Arama sonuçlarınız

1. A

Hikayeme Konum Ekleyemiyorum

Merhabalar çektiğim hikayelere hiçbir şekilde konum ekleyemiyorum diğer tüm etkilerde hiç problem yokken konumu seçip ekrana attığı anda kayboluyor ekrandan. Fotoğrafta ki ss'i saniyelik çektim yakalaması zor oldu ekrana konum geldiği anda kaybolup yok oluyor. İnstagramı sildim olmadı telefona...
  2. A

Lenovo İdeapad 510 Oyun Performansı

Arkadaşlar geçen haziran aldığım idepad 510 laptopum var hiçbir problemim yoktu far cry 3 bf 1 gibi oyunları 720p çözünürlük normal ayarlarda kasmadan rahatça oynuyordum fakat laptopu formatladıktan sonra son 3 aydır normal kullanım performansında bir değişiklik yokken oyunlarda sürekli...
  3. A

EarPods

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımda iphone vardı kulaklığı ile müzik dinledim ve sesi gerçekten çok hoşuma gitti o kalitede ses veren bir kulaklık çok aradım fakat bulamamıştım earpods almaya karar verdim fakat merak ettiğim bir nokta var piyasada çakması çok var hepsiburadada MD827TU/A modeli...
  4. A

Asus & AOC Monitör Tavsiye

Arkadaşlar 2. el monitör alıcam fakat kararsız kaldım monitörün biri asus VS228D diğeride aoc e2250swdnk modeli 2 monitörde 21.5 inch 1920x1080p led monitörler fiyatlarıda aynı 250 lira. Benim kafamı karıştıran nokta şudur asusda vga çıkışı var sadece aocde ise hem vga hem dvi çıkışı bu açıdan...
  5. A

Silinen Yer İmlerinin Geri Gelmesi

Arkadaşlar nasıl ve neden olduğunu bilmediğim bi şekilde aşağıya resimde attım yer imlerimde mobil yer işaretleri diye bir klasör çıktı epey oluyor bu geleli yer imine bişey kayıt ettiğimde bu mobil yer işaretlerine atıyor ve sildiğim bir yer imi 2 dk sonra tekrar geliyor chromeyi silip tekrar...
  6. A

Sayfa Yönlendirme Kurtulamadım Bir Türlü

Merhabalar bilgisayarıma daha dün format attım ve bugün başıma bu resmini attığım şey meydana geldi hangi sayfayı açarsam açim otomatik bu sayfaya yönlendiriyor diğer tarayıcımda promlem yok sadece chrome' da oluyor sildim yeniden kurtum ne yaptıysam düzelmedi nasıl çözerim bu problemi ?
  7. A

Kafama Takılan Bir Soru Led Tv' lerdeki Fps Hızı

Merhabalar kafamı hep kurcalamıştır bu konu şöyle izah edicem örneğin bilgisayarımda izlediğim 1080p bir filmi 30 fps ile izliyorsam örnek veriyorum sadece akıcılığı 30 fps olsun aynı filmi arkadaşımın evindeki led tvde izlediğimde fpsde aşırı derece artma var görüntü aşırı derecede akıcı...
  8. A

Garip Bir Problem

Merhabalar tablete bugün ne olduysa durduk yerde wifiyi açtığımda youtube proğramından nete bağlanıyor video felan izleyebiliyorum tivibu cepten kanalları felan izliyorum nete bağlanıyor sıkıntı yok ama ne kendi tarayıcısı ne chromeden nete bağlanmıyor sayfa bulunamadı diyor facebook messengere...
  9. A

Tablet Batarya Ömrü

Merhabalar 2 gün önce telekomun kampanyası olan galaxy tab t110u aldım aldığımda bataryası %50 idi %15 e düşürüp şarja taktım %100 olduğunda şarjdan aldım ilk kez tablet alışım bu batarya ömürleri ne kadardır bilemiyorum ama bana çok çabuk bitiyor gibi geldi ekran parlaklığı %25 civarlarında...
  10. A

CPU Kullanımı %60' ın Altına Düşmüyor

Merhabalar artık çıldırma noktasına geldim hiçbirşey açık değilken daha pc yi açar açmaz işlemci %100 le başlıyor %60 ın altına inmiyor heleki bi oyun açim %100 den aşağı inmiyor işlem yapamaz hale geldim nasıl çözebilirim bu sorunu son 1 aydır yaşıyorum bu sorunu 1 ay öncesine kadar hiçbir...
  11. A

TS1-2 Bölüm Tavsiyesi

Merhabalar ben sözel öğrencisiyim ve ts1-2 puanım max. 350-355 olur diye tahmin ediyorum istediğim bölümlerin taban puanları 400 den başlıyor bana 350 ve civarı puana öğrenci alan sözel bölümleri yazarsanız sevinirim okul bittikten sonra iş imkanı bulabileceğim yerler olursa memnun olurum.
  12. A

Photoshop İki Resmi Birleştirme

Merhabalar ps ile profesyonel anlamda uğraşmıyorum ama altta örneğini attığım resimdeki elimde gösterdiğim iki resmin birleşim noktalarındaki efektlerle doğal bir görünüm kazandırmış resime bu efektleri nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  13. A

Google Hesabım Senkronize Olmuyor

Merhabalar daha dün gece yaşadığım bi aksilik nedeniyle chromeyi sildim tekrar kurdum ve google hesabıma giriş yaptığımda yer imlerim geçmişim temam hepsi yüklendi otomatik fakat bugün pc ye format attım chromu kurdum ve google hesabıma girdiğimde hiçbirşey olmadı ayarlar kısmından herşeyi...
  14. A

Web Sitesindeki Tüm Resimleri İndirme

Merhabalar konunun yeri yanlışsa kusura bakmayın sorunum şudur aşağıda resmini attığım imgur sitesindeki bir kanalın tüm resimlerini indirmem gerekiyor 2-3 bin resim var hepsini elle indirmem mümkün değil bunları otomatik indirmemin bir yolu varmıdır 1-2 tane bu işe yarıyan proğram denedim...
  15. A

Camtasia Problem

Merhabalar uzun süredir ekran videosu çekip düzenleme yaptığım camtasiada ilk defa böyle bir hatayla karşılaştım çözüm bulamadım çektiğim videoyu kayıt ettim ve .camrec formatlı kayıt ettiği videoyu camtasia ile açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilir açabilirim bu videoyu...
  16. A

Video Kayıt Etme Proğramı

Merhaba arkadaşlaş ben video kayıt etmek için camtasia studuo kullanıyorum fakat aşırı derecede kasıyor fps çok düşüyor hem pc oyunlarında hem tarayıcıdan açtığım flash oyunlarında bana hiç kasma yaratmıyacak ve camtasia studuoda yapabildiğim işlemleri yapabilecek bir kayıt proğramı...
  17. A

Facebook Doğum Tarihim Gözükmüyor

Arkadaşlar doğum tarihim geldiği zaman diğer arkadaşlarımın bildiriminde xxxx xxxxx' ın doğum günü bugün diye bir bildirim çıkmıyor bunu nasıl aktif edebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  18. A

Oyunların Kurulu Olduğu Dosyaları Taşımak

Merhaba sorum şudur ki 2010 yılından önce yapılan neredeyse tüm oyunların kurulu olduğu klasörü bir flash veya taşınabilir hdd ile alıp başka bir pc de açmak mümkünken 2010 dan sonra yapılan oyunların nerdeyse %80 inde bu durum mümkün değil bir gta 4 olsun pes2013 olsun bu oyunların kurulu...
  19. A

Shockwawe - Flash Player Problemi

Arkadaşlar pc ye attığım son formattan sonra bir video izlerken tam ekran yapıp tam ekrandna çıkınca tarayıcı donuyor biraz bekleyince flash player yanıt vermiyor diyor bi süre sonra shockwawe çöküyor düzeltmek için bunu tarayıcıyı sürekli görev yöneticisinden kapatıp açmam gerekiyor pc ye bugün...
  20. A

İnternet Download Manager (IDM) Youtube Video İndirme Problemi

Arkadaşlar son 2 haftadır kurtulamadığım bir problemle karşı karşıyayım normalde bir video açtığım zaman bu sayfadaki video dosyasını indir diye bir yazı çıkması gerekirken video oynamaya başlayınca bu sayfadaki müzik dosyasını indir diye bir seçenek çıkıyor ve bana M4A ve MP4 seçenekli 2 tane...
  21. A

720p Video Daraltma

Arkadaşlar şöyle bir problemim var aşağıda ki resimlerde benim istediğim bir filmdeki darlık 1. resimdeki gibidir fakat benim indirdiğim bazı filmlerin darlığı 2. resimdeki gibi yukardan aşağıya olan uzunluk fazla olduğu için görüntü uzuyor ve görüntü bozuluyor 2. resimdeki görüntüyü 1...