Arama sonuçlarınız

1. sürgünlaz

UEFİ Ve Secure Boot olan bir LAPTOP PirimeOs kurmak

Öncelikle cevap için teşekkürler. Secure boot kapalı yapmıştım programı deneyeceğim teşekkür.
  2. sürgünlaz

Laptop ta 2 hdd var 1 ssd 2. De cd roma takılı hdd hdd ye 50 gb yer açtım ve oraya hem usb den kurdum hemde Windows installer ile kurdum ama açılışta işletim sistemleri listesi ekrana gelmedi ön yükleyici primeos u neden görmüyor.
  3. sürgünlaz

Aspire e 15 mar ka laptopuma primeos kurmak istiyorum Laptop ta 2 hartdisk var biri cd romda. Cd romdaki harddisk e yer açıp oraya kırmak istiyorum ve bir kaç kez dedim ama şöyle bir hata alıyorum. ext4-fs (loop0) mounted filesystem without journal. opts (null) Ne yapmam lazım şimdiden teşekkür...
  4. sürgünlaz

iCloud dan silinen fotoğrafları kurtarmak.

iCloud dan resimleri pc ye indirdim sanarak sildim. Son silinenler klasöründen de sildim nasıl kurtarabilirim. Son silinenler de silindi.
  5. sürgünlaz

Samsung A7 SM-700FQ (2015) cutom rom arıyorum

Merhaba arkadaşlar elimde Samsung A7 SM-700FQ (2015) marka model telefon var custom rom arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  6. sürgünlaz

Excel'de formül nasıl yapılır?

Teşekkürler tam da demek istediğim buydu işte. Ellerine sağlık kardeş..
  7. sürgünlaz

Öncelikle teşekkürler. Hepsi doğru benim istediğim tek formül nakit akışı tablosundaki yapılan her işlem gider olarak hesaplara yani harcamalara yazılıyor. Nakit akışı tablosunda TÜR tablosunda GELİR seçtiğim zaman da üst tablodaki YATANLARA aynı şekilde girsin istiyorum tabi bakiye hesaplasın.
  8. sürgünlaz

resmi işte bu dosyada sorun yok inmesi lazım.
  9. sürgünlaz

eki ben indirebiliyorum
  10. sürgünlaz

Yardım yok mu arkadaşlar.
  11. sürgünlaz

öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim hem dosyayı hem de bir resim daha yüklüyorum sorun umarım anlaşılır. teşekkürler
  12. sürgünlaz

yok mu yardım edecek biri arkadaşlar.
  13. sürgünlaz

Merhaba arkadaşlar resimdeki şablonda nakit akışı tablosun da girilen her tutar harcamalar adı altındaki hesaplara yazılıyor formul hazır dı yani girilen tutar hesaplardan eksiliyor orası tamam. Benim sizden istediğim tür adı altındaki sütün da 2 çeşit veri doğrulama var (gelir-gider) gelir...