Arama sonuçlarınız

1. B

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Gönderdim! Davetiye almak isteyen arkadaşlar , Herhangi başka Torrent Sitelerinden Ratio'nuzu varsa Seedbox ya da severinizi lideralper gibi kanıt olarak koyarsanız , gönderirim.
  2. B

Elimde 47 tane davetiyesi olan site :) , birkaç arkadaşa gönderebilirim
  3. B

After Effect Plug-in Hatası

özl mesaj gönderdim.
  4. B

teşekkürler oldu , şimdi küçük bir sorun daha çıktı.. Ekranda çapraz çizgi oluştu bir türlü kaldıramıyorum , render yapıncada kalkmıyor kalıyor erkanda.. normalde böyle olması gerek bu çapraz yeşil çizgiyi nasıl kaldırabilirim ?
  5. B

merhaba arkadaşlar.. bir video için after effects'de bi intro yapmamız gerekiyor.. Hazır 1 tane proje bulduk ancak bir türlü plug-in hatasından kurtulamıyoruz.. verdiği hata şudur : hata bu , Dosyayı indirdiğim yerde harici plug-in gerekmiyor yazıyor.. ayrıca bu effetleri internette...
  6. B

Dijital TV Kartı

Sky Star 2.8 Yazılım olarak'da DVBDream ya da DVBViewer her türlü işini görür.. Extra bir uydu alıcı almana gerek yok , TV Kartı o işi görüyor zaten.. Önceden TV Kartlarını tanıtması zor olduğu için formattan kaçınılırdı.. Şimdilerde Driver'ları uyumlu. Eskisi gibi zorluk çıkartmıyor o...
  7. B

Vatan Bilgisayar Bozuk HDD Gönderdi!

İşin İçine Tüketici Haklarına şikayetde bulunacağım sözü girince bir anda olaylar lehime dönüverdi.. Yarım saat sonra geri dönüş yaptılar. Ürünün değişimini gün içinde yapıp akşam kargoya verileceğini söylediler.. Hey güzel allahım..
  8. B

Tespit yapıldı kardeşim.. Dedilerki ürün arızalı serviste bunu onayladı.. Bakın tekar söylüyorum Kendileride ürünün arızalı olduğunu iade ya da değişiminin yapılabileceğini söylediler. Ancak Ne aptalca bir uygulamaysa artık illaki onlar arayacak . Ben arayıp müşteri hizmetlerine söylüyorum...
  9. B

İstanbulda Olsam 10 defa gitmiştim mağazaya. Denizlide olduğum için sadece telefon ile irtibat kurabiliyorum. Bugün arayacaklarına dair umudum kalmadı.. Pazartesi günü son kez arayıp durumun bu şekilde devam etmesi halince Tüketici Haklarına şikayetde bulunacağımı ve Mahkemeye gideceğimi...
  10. B

En iyisi Hepsiburada.. Bugüne kadar 20'nin üstünde Hepsiburadadan alışveriş yaptım.. 1 Tanesi hariç hepsinde hem zamanında kargoya verildi hemde bozuk ürün çıkmadı. Sadece 1 seferinde Kargoya verilmesi 2-3 gün gecikti o kadar.. Ayrıca Bir keresinde Gitar için Prossesor Alacaktım, Fiyatı...
  11. B

Dostum ben ömrüm hayatımda böyle müşteri hizmetleri görmedim.. Yani Vatan Bilgisayar'ın adı olmasa Dolandırıcılar diyeceğim.. Şimdi Şikayet Var sitesinede göz attım haklarında o kadar çok şikayet var ki.. Şikayeti çözülen adamda hak getire.. ŞikayetVar / Şikayet Ara
  12. B

Bence Kötü bir yer.. Bir daha birşey alırsam vatandan allahta belamı versin.. Tutturmuşlar biz sizi arayacağız diye.. Kardeşim ben arayıp söylüyorum işte. Ama yok biz dönüş yapacağız.. Hadi aralasalar yine birşey demeyeceğim.. 20 Gündür HDD yok.. Bilgisayarım öylece duruyor evde.. Ürünün...
  13. B

Yakşalık 20 Gün Önce Vatan bilgisayardan WD , 64 Mb Cache 1 TB HDD sipariş ettim.. ürün elime geçince hemen bilgisayarıma monte ettim. Ve Harddisk hemen mekanik sesler çıkartmaya başladı.. Nitekim HDD'yi PC'ye tanıtamadım bir türlü.. Hemen O gün Tekrar Kargo ile bozuk HDD'yi geri...
  14. B

GTX 275 Almayı Düşünüyorum ; Neden Stoklarda Yok ?

Merhaba arkadaşlar; HD 4870 ekran kartım var onu satıp GTX 275 almak niyetim var. Zotac GTX 275 AMP! Edition'da karar kıldım ancak farkettimki GTX 275'in hiçbir yerde stokları yok. Hatta GTX 285 ve 295'lerinde Stokları yok sayılır.. GTS 240, 250'ler her yerde var.. Bu ürünlerde bi problem mi...
  15. B

Steamdan Ön Sipariş ! Yardım !

Orjinal oyunumu paylaşma gibi bi derdim yok zatende :D Ama Sorum şu ; diyelimki format attım bilgisayara , ya da yeni bir pc aldım. Her seferimde tekrar indirmem mi gerekecek ? Tek pc olmak şartıyla sınırı var mı indirmenin yada akitasyonun ?
  16. B

Peki indirdikten sonra belirli bir akitvasyon sayısı falan oluyor mu steamda?
  17. B

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

elinde davetiyesi olan varsa ; [email protected]
  18. B

Merhaba Arkadaşlar ; 2 Mart 2010 'da Battlefield 2 Bad Company Çıkıyor, bir kaç arkadaşımla birlikte steamdan ön sirapiş vermeyi düşünüyoruz. Daha önce steamdan alışveriş yapan var mı ? Türkiyeye göndermelerde sorun çıkıyor mu ?
  19. B

Mavi Ekrandan Sonra HDD Çöktü [ Windows 7 ]

eski bi pc'im var ama sata girişi yok :( Başka türlü çözemezmiyiz
  20. B

yok abi yine aynı. hata verioyr
  21. B

Usta HDD Yi görmediği için başlangıç onarma çalışmıyor.
  22. B

Merhaba Arkadaşlar; Önce Kullandığım sistemi Yazayım; Windows 7 Ultimate x64 1 TB Samsung 32 mb Cahce HDD Az Önce PC'de bi program kurulumu sırasında PC önce kilitlendi 4-5 Saniye sonra Mavi Ekran geldi ve %100 den sonra PC Yeniden başladı. Yeniden başlatmadan sonra Normal...
  23. B

Arkadaşlar banada yollarmısınız [email protected]
  24. B

VDSL 2 32 MB " Yüksek Ping Sorunu "

Arkadaşlar 3. bir kafede daha test yaptım sonuçlar aynı.... bilginize
  25. B

Kesinlikle haklısın hocam. Ben zamanında derdim 256 K ile bağlanıyordum buna şükret diye ama bunu dediğimde milletin 100 mb ile bağlandığından haberim yoktu. Telekom ADSL ide asla kaldırmayacaktır, Kotalı müşteriler onların veli nimeti. Hmm tabiki 16 mbit vdsle 4 gb kota koyarak satmaya...
  26. B

Arkadaşlar 32 MB kullanan bir kafede Ping testleri Yaptım sonuçlar aşağı yukarı aynı! Yani VDSL 2 ile online oyun oynamak tarih oluyor sanırım. Yada Telekom'un altyapıyla ilgili ciddi problemleri var.
  27. B

arkadaşlar nasıl düşürebilineceğini bilen varsa lütfen yardım etsin
  28. B

Merhaba Arkadaşlar; Umarım soruyu sormam gereken yer burasıdır. Kütahyadan 32 Mbit VDSL 2 kullanıyorum. VDSL 2 'im çok ilginç sonuçlar Veriyor. Öncelikle SpeedTest.Net Adresinden Yaptığım Testler; Testler nedense 4 mb ADSL gibi sonuçlar veriyor! Ama Dowload Hızı öyle değil Download...