Arama sonuçlarınız

1. gdart

Sitem ediyorum

Sonucu yaşayarak en yakından siz göreceksiniz. Hassas olma konusuna gelince sanırım haklısınız burayı fazla ciddiye aldığımdan olabilir. Özür dilerim.
  2. gdart

Sitem ediyorum

Ben reklam almasınlar demiyorum 1. Ben bu reklamsa millete bunu gösterin diyorum 2. Burası milleti doğru bilgilendiren yönlendiren site olsun diyorum 3. Yanlışı savunmak bugünlerde moda oldu siz devam edin bakalım sonuç ne olacak. 549 ₺ resmi fiyatıymış hayırlı olsun. Yani bu fiyata alırsanız...
  3. gdart

Sitem ediyorum

Bravo iyi çalışıyorsunuz. --- Gönderi Güncellendi --- Burayada güvenmeyelim diyorsunuz. Sonuç olarak.
  4. gdart

Sitem ediyorum

Haberi iyi okuyun Türkiye fiyatı diyor. Sanki resmi fiyatı.
  5. gdart

Sitem ediyorum

Niye bu habere inanıp ,buraya güvenip kaç kişi aldı acaba o telefonu ,altı üstü yok bana göre ,böyle yanlış yönlendirme yapmak bu platforma yakışmıyor. Üretici o kadar kazanamıyor. --- Gönderi Güncellendi --- Bir kişi bile alıp zarar ediyorsa, bence çok yanlış.
  6. gdart

Sitem ediyorum

İsterseniz beni atın ama bunu söylemem lazım dün sitenize girdim 3310 Türkiye fiyatı belli oldu haberiniz okudum sonrada bağlantı linkine tıklayarak Hepsiburada sitesine girdim fiyat 549 TL ve haberinizde sanki normal bir fiyat gibi satın almaları için yönlendiriyorsunuz. Bu ülke bu yüzden...
  7. gdart

Nokia 3310 neydi, ne oldu?

Araba tekerine takoz niyetine kullananlar bile vardı.
  8. gdart

Nokia 3310 neydi, ne oldu?

Nokia 3310 benim ilk telefonum ilk çıktığında almıştım şu anki halı hoşuma gitmedi değil bence alınabilir ama çıkış amacı gibi eğlence olsun diye aslında Nokia nostalji yapacağına biraz üstünde dursaydı bu projenin daha yüksek talep ve kazanç elde edebilirdi. Yeniler ne zaman gelecek 6 8 Nokia...
  9. gdart

Windows 10 Mavi Ekran Sorunu

Bilgisayarı açtığımda mavi ekran ve kaynak yetersizliği sorunundan dolayı açılış yapılamadığı uyarısı veriyor sorun nedir.
  10. gdart

Türk Torrent davetiye kodu olan varsa yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar Türk torrentte üye olmak istiyorum davetiye kodu olan varsa yardımcı olsun. Teşekkürler
  11. gdart

HP OMEN 17 w100nt kutusundan çıkıyor

Fiyat
  12. gdart

2000 - 2500 arası AutoCAD için sistem tavsiyesi

2000 - 2500 arası AutoCAD için sistem tavsiyesi verebilirmisiniz +500 TL fazla sistem olabilir
  13. gdart

PC tavsiyesi

Arkadaşlar 2500 TL bütçeli AutoCAD kullanabileceğim PC toplamak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Hazır sistem tavsiyelerini de gözardı etmiyorum
  14. gdart

Mac Mini Hakkında bilgisi olan varmı

Mac Mini Hakkında bilgisi olan varmı, AutoCAD kullanıyorum rahat çalışabilirmiyim
  15. gdart

Sdn Forum Android Uygulaması Nasıl Ulaşarım?

Yok hocam foruma girdiğimde bu uygulamaya yönlendirildim fakat bunu anlamadım --- Gönderi Güncellendi --- Bu nedir
  16. gdart

Sdn Forum Android Uygulaması Nasıl Ulaşarım?

Sdn Forum Android Uygulamasına Nasıl Ulaşırım? Bilgisi olan varmı?
  17. gdart

Mac Mini Hakkında Bilgi

Mac Mini kullanan ve detaylı bilgi verebilecek olan varmı? Artısı eksisi nedir?
  18. gdart

GM 5 Plus'ta güncelleme

Yok sormuyor
  19. gdart

700 milyon Android'e casus yazılım şoku!

Bunun için Çin hükümetine yada firmaya dava açılabilirmi
  20. gdart

GM 5 Plus'ta güncelleme

Yok merak ettim varmı böyle bir ayar
  21. gdart

GM 5 Plus'ta güncelleme

Gm5 Plus'ta güncelleme mobil veri üzerinden nasıl yapılır
  22. gdart

GM 5 Plus İçin Güncelleme Yayınlandı

Güncelleme mobil veriden indirmek için ne yapmalıyım --- Gönderi Güncellendi --- Güncelleme yi mobil veriden nasıl yüklenir
  23. gdart

Fikir bilgi alışverişi

Yeni bir internet sitesi fikrim var bunu hayata geçirmek için izlemem gereken yollar nelerdir.
  24. gdart

Sdn Forum Uygulaması Sorun

Sdn Forum Uygulaması uygulamanızdan giris yapamıyorum server hatası veriyor sebebi nedir
  25. gdart

Çok Acil Ciddi Bilgi İstiyorum Arkadaşlar Lütfen

Valla sifirbakiye doğru söylemiş ama neyin ne olduğunuda biliyorum. Resim yaparım ama picaso değilim.
  26. gdart

Şoktayım
  27. gdart

Arkadaşlar ciddi olarak periscope tarzı bir uygulama yapmak için yollar nedir ve maliyeti nedir ne yapmam gerekir yardım edermisiniz.
  28. gdart

Acaba sorun olurmu?

Arkadaşlar Almanya'dan gelecek olan akrabama bir alet getirtmek istiyorum aletin fiyatı 550 dolar acaba sorun olurmu
  29. gdart

İpad Modelleri Nasıl Anlaşılır

İkinci el ipad almak istediğimizde genellikle seri numarası yada sadece ipad yazıyor hangi model olduğu nasıl anlaşılır.
  30. gdart

Sanırım dolandırıldım

Sağolun dediğinizi yaptım
  31. gdart

Sanırım dolandırıldım

Dediginizi banjaya giderek yaptım 3 yada 15 gün sürer dediler.
  32. gdart

Sanırım dolandırıldım

Parayı takip edemezmiyiz kime gitmiş
  33. gdart

Sanırım dolandırıldım

Adam kendi malını satmıyorki devletin malını satıyor
  34. gdart

Sanırım dolandırıldım

Bende hic uyarı vermedi
  35. gdart

Sanırım dolandırıldım

Benim anlamadığım bu sistemi kurmak maliyeti ucuzmu bunu takip edenler yokmu
  36. gdart

Sanırım dolandırıldım

37. gdart

Sanırım dolandırıldım

Bu iş nasıl oluyor bu sistemi kurmak bu kadar kolaymı
  38. gdart

Sanırım dolandırıldım

Sağolasın
  39. gdart

Sanırım dolandırıldım

Parayı çeken sistem türkcelle ait
  40. gdart

Sanırım dolandırıldım

Ben cepten girdim
  41. gdart

Sanırım dolandırıldım

Ben girerken yazmadı böyle birşey
  42. gdart

Sanırım dolandırıldım

Arkadaşlar dün bu siteye girdim ve hgs yüklemesi yaptım http://www.3d-sistemi.com/sists2/Hgs/BakiyeYukleme/pay.html fakat 100 yerine 3 adet 95 TL çekim oldu bakiyemde değişmedi. Bu site hakkında bilgi verebilecek olan ve güvenli olup olmadığını anlayacak yardım edecek kimse varmı. Acil yardım.
  43. gdart

Leechturk Shutdown

Leechturk kapandı arkadaşlar, sebebini bilen varmı? LeechTurk.com - The End
  44. gdart

Portalsepeti bulaştı kurtulamıyorum yardım

Bilgisayarıma portalsepeti virüsü bulaştı ve kurtulamıyorum çaresini bilen yardım etsin birde bunu yapan arkadaş hakkında bilgisi olan varmı.
  45. gdart

Kurtköy Yenişehir'de Satılık 130 m2 Daire

Orda var zaten nasip nerden gelir bilinmez.Belki burdada arayan olur diye.
  46. gdart

Kurtköy, Satılık, Daire, Yenişehir, Emlak, Viaport - - - Mesaj Güncellendi - - - Alacak olan varsa kolaylık sağlarız
  47. gdart

Kurtköy Yenişehir'de Polikliniklerin Karşısında Havaalanı Manzaralı Viaport Alışveriş Merkezi'ne yakın deprem yönetmeliğine uygun site içersinde ulaşım kolaylığı olan krediye uygun 130 m2 Daire 350.000 TL ilgilenenler iletişime geçebilir.
  48. gdart

Office 2007 Outlook sorunu

Office 2007 Outlookta outlook uzantılı mail adresimi senkronize edemiyorum sorun nedir acaba yardım
  49. gdart

Televizyonunuzu Akıllı TV'ye Dönüştürün

Ethernet ile bağlantı yapabiliyormuyuz
  50. gdart

Casper LCD Monitör Arızası

Çok sağol
  51. gdart

Çok sağol - - - Mesaj Güncellendi - - - Kaça patlar
  52. gdart

Merhabalar monitörüm ekranı açılırken pembe oluyor sonra kapanıyor kablo değiştirdim olmadı başka bilgisayarda denedim olmadı sorun aynı devam ediyor. Çözümü bilen varmı?
  53. gdart

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

bende bende [email protected]
  54. gdart

Ateist Bir Gençle Sokak Sohbeti

Peki Elinizde İnsan oğlu ve doğa ile ilgili her türlü bilgi var bize o zaman doğadan topladığınız elementlerle söylediğiniz sıra ile Taksonomi İsim Yaygın isim Üst âlem Ökaryot Çekirdeğe sahip hücreler 2,100,000,000 yıl önce Âlem Animalia Hayvanlar 590,000,000 yıl önce Şube Chordata...
  55. gdart

Breaking Bad

Bu konu Çok güzel olmuş Teşekkürler Kesinlikle bu ilgiyi hak eden bir dizi umarım sonu kalitesine yakışır - - - Mesaj Güncellendi - - - - - - Mesaj Güncellendi - - - - - - Mesaj Güncellendi - - -
  56. gdart

Harddiske antivürusu nasıl kurarım?

Hardssike Mi? O ne la:cursing:
  57. gdart

S5 aldimmm cok mutluyummm

Bende aldım fakat biraz zorlandım arkadaş taksit taksit te alabilirsiniz dedi
  58. gdart

8 yıl önce bir alan adı satın aldım: ShiftDelete.Net

Allah Uzun Ömür Versin:thumbup:
  59. gdart

Yeni Açılmış Siteler İçin SEO Rehberi

Benim 4 5 aylık yeni bir sitem var ve günlük 10 12 bin hit gösteriyor Alexa'da 19 milyon küsürüncü sıralardayım bu doğrumudur acaba kesin sonuçlar elde etmek için ne yapmam gerekiyor
  60. gdart

Galaxy Note 2 wifi sorunu yardım

ben sorunu cihaz yazılımını kies İle yükselterek aştım - - - Mesaj Güncellendi - - - yükseltmede dikkat edilecekler 1) Yedekleme Yapın 2) Telefon Tam Şarjlı Olacak 3) Cihazda En Az 3 GB Boş Alan Olacak Yarım saat Gibi bir zaman alıyor sonra sorun geçiyor
  61. gdart

Şimdi bir sorunum daha var bilgisayarda hazırladığım excel dosyasını telefonuma atamıyorum dosyanın uyumlu olmadığını söylüyor sebebi nedir nasıl hallederim
  62. gdart

ok denerim sağol
  63. gdart

Peki onu nasıl yapıyoruz
  64. gdart

Modemi görüyor şifreyi giriyorum baglanti yapildi ip adresi alınıyor diyor sonra bağlantı yapilamadi diyor
  65. gdart

Yeni aldığım telefonum evdeki moddemle baglantı kuramıyor güncelleme yaptım sorun yinede geçmedi çözümü bilen varmı
  66. gdart

Sİtemin Trafic Ölçümünü Nasıl Yaparım?

Sİtemin Trafic Ölçümünü Nasıl Yaparım? Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  67. gdart

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

bende isterem bu bardaklardan
  68. gdart

FreeBSD

nasıl bir sistem uyumlumu stabil mi? kullanan var mı ? yada deneyen
  69. gdart

FreeBSD

FreeBSD hakkında bilgisi olan varmı?
  70. gdart

Hem Telefon Hem Tablet

teşekkürler
  71. gdart

Hem Telefon Hem Tablet

Hem telefon hem de tablet pc olarak kullanabileceğim bir model önerisi fiyat önemli değil
  72. gdart

Sdn.com.tr e-posta adresi ister miydiniz?

harika olur
  73. gdart

Pac-Man Windows 8 ve RT'de

evet geldi
  74. gdart

Pac-Man Windows 8 ve RT'de

Ben bulamadim
  75. gdart

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://benimbeyazsayfam.com/archives/285
  76. gdart

Bu Telefona Çekiçle Vurabilirsiniz

evet nerden alabiliyoruz ürünü
  77. gdart

Ömür Gedik'in Yazısı Facebook'u Salladı

i like it
  78. gdart

Nvidia GeForce 9600 GT güncelleme sorunu Yardım

•WindowsUpdate_80070103 benim ekran kartım Nvidia GeForce 9600 GT güncellemesi çıktığından beri yüklemeye çalışıyorum yukarıdaki hatayı veriyor bunun çözümünü bilen varmı acaba
  79. gdart

Windows 8 Posta Uygulaması Kayboldu

sağolasın
  80. gdart

Windows 8 Posta Uygulaması Kayboldu

Windows 8 Posta Uygulaması Kayboldu Nasıl geri getirebiliriz?
  81. gdart

iPad Mini Hakkında

İpad mini alıp kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  82. gdart

iPad Mini Türkiye'de Satışa Sunuluyor

hepsine buradan .comcom
  83. gdart

Google Nexus 7 Türkiye'de Satışta

yuh
  84. gdart

iPad mini ettin bizi deli.."İphonedo" inceleme

süpersiniz ipad 4 bekleyelim gözlerimiz kapalı
  85. gdart

SDN Teknosa Magazin'in 32. Sayısı Yayında

ipad mini geliş tarihi bellimi
  86. gdart

Windows 8 Silmek

en iyisi zaman varken geri iade et hem yeni bir bilgisayar alıp windows 8 e ayrıyeten para ödemek ne oluyor
  87. gdart

Casper Nirvana Tablet Video İnceleme

bana casper demeyin casper dan 3 bilgisayar aldım 3 de arıza yaptı tamirlede uğraşmıyorlar ürünün bedelini gönderip kesip atıyorlar içinde bilgilerin varmış yokmuş sormuyorlar
  88. gdart

Amazon Rezil Oldu!

ipad mini ne zaman gelir
  89. gdart

İpad Mini Ne Zaman Türkiye'de Ve Fiyatı Ne Olacak?

kendileri birincimi oluyor daha başkanlarının siyahi olmasına dayanamıyorlar
  90. gdart

İpad Mini Ne Zaman Türkiye'de Ve Fiyatı Ne Olacak?

İpad Mini Ne Zaman Türkiye'de Ve Fiyatı Ne Olacak? Türkiye'ye neden geç geliyor ? Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
  91. gdart

Windows 8 Ekran Kartı Sürücüleri Çıktı

evet ne yazıkki kullandım sistemi geri yüklemek zorunda kaldım
  92. gdart

Microsoft Surface'ın Çıkış Tarihi

fiyat bilgisi var mı?_
  93. gdart

Yeni Led Tv

şu an piyasadaki en iyi marka lg smart modelleri süper akıllı kumandası çok kullanışlı kardeşime aldık LM620S 47 İnç çok süper görüntüsü var gözlükleride kullanışlı http://www.buroteknik.com/LG-47LM660S-47-120Cm-400Hz-Full-HD-3D-LED-Televizyon_26063.html?ref=akakce&v=1.84.5#0 alırkende ölü...
  94. gdart

Merhaba Kardeşlerim

hoşgeldin dur ilk ben yapıyım bari http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html
  95. gdart

Bayramın Kutlu Olsun SDN !

Tüm islam aleminin Ramazan bayramı mübarek olsun
  96. gdart

Samsung Galaxy Note 10.1 Satışa Çıkıyor

iyi gayet güzel
  97. gdart

Hoşgeldin Mac

çok faideli bilgiler için teşekkürler
  98. gdart

Selamun aleyküm

dur bende yapıştırayım birtane yapıştır
  99. gdart

Fenerbahçe şikecilerin takımı

mastürbasyon konular
  100. gdart

Soru En son hangi filmi izlediniz?

batman dark knight rises
  101. gdart

Sanal Pazar. com hakkında ne diyebilirsiniz?

Sanal pazar hakkında kapsamlı bilgi sahibi olan varmı?
  102. gdart

Nokia Neden Başarısız?

tembellikleride var
  103. gdart

Nokia Neden Başarısız?

Bakalım düşünceler neler;? Bence Nokia yıllardır süren saltanatına güvenip müşterisiyle arasındaki bağları koparttığı için başarısız, bugüne kadar nokia hep kendi istediklerini yaptı ben yaptım sizde kullanıcaksınız gibi soğuk bir pazarlama yöntemi kullandı şimdi ise iş işten geçtiği için Tek...
  104. gdart

ViewSonic ViewPad 10e Ön İnceleme

Kusura bakmayın ama bir çok ürün hakkında haber verirken nedense çıkış tarihleri hakkında yeterli bilgi vermiyorsunuz
  105. gdart

Yolda USB Bulsanız Almayın! Neden mi?

he geldi
  106. gdart

Gelecek Tablette

Merhaba arkadaşlar, bundan sonra pc almayı toplamayı düşünenler cep telefonu almayı düşünenler bir kez daha düşünmeliler çünkü gelecek tablet bilgisayarlarda ve pc ve cep telefonları çok arka planlarda kalacak ve son zamanlarda cep telefonu almayı düşünürken bunun gereksiz olduğunu ve bir tablet...
  107. gdart

BlackBerry PlayBook Üretimi Sonlandırıldı!

evet bir kaç gündür almaya çalışıyorum fakat ne yazıkki ürünü elde edemedim, TTnet biz sizi bilgilendireceğiz dedi diğer satış kanalı olan bir site sadece tek kart üzerinden çekim yapıyor ve diğer satış kanalları olan elektronik marketlerde ise ürün bulunmuyor
  108. gdart

Madonna F.Bahçelileri kızdıracak

çok kızdım of çok fena ne olacak şimdi ah ah eyvah eyvah aman Allah'ım off puff pöfff ııııyyyyy aaahhhhh
  109. gdart

'FB adam gibi aldı, GS adam ayartıyor'

bende çok meraklandım şimdi ne olmuş!!!!!!
  110. gdart

Nokia ile Lumia 800 ve WP'u Konuştuk

yine çıkış tarihi yok
  111. gdart

Ttnet Memnuniyeti

aynen
  112. gdart

Ah TTnet Ah

bu fark neden oluşuyor ttnetle aynı altyapıyı kullanmıyormu zaten
  113. gdart

Ah TTnet Ah

Ttnetten geldiler modem bozuk dediler onuda değiştirdik fayda yok --- Mesaj Güncellendi --- siz ne kullanıyorsunuz
  114. gdart

Ah TTnet Ah

Konuyu açmak bile 20 dakikamı aldı
  115. gdart

Ah TTnet Ah

Yaklaşık 2 aydır bu hızda internetteyim ttnete teşekkürler http://www.speedtest.net/result/1962019530.png
  116. gdart

Yeni Bir Tekno Müzik grubu oluşturmak istiyorum

işte bana burda yardımcı lazım bu programlara hakim bir yada bir kaç arkadaş --- Mesaj Güncellendi --- [/URL][/IMG]
  117. gdart

notasız müzik dinledinmi --- Mesaj Güncellendi --- ben dalga geçilsin diye açmadım konuyu sen bir yan sokağa bak
  118. gdart

Aklımdaki melodileri notaya dökebilecek ve bu konuda yardımcı ve ciddi olan arkadaşlar arıyorum
  119. gdart

General Mobile e-tab Hakkında Her Şey

doğru söze ne hacet
  120. gdart

Wd harici hdd sorunu yardim

benimde buna benzer sorunum oldu bir türlü cevap bulamadım en sonunda format attım umarım sen cevabını bulursun
  121. gdart

Microsoft, XP'nizden Kurtulun Diyor

Windows 8 super şu an deneme sürümünü kullanıyorum tam bilgisyar kullanmayı bilenler için
  122. gdart

99 Dolara HP Tablet!

hemen alırdım fakat burdaki iş güzarlar bu fiyatları görmemize izin vermez
  123. gdart

Google Music Davetiye Dağıtımı

gdart1907Gmail.com
  124. gdart

En popüler ilk 5 siteniz

mynet haber7 ligtv tümspor shiftdelete
  125. gdart

iPhone 4 Fiyatları Düşüyor mu?

100 tlÇ>:)
  126. gdart

MKVToolnix Kullanımı?

Arkadaşlar, elimdeki filmleri tvde izlmek için ara sıra altyazı ve ses ekliyorum fakat mkv uzantılı dosyalarda nedense dosyaya muxing yapınca dosya tv tarafından okunmuyor bu neden olur acaba.(LG LED5300) FİLMLERE muxing yapmadan önce normal bir şekilde izliyebiliyorum fakat altyazı veya ses...
  127. gdart

FB TV Yeni Yayın Akışı

bu adamlar nasıl böyle konu açıyor anlamıyorum moderatörler görmüyormu? ---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:18 ---------- espiriyi yapan önceden üye olsa neyse sırf bunun için üye olmuş size yoldan geçen hiç tanımadığınız biri şaka yapsa ne yaparsınız
  128. gdart

Nokia N9 İçinde Bir Gezinti

kazık olur
  129. gdart

Mkv ses dosyalarini nerden indirebilirim?

Sağol teşekkürler
  130. gdart

rapid hotfile gibi sitelerde nasıl arama yapıp indirebiliriz.
  131. gdart

Mkv formatlı filmler için ---------- Post added at 16:34 ---------- Previous post was at 16:32 ---------- Avatarın süper, neyse google denedim dediğin gibi toplu halde bulamadım, fakat var onlarda rapidshare gibi sitelere yönlendiriyor
  132. gdart

Mkv ses dosyalarını nerden indirebilirim bilen varmı?
  133. gdart

SDN Fenerbahçe Kulübü

benide ekleyin lütfen
  134. gdart

Nokia 6070 Güvenlik Kodu Sorunu.

teşekkürler
  135. gdart

Nokia 6070 Güvenlik Kodu Sorunu.

Nokia 6070 güvenlik kodumu unuttum nasıl açabilirim? yardım edermisiniz.? ---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:40 ---------- ****** buda imei numaram ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:43 ---------- bir çokm sitede denedim fakat...
  136. gdart

Fotoğraf makinası tavsiyesi

Arkadaşlar fotoğraf makinası almak istiyorum yardımcı olurmusunuz? Tavsiye edeceğiniz bir makina varmı? Hem hd video çekip hem kaliteli fotoğraf çekebileceğim bir makina arıyorum yardımcı olurmusunuz.
  137. gdart

Bir Tavsiye İstiyorum. Nokia N8 mi? Yoksa C7 mi?

Arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler.
  138. gdart

Farmville komşu aranıyor.

Farmvillede komşum olurmusunuz.
  139. gdart

Bir Tavsiye İstiyorum. Nokia N8 mi? Yoksa C7 mi?

Lütfen bu konuda profesyonel olan arkadaşlar bizle gerçek fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Kaç gündür araştırıyorum yok o kötü yok bu kötü ben size dönücem diyenler vesaire gerçekten adam akıllı bir fikir almak istiyorum. Bu işi bayrak savaşına çevirmeyelim.
  140. gdart

Nokia N8 mi, C7 hangisini tercih ederdiniz_?

katılıyorum\):wink:
  141. gdart

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

süpersin bu vatandaşlar gerçekten varmı soru işareti nereye koyucam şimdi bilmiyorum.??????????
  142. gdart

Windows'ta Sistem Nasıl Geri Yüklenir?

hemde kaç kere
  143. gdart

Nokia e63 telefona android yüklemek mümkünmü?

Acaba Nokia E63 telefonuma Android yükleyebilirmiyim? Hangi telefonlarda çalışır.
  144. gdart

1 TB HDD çalışmıyor yardım edin lütfen..

benimde başıma geldi ne yazıkki burda çaresini bulamadım onlarca film yüzlerce dosya resim müzik gitti ağladım desem yeridir:crying:
  145. gdart

Vaio i5 mi Nirvana i7 mi ?

aynen
  146. gdart

Yeni Başlayan İçin DSLR Tavsiyesi ?

görevli görevini kötüye kullanmış ---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ---------- http://www.sony.com.tr/product/dsi-body/dslr-a580#pageType=TechnicalSpecs ---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:43 ---------- burdan bak kendin karar ver
  147. gdart

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss/179-5648612-4607656?url=search-alias%3Daps&field-keywords=A290L+Dijital+SLR&x=11&y=19 şimdi baktım dahada ucuzlamış gümrük sorun olmsa
  148. gdart

bende a580 almaya çalıştım yurtdışından fakat olmadı yurtdışında fiyatı 1500 civarı fakat burda 2300 lerde gaziyor biraz beklemem lazım ---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:33 ---------- hd video çekimide var ---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post...
  149. gdart

Mobee NettTablet Bilgisayar hakkında

Mobee NettTablet Bilgisayar hakkında bilgisi olan varmı tavsiye edermisiniz...
  150. gdart

WD Harici HD SORUNU

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler ne yazıkki format atmak zorunda kaldım şifre falan koymamıştım
  151. gdart

WD Harici HD SORUNU

Merhaba arkadaşlar,WD 1Tb Harici hardiskimi bilgisayar yeniden formatlamamı istiyor içindeki veriyi nasıl kurtarırım lütfen çözümünü bilen varsa söylesin.
  152. gdart

FB.com 8.5 milyon dolara satıldı

doğru söze ne hacet
  153. gdart

1500 limitli dizüstü bilgisayar tavsiyesi

kafam karıştı
  154. gdart

tavsiyen için teşekkürler önerin çok güzelde bütçeyi zorlamak lazım
  155. gdart

nerden aldınız
  156. gdart

Süüüüperonline

gerçekmi bu :()
  157. gdart

Autocad programını rahatça kullanabileceğim dizüstü tavsiyeleriniz
  158. gdart

Microsoft Wireless Klavye sorununu çözemiyorum?

gau avconw (yok olmuyo) demek
  159. gdart

Microsoft Wireless Klavye sorununu çözemiyorum?

Microsoft wireless multimedia keyboard 1.1 klavyem yanlış yazmaya başladı söktüm taktım driver yeniden yükledim sistem geri yüklemesi yaptım dil ayarlarına girdim nafile yardımcı olabilecek biri varsa lütfen yardım etsin ekran klavyesi beni deli ediyor.
  160. gdart

Bu Kuyruk Ne İçin?

Türkiye'de satışı varmı Acaba?
  161. gdart

Amazon.com Ne Kadar Güvenli?

Amazon.com hakkında bilgisi olan burdan alışveriş yapan ve memnun olan veya olmayan arkadaşlar burda bizimle düşüncelerini paylaşabilirlermi. Aldığımız ürün bize nasıl ulaşır ekstra bedeli varmıdır ,gümrükte sorun yaşarmıyız garantisi oluyormu arıza durumunda ne yapmamız lazım gelmeyen ürün...
  162. gdart

Marmara'da hafif şiddette deprem!

Allah beterinden Korusun
  163. gdart

Navigasyon Cihazı Alacağım Yardım

Teşekkürler
  164. gdart

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

[email protected] ---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 16:11 ---------- lütfen lütfen lütfen
  165. gdart

yardımcı olacak kimse yokmu
  166. gdart

Navigasyon cihazı alacağım fakat en iyi marka hangisi bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylaşsın. Ürün ekran geniş ve renkli olsun haritalar güncel olsun ve bizi yolumuzdan saptırmasın hem araç içi hem araç dışı kullanabileyim.
  167. gdart

Hızlı Download Yapmanın Sırrı

Arkadaşlar, bu yöntem yeni değil Apple bunu kaç yıldır kullanıyor iphone ,ipad gibi çevirince hızlanıyor şimdi bunu diğer ürünlerine entegre etmeye çalışıyorlar:cool: microsoftta bu yöntemin ilk kendi bünyelerinde geliştirildiğini fakat Steve Ballmer evde verdiği kokteylde davet ettiği Steve...
  168. gdart

Nokia E63

bu güncellemeyi nasıl yapabiliriz acaba
  169. gdart

LG led tv seçiminde yardım

Ben bunun 42 inç olanını aldım ve gayet güzel görüntü kalitesi var birinin piksel oranı yüksek o kadar birde ürünü alırken dikkat edilmesi gereken nokta, ürün tesliminde piksel kayıplarına dikkat edin çünkü firmalar 5 piksel kaybına kadar geri iade almıyor montajında ekranı karartın ve ekrana...
  170. gdart

Arızalanan Acer Laptoptaki Bilgilerimi nasıl Kurtarırım?

peki bunu nerden temin edebilirim ---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:17 ---------- teşekkürler
  171. gdart

Kinect'i PC'de Kullanın

Yani şimdi alıp bunu sistemimizde kullanabiliyormuyuz yaksa bekleyecekmiyiz.?
  172. gdart

Beşiktaş Cola Turka: 67 - Fenerbahçe Ülker: 74 BBL 6.Hafta

Üzülmeyin sabredin hazmedin seneye Shaq'ta gelir, siz seneye ne yapacaksınız onu düşünün bu kadar borç demirören tapusunu sizden alacak kulübün haberiniz yok
  173. gdart

benimle fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler
  174. gdart

Portable kutu dediğinizin fiyatı nedir acaba link verebilirmisiniz
  175. gdart

Korsan Yazılımların Zararı Nelerdir?

peki bu açıkları antivirüs programlarıyla kapatmak mümkünmü?
  176. gdart

Korsan Yazılımların Zararı Nelerdir?

Korsan Yazılımın kullanıcalara zararları nelerdir acaba?
  177. gdart

donanımsal artık açılmıyor fazla ısınmadan gitti sanırım ---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:11 ---------- dvd sürücü çalışmıyordu zaten ---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:12 ---------- yazılımsal olsa hallederdim zaten donanımsal...
  178. gdart

Acer marka dizüstü bilgisayarım arızalandı ve artık açılmıyor acaba HD teki bilgileri nasıl kurtarırım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  179. gdart

Windows 7 SP 1 RC Yayınlandı!

yükledim gayet memnunum İE9 da sorunlar vardı şimdi düzeldi
  180. gdart

Nokia E 63 Telefonuma Android Yükleyebilir miyim?

herkese teşekkürler
  181. gdart

Nokia E 63 Telefonuma Android Yükleyebilir miyim?

Nokia E63 telefonumdaki yazılımı androidle değiştirebilirmiyim ? Mümkünse nasıl yapabilirim?
  182. gdart

Apple iPad'e Farklı Bir Alternatif

teşekkürler
  183. gdart

Apple iPad'e Farklı Bir Alternatif

hangi siteden aldınız acaba ---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:18 ---------- nerden sipariş veriyoruz acaba
  184. gdart

20 Okurumuzu CeBIT'e Götürüyoruz

5 olmalı
  185. gdart

Böyle Bir Bilgisayara Xp Yüklemek

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler:thumbup:
  186. gdart

Autocad kullanıcam başka bir ağır program yok
  187. gdart

artımı olur eksimi
  188. gdart

xp yüklemek mantıklımı acaba
  189. gdart

İŞLEMCİ: Intel Core i3-330M 2.13 GHz. 3 MB Cache Bellek İşlemci RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD EKRAN KARTI: Ati Mobility Radeon HD 5450 Max. 2746 MB Ekran Kartı İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng 4 GB DDR3...
  190. gdart

Fenerbahçe klasiği

ALLAH Fenerbahçe'yi bu hale getirenlerin iki yakasını bir araya getirmesin, harcadığımız onca para manevi destekler boşa ve tribünde buna doksan dakika dayanabilen ruhsuz bir yönetim Fenerbahçe taraftarı buna layık değil ,artık taraftar maddi, manevi verdiği desteğin hesabını sormalı ve bunu...
  191. gdart

Iphone'larda Saçma Sapan Uçuk Fiyatlar

IPHONE 4 16GB 3G SYAH CEP TELEFONU, APPLE(IPHONE) - Cep Telefonlar
  192. gdart

Iphone'larda Saçma Sapan Uçuk Fiyatlar

Bugünkü haber üzerine gold bilgisayarın sitesine baktım ve yine uçmuşlar.Adamlar gramını altın fiyatlarıyla çarpıp öyle fiyat belirlemişler.Helal olsun alanlarada helal olsun buna birileri dur demesi lazım.
  193. gdart

Kablosuz Klavye Mouse Tavsiyesi

tavsiyeleriniz için teşekkürler ama sanırım kimse set almamı tavsiye etmiyor
  194. gdart

tavsiyen için sağol
  195. gdart

Bana tavsiye edebileceğiniz kablosuz klavye mouse setleri hangileri acaba
  196. gdart

StarCraft II: Wings of Liberty PC İnceleme

oyun çok güzeldi İlkini bilmiyorum fakat bu oyunu sevdim
  197. gdart

3G'li iPad Avea Bayilerinde!

bu alete bu paraları vermek bence biraz enayilik ikincisi bu fiyat etiketi ile satmaksa kalleşlik
  198. gdart

Sdn Yeni Anasayfayı Nasıl Buldunuz??

süper sade şık
  199. gdart

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

cevabın için çok sağol
  200. gdart

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Oyun konsolu almayı düşünüyorum acaba hangsini tavsiye edersiniz arkadaşlar, ps3'mü xbox'mı?:bored:
  201. gdart

Windows 7 64 Bit Sorunu Yardım

arkadaşlar sorunu yine xp ile aştım xp 64 bit yükledim ardından windows 7 64 bit şu anda çalışıyor
  202. gdart

Windows 7 64 Bit Sorunu Yardım

Arkadaşlar Bilgisayarıma Windows 7 64 bit yüklemek istedim fakat dvd den boot olmuyor not çıkıyor "cannot booot from cd-rom code 5" diye bunu nasıl aşabilirim boot olmamasının sebepleri nedir acaba
  203. gdart

FILA Hediyeleri Sahiplerini Buldu!

hani bana hani bana demiş
  204. gdart

İphone 4 Türkiyede Satışta

tamamen katılıp üstüne bir kaç kelime eklemek isterdim ama boşver.
  205. gdart

iPhone iOS 4.0 Yayınlandı!

arkadaşlar acaba cep telefonlerının işletim sistemi değiştirilebilirmi?
  206. gdart

SDN'nin Maskotunu Belirleyin

Katılmadığıma pişman oldum
  207. gdart

Güzel Windows 7 Teması

:thumbup::thumbup1::flowers::biggrin:
  208. gdart

Winrar ile Dosyayı Parçalara Bölme

son derece yararlı bir bilgi teşekkürler
  209. gdart

İso Dosyası

Al bir dvd 9 ona yazdır olsun bitsin
  210. gdart

Yok böyle bir göz yanılması

süper
  211. gdart

Yıl 2050 Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin büyüklüğü
  212. gdart

Siz Şampiyon olun Biz Stadı Yakalım FENERBAHÇEM

hemde cayır cayır
  213. gdart

Türkiye, Bilgisayar Denince CASPER Diyor

100%100 doğru Allah korusun bunu zamanında casper almış bir vatandaş olarak söylüyorum
  214. gdart

Fenerbahçe Şampiyon Olsun Diyenlerde Buraya

umarım herkes eğlenmiştir :)
  215. gdart

Fenerbahçe Şampiyon Olsun Diyenlerde Buraya

:thumbup:Türkiye'nin tek Büyüğü. Bu hafta Şampiyonluk maçında takımımıza destek için tribündeyiz:clap:
  216. gdart

Facebook Hesabını Tamamen Silme

Facebook Hesabını Tamamen Silme Bunu, şu an elimde tutuğum aylık bir bilgisayar dergisinin tam sayfa konu ayırması ve benim de okumamdan dolayı, doğrudan bloğa ekleyeyim istedim. Hadi şu lanet olası facebooktan kurtulalım! (burda dergi konuşuyor). Facebook hesabımıza girip ‘Settings...
  217. gdart

Toshiba Laptop Bilgisayarımı VistaDan W7 yükseltmek İstiyorum

Toshiba marka laptop bilgisayarımı VistaDan Windows 7ye yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba
  218. gdart

SpeedTest Sonuçlarımızı Yazalım (Şaka Gibi)

[/IMG]
  219. gdart

IMC Ajans Hakkında Bilgi

olsa keşke yok
  220. gdart

IMC Ajans Hakkında Bilgi

IMC Ajans hakkında bilgi sahibi olan varmı.Çalışma yöntemleri nedir,nasıldır.
  221. gdart

Aysu Telefon Şakası Gülmek İsteyenler İçeri :D

damacanayı ne yapmasını söyledi biplendi orası
  222. gdart

Yok böyle bir gol !!

guizabasavar bizimde:biggrin:
  223. gdart

32 bit işletim sistemini 64 bite nasil çevirebilirim?

Çok Teşekkürler
  224. gdart

Teşekkürler arkadaşlar
  225. gdart

32 BİT WİNDOWS 7 İŞLETİM SİSTEMİMİ 64'E NASIL ÇEVİREBİLİRİM? Sorun yaşarmıyım, ve nasıl yapılır normal yüklemeyle mi yapılıyor yoksa değişiyormu?
  226. gdart

Bilgisayara ikinci bir sata hard disk nasıl takılır ?

Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  227. gdart

SuperTorrents Üyelik alımı

[email protected] bende alabilirmiyim.
  228. gdart

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

http://www.youtube.com/watch?v=qYUn1l5VDGc
  229. gdart

Windows 7'den Korsanlara Ağır Darbe

Arkadaşa tamamiyle katılıyorum bende iki vista var orjinal elimde patladı
  230. gdart

Virtual pc'ye MacOS Nasıl kurulur?

Virtual Pc'ye MacOS kurmak istiyorum acaba mümkünmü nasıl yapılıyor ben denedim fakat olmadı.
  231. gdart

Bilen Varmı?

Bu müziğin sahibini bilen varmı? http://www.youtube.com/watch?v=qYUn1l5VDGc
  232. gdart

Bedük GO

Bedük yeni albümüyle karşımızda.Bu adama bayılıyorum.:clap::thumbup1: http://www.dailymotion.com/video/xc8k9h_bedük-electric-girl_music
  233. gdart

Modem Tavsiyesi Arkadaşlar

sağol
  234. gdart

Modem Tavsiyesi Arkadaşlar

Ortak kullanım için modem tavsiyesi
  235. gdart

Windows 7 Sisteminize Kaç Puan Verdi?

4,7 arkadaşlar
  236. gdart

Türk Hakemleri

Türk hakemleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
  237. gdart

Gaziantepspor 2-0 Beşiktaş - Turkcell Süper Lig 21. Hafta

Sivok'un hareketi gören varmı Hakemlerin nasıl taraf tuttuğunun göstergesi gözünün önündeki 100%100 kırmızı vermedi içlerinde insanlıktan eser kalmamış bunların türk hakemleriymiş fiyatlarını açıklasınlarda ona göre hangi takım fazla verirse o takım galip gelsin milleti sahada ziyan etmenin...
  238. gdart

Marianın Bacakları

Süpersin :)
  239. gdart

Domuz Eti Neden Haram Yabancı Bilim Adamından Açıklama

güzel paylaşım aydınlatıcı
  240. gdart

Antivirüs Anketi [ 2010 ]

Şu anda Norton 2010 kullanıyorum performansı ,sistemi yormadan çalışması ve virüslere karşı tam koruması harika
  241. gdart

242. gdart

Davetiyesi olan varsa lütfen göndersin.İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü.:blushing:
  243. gdart

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Bu başlık çok yerinde ol oldu, teşekkürler!Windows 7'de media center'da Turksat 3A uydusu gözükmüyor ve taramada sorun yaratıyor bütün kanalları elle girmek gerekiyor bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın
  244. gdart

Tek kişilik Tektorrent davetiyesi hızlı olan kazansın

http://tektorrent.net/signup.php?invitehash=00ca0529d36ede23df89b321fab6f29d&type=invite
  245. gdart

246. gdart

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

[email protected] lütfen banada gönderirmisin
  247. gdart

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

bir zahmet banada atarmısın [email protected]
  248. gdart

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

[email protected] buraya gönderirsen sevinirim
  249. gdart

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

evet evet bende isterim davetiye kaldıysa siteye üye olamıyorsun çünkü
  250. gdart

Tarihi Fenerbahçe yazar

Kayseri'ye hayırlı olsun bu güzel stadta ilk maçı bize denk getirmeleri çok doğru bir karardı Kayserispor'u tebrik ediyorum.:icon_:
  251. gdart

Haberturk gazetesini nasıl buldunuz?

Medyada bir değişiklik yok yine olaylara at gözlüğüyle bakan ve gücün kendi ellrinde olduğunu sanan bir grup insanın çıkardığı taraflı bir gazete gibi birşey
  252. gdart

Ferrari 2009 sezonunu açtı

Formula 1'de 2009 aracını tanıtan ilk takım Ferrari oldu.Geçtiğimiz sezonun markalar şampiyonu, yeni aracını Maranello'daki merkezinde tanıttı. İtalyan takımının yeni sezonda şampiyonluk kovalayacağı aracı, Ferrari Formula 1'de 60. yılını yaşadığı için F60 ismini taşıyor. F1'deki radikal...
  253. gdart

Windows 7 Beta'yı ne zamana kadar kullanabiliriz

Bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylaşsın.
  254. gdart

Windows 7

Windows 7'den resimler
  255. gdart

Windows 7

Evet WİNDOWS 7 betada olsa kullanmaya başladık bazı sorunlar yokmu elbette var ama vistadan iyimi evet kesinlikle ,internete gezinirken bazen duraksama oluyor, media player mp3 lerde sorun yaratmadı şimdiye kadar gayet güzel bir şekilde çalışıyor, mesenger yok kendiniz yüklüyorsunuz ondada göz...
  256. gdart

Windows 7'yi Tek Tıkla İndirin

benim bağlantı hızım 1024 256 ne kadar sürede iner arkadaş üniversite kütüphanelerinden bahsediyor ordan nasıl iniyor
  257. gdart

Windows 7'yi Tek Tıkla İndirin

acaba benim bağlantım 1024 256 ne kadar sürede iner
  258. gdart

Sigarayı bırakanların hikayeleri

bende bırakamayanlardanım bir bırakabilsem
  259. gdart

Windows Vista Güncelleştirme Sorunu

Merhaba arkadaşlar, 3 gündür Windows güncelleştirme yayınlıyor ve ardı arkası kesilmiyor sebebini bilen varmı ve güncelleştirme aynı dosya adıyla yayınlanıyor ve ben 40'ı geçtim hala yüklüyorum
  260. gdart

Vista Güncelleştirme

İki gündür Windows güncelleştirme yayınlıyor ve ardı arkası kesilmiyor sebebini bilen varmı ve güncelleştirme aynı dosya adıyla yayınlanıyor ben 40'ı geçtim hala yüklüyorum
  261. gdart

Vista Güncelleştirme

262. gdart

Soru En son hangi filmi izlediniz?

National treasure 2 AVP 2 American Gangster
  263. gdart

Sparkle'dan Sessiz 9600GT

Merhaba arkadaşlar ben bu kartı aldım ve şu anda kullanıyorum memnunum , fakat ilk aldığım gün pc'ye monte ettikten ve driverlarını yükledikten sonra, hemen ardından vista güncelleştirme önerdi güncelleştirmeden önce denemek istedim crysisi gayet rahat DX10'da oynadım sonra daha iyi...
  264. gdart

MSN'den Para Kazanın

ARKADAŞA KATILMIYORUM BENCE TUTAR.