Arama sonuçlarınız

1. X

Yeni internet aboneliği (avantaj)

Aşağıdaki Davet kodu yada linkini kullan ikimiz de bir ay fatura ödemeyelim DAVET KODU: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme DAVET LİNKİ: [link]']Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme en...
  2. X

Sizce Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

Aşağıdaki Davet kodu yada linkini kullan ikimiz de bir ay fatura ödemeyelim DAVET KODU: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme yada DAVET LİNKİ: [link]']Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme en...
  3. X

Sizce Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

İnternet bağlatmayı düşünüyorsanız taahhütsüz ve hiçbir kota olmadan turkneti seçebilirsiniz. altyapınız destekliyorsa 100 mbit hızı 75,99 tl ye alabilirsiniz. hatta aşağıdaki kodu ya da linki kullanırsanız bir ay fatura ödemeyeceksiniz. sonrasında size verilecek kod ile başkası başvuru yaparsa...
  4. X

Vodafone mu Türk net Mi ? Tavsiye ..

Bence turknet. hatta şimdi artık en uygun fiyata ve en önemlisi taahhütsüz istediğin zaman aboneliğini kapatabileceğin paket 64 tl. akn yok limmitsiz. 35 mbit hızda kullanıyorum. aynı paketi diğer operatörler 85 ten aşağı vermiyor. aşağıdaki linki yada kodu kullanarak turknete abone olursanız 1...
  5. X

İnternet Bağlatmak İstiyorum

Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan. Kodumla üyelik yaptırana 30 tl havale yapılacak. (hem bir ay fatura ödemeyeceksin hem de 30 tl havale ile kazanacaksın) davet kodu: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme davet linki: Beni referans...
  6. X

TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan. davet kodu: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme davet linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme en güncel kod ve linktir...
  7. X

İnternetten Sipariş

BİMEKS bimeks. bu site ve mağazaları ürünü aldıktan sonra ürün arızalı olursa yada sonradan arızalanırsa muhatap bulamıyorsunuz. örneğin x marka bir ürün aldığınızda -ki benim başıma geldi- aldığınız ürün arızalıysa sizi servislerde süründürüyorlar. x ürününün bağlı olduğu servisi bulup onlarla...
  8. X

Next minix hd black yardım.

Bimeksten almayın da nereden alırsanız alın. ürün arızalı çıkarsa yada arızalanırsa muhatap bulamazsınız.
  9. X

Samsung S3 yine 399 diyor sahtemi

Bimeksten almayın da nereden alırsanız alın. ürün arızalı çıkarsa yada arızalanırsa muhatap bulamazsınız.