Arama sonuçlarınız

1. K /\ /\ N

Hangi MacBook bana daha uygun?

100-150 satırlık C kodu compile edilecek. 10-15 sekme açılacak (Max) Film-dizi Pil ömür önemli, okulda kütüphanede ders çalışacağım. @Hakkı Alkan hocam bu kadar fazla macbook sahibi olmuş sanırım bir sen varsın forumda. --MacBook i5 li alsam diyorum, fansız nasıl olacak diye düşünüyorum...
  2. K /\ /\ N

Bedava/Cüzzi miktarlar ile BTC kazanma mini rehberi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır içinde olduğum bu girişimi sizde açıklamak istiyorum. Bu arada sadece cloud mining ten bahsedeceğim. Birkaç tane cloud mining sitesi var anlatacağım. Cloud mining nedir? Büyük güçlü bir bilgisayar var, bu bilgisayarlar yüksek donanımı ile mining yapmaya...
  3. K /\ /\ N

Dikkat PS Network Haftaya Bakıma Giriyor!

Firmadan gelen açıklamaya göre, yapılacak olan bakım 26 Ekim Çarşamba günü başlayacak olup TSİ 08.30-09.30 saatleri arasında yapılması ön görülüyor. Hatırlayacağnız gibi servis dün sebebi bilinmez bir çöküşe uğramıştı. Çöküşünün sebebi açıklanmamakla birlikte son günlerde artan ve gittikçe...
  4. K /\ /\ N

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oynanış videosu yayımlandı

Dün The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için yeni bir oynanış videosu yayımlandı.Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 28 Ekim 2016 tarihinde piyasada olacak.
  5. K /\ /\ N

Battlefield 1'deki Kolibri Pistol'u Açmanın Yolu

Oldukça ilginç bir tasarıma sahip ve deyim yerindeyse avuç içinize rahatlıkla sığabilecek bir boyutlarda.Bu silahı açabilmek için yapmanız gerekenler, aslında o kadar da zor değil. Öncelikle, Multiplayer modunda 10. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Buna ek olarak, toplamda 150 War Bonds harcaması...
  6. K /\ /\ N

PC ve PS4 için Red Dead Redemption Yolda!

Rockstar'ın Red Dead Redemtion sayesinde Sony ile işbirliğine gittiğini biliyoruz. Ancak bu işbirliği beklediğimizden daha fazlasını getirecek gibi. Bildiğimiz gibi Sony geçtiğmiz günlered PS Now adlı servisini duyrumuştu. Bu servis sayesinde ise PS3 oyunlarının bir çoğu PC de oynanabilecekti...
  7. K /\ /\ N

Casper Excalibur G500 hakkında?!

burada başka sitelerin linklerini sıralamak istemiyorum ama bir sorayım Casper bile beni facebook üzerinden bilgilendiremezken nasıl çıkıyor bu laptop?? Let me google that for you
  8. K /\ /\ N

Üniversite için Notebook/chromebook/2 in 1 tavsiye

Merhaba arkadaşlar kısa ve net yazacağım. Eski laptopum 2007 yılından kalma Toshiba Satellite l305-s5915. Buyrun özellikleri merak edene.http://support.toshiba....886&isFromTOCLink=false Şimdi bu aygıt! yaklaşık 2.490 kg. Taşımak çok zor geliyor. Birde performansı artık yeterli gelmiyor. Oyun...
  9. K /\ /\ N

Google play store da müthiş özellik geliyor!

Arkadaşlar yeni gapps paketi flashladım ve googleplay store sürümü herzaman ki gibi resmi sürümden daha ileri bir sürüm geldi. Yenilikleri ekran videosu ile aldım. Yorumlarınızı bekliyorum :) https://www.youtube.com/watch?v=6gJnqrAqy4g&app=desktop
  10. K /\ /\ N

Yeni uygulamam yayında diğerleri yolda!

Arkadaşlar ilk uygulamamı yayınlamıştım. Kamera ile giriş yapmıştım geliştiriciliğe.. Şimdi ise başka uygulamalar ile karşınızdayım. Biz ygs lys öğrencileri için faydalı bir rehber topluyorum. Şimdilik sadece biyoloji konuları var. Ancak ileride daha başka derslerime ekleyeceğim. 23 biyoloji...
  11. K /\ /\ N

Google wallet ta bekleyen hesabı nasıl iptal ederim

Arkadaşlar 1-2 ay önce googleplay geliştirici hesabı almıştım. Sonra bazı olaylar oldu sayfada gezerken yanlışlıkla gene sipariş verdim. Ama neyseki kartta para yoktu. Keşke 1 olsa.. tam 3 tane gösteriyor wallet sayfasında. Bekleyen siparişler belli sürede kendinden iptal oluyor diye okudum ama...
  12. K /\ /\ N

Fear the Walking Dead’den ilk üç dakika!

The Walking Dead‘in spin-off’u Fear The Walking Dead‘in ilk bölümünden ilk 3 dakikanın videosu paylaşıldı. Başrollerini Kim Dickens, Cliff Curtis, Alycia Debnam Carey, Frank Dillane gibi oyuncuların paylaştığı dizi, 23 Ağustos’ta AMC ekranlarına gelmeye başlayacak. Gale Anne Hurd ve David...
  13. K /\ /\ N

Flash 2. Sezon hakkında ilk video!

https://www.youtube.com/watch?v=K7c8SkKF7Y8
  14. K /\ /\ N

Hayrına hazır kod

Arkadaşlar google play de geliştirici hesabı açtım. Ancak programlamaya bakmadan önce dev. console içeriğini ve admob u keşfetmek amacıyla hazır kod istiyorum. En basitinden galeri, kamera, müzik çalar, basit oyun vs vs herhangi birini yapıp google play de yayına hazır(imzalı yaparsanızda olur...
  15. K /\ /\ N

Dizim Ne Zaman Başlıyor?

Bu yazı belirli aralıklarla güncellenecektir. 4 Eylül – Continuum (4. ve son sezon) 6 Eylül – Lost Girl (5. ve son sezon devamı) 9 Eylül – The League (7. ve son sezon) 9 Eylül – You’re the Worst (2. sezon) 10 Eylül – Longmire (4. sezon) 11 Eylül – Z Nation (2. sezon) 13 Eylül –...
  16. K /\ /\ N

Doctor Who’nun 9. sezon 2. tanıtım videosu geldi!

https://www.youtube.com/watch?v=0csVdLbDMO4 Kaynak
  17. K /\ /\ N

Prison Break Geri Dönüyor, Peki ya Sara da Geri Dönüyor Mu?

2009’da yayın hayatına son veren efsanevi dizi Prison Break 10 bölümlük yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dört başarılı sezonun ardından final yapan dizi, kanalı Fox’un en çok tutulan yapımlarından birisi olma özelliğini taşıyor. Bu durum da bizi Prison Break’ın bir yan dizisinin yapılması...
  18. K /\ /\ N

Kesit Haberler

– Constance Zimmer, Blair Underwood ve Andrew Howard, Marvel’s Agents Of SHIELD’ın 4. sezon kadrosuna katıldılar. – Chris Browning ve Jenna Dewan Tatum, CBS’in yeni dizisi Supergirl’in kadrosuna katıldı. – The Blacklist’ten tanıdığımız Scottie Thompson, 12 Monkeys’in 2. sezonunda rol alacak...
  19. K /\ /\ N

10 GB a kadar oyun tavsiyesi

Transformers war of cybertron Portal serisi Dirt Flatout Ets2 Wot Hd5450 kartım var yukarıdakileri oynadım. Gta istemiyorum. Ama tür olarak savaş aksiyon macera olsun. Zombiler de olmasın :) kotam sınırsız 10 gb a kadar yoksa bildiğiniz bari hd 5450 'im kaldırsın :D - - - Mesaj...
  20. K /\ /\ N

Parker Young, Arrow’un 4. sezon kadrosuna katıldı.

Oyuncu Alex Davis isminde Oliver için çalışacak ve Thea’ya potansitel yeni sevgili olacak bir karakteri canlandıracak. - - - Mesaj Güncellendi - - - Normal spoiler sıkıcı. :D spoiler artık beyaz renkli. Görmek için ctrl + A
  21. K /\ /\ N

2-6 Ağustos 2015 Arası Kablolu Kanallar Reyting Durumları / Yorumları

2 Ağustos Pazar True Detective, bu hafta 2.177 Milyon izleyiciyi ekran karşısına çekmiş. HBO 3. sezona dünden razı. The Last Ship, bu hafta 2.857 Milyon izleyiciyi ekran karşısına çekmiş. İlk sezona nazaran kayıp büyük olsa da TNT’den her an onay haberi gelebilir. Ballers, bu hafta...
  22. K /\ /\ N

1-6 Ağustos 2015 Arası Reyting Durumları

Aquarius, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.3’e yükselmiş. Hannibal, geçen hafta olduğu gibi 0.3’lük bir izlenme ortalaması tutturmuş. 2 Ağustos 2015 Bachelor in Paradise, 2. sezonunu 1.1 reyting, 3.60 milyon izleyici ile açmış. 3 Ağustos 2015 The CW‘nun...
  23. K /\ /\ N

Ünlü oyuncu Ian McShane “Game Of Thrones” kadrosuna katıldı

Dizinin kaçıncı sezonda bittiğini gösteren haberimizi yayınlandıktan sonra şimdide 6. Sezon hakkında bilgiler geldikçe size sunuyoruz. Altın Küre ödüllü ve HBO dizisi Deadwood‘un unutulmaz oyuncusu Ian McShane “Game Of Thrones” kadrosuna katıldı. Usta oyuncu dizinin altıncı sezonunda yer...
  24. K /\ /\ N

Game of Thrones ne zaman bitecek?

İçerikte evreni yerle bir edecek kadar karanlık spoiler enerjisi bulunmaktadır. HBO’nun efsane dizisi Game of Thrones ile ilgili bu zaman kadar bir çok spekülasyon duyduk. Ancak az sonra okuyacaklarınız birinci ağızdan yapılan açıklamalar olacak. HBO Direktörü Michael Lombardo...
  25. K /\ /\ N

Kesit Haberler

– Showtime, geçtiğimiz aylarda yayına koyduğu yeni dizisi Happyish düşük reytingler sebebiyle iptal edildi. – TNT’nin uzun soluklu dizilerinden Rizzoli and Isles, 7. sezon onayını aldı. – Starz, Da Vinci’s Demons’un 3. sezonuyla birlikte sona ereceğini açıkladı. Dizinin 3. sezonu 24...
  26. K /\ /\ N

Game Of Thrones Oyuncuları Nasıl Seçildi?

Game Of Thrones gibi bir dizide "sen çok karizmatiksin gel, senin tipin iyiymiş bu rol sana olur, yakışıklı / güzel olsun yeter!" gibi sebeplerden dolayı rol almanız neredeyse imkansız. Öncelikle yeteneğinizi sergilemeniz gerekiyor ki normali de bu zaten. Audition mantığı da bu sebepler üzerine...
  27. K /\ /\ N

Vikings'in 4. Sezonundan Fragman Geldi!

https://www.youtube.com/watch?v=IARD01_FEq0
  28. K /\ /\ N

Mr. Robot 1. sezon 4. bölüm fragmanı!!

olaylar olaylar ... 3. bölümü izlemeyenler için spoiler içerebilir!! https://www.youtube.com/watch?v=wMh4vuN3xV8
  29. K /\ /\ N

SHERLOCK 2015 Noel Özel Bölümden küçük bir parça !

Aslında 4. Sezona 2016 yılında kavuşacak olsakta aynı 3. Sezonda olduğu gibi 4. Sezon öncesinde de bir özel bölüm yayınlanacak. Yılbaşında yayınlanacak olan özel bölüm önceki yayınlamak özel bölümden biraz farklı.Çünkü bu bölüm günümüzde değil Viktorya Devri’nde (1837-1901) geçecek.Ancak 4...
  30. K /\ /\ N

DOCTOR WHO 9. sezonuyla 19 Eylül’de bizlerle olcak!

Henüz daha çok olmasına rağmen bir de teaserımız var. . https://www.youtube.com/watch?v=fi3nJBlJs48
  31. K /\ /\ N

South Park 2019’a Kadar Ekranda!

Amerikan kablolu kanal Comedy Central, South Park’ın 30 yeni bölümünü satın aldığını açıkladı. Böylece ünlü çizgi-dizi, 304 bölümü garantileyerek en az 2019′ a kadar ekranlarda olacak. İlk TV çıkışını 1997 yılında yapan South Park beş kez Emmy ödülünü kazanmış ve kara mizah çizgi-dizisinin...
  32. K /\ /\ N

The Flash'ın 2. Sezon Çekimlerine Başlandı

The CW'nin sevilen süperkahraman dizisi The Flash'ın ekibi işbaşı yaptı. İşaret fişeği dizinin yapımcısı Andrew Keisberg tarafından Twitter'dan atıldı. The Flash'ın 2. Sezonunda Grant Gustin, Barry Allen/The Flash rolü ile yeniden ekranlara dönecek. Fanları merak içerisinde bırakan sezon...
  33. K /\ /\ N

Forever için üzücü haber

Arkadaşlar bildiğiniz gibi forever 1. Sezon finalini yapmış ardından bize şoke edici bir iptal haberi vermişti. Bunu üzerine dizinin yapımcısı Matt Miller umudumuzu yitirmememiz gerektiğini, hala bi umut dizinin 2. Sezonun çekilebileceğini söylemişti. Ancak son habere göre Warner Bros un fazlaca...
  34. K /\ /\ N

Hannibal sevenlere kötü haber!!!

Kötü haberi dizinin yapımcısı Bryan Fuller Twitter’dan verdi. Kısacası yeni sezon haberi için hala umut olsa da şu anlık dizi hala iptal. Ama bence dizi Ağustos sonuna doğru yeni destekçisini bulur diye düşünüyorum :glare: Kaynak
  35. K /\ /\ N

Kısa kısa haberler

– Danimarka/İsveç ortak yapımı Bron/Broen’in senaristleri Mans Marlind ve Bjorn Stein, Kuzey Kutbu’nda geçecek bir dizi için çalışmalara başladı. Dizi Fransa ve Danimarka ortak yapımı olacak ve Kuzey Kutbu’nda görev yapan bir Fransız madencinin hayatını kaybetmesini konu alacak. – ABC’nin iptal...
  36. K /\ /\ N

Kısa kısa haberler

37. K /\ /\ N

Hannibal için Hala Umut Var!

Hannibal’ın yapımcısı Bryan Fuller verdiği röportajlarda diziyi devam ettirmek istediğini ve istenirse bölüm sayısının 10’a indirebileceğini söyledi. Hatta dördüncü sezon için de tüm fikirleri oluşturmuş. Ona göre dördüncü sezon şimdiye kadar ki en iyi sezon olacakmış. Bu durumda ilk üç sezonun...
  38. K /\ /\ N

Hannibal için Hala Umut Var!

39. K /\ /\ N

Pretty Little Liars 6×06 “No Stone Unturned”--fragman

A’nın kızlara yeni bir sürprizi var! İşte PLL 6×06 fragmanı: https://youtu.be/u7_hDYVnFsw
  40. K /\ /\ N

Fear The Walking Dead’den poster yayınlandı

İsminin geçmeye başladığı ilk günden beri tüm dikkatleri üzerine çeken*Fear The Walking Dead, reklam çalışmalarını hızlandırmış görünüyor.* Spin-off'u olduğu*The Walking Dead'in 5. sezon finalinde kısacık bir videoyla kendini tanıtan*Fear The Walking Dead, uzun süre sessizliğini korumuştu. Ta...
  41. K /\ /\ N

TV’de Bugün – Pazar

True Detective – S02E02 – Nigth Finds You The Last Ship – S02E03 – It’s Not a Rumor Nurse Jackie – S07E12 – I Say a Little Prayer (FİNAL) Happyish – S01E10 – Starring Christopher Hitchens, Philip Larkin (Sezon Finali/Final) Penny Dreadful – S02E09 – And Hell Itself My Only Foe...
  42. K /\ /\ N

19 – 25 Haziran Arası Reyting Durumları / Yorumları

19 Haziran Cuma The Messengers, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. 21 Haziran Pazar A.D.: The Bible Continues, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturarak ilk sezonuna nokta koymuş. İlk sezonu son sezon mu olacak? NBC‘nin kararını bekliyoruz...
  43. K /\ /\ N

FOX, 2015-2016 sezonu programlarının başlangıç tarihlerini açıkladı.

The CW den sonra FOX ta sonbahar programını açıkladı... 20 Eylül Pazar 67. Primetime Emmy Ödülleri 21 Eylül Pazartesi Gotham Minority Report (Y) 22 Eylül Salı Scream Queens (2 saatlik açılış) (Y) 23 Eylül Çarşamba Rosewood (Y) Empire 27 Eylül Pazar Bob’s Burgers The Simpsons Brooklyn 99 Family...
  44. K /\ /\ N

Showtime’dan yeni bir korku dizisi: THE Stand!

Ünlü yazar Stephen King’in THE STAND (Mahşer) adlı romanından uyarlanması planlanan yapım, mini dizi olarak ekranlara gelecek. 8 bölüm olarak düşünülüyor. Anlaşılırsa Warner Bross ve CBC ortaklığıyla gerçekleştirilecek. Daha önce 1994 yılında ABC’de mini dizi olarak gösterilmiş; Marvel çizgi...
  45. K /\ /\ N

TV’de Bugün – Perşembe

The Astronaut Wives Club – S01E02 – Protocol Between – S01E06 – War (Sezon Finali/Final Beauty and the Beast – S03E03 – Bob & Carol & Vincent & Cat Wayward Pines – S01E06 – Choices Aquarius – S01E06 – A Whiter Shade of Pale Complications – S01E03 – Onset Under the Dome – S03E01...
  46. K /\ /\ N

The CW 2015/2016 sonbahar yayın tarihi açıklandı!

Ülkemizde gençlerin sevgilisi, orta yaş grubunun tercih sebebi dizilerin kanalı The CW 2015/2016 sezonunda yayınlayacağı dizilerin bölüm sayısını, sonbaharda başlayacak dizilerin yayın tarihleri açıklandı. Geleneği bozmayan The CW bu yıl da bütün dizilerini Ekim ayında yayınlayacak. Dizilerin...
  47. K /\ /\ N

Arka Sokaklar'ın final kararı sosyal medyayı salladı

Kanal D'nin dokuz sezondur devam eden, 376 bölüm boyunca büyük bir ilgiyle izlenen, fenomen dizisi "Arka Sokaklar" 26 Haziran Cuma akşamı son kez ekrana geliyor. Yapımını Erler Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge...
  48. K /\ /\ N

Konseyde çıkan ilk isim belli oldu

Survivor All Star'da dört kişi kalan Gönüllüler takımından elenmek üzere ismi çıkan Hilmicem ve Hasan oldu. SurvivorAll Star'ın Kıbrıs'taki finaline çok az kala Gönüllüler takımından ilk elenecek isimler belli oldu. Dört kişi kalan Gönüllüler takımı, iki kişi olan Ünlüler takımı karşısında...
  49. K /\ /\ N

Mr. Robot 2. Sezon olacak mı?

Bugün başlayacak olan dizinin ilk bölümü birkaç hafta önce online olarak yayınlanmış ve hem izleyicilerin, hem de eleştirmenlerin büyük beğenisini kazanmıştı. 2. sezonun kaç bölüm süreceği belli değil ama en az 10 bölüm süreceği kesinmiş. Kaynak
  50. K /\ /\ N

Mr. Robot 2. Sezon olacak mı?

51. K /\ /\ N

The Walking Dead 6.sezon fragmanı ve posterleri!

Zombi dizileri arasında açık ara en çok izlenme oranına sahip olan The Walking Dead'den 6. sezon posteri yayınlandı! AMC'nin San Diego'daki Comic Con için yayınlandığı posterde Rick ve Morgan'ı ön saflarda görüyoruz. Daryl ve diğerleri ise geri plandalar. Yeni sezonla ilgili henüz çok fazla...
  52. K /\ /\ N

Heroes reborn dan bilgiler!

Arkadaşlar 2006 yılında serüvenine başlayan ve 2010 yılında final yapan efsanevi heroes dizisinin reborn versionu 24 eylülde izleyici karşısına çıkmayı planlıyor. Ancak şimdilik elimizdekiler sınırlı sayıda. Yazımızı ileriki günlerde yeni teaser larla doldurmak ümidiyle iyi seyirler.. Yeni...
  53. K /\ /\ N

NBC, HANNIBAL’ı 3 sezonun ardından iptal etti.

Planlarda bir değişiklik olmazsa 3. sezonun kalan bölümleri yayınlanmaya devam edecek. Kaynak Güncelleme (24 Haziran) İptal haberiyle yürekleri dağlayan Hannibal'dan küçük de olsa bir umut var... Evet, iddialı dizi NBC ekranlarında yakın zamanda sonlanacak ve kanala 4...
  54. K /\ /\ N

Game of Thrones'ta En Üzücü Ölüm Kimin?

Prestijli popüler kültür yayın organı Entertainment Weekly, anket gibi anketle karşımızda! Oyuncularına ve hayranlarına acımadan, her sezon en az bir sansasyonel ölümle saçımızı başımızı yoldurtan efsane dizi Game of Thrones'un en yıkıcı, en üzücü ölümü kimin sorusunun cevabının arandığı anketin...
  55. K /\ /\ N

Sakatlığı nüksedince yere yığıldı kaldı

Survivor Allstar'ın 20 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanan ödül oyununda Hakan'la karşılaşan Turabi, oyunu kazandıktan sonra kendisini acılar içinde yere bıraktı. Video ve kaynak için tıklayın
  56. K /\ /\ N

Game of Thrones Sezon Finalinden Cersei Sahnelerinin Ayrıntıları

Ardı ardına izleyici rekorları, sansasyonel açıklamalar, büyük sürpriz bozanlar ve de neredeyse 1 senelik ara derken, efsane dizi Game of Thrones daha çok konuşulacağa benziyor! Sezonun son bölümünde, High Sparrow tarafından "Utanç Yürüyüşü" ile cezalandırılan ve dakikalar boyunca çıplak bir...
  57. K /\ /\ N

Dizi iptal/devam kararını sorun cevaplayalım.

Arkadaşlar hangi diziye iptal kararı çıkmış hangi diziye devam kararı çıkmış bunları öğrenmek için artık ayrı ayrı konu açmaya gerek yok. Bunun gibi konuları tek bir başlık altında toplamak için bu konuyu açıyorum. Eğer moderatör arkadaşlarım uygun görürlerse de konuyu sabitleyebilirler...
  58. K /\ /\ N

Spotify beta sürümü yayında!

Android için spotify ın 3.1 beta sürümü yayında, apk imzası spotify a ait olduğundan güncellemeleri alırsınız diyor ama daha emin değilim. Tasarım olarak player kısmı güncellenmiş ve daha hoş bir görünüm kazanmış. Apk dosyasına buradan ulaşabilirsiniz...
  59. K /\ /\ N

12 – 18 Haziran Arası Reyting Durumları / Yorumları

12 Haziran Cuma The Messengers, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. 14 Haziran Pazar A.D.: The Bible Continues, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. American Odyssey, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.5’e yükselmiş...
  60. K /\ /\ N

Fear The Walking Dead’den Teaserlar ve Bilgiler

https://www.youtube.com/watch?v=1ihtpGoYcok Buradaki konuya bakarak dahada detaylı bilgi alabilirsiniz. Özetle açıklamak gerekirse Walking Dead havasında olmayacağı daha çok Walking Dead in telltale ın yapımcılığını üstlendiği platform oyunlarında ki 400 day's I andırdığını söylemeliyim...
  61. K /\ /\ N

Bu hafta TV de neler var?

Aslında bütün sıkıcı filmleri dolu dolu yazardım ama sırf sizin için içindekilerinden en izlenebilir olanları seçtim buyrun: ₺₺₺Cuma₺₺₺ Siyah Giyen Adamlar 2 19 Haziran Cuma 19.45 Kanaltürk Çakallarla Dans 19 Haziran Cuma 21.30 TV2 Gerçeğin...
  62. K /\ /\ N

Arrow'un 4. Sezonundan İpuçları!

Oliver yine mi mutluluğu bulamıyor? CW kanalının beğenilen süper kahraman dizilerinden Arrow'un üçüncü sezon sonunda Oliver ile Felicity mutluluğa yelken açmıştı. Sezonlardır süregelen düşmanlarla savaştan yorgun düşen ve son olarak Ra's Al Ghul ile olan karşılamasından sonra süper kahraman...
  63. K /\ /\ N

Game of Thrones'un Sezon Finali Korsan İndirilme Rekoru Kırdı!

Son bölümü izlemediyseniz lütfen okumayın! Game of Thrones'un çokça eleştirilen 5. sezonu rekor kırmaya devam ediyor! Sezon finali bölümü 8.11 milyon izleyiciyle dizi tarihindeki izlenme rekorunu kırmıştı! Dünyayı ve haliyle internet alemini sallayan 5. sezonu ve çok konuşulan son 3...
  64. K /\ /\ N

Mr. Robot — Tanıtım

Aman dikkat Spoiler içerir :D MRrobot:~ # kimlik_bilgileri MRrobot:~ # türü_suç, drama MRrobot:~ # yapımcı_sam esmail MRrobot:~ # sezon_bölüm sayısı_1 sezon, 10 bölüm MRrobot:~ # yayın_tarih_aralığı_24 haziran 2015 — devam ediyor MRrobot:~ # bölüm_süresi_kırk beş dakika...
  65. K /\ /\ N

ABC, 2015-2016 sezonu programlarının başlangıç tarihlerini açıkladı!

Yeni dizilerin konularına ve oyuncu detaylarına buradan, fragmanlarına da şuradan bakabilirsiniz. 14 Eylül Pazartesi: Dancing with the Stars 21 Eylül Pazartesi: Castle 22 Eylül Salı: The Muppets (Y) Fresh Off the Boats 23 Eylül Çarşamba: The Middle The Goldbergs Modern Family black-ish Nashville...
  66. K /\ /\ N

The Punisher bulundu!

Beyazperdede The Wolf of Wall Street ile Fury filmlerinden ve küçük ekranda da The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Jon Bernthal, Daredevil'in kadrosuna katıldı! Oyuncu, 2016 yılında 2. sezonuyla Netflix'e geri dönecek olan Marvel'ın süper kahraman dizisi Daredevil'de The Punisher...
  67. K /\ /\ N

Dave Erickson ile Fear the Walking Dead Üzerine — Röportaj

Hollywood Reporter, AMC’nin popüler dizisi The Walking Dead‘in kendisi gibi popüler olacağa benzeyen uzantısı (spinoff) Fear the Walking Dead hakkında yürütücüsü Dave Erickson ile bir röportaj yapmış. Biz de içeriği sizin için sitemize aktardık. AMC’nin demesiyle Fear the Walking Dead tam olarak...
  68. K /\ /\ N

The Flash — Sezon Finalinden Minik Sürprizler

The Flash, dolu dolu 23 bölüm izleterek seyircilerinin sevgisini ve saygısını kazanmayı başardı. Sezon boyu takipçilerine teori üzerine teori kurdurtarak beklentilerimizi de aştı. Daha şimdiden heyecanla 2. sezonu beklemeye başladık. Elbette ki sezon boyunca birçok sürpriz yumurta paylaşılmıştır...
  69. K /\ /\ N

Acun Ilıcalı'dan sürpriz Survivor kararı

Survivor All Star yarışması artık TV8'de haftada 6 gün yayınlanacak. Sizce bunun nedeni ne olabilir? İlgili video ve kaynak için tıklayın.
  70. K /\ /\ N

FOREVER’ı kurtarma çalışmalarına katkıda bulunmak istemez misiniz?

ABC’nin aldığı kötü karar hem hayranlar hem de Netflix, TNT veya Hulu için büyük bir kazanç olabilir. ForeverBildiğiniz gibi ABC’nin kötü reytingler elde eden ama diğer taraftan büyük bir hayran kitlesi olan yeni dizisi Forever iptal edilmişti. Hayranlar büyük baskıları sayesinde diziyi 13...
  71. K /\ /\ N

2014-2015 Reytinglerinde En’ler

Arkadaşlar bugün yeni bir "kapsamlı" bir konu ile tekrar karşınızdayım. Allah uzun ömür verirse bu konuyu her sene bir kere açmayı düşünüyorum inşallah. Bu konunun özellikle yeni bir diziye başlamak isteyenler için faydalı olacağını düşünüyorum. Amacım bu yıldan itibaren her yıl bu konulardan...
  72. K /\ /\ N

Grup Vitamin, Dada Dandinista'ya konuk oluyor

Okan Bayülgen'in talk show'u Dada Dandinista'ya bu hafta Grup Vitamin konuk olacak. Bir döneme damgasını vuran ve İsmail 2 ile muhteşem bir geri dönüş yapan Grup Vitamin, izleyicilere eğlenceli bir gece yaşatacak. Star Tv ekranlarının eğlenceli talk show'u Dada Dandinista, izleyenlerine keyifli...
  73. K /\ /\ N

Survivor All Star yeni bölümde Gönüllüler takımı gergin

Tv 8'in heyecan dolu yarışması Survivor All Star 58. bölümüyle bu akşam izleyicileri yine koltuklarına kitleyecek. Sahra'nın adaya vedasından sonra Gönüllüler takımında gerginlik yeniden artmaya başlayacak. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlarda fırtınalar estiren Survivor All Star izleyicileri...
  74. K /\ /\ N

19 Mayıs 2015 Salı Reyting Durumları

The Flash, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.4’lük izlenme oranı ile ilk sezonuna nokta koymuş. iZombie, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.7’ye yükselmiş. The Voice, geçen haftaya göre 0.7’lik bir artış kaydederek 2.9’luk izlenme oranı ile 8. sezonuna nokta...
  75. K /\ /\ N

Survivor'da büyük buluşma

Survivor Allstar'ın 19 Mayıs yayınlanan bölümünde Hakan, uzun süredir konuşmayı düşündüğü Turabi'nin yanına gitti ve bakın ne oldu? İlgi video ve kaynak için tıklayın
  76. K /\ /\ N

17 Mayıs 2015 Pazar Reyting Durumları

Dünkü reyting durumlarına bir göz atalım... The Simpsons, geçen hafta olduğu gibi 1.2’lik bir izlenme oranı tutturarak 26. sezonuna nokta koymuş. Brooklyn Nine-Nine, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayıp 1.1’e düşerek 2. sezonuna nokta koymuş. Family Guy, 2 hafta önce yayınlanan...
  77. K /\ /\ N

Konseyde çıkan ilk isim belli oldu!!!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yarışmasında gün geçtikçe sona doğru yaklaşılıyor. Bu haftaki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kaybetti. Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetti. Gönüllüler arasında yapılan oylama sonucu...
  78. K /\ /\ N

Survivor'da haftanın en ilginç olayı!!!

Survivor Allstar'ın 17 Mayıs akşamı yayınlanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, bir gün önceki ödül oyununda yaşanan ilginç bir diyaloğu yarışmacılarla paylaştı. Video ve kaynak için
  79. K /\ /\ N

50 Cent'in yapımcılığı üstlendiği ve rol aldığı dizi...

50 Cent'in yapımcılığını üstlendiği ve rol aldığı dizi Power, CNBC-e ekranlarına geliyor. Varoşlardan Manhattan'a yükselen uyuşturucu taciri James "Ghost" St. Patrick'in hikayesini anlatan dizinin başrollerinde Omari Hardwick, Lela Loren, Naturi Naughton gibi isimler yer alıyor. Bir...
  80. K /\ /\ N

15 Mayıs 2015 Cuma reyting listesi

Evet arkadaşlar bugün 17 Mayıs olmasına rağmen her gün için reyting listesi paylaşmaya özen göstereceğime söz vermiştim. Dün biraz hastaydım. O yüzden çok aktif olamadım... Dünkü reyting listesinide günün ilerleyen saatlerinde paylaşacağım. Grimm, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış...
  81. K /\ /\ N

Survivor'dan ayrılan Nadya'dan sert açıklama!!!

Survivor'dan elenen Nadya Zagli, adada yaşadıklarını anlattı. İşte en çok Hasan ve Sahra konusunda zorlandığını söyleyen Nadya'nın açıklamaları... İlgili video ve kaynak için : -tıklayın-
  82. K /\ /\ N

14 Mayıs 2015 Perşembe günü yabancı dizi reyting durumu

Günlük yabancı dizi reyting durumu konularımız devam ediyor... Ancak daha önceki yazılarımda paylaştığım reyting yazılarında, bazılarımızın daha önce göremediği rakamlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Kısaca size şöyle açıklayayım: Belirli bir yaş grubu içerisindeki insanların(bu yaş grubu tam...
  83. K /\ /\ N

Bu hafta TV'de neler var?

Evet arkadaşlar bugün daha farklı bir konu hakkında bilgi paylaşacağım. Bugünden itibaren her cuma veya cumartesi günleri sizlere en izlenebilir tv filmleriyle buluşturmaya çalışacağım. Şimdiden iyi seyirler dilerim... Cehennem Melekleri 15 Mayıs Cuma 19.50 Kanaltürk Rocky 3 15 Mayıs Cuma...
  84. K /\ /\ N

Arrow ve The Flash'ın merakla beklenen kardeş dizisi!

CW kanalının yeni sezon ataklarından biri olan DC's Legends of Tomorrow, ilk fragmanıyla görücüye çıktı. Arrow ve The Flash'ın spin-off'u olarak beklentiyi yüksekte tutan dizi, süper kahramanlar evrenine doymak isteyenleri mutlu edecek gibi görünüyor! Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg...
  85. K /\ /\ N

CBS 2015-2016 sezonu yeni dizi fragmanları.

Geçen bahsettiğim konuda ABC'nin 10 yeni dizi fragmanına yer vermiştik. (link) Şimdide CBS tv yayın kuruluşu 2015-2016 sezonu içinde çıkacak 5 yeni dizisinin fragmanlarını yayınladı. Supergirl https://youtu.be/Lm46-envrHo Limitless https://youtu.be/yAZpdTR1mTY Code Black...
  86. K /\ /\ N

Jon Snow akşam yemeğine gelirse ne olur?

Game of Thrones izleyenler bilir Jon Snow 'u. Peki akşam yemeğine ünlü şovmen Seth Myers' e konuk olursa ne olur? Cevabı aşağıdaki videoda. İyi seyirler www.youtube.com/watch?v=BabsgCQhpu4
  87. K /\ /\ N

Acun Ilıcalı ve Survivor'la ilgili şok iddia!!!

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Tahir Sarıkaya, Survivor All Star ve Acun Ilıcalı hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı. Ünlü televizyoncu ve program yapımcısı Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star yarışmasından memnun olmadığına değinen Tahir Sarıkaya...
  88. K /\ /\ N

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Son 10 yılın en iyilerinin savaştığı Survivor All Star'a bu hafta Gönüllüler takımından Nadya veda etti. Survivor All Star'ın son yapılan konseyinde ismi yazılan yarışmacı Sahra olmuştu. Dün akşam yayınlanan bölümde ise sms oylaması sonucunda Gönüllüler takımından Hasan birinci oldu. Hasan...
  89. K /\ /\ N

Sherlock 4. Sezonuyla Ne Zaman Geri Dönecek?

Sherlock 4. Sezon ile ilgili ilk bilgiler!!! BBC'nin en sevilen dizilerinden Sherlock 1 yılı aşkın süre önce 3. sezon finaliyle ekranlardan çekilmişti. Döndü, dönecek derken, 4. sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında hep havada kalan söylentiler nihayet bir sona ulaştı; ancak tam olarak...
  90. K /\ /\ N

ABC 2015-2016 yeni dizi fragmanları

Arkadaşlar önceki yazılarımda iptal kararı verilen 3 diziden bahsetmiştim. Özellikle "Forever" hayranlarını şoke eden bu karar üzerine ABC, 2015-2016 yılında yayınlanacak olan yeni dizilerinin fragmanlarını yayınladı. Aşağıdaki 10 adet dizi fragmanı bulunmakta. İyi seyirler.... The Catch...
  91. K /\ /\ N

Seksenler 156. Bölüme sürpriz konuk!!

TRT 1'in en çok izlenen dizilerinden Seksenler 156. bölüm fragmanı yayınlandı. Dönem dizisi Seksenler yeni bölümüne bu kez Türkiye'nin İmparator'u İbrahim Tatlıses konuk olacak. Ekranların uzun soluklu dizilerinden Seksenler yeni bölümüyle perşembe akşamlarına renk katmaya devam edecek. Rasim...
  92. K /\ /\ N

ABC ' den şok iptal kararı!!!

ABC, FOREVER’ı ve CRISTELA’yı ilk, RESURRECTION’ı ikinci sezonunun ardından iptal etti. Evet arkadaşlar Forever ın 2. Sezonu maalesef iptal edilmiş.
  93. K /\ /\ N

Hangi yabancı dizi nekadar izlendi?

12 Mayıs 2015 Salı Reyting Durumları / Yorumları Eskiler 2 bölüm üst üste yayınlanan Agents of SHIELD, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 1.3’lük bir izlenme oranı ile 2. sezonuna nokta koymuş. Yeni ABC dizisi Quantico, şimdiden eyvah demeye başladı. NCIS, geçen haftaya göre...
  94. K /\ /\ N

Survivor yenilgisi sonu oldu

Fox ekranlarında yayınlanan 'Sesi Çok Güzel' yarışması, TV8'de yayınlanan Survivor All Star'ın karşısında direnemedi ve reyting savaşına yenildi. Yarışma, yayından kaldırılıyor. İlgili video için tıklayın...
  95. K /\ /\ N

Survivor yenilgisi sonu oldu

96. K /\ /\ N

Survivor'da gergin anlar

Survivor All Star'da gergin anlar Hakan ve Berna birbirine girdi. Ödül oyununu kaybettikten sonra sessizliğin hüküm sürdüğü Ünlüler takımında gece yarısı büyük bir gerginlik yaşandı. İlgili video için tıklayın...
  97. K /\ /\ N

Survivor'da gergin anlar

98. K /\ /\ N

Haftalık güncel TV reyting listesi (ilk 10)

Sıra Program Kanal Rating Share İzleyici 1. Paramparça % 8,38 % 20,93 6,51 Milyon 2. Karagül % 8,23 % 21,04 6,39 Milyon 3. Survivor All Star % 8,01 % 20,79 6,22 Milyon 4. Kurtlar Vadisi Pusu % 7,42 % 20,73 5,77 Milyon 5. Aşk Yeniden % 7,42 % 18,18 5,77 Milyon 6. Kaderimin...
  99. K /\ /\ N

Güncel radyo frekansları.

87.5 Delta FM Bölgesel Karışık Müzik 87.7 Ntv Spor Radyo Yerel Spor 88.0 Radyo İstanbul Bölgesel Karışık Müzik 88.2 TRT Radyo 3 Ulusal Yabancı Müzik 88.4 Lalegül FM Yerel Karışık Müzik 88.6 İstanbul FM Bölgesel Yerli Müzik 88.8 Burç FM Ulusal Kültür,Karışık Müzik 89.0 Joy Türk FM Ulusal...
  100. K /\ /\ N

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarını darmadağın etti

"Survivor'da kim elendi?" sorusunun yanıtı bu hafta belli olacak. Survivor All Star mücadelesi her geçen gün zorlaşırken Acun Ilıcalı'nın açıkladığı yeni kural yarışmacıları çok etti. Survivor'da dün akşam oynanan ödül oyununda neler yaşandı? Survivor All Star'ın dün ekrana gelen bölümünde...
  101. K /\ /\ N

Chromebook tavsiyesi

Arkadaşlar chromebook almayı düşünüyorum. Fiyatları uygun olduğu için sınırlama yok. Birde yurt içinden almak istiyorum varsa eğer. Çok zorunlu olarak yer dışından alırım. Teşekkürler...
  102. K /\ /\ N

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm

Arkadaşlar dizinin 21. Dakikasında gitarla başlayan bir şarkı var. Söz yok. Şöyle diyim. Lip camın kenarında oturup telefondaki resimlere bakarken çalıyor. Teşekkürler.....
  103. K /\ /\ N

Yurtdışından tablet almak (3gsiz)

Ebay amazon vs. Tavsiye ettiğiniz başka sitelerden Nexus 9 tada nvidia shield tablet almayı düşünüyorum. 3g gereksiz pahalı ve açtırması BTK vs vs çok uğraştırıyor bana göre.. Sorum şu hangi siteden daha ucuza ve güvenli alabilirim. Ayrıca deneyimlerinizi yazarsanız ayrıca tavsiyede fena olmaz...
  104. K /\ /\ N

Vücut için tıraş makinesi önerisi

Arkadaşlar boyun aşağısı için traş makinesi önerilerinizi bekliyorum. Fiyat 100 altında olursa çok güzel olur. Ben araştırmamda braun cruzer 6-5 body veya philips bodygroom u buldum. Hangisi tavsiye eder yada başka ne önerirsiniz.
  105. K /\ /\ N

Kulaküstü kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar bir iki kulaklık arasında kaldım ve 80-90-100 TL bandında tavsiyede alabilirim. Birde sdn ekibi ve moderatör lere sesleneyim. Bu konuyu uygun yere taşırsanız çok mutlu olurum. Ben bulamadım valla açacak yer :D...
  106. K /\ /\ N

SDN' DE çalışmak...

Arkadaşlar meslek seçimi konusunda çok kararsız günlerimden birini yaşıyorum. Aklımda sdn de donanım editörlüğü tıp mekatronik mühendisliği var. Ders başarılıyım konusunda çok şükür eksik yok fazlası var diyebilirim. (yani nazar değmesin hep taktir hep okul ilk 2-3-4 üncülüğüyle bitirdim hep...
  107. K /\ /\ N

Limit sorum var!!

http://hizliresim.com/k1MQkv 5. Soruyu çözüm ünü atarsınız acaba :) Limit sorusu da
  108. K /\ /\ N

Garanti belgesi yırtıldı

Arkadaşlar benim philips kulaklığın kulak kısmına koyduğum yerin tasındaki kumaş ile kenarındaki siyah sunş deriden ayrıldı. Sadece içten yapıştırılabilir olduğunu gördüm ama sorun şu ki garanti belgesinin en ön tarafındaki sağ alt kısmın imza kısmının bayası yırtılmış sizce kabul ederlermi. -...
  109. K /\ /\ N

İpad mi yoksa tab s mi

mümkün olduğunca fazla kişiye sormak istedim. Sizden istediğim hangisini alırdınız ve birde sebebini yazarsanız bana çok yararınız dokunur. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
  110. K /\ /\ N

S4 Mini Son sürüm cwm yüklememek

Arkadaşlar s4 mini stocrom telefona custom rom yüklerken son sürüm cwm yüklememek ne gibi sonuçlar doğurur. Ayrıca status 6 ve 7 hataları neden çıkar?
  111. K /\ /\ N

Siz telefondan nasıl müzik dinliyorsunuz

Arkadaşlar siz telefondan internetten nasıl indiriyorsunuz yada dinliyorsunuz. Ben açıkçası spotify ve deezer ın süresini doldurdum. Hazırda süresiz olan ücretsiz tubemate uygulamasını kullanıyorum. Sizinde önerilerinizi almak istedim. Ayrıca premiumlara çözümü olanlarda anlatabilirlerde...
  112. K /\ /\ N

S4 Mini Rom Yüklerken Hata Oldu

Arkadaşlar cm11 kurarken installition aborted status 7 hatası aldım. Sonra gerekli işlemleri yaptım şimdide status 6 hatası alıyorum. Çok ama çok acil yardım edin - - - Mesaj Güncellendi - - - Lütfen ya telefonun başın da eellerim titriyorrrr
  113. K /\ /\ N

Rom yüklerken oldu acillllll

114. K /\ /\ N

Cyanogenmod için bootloader nasıl olmalı?

Arkadaşlar cyanogen mod kurmak için daha önce hiç ellemediğim bootloader kilidini açmalımıyım.
  115. K /\ /\ N

Recovery modda açılacağına boş ekran açılıyor.

Arkadaşlar telefon s4 mini 9190 Rom manager yükledim. Cwm yükledim. Cihaz listede yoktu unsupported device a tıkladım 3.x+ ya tıkladım. Neyse yükledim 5.x.x.x versiyonunu. Sonra recovery modda çalıştır dedim ancak tam recovery ekran yerine hafif kahverengi olan boş bir ekran çıkıyor. Neyapmam...
  116. K /\ /\ N

Cyanogenmod rom türleri

Arkadaşlar cyanogenmod sitesinde teledonuma ilkez rom bakarken sağ da rom türleri vardı. Stabil dışında release candidate-snapshot-milestone-experiments ve nightly sürümleri var. Bana bunları açıklarmısınız. En yüksek pil ve performans için. ( her nekadar zıt terimler olsada verim verimdir)...
  117. K /\ /\ N

Filmlerin süresi gittikçe uzuyor mu ?

Arkadaşlar bu son çıkan transformers ile fark ettimki artk filmler 3 saate kadar çıkıyor bence bunlar artmaya devam eder. Sizce uzunluklarının artması iyimi kötümü ayrıca bu sınır önümüzdeki seneler içinde kaça kadar çıkar?
  118. K /\ /\ N

S4 mini cwm ve cm (9190)

Atkadaşlar telefon s4 mini 9190 rootlu 4.2.2 stock rom. Rom manager ile cwm yüklemek istiyorum. Bulamadım tama neyse enaltta unsupported device var zaten desteklmiyo kısında nasıl yükleyeceksem artık. Telefınu root ederken kingo kullandım yani rootlarken cwm yüklemediğime eminim. Yardımcı...
  119. K /\ /\ N

S4 mini root sorunu

ingo root ile rootladım. Ancak biraz kullandım şöyle bir iki saat. Sonra bir kere bakayım şu supersu ya dedim ""yüklenmiş SU Kodlaması yok ve SuperSu bunu yükleyemedi."" Hatası alıyorum. Ayrıca cihazın durumu özel gözükmekte vede yazılım güncelleme yapmaya çalıştığımda cihazınız modifiye edilmiş...
  120. K /\ /\ N

S4 mini root sorunu

121. K /\ /\ N

S4 mini 9190 için root

S4 mini 9190 için root yapmak isityorum. Konu var ancak telefonu bu moda al falan uğraşmak istemedim. Kingo root vb. Gibi programları deneyen var ise bana söyleyebilirmi. Yada başka tavsiyeler iniz neler.
  122. K /\ /\ N

Google play hatası

aynı paylaşılan kullanıcı kimliğini kullanan diğer uygulamalarla uyumlu değil Hatası alıyorum. Hiç veri kaybetmeden bunu nasıl aşabilirim. Başka eposta ile denedim olmadı. Yardım edin lütfen. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yardım eden yok mu?
  123. K /\ /\ N

Tasker konusunda yardimci olabilecek

Arkadaşlar tasker uygulamasında sygic navigasyon program ını açtıpımda gps açılacak uygulama kapadığında ise gps kapanacak. Ne yapaman gerektiğini bana anlatırmısınız.
  124. K /\ /\ N

Değerli parçalar bunyn neresinde ?

Arkadaşlar yeni telefon alamam üzere , oruçlu olduğum için canım sıkıldı bende bişeyler parçalama hislerimizinde gittim. Herneyse arkadaşlar telefon türkcell t10 yani huawei u8110. Titreşimotorundan tutun içindrki altınına kadar nasıl alabilir im. Nerelerde bu parçalar lütfen yardım edin. Ayrıca...
  125. K /\ /\ N

Campet hakkındaki görüşleriniz

Arkadaşlar campet yeni yeni reklamlara girmeye başladı. Ancak sizce bu nekadar sağlıklı olur fiyat artarmı ve eskisini bizlere aratırmı ne edersiniz? http://campetsise.com/#Campet_Nedir
  126. K /\ /\ N

S4 mini için güncelleme desteği

Arkadaşlar s4 mini 9190 modeli hala 4.4 almadı. Android L almasınıda istiyorum ama sizinde görüşlerinizide almak istedim. Sizce android L güncellemesini s4 mini alırmı. Ayrıca 9190 için kitkat kullanan var mı acaba.çünkü haziranda alacak dediler sorun bendemi yoksa:hammer:
  127. K /\ /\ N

Max. 800 tl ye toplama pc

Arkadaşlar max 800 tl ye pc toplamak istiyorum ama sadece ekran kartı olarak bunu seçtim. Watchdog hediye ettiği için :mrgreen:. Ayrıca sadece kasa olacak monitör vs. Dahil değil teşekkürler...
  128. K /\ /\ N

Ppsspp için uygulamalar ariyorum

Arkadaşlar ppsspp için özellikle patapon 3 arıyorum. Yada bildiğiniz güvenilir bir sitede olabilir. Ayrıca önerilerinizide beklerim.
  129. K /\ /\ N

Windosw ce 5.0 için sygic

arkadaşlar elimde cartel traveller cnp3500 adı altında bir gps im var. bunu içine sygic yükleyeceğim ama linkleri bulamıyorum lütfen yardım edin.
  130. K /\ /\ N

Sygic uygulamasını gps e yüklemek

Arkadaşlar bende "windows" işletim sistemli bir navigasyon cihazı var. Bunun içine emülatör ile veya başka bir yöntem ile sygic uygulamasını yükleme olasılığım varmı acaba?
  131. K /\ /\ N

S4 mini aldım sorularınızı beklerim

Arkadaşlar sorularınızı beklerim.
  132. K /\ /\ N

S4 mini sorunu

arkadaşlar daha 1 ay önce beyaz 8 gb lık bir s4 mini aldım. telefon gayet güzel ancak tek sıkıntısı var. "pil". telefon doluyor 100 de 100 e kadar. çıkarıyorum. yüzde 98 e düşüyor hemen. ayrıca telefonda daha çok oyun (clash of clans) oynayan birisiyim. ama aşırı hiç kaçmam. şöyle söyliyim...
  133. K /\ /\ N

Samsung s4 mşnş hakkında

Arkadaşlar sorum kısa ve net. Cihazımda geliltirici modunu açtım. Sayfa animasyonlarını ve arka planda çalışan uygulama sayısını sıfırla seçeneklerini yaptım. Ama diğer open gs mesela onlar performansa ciddi katkıda buluburmu ayrıca başka işeyarayan bir şeyler varmıdır. Teşekkür ederim.
  134. K /\ /\ N

Turbobit in premium hesabını benimle paylaşabilecek olan var mı.

Turbobit in premium hesabını benimle paylaşabilecek olan var mı. Biraz zor olsada istedim işte. Sadece 313mb lık bir dosya için gerekiyor. Bedeva bir şekilde indirince dosya eksik çıktı tek çözümü premiummuş. Teşekkürler. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yardım yok mu arkadaşlar.
  135. K /\ /\ N

Sonunda alıyorum :)

Arkadaşlar şuan 1100 tl biriktirmiş bulunmakta olup şu ana kadar açtığım telefon konusu 5-6 civarındadır. Ama artık hepsi geride kaldı. Neyse ben 3-4 telefon arasındayım son kez size danışayım dedim. Xperia sp htc one mini nokia lumia 925 eğer iyi ise one x veya moto g artık alıyorum ya...
  136. K /\ /\ N

Metro 2033 ve 2034 ten başka kitap önerileriniz

Metro 2033 ve 2034 ten başka kitap önerileriniz var mı acaba. Yani o türden. Teması dünyanın yok olması fln zorlu değil. Yani fantastik bilim kurgu fln . Ayrıca metro 2034 ten sonra nezaman kitap çıkacak. Devamı yani. Teşekkürler.
  137. K /\ /\ N

Moto g vs xperia sp vs nexus 4

Arkadaşlar fiyap performans ürünü müzik ekran ve kamera için telefon arıyorum. Kafama takılanlardan biri xperia sp nin tft ekranı. Farklı açılardan bakınca renkler farklılaşıyormu. Ekran kötümü. Ayrıca spnin bencmarkı 20.000 e dayanmış. Antutubenchmarkın 4.0 dan itibaren. Acaba gerçek mi. Moto g...
  138. K /\ /\ N

Antutu bencmark skorları

Arkadaşlar sizce 2000 puan antutuda çok mu acaba. Bunlar xperia sp ve nexus 4. Tavsiyelerinizide bekliyorum.
  139. K /\ /\ N

Cyanogen mod , lg optimus ve saf andrid hakkında sorular.

Arkadaşlar lg optimus g ye saf android kurduğumuzda güncellemeler kimin tarafından gelir. Direk google mı yoksa cyanogen mod tarafından mı yada gelirmi :). Yani lg optimus g nexus gibi güncelleme alırmı bu yöntemle. Cevaplarınızı bekkliyorum.
  140. K /\ /\ N

S4 zoom ile bu yapılabilirmi????

Arkadaşlar hani bazı fotoğraf makineleri ile daha çok bir otoyolu deklanşör hızı ile oynayarak resim çekip , araba ışıklarıda bir ışık hüzmesi gibi görünüyor ya işte o sizce s4 zoom ile yapılabilir mi ?
  141. K /\ /\ N

Ne yaptıysam olmuyor

Arkadaşlar ben kaan. Lise 2. Sınıf öğrencisiyim. Ve 8.sınıf ta aldığım puan dolayısı ile liseyi 4sene boyunca %100 burslu olarak kazandım. Bunu size nedenmi söylüyorum. Çünkü sınıf birincisi olduğum halde ( söylemek zorundayım ama kendimle övünmeyi asla sevmem. ) bana telefon alınmıyor...
  142. K /\ /\ N

Avea telefon kampanyaları hakkında sorularım???

Arkadaşlar ben avea dan faturalı hat üzerine kampanyalı cihaz alacağım ama mesela s4 mini 36 ay taahhütle 1 tl ve yanında da 4. Grup tarifeler için gibisinden şeyler yazıyor. Anlamadım gitti. Aşağıdaki cihazların yanına bir de 5c yi koydum ama çok pahalıya patlar bana. Ayrıca ben paet...
  143. K /\ /\ N

Htc one mini kullannalar ve başka tavsiyesi olan varmıdır????

Arkadaşlar htc one mini ağustos -eylül gibi çıktı ve almayı düşünüyorum. Ancak nokia 925 s4 mini ve xperia sp ile arasında kaldım. Çok oyun oynamam ama oynadımmı iyi oyun oynarım. Müziğe çok fazla önemveririm. Gürültülü ortamlarda arabada her yerde müzik dinlerim. Ekran kalitesinin hepsi zaten...
  144. K /\ /\ N

Kulaklik tavsiyesi

Arkadaşlar uygun başlık bulamadım. Ancak aşağıdaki üç kulaklık arasında kaldım. Tablette çok oyun , müzik ve dizi\film izleyen biriyim. Tavdiyelerinizi bekliyorum. Ben açıkçası onell the band yanimavi siyahlıda kaldı aklım ama size sormadan etmedim. (Yani ortadaki link tedek nde kaldım)...
  145. K /\ /\ N

Telefon tavsiyeleriniz???

Arkadaşlar bana göre müzik , kamera, performans(android için geçerlidir.), pil ve çözünürlük önemli sizce aşağıdaki telefonlardan hangisini almalıyım. Nokia lumia 920-925 Htc one mini Lg nexus 4 Samsung galaxy s4 veya s4 mini Casper VIA A6108 Sony xperia TX veya başka sony alternatifiniz...
  146. K /\ /\ N

Nokia Lumia 920 vs 925

Arkadaşlar benim için pil kamera ve müzik önemli sizce hangisini almalıyım.
  147. K /\ /\ N

İphone 5c şaşırtan fiyata acaba gerçek midir?

Arkadaşlar çok bir şey söylemek istemiyorum ama bi ara 5c almak istiyorudum ve hala devam ediyoror bu iteğim ama şunu sprmak isterim aşağıdaki sitedeki fiyat sizce gerçekmidir. http://www.bizdeuygun.com/Apple-iPhone-5C_124884.html#2
  148. K /\ /\ N

Htc one vs nokia lumia 1020 vs lg g2 vs samsung galaxy s4

Arkadaşlar bana kamera navigasyonu ekran kalitesi ve pili giden olsun. Zaten akıllı telfonlarda biliyorum 1-1.5 günü geçmez ama dayansın işte. NOT!: Arkadaşlar bu açtığım 2 veya 3 üncü konu telefon hakkında. İnşAllah olmaz bundan sonra. Çünkü hepsi arasından bunları seçtim. Bir de bir sorum...
  149. K /\ /\ N

Nokia lumia 1020 vs htc one x+

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Kamerası , performansı iyi olsun ekranı iyiolsun ve müzik kalitesi iyi olsun. Kasma donma olmasın. Yani bem çok zorlamyan birisiyim ama çok fazla takılmasın işte. Tek bir tercih yazarsanız benim için daha kolay olur. :) Teşekkürler. - - - Mesaj Güncellendi - -...
  150. K /\ /\ N

Recovery my files version 4.9.4.1343

Arkadaşlar bana bu program ve sürümün lisance keyi lazım. Ama çalışması gerek çok acil lazım. Teşekkürler.
  151. K /\ /\ N

Meslek seçimi için önemli !!!!!

Arkadaşlar malum artık son a doğru yaklaşmaya başlıyoruz. Benim için mesleğin daha çok mekanik ve elektronik bir şeyler üretmek istediğimi söylemek isterim. Zaten dilden kaçış yok. Dil bilmek zorunlu oldu artık. Ama demek istediğim yani daha çok robotlar üzerinde çalışmak giyilebilir robot...
  152. K /\ /\ N

İşte GTA V’in ilk 7 dakikası!

Arkadaşlar oyun güzele benziyor. :) Çok özür dileyerekten size sadece link verebilirim. Çünkü bunu tabletten yazıyorum. Oyun hakkında yorumlarımızı ve düşüncelerimizi hep birlikte paylaşalım. http://leadergamer.com.tr/iste-gta-vin-ilk-7-dakikasi-50005.html
  153. K /\ /\ N

Dosya aktarımında kopyalamak için izin istemelisiniz hatası

arkadaşlar bilgisayarın hardiskiyle ilgili bi sorun vardı çözülve sonra yedekleri tek tek hdd me kopyalıyordum. önemli bi klasörüm vardı. ilk onu alayım dedim. kopyala yapıştır dedim ilk olarak şifrelenmesini engelleyen birşey var yine şifrelenmesiz olarak kopyalansınmı diyor sonra biraz...
  154. K /\ /\ N

3b yazicilar ve 3b ürünleri hakkinda

Arkadaşlar bu sabah aklıma geldi 3d yazıcılar ama fiyatı insanın canını sıkacak derecede bende tekrar kafa yordum ve şu kendin tasarlayıpta tasarımını gönderdiğin ve sonra sana çıktısını gönderdikleri olaya takıldı aklım. ben aslında 3d çizim yapdım ve hiç program bilmiyorum. bana nasıl 3d çizim...
  155. K /\ /\ N

Audiden elektrikli bisiklet.

Arkadaşlar gördüm ama hiç bu kadar güzelini görmedim. Tabletten yazıyorum resim ekleyemedim size direk adresi vereyim. http://www.e-bisiklet-dunyasi.com/audi-worthersee/
  156. K /\ /\ N

Elektrikli bisiklet yapmak

Arkadaşlar hepimiz yazın yazlıkçıların şu meşhur 3 tekerlekli arkasında kocaman sepetiolan bisikletler.... Ben onlara elektrik motoru takmayı düşünüyorum. Sizce nasıl yaparım parçaları nerden alırım istanbuldan ve ne kadara patlar. Şimdiden teşekkürler. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yok mu...
  157. K /\ /\ N

Max. 1200 tl toplama pc

arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi ben max. 1200 tl ye pc toplamak istiyorum. (vatan computer aracılığıyla tabi ki) ama şöyle bir problem var bana en az 3 yıl oyunları ultra zaten olmazda ort. 2 yıl high kalanını zaten medium a razıyız :) ayrıca bende kasa var ama sizin verdiğiniz...
  158. K /\ /\ N

Nokia Lumia 1020 hakkında görüşleriniz.

Arkadaşlar buradan sizlere bu telefonu almak için araştırma yapan kişilere yardımcı olmak adına telefona dair + ları ve - leri öncelikle sizce değil ikincil olarak sizce olsun yani birincil tercihimiz objektif bakış açısı. Bu arada be de bunu düşünüyorum. Ama galaxy s4 htc one ve nokia lumia...
  159. K /\ /\ N

Toshiba taşınabilir hard disk sorunu

Arkadaşlar dün toshiba taşınabilir hard disk almıştım. Bilgisayara ilk kez taktığımda sorun olmadı. Ancak ikinci kere gaktığımda sadece hard disk çalıştı ama bilgisayarda çıkmadı. Lütfen yardım edin. - - - Mesaj Güncellendi - - - Arkadaşalar lütfen acil lazım bilgilerinize. - - - Mesaj...
  160. K /\ /\ N

OS X'ten Windows'a transfer

OS X'in uygulamaları hızla çalıştırmanıza izin veren LaunchPad'i, kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Aynı işleve Windows'ta da sahip olmak isterseniz, iyi bir seçeneğiniz var. WinLaunch'u yükledikten sonra onu şu kısayollardan biriyle çalışacak hale getirmeniz mümkün: Farenizi ekranın belirli...
  161. K /\ /\ N

iOS 7'de beklenmeyen sürpriz

Tüm yazılımlar gibi, iOS'un da beta testi hararetle devam ediyor. Apple, iOS 7 için büyük bir sürpriz yaparak, yeni bir beta testi aşamasına daha geçeceklerini duyurdu. Bu, beşinci beta anlamına geliyor. Apple, iOS 7'nin beta testlerini şimdiye dek dört ayrı test olarak yürütüyordu. Bunların...
  162. K /\ /\ N

Bildiğiniz espiriler ve soğuk espiriler :)

Bildiğiniz espiriler ve soğuk espirilerin yazın da espiri dağarcığımız gelişsin.
  163. K /\ /\ N

Minecraft ios

Arkadaşlar minecraft ın son ios sürümüyle yeni dünya yaratırken seed diye bir boşluk var oraya ne yazmalıyız. - - - Mesaj Güncellendi - - - Lütfen yardım edin arkadaşlar.
  164. K /\ /\ N

GTA 5 hangi aletlere çıkıyor

Arkadaşlar gta 5 hangi konsollara çıkacak bilginiz yada yapılan açıklamalar var mı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ayrıca pc yede çıkacakmı
  165. K /\ /\ N

Bosh ve cannondale işbirliğiyle bisiklet!!!

http://bildirgec.org/yazi/bosch-ve-cannondale-dan-elektrikli/ Yorumlarınızı bekliyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ama ilkbaharda satışa çıkacakmış.
  166. K /\ /\ N

Samsungun bir tableti vardı ama internette bulamadım yardım lütfen.

Arkadaşlar samsungun bir tableti vardı hem telefon hem tablet bana ürünün adını ve özelliklerini ve tavsiye ediyorsanı neden etmiyorsanız neden yazarmısınız.
  167. K /\ /\ N

En iyi axe i sen seç!

En iyi axe i sen seç! - - - Mesaj Güncellendi - - - Herkes en az birkere kullanmıştır bence.
  168. K /\ /\ N

İ-doser gerçekmi sizce?

Arkadaşlar 2-3 yıldır idoseri takip ediyorum ama size sormadan edemedim sizce gerçekmi ve neden şimdiden sağolun.
  169. K /\ /\ N

Yardım lütfen

Arkadaşlar ipad im de hazırlık profilleri başlığı altında bir profil var ve 13 gün sonra süresi dolacak yazıyor profilin adı ise OK IN HOUSE. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yok mu arkadaşlar lütfen.
  170. K /\ /\ N

Sizce saat nasil ?

Arkadaşlar bu saati almayı planlıyorum yorumlarınızı bekliyorum. http://www.konyalisaat.com.tr/urun/casio-sgw-400hd-1b/ Casio-sgw400hd-1b
  171. K /\ /\ N

Nexus 5 hakkinda sorular......

Arkadaşlar ben açıkçası htc one dan nexus 5 e (Galiba adı öyle olacak ) yöneldim. Sizce bilinen genel özellikleri ve çıkış tarihi hakkında bilgilerinizi paylaşın lütfen.
  172. K /\ /\ N

HTC One vs HTC Butterfly S

Hangisi her açıdan daha iyi. Çünkü ben oyun kamera müzik ses kalitesi ve yüksekliği ekran kalitesi ne önem veriyorum ayrıca pilin daha çok dayanmasıda benim için önemli.
  173. K /\ /\ N

Teknosada indirimli bilgisayar

Arkadaşlar bunu teknosada gördüm %45 indirmişler fiyatı sizce nasıl alınabilirmi. Metro laslight fifa veya pes için falan. http://www.teknosa.com/urunler/125032528/asus-s46cb-wx019h-ultrabook
  174. K /\ /\ N

En sevdiğin menü

Burgerking den mcdonalds ve kfc deki en sevdiğiniz menüler yani her marka fastfood olur.
  175. K /\ /\ N

Ios 7 sorunlarimiz ve sorularimiz

Arkadaşlar bundan sonra İOS 7 hakkında sorunlarımızı ve sorularımızı burda yayınlamadan önce bensize sorayım. Benim bi ipad 2 im var buna sorunsuz bir şekilde yeni iosu yüklemek isterim riski veya uygulamalarımı vs. gibi şeyleri kaybetme riskim varmı ama öncelikle yükleyebilirmiyim. Ayrıca ipad...
  176. K /\ /\ N

Ghost rider

Arkadaşlar ghost rider 1 veya 2 nci filmlerinnin bilgisayara oyununu varsa linkini atabilirmisiniz acaba. (Emülatörsüz olursa iyi olır valla)
  177. K /\ /\ N

Windows başlatılıyorda takıldı

Arkadaşlar toshiba marka 3 senelik bir laptopa sahibim. Biligisayarı kapattım ertesigün bi çatım windows onarımı ve normal başlat die iki seçenek çıktı onarımı seçtim sonra finish dedim bil. Kapandı sonra bi açtım windows başlatılıyorda takıldı şuan yardım edin( sistem win 7)
  178. K /\ /\ N

Iron Man devamı

Arkadaşlar biliyorsunuzdur ki iron man serisinin şimdilik 3 filmi var. Bunun daha kaç tane filmi çıkar bilen varsa söyleyesin. Bence en az 3 tane daha çıkar. Çünkü mandarinle kapışması , yüzüklerin babasıyla ilişkisi ve iron man ikideki hammer endüstrisindeki adamın dönüşü diye sıraladım ama...
  179. K /\ /\ N

ACİL! İphone 5 klavye sorunu

İphone 5te bildiğiniz gibi en sola gittiğinizde arama ekrana çıkıyor da..... ancak klavye k tuşu sırasının alt tarafları yok aynı durum app storeda uygulama indirirken şifre istediğinde oluyor acil yardımlarınız lazım
  180. K /\ /\ N

Bilgisayar tavsiyesi istiyorum

Bana 1000-1200 civarı beni 2-3 yıl oyunları full veya bir altı ayarlarda götürücek bilgisayar lazım. Öncelikli tercihim asus.
  181. K /\ /\ N

League of legends'in ios sürümü var mı?

Arkadaşlar burdan LOL hayranlarına sesleniyorum bu oyunun ios versiyonu olan oyunu varmı. İnt te görmüştüm hemen soriim dedim.
  182. K /\ /\ N

Gamepad tavsiyesi

sadece 80 tl civari olmasi ergonomikve tum oyunlari oynayabilecegim bir konsol lagzim
  183. K /\ /\ N

Htc one fiyati hakkinda

Arkadaşlar htc one nın bildiğiniz ve "güncel tutmak ve güvendiğiniz bir kaynak" olması şartıyla bildiğiniz fiyatları herhafta veya iki haftada bir güncellerseniz çok memnun olurum.
  184. K /\ /\ N

İpad fifa 13 hakkında

Arkadaşlar sadece gs var fb ve bjk için dosya fln yükleyebilirmiyiz itools üzerinden sizce bu olurmu şimdiden teşekkürler
  185. K /\ /\ N

Htc One AT&T hakkında?

Arladaşlar demin gördüm az daha ölüyodum. http://www.att.com/shop/wireless/devices/htc/one-32gb-glacial-silver.html#fbid=vdO9nVdIRT0 Bunlar türkiyeyede gelebiliyormu acaba?
  186. K /\ /\ N

Htc için kamera güncelleştirmeleri

Arkadaşlar demin haberde gördüm ve beni çok sarmadı çünkü şöyle yazıyordu:"htc nin kamera güncelleşirmesi ile kamera daha iyi oldu" fln. Arkadaşlar bir kameranın daha iyi olması için donımsal özelliklerini değiştirmek gerekmiyiormu bir beni bilgilendirirmisiniz. ???
  187. K /\ /\ N

Iron man 3

Arkadaşlar imdb demin gördüm film 18 nisanda yani zellandada ve londrada gösterime girmiş bu ülkelredeki web sitelerden filmi izleyebilirmiyiz? http://www.imdb.com/title/tt1300854/releaseinfo?ref_=tt_dt_dt
  188. K /\ /\ N

İpad veya diğer tabletler için ekran koruyucuları

Arkadaşlar bende bir tablet sahibiyim ancak temizlediğimde çizikler beni korkutmaya başladı. Daha sonra ekran koruyucusu aldım. Taktığımda tozların ekran koruyucusunun altına yapıştığını gördüm bu tozları çıkarmak için bir yöntem varmı acaba. Ben sadece koli bandından bir parça alıp yapıştır-çek...
  189. K /\ /\ N

Diyelim ki apple battı

Diyelimki apple battı ipadler iphone lar n olur merakettim arkadaşlar.
  190. K /\ /\ N

Htc ultrapixel hakkında sorular

Arkadaşlar one ile en çok karşılaştırılan (kamerası ile) nokia lumia 920 oluyor ancak lumia kaç mp onu bilmiyorum size ne yalan söyleyeyim ancak one nın kamera özelliklerine baktığım zaman 4 mp olduğunu gördüğümde şok oldum ancak yanında ultra pixel gibi bişey yazıyordu araştırdım ama saçmasapan...
  191. K /\ /\ N

İnternetten nasıl maç keyfi oluyor valla yardım edin

Arkadaşlar malum bu gün gs real var bir fenerli olarak uefada formasında ay yıldızımız olan hertakımı desteklemek görevim ancak lig tv dsmart veya şifreli kanalları( arasıra ntv spor vs. ) internetten izleyebileceğim veya bir ğrogram varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
  192. K /\ /\ N

Telefon almak için yardim

Ben açıkçası htc one ,one x+,one x ve nexus arasında kaldım yada 1000 tl civarı android kapasitif ekranlı en az 4 inçlik ekranlı ortalama 4 ,4.5 mp li bir telefon arıyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim - - - Mesaj Güncellendi - - - Cevap yok mu
  193. K /\ /\ N

Ipad wifi modeli 3g li yapmak için yardim

Arkadaşlar internette gezinirken gözüme ipad 2 3 signal flex cable diye bişey gördüm benim tabletinde 3 g si yok bunu benimkine takıp arka kapağını değiştirsem olabilirmi http://www.alibaba.com/product-gs/457432852/wholesale_for_Apple_ipad_3G_antenna.html?s=p Gibi bişey
  194. K /\ /\ N

Ipad 2 için whatsapp varmi

Arkadaşlar de bir ipad 2 kullanıcısıyım ve ipad e yüklemek istiyorum bir tane 2.1 android telefon ve ipad ise 6.1.2 versiyon jb siz. yapabilirmiyim acaba bu işi. - - - Mesaj Güncellendi - - - belki telefon işe yara diye yazdım:) - - - Mesaj Güncellendi - - - cevap veren yokmu arkadaşlar
  195. K /\ /\ N

App store iade sorunu yardım lütfen

Arkadaşlar dün itunes programı üzerinden iade talebimi gerçekleştirdim bugün ise bir mail adım daha sonra ne yapmalıyım.
  196. K /\ /\ N

Marmara Denizi'nde 7 veya 7.5 büyüklüğünde deprem bekleniyor

Bursa’da konuşan Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) Afet Yönetim Uzmanı Fumio Kaneko, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde Marmara Denizi’nde 7-7,5 büyüklüğünde deprem beklediklerini söyledi. 2006’dan beri Kandilli Rasathanesi’nde Marmara Depremi’ni...
  197. K /\ /\ N

Bitiremediğiniz oyunlar yani sinir olduğunuz bilgisayar oyunları

Valla bilmem - - - Mesaj Güncellendi - - - Okadar oyun oynamadım
  198. K /\ /\ N

Kaç kere takım değiştirdiniz

Beyler tuttuğunuz takımı ve kaç kere değiştirdiğinizi yazın yahu:) - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben ezelden beri. FB
  199. K /\ /\ N

Itunes gift card generator yükleyen varsa yardim lütfen

Arkadaşlar ben baya bir zamandır bu generatorü yüklemeye çalışsamda olmadı genellikle fileice diye bir site açılıyor açılmasına da survey istiyor tamam hadi onuda öğe denetleme seçeneğinden yokeysek de olmuyor bu generatoru yükleyen varsa bana 25 veya 50$ lık şifrelerden özel mesaj olrak...
  200. K /\ /\ N

Masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum yardim lütfen!

Merhaba arkadaşlar sizin yorumlarınız sayesinde bende bu siteye katılacağımı düşündüm çünkü verdiğim kararların %90ı burdan %10 ise arkadaşlardan alıyorum. Bana 2000-2100 tl arası oyun masaüstüsü toplayabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Ama bana klavye mouse ve monitor lazim...