Arama sonuçlarınız

1. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Onu da denedim
  2. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Bi fikri olan yok mu acaba
  3. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Korsan ama mesala cod ghost ta korsan onu yukledim gayet temiz sekilde
  4. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Korsan ama mesala cod ghost ta korsan onu yukledim gayet temiz sekilde
  5. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Ustad resimi ekleyemedim yazani buraya yazayim An error occured while trying to copy a file: the source file is corrupted Click rety to try again, ignore to skip this file (not recommended ) or Abort to cancel installation Durdur yeniden dene yoksay secenekleri war yeniden dene dedigimde ayni...
  6. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Hemen hatanin fotografini atiyorum
  7. O

Windows 8.1 oyun sorunu

Arkadaşlar 2 gün önce Windows 7 den 8.1 e geçtim formatla 2 gun once kurduğum (fifa 15 pes 15 ) gibi oyunlar şu an kurulumdayken hata veriyor sorun ne olabilir
  8. O

Ekran çözünürlüğü

Arkadaşlar oyunu açarken 800×600 çözünürlükte başlıyor bunu düzeltmenin imkani yok mu
  9. O

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Acaba bu arama ekranındaki çağrı karsilama seceneginde degisiklik yapma imkanimiz var mi kaydirarak değilde tek tuşla çağrıyı yanitlayabilirmiyiz
  10. O

Android İçin En Verimli Launcher Uygulamaları

Standart görünümden sıkılanlar için büyük avantaj
  11. O

Numara taşıma

Teşekkürler
  12. O

Numara taşıma

Turkcell den vodafone a numarami taşımayı düşünüyorum turkcell de bakiyem ekside tl yükledikten sonra mi taşıyayım yüklemezsem durum ne olur ?
  13. O

Amd ve intel aynı bilgisayarda

Peki aygıt yöneticisine girdiğimizde goruntu bagdastiricilarin hem amd hem intel yazmasi mümkünmüdür
  14. O

Amd ve intel aynı bilgisayarda

Arkadaslar bi sorum vardı cahilligimide maruz gorun benim laptopta hem amd hemde intel bulunuyor bunun avantaji ya da dezavantaji varmidir herhangi bi onem teşkil ediyor mu
  15. O

Dev Eğitim Seti Arşivi

Güzel paylaşım teşekkürler
  16. O

En iyi Launcher (Tavsiye)

Tsf shell 👍👍
  17. O

Android İçin En Verimli Launcher Uygulamaları

Tsf shell launcher denemenizde fayda var.
  18. O

Vodafone fatura ödeme süresi

Teşekkür ettim
  19. O

Vodafone fatura ödeme süresi

Faturayı son ödeme tarihinden sonra ödediğimiz zaman herhangi bir ek ücret alınıyor mu?
  20. O

Micro Sim Ücretlimi?

Herhangi bir ücret olmadan da kesen yerler bulabilirsin 2 saniyelik bir iş ben ücretsiz yaptırmıştım.
  21. O

Android için Nokia Here Maps İndirin

nokia bence nadir güzel uygulamalarından biri başarılı olur mu beklemek lazım..
  22. O

Tictoc bildirim ekranı

denedim ama sonuç 5 6 mesajdan sonra yine açılır pencere
  23. O

Android için En İyi Kilit Ekranı Uygulamaları

bugün bu konuyu gördükten sonra C locker uygulamasını buldum şans eseri güzel bir uygulama tavsiye ederim.
  24. O

Tictoc kullananlar var mı?

Fotoğraflarda ki görüntü kalitesinin düşmemesi farklı dosya formatlarını gönderme imkanı sağladığı diğer güvenlik avantajları sayesinde kullanılabilir.
  25. O

Tictoc'lamak için 10 neden

en güzel özelliği konuşmaların kayıt altına alınmıyor olması olsa gerek.
  26. O

Tictoc bildirim ekranı

arkadaşlar tictoc kullanmaya yeni başladım ufak bir sorun oldu bildirim ekranı ayarlarından uğraştım ama yapamadım. Mesaj bildiriminin watsapp ta ki gibi olmasının yolu var mı açılır pencerede gelmesini istemiyorum pasif yapıyorum bildirimleri bu seferde hiç bir şekilde bildirim gelmiyor.