Arama sonuçlarınız

1. R

Nfs the run onlinesi hala açikmi bilen varmi ?

Arkadaşlar nfs the run standart edition online cd key satın alıcağım cok sevdiğim bir oyun yıl 2014 ama onlinesi hala açıkmı bunun hakkında bilgi almak istiyorum teşşekkürler
  2. R

Windows 8.1 Ram yok İşemci yok sorunu Yardım

Arkadaşlar ilk defa böyle bir sorunlar karşılaşıyorum bilgisayarıma sağ tıkladıgımda özellikler kısmındaki ram yok işlemci yok yazıyor amd fx 8120 işlemci 8gb ram var fakat görev yöneticinden bellek kısmına baktığımda 4 gb yazıyor ama bios 8 gb rami görüyor bu sorun olmadanda windows 8 gb ram...
  3. R

Arkadaşlar php ile ilgili bir sorum olcak

Arkadaslar ilk olarak bir site yapmak istiyorum ve sitede upload yeri olucak upload ederken kategorileri secip oraya resmini ve altınada otomatik linkini koyucak örnek verecek olursak iste bir program yüklücek kişi upload sayfasına geldiğinde kısımlara hangi kategoriye yüklüceğini işaretlicek...
  4. R

windows xp 7.8 hepsini bir isoda birleştirmek

arkadaşlar böle bir sistem yapmak istiyorum xp.7.8 bir isoda birleştirip boot bölümünde liste cıksın istiyorum hiren boot gibi mesela acılısta liste çıkıyor ordan seçip giriş yapıyoruz bunun aynısını xp.7.8 birleştirerek hiren boot gibi liste cıkıp ordan seçip yüklemek istiyorum bazı...
  5. R

Call of Duty Ghosts Bölüm Sorunu

Arkadaslar oyunda 14 cü bölüme geldim fakat sandalyede oturdugumda f tusuna basmamı istiyor basıyorum ama bir turlu gecmiyor ölüyorum tekrar baslatıyor 5 gundur ugrasıyorum ama olmuyor elinizde diger bölümün save dosyası yada yapabilecegim baska bir yöntem varmı arkadaslar yardımlarınızı...
  6. R

İphone 3G Sarj Sorunu Yardım Lutfen

Arkadaşlar bugun tanıdık bir telefoncudan iphone 3g aldım telefoncuda baktıgımda sarjı bitmiş ve takmıstık dolmasını bekledik ve doldu acıldı orda biraz baktıgımda hic bir sorun yoktu ve sarjdan cektim 5 sn durdu kapandı her halde sarj az dı eve geldiğimde prize taktıgımda aradan 10 dk gecti ve...
  7. R

Aşırı Anakart Isınması

Arkadaslar ben yeni sistem topladım ve neredeyse 1 hafta olmadı özellikleri şu AMD FX™-8120 eight-core processor 3.10 ghz ekran kartı sapphire hd 7770 ve amd uyumlu msi 880GMS-E35 4gb 1333 mhz ram ddr3 ve 500 gb hdd 700watt power bendeki sorun şu pc normal olarak kullanırken hic bir sorun...