz ülkece ekmeğe, tatlıya düşkün insanlarız. Mevlid olur, pilav tulumba yeriz. Bebek doğar lokma döktürürüz :D Sonra da vay...
  20. /xo/

Steroid Çeşitleri 2 (Devam)

Strombaject: Winstrol'ün Avrupa versiyonudur. Sustanon 250: (Testostoreno propianate 30 mg Testosterone phnylpropianete 60 mg Testosterone isocaproate 60 mg Testosterone decanoate 100 mg) Organon firması ve onun patentiyle birçok ülkede 250 mg/ml ampuller halinde üretilmektedir. Dört değişik...
  21. /xo/

Steroid Çeşitleri

Activin: Nandrolone Phenylpropianate etki ana madesinden oluşmuştur. Durabolin'in İspanyol yapımı versiyonudur. Her kutusu 10 mg'lik 4 ampulden oluşur. Daha fazla bilgi Durabolin'de açıklanmıştır. Adiposinum: Daha ziyade yağ yakıcı bir doping maddesidir. Normal dozu 50 veya 100 ünitelik...
  22. /xo/

Umudunuzu Kaybetmeyin Gençler

https://www.youtube.com/watch?v=PG60vFt23fU Work hard Train hard :D
  23. /xo/

Antrenman Öncesi ve Sonrası Beslenme Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde dünya da pek çok insan çeşitli sporlarla uğraşmaktadır. Bu konu da kişiler hayatlarında belli düzenlemeler getirmeleri gerekir. Özellikle antrenman öncesi ve sonrası beslenmekonusunda bir uzmana başvurmakta fayda vardır. Bu konu da bazı önerilerde bulunmakta fayda vardır. Öncelikle her...
  24. /xo/

Steroid Nedir? Zararları/Faydaları Nelerdir?

Arkadaşlar bu konumuzla ilgili birçok makale mevcut. Ben de sizin için o uzun uzun paragrafları okumak yerine gerçek yaşanmışlıklardan, deneyimli hocalardan bilgi toparlayıp video olarak sizler ile paylaşıyorum. Umarım faydası dokunur sizlere. https://www.youtube.com/watch?v=OKNlv5LROF0 Rich...
  25. /xo/

Kas Yapmak İçin Protein Tozuna İhtiyacım Var Mı?

https://www.youtube.com/watch?v=w6DC7Lf-F90 Bodyforum dan Deniz Palabıyık'ın çevirisidir. KAYNAK
  26. /xo/

En İyi Yağ Yakıcı Yiyecekler

Vücut geliştirme sporunda ustalaşmış kişiler yağ oranlarını istenilen seviyelerde tutmak konusunda da ustalaşmış insanlardır.Yağ oranlarının düşük değerlerde kalmasını sağlayarak kaslarının daha belirgin düzeyde görülmeleri için gerekenleri uygularlar.Yağ oranlarını düzenleme konusunda en çok...
  27. /xo/

Definasyon Diyeti Nedir?

Definasyon diyeti nedir? Vücut geliştirme sporunda iki çeşit dönem vardır.Birisi herkesin en çok sevdiği bulk dönemi diğeri ise oldukça zor olan definasyon dönemi.Definasyon döneminde amaç yağ tabakasından kurtulup,kasların belirgin bir şekilde görünmesini sağlamaktır.Genellikle bu...
  28. /xo/

Cardio Nedir?

Kardiyo (Kalp-Damar Egzersizleri) Hakkında Basit Gerçekler Ne kadar kardiyo yapmanız gerektiğinden bahsetmeden önce, kardiyonun neden çok önemli olduğundan bahsedelim. Kardiyovasküler (kalp ve damar) egzersizi basit anlamda kalbinizin atış hızını hedeflediğiniz belirli bir seviyeye (Hedef...
  29. /xo/

Bazal Metabolizma Hızı Nedir?

Bazal metabolizma konusuna giriş yapmadan önce daha temel bir kavram olan metabolizma kavramını açıklayalım. İnsan vücudunun hayatsal faaliyetlerini yerine getirmesini sağlayan ve vücuttaki kimyasal reaksiyonların sürekliliğini sağlayan sisteme metabolizma adı verilir.Metabolizma...
  30. /xo/

Clean Bulking Ve Dirty Bulking Nedir?

Vücut geliştirme sporunu yapan bireyler kilo alma adı altında bulk dönemine girerler.Sporcuların bulk dönemlerindeki asıl hedefi az yağlanıp kütlece iri gözükmeye ve kas kütlesi kazanmaya çalışmaktır.Bulk kelimesi İngilizce’de hacim anlamına gelir.Vücut geliştirme sporunda da anlam olarak insan...
  31. /xo/

100TL Civarı kulaklık Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Earpods bozulduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Benim için tizleri, netliği iyi vermesi önemli. Ayrıca dışarıdan ses almaması lazım. Spor salonunda veya otobüste dışarıdaki müziği, sesi duymamam lazım. Bu yüzden kulak içine girip sesi izole eden bir kulaklık...
  32. /xo/

2 Adet Dumbell ile Vücut Geliştirme

Merhaba arkadaşlar, bu konumda kendinize nasıl çalışma programı oluşturacağınızı anlatacağım. Elimizde 2 adet eşit dumbell olmalı. Yeni başlayanlar için 5 kg tavsiyemdir. Öncelikle biliniz ki her hareketi belli bi sayıda sınırlamayın, çok üstüne çıkmayın. Zorlandığınızda başka harekete, farklı...
  33. /xo/

Amino Asit Ve BCAA lar Hakkında

Amino Asit Ve BCAA lar Hakkında Amino asit ve BCAA hayatın devamlılığı için olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. Amino Asit Nedir? BCAA Nedir? Proteinlerin yapı taşları amino asitlerdir. Her birisi çok farklı zincir dizilimlerinden oluşur ve bu zincirlerin diziliş şekli amino asit ne işe...
  34. /xo/

Karnitin Nedir?

Karnitin 1980’li yıllarda yağ yakımına yardımcı olabilen bir ürün olarak piyasaya sürülmüştür. Onunla aynı kulvarda yarışan uyarıcı ürünler ortaya çıkınca popülerliğini yitirmiş olsa da, günümüzde eskisinden daha güçlü olarak karşımıza çıkmaktadır. Karnitin hakkında yapılan kapsamlı...
  35. /xo/

Günlük Vücut Egzersizleri

Merhaba arkadaşlar. Salonda ve evde uyguladığım hareketleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle masa başı çalışanlar yarım saatlerini ayırıp vücutlarını çalıştırabilirler. Tabi ki sabır lazım. NOT: İsimleri ingilizce yani bana öyle öğretildi :tongue: 1) Şınav Çekme Şınav çekmek göğüs...
  36. /xo/

Hangi Paket?

Merhaba arkadaşlar. Öğrenci evi için internet bağlamak istiyorum yalnız burada fiber yok. Hangi Adsl paketini almalıyım sizce? 16 mbps olması şart. Kota aşmak istemiyorum film, oyun inecek. Televizyon izlenecek bilgisayardan.
  37. /xo/

Beklenmedik Çanakkale Zirvesi

Mert Ahmet ile gezerkene.
  38. /xo/

Arkadaşlarla KF2 oynadık

Arkadaşlar yaklaşık 5 gün önce KF2'ye gelen güncelleme sonrası yeni haritayı öğrenme amaçlı oynadık. edox rozabay güzel oyundu :D https://www.youtube.com/watch?v=P2AU-pZP2JM KF2 alan arkadaşlar varsa birlikte oynayabiliriz :)
  39. /xo/

Deadpool Yeniden Steam Platformunda!

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Deadpool çıktıktan 6 ay sonra tüm platformlardan kaldırıldı, gerekçe ise burada: Bugün biri bahsetti ben de baktım, inanın mutlu oldum gerçekten. Almaya çalıştığım zaman 130 liraya bulunuyordu en düşük fiyatı, alamamıştım.
  40. /xo/

Satılık veya Takaslık Lumia 1020 ve Nexus 5

Merhaba arkadaşlar. 1 senedir kullandığım Nexus 5 ve 1 ay önce ağabeyimden aldığım Lumia 1020'yi satıyorum/takaslıyorum. Nexus 5 16 gb, Lumia 1020 32 gb modelleridir. Nexus 5 pasaport kayıtlı, Lumia 1020 ise Turkcell'den alınmadır. Nexus 5 te hafif kılcal çizikelr ve sol üstte bir darbe vardır...
  41. /xo/

Telefon Alacağım Yardıma İhtiyacım Var

Merhaba arkadaşlar. Nexus 5 serüveninden sonra dedim ki yeni cihaz alayım. Para sıkıntı değil fakat cihaz bulamıyorum kendime uygun. Kriterler; Metal veya Cam olması zorunlu, cihazda kılıf, ekran koruyucu kullanmayacağım. Cihaz ele oturunca premium durması lazım. LG G4 gibi oyuncak gibi...
  42. /xo/

Satılık Exper Easypad 7 H7G (Sıfır Kutusunda Detaylar içeride)

Merhaba arkadaşlar. Elimde 1 adet Exper Easypad H7G mevcut. Jelatini üzerinde, açılmamıştır. Geçen sene dersaneye kaydolan yakınım tabletini yeni almış, kullanırım diyip aldım ama satma taraftarıyım, paraya ihtiyacım var. Konuda "Satıldı" ibaresi olana dek kutusu açılmadan muhafaza edilecektir...
  43. /xo/

Android 5.1.1 ve Muazzam Ram Kullanımı

Yaklaşık 2 aydır Cihazımda 5.0.1, 5.0.2 ve 5.1.0 sürümlerini kullanıyorum. Multirom sayesinde cihazimda farklı romlar kullanabiykrjm aynı anda. 3 gün önce 5.1 kurdum, değişen pek bir şey yoktu arkadaşlar. Bu akşam XDA'dan bir geliştiricinin portladığı 5.1.1 yazılımını gördüm. İçine CM12 tema...
  44. /xo/

Tapatalk Sorunsalı

Günaydın arkadaşlar. An itibariyle Tapatalk vasıtası ile özel mesaj yollayamadığımı fark ettim. Tapatalk duruyor her zaman. Android 5.0.1 kullanıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı benden başka? http://youtu.be/8BYMcbMizZs
  45. /xo/

Maksimum 150 TL Kulakiçi Kulaklık

Selam arkadaşlar. Yaklaşık 3 saat sonra Teknosa'dan kulaklık alacağım. 150 liram mevcut. Tavsiyelerinize açığım. Sennheiser Cx serisi öneriyorlar ama bilemedim.
  46. /xo/

Bisiklet Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi sadece asfaltta kullanım amacını oluşturacak bir bisiklet arıyorum. Aradığım bisiklet yol bisikleti, halk arasında yarış bisikleti olarak da bilinir. Bütçe 700 tl. Özellikle spybot ve Mert Ahmet sizin tavsiyeleriniz altın değerindedir benim için.
  47. /xo/

Takaslık G2 32 GB Altın Sarısı (Paralel İthalat)

Merhaba SDN ahalisi. 2 ay önce aldığım G2 mi satma kararı aldım. Sebebi ise rom çeşitliliği bulamamam ve cihazdan sıkılmış olmam. Kafa kafaya takas düşünüyorum. Fotoğraflar: Cihaz sıfırdan farksızdır, alındığı günden beri Slim Armor ile kullanılmıştır. Herhangi bir çizik...
  48. /xo/

Bana Telefonunu Satmak İsteyen? ( Bütçe 650 TL )

Merhaba arkadaşlar. Haziran gibi kendime birikmişim ile telefon almayı planlıyorum. Aslında G3 alacaktım ama birtakım sorunlar vesilesiyle vazgeçmek sorunda kaldım. Başlıkta yazdığım gibi bütçem 650 TL'dir. Bana satmak elden çıkarmak istediğiniz, satmak istediğiniz telefonlarınızı...
  49. /xo/

Satılık Sıfır Orient Saat ( Detaylar İçeride )

Arkadaşlar merhaba. Kazakistan'da yaşayan dayımın oğlu saatimi kırmasıyla bana borç bilip taa oralardan bana saat almış. 2013 Aralık ayında aldığı saati ancak gelebildiği için dün bana hediye edebildi. Ben de nezaketen kabul ettim haliyle. Şu anda Casio G-Shock kullandığım için saati...
  50. /xo/

WP8 hakkında sorularım var

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yakında Lumia 1520 alacağım ama kafamda soru işaretleri var. Marketten müzik satın alabiliyor muyuz? Androidde bu olmadığı için birdaha Android almamaya karar verdim. windowslive üyeliği mi gerekiyor yoksa herhangi bir üyelik ile ( gmail ) marketi...
  51. /xo/

SDN Okurları Hakkında

Merhaba SDN yönetimi. Öncelikli olarak belirtmek isterim ki hızlı büyüyen, kaliteli bir forumuz. Birbirinden bilgili insanları, kültürlü bireyleri barındıran bir forumuz. Fakat bu SDN okurlarının forum kalitesini düşürdüğünü düşünüyorum. Küfür, hakaret içeren iletiler yazıyorlar, sayfalarca...
  52. /xo/

Max 3.000 TL Laptop Tavsiyesi Lazım

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi laptop arıyorum. Ekran büyük olmalı çünkü sürekli film izliyen biriyim. Aynı zamanda Fifa, Battlefield gibi oyunları online olarak oynayan biriyim. Laptoptan pek anlamıyorum, sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var. Beni en az 3-4 sene götürecek, oyunlarda...
  53. /xo/

Biz Ne Olduk Böyle?

Türk insanı nasıldı, ne oldu hiç düşündünüz mü arkadaşlar? Git gide insanlıktan yoksun, robot bireylere, ruhsuz insan olma yolunda, bencillik, gaflet, tembellik yolunda ilerliyoruz. Çok değil, bundan 7-8 sene öncesini hatırlıyorum da, biz ne olmuşuz böyle... Okula bi amaçla giderdik; bilgi...
  54. /xo/

Felsefe Ödevime Yardımcı Olabilecek İnsanlar Arıyorum

Arkadaşlar 1 hafta sonraya performans ödevim var felsefeden. Projeyi mutlaka yapmak zorundayım, sınavım 24 olduğu için toparlayamayacağım bu gidişle. İnternette aradım; kopuk kopuk bilgiler, alakasız konular çıkıyor. Ödevin konusu " İslam Alimlerinin Felsefeye katkıları" . Yardımcı olabilecek...
  55. /xo/

Bir Dergi Cep Telefonu İle Hazırlanabilir mi?

http://www.youtube.com/watch?v=_dyT4QLH9PQ
  56. /xo/

Nexus 5 Uygulamaları Sızdırıldı!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi android 4.4 ile birlikte Nexus 5 tanıtıldı. Cihaz tanıtılır tanıtılmaz google cihazdaki uygulamaları 3. parti kişilere açmış bulunmakta. Hangouts 2: İndir Kamera: İndir Launcher: İndir Google Now (launcher bu olmadan çalışmıyor): İndir Gsmcore (Play...
  57. /xo/

Sizce bu nedir?

Arkadaşlar Dün TRT Hd de Serena Williams ile Li Na arasında tenis şampiyonluk maçı vardı. Li Na' nın sağ bacağında lastik gibi bir şey vardı. Internette aradım ama bir sonuç alamadım. Sizce bu nedir? Tapatalk tan attığım için resim küçük olabilir kusura bakmayın.
  58. /xo/

Touchwiz Saat widgeti saqt sorunu

Arkadaşlar saatlerin geri alınması ile telefonum kafayı yedi. Kilit ekranı doğru saati gösteriyor ama ana widget 1 saat ileri gösteriyor. Samsung kullananlar, sizde de aynı sorun var mı? Widgeti kaldırıp yeniden konumlandırdım, telefona reset attım ama yine aynı.
  59. /xo/

Telefon Bölümleri Düzenlenmeli

Sayın SDN yönetimi; Üst düzel bir android kullanıcısı olarak Android telefonlar bölümünün çok karışık olmasından, arananan konunun diğer konular arasında kaybolmasından pek memnun değilim. Mesela Bölümler Sony-Samsung-HTC... diye ayrılmasın, çok genel ve karışık bir yapı oluyor böyle. Mesela LG...
  60. /xo/

En Güzel Dans Şarkılarını Topluyoruz

Siz de hareketli şarkıları dinleyen/seven biriyseniz konuya davetlisiniz. Burada hit veya hit olmayan, sevdiğiniz, hoşunuza giden dans şarkılarını paylaşalım, daha çok insan dinlesin sevsin :) Konuyu asıl açma amacım dans tipi müzik sevmem. İlk ben başlıyorum, sizlerden devamı gelir umarım :tt2...
  61. /xo/

Galaxy Note 3 Drop Test

http://www.youtube.com/watch?v=PCX3qNtzGzI#t=227 Evet arkadaşlar videodan da anlaşıldığı gibi bu cihazı alanlar kılıfsız kullanamayacak. Testte son derece başarısız olmuş diyebilirim. Yorumları eksik etmeyelim.
  62. /xo/

Galaxy Note Hakkında Yardıma İhtiyacım var

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 gün önce general mobiel discovery yi sattıktan sonra kalan paraya ekleme yaparak Galaxy Note 1 aldım. Galaxy S2 deki gibi rom/root işlemleri kolay gerçekten. Telefon iyi güzel de büyük bir problem yaşıyorum. Android 4.1.2 Türkiye kurdum ( tüm wipe ları yaparak )...
  63. /xo/

Google Play Gift Card Hakkında [ Tartışalım ]

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Google Play den alışveriş yapmak için kredi kartı veya hediye Kart gerekiyor. Bazı insanlarda kredi kartı yok veya internete açık olmadığı için alışveriş yapamıyorlar. Bu durumda hediye kartlar devreye giriyor. Birçok ülkede Google Play Gift kartları satılıyor fakat...
  64. /xo/

Birkaç Tavsiye ye ihtiyacım var

Merhaba arkadaslar, öncelikle belirteyim ki; konuyu Tapatalk tan açıyorum, bu yüzden kısa yazmak zorundayım. Ben PC de oyun oynayan birisiyim ve bu aralar sıkıntı yaşamaya başladım. 4gb Zotac 1024 bit kartım, 8 gb ddr3 kingston ram im ve adını tam hatırlayamadığım amd fx serisinden 4.0 ghz...
  65. /xo/

Bana Bu Kadını Bulabilir Misiniz?

Arkadaşlar Bilirsiniz ki yaklaşık 1 ay önce vizyona Hızlı ve Öfkeli 6 girdi ve Tüm serisini izlemiş biri olarak sinemada ilk izleyenlerdenim. Film çok iyiydi, tıpkı diğer serilerinde de olduğu gibi fakat filmde Lett ve Dom un London Yarışını başlatan kadın gözüme çarptı ve çok dikkatimi çekti...
  66. /xo/

İşte Karşınızda HTC' nin Yenilenen Bombası; BUTTERFLY S

Dünyanın ilk Full HD 1080p cihazı olan Butterfly, HTC tarafından piyasaya 11 Aralıkta çıkarılmıştı. . HTC Butterfly, 5 inç boyutunda Full HD Super LCD 3 ekran kullanan ilk telefon olarak dikkat çekmişti. Qualcomm'un yeni nesil Krait mimarisini kullanan ve 28nm teknolojisiyle üretilen Snapdragon...
  67. /xo/

Asphalt 8; Airborne Geliyor!!

Efsanevi yarış oyunu Asphalt serisinin 8.si Asphalt8:Airborne çok yakında Android ve iOS platformlarda olacak <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif; line-height: 18px; ">https://www.youtube.com/watch?v=BE2EYLx2iiQ Yer çekimine...
  68. /xo/

Satılık Emektar Galaxy SII

Arkadaşlar 2 senedir kullanmış olduğum Galaxy SII mi satıyorum. Değiştirme amacım daha yüksek modele geçmek. Detayları görmek için videoyu izleyiniz. <span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: arial, helvetica, verdana, sans-serif...
  69. /xo/

Galaxy Note2 ile S4 Arasında Kararsız Kaldım

Merhaba arkadaşlar. Sitenize eni katıldım ve bu vesile ile kendimi tanıtayım. Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ve güzel incelemelerden, fikirlerden yararlanıyorum. Bir Android Sitesinde Mod luk yapıyorum ve genel olarak sizler gibi öğrenciyim. Android bilgim üst düzeydedir. 2 sene Boyunca...