Arama sonuçlarınız

1. Tsunmys

Airdrop

Airdrop Nedir? Airdrop, havadan gelen yardım anlamına geliyor. Kripto para dünyasında ise yeni oluşturulan coinlerin bedava olarak dağıtılması anlamında kullanılmaktadır. Peki airdrop nedir? Airdrop; yeni üretilen/üretilecek olan coinlerin kripto para dünyasında tanıtımını yapmak suretiyle...
  2. Tsunmys

L9 Güncelleme

L9 için JB güncellemesi çıkmıştır arkadaşlar. Hayırlısı olsun yüklüyorum şimdi :)
  3. Tsunmys

TTNET Net Plus sorunu

Yaklaşık 2 ay önce yalın adsl netlimitsiz paketine üye oldum ve evime internet bağlandı. Her ay standart 51.9 tl ve vergilerle beraber modem parası gelecek dediler. maksimum 58 lira olduğunu söylediler. İlk ay faturam 44 lira geldi. İkinci ay 89 lira. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğum zaman...
  4. Tsunmys

Benchmark test puanları

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki program ile benchmark testi yapalım ve puanlarimizi paylaşalım. bu sayede kullandığımız romlarin hizlari hakkinda fikir sahibi olabiliriz. Ilk paylaşım benden ; Alman V20N rom ve puan 1154...
  5. Tsunmys

Lg 2.3.4 Avrupa rom

Az once kurdum ve kurcaliyorum tek kelime ile cihaz muthis hizlanmis gercekten. yenilik gordukce paylasacagim sizinle...
  6. Tsunmys

Akbil

Bugün Eminönü'nden vapura binmiş, dışarıda püfür püfür esen rüzgara karşı çayımı yudumlarken vapurda ağır ağır önce Haydarpaşa iskelesine daha sonra da Kadıköy'de ki Eminönü iskelesine yanaştı. Vapurdan indim ve Hasanpaşa'ya yürümemek için Kadıköy Müftülüğünün önündeki duraktan otobüs beklemeye...
  7. Tsunmys

Gelecek Eurovision'a kim katılmalı?

Arkadaşlar bu sene zor bela 4. olabildik. Sizce Norveç'te bizi kim temsil etmeli?
  8. Tsunmys

Uyanık Tamirci

Kriz insana akla gelmeyecek şeyler yaptırıyor: İşte ters giden bir dolandırıcılık planı daha... Müşterisi verilerine kavuştu, tamirci ise hapiste... Dünya çağında milyonlarca insan, ekonomik krizin pençesinde zor günler geçiriyor. Çoğu kişi masraflarını kısmaya ve düşen...
  9. Tsunmys

Yeni Tip Lpg Sistemleri Üzerine (Vogas Plus Dual Sıralı Sistem)

Vogas Plus Dual Sıralı Sistem sitesine aracı olanların ve Lpg taktırmak yada upgrade etmek isteyenlerin bakmasını önemle arz ederim.
  10. Tsunmys

Packard Bell MX67

Elimde Packard Bell MX67 serisi bir notebook var. Fakat notebook sık sık kilitleniyor. Neden olduğunu araştırdım ve ekran kartının (GPU-Z programı ile tabiki ) İşlemci ve Ram hızlarının sebepsiz yere maksimumda çalıştıklarını gördüm. Sıcaklıkta 68 derece civarı (oyun falan oynamadan masa üstünde...
  11. Tsunmys

Windows Update Hatası

Arkadaşlar merhaba, Bilgisayarım da XP Pro SP2 yüklü. Bilgisayarımla Windows Update sitesine girmek istediğim zaman tarayıcı beni (IE 7.0 ve Mozilla Firefox 3.03) www.msn.com sitesine yönlendiriyor. Bilgisayarı update edemiyorum. Bir bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.
  12. Tsunmys

Gıcık olacaksınız ama...

Arkadaşlar http://www.botego.com/ isimli site de Merve'yi tavla diye bir bot yazılımı var. Çok gıcık olacak ama denemenizi tavsiye ederim :D