Arama sonuçlarınız

1. 7.43

Subnautica Türkçe Yama (Yapı 26519)

26519 yapısına ait Türkçe dil dosyası kullanıma hazırdır. Bu dil dosyası oyunu %98 Türkçe'ye çevirmektedir. İndirilen English.json dosyasını C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Subnautica\SNUnmanagedData\LanguageFiles konumuna kopyalayarak kullanabilirsiniz. Her ihtimale karşı...
  2. 7.43

Subnautica Türkçe Yama (Yapı 25062)

Merhaba arkadaşlar, halen geliştirme aşamasında bulunan Subnautica oyununun 25062 yapısına ait bir Türkçe yama hazırladım. Bu yama ile oyun yaklaşık %90 Türkçeleşmektedir. İndirilen English.json dosyasını C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Subnautica\SNUnmanagedData\LanguageFiles...
  3. 7.43

Üye Kontrol Paneli Hatası

Yaklaşık bir haftadır -belki daha fazla- bu hatayı alıyorum. Üye Kontrol Paneli'ne tıkladığımda abone olduğum konuları görmek yerine şu hata ortaya çıkıyor. Üye Kontrol Paneline bir kaç kez tıkladığımda ancak ulaşabiliyorum konulara. Bu hatayı yaşayan başkaları var mı merak ediyorum.
  4. 7.43

Tarayıcılardaki Reklam Penceresi Sorunu

Kullandığım bir masaüstü, bir dizüstü ve bir de Windows Phone 8.1 var. Bunlardan masaüstünde herhangi bir sorun yok; ancak dizüstü ve akıllı telefonumdaki tarayıcılarda aşağıdaki reklam sorunu var. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera hepsinde aynı sıkıntı var. Youtube sitesinde video...
  5. 7.43

ANT Kitabı

Oktan Keleş Bey, yazmış olduğu ANT Kitabı'nı elektronik ortamda paylaşmaya başladı. Okumak için: http://medya.onaltiyildiz.com/ant-b01/ http://www.onaltiyildiz.com/
  6. 7.43

100 GB kota sorunu

Sayın @TTNETDestek , aylık faturama ek 5 TL karşılığında 100 GB adil kullanım kotasına sahip oldum; fakat 2 aydır kullanamıyorum. 50 GB'yi geçince hızım düşüyor. Lütfen yardım edin.
  7. 7.43

[Yardım] Dirt 3 Sorunu Bilen Var Mı?

Dirt 3 oynamak istiyorum. İlk ekranda ad, soyad, ülke vs. seçenekler var. Orada adımı yazamıyorum. Ayrıca sol alt köşede hoparlör simgesi çıkıyor o yok olmadan hiçbir işlem yapamıyorum, o gidene kadar beklemek zorunda kalıyorum. Bu sorunun nedenini bilen vardır belki diye burada şansımı denemek...
  8. 7.43

[Yardım] Wupload Şifre

Wupload premium hesabım var ancak ücretli ya da ücretsiz bir dosyayı indirmeye çalışınca aşağıdaki pencere çıkıyor. O kutucuğa ne şifresi gireceğimi bilmiyorum. Arşiv dosyasının şifresi, kendi hesabımın şifresi, ne olursa olsun kabul etmiyor. Önceden indirdiğim dosyalara da baktım onlarda da...
  9. 7.43

Sarı Öküz

Ormanın birinde... Aslanlar toplanmış. "Yahu" demişler, "Hesapta kralız, açlıktan öleceğiz birader... Maymuna saldırsak, ağaca kaçıyor; fillere saldırsak, fazla büyük... Ceylanlar hızlı, yetişemiyoruz; kuşa dalsak, uçuyor; e balık yakalayacak halimiz de yok... N’aapsak?" Bir tanesi "En iyisi...
  10. 7.43

Ttnet'in Derdi Ne?

5 haftadır süren bağlantı sorunuma çözüm olarak en sonunda hızım 4 Mbit'ten, 2 Mbit'e bugün düşürülmüş. İşte olduğum için bakamadım ve öğle arası eve gittiğimde gördüm ve şok oldum. Telefondaki arkadaş soruna müdahale ettik dedi ben de sandım ki güzel bir şeyler yaptılar. Sorun çözme mantığı...
  11. 7.43

Geri Dönen Bağlantı Sorunu

Sayın TTNETDestek, daha önceden bağlantı sorunuma dair bir konu açmıştım ve sorunum çözülmüştü. İnternetim 3 gün sağlıklı çalıştıktan sonra yine aynı duruma döndü. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. Daha önceden açmış olduğum konu...
  12. 7.43

1 Aylık Mağduriyet, Düzeltilmeyen Bağlantı Sorunu

Benim hikâyem 1 ay 1 gün (13 Ağustos) önce başladı. O gün, 4 yıllık ttnet aboneliğimde görmediğim şekilde sürekli modemimdeki Adsl ışığı sönmeye, bağlantım kopmaya başladı. Üst komşum ve evimize uzak bir tandığın da aynı sorunu vardı o günlerde. Birkaç gün boyunca neredeyse dakikada 5-6 kez...
  13. 7.43

RapidShare -Geç De Olsa- Akıllandı Mı?

Yeni sistemiyle kullanıcılarının büyük çoğunluğunu kaybeden RapidShare sistemini değiştirmiş. Yükleyicileri küstürdükten sonra internette RapidShare bağlantısı bulmak çok zor hale gelmişti. Geç de olsa aklı başına geldi herhalde ki yeni sistemleri hakkında e-posta atmışlar. Yeni premium hesap...
  14. 7.43

Video Slayt Oluşturma Programı

Sayın SDN üyeleri kullanışlı ve çok hantal olmayan bir slayt programı arıyorum. Video, fotoğraf ve yazı kullanacağım. Fotoğraf ve yazılara efekt ekleyeceğim. Bunun için sizden program önerileri istiyorum. Movie Maker istediğim gibi değil. Pinnacle 1 GB bellekli bilgisayarda kilitleniyor...
  15. 7.43

Banvit'ten sonra Koç da çekiliyor

Banvit'ten sonra Koç Holding'in çiftliği Harranova da besicilikten çekilme kararı aldığını açıkladı. Çiftlik kesilenin yerine yeni hayvan almayacak. Besicilikte yaprak dökümü yaşanıyor. Dünya Gazetesi'nden Ali Ekber Yıldırım'ın haberine göre, Türkiye'nin en büyük besi işletmesi Banvit'ten...
  16. 7.43

Bu numaradan arandınız mı? [212 444 0 333]

İki gündür bu numaradan aranıyorum. Telefon sapığı Ttnet(2 aydır 30 defa falan aradılar)'tir diye açmadım. İnternette hangi kuruma ait olduğunu araştırmak için numarayı yazdım. Kurumdan isminden çok şikayetlere rastladım. Arayanlar Garanti bankasından aradıklarını söylüyorlarmış. Kredi kartı...
  17. 7.43

On Altı Yıldız

Dünya ve Türkiye gündeminde olup bitenlerin arkasındaki gizli gerçeklerin açık ve net bir şekilde ifade edildiği, insanın ufkunu açan, mutlaka takip edilmesi gereken bir site. http://www.onaltiyildiz.com/
  18. 7.43

Canlı Para Yarışması

Arkadaşlar yaklaşık yarım saat-bir saat önce adı geçen yarışma programını seyrediyordum. Yarışma esnasında bir yarışmacı "ilk defa temmuzda üşüdüm" diye bir cümle kurdu. Bu adamlar canlı yayın olduğunu iddia ediyor üstelik tarih saat gösteriyorlar ama yarışmacının söylediği ile örtüşmüyor...
  19. 7.43

Başbakanlık: "büyürken Yoksullaştık"

Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü’nün yapmış olduğu araştırmaya göre Türkiye ekonomisi büyürken aynı zamanda benzeri görülmemiş bir yoksulluk ortaya çıktı. Türkiye,IMF, Dünya Bankası, OECD raporlarında dünyanın yıldızı parlayan ülkeleri arasında ilk sıralarda...
  20. 7.43

Kitap Satışı Yapan Site Tavsiyesi

Arkadaşlar kredi kartı ile güvenli bir şekilde kitap satın alabileceğim site tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Ancak her tür kitap satışını yapan bir site olursa çok daha iyi olacak.
  21. 7.43

Bios Güncelleme Hatası

Biraz önce bilgisayarımdaki sorun yüzünden biosu güncellemeye karar verdim. Güncelleme başarısız oldu. Anakartı (Asus P5B) kurtarmanın yolu var mı? Bilgisayarımı kapatmadan önce araştırdım, bulamadım.Sanırım üzerine bir bardak soğuk su içmem gerekiyor.
  22. 7.43

Facebook Hayaleti

Bir şahıs beni arkadaş olarak eklemiş ama hiçbir bilgi yok. Sizin de böyle bir şey başınıza geldi mi?
  23. 7.43

Lost 6. Sezon 13. Bölüm

Emu açmamış konuyu, ben açayım madem. :) 13. bölüm hakkındaki yorumlarınız. Bence vasat bir bölümdü. :) Bir sonraki bölüm çok yüksek puan almış, harika bir bölüm bizi bekliyor. 14.Bölüm - The Candidate
  24. 7.43

Youtube Açıldı Mı?

Hiçbir ayar yapmamama rağmen yotube sitesine erişebiliyorum. Açıldı mı acaba? Sizde durum nasıl?
  25. 7.43

Battlefield Bad Company 2 fare sorunu

Arkadaşlar oyunu gayet güzel açıyorum fakat açıldıktan sonra fareyi hangi yöne hareket ettirirsem edeyim belli bir noktaya sabitleniyor ve bir daha hareket etmiyor. Bunun nedeni ve çözümü nedir bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
  26. 7.43

Lost 6. Sezon Yeni Promo (Yepyeni Görüntüler)

Bomba görüntüler var. İş çığrından çıkıyor. ;) http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v22831/138/109/1182100084745_7787.mp4 Son promo http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v6812/140/15/285026336916_53922.mp4 İkinci videoyu açamadım bir türlü.
  27. 7.43

Kare/Renk Numaralandırma [Yardım]

Arkadaşlar okulumuzda taşlarla aşağıdaki resim oluşturulacaktır. Resimde 7 renk mevcuttur. Bu renklere numara verilecektir. Örneğin siyah renge 1, kahverengi 2, beyaz 3 gibi. Bu karelerin rengine göre otomatik numaralandırma yapabileceğimiz bir program biliyor musunuz? Photoshop...
  28. 7.43

Fenerium'da Arda forması satılacak!

Fenerbahçe'den iki radikal karar! Kulüp Mor Menekşe şarkısının isim hakkını satın alacak, Fenerium'da Arda forması satılacak.. Fenerbahçe geçen pazar Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaray'ı 3-1 yenmişti. Maç bitiminde Galatasaraylıları kızdırmak için statta Galatasaray'ın bu yıl giydiği...
  29. 7.43

FARMVİLLE önce YASAK sonra SERBEST

Badem bıyıklılar kurulundan geri adım Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, Facebook’un popüler oyunu ‘Farmville’in yer aldığı siteye girişi kumar oynandığı gerekçesiyle engelledi. Yasak akşam saatlerinde kalktı GELEN AÇIKLAMALAR VE TELEFON TRAFİĞİ YASAĞI KALDIRTTI...
  30. 7.43

Garipoğlu

Trajikomik
  31. 7.43

Türk Usülü Monitör Tamiri :D

Gülmekten yıkıldım. :w00t: YouTube - Türk İşi Monitör Tamiri
  32. 7.43

Wolfenstein 2 [Yardım]

Şu bölümde takılıp kaldım. Oynayanınız varsa ne yapılacağını söyleyebilir mi? :)
  33. 7.43

EPDK Emre'yi çarpmış.

İnternethaber sitesini açtığımda kafam biraz karıştı. ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU Emre ile niye uğraşsın anlamadım. :D Emre'deki fazla elektriği mi alacaklar. :D Emre'nin küfrü Fener'i yine yaktı! haberi - 03 Eylül 2009 Perşembe 22:56
  34. 7.43

Burası Türkiye'de bir yer(miş)

Bu belde hayal bile edemeyeceğiniz bir yer. Amerikan yapımı filmde Türkiye'nin tatil cennetini bakın nasıl gösterdiler. Develerin gezdiği çöller, klasik Arap köyünde görülen tek katlı evler, çadırlar, keçiler ve at arabalarıyla dolup taşan meydan, sokakta yılan oynatan adamlar. 2009...
  35. 7.43

Parçalanmış dosyalar. [Yardım]

Parçalanmış bir dosya indirdim. Rar arşivinden çıkardım. Çıkan dosyalar .001 .002 .003 gibi adlandırılmış. Bu dosyaların içinden yazılımı nasıl çıkarabilirim? HJSplit ile denedim olmadı. Acaba bu dosyaları hangi program ile oluştumuş olabilirler?
  36. 7.43

Çarpışma - Crash (2004)

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 24 Haziran 2005 Imdb en iyi 250 film listesinde 228. sırada. Puanı : 8.0/10 Imdb Beyazperde Olayların (çarpışmaların) ne derecede insanların hayatlarına yön verdiğine dair harika bir film. Bu filmi izledikten sonra daha önce seyrettiğim birçok film...
  37. 7.43

Türkler'in en dost bildiği ülke!

Türk halkının dünyaya bakışı araştıırldı.. En çok tehdit edenler dost ülkeler sıralamasında değişiklikler var. Türkiye'nin dostu ülke sıralamasında Azerbaycan oldu. Yine bu alanda Pakistan'ın ABD'nin gerisinde kalması ilginç bulundu. Türk halkının dış politika algılamalarına göre Türkiye...
  38. 7.43

İzlediğinize pişman olduğunuz filmler.

Bugün konu başlıklarını görünce böyle birşey aklıma geldi. İzlediğinize pişman olduğunuz :bored: , bu mudur yani :confused1: , sadece vakit kaybı :mad: dediğiniz filmleri paylaşalım. Ben başlıyorum. :) I Know Who Killed Me (Katilimi tanıyorum) Atonement (Kefaret) Gerçi...
  39. 7.43

Bir Siteden Gelen Virüs (Yardım)

Arkadaşlar 30-40 saattir masaüstü bilgisayarım açıktı 2 saat önce aşağıdaki virüs uyarısını aldım. Daha sonra da şu uyarıyı. İşin ilginç tarafı virüsün geldiği siteye hiç girmedim. Aynı uyarıyı dizüstü bilgisayarımı açtığımda da aldım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı...
  40. 7.43

Ekran Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar ekran kartı alma gibi bir düşüncem var. Eğer fiyat/performans açısından iyi bir kart bulursam alacağım. Sistemimin özellikleri şunlar: İşlemci: Core 2 Duo E6600 2.40 GHz Anakart: Asus P5B Deluxe Güç Kaynağı: 450 W Anakartımda PCI-E x16 yuvası var. Fakat yeni ekran kartları...