Arama sonuçlarınız

1. 5

İphone 6 16 GB Uzay Girisi 17 Ay Garantili

Aslında bilmediğimden değil acele ile göndermiştim o yüzden,ama teşekkür ederim uyarın için dikkate alıcam.
  2. 5

Bunlar dostum. Ayrıca terbiye sınırları içinde konuşamıyacak arkadaşlar ile polemiğe girmek istemiyorum varsa sorusu olan telefonum orada teşekkürler.
  3. 5

Herkes yerini bilicek o zaman. Öyle herşeye zıplayıp yorum yapmamak gerekir heleki o uslub ile.Ben kimsenin düşüncesine saygısızlık etmedim,fiyat düşüncem budur,uymuyorsa uymaz arkadaş,sokak ağzına gerek yok.Kime ne satacağımıda ben bilirim işsizliğe gerek yok. - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  4. 5

Kardeşim teklifleri gösterebilirim istersen.
  5. 5

Evet sıfır'dan farksız olduğu için böyle. 2.El satış fiyatlarına bakılarak bu fiyat belirlenmiştir. Teşekkür ederim yorumun için. Güncel. Apple resmi sitesi fiyatı: 2.699 Hepsiburada.com: 2.599 Gold:2.689
  6. 5

C[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]ihaz Vodafone'den alınmıştır.Ön ve arkada koruma jiletini vardır jiletinlerin altında en ufak çizik yoktur cihazım değişim cihazıdır sıfır'dan farksızdır en ufak darbe,çizik yoktur.Şarj cihazı ve kulaklığı kutusundan çıkanlardır resimleri mevcut zaten.Samsung...
  7. 5

Buzdolabı soğukluk ayarı.

Ya baktım ama anlamadım arkadaşlar.:( Derecelerin soğukluğu veya sıcaklığı ile bilgi verilmiyor. :( - - - Mesaj Güncellendi - - - Tamamdır buldum sağolun arkadaşlar. :)
  8. 5

Buzdolabı soğukluk ayarı.

Arkadaşlar Merhabalar. Bende Beko b 9478 marka buzdolabım var üzerindeki soğukluk ayarını tutturamıyorum. :) Üst bölme için 2,4,6,8 denilmiş bunların hangisi en soğuk ? Alt buzluk için -24.-22.-20-.18 Denilmiş bunu idrak edebiliyorum fakat üsteki için hangisi en soğuk ? Yardım edermisiniz...
  9. 5

Pc de fazladan fan var.

Artık bırak beni rahat uzanayım toprağa diyor,bence artık zorlama helalleşin uğurla gitsin. :) Muhtemelen donanımsal bir problem olabilir parçalarını kontrol et. Ayrıca 9 senedir kullanmıyorsan içinde örümcek ailesi yuva kurmuş olabilir. :) Onları kovmayı dene.
  10. 5

Note 4 Beni Yaktı ! Acil Yardım..

Ancak şöyle bir şey yapabilirsin Tüketici Haklarına göre bir ürün 3 defa servise giderse ve sorun çözülemesse ürünün geri iadesi veya değişimi söz konusu oluyor.Sony için uğraşmıştım bende uğraşmıştım biraz ürün bedeli 2000 TL ve aşağı ise Tüketici Hakem Heyeti Ürün bedeli 2000 Üzeri 3000'e...
  11. 5

Note 4 Beni Yaktı ! Acil Yardım..

Yıllardır telefon kullanıyorum son 1,5 sene içerisinde 3 telefon değiştirdim İphone 5 sonrasında Sony Xperia Z1 sonrasında İphone 6 aldım. İphone 5'den çok memnundum ama Sony Xperia Z1'i su geçirmezlik özelliğinden dolayı almak istedim kullandım kasmalar oluştu servise gönderdim tamir edildi...
  12. 5

İphone 6 Gene Problem. :(

Teşekkür ederim,randevu alabilirsem götürücem.
  13. 5

Teleservice,hala göndermedim telefonu neden bu kadar kafaya takıyorsanız diyorsanız Üniversite öğrencisiyim kendim çalışarak alıyorum ve çok değer veriyorum haliyle.:(
  14. 5

Teşekkürler öncelikle.Hocam bundan önceki telefonum Sony Xperia Z1'di üst tarafında hasar ile gelmişti.:(
  15. 5

Almıyorlar hocam günlerdir Apple ilede görüştüm Vodafone müşteri hizmetleri ilede görüştüm tek yol servis ve tüketici hakları. - - - Mesaj Güncellendi - - - Koşulsuz 1 hafta iade hakkı internet üzerinden alınan ürünlerde geçerliymiş.Sağolsun İphone 6 yeni hukuk yasalarını öğretiyor.
  16. 5

- - - Mesaj Güncellendi - - - merhaba, cihazı restore edip bir de o şekilde deneyebilir misiniz? umarım servise göndermenize gerek kalmadan probleminiz çözülür. İlgin alakan için çok teşekkür ederim.Lakin telefonu fabrika ayarlarına geri yüklememe rağmen sorun çözülmedi. :(
  17. 5

Hocam çalışmıyor gene aynı,günlerdir Vodafone ile kavga ediyorum geri iade almıyorlar servise gönder diyorlar,servise gönderip rapo alıp tüketici haklarına vereyim diyorum ama olduki çamura yatarlarsa ayıplı ürün değil derse telefonun başına birşey gelirmi diye ürküyorum açıkcası.Daha önce Z1...
  18. 5

Herşey normal,kılıfda kullanmıyorum. :( Telefonu resetlesem yani fabrika ayarlarına dönsem işe yararmı ?
  19. 5

Evet. :( - - - Mesaj Güncellendi - - - Evet hala devam ediyor vodafone'yi aradım servise gönderin diyorlar deli olucam 2 gün oldu alalı o kadar uğraştım ayarlarımı yaptım servise gönder diyorlar böyle saçma şey olabilirmi. :(
  20. 5

Öncelikle iyi akşamlar dün kamera ile ilgili bir konu açmıştım kamera hatalı sanıyordum ama öyle değilmiş:(http://forum.shiftdelete.net/iphone/402876-iphone-6-kamera-problemi.html#post3569117) Şuanki sorunum şu az önce müzik dinlemek için kulaklığı taktım ama kulaklığı...
  21. 5

İphone 6 Kamera Problemi. :(

Çok rahatladım çok teşekkür ederim hepinize.
  22. 5

Peki çok teşekkür ederim. :(
  23. 5

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim.Kamera ayarları ilede ilgili değil malesef. :(
  24. 5

Öncelikle iyi akşamlar.Dün akşam İphone 6 satın aldım fakat kamera'da resimdeki gibi yeşil noktalanma var böyle bir problem söz konusu bugün aldığım vodafone bayisine gittim adam ık mık etti jiletini çıkarmamışsınız bundandır dedi ve ordaki ışıkta böyle bir problem olmuyor ama benim evdeki...
  25. 5

Sony Xperia'cılar bakarmısınız yardıma ihtiyacım var. :(

Malesef detaylı incelememe rağmen kapakların arkasındaki beyazlardan başka herhangi bir beyaz veya kırmızı band yok.Dediğim gibi sadece her kapağın arkasında beyaz döşeme var. :(
  26. 5

Arkadaşlar telefon suya düşmüştü düşerkende kapakları açılmıştı su girmişmidir bilmiyorum ama kartlar ıslanmıştı bende pirince yatırdım kullandım hiç birşey olmamıştı.Servise göndersem garanti dışı diyecekler. :( Arkadaşlar ama sıvı ile alakalı bir durum olsa tuş kilidini açıp kapattığımda...
  27. 5

Öncelikle herkeze iyi akşamlar arkadaşlar Xperia Z1 kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce dokunmatik problemim oluşmaya başladı farklı tuş algılıyor mesajlarda kayma oluyor yani misal H'ye basıyorsam M'yi algılıyor gibi bazen ekran iniyor çıkıyor tuş kilitliyorum açıyorum düzeliyor.Bu sorunun kaynağı...
  28. 5

Sony Xperia Z1,Z2 Kullanıcıları bakarmısınız ? Yardıma ihtiyacım var ?

Öncelikle herkeze iyi akşamlar arkadaşlar Xperia Z1 kullanıyorum yaklaşık 1 ay önce dokunmatik problemim oluşmaya başladı farklı tuş algılıyor mesajlarda kayma oluyor yani misal H'ye basıyorsam M'yi algılıyor gibi bazen ekran iniyor çıkıyor tuş kilitliyorum açıyorum düzeliyor.Bu sorunun kaynağı...
  29. 5

Sony Xperia z1 CM yükleme

Kardeşim belli bir sürümden sonra sanırım yapamıyoruz ben denemedim bilmiyorum ama senin için foruma biraz bakındım burayı incele derim.Ama uygulamadan önce yorumların hepsini mutlaka oku insanlar olumsuz sonuçlarla karşılaştıklarını söylüyorlar...
  30. 5

Vodafone iPhone 6

Maliye bakanı; Otomobil hariç,diğer özel tüketim vergileri için arttırıma gidicek diye okudum belkide bu yüzdendir.
  31. 5

Z1'e Kitkat Yaramadı!

Çıldırma derecesine geldim.Ses ahizeden geliyor onuda geçtim telefon çalarken sessiz çalıyor duyamıyorum telefonu bile kasmalar,resetlemeler yeter Sony yeter!!! Pişman olduğum bu telefonu aldığıma böyle saçma birşey olurmu telefonu kullanamıyoruz.
  32. 5

Sony Z1 KitKat güncellemesi Flastool programı ile ilgili. :(

Elusive ve pRoRat Arkadaşlar teşekkürler güncelledim başarı ile yanlız kabloyu takılı unutmuşum ses tusuna felan basmadım direk güncelledi inş bir sorun çıkmaz. :)
  33. 5

Arkadaşlar netimde problem var tel'den yazıyorum hata hatırladığım kadarıyla conneting bellond diye bir hata olması lazımdı eve geçince tekrar denerim yazarım.Acaba dosyamı eksik diyorum ne dersiniz ? 4.3 yüklemesinde http://i.imgur.com/m8G6Db2.jpg bu resimde 2 dosya var ama benim...
  34. 5

Arkadaşlar http://www.xperiaguide.com/2014/03/19/xperia-z1-14-3-0-681-firmware-kitkat-android-4-4-2-update-rolling/ Sitesinden For Z1 C6903Download C6903_14.3.A.0.681_Generic Fr.ftf [ via XDA user auras76 ]Download C6903_14.3.A.0.681_1276-7941_R4C SingTel SG.ftf [ via XDA user chunlianghere ]...
  35. 5

Galaxy S4 İçin Kitkat Yayınlandı!

Teşekkürler. :)
  36. 5

Galaxy S4 İçin Kitkat Yayınlandı!

Samsung'culara hayırlı olsun.Umarım kısa sürede Z1'e gelir şu KitKat.
  37. 5

Galaxy s4 batarya hızlı bitiyor neden

Büyük ihtimal SanDisk marka sd kart kullanıyorsun bu kartların bazılarında hatalı üretim olmuştu bunun sonucunda çok fazla enerji tükettiği görülmüştür kartını değiştir problemin çözülecektir.
  38. 5

Arkadaşlar Bios Güncelleme.

Güncelledim herhangi bir problem olmadı çok teşekkür ederim yardımın için.Ayrıca diğer arkadaşlarada teşekkür ederim iyi günler...
  39. 5

Arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ederim ilginiz için.Bilgisayarımı alalı 3 yıl oldu sanırım,bios güncellemem ne gibi bir artışı olur veya ne gibi bi düşüş olur şuanki bios'um güncellmi bilgisayar zarar görürmü ? Tekrar teşekkürler... - - - Mesaj Güncellendi - - -
  40. 5

Arkadaşlar Bios ayarlarımı güncellemek istiyorum lakin çok arama yapmama rağmen herhangi bir bilgiye rastlayamadım yardımcı olurmusunuz nasıl güncelleştirebilirim teşekkürler. Pc donanım bilgilerim aşağıdadır... ime of this report: 3/15/2014, 00:17:15 Machine name: .... Operating...
  41. 5

Köpeğiyle evlendi!

Bulmuş yakışıklıyı kaçırırmı. :)
  42. 5

5G Çalışmaları Hız Kazanacak

Şu ülkem bir konuda'da öncü olsun ilerde olsun herşey'de hep arkalardayız.
  43. 5

Xperia z1 kulaklık sorunu

Jak girişine tam oturmadığı zaman veya temassızlık olduğu zaman ses az gelir veya tek bir taraftan gelir veya cızırtı olur. Sana tavsiyem ıslak ince bir bezle içini temizle,zarar vermeden dikkatli bir şekilde,lakin aynı sorun devam ederse garanti yolu gözükücektir cihaza.
  44. 5

Xperia z1 kulaklık sorunu

Bende'de kulaklık kablosu oynadığı zaman ses gidip geliyordu bunun jak girişinden olabileceğini düşündüm suda telefonu yıkadım jak girişine su tuttum düzeldi.Seninde büyük ihtimal jak girişi içinde toz veya bir cisim kaçmış olabilir.İstersen bir dene kapakların kapalı olduğuna dikkat et.
  45. 5

İşte LG G2'nin 4.4(kit kat) de ki performansı

Bir Z1 kullanıcısı olarak gerçekten Lg'yi takdir ettim doğrusu,neymiş herşey sadece donanım'da bitmiyormuş bunu kanıtlamış oldu Lg.Umarım Sony'de KitKat'ı güzel bir şekilde sunar bizimde bu kadar beklediğimize değer inşallah.G2'cilere hayırlı olsun.
  46. 5

Xperia Z2 Elde Çamaşır Yıkayanlar İçin mi?

Bir anımı anlatmak isterim.Kurs'dayken masamda sodam vardı soda döküldü ben direk kitabı aldım elime eyvah kitab gitti dedim o sırada millet kah kah'a attı eee Telefon dediler ? Birşey olmaz dedim kız aldı baktı yapış yapış olmuş dedi gittim yıkadım birşey olmadı.Yani ne olur ne olmaz...
  47. 5

Z1 İçin Kitkat 1 Ay Daha Yok!

Sony güncelleme konusunda illet bir firma Z1'i yaklaşık 5 ay önce vodafone'den satın aldım.Güncellemeler yayınlanıyor ben güncelleme alamıyordum ''LittleMonster '' iyi bilir sağolsun yardımı çok olmuştur.Vodafone ile görüştüm bu sorunun Sony'den kaynaklı olduğunu söylüyor,Sony ile görüşüyorum...
  48. 5

Sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Veya ne kullanıyorsun sen. :)
  49. 5

KitKat dediğimiz güncelleme aylar öncesinden duyurulmuş bir güncelleme,yeni amiral gemileri dahi sunuldu aralarında yeni ürün çıkarmak en önce çıkarmak için kıyasıya bir rekabet var bir işi yapıyorsan ya tam yap ya hiç yapma.Apple ve Htc'yi bu konuda takdir ediyorum.
  50. 5

Eğer bir gün bir ürün sunarsam sonuna kadar müşteri memnuniyeti için elimden geleni yaparım merak etme. :)
  51. 5

Saçmalıyorsun,bu kadar sürede bir yazılımı güncellemek bu kadar zormu aklın alıyormu bunu ? Şuanki Z2'de KitKat yokmu ? Var eeee ? İphone yeni ürünü sunduğu an diğer modellerede işletim sistemini aynı anda sunuyor şu ürünü bu ürünü kullanıyorum diye onu övmem rezilde ederim vezirde. - - - Mesaj...
  52. 5

Samsung ile dalga geçilirdi,Lg ile dalga geçilirdi hepsi güncelleme yayınladı fakat Sony hala sessiz.Bir daha Sony almam...
  53. 5

Xperia z sensor sorunu

Arkadaşlar bendede aynı problem var bendeki model Z1 bu sorun nasıl düzelir ? Ayrıca jiletinsiz kullansam çizilme olurmu ? Yeğenimde s4 var o jiletinsiz kullanıyor çizilme yok.Z1'in ekranıda s4 kadar dayanıklımıdır ? Teşekkürler...
  54. 5

Ekran kartım Fifa 2014 için uygun mu?

Elbetteki.
  55. 5

Ekran kartım Fifa 2014 için uygun mu?

Sistem özelliklerin bu oyunu oynamaya elverişli,bunun yazılımla ilgili olduğu aşikar.Oyun yazılım güncellemesi oda olmassa windows'da düzeltmelere gidersin driver güncelleştirmeleri vs.
  56. 5

Sony Z1'de 14.2.A.1.136 Hazır.

Bende öyle umuyorum bu kadar bekledik,beklediler umarım değer beklediğimize.
  57. 5

Evet. :) Görüntü farkı çok belli oluyor bende,amoled ekrandan bir farkı yok diye bilirim nerdeyse sanırım KitKat biraz gecikicek yada Z2 lansmanı ile sunulur diye tahmin ediyorum. :)
  58. 5

Bende böyle bir problem oluşmadı arkadaşın dediği gibi onarmayı dene. - - - Mesaj Güncellendi - - - Benim seri no : BH905 ile başlıyor şans. :)
  59. 5

Göze çarpan en büyük özellik Ekran için Beyaz dengesi.Ayrıca telefon'da inanılmaz görüntü farkı oluştu,çok net bir biçimde bu anlaşılıyor.Sanırım Xperia Z1 yavaş yavaş özelliklerini gün ışığına çıkarmaya başlıyor. :)
  60. 5

Sony Z1 için 14.2.A.1.136 Güncellemesi hazır.Telefon uptade bölümünde güncellemeyi göstermeyebilir Sony Pc Companion ile deneyebilirsiniz.
  61. 5

Xperia Z2'den 4K Video ve TimeShift Video Tekrar Sızdı

Teşekkürler.
  62. 5

Xperia Z2'den 4K Video ve TimeShift Video Tekrar Sızdı

Arkadaşlar Z1'de gelir sanırım bu özellikler değilmi güncelleme ile ?
  63. 5

Xperia z su testi sonrasi ses performansi sorunu

İnanırmısın bende bugün bunu düşündüm ses performansı ilk günkü gibi değil malesef.
  64. 5

Sony Xperia Z1 Şarj Durumu.

Teşekkürler.
  65. 5

Sony Xperia Z1 Şarj Durumu.

Arkadaşlar Merhabalar.Telefonu alalı 2 ay oldu şarjı çok iyiydi abartısız,şu aralar sıkıntılı olmaya başladı,afedersiniz gece yatarken video açıp yatardım,müzik açıp yatardım bir kaç kere istemeyerekte olsa yarıda çektiğim oldu,acaba bataryada problemmi olmaya başladı ? Ne dersiniz fikriniz...
  66. 5

Böcekler temel protein kaynağı!

Etini bol koy usta. ::dil:
  67. 5

Japonlar bile benzin fiyatlarına inanamadı!

Hak ediyoruz gerçekten,ABD'de petrol fiyatları yükseldi adamlar kontak kapattı tekrar indirdiler fiyatı.Bizde aynı şekilde 1 hafta kontak kapatalım bakın bakalım ne oluyor.Bu ülke batmış insanların haberin yok Winston paket sigaranın maliyeti 1.5 Lira gibi birşey ama gel gelelelim devletimiz bu...
  68. 5

Sony Xperia Z1 Düşme Testi!

Sağlamlık,dayanıklılığın yanı sıra telefonun düşme açısı ve ne şekilde düştüğü önemli örnek 3 metre'den 2 telefonu atalım 1'si ekran üstü diğeri üst taraftan olsun arasında dağlar kadar fark olacaktır.Farkederseniz drop test'lerde 2 telefonu aynı açı ile atarlar fakat telefon düşerken ağırlı ne...
  69. 5

Neden Vodafone kullanıyorsunuz?

Tahahhüt yaptırdılar bu yüzden. :) Red mini kullanıyorum ve sözde 2000 TL'lik en güncel akıllı telofonlardan birini kullanıyorum ama konferans yapamıyorum bunun nedeni sevgili Vodafone. :) Hatrım geçen herkese söylüyorum ve çok kişiyide caydırdım biter bitmezde bende vaz geçicem.Konu ile fazla...
  70. 5

Gta V Bu Sistem Açarmı ??

Bu tür insanları hiç sevmemişimdir,çıkmadığını oda biliyor,sadece sizden bir tahmin istiyor bu kadarmı zormu Allah aşkına ? Dostum i3 min ayarlarda işini az çok görür ama performans bekliyorsan işlemcin seni yarıda bırakıcaktır.
  71. 5

Benzine 12 kuruş zam geldi!

Lpg'nin de bir farkı yok artık 2011'de 1.79'du şuan nerelerde benzine yaklaşıyor boşuna 2000 Liran gitmesin. :)
  72. 5

S4 Camı Kırıldı

Dostum hiç uğraşma bir arkadaşımın İphone 4'ü nün ekranı kırıldı servis senin gibi abartı bir ücret çıkardı oda İnternetten ekran getirttirdi ve takdı sorunsuz bir şekilde kullandı telofonu sattı neler oldu neler Apple bir farkedemedi sen düşün. :)
  73. 5

Samsunspor taraftarından duygulandıran koreografi

Allah rahmet eylesin futbol'cularımıza o zamanlar çok estirirmiş Samsunspor'um ondan sonrada bir türlü toparlanamadı.
  74. 5

Sony Xperia Z1 Pişmanlık...

Manuel olarak güncelledim inş bir sorun çıkmaz,en çok ta garanti dışı kalırmı diye çekiniyorum umarım birşey olmaz.
  75. 5

Arkadaşım yazdıklarımı tam manasıyla idrak et sonra cevapla,o yazılımın ismide Sony update center değil Sony PC Companion senin gibi yanlış bilmektense hiç bilmemeyi tercih ederim. Pc'ye bağladım ama hiç bir şekilde güncelleme alamadım başlığı açtığım konuda bunu belirttim bende dün gece manuel...
  76. 5

Teşekkürler Fatih bey. - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam doğrumu anladım,2 ay oldu telofonu alalı ben cepmerkezine gitsem bu sorunu hallederlermi ? Kanatimce ilgilenmezler servise gidin derler.
  77. 5

Fatih bey ayarların neresinde tam olarak anlatırmısınız ?
  78. 5

Wifi büyük sorundu teşekkürler arkadaşım bilgilendirme için. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Öyle olucak galiba kardeşim. :( - - - Mesaj Güncellendi - - - Yardımın çok teşekkür ederim güncelledim sonunda. :)
  79. 5

Tema konusu,İtunes çok kısıtlama sunuyordu Usb'yi pc'ye taktığım zaman fotoğrafları atmaktan başka birşey yapamıyordumm sadece itunes ile işlem yapabiliyoruz biliyorsunuz.Ama şundan eminimki Apple güncelleme ve arıza durumunda sorunsuz. Arkadaşlar servise vereyim diyorum ama yeni...
  80. 5

İphone'nin şarj sıkıntısı ve stabil olması ama inanırmısınız galiba yavaş yavaş pişman olmaya başladım.Apple'nin güncellemesini özledim 2 aydır güncelleme bekliyorum böyle birşey olamaz.
  81. 5

Vodafone'den aldım hocam sanırım artık vodafone ilgilenmez. :(
  82. 5

Hocam iphone 5 kullanıyordum ilk defa Android kullanıyorum ne yapayım ne tavsiye edersiniz ? Bugüne kadar Android takılır sözlerine çok alıştım ama Snapdragon 800 olan bir telofonda bu kadar takılma olması normalmi sizce ? Android3 sağolsun şimdi 4.3 yükleme calısıyorum oda becerebilirsem inş...
  83. 5

Hocam indirdim içinde sadece tek dosya var http://forum.shiftdelete.net/sony/34...m-yukleme.html (Flashtool Nedir? Nasıl Kullanılır? Flashtool ile Rom Yükleme) Anlatımında yüklemede 2 dosya görünüyor başka bir dosya dahamı indirmem gerekiyor lütfen acil cevap verirseniz sevinirim.
  84. 5

Hocam söylediğiniz siteden http://xperiadownload.cz/index.php/xperiadownload/file/129-z1 şu dosyayı indiriyorum yani C6903_14.2.A.0.290_CE Olanı doğrumu sizce ?
  85. 5

Peki garanti sorunu yaşarmıyım ? Orjinali ile bir fark varmı ?
  86. 5

Arkadaşlar bu telofonu alalı 2 ay oldu veya olmadı sensör sorunu mevcuttu yani telofonla konusurken telofon kulağıma götürdüğümde ekran kapanıyor çektiğimde açılmıyor kilit tuşunada basıyorum ama bir faydası yok ancak karşı taraf telofonu kapattığında ekran geliyor ben telofon kapatamıyordum...
  87. 5

Hangisinin Wifi'si Daha İyi

Xperia Z1 malesef bu konuda hiç ama hiç iyi değil odamın kapısı kapalı mutfakta çekmiyor mesala.Bunun nedenini suya dayanaklı olduğu için wifi,ses,bluetooth konusunda zayıf olduğu söyleniliyor.
  88. 5

Oyun için En iyi ekran karti söylermisiniz Alcamda

Bir yaşıma daha girdim,oyun ile işlemci arasında bağ yokmuş.!!! Ya şaka yapıyorsunuz yada bu işi bilmiyorsunuz.Bilgisayarın beynidir işlemci insan üzerinden örnek vereyim akli dengesi yerinde olmayan bir insan gözü var kulağı var ama düşünemiyor neye yarar ? Hiç bir şeye Pc işlemciside böyle...
  89. 5

Sony Xperia Z 4.3 gelmedi

Sony Ericcson kullandım yıllarca çok iyiydi en son iphone 5 aldım sonra şarj sıkıntısından dolayı Sony'e geçtim Xperia Z1 aldım hiç bir sıkıntısı yok sadece şu güncelleme saçmalığı haricinde vodafone'den aldım ben operatöre göre güncelleme atıyormuş haftalardır güncelleme bekliyorum üretim...
  90. 5

Sony Xperia Z1 Acil yardım arkadaşlar.

Orjinalini nerde bulabilirim arkadaşlar ?
  91. 5

Kardeş müşteri hizmetlerini felan arasak bir işe yaramaz herhalde değilmi ? Mesala vodafone ile anlaşmayı fes etti diyelim bunlar ne olucak ? Bu telefon hiç mi güncellenmicek.Kardeş peki manuel olarak güncellesem her hangi bir değişim felan olurmu garanti dışı auto'dan farkı olurmu bir bilgin...
  92. 5

BH904Q7G0D Çok saçma değilmi nasıl böyle birşey olabilir. :(
  93. 5

Vodafone. :cursing:
  94. 5

Arkadaşlar telofonda birşey farkettim telofonu kapatıyorum açma tusuna basıyorum SONY yazıyor sonra siyah ekran cıkıyor power tusuna basmadıgım sürece siyah ekran kalıyor basılı tutuyorum ondan sonra Sony'nin grafik teması çıkıyor açılıyor bu normalmi ? Ayrıca bana 4.3 gelmedi sebebi yanlıs...
  95. 5

Sony Xperia 4.3 gelmedi

Evet ordada bulmuyor sizce servise felanmı göndereyim bir sorunmu var acaba. :(
  96. 5

Sony Xperia 4.3 gelmedi

Kafayı yicem bana niye gelmiyor arkadaş.
  97. 5

Sony Xperia 4.3 gelmedi

Özür dilerim eklemeyi unutmuşum Z1 için sormuştum.Peki manuel olarak güncellesem bi farmı varmı ? Yani garanti dışı bir problem yaşarmıyım ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Telofonu yeni aldım İphone kullanıyordum bundan önce ios güncellemelerinde böyle bir problem ile karşılaşmadım imei...
  98. 5

Sony Xperia 4.3 gelmedi

Bir an önce gelir umarım teşekkürler arkadaşlar. :(
  99. 5

Sony Xperia 4.3 gelmedi

Arkadaslar sony'nin resmi sitesinde 4.3 yayında diye belirtiyor ama bana herhangi bir güncelleme gelmedi acaba problemmi var. :( ? Teşekkürler.
  100. 5

Sony Xpreia Z1 Su testi ve sorunu. :(

Teşekkürler kardeşim. :(
  101. 5

Çok teşekkürler bu arada su ile bir problem olduğunda kapaklar kapalı ile bu telofon garanti kapsamınamı girer sıvıdan dolayı ?
  102. 5

Öncelikle herkese merhabalar,1 hafta önce Vodafone'den Sony Xperia Z1 aldım bu akşam bi test edelim dedik küçük bir leğenin içine su dolduldurduk test ettik hiç bir sorun yoktu ekranda vs birde sesi deneyim dedim ses'de kısılma ve boğuklaşma var.Sizce bir sorunmu oluştu ? Ayrıca bir sorun...
  103. 5

Arkadaşlar garantili İphone 5'e JB yapsam anlaşılırmı ?

Pilger,hocam bluetooth ile telofonlar arası veri göndermek istiyorum bilgisayardan dahi gönderemiyorum bu canımı çok sıkıyor. :( Bir müzik atıcam usb'yi takmam gerekiyor her taktığımda telofon kendini şarj ediyor bende bunun bataryaya zarar verdiğini düşünüyorum her gün 2,3 kere takıyorum veri...
  104. 5

Yanlış anlaşılıyor ve yanlı cevaplar veriliyor.Sevgili arkadaşlar sormak istediğim şu ben bluetooth,dosyalarımı şifrelemek istiyorum bunun için para vericem Apple'da böyle bir sistem yok tek seçeneğim JB'mi ? Ben buna para vericem ama bunu yasal olarak Store'den alamıyormuyum ? Sorum buydu...
  105. 5

Başlıkta belirttiğim gibi 1.5 aylık bir telofonum var JB'yi araştırdım + yönleri gerçekten çok fazla. :( Ben JB yapsam telofonda aylar sonra bir arıza çıksa telofonu restore felan yapsam garantide anlaşılırmı yardımlarınızı rica ediyorum.
  106. 5

İphone 5 şarj problemim. :(

Telofon 1.5 aylık JB için çok erken sayılmazmı ? Yani şu manada JB yüklenildiği zaman telofon garanti dışı kalıyormuş.
  107. 5

Evet sanırım şarjı çok yiyen etken ekran parlaklığı birde otomatikte deneyim. :(
  108. 5

Teşekkür ederim.
  109. 5

Yani servise göndermeme gerek yok o halde ? Peki 4 ve 4S'e göre şarjı daha dayanıklı deniliyor ben ilk defa İphone kullanıyorum 4 ve 4S'in şarjı kullanımı 2 saat felanmı oluyor o halde ?
  110. 5

Öncelikle herkeze merhabalar 1.5 ay önce Vodafone'den İphone 5 aldım aldığımdan beri şarj problemi ile boğuşuyorum forumda konulara baktım ama benim sorunumla alakalı pek birşey bulamadım.Arkadaşlar sorunum şu %100 şarj'dan itibaren kullanımı 4 saat bekleme süresi 15,20 saat arası sevgili...