Arama sonuçlarınız

1. A

Benim Lcd monitörümde HDMİ ve HDCP özelliği yok

teşk ederim kardeşim hayırlı günler
  2. A

PS4 oyunlar illa 1080p olarak mı çalışıcak?

arkadaşlar ps4 oyunlar illa 1080p olarakmı çalışıcak ..isteyen 720p oynuyamıcakmı :yes:
  3. A

Led Monitöre PS3 Bağlanırmı Yardım ALLAH RIZASI İÇİN

arkadaşım benimde sorunum seninki gibi vga hdmı dönüştürücü alcamda ps4 için ama görüntü çokmu kötü yoksa normalmi oyunları rahat oynuyormusun
  4. A

Allah razı olsun dediğiniz cihazı alayım en iyisi tşk yardım için arkadaşım
  5. A

Konsolun HDMI çıkış birimi olan tüm cihazlarda oynayabileceksiniz. Bu nesilde olduğu gibi HDCP kodlama olmayacağı için tüm monitorlerde rahatça kullanabileceksiniz. BU HABERE GÖRE HDCP OLMUCAKMIŞ YANİ HDMİ VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ ALSAM PS4 EKRANIMDA ÇALIŞIRMI ?
  6. A

ben 23 yıldır bilgisayara bakdım için yüzümdeki kılcal damarlar yırtıldı özel monitör yaptırdım 10 inch boyutunda ama hdmi hdcp özelliği yok NORMALDE hdmi hdcp monitörüm var ama boyutu büyük bakamıyorum zarar veriyor cildime - - - Mesaj Güncellendi - - - acaba 12 yada 13 inch arası full hd...
  7. A

fiyatı önemli değil bu aparat işimi görecekse eğer acaba kadıköyde varmıdır bu cihaz istanbulda - - - Mesaj Güncellendi - - - tşk cevap için
  8. A

benim Lcd monitörümde HDMİ ve HDCP özelliği yok ps4 veya ps3 alsam kablo çeriricimi takmam lazım
  9. A

Ps4 ps3 şirinler ve uncharted ve last oyunlarını çalıştırcakmı

ps4 ps3 oyunlarını şirinler donkey kong ve uncharted ve lasf çalıştırmıcaksa ben ps3 mü alsam
  10. A

15.6 inch full hd 1080p monitör varmı

15.6 inch full hd 1080p monitör varmı
  11. A

10 inch monitörüme hdmi kart takdırsam ps3 uyumlu olurmu

10 inch monitörüme hdmi kart takdırsam ps3 uyumlu olurmu
  12. A

XCM Mega Cool 1080p VGA Box for PS3 Xbox 360 PSP

XCM Mega Cool 1080p VGA Box for PS3 Xbox 360 PSP bu cihaz nedir acaba bu cihazı aldımmı her monitörde ps3 oynuyabilirmiyim ses ve görüntü sorunu yaşarmıyım .....LAPTOP 10 inch lcd paneli masa üstü bilgisayarıma ekran yapdırdım çözünürlüğü 1360x768 LED ekran ..ekran boyutunu masusdan küçük...
  13. A

Ps3 veya ps 4 masaüstü lcd monitörümü bağlasam çalışır mı ?

arkadaşlar ps 3veya ps 4 masaüstü lcd monitörümü bağlasam çalışırmı AMA hdmi çıkış yok ŞUAN kulladığım monitör 10 inch Lcd laptop monitörü mafia 2 olsun pes 2013 max payne rahatlıkla oynuyorum ama ps 3 veya ps 4 bağlasam çalışırmı merak ediyorum...ekranım masusdan küçük yapduırdım 23 yıldır pc...
  14. A

Tomb raider 2013 oyununda ipli ok ve ateşli ok nasıl fırlatılıyor ?

tomb raider 2013 oyununda ipli ok ve ateşli ok nasıl fırlatılıyor ?
  15. A

Arkadaşlar 1300 tl sony vita 32+4 gb ve 3 oyun aldım 2 ay sonra 650 tl sattım

arkadaşlar 1300 tl sony vita 3g+wifi 32+4 gb ve 3 oyun aldım 2 ay sonra 650 tl sattım hayatımda ilk defa kazık yedim durduk yere ps vita aldım
  16. A

12 inch LCD monitörde far cry oyunu açılırmı ?

arkadaşlar büyük ekran monitörler yüzümü yakdı cildimi yakdı kılcal damarlarımı yırttı küçük ekran lcd yani 10 veya 12 inch olması şart ayrıca pc kasam çok güçlü full mod crysis 3 far cry oynuyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - laptop lcd paneli masaüstü bilgisayarıma monitör yaptırcam...
  17. A

Arkadaşlar laptop lcd ekranı masaüstü bilgisayarıma takıp kullancam

arkadaşlar laptop lcd ekranı masaüstü bilgisayarıma takıp kullancam çözünürlk 1024 768 sorun olurmu
  18. A

S.A arkadaşlar tor programı windows7 kurulurmu ?

S.A arkadaşlar tor programı windows7 kurulurmu ?
  19. A

S.A arkadaşlar ben windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum

32 bit windows 7 kursam sorun olurmu yeni bilgisayar toplattımya çok güçlü kasa adam dediki windows 7 64 bit yüklemelisin ..aslında win 7 32 bit istiyorum ama after efekt ve 3d max programlar 64 bit çalışıyormuş
  20. A

3d max yüklüyorum açılcak gibi oluyor beyaz ekran çıkıp duruyor sonrada program yanıt vermiyor yazıyor ..benim yüzüm cildimi pc monitörü yakdı monitör kılcal damarlarımı zedeledi 10 veya 12 inch LCD monitör bulabilirmiyim ben istanbulda oturuyorum
  21. A

Multimedia monitör ne demek monitör alcamda?

multimedia monitör ne demek monitör alcamda?
  22. A

12 inch LCD monitörde far cry oyunu açılırmı ?

arkadaşlar 12 inch LCD monitörde far cry ve mafia 2 ve fifa 2013 oyunLarı açılırmı çözünürlük bu 1024 / 768 hz 60 tepki süresi 5 ms
  23. A

3d studio max kullanıyorum windows 7 64 bit yükledim açılmıyor 3d studio max program
  24. A

S.A arkadaşlar ben windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorum ama xp 64 bit geçmek istiyorum sorun olurmu .Birde xp 64 bit işletim sistemi fiyatı kaç TL ?
  25. A

10 veya en fazla 12 inch lcd bilgisayar monitörü varmı ?

yüzümü cildimi yakdı radyasyon ama bir anda olan bişey deil zamanla olmuş kılcal damarlarımı hassaslaştırdı bilgisayar monitörü o yüzden 10 inch veya 12 inch LCD ekran arıyorum ikinci veya sıfırda olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - sizlerde dikkat edin bilgisayar ekranını büyük almayın hem...
  26. A

10 veya en fazla 12 inch lcd bilgisayar monitörü varmı ?

S.A arkadaşlar 10 veya en fazla 12 inch bilgisayar için lcd monitör varmı ? bilgisayarda oyun oynamama engel olurmu ? şuan ben 15 inch ekran kullanıyorum yüzümü yakdı cildimde kanamalara neden oldu kılcal damarlarımı zedeledi o yüzden küçük ekran olması şart herkese şimdiden tşk ediyorum
  27. A

Sıfır çok ucuz laptop veta notebook varmı 150 veya 200 tl

lordarcual saol kardeşim miraç kandilin mübarek olsun bu laptoplar ikinci el ya bozuk olurmu .benim laptopum vardı sıfır aldım yere düşürdüm bozuldu - - - Mesaj Güncellendi - - - DumDumaq arkadaşım cep telefonu ile chta giriliyormu telefona mirc indirebiliyormuyum ?
  28. A

telefonla mirc indirebilirmiyim chate girebilirmiyimki kardeşim ? - - - Mesaj Güncellendi - - - bana laptop veya notebook lazım küçük olcak 7 veya 10 inch arası fark etmez mirc indirip kurim chat yapim facebook skype olsun yeter 200 tl fiyat olmalı
  29. A

S.A arkadaşlar çok ucuz laptop veya notebook varmı 150 veya 200 tl ..sadece skype facebook birde mirc ve chate girsin yeter
  30. A

Skpye silip msn kurabilir miyim ?

arkadaşlar skype yükledim ama messenger kullanmak sitiyorum napmam lazım her kurduğumda skype gücenliye kabul etmiyo msn kurulumu
  31. A

Skype mail kutusu nerde bulamıyorum ?

arkadaşlar windows 7 64 bit kullanıyorum OUTLOOK denen program C harddisk içindemi bulamıyorum yerini nerden ulaşabiliim gelen maillerimi okuyamıyorum
  32. A

Mp4 veya mp3 çalarlar youtube den klib izlenebiliniyormu ?

saolsın arkadaşım fiyatı ne kadardır bide bişey sorcam skype geçdimya gelen maillerime nasıl bakcam outlook diye bişey varmış harddisk C nin içindemi oluyor bulamadım yerini açamadım
  33. A

Mp4 veya mp3 çalarlar youtube den klib izlenebiliniyormu ?

arkadaşlar mp4 veya mp3 çalarlar youtube den klib şarkı dinleniliyormu izlenebiliniyormu ? eğer youtube den klib izleniyorsa uygun fiyata mp4 çalar önerirmisiniz hiç blgim yok şimdiden saolun
  34. A

Mafia lost heaven city türkçe yaması?

arkadaşlarmafia lost heaven city oyununu türkçe yamasını neren indircem ?
  35. A

Mafia lost heaven city Türkçe yamayı nasıl kuracağım ?

allah razı olsun kardeşim çok saol.. setup deildi ayrı yama idi haklısın dil dosyasına kurcam dll dimi pes 2012 olduğu gibi
  36. A

evet kardeşim zaten s.a yazdımya içimdende a.s dedim nolur nolmaz selamım havada kalmasın die
  37. A

allah razı olsun selamım boşa gitmedi saolasın kardeşim
  38. A

s.a arkadaşlar mafia lost heaven city türkçe yamasını nasıl kurucam hangi dosyanın içine atıcam ?
  39. A

Skype 6.2.60.106

bende memnun değilim skype den msn daha iyiydi ve skype msn e arkadaş ekledim ileti gelmedi bende msn den skype arkadaş eklemeyi denedim yine ileti gelmedi.. msn nin derdi para ise verirdik aylık 5 tl devam ederdik msn görüşmeye ne gerek vardı skype icat çıkarmasınlar kardeşim yokmu yerli yapımı...
  40. A

Arkadaşlar bmw z4 alcam neye dikkat etmeliyim ?

arkadaşlar bmw z4 almayı düşünüyorum 2006 veya 2008 model vede en fazla kaç kilometrede olsa iyi olur ..gerçi 2003 model bmw z4 var hoşuma gitti ama 2003 10 yıllık araba çok masraf açar diye almıyorum arkadaşlar 2005 veya 2008 model bmw z4 için hardtop nerede satılıyor ikinci veya sıfır fark...
  41. A

Masaüstü bilgisayar kasamı laptop pc nin ekran kartı çıkışına taksam çalışır mı?

saolun arkadaşlar laptop ekranı masa üstü pc ekranıma göre daha küçük boyut olarak yani az radyasyon yayar diye düşündüğüm için masa üstü bilgisayarımı laptop ekranıyla kullanmak istiyorum
  42. A

Masaüstü bilgisayar kasamı laptop pc nin ekran kartı çıkışına taksam çalışır mı?

laptopumda giriş olup olmadığını nasıl anlıcam
  43. A

Laptop ekranını monitör olarak kullanabilir miyim masaüstü bilgisayarıma?

laptop ekranını monitör olarak kullanabilirmiyim masaüstü bilgisayarıma ?
  44. A

laptop ekranını monitör olarak kullanabilirmiyim
  45. A

arkadaşlar masaüstü bilgisayar kasamı laptop pc nin ekran kartı çıkışına taksam çalışırmı ?
  46. A

GTA 4'ün kurulumu zor mu?

arkadaşım son çıkan oyunları bilgisayara kurup oynamak başlı başına büyük bilgi istiyor pes2012 orjinal cd aldım konami id alıp üye olana kadar çok uğraşdım anlıcağın pc ye oyun nasıl kurulur daemen tools alchol gibi programların kullanımını öğreten kurs olsa giderim ben neyse internetten nasıl...
  47. A

oyun bağlandığım pc de yüklü zaten
  48. A

team wear programı ile uzakdan yardımla oyun kurulabiliniyormu
  49. A

Sanal cd romlu oyunları nasıl açacağım kurs veren yerler var mı?

bende anlamıyorumki hangi oyun sanal cd rom istiyor hangisi istemiyor bilmiyorum ne güzel pioner dvd rom aldım vatan pc den ne gerek var sanal cd rooma boşa icat çıkartıyorlar. eskiden crack yaptımmı oyunları açıyordum sanal cd rom yokdu örneğin LA noire oyunu aldım yükledim active cod gibi...
  50. A

Sanal cd romlu oyunları nasıl açacağım kurs veren yerler var mı?

arkadaşlar sanal cd room olsun crack oyunları açmayı öğreten bilgisayar kurs yerleri varmı hangi oyunu alsam kuruyorum ama açamıyorum
  51. A

LA. noirede aldım yükledim ama oyunu açamadım crak dosya indirdim ama beceremedim crack yapmasını ..İŞLETİM sistemim xp olsaydı crack yapardım ama winsdows 7 64 bit yüklü crack yapmasını beceremiyorum tam yapıştır diyorum 3 seçenek çıkıyor kopyala sonra iki dosyayıda tut yapıştır falan diyor...
  52. A

yan sanayi pc oyunu
  53. A

gta 4 oyunu alsam kurulumu çokmu zor oluyor ?
  54. A

L.A noire active code nedir çözemedim ?

Bourne saol ama bişey anlamadım birde o linkdeki siteye nasıl üye olcam üye olun diye bölüm yok sadece giriş yapın bölmü var
  55. A

bilmiyorum active code gibi bişey istiyor oyun açılmıyor
  56. A

57. A

Google geçmişi nasıl silerim ?

arkadaşlar windows 7 home prenium da google geçmişi nasıl silerim ?
  58. A

Pc kasam kombinin petekleri gibi ısınıyor

arkadaşalr pc kasam kombinin petekleri gibi ısınıyor sizce bu normalmi .PC KASAMIN HEM ÖN HEMDE ARKA TARAFI ÇOK ISINIYOR neredeyse elimi yakcak KSA MARKAM BU everest i9 gaming serisi 700w midt ATX
  59. A

Arkadaşlar bilgisayar kasam kombinin petekleri gibi ısınıyor

S.A arkadaşlar vatan bilgisayardan kasa toplattım ama kasaya elimi koyamıyorum kombinin peteklerinden daha sıcak caba bozukmu gerimi götürsem kasamı napsam KSA MODELİM BU...
  60. A

Mafia 2 bilgisayar oyunu aldım nasıl TÜRKÇE yama yapıcam

arkadaşlar saolun ama olmuyor indiremiyorum winrar mı winzip mi neyse mail atabilirmisiniz bana mafia 2 türkçe yamasını - - - Mesaj Güncellendi - - - conviction verdiğin linki tıkladım bilgisayarım dondu kaldı birde internet seçeneklerimde google chrome vardı oda gitti başka bir tarayıcı açılıyor
  61. A

saoalsın 2010 da çıkdı bu mafia 2 bilgisayar oyunu ama ben yeni oynayama başladım cildimde rahatsızlıkdan dolayı şükür iyi biraz da MAFİA 2 OYUNU ALDIM TÜRKÇE YAMA BULAMADIM link
  62. A

arkadaşlar mafia 2 bilgisayar oyunu aldım nasıl TÜRKÇE yama yapıcam
  63. A

oyunları açamyorum mafia 2 ve max payne 3

oyunları açamyorum mafia 2 ve max payne 3 birde windows 7 64 bit kuruldu bilgisayarıma msn live de açamıyorum xp olsa açılıyordu
  64. A

VGA çoğaltıcısı PC kasasının içindeki ekran kartınamı takılıyor

S.A arkadaşlar vga çoğaltıcı alsam pc kasasındaki ekran kartıma taksam sonrada lcd monitörümün kablosunu VGA çoğaltıcısına taksam lcd monitörüm çalışırmı .....pc kasamı evde odadan odaya taşıyorum laptop pc gibi kullanıyorumda LCD MONİTÖRÜ pc kasaya yani ekran kartı çıkışına tak çıkar zamanla...
  65. A

VGA çoğaltıcı ne işe yarar

S.A arkadaşlar vga çoğaltıcı alsam pc kasasındaki ekran kartıma taksam sonrada lcd monitörümün kablosunu VGA çoğaltıcısına taksam lcd monitörüm çalışırmı .....pc kasamı evde odadan odaya taşıyorum laptop pc gibi kullanıyorumda LCD MONİTÖRÜ pc kasaya yani ekran kartı çıkışına tak çıkar zamanla...
  66. A

PC binkw32.dll hatası veriyor, oyunu açamıyorum.

of çok zor işlemler oyunu 2 saattir ancak kurdum zar zor ..neyse google nerden indircem dosyayı bir zahmet link atabilirmisiniz acaba?
  67. A

PC binkw32.dll hatası veriyor, oyunu açamıyorum.

PC binkw32.dll hatası veriyor, oyunu açamıyorum arkadaşlar
  68. A

PS Vita'ya Gta 4 yada Max Payne 3 oyunu çıkar mı?

ps vita aldım acaba gta 4 oyunu yada max payne 3 oyunu çıkarmı eğer çıkmazsa hemen satıcam yarı fiyatına
  69. A

Mafia 2 oyununu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım?

saolun arkadaşlar çok zor yapamıyorum ayarları................ vatan pc pazar günü bilgisayar toplattım pazar yoğunmuş dediler pazartesi aldım eve getirdim işlemci fanı süpürge makinesi gibi ötmeye başladı gece geri götürdüm salı günü test edip vereceğiz dediler testde oldu işlemci fan sesi...
  70. A

bilgisayarımı bugün toplattım 32.dll system32 atınca ayarlarım bozulurmu ? mafia 2 oyunu için directx 90 oc istiyor işletim sistemim windows 7 64 ama dxdiag yazıyorum directx 11 yüklü gözüküyor
  71. A

saol kardeşim google de nasıl bulucam indircemki 32.dll dosyasını
  72. A

İkinci el kullanılmış LCD MONİTÖR Alacam

S.A naıslsın kardeşim bişey sorucam mafia 2 oyunu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım İŞLETİM SİSTEMİM 64 BİT WİNDOWS 7 S.A arkadaşım nasılsın bişey sorucam mafia 2 oyunu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım İŞLETİM SİSTEMİM 64 BİT WİNDOWS 7
  73. A

arkadaşlar mafia 2 oyunu açamıyorum 32 .dll hatası veriyor ne yapmam lazım İŞLETİM SİSTEMİM 64 BİT WİNDOWS 7
  74. A

AMD işlemci fan sesi çok geliyor NORMAL Mİ BOZUKMU

ARKADAŞLAR 2 SAAT ÖNCE VATAN BİLGİSAYARDAN PC TOPLADIM EVE GELDİM AÇDIM SÜRÜCÜLERİ YÜKLEDİM AMA İŞLEMCİNİN FAN SESİ süpürge makinesi sesi gibi çıkıyor bu NORMALMİ ?
  75. A

Arkadaşlar lcd led panel alcam neye dikkat etmeliyim

S.A arkadaşlar 31.3 LCD LED PANEL alcam çözünürlük 1366_768 oyun oynamak için için iyimi vede
  76. A

radyasyon yakdı kılcam damarlarımı malesef ŞUAN BİLGİSAYARA OYUN OYNUYAMIYORUM O YÜZDEN SONY PS VİTA ALDIM AMA PİŞMAN OLDUM UNCHARTED TÜRÜ OYUN ÇIKMIYOR O YÜZDEN YARIN BİRİSİNE SATIYORUM HEMDE 900 tl zararına satıyorum
  77. A

güzel kardeşim bilgili kardeşim ben 1990 dan beri commodore 64 sonra amiga 500 sonra ıbm v.s kullandım 23 yıl oldu zamanla monitörün ışınları elektrik akımları cildimde yüzümde ve kılcal damarlarımda açılma kapanma genişlemeler yapmış ama taki 2008 yılına kadar bişey yokdu 2008 yılında aniden...
  78. A

saol kardeşim zaten cildim yüzüm mahvolmuş evde full hd samsung LCD monitör var ama 21,5 inç ama ancak 1 saat bakabiliyorum sonra yüzümde kanamalar başlıyor .
  79. A

cahillikle ne alakası var emin olmak için soruyorum 23 yıldır bilgisayar kullanıyorum diye hacker mi olmam lazım kabaca bilgim var ileri derecede bilgim yok ..ayrıca BİLGİSAYAR MONİTÖRLERİ YÜZÜMÜ YAKDI YARALADI ZARAR VERDİ çareside yok. NEYSE aslında 14 veya 13 inç lcd monitör arıyorum bulamadım...
  80. A

djvahset kardeşim ALLAH razı olsun senden hızır gibi yetiştin bugün bana özel editörüm oldun çok saoL
  81. A

LCD monitör alcam 15 inç ama bugün kasa toplattım yarın vatan bilgisayardan alıcam şeyi sorucakdım kasam işletim sistemim 64 bit ekran ise 15 inç sorun olurmu yani monitör uyumlu çalışırmı sen
  82. A

djvahset kardeşim LCD monitör alcam 15 inç ama bugün kasa toplattım yarın vatan bilgisayardan alıcam şeyi sorucakdım kasam işletim sistemim 64 bit ekran ise 15 inç sorun olurmu yani monitör uyumlu çalışırmı sen
  83. A

Masa üstü bilgisayarımı kablosuz net kullanması

tamam kardeşim tavsiyeni dinlicem saolasın
  84. A

saoalsın kardeşim vatan bilgisayara gidicemde bilgisayar toplatcam şimdi
  85. A

fiyatı ne kadarki birde 60 bit mi birde kaç bit oldunu nasıl anlıcam BAĞLANTI HIZINAMI bit DİYORLAR ?
  86. A

arkadaşlar evdeki modemim kablosuz laptop ile bağlanıyorum ama masa üstü bilgisayarımlada kablosuz bağlanmak istiyorum bunun için güçlü bir kablosuz usb adaptör markası verirmisiniz ama bilgisayarda online fifa 2013 oynucam
  87. A

saol kardeşim yolladığın linkdeki monitör şuan kullandığım monitör :) bu kadarda tesadüf olmaz :D birde bişey sorucam ben 23 yıldır bilgisayarla uğraşıyorum ve yüzümde kalıcı yaralanmalar oldu çok zarar verdi o yüzden küçük ekran 14 veya 15 ve 2 tepki süresi monitör satan yer biliyormusunuz...
  88. A

teşekkürler cevabın için ama diyelim full hd alıyorsun monitör ekranında yazıyor hd diye ama 2 tepki süresi oldunu nasıl anlıcam nereye bakmam lazım bilmiyorum?
  89. A

İKİNCİ EL LCD MOONİTÖR ALICAM SATICI BEYFENDİ 2 TEPKİ SÜRESİ VAR DEDİ nasıl anlıcam doğru söylediğini ? 2 deyipde 5 çıkarsa ?
  90. A

15 inç 2 tepki süresi Lcd monitör varmı varsa SATIN ALACAĞIM
  91. A

LAPTOP LCD PANEL i masa üstü bilgisayarıma bağlayıp monitör gibi kullanabilirmiyim

kadıköyde bir mağazaya sordum LAPTOP LCD PANELİ MASA ÜSTÜ BİLGİSAYARINA AYARLARIM DEDİ HEMDE HER BOY İNÇ FARK ETMEZ
  92. A

LAPTOP LCD PANEL i masa üstü bilgisayarıma bağlayıp monitör gibi kullanabilirmiyim

arkadaşlar laptop lcd ekranı söküp masa üstü bilgisayarıma uyumlu hale getirebilirmiyim çalışırmı laptop daki gibi
  93. A

Laptop Lcd ekran paneli masa üstü bilgisayarıma uyumlu olurmu ?

arkadaşlar laptop Lcd paneli alsam masa üstü bilgisayarıma uyumlu olurmu .Yani masa üstü PC EKRANI GİBİ KULLANABİLİRMİYİM
  94. A

12 veya 13 inch LCD bilgisayar monitörü tavsiye edermisiniz

tavsiyen için teşekkürler ama zaten monitörün parlaklığını düşürüyorum o zamanda gözlerim kamaşıyor 13 veya 14 inç lik LCD monitör bulsaydım iyi olurdu ...ben istanbul da oturuyorum kadıköyde varmıdır sizce küçük ekran oyun oynamak amaçlı lcd monitörler
  95. A

arkadaşlar 13 veya 14 inch 2 veya 3 tepki süresi LCD oyun monitörü varmı ? büyük ekran monitöre bakamıyorum cildimde yüzümde yaralar açdı damarlarımı yakdı o yüzden küçük ekran masa üstü bilgisayar ekranı arıyorum ikinci veya sıfır olması fark etmez
  96. A

2 gb ekran kartı 13 inç lcd monitöre uyarmı

arkadaşlar 2 gb ekran kartlı bilgisayar topladım son olarak monitör kaldı 12 veya en fazla 14 inch büyüklüğünde LCD monitörü varmı? oyun amaçlı kullanacağım tepki süresi 2 olsa iyi olur ..KÜÇÜK ekran olması lazım çünki büyük ekran kullanıyorum CİLDİMİ yüzümü yakdı yaraladı zarar verdi
  97. A

Cep telefonları ile 4 aylık ps vitamı takas edebilirim

S.A sony mağazasından aldığım 4 aylık temiz garantisi devam etmekde olan ps vitamı satıyorum veya cep telefonları yada laptop bilgisayarlarla takas edebilirim ps vitamın özellikleri : 3g+wifi 32+4 gb hafıza kartı oyunlar call of duty blacks opss + fifa 2013 + uncharted
  98. A

Samsung galaxy note yada note 2 yada iphone PS vitamı takas edebilirim

S.A arkadaşlar sony mağazasından aldığım 4 aylık ve garantisi hala devam etmekde olan temiz PS Vitamı cep telefonları ile takas edebilirim.. ps vitamın özellikleri : 3g+wifi 32+4 gb hafıza kartı Oyunlar call of duty + fifa 2013 + uncharted
  99. A

Laptopla PS vitamı takas edebilirim

s.a arkadaşlar sony mağazasından aldığım 4 aylık ve garantisi hala devam etmekte temiz PS Vita mı satıyorum veya laptop ile takas etmeyi düşünüyorum laptop özellikleri ekran boyu 15 inch geçmemesi lazım yada 14 veya 13 olabilir en az 1 gb ekran kartı olmalı takaslıcam laptopun ......PS vitamın...
  100. A

Laptoplarla ps vitamı takas edebiLirim

s.a arkadaşlar sony mağazasından aldığım 4 aylık ve garantisi hala devam etmekte temiz PS Vita mı satıyorum veya laptop ile takas etmeyi düşünüyorum laptop özellikleri ekran boyu 15 inch geçmemesi lazım yada 14 veya 13 olabilir ....PS vitamın özellikleri : 3g+wifi 32+4 gb hafıza kartı oyunlar...
  101. A

20 yıldır bilgisayarda oyun oynuyorum yaşım 37 oldu monitörlerden gelen ışınlar yüzümde cildimde çok kötü yaralar yaptı malesef çareside yok gibi o yüzden 12 veya 13 inç LCD BİLGİSAYAR MONİTÖRÜ ARIYORUM
  102. A

Küçük boy 100 veya 150 tl bilgisayar kasası var mı?

arkadaşlar bilgisayar toplatcam ama normal pc kasaları büyük oluyor istediğim zaman odadan odaya taşıyabiliceğim küçük kasa modelleri tavsiye edermisiniz ama büyük kasalarda olan 2 gb ekran kartı sonra 3.0 ghz işlemciler sığarmı içine yoksa uyumsuzmu olur. birde nasıl bir pc toplasam 1000 tl...
  103. A

arkadaşlar 12 veya 13 inch 2 tepki süresi LCD bilgisayar monitörü varmı ama yeni çıkan far cry mafia 2 max payne 3 fifa 2013 oyunlarını oynuyabilirmiyim ..Kaliteli monitör tavsiye dermisiniz.Şuan 17 inç LCD monitör kullanıyorum ama YÜZÜMÜ CİLDİMİ yara etti çok zarar verdi ondan dolayı sıfır...