Arama sonuçlarınız

1. Rylad

AdSense Masaüstü programlama Entegrasyonu HK

Arkadaşlar masaüstü programlama ile uğraşıyorum. Orta çaplı bir programım var fakat bu yazılıma AdSense ile reklam çekmek istiyorum. Forumlarda birden çok gereksiz konu var. Bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar var mı ?
  2. Rylad

Yaptığım projeyi 32 ve 64 bit çalıştırmak için yardım istiyorum

Arkadaşlar visual studio ile visual basic dilinde bir uygulama yaptım masaüstü uyguluması fakat bu uygulamayı hem 32 bitte hem 64 bitte nasıl çalıştırabilirim ? Konu ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  3. Rylad

C# Hakkında Bilgisi olan Arkadaşlar Konuya bakabilir mi ?

Arkadaşlar c# Windows form application üzerinde textbox'a girdiğim tuşu butona tıkladığımda saniyede 1 kez basmasını istiyorum bu döngüyü sınırsız olarak yapacak butona sürekli basmaya gerek yok fakat işin içinden çıkamadım konu ile ilgili yardımcı olacak arkadaş var mı ?
  4. Rylad

Steam Ko Wannacry kurbanı mı ?

Yaklaşık 72 saattir steam üzerinde knight online oynayan oyuncular oyuna giriş sağlayamamaktadır. Steam yetkilileri ve Ntt game yetkilileri tarafından pek açıklayıcı haberler gelmediği için Knight online steam forumunda wannacry mağduru olduğu söylentileri başladı. Sistem yetkilileri ise oyunu...
  5. Rylad

error term 0 print error hatası yardım

Arkadaşlar free olarak bir tane dos programı kullanıyorum nokta vuruşlu yazıcı ile çıktı alırken error term 0 print error hatası alıyorum. Windows ile sınama sayfası alırken sorun yok yazıcı çalışıyor. LPT usb çevirici ile kullanıyorum. Acaba error term 0 print error hatası sorunun çözümü nedir?
  6. Rylad

Vodafone İnternet Alacakların Dikkatine

Arkadaşlar bugüne kadar internet servis sağlayıcıları üzerinde gözlemler yaptım. Gerek kurulumlar olsun gerek hızlar olsun gerekte destek olsun bazı gözlemler yaptım. Bunu sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle bu gözlemler kendi yaptığım gözlemlerdir. Son zamanlarda İnternet servis sağlayıcı...
  7. Rylad

General Mobile elite kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar 2 ay önce general mobile elite aldım fakat tuş kilidini kitledikten sonra tekrar açmak istediğim zaman donma yapıyor. Sürekli yaşamıyorum. Telefonu formatladım sorun hala devam ediyor. Tüm güncellemelerini yaptım. Acaba donanımsal mı yazılımsal mı ? Yardımcı olacak arkadaş var mı ?
  8. Rylad

General Mobile Discovery 2+ Update Gelecek mi ?

Twitter üzerinden GM yetkililerine twit atmıştım bi dönüş gelmedi. Daha sonra tekrar GM yetkililerine twit attım ve geri dönüş sağlandı. Tüm modeller üzerinde çalışmalarımız var demişti. Fakat aradan uzun zaman geçti her hangi bir update gelmedi? Bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan var mı...
  9. Rylad

Ekran Paylaşımı ve pixel hakkında yardım?

Arkadaşlar 15.6 laptop ekranım var bunu 82 ekran lcd tv bağladığımda standart 1366x768 çözünürlük ile geliyor. Ve pixel bozulması olduğundan gözlerimi acayip yoruyor. Full HD çözünürlüğe aldığımda görüntü gelmiyor. Ekran paylaşımı vs herşeyi yaptım. Bunun için bir program vs bir şey var mıdır ?
  10. Rylad

Samsung s3 mini orjinal rom

Arkadaşlar dün s3 miniye cyanogenmod rom attım ancak beğenmedim. Tekrar orjinal rom bulma şansı var mıdır ? Bi el atın hele :cool:
  11. Rylad

Samsung S3 mini kullandığınız en güzel root

s3 mini root atacam piyasaya fazla bakmadım hangisi iyi kötü araştırmadım pek vaktim yok. Kullandığınız root'lar hangisi yorumlarınızı alabilir miyim ?
  12. Rylad

Java Programlama bilen arkadaşlar acil bakabilir mi (Eclipse)

Java'dan proje ödevim var yardım lazım arkadaşlar. Text'e sayı girilecek ve 5 haftadan fazla ise kaldı az ise geçti diye mesaj box'ta uyarı verecek. Yapabilecek arkadaş var mı ? up +1
  13. Rylad

C# Görsel Eğitim Seti önerebilecek arkadaşlar bakabilir mi ?

Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta sonra görsel programlama (c#) vizem var. Kendimi geliştirmek ve sınava hazırlanmak için ücretsiz görsel eğitim seti arıyorum. Önerebilecek arkadaşlar yorumda belirtirse sevinirim.