Arama sonuçlarınız

1. Z

Pc ye 4 gb ram takmak istiyorum yardım

bunu bende biliyorum . 3. ram değiştim bunda da aynı sorun verdı en son denedıgım, GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar
  2. Z

CORSAİR - CMX4GX3M1A1333C9 (4GB 1333) aldım vatanbilgisayardan taktım ama windows açılıyorda kalıyor neden sence =?
  3. Z

merhaba arkadaşlar sistemim- win7 64 bit işletim sistemi gigabayte GA-P55A-UD4 anakart ati 1 gb hd 5700 ekran kartı 500 gb hdd i3 320. işlemci Kingston 2x2 - 4gb - 1333 Hyperx Ram ddr3 Ek olarak ram takmak istiyorum 4 gb daha tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar uyumlu ram hangisidir ? ben bi...
  4. Z

WD SATA 64 MB CACHE WD20EARX 2 tb hdd kısa devre yaptı

aynı disk şuanda hiçbir sitede yok netde yurtdışında var oda 350 dolar filan . devre kartlarını buldum böyle bi site var http://www.hdd-parts.com/wd-prote-ge.html . burda herhalde benim istediğim kart var ama neye dikkat etmeliyim onu anlıyamadım ?= - - - Mesaj Güncellendi - - - aynı disk...
  5. Z

arkadaşlar bi önerisi olan var mı ?
  6. Z

Merhaba arkadaşlar . harici hdd kutusu içinde WD SATA 64 MB CACHE WD20EARX 2 tb hdd vardı . güç adaptör yerine laptop adaptörü kullanıldı yalnışlıkla. haliyle yandı harici kutu . hdd de devre kartı yandı sanırım . bilgisayarcıya götürdüm teknik ekipteki arkadaş pc ye taktı pc kapandı . dedi...
  7. Z

Pc kasası ile Depolama ünitesi oluşturmak

Merhaba arkadaşlar. pc kasası ile depolama unitesi oluşturmak istiyorum . elimde mevcut 5 adet . her biri 2 terebayt hdd var . hdd ler 3.5 inc sata. kasa içinde sürekli çalışması titreşim yapması titreşim ile ses oluşması ve hardisklerin ömrünü kısaltması açısından kasa içinde olmasını pek...
  8. Z

Samsung 22 inc T22C300 HDTV monitör sizce nasıl tavsiye ?

SAMSUNG T22C300 HDTVmönitör aldım samsung bayisinden dün . Eve geldim pc girişinden bağladım ekran kartına monitörü . Tam ayarlarını yapamadım kafam karıştı önceki mönitörüm sanki daha iyi gibi geldi bi an . Yada ben mi yapamadım ayarlarını Hdmı çıkışından bağlasam daha fazla performans...
  9. Z

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

leechturk davetiyesi alabilirmiyim ? [email protected]
  10. Z

Pc yi üstü kalın camlı masa içine oturtma

ilgin için teşşekürler kardeşim . maksadım tozdan sestem kurtulmak oda küçük durulmuyor ve pahallı bi sistem olduğu için dahada yatırım yapacağım için geniş bi konsept yaratmak istedim ama sanırım ısınma ve tozdan kurtuluş olmicak :) - - - Mesaj Güncellendi - - - ilgin içim teşşekürler...
  11. Z

Pc yi üstü kalın camlı masa içine oturtma

Merhaba arkadaşlar . kullandığım pc için yeni bir masa yaptırmayı düşünüyorum . pc ye dışardan bağlı; güç kaynağı - 5.1 ses sitemi - yazıcı - usb port çoklayıcı - 4 adet 2 şer tb hdd harici - windows kumandası - 2 adet oyun konsolu - 25 m. hdmı kablosu webcam .. usb vs.. kabloları mevcut. benim...
  12. Z

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

[email protected] lütfen banada gönderirmisiniz