Arama sonuçlarınız

1. L

Thermaltake Water 3.0 Extreme Sıvı Soğutma

Faturası,garantisi,kutusu,intel ve amd montaj aparatları var 27.07.2014 de vatandan alındı. Fiyat:250tl Pazarlıksız Boyamış olduğum kendi fanlarıyla veya xigmatek xaf 12cm mavi fanlar ile satılık xigmatek fanlar ile kullanırken aldığım sonuçlar(1300rpm de kedi mırıltısı gibi) İkna...
  2. L

Msi a88x g45 2 aylık anakart

Vatandan alınma faturalı garantili kutulu anakartımı satıyorum istediğim fiyat:225tl sıfırı bugün vatanda 393 lira yalnızca 1 günlüğüne satılık (7 ekim 2014) 8 ekimde satış olmayacaktır. Almak isteyen pm atsın Bankalardan eft olamadığı için (bayram sebebi ile) elden satılıktır ama bir şekilde...
  3. L

SDN yi geliştirelim

Forumdaşlara ve sdn takipçilerine sesleniyorum öncelikle şunu bilmenizi isterim kesinlikle sitenin maddi yönüyle ilgili hiç bir alakam yok yani bu söyleyeceklerimi biz üyelerin ve takipçilerin daha iyi hizmet alması için söylüyorum eksik gördüğüm yerler var bunların düzeltilmesi için bu görev...
  4. L

APU Anakart ve işlemciye donanım tavsiyesi

Elimde 7850k işlemci ve a88x g45 anakart var bu parçalardan media center meydana getirmek için ne ekleyebilirim maksimum bütçem 400 lira Ram,Kasa (yatay olmalı),ssd tavsiyeleri bekliyorum ssd kapasite miktarı önemli değil 60 gb bile yeter
  5. L

Acil VDSL Yardım

Zyxel vmg3312b10a modem kullanıyorum modeme gelen sinyal değerleri aşağıdaki gibi sorun nerde olabilir ? 100mbps ye kadar fibernet kullanıyorum ttnet altyapısı ile kota dolmadı hız limitine girmedim henüz ay başı ay sonu ay ortası hep değerler böyle
  6. L

700 serisi ucuzlayacak mı ?

Nvidia 900 serisini ve fiyatlarını duyurduktan sonra 700 serisi üretimini keseceğini söyledi çünkü 700 serisini artık o fiyattan satamayacaktı. Peki şimdi ne olacak ? Çeşitli oem satıcı mağazalar ellerinde kalan 700 leri geri yollayabilir mi veya fiyatı aşağı çekip satmak zorunda mı ? Yoksa...
  7. L

Kahvaltıdan önce en az 3 sigara

Kahvaltıdan önce en az 3 sigara içmeden kendime gelemiyorum midem yemek yiyecek hale gelmiyor bu gidişle kaç seneye mide kanseri olurum ?
  8. L

VK Player PC kapanma sorunu

Merhaba forumdaşlar 7850k işlemci ile 2400 mhz ram kullanıyorum msi a88x-g45 anakartta işlemci 4.7 ghz'e oc edilmiş durumda hiç bir oyunda saatlerce oynamama rağmen 4k video oynatmada sorun yaşamazken internetten vk player ile video izlerken yarım saat izledikten sonra geçiş yapmak istediğimde...
  9. L

Efsane Titan Z Yorumları

Buyrun olay yeri http://www.vatanbilgisayar.com/gtx-titanz-gddr5-12gb-768bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-kart.html#yorumlar
  10. L

Orta seviye oyun pc bundle 7850k+msi a88x g45

Msi a88x Gaming G-45 Anakart AMD 7850K Apu 4 cpu core+8 graphics core 3.7GHz/4.1Ghz CPU frekansı. 720 MHz GPU Frekansı 512 stream processor. İşlemcinin dahili grafik yongası 2133 mhz ve daha yüksek ramler ile kullanıldığında battlefield 4 ve diğer mantle destekli oyunlarda high-ultra arası...
  11. L

Custom Pc Şirketi Kurmak

Ülkemizde malesef fazla seçenekler ile bilgisayar toplama diye bir olay yok parçalar sınırlı soğutma ve görsellik sınırlı o kasa formunda görsellik isteyen boya isteyen müşteri kendini oto sanayide veya farklı yerlerde buluyor. Benim şöyle bir düşüncem var. Tıpkı Origin Pc gibi kişiye özel...
  12. L

Master Haf XB EVO X-DOCK Hediyeli

Kasa 1 ay önce vatandan alınmıştır sıfır gibidir 5.25" kasa kapaklarından birine kendi yapımım 4 kanal fan kontrolcü taktım (potans delikleri açıldı) bu şekilde fan kontrolcü ile kullanacaklar için veya fan kontrolcü kullanmayıp yerine dvd-rom takacaklar için sorun değildir.yaptığım fan...
  13. L

Masaüstü bilgisayarın şarjını kontrol ettim

Mobil cihazlardaki şarj sıkıntısı yüzünden az önce masaüstü bilgisayarımda şarj göstergesi aradı bi an gözüm tırlatıyorum ben sanırsam :D
  14. L

Google arama sonuçlarında çıkmak istemiyorum

Google da adımı aratınca bir sitedeki ilanım ve telefonum çıkıyor bunu nasıl engelleyebilirim site adminine mesaj attım oralı bile olmadı 3 yıl önce girdiğim ilandan telefon numaram bulunabiliyor. Ne yapmam lazım?
  15. L

Kalkar kalkmaz sigara içiyorum

En nefret ettiğim durum buna engel olamamam.Gün içinde sigara içme isteğimi 1 saat falan erteleyebiliyorum şimdi içmeyeyim diyebiliyorum ama her ne kadar yatarken sabah uyandığımda kahvaltı yapmadan sigara içmeyeceğim desem de engel olamıyorum hatta sigara içmeden kahvaltı yapamaz hale geldim ne...
  16. L

Başımı önüme eğer oldum

Dışarda yürürken karşıdan gelen karşı cins olunca yaklaşık 10-15 metreden başımı önüme eğiyorum göz teması kurulmasın diye refleks olarak bu durumdan nefret etmeye başladım engel olamıyorum.Avm lere giremez oldum.
  17. L

Kasa boyama

HAF-XB Evo kasa kullanıyorum ön plastik kısım,üst ve yan kapakları airbrush tekniği ile kime boyatabilirim ve tahmini kaç paraya malolur yardımcı olur musunuz
  18. L

Bit pazari router,hdd kutu,kablolar,2.5" ext hdd

TP-LINK TL-WR740N 150Mbps Wireless N Router 4 Port: 20 TL Quake 3.5" Harici Sata HDD Kutusu:15TL USB 3.0 Kutulu 160gb SAMSUNG HDD 2.5":20TL (Kapağı yok) Thermaltake IDE 2.5" HDD KUTUSU+S-link Usb 2.0 çoklayıcı:15TL DARK HDMI TO DVI Kablo (sıfır)+VGA KABLO:10TL PSU Güç Kabloları (4 adet...
  19. L

Msi a88x g-45 2133MHz Ram OC Sorunu

Elimde corsair 2x4 2400mhz cl11 ramler var biosdan 2133 seçiyorum biosda 2133 cpu-z memory kısmında 2133 gözüküyor ama spd kısmında modüllere bakınca 1333 olarak gözüküyor hangisi doğru ? 2400 mhz yapınca timing ayarlaması yapmadan mavi ekran veriyor zaten 2400mhz için uygun timing değerleri...
  20. L

Msi a88x g-45 2133MHz Ram OC Sorunu

21. L

2500 Tl Ekran Kartı Hariç Sistem Tavsyesi

Şimdiye kadar bir çok kişiye sistem tavsiyesi yapmışımdır ama insan yine de başka önerileri de merak ediyor :) 2500 tl ye ekran kartı hariç bir sistem önermenizi istiyorum.(İntel olacak) İleriye yönelik(güç kaynağı hariç) bir sistem var kafamda.
  22. L

Iphone 5s Beyaz 16GB

Kardeşimin 16 gb beyaz iphone unu satıyorum Turkcell den ocak sonu faturalı garantili. Kutu ve tüm içerik dahildir. Pazarlık yok Takas sadece 15 adet 100 lük banknot ile var. Fiyat:1500 lira
  23. L

Nikon D80 Body

Çok temiz makinedir lenssiz olarak ikinci el almıştım lens alamayınca kullanamadan kenarda durdu. Fiyat:500tl TAKAS PAZARLIK YOK.
  24. L

Iphone 5s Uzay Grisi 16gb Sıfır gibi

Teknosadan alınma 16 ay garanti devam ediyor.Ayrıca sigortası var.Apple türkiye garantili. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi tertemiz. Fotoğraftaki kılıf ve jelatin ile kullanıldı.Kılıf hediyedir.Tüm kutu içeriği mevcut ve temizdir. Fiyat:1650tl Sadece İstanbul içine elden satılık Fotoğraf linki...
  25. L

Bedava Ukash Kodu

Lol de geçiyor mu bilmiyorum ama 5euro ukash var benim işime yaramıyor isteyen var mı ?
  26. L

Kablosuz Ağ Kurulumu Yardımı Lazım

Sorun:Evde her noktaya kablosuz internet ulaştıramıyorum Mevcut ekipmanlar: Zyxel VMG3312-B10A VDSL2 MODEM+ROUTER (2dbi iç anten var) Asus RT-N12 Kablosuz router+access point+repeater 300mbps 2x5dbi kendi anteni var bugün ayrıca 15dbi iki anten aldım. TP-Link WR-740N 150 mbps Router 5dbi tek...
  27. L

Maksimum 2000 lira İşlemci Ağırlıklı Pc Tavsiyesi

İşlemci ağırlıklı programlar için 2000 liraya nasıl bir pc toplayabilirim ikinci el sıfır farketmez fiyat performans için en iyi hangi işlemci olur.
  28. L

Altyapı ve iss sorunu

Bulunduğum binada türktelekom sitesinden bakınca fiber altyapı ile bakınca fiber altyapı görünüyor.Superonline a sorunca ve binadaki komşulara sorunca superonline fiber kullandığını söylüyor.TTnet sitesi de fiber altyapı var diyor ama ttnet i arayınca fibernet altyapınız yok diyor ve modemden...
  29. L

Apple Mac Mini i5-3210m 2.5GHz 4GB RAM 128 GB SSD+500 GB HDD

Ürün 2012 late modelidir üstünde 450 lira harcama yapılarak ssd takılmıştır (corsair force gs 128gb [300tl] + ssd montajı için servis ücreti [150tl] ) Ssd üstünde mac os x maverics ve windows 7 vardır 500gb hdd depolama için kullanılmaktadır. İsteyene istediği şekilde işletim sistemi kurularak...
  30. L

Intel Yeni Kilitsiz Core ve Pentium İşlemcileri Sundu

Core i7 ailesine 4790k isimli bir model katıldı. 4.0GHz taban frekansı olan işlemci turbo boost ile tek çekridekte 4.4GHz e ulaşabiliyor. HD4600 grafik yongasını barındıran işlemci grafik hesaplamada 1250MHz hıza ulaşabiliyor.8MB L3 önbellek sahibi olan işlemci 88w güç tüketimine sahip ve...
  31. L

Yeni Intel İşlemciler Vatan Stoklarında

Az önce vatan bilgisayar işlemciler sayfasında 4x90 serisi işlemcileri gördüm biraz araştırma yaptım sadece çalışma frekansı 100-200 mhz fazla 4x70 lere göre. Bu işlemciler acaba broadwell olabilir mi ? Intel ark sitesinde 4790 4690 gibi işlemciler göremedim.Yabancı sitelerdeki açıklamalara...
  32. L

Philips AEA2000 Bluetooth Alıcı Sıfır Kapalı Kutu

Ürün bluetooth cihazlardan gelen muzigi calmak icin muzik seti/hoparlore baglantı aracıdır. Bu cihaz sayesinde telefonunuzdaki tabletinizdeki veya bluetooth destekli cihazinizdaki ses dosyalarini bluetooth destegi olmayan hi-fi sistemlere kablosuz aktarabilirsiniz. Urun kapali kutu sifir...
  33. L

Powerline Adaptör Sorunu

Dün vatan bilgisayardan linkteki adaptör kitini aldım bağladım dublex evde oturuyorum üst katta bilgisayar normalde wifi usb adaptör ile 50mbps hattımdan 37-38 mbps görüyordum bunu bağladım be 0.50 mbps ye düştü pc nin olduğu oda modemin olduğu odanın tam üstü. Elektrik hattında bir sorun mu...
  34. L

Mac miniden çıkma 2x2 hynix 1600 mhz ram

Mac mini 2012 late modeli bilgisayarım içinde bulunan 2 adet 2 gb 1600mhz ramler satılıktır.8 ay kullanılmıştır ram upgrade yapacağım için satılıktır.Sorunsuz çalışmaktadırlar.Fiyat sondur sadece istanbul içi elden teslim. Fiyat:80 Tek olarak da satılabilir 40 tl.
  35. L

Sony MHC-RG333 Müzik Seti 2x120W RMS

Ürün son derece temiz kullanılmıştır tüm özellikleri ilk gün gibi çalışmaktadır cd ve kaset oynatma süresi toplasanız 5 saat bile etmez bilgisayara bağlı kullanıyordum bassları çok güçlüdür.Ürünün tüm özellikleri linktedir http://www.sony.com.tr/support/tr/content/cnt-specs/MHC-RG333/list...
  36. L

En az 3-0 mağlubum ama kazanmak istiyorum

Bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmedi değil o beni yanlış tanıdı diyerek girmek istiyorum konuya. 3 sene önce aşık olduğum ve açıldığım ancak olumsuz cevap aldığım kızı yaklaşık 1 senedir sosyal medya üzerinden gizlice takip ediyorum.Neden gizlice derseniz o beni bir hatam yüzünden çok...
  37. L

Anakart Genel Bilgiler Rehberi

Anakart seçerken dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır. -Platform -Soket -Chipset -Ek bileşenler Platform: Platform olarak dünyada Intel ve AMD en çok satan iki işlemci üreticisi olup bu işlemcilere özel olarak çeşitli anakart üreticileri anakart üretmektedir. Soket: İşlemcinin...
  38. L

Sıfırından ve daha iyisinden daha pahalıya satılan sistemler

Bu insanlar neden var ve niye yaşıyor ? Örnek :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-fx-x4-4100-toplama-bilgisayar-fiyat-dustu-141037206/detay/ Bu da ekran kartı,monitör ve işlemci ile hem daha iyi hem daha ucuza gelen sıfır sistem
  39. L

Aydınlatma tavsiyesi

Merhaba forumdaşlar :) Ahşap tavanlı bir odam var duvar rengi açık sarı aydınlatma ürünü olarak tavanda simit beyaz florasan lamba var.Akşamları ekrana bakarken gözüm çok yoruluyor hatta kızarıyor. Sizden ricam yine simit olarak nasıl bir florasan alıyım yada ekranı nasıl ayarlayayım veya...
  40. L

İlanda sahteciliğin bu kadarı

arkadaşlar şu ilanı bir inceler misiniz http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-4.nesil-plus-gercek-pci-e-3.0-plus-ssd-hafiza-plus-garantili-157958600/detay/ Bir çok yerinde alıcıyı kandırma var ama en çok şuraya güldüm ve hatasını ona söyledim itiraz ediyor dediğinin...
  41. L

50.000 tl bütçeniz olsa nasıl bir extreme-pc toplardınız.

50.000 liranız var ama sadece pc toplamak için harcayabilirsiniz.Bu bütçe ile nasıl bir sistem toplardınız? Kurallar: -Çift cpu yasak -Custom sıvı soğutma şart -Ürünler yurtdışından olabilir türkiye stoklarında olması şart değil. Monitöründen kulaklığına her şey bütçe içinde olucak. Bu arada...
  42. L

Win 7 ready boost icin donanim tavsiyesi

Ready boost icin nasil bir donanim onerirsiniz ssd alicak param yok hafiza kartimi alsam flash disk mi karar veremedim
  43. L

Çıldırdım..Anakart+İşlemci+SSD 1100 lira Haswell

i7 4770k işlemci + gigabyte ud4h z87 3000mhz anakart+corsair force gs 128gb ssd HEPSİ SADECE 1100 TL SSD 2 AYLIK İŞLEMCİ VE ANAKART 2 HAFTALIKTIR Sıfır fiyatlarına gelince işlemci 820tl anakart 480tl ssd 320 tl =1620 tl yapar... GARANTİLİ VE FATURALILARDIR Hepsi sorunsuz.. SADECE...
  44. L

Intel I7 4770K+Gigabyte UD4H 3000MHz Z87 1150 pin 2 haftalık süper fiyatlar

Intel i7 4770k 3.5GHz to 3.9GHz 1150 pin 8mb l3 4cores/8threads Kutulu faturalı garantili stok soğutuculu işlemci:700tl Gigabyte UD4H Z87 Chipset 3000MHz DDR3 1150 pin anakart: 390 tl Pazarlıksız son fiyatlardır.İstanbul içine satılıktır sadece... - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  45. L

Pc toplayacaklar için full dolu Cooler master haf 912 plus boş kasa 2 Aylık

COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX750 80PLUS MIDT ATX SİYAH KASA Fiyata dahil olanlar(sonradan eklenenler) Thermaltake Hardcano Dijital Isı Göstergeli Fan Kontrolcü(80 tl değerinde) Dark USB 3.0 Front Anakart Bağlantılı 3.5" (30 tl değerinde) 2 adet kırmızı ledli thermaltake 1800rpm 12cm fan (ön...
  46. L

Mac Mini Alacağım Troy mu Bilkom mu

1 hafta sonra mac mini md388 i7 li 1tb modelini alacağım fakat aldığımla kalmayıp ssd ekletip ram yükseltme yaptıracağım size sorum şu:Sizce troy dan mı alsam bilkomdan mı.Ben daha ucuz olduğu için troy u düşünüyorum fakat endişelerim var verdiğim ssd yi ve ram i sorunsuz takabilir mi ?
  47. L

Satılıkİşlemci Ram Anakart Ssd Hdd Kasa Soğutucu

Sıfır fiyatları ve satış fiyatlarım aşağıdadır 4770k işlemci:846 lira > 750 tl 1 haftalık Gigabyte 1150 pin 3000mhz ud4h anakart 475tl > 400tl 1 haftalık G-skill 2x4GB 2133 mhz ram:230 tl>150tl 2 aylık Cooler Master Haf 912 plus 750w güç kaynaklı kasa:390 tl>300tl 2 aylık Dvd rw pioneer:50 tl >...
  48. L

Monitörsüz i7-4770k haswell sistem

Sıfır fiyatları: 4770k işlemci:846 lira Gigabyte 1150 pin 3000mhz ud4h anakart 475tl G-skill 2x4GB 2133 mhz ram:230 tl Cooler Master Haf 912 plus 750w güç kaynaklı kasa:390 tl Dvd rw pioneer:50 tl Cooler master hyper 212x işlemci soğutucu:104 tl SSD:Corsair Force gs 128 gb:320tl HDD:Western...
  49. L

Alınık fan kontrolcü

Arkadaşlar fan kotnrolcü arıyorum 5.25" boyutunda en az 3 fanı kontrol edebilmesi lazım vereceğim fiyat sıfırının %30 kırpılmış halidir bilginiz olsun..
  50. L

İşlemci Soğutucusu Önerisii Haf912 Plus Kasa 4770k işlemciye

bütçe 250 tl işlemciyi 4.5 ghz e overclcok yapıcam önerilerinizi bekliyorum Sıvı soğutma olursa kasanın içine takabileceğim birşey olsun h80i kullandım ama boşta 32 yükte 60 dereceyi görüyordu stock haliyle 4.5 ghz de 90-95 derece gördü hemen overclock u geri çektim ölçüm programım intel extreme...
  51. L

Cooler Master Hyper 212x İşlemci Soğutucu 3 günlük

3 günlük üründür kutudan çıkmayan ama sonradan 2. fanı takmaya müsait olduğu için 73 cfm 120mm xigmatek extereme silent fanı da veriyorum en ucuz yerden bu şekilde almaya kalksanız 115 lira tutuyor istediğim fiyat 90 tl faturası garnatisi mevcuttur. istanbul içi elden teslim.satma sebebim 4770k...
  52. L

SSD boot süresi uzadı

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.Bundan 3-4 gün önce w7 açarken hoşgeldiniz yazısını görmeden direk masaüstü geliyordu şimdi 4-5 saniye boyunca hoşgeldiniz yazsını görür oldum neden olabilir bu ? çözümü nedir yardımcı olur musunuz?
  53. L

Pc yi server a çevirmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar server hakkında bilgim yok denecek kadar az sistemimi yazayım öncelikle.. İşlemci:Intel 4770k 3.5-3.9 GHz Anakart:Gigabyte ud4h z87 Ram:2x4gb 2133 mhz gskill Ekran kartı:yok PSU:750 watt SSD:Corsair force gs 128 gb HDD:2X2 TB WD 64MB 7200 RPM alıp raid kurmayı planlıyorum...
  54. L

Bilişim bilgisayar

Sahibinden de mağazaları var adamlar vatanda 37 liralık fanı 60 liraya satmaya çalışıyor her ilanlarına dek geldiğimde küfrediyorum bilmeyen insanları enayi yerine koyuyorlar
  55. L

Fareyle kedi besleyen kızın bir de bu haline bakın

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/137271/vahsi-kediyle-oynasan-kiz
  56. L

Alınık 350 tl ye kadar ekran kartı

7850 öncelikli olmak üzere ekran kartlarınız değerinde alınır
  57. L

Amd Anakart ve Intel Anakart Farkı

Pci express genişleme slotlarından bir fark dikkatimi çekti bu model asus m5a99fx pro orta-yüksek seviye bir amd tabanlı anakarttan fiyatı 366 lira Expansion Slots2 x PCIe 2.0 x16 (dual x16) 2 x PCIe 2.0 x16 (x4 mode, black) 1 x PCIe 2.0 x1 1 x PCI Bu ise asusun z87 çipsetli en...
  58. L

Haswell i öneriyorum

Bugün sistemimi i7-4770k ya yükselttim önceden amd fx 8350 vardı hem performansı bu kadar yoktu hem de deli gibi ses yapıyordu.Soğutucuyu değiştirmeden anakart ve işlemci değiştirdim taktım bir de ne göreyim fanlar sanki dönmüyor :) biostan kontrol ettim herşey yolunda fakat sıfıra yakın...
  59. L

Kadıköy Çarşı İletişim

Kadıköyde serasker caddesinde bulunan aynı zamanda avea bayisi olan çarşı iletişime gittim ikinci el bir galaxy s duos almak için adama fiyatı sordum 450 dedi heşeyine baktım inceledim tamam dedim alıyorum neyse işlemleri yaptık parayı alıyım dedi 450 tl yi masanın üstüne koydum yanlış saydın...
  60. L

Intel 4770k işlemcime anakart tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar bugün sonunda o hayalini kurduğum işlemciyi aldım ve amd fx8350 den intel 4770k ya terfi ettim 500 lira bütçem var max 550 sizden anakart tavsiyesi istiyorum oc yapacağım
  61. L

Intel 4770k vs 3930k

Hangisi daha iyi ?
  62. L

Corsair Force GS 128gb 560 okuma 535 yazma hızı 1 aylık SSD

Ürün vatandan alınmıştır 3,5" bracket ı ile kutulu biçimde istanbul elden teslim satılacaktır. Fiyat 240 tl pazarlıksız
  63. L

Satılık Zotac GTX670 AMP! Edition

Ürün 1 aylıktır oyun oynamadığım için satıyorum...Kutu içeriği herşeyi tamdır.Garantisi devam etmektedir.Vatandan alınmıştır PM ile ulaşınız. Fiyat:700tl
  64. L

Sli mı yapsam işlemciyi mi değiştirsem?

Benim sistemimde fx 8350 işlemci gtx670 amp ekran kartı var acaba işlemciyi 4770k yapıp ekran kartını aynı mı yapsam yoksa bir tane daha gtx670 amp mı alsam ? hangisi ile oyunlarda daha çok fps artışı yaşarım ?
  65. L

Amd FX-8350+Asus m5a99fx Pro+2133 mhz 8 gb g-skill+ssd 120gb Süper fiyatlar Kaçırmayn

Başlıktaki gibi 3 parça satılıktır hepsi 1 aylıktır garantileri devam ediyor kutuları duruyor İşlemci:370tl Anakart:300tl İkisini birden alana 650tl Ek olarak istenirse 2x4 gb 2133 mhz g-skill ripjawsx ddr3 ram 190tl den satılacaktır. 3 parçayı almak isteyene fiyat 820tl dir İntel...
  66. L

Nexus 4+450 tl mi s3+500tl mi

S4 ümü takaslayacağım sizce s3+500 tl yimi kabul edeyim nexus4+450tl yi mi teşekkürler
  67. L

Killer Ethernet

Bazı laptoplarda ve anakartlarda gömülü olarak gelen bu ethernet kartının acaba pci slotdan bağlanan cinsi var mı ? Avantajı torrent den indirme falan yaparken oyunda ping yükselmiyormuş lag olmuyormuş.O yüzden ilgimi çekti ve arıyorum.
  68. L

Kıl Dönmesi Tedavisi

Arkadaşlar merhaba.Bu konuyu aranızda kıl dönmesi ameliyatı olan var mı diye açtım.Ben de kıl dönmesi var babamın dediğine göre 3. ile 4. derece arasındaymış kesin ameliyat olmam gerekiyormuş.Ameliyat sonrasını falan sordum ama babam ben korkmuyum diye iyi şeyler söylemiş olabilir diye...
  69. L

SSD tavsiyesi

Arkadaşlar corsair force gs ve intel 330 serisi ssd ler kullandım ama ikisinden de tam anlamıyla memnun kalmadım verdikleri değerlere ulaşamıyorlar kontrolcüleri biraz zayıf geldi bana kafamda bi kaç ssd var hangisini seçmeliyim 1-Corsair neutron gtx 2-Samsung pro 840 3-Sandisk extreme 2...
  70. L

Overclock la oyunda hızlı koşuyormuş :D

Arkadaş böyle birşeyin olduğunu iddaa ediyor asla olamaz öyle birşey desemde anlamıyor neymiş hızlı koşuyormuş hızlı ateş ediyormuş :D biri size böyle bişey derse asla inanmayın bilginiz yoksa tabi varsa zaten olmayacağını anlarsınız...
  71. L

Intel 330 series 120 gb 500/450 mb okuma yazma ssd

gold faturalıdır kasım 2012 de alınmıştır garantisi devam etmektedir. Fiyat 200tl
  72. L

Cooler Master Haf 912 Plus Psu Yok 1 aylık kasa

COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS MIDT ATX SİYAH KASA Satılırken 750 watt psu ile satılıyor ben başka kasaya geçeceğim için psu yu çıkartıp satıyorum. Fiyata dahil olanlar 2 adet kırmızı ledli thermaltake 1800rpm 12cm fan (ön panelde) tanesi 25 tl değerinde 1 adet yan kapak kırmızı led...
  73. L

Cooler Master v10 vs Sıvı Soğutma

Üründe 1 adet 70wattlık tec peltier bulunuyor ve soğuk tarafı işlemciye giden borulara sıcak tarafı ise 3 radytörden birine veriliyor sizce ben bunu alıp 200 watt bir peltier taksam sıvı soğutmaya göre daha yüksek performans alır mıyım ?
  74. L

2933mhz ram i7 4770k için gerekli mi ? Corsair Vengeance Pro 2933MHz

Ablamız 2933 mhz corsair vengeance pro ramleri tanıtmış :) ancak i7 4770k bile 1600 mhz bellek kontrolcüsü kullanıyor. 2933 mhz ram kullansak 3000 mhz destekli bir anakartla performansda değişme olur mu? Cpu limiti 1600 mhz değil mi ? Cpu bellek kontrolcüsünü de oc etmemiz gerekmez mi ...
  75. L

Chromebook alınır mı ?

Sadece internete girmek için chromebook alınır mı ofis falan bile kullanmayacağım bir de chromebook önerilinerini alabilir miyim samsung ve acer ın bir modeli var istanbul bilişimde hangisini öneririsiniz...
  76. L

8 Çekirdek 8350 Çift SSD GTX 670 AMP SIVI SOĞUTMA 8 GB RAM 500GB HDD

şlemci: AMD FX 8350 4GHZ Anakart: Asus M5A99FX PRO 2.0 USB 3.0 SATA 3.0 2133MHZ Ram: G-Skill 2X4 GB 2133 MHZ 1.65V Ekran Kartı: Zotac GTX670 AMP EDITION 2048MB DX11 SSD 1: Corsair FORCE GS 128GB 550mm/535mb okuma/yazma SSD 2:INTEL 120GB 330 SERISI SATA 3.0 SSD (500MB OKUMA / 450MB YAZMA)...
  77. L

Ablamızı tanımayan kalmasın

https://www.facebook.com/TastyPC Böyle bir sevgili lazım hepimize :)
  78. L

Vokal Cover İçin Yazılım Ve Donanım Önerileriniz

Bazı death ve black metal parçalarına vokal cover yapmak için yazılım ve donanım tavsiyelerinizi bekliyorum nasıl bir ses kartı ve yazılım satın almalıyım?Alt yapıyı vokalden altyapı bozulmadan nasıl ayırabilirim? Şimdiden teşekkürler
  79. L

Atiye-Soygun Var Orjinali

Atiye hanımın çaldığı şarkı http://www.youtube.com/watch?v=p9dsPjx17Yw - - - Mesaj Güncellendi - - - şarkıyı yapmak da adını koymak da zor olmasa gerek :) soygun çünkü bu
  80. L

Mazda 6 2005 Hatchback DVD-GPS

Başlıkta yazan otomobil için fotoğraftaki gibi bir dvd-gps arıyorum fotoğraftaki sanırım 2005 hatchback ile uyumlu değil linki de veriyorum.http://www.autodvdgps.com/0307-mazda-6-navigation-system-7-inch-digital-touchscreen-dvd-playback-usb-sd-p-634.html
  81. L

Tizeha Mimena - Lior Farhi - Subliminal

http://www.youtube.com/watch?v=7J1MQfzvPMc bu tarz şarkı arıyorum ama kesinlikle bu dilde yani ibranice olucak yardımcı olursanız sevinirim bu arada ne yahudiyim ne de israille alakam var Elhamdüllillah müslümanım ama hoşuma gitti :)
  82. L

Satılık İşlemci+Ankart+Ekran Kartı Performans için

İşlemci:Amd FX-8350 Fiyat:350 tl Anakart:Asus M5A99FX PRO R2.0 Fiyat:300TL Ekran kartı: ZOTAC GTX 670 AMP EDITION 2048 MB Fiyat:700tl Hepsini birden alana düz 1300tl
  83. L

Amd FX-8350 Overclock

Ne yaparsam yapayım işlemcimi 4,2 ghz in üstüne çıkaramıyorum bios a girme ekranını geçemiyorum kitleniyor pc açılmıyor.Tomshardware sitesinden aldığım bilgilerle bişeyler yaptım ama çıkmıyor 4.5 ghz e falan. Voltajı nasıl vermeliyim çarpanı ne yapmalıyım base frequency e dokunmalı mıyım...
  84. L

Boot sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Bilgisayarı açınca diski görmüyor ve boot yapamıyor bios boot ayarlarından 1. olarak windowsun kurulu olduğu diski gösterdiğim halde reset atmadan ilk açılışta açamıyorum pc yi yardımcı olur musunuz ?
  85. L

3D Mark 11 Ram Hız Sorunu

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar oncelikle.Ramlerim 2133 mhz de çalışıyor bios ve bazı programlar böyle diyor ancak 3d mark 11 ile test yaptığımda dual channel 800mhz olarak gözüküyor neden böyle bir bilginiz var mı
  86. L

Kuzenime telefon şakası yapacağım ama nasıl ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba konuya tıklama zahmetini gösterdiğiniz için teşekkür ederim :) kuzenime telefon şakası yapacağım ama arayarak veya mesaj atarak değil telefonun biri tarafından ele geçirildiğini sanıcak ve korkudan tir tir titretecek bir şey olmalı 14 yaşında henüz ve anlamaz böyle...
  87. L

Sigara dumanı orucu bozar mı?

Arkadaşlar bir konuda acayip ikilemde kaldım sigara kullanan birisiyim oruçluyken malum içemiyorum ama pc fanına çektirip yakarak odada bir köşeye koyuyorum sigara kokusu ile yetinmeye çalışıyorum bunu yapmak orucu bozar mı sigara içmediğim veya uzak kaldığım (en azından kokusunu almak) zaman...
  88. L

Wi-Fi Hotspot Sorunu Galaxy S4

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır wi-fi hotspot çalışmıyor pc android ap ı görüyor şifreyi giriyorum bağlanıyor ama sınırlı internet erişimi diyip internete erişemiyorum mobil veri açık ve internet paketim de var neden böyle oluyor olabilir
  89. L

Sıfırı 3900 tl olan Kasa Ne kadara satılır 2 haftalık

2 hafta once topladığım pc yi satmak istiyorum 3900 lira sıfırı vatanda %25 indirim ile.. sizce kaçtan satabilirim
  90. L

Nvidia Kullanıcıları Bunu Deneyebilirsiniz.Sli Yapmadan Performans Artışı

Merhaba arkadaşlar bugün keşfettiğim bir ekran kartı kurulumu var...Bunun adı dedicated physx processing unit yani ayrılmış physx işlemcisi.Başlayalım :) Kimler yapabilir -Slı yapacak bütçesi olmayan arkadaşlar -2 way sli yapmış ancak 3 way yapmaya bütçesi olmayan arkadaşlar -Az para harcayarak...
  91. L

Ekran kartı+işlemci karşılaştırması

Merhaba arkadaşlar bende AMD fx 8350 işlemci ve gtx 670 ekran kartı var aklıma bazen şöyle sorular geliyor acaba amd a10-5800k apu+amd 7970 ekran kartı mı alsaydım daha fazla fps alırdım diye.Bunu dememin sebebi apudaki 7660 grafik birimi 7970 ile aynı anda çalışabiliyormuş. Görüşleriniz için...
  92. L

Physx karti kullansam mi

Gtx670 kullaniyorum oyunlarda daha yuksek performans icin physx karti kullansam nasil olur nerden bulurum bu karti turkiyede? Tesekkurler
  93. L

S4 için mhl+otg adaptörü nerde bulurum?

Bahsetiğim şey hdmi görüntü vericek ve kablosuz klavye mouse(klavye mouse ortak stick kullanıyor) bağlayabileceğim bir adaptör aradım taradım türkiyedeki alışveriş sitelerini bulamadım nerde bulurum bu ürünü ?
  94. L

Az güç tüketimli masaüstü internet bilgisayarı

Başlıktan da anlaşıldığı gibi minimum güç tüketen (max 30-40 watt) sadece internete girmek için bir pc toplamak veya satın almak istiyorum bütçe 400 tl acaba editörümüz tolga bey in incelediği raspberry ne kadar iyi ne kadar kötü olur internete girmeme yeter mi linux için chrome var mı ? bu...
  95. L

Peltier ile mobil mini klima yapmak

Elimde 60 wattlık bir peltier var 150 lira da param var peltier yetersiz olabilir 60 watt olduğu için bu konudan anlayan biri varsa 150 liraya hangi malzemeleri alacağımı ve nasıl yapacağımı anlatırsa sevinirim.
  96. L

Bilgisayar Parçalarını Üretenler Ne Okuyor??

Başlıktan soru gayet açık ama yine de açıklama yapayım.Anakart,işlemci,ekran kartı,ram üreten firmalarda bunları tasarlayıp önümüze gelip tak çalıştır haline kadar getirenler ne okuyor?Türkiyeden iyi bir ingilizce ile oralara gidip iş bulmak ne derece mümkün?Yardımcı olursanız sevinirim malum...
  97. L

Sli konfigrasyon

Merhaba arkadaşlar oncelikle herkese iyi forumlar.Sli yapmayı planlıyorum ama şöyle bir düşüncem var: Bendeki kart:http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60302-10p-gtx670-amp-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=60279 Sli yapmayı...
  98. L

Scart Girişli TV Kayıt Cihazı

Arkadaşar hd set top box ın scart girişinden gelecek yayını bir cihaz vasıtasıyla kaydetmek istiyorum hangi cihaz bu işi yapar bulamadım bir türlü o kadar araştırmama rağmen fazla pahalı olmayan için harddisk siz gelen bir cihaz önerir misiniz max 150tl bütçe
  99. L

Entegre Kodlama

Bu yazımı değerlendirip entegre kodlama kursuna gitmek istiyorum istanbulda bu kurslardan var mı nerden bulabilirm teşekkürler eğer bilgisi olan varsa bu konuda o kişiden de ders alabilirim ücretiyle :)
  100. L

Sıvı soğutma radyatör

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-mo-ra-extreme-pro-360-lik-radyator-ve-yan-kapak-turkiyede-ilk-126641556/detay Elimde h80i var bu radyatörü almayı düşünüyorum.Yeterince litrede sıvı alıp doldurduktan sonra bu radyatör için heralde benim h80i nin kendi pompası...
  101. L

Win7 Paketlerine Göre Boot Süresi

hp pavilion g6 2176et modelli notebook a intel ssd(benchmarkdan 400mb elde ediyordum) takmıştım home basic orjinal windows7 yi 8-9 saniyede boot ediyordu şimdi ondan daha iyi bi makinem var ve raid0 kurulu 800mb a yakın okuma hızına erişiyorum saniyede ancak windows 7 ultimate (kopya) kurduğum...
  102. L

Alınık zotac gtx 670 amp edition 2gb gddr5

Başlıktan herşey belli garantili ve faturalı ürünleri alıyorum sadece overclock yapılmamış olması şart aynısından bir adet de ben de var sli yapmak için alıyorum vereceğim fiyatlar aşağıdadır 0-3 ay kullanılmış sorunsuz:700 tl 3-6 ay kullanılmış sorunsuz:650 tl 6-9 ay kullanılmış sorunsuz:600...
  103. L

Steam Hesabı

Resimde bulunan steam hesabı satılıktır fiyat:100tl İstanbul içi internet cafede teslimat yapılacaktır..
  104. L

Satılık Intel 330 series 120gb ssd 500mb/450mb okuma/yazma hızı

Corsair Force GS 128 GB almak için ssd mi satıyorum takasta üste 30 lira veririm istediğim fiyat 200tl
  105. L

Samsung NP-N210 Atom 1,66 2gb ddr2 500 gb 7200rpm Netbook

şlemci Teknolojisi Intel® Atom� Islemci İşlemci Hızı 1.66 GHz İşlemci Numarası N450 İşlemci Bus Hızı 533 MHz İşlemci Ön Bellek 512 KB KB Hafıza (RAM) Kapasitesi 2 GB Hafıza (RAM) Tipi DDR2 Sabit Disk Kapasitesi 500 GB 7200 RPM İşlemci...
  106. L

Satılık Corsair h80i sıvı soğutma

Cooler master eisberg240l alacağım için satıyorum ürünü bilen bilir fazla açıklama yapmaya gerek yok 1 haftalıktır 200tl istediğim fiyat
  107. L

Hediye Crysis 3 Kodu

Arkadaşlar elimde kullanmadığım crysis 3 kodu var kim istiyor başlık altına ilk cevap atana vericem
  108. L

SSD saçmalığı

SSD yi satarken 550mb okuma 530mb yazma diyorlar ama aldığım sonuç 330 mb okuma 170 mb yazma... Bu adamlar bu ssdleri hangi sistemde test ediyorlar da bu hızlara erişiyorlar yoksa bu hızlar teorik mi ?
  109. L

Ram Overclock 1600mhz>>>2133mhz

Anakartım 2133mhz ram hızını oc ile destekliyor taktığım ramler de 2133 mhz fakat 1600 de çalışıyor 1866 da bile çalışmıyor elimde imkan varken kullanmak istiyorum ama makinenin başına iş getirmek istemiyorum sağlıklı şekilde yapmak mümkün müdür? işlemci fx 8350 anakart asus m5a99fx pro 2.0...
  110. L

Raid Kurdum Windows 7 Görmüyor

Arkadaşlar iki ssd ile raid kurdum anakart raid i sorunsuz gösteriyor ancak diskler heralde ayrılmadığı için windows göremiyor ya da başka bir sebebi mi var anakart modeli asus m5a99fx pro 2.0 acil yardım edin lütfen şu an başka pc den yazıyorum... edit: kurduğum raid: raid 0 arkadaşlar - - -...
  111. L

Nvidia SLI Kuralları

Bir kaç sorum var sli ile iglili gtx670 ekran kartımı sli yapmak istersem ne gibi kurallar var aynı marka aynı model(gpu) olmak zorunda mı bu kuralları bilgili bir arkadaş yazarsa sevinirim
  112. L

Amd fx 8350 isinma sorunu sivi soğutma ile

Topladığım pcdeki fx8350 işlemcim corsair h80i soğutucu ile tam yükte 45 46 C yi görüyor çok ısındığını düşünüyorum ve radyatör fanları baş ağrısı yapıcak ölçüde hızlı ve sesli çalışıyor ne yapmamı önerirsiniz radyatör fanlarını mı değiştirsem 120mm hangi fanı önerirsiniz. Bir de speed fanla...
  113. L

3000tl ye sistem kurdum nasıl olmuş ?

Kasa:Cooler Master 750watt gx bronze haf912 plus Anakart:Asus M5A99FX PRO R2.0 2133mhz(oc) İşlemci:AMD FX8350 4.0GHZ 8 Core 16MB L3 Cache Ram:G-Skill 2133mhz 2x4 GB RipJaws Ekran Kartı:Zotac GTX670 AMP EDITION SSD:Corsair FORCE GS 128GB 550/530mb/s HDD:500gb WD Caviar Green 64mb Cache 7200rpm...
  114. L

750 tl ye kadar telefon önerisi

Arkadaşlar babam telefonunu değiştircekmiş ilk akıllı telefonu olacak alo diyecek mesaj atacak arada youtube a girecek bazı sitelerden makale okuyacak bunları yapabileceği ve bu fiyat aralığında güzel ve şık bir telefon önerisi bekliyorum.Yalnız internetten alınmayacak telefon fiyatı ona göre...
  115. L

Ipad mini vs Samsung note 8.0

Oyun oynayacağım genelde ama ses kalitesi hangisinin daha iyi müzik de dinleyeceğim bir de ekran kalitesi önemli apple a iten tek bir şey var appstoreda bir sürü oyunum var ücretli... Yorum bekliyorum teşekkürler
  116. L

Akustik Gitar Alacağım Öneri Lütfen

4 sene eletkro gitar çaldım bıraktım akustiğe geçmek istiyorum müzik tarzım değişti elektrodan çok iyi anlarım marka seçim konusunda ama akustikten hiç anlamıyorum ne almalıyım bütçe 1500 liraya kadar teşekkürler
  117. L

Protein Tozları Zararlı Mı?

Arkadaşlar bu yaz vücut geliştirmek istiyorum ancak protein tozu da kullanıp hızlanmak istiyorum.Elbette bir uzmanın kullanmamı söylediği ölçüde kullanacağım ancak sporu bırakınca karaciğer yağlanması ve göbek yapıyor diyorlar doğru mudur bir çok zararı daha varmış ama ben inanmıyorum çevremde...
  118. L

Samsung Galaxy SIV 1 Aylık Genpa Garantili Beyaz 16gb

Ürün jelatin ve sert plastik kılıf ile kullanıldı hiç bir falsosu yok sıfır gibi cihaz istediğim fiyat 1800tl. Turkcellden alınmıştır fatura garanti belgesi ve tüm kutu içeriği ile teslim edilecektir. Takas opsiyonu açılmamış paket distrübütör garantili galaxy grand+800 tl... saçma yorumlara ve...
  119. L

Sim kartlı wireless+ethernet modem

Sim kart takılabilen wireless özelliği olan ve kabloyla da pc ye bağlayabileceğim bir modem arıyorum bilen var mı teşekkürler
  120. L

Samsung Note 10.1 Nerede Üretiliyor?

İpad 4 64 gb+cellular ımı sıfır note 10.1+400tl ile takaslayacağım ancak adam kore malı turkcellden alınma genpa garantili falan dedi 10.1 kore de mi üretiliyor ? Tufaya düşmemek için sizden bilgi alıyım dedim
  121. L

Wi-Fi sorunu laptop hp pavilion g6

arkadaşlar usb 3.0 portları çalışmayan cihazımın içini açtım gözle görülür bir hasar var mı bakayım diye bir şey göremedim herşeyi sökmüştüm anakartı çıkarıp bakabilmek için pc yi topladım her şey düzgün çalışıyor (usb 3.0 lar hariç) ama wifi adaptörünü görmüyor cihaz ne yapmam lazım 2-3 kere...
  122. L

Samsung Galaxy S4 İçin Cyanogen Mod Uzun Bir Süre Gelmeyebilirmiş

Team Hacksung ekibi samsung galaxy s4 exynos modeli için henüz elini bile yıkamamış bu işe girişmeyeceklerini söylüyorlarmış sebebi ise stabil çalışmayacak olması bunun da ana sebebi samsungun exynos5 octa işlemcisi için kaynak kodlarını gizlemesiymiş.S3 ün exynos işlemcili modelinde sosyal...
  123. L

Orjinal TTNET Playstore Oyunları

www.playstore.com üzerinden beğendiğiniz oyunu öm ile belirtin ve %30 indirimle sahip olun 2 ve ya daha fazla oyun alımında %40 indirim uygulanacaktır.2 oyun alarak %40 indirimden yararlanmak isteyenlerin playstore üzerindeki sepet tutarı 75tl ve üzeri olmalıdır.Oyunlar digital download key...
  124. L

USB Portlarım Yandı Galiba Acil Yyardım

Laptop kullanıyorum arkadaşımla eve geldik bugün 2 saat sonra benim uykum geldi uyuyakaldım pcde takılırken soğutucu fanın kablosu çıkmış ben de fanı 5v le değil 12v adaptörle usb kablo ile besliyordum hızlı dönmesi için.Bu akıllı arkadaş o kabloyu gelmiş pc nin usb portuna takmış pc yeniden...
  125. L

HP Pavilion g6 i5-3210m 8gb ram 120 gb ssd 1gb amd 7670m ekran kartı

özellikler başlıkta görüldüğü gibidir hp tarafından garantili ve sigortalı üründür ssd markası intel series 330 dur. 4gb+4gb dual channel ram vardır. istediğim fiyat 950 tl cihaz gerçekten çok temiz kaçırmayın kucakta değil masada klavye mouse ve monitör bağlanarak kullanıldı.
  126. L

Alınık hotspot modem yapmalık telefon veya vınn

turkcell data hattım ile kullanacağım hotspot u olan sağlam olan fazla özelliği olmayan ucuz bir telefon veya vınn wifi arıyorum bütçe 150-175 arası
  127. L

Notebook'a 2. ssd yi takaağım ancak...

notebookumda intel 330 series 120gb ssd var ancak 6 içinde doldurdum oyunlarla gereksiz dosya yok 4gb yer kaldı 2. sdd yi takacağım pc hp pavilion g6 kaliteli bir usb 3.0 bağlantısı olan hdd/ssd kasası alsam pcnin usb 3.0 portundan bağlasam mı daha iyi verim alırım yoksa aşağıdaki linkteki...
  128. L

Çift hatlı yüksek seviye telefon tavsiyesi

samsung galaxy grand önermeyin ekran çözünürlüğü çok düşük en az 720x1280 pixel olan bir çift hatlı telefon arıyorum var mı böyle bir telefon oyun için değil internet ve multimedia için kullanacağım
  129. L

İşte S4'de Henüz Çalışmayan Bazı Oyunlar

s4 ile henüz uyumlu olmayan bazı oyunlar wild blood nova 3 real racing 3 the dark knight rises modern combat 2 nfs hot pursuit asphalt 6 adrenaline 9mm kendi tespitimdir cihaz exynos5 octa türkiye cihazıdır...
  130. L

Galaxy s4 ume root atacagim ancak

Hafiza yetmiyor bu yuzden root atacagim ve 64 gb lik class10 sandisk hafiza karti takacagim ve oyunlari buraya kuracagim 30mb/s ye kadar hizi varmis ancak kafama takiliyor oyunlarda kasma yapar mi hafiza kartinin bu okuma hizi yeter mi
  131. L

1 Haftlalık Ipad 4. Nesil 64GB WI-FI+CELLUAR TAKASLIK

Ürün 26.04.2013 faturalıdır ancak faturası kayıptır.Bimeksten alınmıştır sıfır derecesinde temizdir. Fiyat 1800tl Takas sadece samsung galaxy note 10.1(n8000 veya n8005) ile vardır n8000 modeli tercihimdir.Takasta üste 800 lira alırım sıfır açılmamış kutulu garantili ise 500 lira alırım.