Arama sonuçlarınız

1. Gorkem23

Airpods Sahibi Arkadaslar Bakabilir Mi

galiba normal bi durum :)
  2. Gorkem23

Airpods Sahibi Arkadaslar Bakabilir Mi

arkadaslar selamlar bugün airpods aldım ve siriyi açtığımda müziği başlattığımsa sağ kulaklıkta küçük bir tın sesi geliyor bu normal mi yardımcı olabilir misiniz
  3. Gorkem23

Xbox One S Mi Nintendo Switch

Bende sizle aynı düşüncedeyim sonucta xbox'a özel oyunlara çok merakım yok oyuzden bana farklı bi deneyim sunmayacak switch çok hosuma gidiyor oyunları bulunuyor ama 270 lira civarı yüksek bi para
  4. Gorkem23

Xbox One S Mi Nintendo Switch

Arkadaslar Herkese Selam İki Konsoldan Birini Almayo Düşünüyorum Aktif Bir Ps4 kullanıcısıyım Farklılık olsun diye bir konsol daha almayı düşünüyorum sizce hangisini alsam ?
  5. Gorkem23

Uzun Süreli Kullanım İçin G3 mü Z2 mi

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaslar ama z3 compact benim için çok küçük z3 alabilirim ama o kadar para vermek istemiyorum oyun oynamayacagım çünkü yalnız tarayıcıda dolasacagım resim çekeceğim
  6. Gorkem23

Teşekkür ederim dostum z2 nin kamerası kötü yazılımsal hataları var diyorlar doğru mu çünkü kamerayı çok kullanan biriyim
  7. Gorkem23

Merhaba arkadaslar iphone 5 cihazımı uzun zamandır satmayı düşünüyordum pil ve kanerasında leke sıkıntıları nedeniyle forum da çok konular açtım artık kararımı vermeye yaklastım z2 ya da G3 32gb almayı düşünüyorum benim için önemli olan tarayıcı performansı,pil,kamerası sizce hangisi benim için...
  8. Gorkem23

İnternete baglandığım anlasılır mı

Arkadaslar merhaba ben birşey sormak istiyorum okulumun internetine baglandım acaba benim baglandığım anlasılır mı telefon numaram felan gözükür mü telefon uçak modundaydı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  9. Gorkem23

iPhone 5 i satıp ne alsam

Arkadaslar kullanan varsa kamera konusunda bir bilgi verebilir arka kamera için benim için çok önemli çünkü
  10. Gorkem23

Teşekkürler cevaplarınız için arkadaslar peki kamera konusunda iphone 5 ten iyi bi performans verir mi :)
  11. Gorkem23

Bende çok mükemmel performans beklemiyorum zaten pyun için ipadim var yalnızca kamera ve internet hızı önemli benim için
  12. Gorkem23

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim 1150 tl ye A5 buldum fiyatıda uygun geldi aslında sizce bu fiyata değer mi :)
  13. Gorkem23

Arkadas iphone 5 imi satmayı düşünüyorum kamerasın mor leke sorunu ve pil sorunu var çok pahalı bir model düşünmüyorum telefonda aradıkları iyi bir kamera facebook whatsapp twitter kullanırım oyun en fazla 2-3 tane olur ama kameraya çok önem veririm bütcem 1500 tl ye kadar acaba ne almalıyım...
  14. Gorkem23

Desire eye alıyorum

Fayat aralıgım 1800 e kadar dostum telefondan çok asırı bişey beklemiyorum kasmasın ve kamerası güzel olsun yeterli benim için :)
  15. Gorkem23

Desire eye alıyorum

Öncelikle merhaba herkese uzun zamandır telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum nihayet karar vereim iphone 5 i satıp desire eye alacagım kırmızı rengini acaba kullanan arkadaslarım var mı ya da bilenler varsa dogru bi karar mı verdim düşüncelerinizi bekliyorum m8 isterdim ancak kamerası beni...
  16. Gorkem23

Merhaba arkadaslar iphone 5 imi değiştirmeye karar verdim cünkü kamerasında mor leke gösteriyor ve bunu fazla rahatsız ediyor ve etrafundada baya cizikleri mevcut sşmdi ben bu cihazı satıp 1400 gibi bir rakama g3 almayı düşünüyorum kliksadan ama ben iphone u ilk çıktıpında turkcellden 2400 e...
  17. Gorkem23

İphone 5'i satıp üstüne para ekleyip ne alsam?

Cevabın için teşekkür ederim dostum zaten oyunları ipod da oynayacagım telefona yalnızca whatsapp facebook felan yükleyeceğim :)
  18. Gorkem23

Saol cevabın için dostum arkadaslar yok mu baska yardımcı olacak arkadaslar :)
  19. Gorkem23

Arkadaslar uzun zamandır telefon almayı düşünüyordum actığım konularda var ama şu sıralarda kararımı değiştirmiş durumdayım şöyle bi durumum var telefonu çok kullanan birisi değilim daha çok uygulamaları asırı oyun film v-b şeyler iphone 5 kullanıyorum ve cihazımın kamerasında sıkıntı var...
  20. Gorkem23

Samsung hala aynı mı

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim aslında benim kafamda telefonumu değiştirmek yoktu bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama malesef iphone'un kamerası mor leke göstermeye basladı birde elim iphone'un ekranına sıgmıyor baslarda cok güzeldi ama sonradan rahat oyun oynayamayınca...
  21. Gorkem23

Samsung hala aynı mı

Evet donmalarından bahsediyorum
  22. Gorkem23

Samsung hala aynı mı

Arkadas merhaba ben iphone 5 kullnıyorum bundan önce note 2 almıstım ilk çıktığında kasmalarına dayanamayıp 1 ay sonra iphone 5 aldım şimdi telefonumu değiştirmek istiyorum note 4 çok hosuma gitti ama samsung hala çok elestiriliyor arayüz dınma kasma v-s konularında acaba samsung note 2 den...
  23. Gorkem23

LG optimus G / Ekran kırıldı !!!

Dostum sat ve nokia lumıa 520 al bence tabi paran varsa diğer modellerde olabilir :) cünkü o telefonu yaptırsan bile sorunsuz calısmaz diye düşünüyorum
  24. Gorkem23

Ygs Lys kitapları

Dostum bende bu sene son sınıfım şöyle yapabilirsin 9 ve 10. Sınıf kitapların vardır diye düsünüyorum zaten ygs 9-10 ağırlıklı o kitaplardan calıs kitap olrakta yaprak testler al uygun fiyata :) bu arada böşümün ne ?
  25. Gorkem23

Telefon tavsiyesi

Güncel
  26. Gorkem23

Telefon tavsiyesi

Merhaba arkadaslar iphone 5 kullanıcısıyım iostan sıkıldım biraz yeni bir telefon almayı düşünüyorum benim için cihazın kamerası oyun performansı güçlü olmalı sunu da belirteyim ben sık telefon değiştiren birisiyim genellikle yılda bir değiştiririm yani uzun süreli kullanım düşünmüyorum bu arada...
  27. Gorkem23

Z2 parmak izi okuyor mu

Merhaba Arkadaslar bu haberde okuyor yazıyor ama ben okumuyor diye. Biliyorum yardımcı olur musunuz http://www.internethavadis.com/mobile/teknoloji/93359.html
  28. Gorkem23

Oyun için ingilizce şart mı ?

Arkadaslar merhaba ps4 almaya karar verdim ancak söyle bir sorum var ben enson 3 sene kadar önce oyunu bıraktım şimdi yeniden baslayacagım arkadasıma danıstım ama baya moralim bozuldu ingilizcem çok iyi deil bana ingilizcen iyi deil boş yere oyuna baslama biley anlamazsın dedi doğru mudur sizce
  29. Gorkem23

Samsung Galaxy S3

Dostum note 2 kullanıcısının bide ipadim var eğer telefonda oyunada deger veriyorsa arkadasın kesinlikle iOS almalı eğer uygulamalara değil özelliklere önem veriyorsa s3 alsın