Arama sonuçlarınız

1. C

Galaxy S3 Root ile ilgili sorularim

Telefonumda super su ve cwm var nasıl kullanılır bilginiz varmı birde ne işe yarar?
  2. C

Telefon Klon İMEİ S3 Son yardım isteğim

Arkadaşlar son isteğim olacak telefonu 4.1.2 yaptım şebeke gitti ve ozaman öğrendim klon imei olduğunu çünkü telefon yurtdışından geldi yaptırmaya yolladım klon imei yapmışlar ondan normaldir şebeke gider dediler. Simdi yeniden 4.0.4 oldu ben 4.1.2 yapmak istiyorum sebekesi gidiyor buna bir...
  3. C

İnternetten nasıl para kazanırım?

Arkadaşlar internetten para kazanmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu? Link kısaltmaları varmış ama az para veriyormuş sanırım başka ne yolları var?
  4. C

Odin Günceleme Hatası

Arkadaslar telefonumu odin ile ingiliz 4.1.2 rom yukledik sirnatli21 ile ama sonra arama yapinca agda kayitli degil diyor ne yapmam lazim acil yardim edin pin kodu falanda istiyor giriyorum imei ve seri numarasi 000000 falan degil niye bu sorun oldu anlayamadim acil yardim edin.
  5. C

Samsung Galaxy I9300 Güncelleme %99'da kalıyor

Merhabalar sağolsun sirnatli21 arkadaşımız telefon hakkında çok yardımcı olup telefon csc'sini Türkiye'ye çevirmeme yardım etti ama tek bir sorun var telefondan güncelleyince 277mb dosyayı indirdikten sonra bi uyarı çıkıyor eğer bu güncellemeyi yaparsanız dosyalarınız silinir vb. şeyler diyor...
  6. C

Samsung Galaxy S3 I9300 Güncelleme Sorunu

Merhaba babam bana Irak'tan Galaxy S3 aldı Android sürümüm 4.0.4 arkadaşımda da var aynı telefon onun sürüm 4.1.1 bende güncellemeye çalıştım ayarlardan yazılım güncelleştirme dedim fakat "Kullanılabilir güncelleme yok" hatası verdi. Samsung kies'te yükledim fakat görünmedi güncelleme. Sonra...