Arama sonuçlarınız

1. taner20

Htc Desire Eye ve Htc One M8 Karşılaştırma

Teşekkürler. Dün LG G4 aldım.Uzun süre sonra bir telefonu beğenerek kullanıyorum. Kamerası,ekranı,sesi muazzam. Tek eksi yanı bataryasının Z3 kadar uzun süreli dayanmaması.O da umarım güncellemelerle veya uzun kullanımla hallolur. Özellikle alacak olanlara deri kapaklı olan modelleri tercih...
  2. taner20

LG G4 mü yoksa Note 4 mü ?

Dün LG G4 aldım. Sony z3'ü iade edip. İlk defa LG kullanıyorum,çok hoşuma gitti. Kameralar süper ötesi. Hoparlörler gayet iyi.Ekran muazzam. Kullanıcıya yönelik çok iyi bir cihaz yapmışlar. Özellikle Deri kapaklı modelleri bana göre çok klas duruyor. Daha 1 günlük kullanıcı deneyimime göre tek...
  3. taner20

Şakası bir yana her telefonun +/- 'leri olduğundan insanlar ne alacağını da şaşırmış durumda. Birinde metal kasa var tasarımı süper diyorsun ama kamerası kötü oluyor. Ötekinin kamerası performansı süper ama tasarım plastik vb.maddelerden olduğundan verdiğin paraya değmiyor. Bi başkası şarjı...
  4. taner20

Bir kere telefon çok fazla ısınıyor.Bu kadar para verdiğin cihazın normalin dışında ısınması beni üzdü.Bir de kamera performans olarak çok hoşuma gitmedi.Özellikle ön kamerası çok vasat. Onun haricinde pil performansı mükemmel.Tasarım olarak siyah rengini almıştım çok hoşuma gitti. Bir diğer...
  5. taner20

Htc Desire Eye ve Htc One M8 Karşılaştırma

Benim için telefonda en önemli şey kameradır.Sonra batarya gelir. Desire Eye modelini önceden de biliyordum ama biraz küçümser bi bakışım vardı.Sanki amiral gemisi olan ''one'' serilerinden düşükmüş gibi görüp aklımdan bile geçirmezdim almayı.Fakat detaylı incelemem sonucunda M8'den özellikle...
  6. taner20

Meyveli sodada kanser tehlikesi!

İnsanlar ne yiyip içeceğini de şaşırdı artık memlekette.Birşey de düzgün kalsın be kardeşim.Doğal,zararsız,yararlı olan ne varsa öldürdük! Hep bu para hırsı,biraz daha fazla kazanayım düşüncesi. Nereye kadar?
  7. taner20

Z3 aldım birçok sorun yaşadım. Şimdi onu iade edip senin gibi Samsung note 4 / LG G4 / HTC Desire Eye modelleri arasında seçim yapacağım. Benim için önemli olan kamera'nın(ön ve arka) iyi olması. Ben senin yerinde olsam LG G4'ü tercih ederdim.
  8. taner20

1500-2000 TL arası telefon tavsiyesi

Bende de galaxy S3 vardı,zamanında onu satıp Htc one X aldım. s3'ün hantallığından sonra Htc one x çok hızlıydı. Arkadaşa katılıyorum özellikle eski samsung modelleri çok hantal.
  9. taner20

Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Aşırı kullanım falan yok beyler,iyi okumadınız galiba. Telefonu iyi kullanırım,pili %10'un altına düşmeden şarj ederim,wi-fi mobil veri açıkken asla şarj etmem veya şarjdayken telefonla ilgili birşeyler yapmam. Oynadığım oyun en basit oyunlar. Modern combat 5 gibi oyunlarda zaten neredeyse el...
  10. taner20

Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Merhaba arkadaşlar,4 gün önce ben de aranıza katıldım ve Z3 satın aldım. Benim tek sorunum telefonun şarjdayken,oyunun henüz 1-2 dakikasındayken veya kamera'yı açıp foto çekerken ısınıyor oluşu.Az bi ısınma olsa normal derim ama baya bi ısınma oluyor.Özellikle telefonun üst kısımlarında. Bu...
  11. taner20

Z3 mü s6 MI?

Teşekkür ederim.Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum.Pil konusu çok çok iyi.Ciddi anlamda uzun süre dayanan bir pili var o konuda çok memnun oldum :) Arka kamerası gerçekten çok iyi.Fakat ön kamerası 6.5 - 7/10 alır.Arka kamera kadar iyi değil. Hızı ve performansı da güzel. Benim tek kafama takılan...
  12. taner20

Z3 mü s6 MI?

Daha kullanmadım.3 gün önce sipariş vermiştim,bugün gelmiş kargo.Akşam babam eve getirecek bakalım bende heyecanlıyım :) Bir kaç gün kullandıktan sonra daha sağlıklı yorum yapabilirim.Benim için de kamera çok önemli,bol bol fotoğraf çekiyorum. Önceki telefonum HTC one m7'ydi. Ondan çok memnundum...
  13. taner20

Telefon Alacağım Ama Kararsızım

rica ederim,hayırlı olsun şimdiden.
  14. taner20

http://www.vatanbilgisayar.com/htc-desire-620g-dual-sim-beyazgri-akilli-telefon.html#genel-bakis http://www.vatanbilgisayar.com/sony-xperia-m2-aqua-akilli-telefon-siyah.html#genel-bakis http://www.vatanbilgisayar.com/lg-723-g3-beat-akilli-telefon-gold.html...
  15. taner20

Z3 mü s6 MI?

Merhaba kardeşim,ben de z3 ile iphone 6 arasında gidip geldim. İphone daha önce kullanmadığım için istiyordum.Fakat 6 hem diğer serilere göre tasarım olarak hem de dayanıklılık olarak çok kötü olmuş. Şahsen 5S'in tasarım ve dayanıklılığı daha iyiydi.Ayrıca yanımda şarj aleti de taşımak...
  16. taner20

Huawei'nin o kadar da kötü olduğunu sanmıyorum. Fakat ''casper'' örneği doğruysa direk uzak durulmalı. Aldığım hiçbir casper'dan memnun olmadım.Çevremde de memnun olan sayısı çok az. Firma malının arkasında durmuyor.Durulacak gibi de değil gerçi onlarda haklı..
  17. taner20

Kıbrıs'ta üniversite okunur mu?

Peki beyler,herkesin kendi bileceği iş. Maxim kardeş,laf salatası yapmıyoruz sana tecrübelerimizi aktarıyoruz.Zaten gidersen haklı olduğumuzu kendin göreceksin. Hayırlısı olsun hakkında - - - Mesaj Güncellendi - - - Komikmiş Vikings kardeş :) :)
  18. taner20

Bana abartmış diyenler gelsin anyayı konyayı görsün kaba tabirle :) Buraya gelmende veya gelmemende benim herhangi bir çıkarım olmayacak. Ben sana yaşayacaklarını kısaca özetlemek istedim. Tercih senin elbette. Ha şuna katılmıyorum,kıbrıstan mezun olunca asla eksi puanla başlamıyorsun.Tamamen...
  19. taner20

neet kardeş,sen kıbrıs'ta yaşadın mı veya öğrenci oldun mu ? Çok net konuşuyorsunda.
  20. taner20

Bir Daü'lü olarak asla önermiyorum kardeşim.Kıbrıs zaten baştan aşağı öğrenciyi sömüren,bıktıran,bunaltan hayattan soğutan bir yer,okulda da sistem çok farklı değil. 4 sene önce yaptım aynı hatayı Üniversite mi okudum üniversite ve kıbrıs benim canıma mı okudu anlamadım.Burada...
  21. taner20

HTC One M7 İçin Lollipop Yayınlandı

Beyler bir M7 kullanıcısı olarak 1 hafta önce ben de yükledim 5.0'ı fakat çok pişmanım keşke yüklemeseydim. Telefonun şarjı kitkat'ta yine iyi dayanıyormuş lollipop'ta su gibi gidiyor :( Root'tan da anlamıyorum keşke eski sürüme dönme şansım olsa.Lollipop'suz m7 kesinlikle daha iyi,lollipop...
  22. taner20

Sıcaktan Uyuyamayanlara Çare 10 Yöntem

Diyarbakır'ı bilmeyen için Antalya en sıcak ildir çok doğru :) :) Bak kardeş,senin için lüks olmayan birşey tüm insanlık için de lüks değildir diye bir tez olamaz.Sen genç nesil yetiştireceksin,insanların düşünce ve görüşlerine saygılı olmayı bir öğren ki çocuklarımıza,kardeşlerimize de...
  23. taner20

kardeş öğretmen,dekan falan mısın sen. 1.si şu,2.si şu falan ? Benim kasttettiğim belli bir gelir düzeyinin üzerindeki değil,akşam evine 3 kuruş götürebilecekmiyim derdinde olan Amcalarımız,babalarımız,teyzelerimizin durumuydu. Sıcağı bilmemek diye bir şey yok,sen rahat ol bende Ege'de...
  24. taner20

Note 3 almalımı note 4'ü beklemelimi

Anladım. 2 telefonda seninde bildiğin gibi başını ağrıtmaz note3 bile güçlü bir telefon note4 daha iyi olacak malum. Tercih senin,şimdiden hayırlı olsun..
  25. taner20

LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

doyurucu bilgiler için sağolun arkadaşlar.
  26. taner20

Note 3 almalımı note 4'ü beklemelimi

Bütçen müsaitse note4'ü bekle madem,şimdi note3 alacak olsan bi ton para vereceksin sonra note4 almak için yok pahasına elinden çıkarmaya çalışacaksın. Ne kadar zengin veya durumun müsait de olsa israf iyi bir şey değil. 1 ay daha sabret note4'ü paran cebinde kalsın. Yok bekleyemem diyorsan da...
  27. taner20

LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

ben dış görünüm ve ses kalitesi olarak m7 düşünüyordum fakat sağol yanıtın için. Sence neden z1c tercih etmeliyim biraz açabilirmisin ?
  28. taner20

arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. s3'ümü elden çıkarmak üzereyim. HTC one m7 veya xperia z1c arasında hangisini tercih etmeliyim ? Bütçem 1000-1100 tl
  29. taner20

Beklemeye devam mı etsem?

En mantıklısı, ama Xperia Z2'ye de bakabilirsin..
  30. taner20

5 parmağın 5'i de bir değil,hayat bu yüzden farklılıkları ile güzel :)
  31. taner20

-Yaş olarak ufak biri galiba,olsun onun da canı sağolsun:) Haklısın,çok gerekli bir durum yoksa almamak lazım..
  32. taner20

-Ülke şartları malum,herkesin klima taktırıp serinleme lüksü yok.O yüzden klimaya yer verilmemiş sevgili ffgul. Tok,açın halinden anlar mı? Yorum yapmaktan kolay ne var tabi..
  33. taner20

170 km hızla giden bisiklete ne olur ( Tabi Yok olur )

Akılsız başın cezası misali, boynu kırılsa iş bitmişti.
  34. taner20

Ayakları bağlanıp ölüme terk edilen eşeğe fizik tedavisi

Böylelerinden her şey beklenir.Senin benim aramızda dolaşmamalı,mutlaka tedavi görmeli bu tipler. Vicdansız psikopatlar hayvan kadar değeriniz yok be sizin Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın!
  35. taner20

Isınma Hareketlerinin Önemi

Konuyla alakasız ama kimisi spor için ısınır kimi soğukta yaşam mücadelesi için ısınmaya çalışır.Ne garip bir hayatta yaşıyoruz be.Hayatın acıması yok.. Ben de duygusal dönemdemiyim neyim,neyse iyi forumlar:)
  36. taner20

James Rodriguez Real Madrid'de!

Benzema 3'lünün (Ronaldo & Bale & Benzema) en zayıf halkası gibi duruyor.Tabiki de Madrid için.Yoksa bizim ligimiz için falan efsane topçu. Falcao konuşuluyor,Benzema'dan daha faydalı olur ama S.Aguero yakışırdı Madrid'e :)
  37. taner20

LG G3 vs HTC One M8 Hangisi?

Benim tercihimde 2si arasında kalsam Htc one m8 olurdu kardeşim :)
  38. taner20

Iphone 5s Uzay Grisi 16gb Sıfır gibi

siyahı satıldı mı kardeş ?
  39. taner20

CM 11 Yükleme Sorunu

yardımın için teşekkürler kardeşim.Ben s3'ü severek,araştırarak aldım fakat malum yetişilmiyor teknolojiye.Açıkçası parayı da savurmak istemiyorum 3 aşağı 5 yukarı telefonlar aynı işlevi görüyor. Beni s3'e tekrar sevdirecek tek yol root'lamak sanıyorum.Onu da bir an önce öğrenmem lazım,dikkatli...
  40. taner20

Fifa mı ? Pes mi ? (Anket)

teknoloji bu hızla ilerledikçe hiç birşeyin tadı tuzu kalmıyor,hemen eskitiyoruz elimizdekileri.Valla zaman zaman atari alıp oynayasım gelmiyor değil.Belki de yaşlanıyoruz bilemiyorum:)
  41. taner20

Fifa mı ? Pes mi ? (Anket)

pes 13'te bitti beyler. 14 tam bir facia. pes 15'ten hiç bir umudum yok bu koşullar altında Fifa diyorum. Ama nerde o eski Pes4'ler Fifa 2007'ler hatta fifa 99'lar ahh ahh :)
  42. taner20

CM 11 Yükleme Sorunu

Beyler merhaba bende de Galaxy s3 var. Artık telefonun kasmasından,rehbere 5-6 saniyede girmesinden galeride zorlanmasından sıkılmış bulunmaktayım. Alalı 2 seneye yaklaşacak neredeyse yani garanti dışı kalma sorunum da yok. Bu Root'lama fikri kulağa hoş geliyor. Bana yardımcı olabilecek var mı...
  43. taner20

Telefon sd kartı görmüyor

toshiba 32 gbyt sd kart almıştım 6-7 ay önce.Çok fazla da çıkarıp takmadım en fazla 2 dir çıkarmam ama S3 telefonumun içinde kendiliğinden gümledi,içindekileri göremiyorum.PC ye taktım onda da görünmüyor. H.B'da dan almıştım bir daha böyle şeyleri netten alırsam 2 olsun. Marka diye aldık...
  44. taner20

Sony Xperia z2 Bu akşam alıcamda son fikirlerinizi alabilirmiyim

android'li tel alacaksın belli. 2 tane zirveye oynayan cihaz var senin de bildiğin gibi. HTC ONE M8 ve Xperia Z2. Ben senin durumunda olsam HTC M8'i alırım.Kasa kalitesi,ses kalitesi,farklı bir tarzı olması ile HTC yi seçerdim. Ama Z2'de asla pişman olmayacağın cihaz. 2si arasında Yazı-Tura...
  45. taner20

Sizce 30 Mart seçimlerinde hile var mı?

tachyon kardeş,bir gün haksızlığa uğradığını düşünürsen/uğrarsan sanada böyle yapılmasını istiyorsun galiba.Biraz empati yapın,biraz gündemi takip edin,hep aynı gazeteleri,kitapları,makaleleri okuyup aynı Tv'leri,yazarları takip etmeyin. Kendiniz gibi düşünmeyenlerinde hakları olduğunu,onlarında...
  46. taner20

İstanbul'da ücretsiz internet dönemi başladı..

seni anlıyorum bir kesim var ki onlara hizmetin alasını sunsan bi bit yeniği bulur.O konuda haklı olabilirsin ama inanki o kesim eskiye nazaran çok çok çok azaldı.Benim tepkim sanki herkes,her eleştiren o kesimdenmiş gibi muamele görmesi. Artık insanlar gerçekten hizmet alıyorsa aldığı hizmetin...
  47. taner20

mustang kardeş,ulen falan diyorsun ama madem o kadar teknoloji ile iç içesin biz değiliz kusura bakma :) bana şunun mantığını söyle,bizim her türlü bilgimiz kayıt altındaysa neden ekstradan telefon numaramıza ihtiyaç duyulur ? Ayrıca izlenilmek,dinlenilmek herhangi bir suça yönelik fiil...
  48. taner20

yorumlar gerçekten felaket :) Devletin en üst düzey kurumlarının,görüşmelerinin bile kayda alınıp dinlenildiği bir ortamda bizden bu kurumlara güvenmemiz,gönül rahatlığı ile telefon numaramızın,kişisel bilgilerimizin verilmesi,bunun karşılığında bir haktan yararlanabilme imkanı sunuluyor. Yahu...
  49. taner20

Drogba yol ayrımında!

kesinlikle yaptıklarından dolayı teşekkür edip güzel bir şekilde veda edilmeli. Kalitesi ismi tartışılmaz ama yaşı itibari ile günümüz futbolunun gereklerini artık yapamıyor. Hatta ve hatta Burak,Eboue,Selçuk,Burdisso,Amrabat,Dany gibi isimlerle mümkünse yollar ayrılmalı Sneijder sol açık...
  50. taner20

Beni uzun zaman götürecek telefon

İphone 5s alabiliyorsun, madem paran var HTC one veya HTC one M8 al derim. Tasarım,kalite,ses,kamera vs. çok klas telefon başını ağrıtmayacak.
  51. taner20

Samsung Galaxy Note 3 mü Iphone 5S mi?

s3 var bende 4.1.2 vardı 2 güne kadar 4.3 güncellemesini kurdum şimdi uçuyor telefon. Satmayı düşünüyordum vazgeçtim 4.4 geliyor Mart-Nisan gibi samsung geç de olsa güncellemeleri yaptı. Güncellemeden önce arkadaşların dediği gibi kasma donma geç açılma stabil olmama durumları vardı ama şimdi...
  52. taner20

Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

beyler bu gece 01.30 a kadar bende siz gibi ne zaman gelecek diye bekliyordum bir denetliyeyim dedim baktım 430 küsür mb güncelleme diyor,çok sevindim hemen indirdim bi 10-15 dk falan sürüyor. Şu an 4.1.2 den 4.3 'e geçti s3'üm. Telefonu KKTC den almıştım öğrenciyim malum burada. Yani diyeceğim...
  53. taner20

En iyi Laptop markaları hangisi?

casper kullanmaktayım,3 sene önce üniv.için almıştım düşmanım olsa tavsiye etmem,ne üründe kalite mevcut ne de yetkili servisinde. 6.ayda işlemcinin olduğu klavyenin tam orta kısmı içine çöktü,laptopta aşırı ısınma ve kasmalar mevcuttu garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye geri yollayıp...
  54. taner20

Yeni bilgisayar aldım donanımı sizce nasıl

:D Allah seni ne yapmasın. O zaman işin daha kolay,çünkü laptop daha masraflı oluyor. Arkadaşlar güzelce yardımcı olmuş :)
  55. taner20

Yeni bilgisayar aldım donanımı sizce nasıl

şu 2 bilgisayar işini fazlasıyla görecektir :) Fiyatıda gayet iyi.Casper kullanıcısı olarak kesinlikle uzak dur,ben çektim sen çekme. Yetkili servis ve garanti sıfır. Hiç umurlarında bile değil.Benden garanti süresi iiçinde arızalanan Laptopum için 650 lira verirseniz yaparız dediler.Böyle bir...
  56. taner20

Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

bazı serverlar eski sürümleri de kullanıyor,ondan sordum. Teşekkürler Sxe 14 fix2 indiriyorum. :)
  57. taner20

Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

zamanla daha iyi olur diye düşünüyorum. Henüz yeni sonuçta,duyan geliyor. Örnek kendim :) Uzun 1 aradan sonra tekrar 1.6 yı kuruyorum bakalım :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Sxe hangi sürümü yüklü beyler sitede ? Onu indirelim
  58. taner20

Carlinhos Galatasaray'da!

sahada 7-8 yabancı maşallah , çok bonkörsün renktaş :) :) - - - Mesaj Güncellendi - - - bence gidelim TFF önüne eylem yapalım yabancı sınırını kaldıralım #direnmeTFF #direnmeDemir ören = )
  59. taner20

Aşırı Utangacım

kitap,senin okumanı bekleyen :)
  60. taner20

Aşırı Utangacım

İnsanların senin hakkında ne düşündükleri umrunda olmasın,çünkü o zaman hayatta ki en değerli hazineni;özgürlüğünü başkalarına teslim edersin.Senin hayatın senin fikirlerin.. Tabi bazı şeyler zamanla olabilecek şeyler o yüzden ben sana güveniyorum üstesinden geleceksin bu işin, asla pes etme ! :)
  61. taner20

Aşırı Utangacım

yok,ben utangaçlığı kesinlikle sorun olarak görmüyorum.Arkadaşın hadis'le verdiği cvp güzeldi mesela utanmanın derecesi yüksek olmadıktan sonra her insana gerekli olan birşey. Adam utansın ki nerede ne zaman duracağını,ne yapacağını bilsin. Yoksa vurdumduymaz,sorumsuz insan yığınları dolduruyor...
  62. taner20

Aşırı Utangacım

popüler kültürde,yani kapitalist sistemin bize dayattığı kültürde ne var ? Asilik,hoşgörüsüzlük,utanmama,kimseyi takmama,insanları hor görme dışlama ötekileştirme,ana baba ve aile kavramlarını yokmuş gibi varsayma,kendi kültürünün haricinde başkalarının kültürünü...
  63. taner20

Aşırı Utangacım

bu konuda internette sıkı bir araştırma yaptın mı ? Biliyorsun herşey insanın kendisinde bitiyor,insan bir şeyi başaracağım dedikten sonra o şeyi er geç başarır. Yani herkesin desteği/yardımı bir yere kadar ve kısıtlı olabilir. Tüm iş sende bitiyor. Bu utangaçlık hepimizde var amma az amma çok...
  64. taner20

Aşırı Utangacım

kardeş senin sorunun belli,çözümü kolay. Benzelerini bende yaşadım. Senin problemin ÖZGÜVEN eksikliği. Özgüvenini,kendine güvenini artıracak,geri getirecek şeyleri denemelisin.Bu psikolojik destek olur,kişisel gelişim kitapları okumak olur, en önemlisi de insan içine karışman,korkmaman.Kimse...