Arama sonuçlarınız

1. I

Hesap silme

Hesabımı kalıcı olarak silmek için hangi adımları takip etmem gerekiyor?
  2. I

Mağaza Güncelleme Sorunu - Nasıl Yapılır?

Herkese merhaba, bu videoda Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10'de yer alan Mağaza'daki uygulama güncellerken oluşan sorunların nasıl çözüleceğini göstereceğim. Bu işlemlerden sonra Mağaza'da güncelleme sorunu yaşamayacaksınız.
  3. I

Alto's Adventure - İnceleme

Alto's Adventure 2 boyutlu bir platform oyunu. Windows Store'da ücretsiz olarak yayında. Henüz yalnızca Windows 10 için yayında. Windows 10 Mobile için henüz aktif değil fakat Mağaza bilgilerine göre gelmesi bekleniyor. İki boyutlu bir platform oyunu olmasına rağmen renk paleti, oynanış...
  4. I

Google, Outlook Posta girişlerini engelliyor

Google, hala Android'in en iyi destekçilerinden birisi olan Microsoft'un platformu olan Windows 10 Mobile için bir çaba göstermiyor. Yalnızca resmi bir Google Arama uygulaması getiren Google, daha fazla resmi uygulama getirmeyi reddetti. Hatta bazı mevcut erişimleri de engelledi. İlk fark...
  5. I

Kişilerinizi ve etkinliklerinizi senkronize edin: Facebook (Beta)

Windows Phone'dan beri Facebook uygulamasının en sevdiğim özelliklerinden bir tanesi arkadaş listenizi ve etkinliklerinizi otomatik olarak mobil cihazınıza eşitlemesiydi (senkronize etmek). Windows 10 Mobile ile birlikte Facebook'un Osmeta ile geliştirdiği uygulamasında bu özelliği ilk başta...
  6. I

Geliştiriciler Lumia 830'da Continuum'u çalıştırmayı başardı

Continuum bildiğiniz gibi yalnızca 5. nesil Lumia ailesi için kullanılabilir olarak sunuldu. Bu da demek oluyor ki eski nesil bir amiral gemisi Lumia cihazına sahip olsanız dahi Continuum'dan faydalanmak için yeni bir Lumia cihazı almanız gerekiyor. Her nasılsa bir geliştirici Lumia 830'da...
  7. I

Starbucks uygulaması Windows 10 Mobile için yayınlandı

Starbucks uygulaması nihayet Windows 10 Mobile için yayınlandı. Starbucks müşterileri artık bu uygulamayı kullanarak sipariş ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir, kendi ödüllerini yönetip uygulama üzerinden daha fazlasına ulaşabilir. Uygulama şu anda yalnızca Birleşik Devletler, Kanada ve...
  8. I

Lumia Hindistan: Windows 10 Mobile güncellemesi 9 Ağustos'ta dağıtılacak

Windows 10 için yıldönümü güncellemesi 2 Ağustos'ta dünya çapında 350 milyondan fazla cihaz için yayınlandı. Güncelleme Microsoft'un henüz yalnızca geliştiriciler için mevcut olan Hololens'i için yayınlansa da -nasıl olduysa- Windows 10 Mobile için yayınlanmadı. Bugün Microsoft'un Lumia India...
  9. I

Snapchat hala gelmedi mi? Üzülme, Instagram Stories geliyor.

Yıllardır Windows kullanıcıları Snapchat’in yolunu gözledi, ama ona artık zaten popüler olan ve arkadaşlarınızın zaten kullandığı bir rakip doğuyor: Instagram Stories. Biliyorsunuz Snapchat, Windows platformuna her zaman çok sert davrandı. Bağımsız geliştiricilerin hazırladığı uygulamaları bile...
  10. I

NFC ile “Dokun ve Öde” modeli Windows 10 Mobile’a geliyor

Microsoft, bir yandan Windows 10’in Redstone yapısı için çalışmaya devam ederken diğer yandan da mevcut ürünlerini yenilemeye devam ediyor. Bunun en güzel örneklerinden birisi hiç şüphesiz ki Cüzdan (Wallet) uygulaması. Şu anda mevcut Cüzdan uygulaması Türkiye’de çok mantıklı bir kullanıma sahip...
  11. I

YemekSepeti, Windows 10 uygulamasını yeniledi

Herkese merhaba, 2.06.2016 tarihi itibariyle YemekSepeti’nin Windows 10 platformuna ait uygulaması baştan aşağı yeniden yazılarak yenilendi. Eski uygulama UI olarak Microsoft Modern’in ilk halini temel almıştı ve kabul etmemiz gerekiyordu ki kullanıcı için iyi bir UI değildi. Şimdi yenilenen...
  12. I

Windows 10 için yenilenen Deezer ile tanışın

Herkese merhaba, 10 Aralık 2015’te Deezer’ın Windows uygulamalarını geliştiren Christopher Maneu tarafından sevindirici bir haber geldi, Windows 10 için evrensel uygulama geliştiriliyordu ve çok yakında Deezer abonelerine kullanmaları için sunulacaktı. Ben de Spotify’dan hatırlarsanız şuradaki...
  13. I

Coloud Boom - Basit İnceleme

https://www.youtube.com/watch?v=A_4E1UcmNB8 Merhabalar bu videomda sizlere Coloud Boom’u inceleyeceğim. Ürünün kutu tasarımı oldukça basit, içinden basitçe kulaklığa ulaşıyoruz. Boom’un ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi. Ses yalıtımı fena değil, fakat dış ortamda bazen üzebilir. Süngerler...
  14. I

Monster Purity HD - Basit İnceleme

https://www.youtube.com/watch?v=ssl7INqORIA Herkese merhaba, bu incelememde Monster’ın Purity HD kafaüstü kulaklığını inceleyeceğim. Ürün şık bir kutu tasarımına sahip. Seyahatlerde kullanmanız için şık bir mini seyahat çantası ile geliyor. Çantanın malzemesi oldukça güzel. Seyahat çantasının...
  15. I

Windows 10 Kurulumu Başlamıyor ise [80240020]

Windows 10 güncellemesini hala alamayanlarınız varsa hemen çözümünü yazıp onları rahatlatayım: Belki bir kısmınız biliyordur dosyalar çoktan C:\$Windows.~BT dizinine inmeye başladı. Ama Setup dosyasını çalıştırmayı denediğinizde 80240020 kodlu bir hata veriyor. Çözümü ise şöyle: 1...
  16. I

SüperKarga hakkında bir sorum var

Koskoca SDN yayın grubu diyoruz (ki bence büyüktür ve Berkin Bozdoğan'ın geri gelmesiyle büyümeye ivme katmıştır) ama tık kazanmak için şu yapılana bir bakın. Bu yapılanı etik görüyor musunuz bunu merak ediyorum gerçekten. SDN yayın grubuna yakıştıramadım ben bu hareketi.
  17. I

Host Dosyasında Değişiklik Yaparak Twitter'a Erişim Sağlama

https://www.youtube.com/watch?v=AraCFRfQLsU Twitter'a VPN'siz, DNS'siz ve Chrome eklentisiz erişmek için videoyu izleyin.
  18. I

Arkadaşlar sizden bir ricam var.

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Yandex'in Proje-Y adında bir yarışması var. 22. görevin açılması için Twitter'dan Retweet edilmesi gerekiyor. Rica edersem https://twitter.com/upsln_MMXXXVIII/status/304557903329759233 adresindeki tweeti retweet eder misiniz? Hepinize yardımlarınız için...
  19. I

Yandex.Browser 1.5

Sade ve hızlı Yandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler. Görsel Favoriler Tüm favori siteleriniz elinizin altında, onlara...
  20. I

Yandex.Browser 1.1

Sade ve hızlı Yandex.Browser - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler. Görsel Favoriler Tüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara...
  21. I

Instagram, BlackBerry 10 için geliyor...

VentureBeat "özel" haber başlığında BlackBerry 10 cihazlar için Instagram'ın geliştirilmeyeceğini yayınladı. Darılma VentureBeat ama Instagram, BlackBerry 10 için gelecek ve kaynaklarım sağlam. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen BlackBerry Jam Americas etkinliğinde Facebook uygulamasının...
  22. I

Facebook, Opera'yı satın alarak tarayıcı pazarına mı girecek?

Facebook'un yeni hedefi masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için tarayıcı üreticisi Opera Software'ı almak. İsimsiz bir kaynaktan alınan bilgilere göre Facebook'un yeni hedefi Microsoft, Google, Mozilla, Apple vb. gibi şirketlerin tarayıcı savaşına dahil olmak için Norveç'li yazılım şirketi...
  23. I

Yandex - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yandex.Türkiye'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na Özel Logo 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir. Türkiye...
  24. I

Yandex - 18 Mart Çanakkale Zaferi

Yandex.Türkiye'den 18 Mart Çanakkale Zaferi'ne Özel Logo ÇANAKKALE ZAFERİ Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir. Çanakkale Boğazı’nı savaş gemileriyle zorlayarak aşma, böylece İstanbul’a kavuşma isteği Avrupa büyük devletlerinin...
  25. I

SDN Yandex Kullananlar Buraya ! ...

Yandex: Her şeyi bulun Yandex Nedir? Yandex, Türkiye’deki kullanıcılar ve Türkiye hakkında bilgi arayan herkes için geliştirilmiş, kullanıcılarına İnternet’te aramanın yanı sıra haberler, e-posta gibi birçok farklı İnternet servisi sunan bir arama motoru ve web bilgi portalıdır. Rusya...
  26. I

Yandex - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Yandex.Türkiye'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Logo: Kadınlar Çiçektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedir? 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünya emekçi kadınlarının kutladığı uluslararası bir gündür. Türkiye'deki sosyalist çevreler bu günü "Dünya Emekçi Kadınlar Günü" adıyla kutlama...
  27. I

Nokia X2-00 Müzik Çalar Yeterli Hafıza Yok Sorunun Çözümü

Bu sorunun çözümü için telefonunuzun hafıza kartını kesinlikle biçimlendirmeyin. Zira sorun telefonun yazılımından kaynaklanıyor. Telefonunuzdan sildiğiniz veriler değerleri telefon hafızasına kaydeden önbellek dizininden silinmiyor. Bu nedenle telefonunuz hata veriyor. Şimdi ilk önce yedek alma...
  28. I

Nokia C3-00 Boş Mesaj Sorunu Çözümü

Merhaba arkadaşlar. Bende telefonumu güncellerken bu hata ile karşılaştım. Bu hatanın sebebi güncelleme öncesinde aldığınız servis mesajlarının silinememesidir. Bu mesajlar operatörlerinizin veya bankaların gönderdiği mesajlardır. Eğer güncellemeyi henüz yapmadıysanız yapmadan önce mesaj...
  29. I

Nokia C3-00 Java Sorunu Çözümü

Nokia C3 kullanan arkadaşlar bilirler v 4 ve üzeri sürüm güncellemelerinde Java sorunu mevcuttu. Ben bunun için detaylı araştırmalar yapsamda bir sonuç alamadım. Nokia servislerine gittim fakat onlarda çare olamadı, telefonunuz bozulmuş dediler. Ama kendim bir çözüm yolu buldum. İlk önce yedek...
  30. I

Güvenli İnternet Saçmalığı

Öncelikle bu saçmalığı hangi kategoriye yazmam gerektiğine karar veremedim, en sonunda buraya yazıyorum. Bugün yaklaşık yarım saat önce devreye giren güvenli internet uygulaması ben hiçbir paket seçmememe rağmen "Aile Paketi" seçili olarak gözüküyor. Üstelik ben Smile ADSL kullanmama rağmen...
  31. I

Facebook Arayüzü Yenilendi

Facebook arayüz değiştirme konusunda kullanıcılarını dinlemeyen genelde "Developers" yani "Geliştiriciler"in görüşlerini baz alarak tasarım değişikliğine gidiyor. Peki yeni sosyal ağ devi Facebook'un yeni arayüzünde bizleri bekleyenler neler? Yeni Facebook'un arayüzünde yayın akışı daha sade...
  32. I

Rüyamda SDN...

Sonunda bir haber sitesine yakışan şöyle Web v.2.0 ve jQuery nimetlerinden faydalanmış, portalla forumun tasarımları birbirini tamamlar hale gelmiş bir şekilde gördüm. Sabah kalktım ulan dün mü oldu yoksa diye düşündüm bi hevesle girdim, yine hüsran, yine hüsran. Özet: Her güzel şeyi rüyanda...
  33. I

Scriptiniz???

Sistemde ne oluyor bilmiyorum forumdan son başlıklarada baktım acaba sadece bende mi var diye şüpheleniyorum. SDN anasayfası 404 error veriyor. /index.php yazıp girim dedim yine girmedi. Bazen forumdan son konular görünmüyor. Scriptiniz bence güncel ve kullanışlı değil. Temanıza laf edemiyorum...
  34. I

İmamın Ordusu E-Book Nokia Cep Telefonlarınızda!

Merhaba sevgili dostlarım. Hepimiz bu kitabı çok merak ediyoruz. Taslağına kısa bir süre önce ulaştık. Malum herkes gündüz işe gidiyor. Akşam ise günün yorgunluğunu atmak için erken yatıyor. Peki yolculuk sırasında İmamın Ordusu kitabını Nokia cep telefonlarınızdan okumak istemez misiniz? Ben...
  35. I

Facebook 15 Martta Yayın Hayatına Veda Ediyor!

weeklyworldnews.com'un yayınladığı habere göre ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook 15 Martta yayın hayatına veda edicek. Kaynağın yayınladığı haberin doğruluğu tartışılıyor zira Facebook'un resmi blogunda bu tip bir duyuruda bulunulmamış. Nektari.Com'un çevirisi: Mark Zuckerberg...
  36. I

Windows Live Messenger 14 Şubat Paketini Yayınladı.

"Messenger'dan Aşkınıza Hediye!" başlığında 14 Şubat için Windows Live Messenger Görsel Paketini Yayınladı. Paket İçin Öncelikle http://www.emoticons-livemessenger.com/pages/msn/int/valentine2010/tr/ Adresine Girip "Tıklayın!" Bağlantısına Tıklayın. 3 Adımda Basit Kurulum! 1. Adım...
  37. I

Çok Ayıp Oldu (Techno Remix)

http://www.bobiler.org/upload/vid/159145.flv scaryguy'a minnettar
  38. I

Adım Adım İbrahim 2

http://www.bobiler.org/upload/vid/159004.flv karıncafil production'a minnettar
  39. I

Yetenek sizsiniz saçmalatmaca

http://www.bobiler.org/upload/vid/159319.flv mscank'a minnettarız...
  40. I

SDN Yeni Yıl Modu?

Çoğu Site Yeni Yıl İçin Logosunu Değiştiriyor. Javascript İle Kar Yağdırıyor. SDN Benim İçin Sosyal Bir Ağ ve Böyle Özel Günlerde [Bayanların Özel Günü Hariç :mrgreen:] Ufak Tefek Değişiklerler Kullanıcıların İlgisini Çekeceğini Düşünüyorum.
  41. I

Salak Reklamlarla Dalga Gecmece

http://www.bobiler.org/upload/vid/153052.flv
  42. I

DataLife Engine Türkçe Destek Sitesi

Merhaba SDN Ziyaretçileri, Öncelikle Sizlere DataLife Engine (DLE)'nin Ne Olduğunu Açıklamayı Düşünüyorum. DataLife Engine Nedir? DataLife Engine Rus Yapımı Olan Kaliteli ve Google Amcamızın Sevdiği Bir Scriptir. Şu Sıralarda Çoğu Warez, Şirket ve Kişisel Blog Hazırlayanlar Bu Sistemi Tercih...
  43. I

MaNga - Şehr-i Hüzün 15 Nisan'da Tüm Müzik Marketlerde!

maNga Uzun Süren Bir Aradan Sonra 3. Albümünüde 15 Nisan 2009'da Çıkartıyor. Yine SONYBMG ve GRGDN İşbirliği İle Satışa Sunulacak Albümün Çıkış Parçası "Dünyanın Sonunda Doğmuşum" Radyolarda Çalınmaya Başlandı. maNga - Dünyanın Sonunda Doğmuşum Videosu İçin: Dinlemek İçin...
  44. I

Site Araçları

Merhaba SDN Ben Bir Teknoloji ve SDN Sever Olarak ShiftDelete.Net'Den Kaynak Haber Alan Sitelerede Bakıyorum Hepsinde [Neredeyse] Site Aracı - Sitene Ekle yada Webmaster Diye Web Siteleri İçin Kayan Yazı Yada Slide Şeklinde Türlü Türlü Sitene Ekle Tarzları Var Acaba SDN'yede Böylebir Uygulama...
  45. I

Konu sonlandırıldı

Nefret Ediyoru Bu Siteden, Sırf Reklamlardan Sitenin Şablonu Kayık. Son 1 Aydırda Düzgün Birşey Eklemiyolar. :: Sizce ............... Güzel bir Sitemi?