Arama sonuçlarınız

1. A

Fin-Minimalist Macera

Beyler merhaba, Bir arkadaşım Google Play için bir oyun yayımladı. Rica etsem destek amacıyla yükleyebilirmisiniz, Türk oyun yapımcısı olarak? Teşekkürler Fin - Minimalist Macera - Google Play'de Android Uygulamaları
  2. A

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

iPod 4.nesil in kulaklığını denedim sadece. Herhangi bir sorun olmadı bende, oynattı müzik vs. O kamerayı bende bulamadım :) Sessize alsan bile ses çıkarıyor.
  3. A

5 Harika GM5 Plus Kılıfı

Sondaki daha iyi geldi diğerlerinden bana göre
  4. A

Gm5 Plus Dokunmatik Kitlenme Sorunu

Bende de ekranda belli bir yerdeki dokunuşu algılamadığı oldu birkaç kez mesela klavyede b ye basamıyordum yanındakilere basıyordu. Her seferinde aç-kapa yaptım ve düzeldi açılınca
  5. A

Apple Pencil 2 geliyor!

Apple pencil ın işlevi anladığım kadarıyla ekrana dokunmanın dışında sadece çizim yapıyor. Aşırı bir fiyatı var? Kullananlar varsa tecrübelerini yazabilir mi?
  6. A

General mobile GM5 Plus pil ve ısınma sorunu

Bende almayı düşünüyordum sorunları okudukça vazgeçtim. Şarj sorunu diğer kullanıcılardada olmuş, forumda belirtmişler bunu da. Yazılımla çözülebilir mi emin değilim ki ne zaman çözerler o da belli değil. Garantiyi bir dene istersen. Ayrıca yeni olduğundan stabil değil olayı diye birşey yok...
  7. A

GM 5 Plus Uzun Kullanım Test

Aynen bende kararsızım almak konusunda
  8. A

Asus Zenfone 2 vs GM Plus 5?

Akıcı olması daha önemli performansından ancak, Gm a güvenemiyorum pek. Pil sorunu falan varmış sanırım gm 5p de.
  9. A

Oyun olarak sadece walking dead no man's land i oynuyorum o da yüksek bir oyun sayılmaz zaten. Benim için önemli olan uzun süre gidecek ve arayüzü takılmayacak telefon. Gm 4g yi kardeşim 1 yıldır kullanıyor ve bir sorun yok ama markaya pek güvenim yok benim. Yorumlarda da gm 5 plus ın hatalarını...
  10. A

Asus Zenfone 2 Şarj

Arka planda çalışan uygulamaları kapatmayı dene. Greenify diye bir uygulama var onu tavsiye ederim.
  11. A

Selamun Aleyküm öncelikle. Yaklaşık 3 senedir kullandığım Note 2 cihazımı birkaç kere reset atmama rağmen uygulamalarda yavaşlaması, donması ve stabilite kaybından dolayı değiştirmeyi düşünüyorum. Bütçem maksimum 1300 tl ve büyü ekranlı telefona alıştığım için 5.2 inç altı küçük gelecektir...
  12. A

600 tl bütçem var akıllı telefon öneriniz

Asus zenfone 4 e bakabilirsin.
  13. A

Galaxy Note 2'ye Lollipop Yok!

Gelmemesi iyi oldu diyebiliriz. 5.0 gelseydi cihaz iyice yavaşlayacaktı. 4.4.2 de bile bazı yavaşlamalar oldu. Firmaların genel taktiği işte. Ver güncellemeyi cihazı kullanılamayacak ahale getir ki yenisini alsınlar.
  14. A

Renk Kararsızlığı

Ben siyah alırdım. Zamanında iPhone 4 lerde genelde gördüğüm kadarıyla siyah rengi erkekler, beyaz rengi bayanlar alırdı. Bundan beri siyah alırım ben.
  15. A

Note 2 internette reklam sorunu

Cevap için teşekkürler. Deneyecrğim dediğinizi.
  16. A

Note 2 internette reklam sorunu

Beyler Note 2 cihazımda şöyle bir sorunum var: Chromeden veya başka bir tarayıcıdan googleden bir siteye girince o siteyi acmadan hemen sacma sapan bir adrese yönlendiriyor bazen beyaz sayfa olarak kaliyor, bazen de telefonunuzda virüs bulasmis falan bisiler yazarak google playe yönlendiriyor...
  17. A

İP6+ 64 gb mı almalıyım Samsung Galaxy S6 edge mi?

O kadar para veririm diyorsan iPhone al.
  18. A

Samsung s5 vs LG3 Hangini almalıyım ?

İkisi arasında G3 derim. Samsung artık krndini tekrar ediyor. Note 2 var bende. Bir daha Samsung almam diyorum
  19. A

Peugeot 207 128 binde alınır mı?

Teşekkürler. Bugün tramerden baktırdım. Araç bir senede 3 el değiştirmiş. Vazgeçtim maalesef
  20. A

Peugeot 207 128 binde alınır mı?

S.a. Başlıktada dediğim gibi Peugeot 207 Premium, 2007 model 1.4 hdi 70 hp,kazası ve boyası yok. 128 binde. Alınabilecek bir araçmıdır? Kullananlar varsa tavsiye eder mi? Fiyatıda 24 bin e buldum. Teşekkürler.
  21. A

20 bin e öğrenci için araba

Peki 206 veya eski clio kullanan var mı? Önerirmisiniz?
  22. A

O motorları da bu fiyata bulamıyorum ama :) Arabaların fiyatı çok arttı.
  23. A

Ne Bakmıştın Birader?

PanxeR e bende katılıyorum. Geçen Bimeks e gittim yeni iPhone nasıl , ele nasıl oturuyor , boyutu nasıl falan diye. Birisi ekran renklerini ters çevirmiş ,millet ekran bozuk zannediyor. Oradan da htc m8 e bakayım dedim. Akıllının biri bütün htc lere görsel kilit koymuş telefona bakamadım bile...
  24. A

Dediğiniz aslında mantıklı fakat, o arabalarda da motor teknolojisi eski olduğundan yakıt tüketimi fazla oluyor ne yazık ki.
  25. A

Benim gönlümde Peugeot var aslında :) ama km si düşük olanı bulmak zor oluyor ucuza. Bulduklarımda çizik ya da parçası değişmiş oluyor maalesef.
  26. A

Benzin dediğin kadar dert değil. Zaten sadece okul-ev biraz da dışarı çıkacağım. Ankara da oturuyorum. Hep Eskişehir Yolu nu kullanacağımdan trafik sorunu olmayacak, uzun yol gidiyor gibi olacak :). Maddi durumum pek kötü değil çok şükür. Sadece babam ilk araba olacağından basit, ucuz birşey...
  27. A

S.a. Başlıkta da belirttiğim gibi max 20 bin civarına (çok az geçebilir) bir araba bakıyoruz. Genel olarak km si 80,000 civarı,yakıt tüketimi iyi, servisi ve parçası biraz ucuz,model yılı 2004 ve üstü,abs ve hava yastığı olan hatcback model olarak ne tavsiye edebilirsiniz? Marka takıntım pek...
  28. A

iPad için video uygulaması

Teşekkürler, peki bunun gibi bir uygulamanın ücretsizi var mı? Lite versiyonu değil, direkt ücretsiz.
  29. A

iPad için video uygulaması

S.a. iPad için bildiğiniz bir video oynatma vs. uygulaması var mı? Bilgisayardan indirdiğim film ve dizileri direkt atıp izlemek istiyorum da. Ayrıca itunes a falan atsam ya da itools a atsam oynatır mı filmleri? Teşekkürler.
  30. A

Bu saatten sonra iphone 4s alınır mı?

S.a. Başlıktada belirttiğim gibi ios 7 ye kadar güncelleyip, ios 8 olmadan kullanılacak bir iphone 4s alınır mı. Ayrıca 8 gb olması (hiç oyun yüklenmeyecek) sorun olur mu, kaç gb boş yer kalır ios 7 den sonra ve son olarak telefon hangi sürümle gelir şimdi alsak? Mesela, ios 6 ile gelse ben ios...
  31. A

Android'in Sevilmeyen Özellikleri

Uygulamaları kapatmama rağmen sabaha kadar yüzde 20 şarj gitmesini sevmiyorum.
  32. A

Yeni alternatif

Bataryayı değiştirmek bir çözüm değil bence. Çünkü sorun yazılımsal. 3100 mAh batarya var ve sabaha zor dayanıyor. Bütün tanıdığım Samsung sahipleri 1 sene sonra bataryayı değiştirmek zorunda kalıyorlar. Sıkılıdaım batarya sorunundan. Önceden de bunu yapmıştı battery doctor ı kurunca düzelmişti...
  33. A

Yeni alternatif

S.a. elimde 1 yıllık temiz note 2 var ancak cihazın şarjıyla ilgili sıkıntım var. Gece yüzde 51 civarı bırakıyorum bütün programlar, wifi vs kapalı, ekran en düşükte, güç tasarrufu açık, battery doctor var,sabah şarj 10 civarına düşüyor. Birçok ley denedim ama bataryayı düzeltemedim(yemi...
  34. A

Sony Smartwatch 3 Çok Yakında!

T-fit için google play uygulamasını indirmek gerekiyor Turkcell in ve sadece hattı turkcell olanlar girebiliyor o uygulamaya. Hattın turkcell değilse alma.
  35. A

LG G3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Genel olarak özellikleri gayet güzel,fiyatıda g2 gibi yaparlarsa iyi satabilir. Fakat bana ekran çözünürlüğü fazla ve gereksiz geldi. Çok fazla pil yer ekran. Benim note2 de bile 3100 mAh,pil biraz daha fazla olabilirdi. Ayrıca tasarımda bence güEl olmuş,çerçeve yine az yer kaplıyor.
  36. A

16 gb yeterli olur mu?

Sadece oyunları ve uygulamaları telefonun hafızasına, diğerlerini (müzik film fotoğraf) sd kart a atarsan yeterli olacaktır.
  37. A

Hangisini tercih edeyim?

S.a. Şuanda note 2 kullanıyorum ve cihazın şarj konusunda sorunu var. Boştayken çok fazla şarj yiyor, bütün herşeyi denedim ama çözülmedi bende garantiye gönderip pilini değiştirtmeyi planlıyorum ancak telefondan çok soğudum ve değiştirmeyi planlıyorum. (Root yapılmadı). Bu telefonu satıp şu...
  38. A

Veri Aktarım Hızı nedir ?

Bunlar teorik değerler, bu değerlere maalesef ulaşamıyoruz zaten. Fakat s5 te aynı anda 3g ve wifi yi kullanarak daha hızlı indirme yapabilirsin.
  39. A

5S mi S5 mi ?

5s al. Müşteri memnuniyetinde apple çok daha iyi. Güncelleme sıkıntında olmaz.
  40. A

LG G3 Görüntülendi!

2k ekran bence gereksiz, full hd yeterli. Zaten full hd bile olunca göz pikselleri göremiyor, 2k olunca farkı anlayamayız. Ayrıca pili çok tüketir. Full hd fazlasıyla yeterli.
  41. A

LG G2 mi yoksa Note 2 mi ? Limit 1250 veya 1300 TL !!!

Note 2 kullanıcısı olarak g2 alınır şuanda. Benim aldığım zamanda g2 pahalıydı hiç düşünmedim bile ama şimdi g2 alınır bence. Istersen gm elite e de bak bir.
  42. A

Yazın Note 2 Alınırmı?

Note 2 kullanıcısı olarak söylüyorum telefon güzel ciddi kasma ve donma yaşamıyorum ama ben şimdi alacak olsam lg g2 ya da gm discovery elite alırım. Bence onlara da bir bak derim, onların ekranı full hd, note 2 nin hd. Birde her telefonda olmaz ama bana denk geldi şarjı ile problemim var. Boşta...
  43. A

Apple İpad mini mi? Samsung Galaxy Tab3 8 mi?

İpad mini ama retina olanı al. İlk mini nin işlemcisi biraz eskimeye başladı.
  44. A

Bu devirde note 2 alınırmı

Note 2 vat bendede. S4 biraz daha yenilik içeriyor ve biraz daha iyi
  45. A

Dacia Logan Hakkında Fikri Tecrübesi Olan?

Kullanmadım ama arabaya binmişliğim var sedan versiyonuna ve bence biraz daha biriktirip başka bir modele yönelmeyi öneririm. Motor Renault nun sorun yok ama iç kısım hep plastik, cam açmak içim olan tuşu bile 4 lü sinyalin oraya koymuşlar. Sadece motora bakarım ucuz olsun diyorsan...
  46. A

Iphone 5 Hakkında

Vatan Bilgisayar ın haftasonu indirimlerini bekle onlar iyi indirim yapıyorlar
  47. A

Note 3 Neo Hakkında ve tavsiye

Bilmem düşünürmüsün ama gm discovery elite bayağı iyi testlerde hatta note 3 ile yarışıyor. Bende note 2 var ama gm o zaman çıkmış olsaydı onu alırdım. Şuan güncellemeleri ne olur belli olmaz ama htc one hala çok güzel bir telefon ve g2 tabii :). Ya da o fiyata iphone 5c var. Viraz daha...
  48. A

General mobil Discovery mi yoksa Avea ıntouch 3 mü?

General mobile kesinlikle daha iyi. Avea da operatörün yüklediği gereksiz uygulamalar var. Gm ın donanımı daha güçlü ve daha bilinen bir cihaz, geçen senenin en çok satılan cihazı zaten
  49. A

Note 3 Neo Hakkında ve tavsiye

Note 3 neo almak pek mantıklı değil. Birkaç özellik dışında neredeyse note 2 ile aynı. Yeni çıkacak cihazları bekleyebilirsin
  50. A

650 TL'ye telefon tavsiyeleri?

General mobile discovery al. Ayrıca bir sürü böyle konu var, konuyu açmadan onları oku.
  51. A

Samsung Galaxy Note 2 Kullananlar Kulübü

Şarj konusunda bende sıkıntıdayım, telefon çok şarj yiyor, normal telefonlar gibi 1 gün ancak çıkıyor oysa ki,2 gün falan gitmesi lazım bence.
  52. A

Note 3 mü, Z2 mi?

Z2 daha iyi gerçekten
  53. A

Samsung, Milk Music'i Yayınladı

Kırk yılın birşey yapmış o da Türkiye ye uyumlu değil. Başlarım böyle firmaya ! Samsung a güvenip note 2 aldık tüm dünyada güncelleme çıktı bize 2 ay sonra geldi. Zaten bu ay 4.4 çıkacak o da Haziran a gelir herhalde. Türkiye ye hiç önem vermiyorlar o kadar satış yapmalarına rağmen. Apple...
  54. A

Note II için Android 4.3 Bu gün yayınlandı. Güncellemeyi Unutmayın !

S pen ile ilgili ne özellik geldi, ben görmedim.
  55. A

Teşekkürler.
  56. A

Beyler bu samsung knox u kurmuş bulunmaktayım ama bildirim panelinden nasıl kaldıracağız bunu? Komple silmek gerekliyse onu nasıl yapacağım? Gözüme takılıp duruyor :)
  57. A

Note 2'yi mi yoksa S4'ü mü alayım?

Note 2 ye 4.3 geldi ama s4 daha yeni özellikler içeriyor, s4 al bence.
  58. A

iPhone 5s hangi renk?

Hayirli olsun
  59. A

İpod Touch 5

Birda alabilirsen yurtdisindan al, sim kart olmadigindan sorunsuzca gecirebilirsinde. Ben 2 sene once ipod touch 4 u almistim 200 dolara, Turkiye de 700 lira civarıydi, dusun yani nerdeyse 2 tane fiyati.
  60. A

Note 3 mü note 4 mü yardım

Note 4 u bekle bence
  61. A

Sıfır Note 2 - 2. El note 3

Yalniz bende 2 aydir soyle bir sorun var, asiri derecede sarj yiyor telefon 1 gun ancak cikiyor, ejran kapaliyken sarj yiyor. Ram i ve uygulamalarida kapatıyorum. Bunuda dusun
  62. A

Note 2 kullanicilari bakabilir mi

4.3 henüz gelmedi.
  63. A

Sıfır Note 2 - 2. El note 3

Note 2 im var ve arka plan konusunda yazdigin olay olmuyor, uygulama kaldigi yerden devam ediyor merak etme.
  64. A

Birde Türkiye ye gelse güncelleme. Daha 4.3 u alamadik
  65. A

Metro 2033 ve 2034 ten başka kitap önerileriniz

Game of thrones ve walking dead okuyabilirsin fantastik icin.
  66. A

Galaxy Note 3 sarj sorunu

Olay sonuclaninca ne oldugunu yazabilir misin? Bende belki servise vericemde nasil oldugunu ogreneyim :)
  67. A

Galaxy Note 3 sarj sorunu

Bendede note2 var ayni sorun bendede oluyor. Telefonu kapatip sabah ac
  68. A

iPhone 4S ve Diğerleri

24 Şubat ı beklemelisin. Gerçi Türkiye ye elmesi Mart ın sonunu bulabilir.
  69. A

İphone 5 İle HTC One Takas Edilir mi?

Iphone daki stabiliteyi bulamazsin htc de fakat kasa yapisi ve kalitesi, ses performansı cok iyi htc nin. Ayrica htc one Türkiye den mi alinma yoksa yurtdisimi? Garanti olmazsa telefoncular kolay kolay tamir edemezler htc yi. Ifixit te 1 almıştı 10 üzerinden tamir olarak.
  70. A

Note 2'yi verip iphone 5 ya da 5c alayım mı?

Dediğin doğru ama bütün programları,ram ı siliyorum ,durduruyorum ayarlardan yinede çok gidiyor. Hatta şöyle diyeyim;akşam şarjdan cıkarıyorum sabaha kadar 2 falan gidiyor gayet normal fakat,sabah 10 dakika kurcalıyorum aleti yine su gibi gitmeye başlıyor.
  71. A

O zaman 3g yi yarim gun acarsam sıkıntı kalmaz.:)
  72. A

Cevaplar için teşekkürler. Peki şu klasik soruyu sorayim sabah iphone 5 i şarjdan alsam ve hiç oyun olmadan sadece sosyal ağ whatsapp ve 3g veya wifi açık dursa akşama kadar dayanır değilmi? Ayrıca 1 yıl sonra batarya performansı düştündede buna yakın dayanabilirmi?
  73. A

S.a. beyler. Elimde note 2 var 4 aylik ve ilk aldigimda bir sorun olmamasina ragmen simdilerde pille ilgili sorun yasiyorum. Telefon bostayken sarj yiyor ve bu olay beni telefondan sogutuyor. Telefonu almadan once ipod touch 4 kullaniyordum ve ios un stabilitesini bulamayacagimida biliyordum...
  74. A

IPhone'umdan korkmaya başladım

Bir teknosa ya falan sor istersen ne yapılabilir diye.
  75. A

Galaxy win, iphone 4 ya da Nexus 4

Alabilirsen nexus 5 yoksa nexus 4 al.
  76. A

Note 2 Ekran Sorunu

Ekrani iptal etmek icin istediginin uzerine basip her zaman a tiklayacaksin. Ama bu o baglantiyi her zaman o program ile acacagin anlamina gelir. Iptal etmek icinde uygulama yoneticisinden o uygulamaya girip on bellegi sil gibi birsey vardi ona tiklayacaksin.
  77. A

Görüntülü görüşmeye yapabileceğim ucuz telefon tavsiye

General Mobile Discovery olabilir.
  78. A

Galaxy Note 2 Türkiye Güncellemesi Geldi!

Banada gelmedi daha bekleyecegiz herhalde.
  79. A

G2,Note 3,Z1 hakkında

G2 nin sarji digerlerinden iyidir diye biliyorum.
  80. A

Note 3 & Nexus 5 ?

Note 3 e 4.4 gelmiş bu arada.
  81. A

Note 3 & Nexus 5 ?

Elinde note 3 gibi bir cihaz varken yapmayi düşündüğün şey pek mantıklı gelmedi bana. Nexus un sadece stabilite ve güncelleme destegi olacaktir arti özellik olarak. Note 3 ise kamera ses kalitesi note ve s pen özellikleri gibi bjr cok alanda daha ustun nexus a. Bence satma.
  82. A

Samsung'un Yeni Arayüzü

Note 2 ye gelir umarim. Pek zannetmiyorum ama.
  83. A

Note 2 şarjı su gibi gidiyor

Aynen boyle oluyor. Ayarlardan pil bölümüne girdigimdeyse en cok kullanan android os ve ortam sunucusu yaziyor. Bu normalmi?
  84. A

Playstore'dan Fifa 14 almak

Kredi karti ile alim yapabiliyorsun, bakiye ile degil
  85. A

Dediklerinden sadece ucus moduna almayi yapmıyorum diğerlerini yapıyorum am yine cok gidiyor. Mesela dun aksam şarjdan cekip yattim sabah baktigimda 67 idi şarjı :(
  86. A

Galaxy Mega 6.3 mü Note 2 mi ?

Hayır, note 2 4 çekirdek mega 2 çekirdek, note 2 daha performansli
  87. A

4.3 cikti ama daha Türkiye ye gelmedi.
  88. A

Bende kullanıyorum ve su sorun var. Telefon bosta iken sarj yiyor. Örneğin geceden sabaha kadar % 10 falan yiyor. Butun uygulamaları kapatıyorum ona raen boyle oluyor. Ne yapmam lazım ? Cihaz 4 aylik
  89. A

4 Yıl IOS Kullanmış Biri Olarak Tavsiye İstiyorum

Ios a alismissan 5s ile devam et.
  90. A

Amazon, Kindle DX'i Tanıttı

E kitaplar gerçekleri kadar tat vermiyor. Ayrica fiyati cok pahali, o fiyata gidip bir tablet alinabilir.
  91. A

Samsung Note 2 ye 777 Mb güncelleme geldi.

Yani bir sorun oluşmadı oyle mi?
  92. A

Peki s3 teki gibi sorunlar var mı?
  93. A

IPad Air vs Note 10.1 (2014) Detaylı inceleme

Eline sağlık.
  94. A

Birkac gunluk kullanimdan sonra yorumlari yazarsaniz cok iyi olur. Ona gore yukleyelim :)
  95. A

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

5c yerine 5 i tercih etmelisin
  96. A

Discovery Hakkında Her Şey (Bakmassan Pişman Olursun)

Teşekkürler güzel olmuş
  97. A

HTC One S mi yoksa Lumia 625 mi?

Ofis isleri icin Lumia daha iyi ayrica oyun ve uygulamalarla fazla isiniz yoksa guzel vir secim fakat ios gibi bir sure sonra sıkabilir sizi. Htc ise eski bir model oldu şuan için yinede dediklerinizi onlarda karsilar. Fiyat olarak karsilastirip ucuzunu almanızı öneririm, cunku iki telefonuda...
  98. A

Note 3 mü note 2 mi ??

Note 2 nin tek artısı, şarjı daha iyi gidiyor. O kadar geri kalanlar icin Note 3
  99. A

Bence bu süre normal sizin için, Cihazı çok yoğun kullanıyorsunuz ve şarjının gitmeside normal. Bende yoğun kullanımda 1 gün,orta kullanımda 2 gün gidiyor. Yani bir sorun yok.
  100. A

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Beyler yaklasik 2005 yili civarinda bir sarki dinlemistim. Tek hatirladigim genc bir bayanin soyledigi ,pop oldugu ve sarkida cok sayida 'in lady love' gecmesi. Uzun suredir araştırıyorum fakat bulamadım. Yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler
  101. A

Hangi Bitkisiniz Bakalım

Ebemgümeci. İsim garip ama nerdeyse hepsi doğru
  102. A

HTC One Mini - Galaxy Note 2 arasında kaldım

Note2 kullanıyorum ve hicbir oyunda kasmadi su ana kadar ayrica cepte taşınabilirlik olarak da guzel, cok kucuk cepli birsey giymezsen sikinti olmaz ve bataryasi harika bence
  103. A

Galaxy s4 batarya hızlı bitiyor neden

Batarya da şişme yoksa ayarlardan pil e gir ve pili neyin harcadigina bak. O uygulamayi durdurabilir ya da kaldirabilirsin oradan.
  104. A

IPhone4s Almaya Karar Kıldım Fakat 8 GB Yeterli ve Sağlıklı Bir Hafıza Seçeneğimidir?

Öncelikle sağlamlık değil donanim lazim, yeni ve guncel olmasi lazim telefonun bana gore, sonucta hergun yere atmiyoruz telefonu :) sen ağırlığından dolayi 4s i daha sağlam diye düşünmüş olabilirsin fakat pek fark yok aralarında. Ayrica 5s alirsan güncelleme ve diger bircok yeni özellik olacak...
  105. A

Note 2 sorun

Maalesef son güncellemeyi kurdum. Ne yapabilirim?
  106. A

Note 2 sorun

Beyler fazla olacak ama ayni sorun yine oldu dun gece. % 100 sarj ile biraktim sabah % 90 di. Ayarlardan pil e girdim ve musicxmatch ve fobito uygulamalari pili en cok kullananlardi fakat ben yatmadan once hepsini kapatiyorum. Yinede bu ikisini sildim sorun çozulmustur değilmi?
  107. A

Detaylı LG G2 İncelemesi {Video+Yazı+Foto Galeri inceleme} #Almadan Mutlaka Okuyun

Eline sağlık oldukça uğraşmışsın.
  108. A

AT&T Vodafone'u Satın Alabilir!

Olursa çok iyi olur
  109. A

İphone 5 mi,Note 3 mü ?

Note 3 ekran islemci ozgurluk teknoloji bakimindan iphone dan iyi. Iphone ise stabilite ve appstore olarak iyi. Tercih senin
  110. A

Note 2 sorun

Arkadaşlar dun sleepbot ve yeni indirdigim birkac uygulamayı sildim herhalde onlardan dolayı olmuş bugün yine % 3 % 4 gitti.
  111. A

Note 2 sorun

Hayır nasil kullaniyorsam ayni şekilde devam ediyorum. Hatta 3g yi fazla kullanmadim bile diyebilirim son günlerde. Ayrıca telefon normal şekilde, eski hiziyla sarj oluyor bir sorun yok yani.
  112. A

Note 2 sorun

Benim anlamadigim sey ilk başlarda bu yoktu bir anda olmaya başladı. Artik gece telefonu kapatip yatacagim. Peki batarya degistirmek ve rootlamak dışında yapabileceğim başka bişey var mı?
  113. A

Note 2 sorun

S.a. beyler. Note 2 kullanıyorum ve batarya konusunda bir sıkıntım var. Telefon 2 aylik ve ilk aldigimda aksamdan sabaha kadar en fazla % 3 gidiyordu ama suan ne olduğunu anlamadım ve % 10 gidiyor sabaha kadar. Birkac gundur devam ediyor. Ram i ve uygulamalari kapatıyorum ayrica batarya ve sarj...
  114. A

LG G2 32 GB Alamazsam LG G2 16 GB mı Yoksa S4 16 GB mı Almalıyım ?

Lg g2 almani tavsiye ederim cunku cok daha yeni ve guclu bir cihaz
  115. A

Samsung Galaxy S3 vs Note 2

Tartışmasız Note2
  116. A

Deat Trigger 2

Bence cok guzel olmus. Ilk oyundaki eksikleri gidermisler. Ayrica bomba ve painkiller larin ucuz olmasi harika olmus. Ben cok begendim. Tek eksik internet istemesi.
  117. A

Iphone 5s mi başka bir telefon mu

Ben yeni Note2 aldim yaklaşık 2 ay oldu. İnşallah telefonun başına birsey gelmezse 3-4 yil kullanmayi düşünüyorum. Bence kesin alacaksan yeni modelleri bekle s5 note4 falan. Note2 den sonra iphone cok küçük gelir sana
  118. A

Iphone 4S mi galaxy note 2 mi

Note 2 kullanıcısıyım şarjı gercekten cok iyi. Ayrica hicbir oyunda kasma yapmiyor yeniler dahil örneğin Asphalt 8.
  119. A

İPad 2 App Store sorunu

Appstore üyeligin Turkiye ye kayitli oldugundan yalniz Türkiye de olan uygulamalari gorebilirsin. Eger ayarlardan ulkeni degistirirsen farkli uygulamalari görürsün. Mesela senin arkadasinin uyeligi buyuk ihtimal Almanya olarak secilmistir ulke olarak.
  120. A

İpad air hakkındaki düşünceleriniz??

Benimde hoşuma gitti. Yalniz Türkiye fiyatı pahalı olur bence.
  121. A

iPad Air Tanıtıldı!

Telefonda Android derim ama tablette Apple gerçekten daha iyi. Başarılı olmuş bence
  122. A

Ipod touch // s4 mini // ipad 3 // iphone 4

Taşıma sıkıntın yoksa ipad3 derim. Eğer varsa ipod touch al yalniz 1-2 sene sonra cikan son verilecek güncellemeyi yapma. Ben yaptim ipod touch 4 cok yavasladi. Iphone alma batarya yetmez. S4 mini yeterli olmayabilir senin icin
  123. A

Ders Programı Uygulaması

Google play e konulurasa bakarim bende
  124. A

Galaxy Grand mı S4 mü ?

Grand tamamen gereksiz bence. Onun yerine bekle note 3 veya s4 alirsin
  125. A

DEV ekranlı telefon tavsiyesi max 1500 tlye

Note2 al ben memnunum. Birde galaxy mega 6.3 var o tam dev ekran :)
  126. A

Acil@ Gigabyte G-Smart Rio vs HTC Wildfire S

Gsmart rioyu bilmiyorum ama htc wildfire s yerine alabilirsen desire c al. Yoksa htc derim ben
  127. A

Samsung note 2 n7100 e sony smartwatch tanıtmak

Bilgi icin teşekkürler merak ediyordum bende.
  128. A

Superonline fiber mi TTnet fiber mi

Superonline kullanıyorum fiber. Gayet memnunum tavsiye ederim
  129. A

Iphone 5c ve iphone 5s arasındaki fiyat farkı sizce ne kadar olur?

Türkiye de 300 falan olur fark. Bu durumda 300 daha verip iyisini almak isteyecektir insanlar dogal olarak. 5c almayi düşünen varsa 5 alsin cok daha iyi olur bence.
  130. A

Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

ön kamera İPhone un Vga note2 nin 1,9mp.
  131. A

Note 2'ye Güncelleme Geldi

Bende 2gun once indirdim kullanan varmi performansta ise yariyormuymus?
  132. A

HTC ONE V mi yoksa iPhone 3Gs mi?

O fiyatlarda ikinci el ace2, htc desire x ya da s3 mini olabilir. Eger illa ikisi arasindan sec diyorsan htc yi al 3gs öldü artik.
  133. A

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

eklersen sevinirim titanyum gri note2
  134. A

S4 için Gamepad ne zaman gelir ?

Ne zaman geleceğini bilmiyorum ama bence değmez o paraya.Onun yerine usb yi telefona uyumlu olan micro usb ye çeviren/bağlayan bir kablo al ve herhangi bir gamepad e bağla.Denemedim ama yapılabildiğini duydum.
  135. A

kardeş benide yazarmısın gri note 2 :D
  136. A

NBA Tarihinin en iyi smac vuran oyuncuları(VİDEO) TOP 10

vince lebron blake derozan nate bunlar iyidir
  137. A

1500 TL civarı Android cİhaz önerisi bekliyorum

note 2 olur en iyi batarya suan onda s4 ten bile iy
  138. A

Turkcell T40 Hakkında Her Şey

Tasarım pek güzel değil ama ucuz fiyatla gelirse satılabilir azda olsa. ekranı daha iyi olabilirdi yinede genel olarak fena değil.
  139. A

Apple iPhone 3GS 800 lira olur mu!?

Apple ın gereksiz pahalılığı. Millete eski telefonu pahalıya kazıklamaya çalışıyorlar işte.
  140. A

Tavsiye

Htc derim
  141. A

İphone 5 mi 4s mi ?

İphone 5 çok daha yeni onu seç.
  142. A

HTC Desire x alınır mı?

Bence htc desire x gayet güzel fakat s3 mininin Ram i ve ön kamerası olması bence desire x ten daha iyi olmasını sağlıyor. Bütçeni biraz arttırabilirsen s3 al yoksa s3 mini yi daha çok tavsiye ederim.
  143. A

Galaxy Mega 6.3 mü Note 2 mi ?

Note 2. derim ben
  144. A

NBA Live 14'ün Kapak Görselli Belli Oldu

2k her şekilde geçer Nba live ı tartışmasız.
  145. A

Samsung S3 - Samsung S4 Mini - Sony Xperia Sp ?

S3 daha iyidir s4 mini ye göre. Çünkü samsung un yaptığı miniler hep kötü özellikli oluyor. Örneğin s3 mini galaxy s in özelliklerindeydi. Aynı şekilde s4 mini de s2 nin özelliklerinde.s3 ise amiral gemisi olduğundan çok daha iyi. Ama şunuda diyebilirsin s4 mini daha yeni diye o zamanda şöyle...
  146. A

Yarın telefon alacağım lütfen yardım edin kafam cok karışık.

Nexus4 tercih et. Bende ipod4g var iphone4 ile aynı işlemci ve Ram e sahip. İos6 yükleyin e inanılmaz geriledi cihaz eskiden oynattığı oyunları artık kasarak oynatıyor. İphone dan uzak dur.
  147. A

Htc one batarya

S.a.beyler. Benim kafama takılan birsoru vardı da onu soracaktım;Htc one da İphone gibi gömülü yani çıkarılamayan batarya var ben bu telefonu alsam 2 yıl sonra yaklaşık bataryanın ömrü bitecek tahmini,ondan sonra orjinal servisemi yollamak zorundayım batarya değişimi için yoksa herhangi bir...
  148. A

Samsung Galaxy S4 Mini Türkiye'de!

eğer özellikleri yazdığı gibi çıkarsa s4 mini yi ezer bence
  149. A

Sizce s4 mini mi s3 mü?

Evet beyler sizce hangisi?s4 mini daha yeni s3 donanım olarak daha iyi.
  150. A

Samsung Galaxy S4 Mini Türkiye'de!

fiyati çok yüksek.s3 mini 1000 civarı girmişti.s4 mini de aynı şeyi yapmalıydı.
  151. A

Samsung Galaxy Mega 6.3 Kutudan Çıkıyor

5'' in üstü sıkıntı olur.Ayrıca bayanlar erkekler kadar sorun çekmezler ne de olsa çantada taşıyabilirler.
  152. A

Galaxy s4 mini

s3 le s4 mini arasında kaldım bende.s3 şuanlık daha iyi gibi ekran ve pil açısından.ayrıca android 5,0 da alacak.
  153. A

Ipod hata veriyor

Dediğiniz gibi dfu mod a aldım ilk başta home ve tuş kilidi tuşuna birlikte 10 saniye bastım sonra tuş kilidinden elimi çektim 10 saniye daha kaldı home tuşu.Bunlar olurken bilgisayara bağlı ve itunes açıktı.Ardından itunes ipod u tanıdı ve güncellemeyi yükledim.
  154. A

Ipod hata veriyor

tamam uğraştım ama hallettim sonunda hepinizden Allah razı olsun teşekkür ederim.
  155. A

Ipod hata veriyor

cevap için teşekkürler ama denedim olmadı.sadece ekrana apple logosu gelip gidiyor ayrıca itunes da cihazı tanımadı.şarj bittiğini gösterdi şarja taktım aynı şey devam ediyor başka hiçbirşey yapmıyor.lütfen yardım edin :(
  156. A

Ipod hata veriyor

beyler lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım?telefoncuya mı götüreyim?
  157. A

Ipod hata veriyor

s.a.bende ipod touch 4g var.ios 5.1 var ve jb de var.ios 6.1 e güncellemk istedim ve ayarlardan güncellemeyi yüklemeye başladım fakat önceleri noral giderken bir anda alet kapandı.ardından sadece apple logosu çıkıyor ve kapanıyor.ne yapmam lazım?
  158. A

Kendime doğum günü hediyesi alıyorum.

iphone alabilirsin ya da s4
  159. A

Lütfen Güzel Bir akıllı telefon tavsiye edin.. ( Acil bu hafta içinde alıcam)

ne diycegimi bilemedim :) htc ye yok diyorsun Samsung plastik kasa hosuna gitmez ancak iphone kaliyor ona bakmani tavsiye ederim ama muzik ve tasarim gercekten onemliyse htc al.
  160. A

Ipad mini mi samsung galaxy note 8.0 mi?

o zaman diyorsunuz ki ya ipad mini 2 yi bekle ya da note 8.0 al?
  161. A

Ipad mini mi samsung galaxy note 8.0 mi?

Sizce hangisi alinabilir ve neden?
  162. A

W.O.T - World of Tanks (Tankların Dünyası)

tum oynaynlara bir sorum olacak:gecen sene oynuyordum Alman tanklarini almistim biraz ilerlemistimde.sorun su tankimin atisi fena degil ancak hic kimseyi olduremiyorum ve hemen oluyorum.aslinda atis yaparken imlecin yesil olmasini bekliyor oraya nisan alip atiyorum ama bir turlu olduremiyorum...
  163. A

Symbian vs Windows Phone 8

o kadarda degil artik wp symbiani ezer gecer hangi yilda yasiyoruz :)
  164. A

Lg optimus l7 mi yoksa ace 2 mi

kardes 650-700 civari butcen varsa beklemeni oneririm.s4 mini cikacak yakinda s3 mininin fiyati oldukca dusecektir o zamana kadar bekleyip s3 mini al.
  165. A

İPad mini 4g de sim kart olayı nasıldır?

cihaza sim karti takip internet paketi yapip 3g hizinda kullanirsin.
  166. A

S3 mini mi xperia p mi

s3 mini al.
  167. A

Nokia C5-03 ^^Latin MooN^^ CFW v22.0.007

bunlar gercekten yapilabiliyormu? dokunmatik hassasiyeti artiridi pek inandirici gelmededide.
  168. A

Telefon seçimi , ace 2 - fame

bu ikisi arasindan ace2 derim.
  169. A

En fazla 1000 TL'ye telefon önerisi

dostum forumda biraz bakinirsan bu sekilde dunya kadar konu gorursun artik bu konudan 15 tane falan olmustur biraz arastirin oyle acin copluge cevirdiniz.alacaksanda git s3 mini al bu ozellikleri karsilar.
  170. A

Galaxy S4 alayım mı fikirleriniz?

bence paran varsa al.htc one diyorlar o da iphone gibi gomulu batarya hafiza arttirimi yok.s4 teki sensor ve teknoloji hicbirinde yok.direkt al derim.
  171. A

S3 mini & ace 2 & lg p970 & galaxy advance

s3 mini
  172. A

S3 mini fiyat ne zaman düşer

yanlis hatirlamiyorsam gecen hafta 750 ye bilkom ya da bimeks te vardi.
  173. A

S3 mini fiyat ne zaman düşer

s4 mini cikacak yakinda o zaman daha da duser. simdileri 750 civarina rahat bulabilirsin.
  174. A

Samsung S3 Mini Kullanıcıları Her Türlü Soru ve Sorunlar

ne tur oyunlarda kasma yapiyor? bide s4 teki teknolojiler s3 e geldigi gibi gelecek mi?
  175. A

500 TLye kadar android telefon önerisi ?

htc desire c dusunebilirsin.
  176. A

Galaxy s4 mü samsung note 2 mi?

tabiki s4. note 2 kullanan arkadas var oda s4 u tavsiye ediyor.
  177. A

Yurt dışından gelecek iPhone 5 ne kadar eder?

kuzenim 2 hafta once ABD den almisti 650 dolara 1250 falan eder. Sen ustune ne kadar koyarsin bilemem o sana kalmis :)
  178. A

Appstore vs google play

Appstore da daha fazla uygulama var ama çoğu paralı.Google play de ücretsiz uygulama fazla.
  179. A

Galaxy S_IV mü yoksa XPeria Z mi?

telefonu her gün yere atmıyorsan s4 al:)
  180. A

Avea inTouch 2 Hakkında Her Şey

ilk modele göre daha iyi.Fakat daha iyi rakipleri var.Yan telefon olarak alınabilir.
  181. A

Ipad tablet öneri.?

tahminimce eylul de cikar. apple tanitimlari eylulde yapiyor.
  182. A

6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

dostum gercekten ozguvenle alakali degil. zaten arkadasiz. ben 2 sayfalik mektup yazdim detaylica anlatacagim herseyi :)
  183. A

ozguvenime guvenmedigimden degil. mektupta herseyi soyleyebilirim ama karsisina gecince herseyi unutuyorum
  184. A

bende 4 yildir seviyorum. haftaya mektup araciligiyla itiraf edicem. buyuk ihtimal olmayacak ama en azindan icimde kalmayacak. haydi hayirlisi.
  185. A

Nokia mı Samsung mu?

Kesinlikle Samsung
  186. A

2013 YGS Sonuçları Açıklandı

66,75 net :( ne yapalım LYS ye bakacağız
  187. A

iRadio Geliyor!

basit bir radyo uygulaması için bile üyelik alacaklarmış. Paranın gözü kör olsun :)
  188. A

Htc one , Note 2, S3, Limua 920 sizce hangis ?

kesinlikle Note 2 .Lumia yi zaten gec wp8 o.S3 te 1gb note2 de 2gb ram var.Htc gayet guzel fakat dedigin gibi servis sorunu var ve Samsung parca ile pazarlamada Htc ye gore bariz sekilde ustun.
  189. A

Karar veremiyorum telefon önerir misiniz ?

bence Note 2 al. her turlu en iyisi. sarji 2 gune kadar gidebilir.S4 e gelen guncellemeleri alacak. Note 2 diyorum.
  190. A

Telefon seçiminde sona geliyorum .

sende haklisin RAM gercekten onemli
  191. A

Telefon seçiminde sona geliyorum .

s3 mini al. 4.2.2 gelecek. Ram 1 gb ace 2 768 mb.
  192. A

Tablet Tavsiyeniz 200-300 Tl arası

vestel in yeni tablati var 7" lik ona bakmani tavsiye ederim.
  193. A

Vestel ONYX 7" tablet alinir mi?

s.a.bugun gazetede ilanini gordum de VESTEL 7" tablet 249 tl diyordu(vestelin kendi reklami) Ozellikleri: -1.5 Ghz cift cekirdekli Rockchip 3066 islemci -Android 4.1 -1 GB RAM -8 GB hafiza -7" 16:9 IPS 1024x600 -Smart center Sizce ozellikleri iyi mi? Bana gore iyi geldi ama piyasadaki...
  194. A

Rouccutane : İlk Hapımı Aldım

ben 7 ay kullandim ve tedavim bitti.ilk baslarda sikinti ceksende tedavi bitince cok ise yaradigini goreceksin.
  195. A

LG Optimus l9 vs S3 Mini.

yorum icin tesekkurler.
  196. A

LG Optimus l9 vs S3 Mini.

s.a. sizce hangisi daha iyi olur ve fazla guncelleme alir? Oyun video internet icin alacagim. S3 mini ye aklim yatiyor ama LG pil konusunda cok onde.
  197. A

İpad mini 2 retina

bence 2 yi bekle.Çünkü ilk ipad şimdi hiçbir güncellemeyi desteklemiyor,apple pazara giriş için yapmıştı onu,para kazanabilirmiyim diye bir denedi.Tuttuğu için 2. çıktı.Aynı olay bunda da olabilir.Biraz bekle ve para biriktir.
  198. A

Galaxy Ace 2 için Jelly Bean Sızdırıldı

herhangi bir takilma olmadi mi ve ram in ne kadarini kullaniyor?
  199. A

1000 TL altı telefon önerisi

samsung galaxy s3 mini veya htc desire x
  200. A

Konuşan Penguen (Kendi Uygulamam)

guzel calisma
  201. A

Htc desire x onerirmisiniz?

s.a. beyler.Su siralar htc desire x e karsi sempati duymaya basladim.S3 mini ile kiyasliyordum.htc ses ve fotograf cekmede cok daha iyi fakat ikinci kamera yok ve ram biraz dusuk.jb alacak diye biliyorum fakat htc sense 5 i tanitacak 5 e guncellenebilir mi? Ayrica jb ve sense 5 alirsa ram cok...
  202. A

Htc desire c mi nokia lumia 620 mi

artik lumia 620 den vazgectim.HTC Desire X, Samsung s3 mini veya ace 2 dusunuyorum.sizce hangisi iyi?
  203. A

Operatörle ilgili soru?

Konu güncel
  204. A

Operatörle ilgili soru?

s.a.beyler.Ben hattımı avea dan bimcell e taşıdım :) 1 hafta kadar oldu.Tavsiye de ederim ucuz :) Sorum şu:ben internetten sms ücretiyle oyunlara para almada (metin2,knight vs.)telefon parasıyla alınan işlemlerde,avea turkcell ve vodafone a destek var.benim hattım avea altyapısında olduğundan...
  205. A

Ovi store dan birsey indiremiyorum

daha once indirdiklerimi denemiyorum zaten.farkli bir uygulama indirmek istiyorum ama indir yazan yer kararti duruyor ve tiklanmiyor hicbir sey indiremiyorum ve telefona format atmakta istemiyorum.internet tarayicisindanda bir turlu birsey indiremedim.baska cozum yolu yok mu?
  206. A

Samsung Galaxy Ace 2 önerirmisiniz?

s.a.beyler.Ben bu telefonu almayı düşünüyorum da kullanan arkadaşlardan yorumlarını ve görüşlerini alabilirmiyim?Ayrıca birkaç soru sormak istiyorum; -Oyun performansı nasıl?(overlock yapmadan Dead Trigger falan çalıştırımı?) -Kulaklıkla müzik kalitesi nasıl? -İnternet hızı nasıl? Şimdiden...
  207. A

Samsung Galaxy Ace 2 mi?Samsung Galaxy W mi?

s.a.beyler.Başlıkta da belirttiği gibi hangisini önerirsiniz?
  208. A

Android Terimler Sözlüğü

teşekkürler işime yarar :)
  209. A

cevaplar için teşekkürler fakat Google WP için uygulama üretmeyeceğini açılamış benim kafamı WP un mağazası kurcalıyor.
  210. A

Paralar 'cep'te kalacak

adam gercekten hakli :)
  211. A

s.a. arkadaslar.ben yeni telefon almayi dusunuyorum ve yaklasik 4 aydir arastiriyorum.Butcem 600 cok kasarsam 700 oluyor cunku babama aldiracagim :) .Arastirmalarim sonucu HTC Desire c de karar kilmistim fakat,bugun Nokia Lumia 620 satisa cikti ve ben ne alacagimi bir daha sorgulamaya...
  212. A

Lumia 620, 749TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu

güzele benziyor özellikleri de fiyatına güre gayet iyi
  213. A

Nokia mı sony mi

sony çok daha iyi yalnız sony lerin yaydığı radyasyon değeri çok yüksek göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.
  214. A

Ovi store dan birsey indiremiyorum

s.a.bende Nokia c5-03 var. OVI store dan hicbirsey inmiyor.indir dugmesine basmiyor dugme karartili duruyor.farkli hesapla giris yaptim yine degisen birsey olmdi.ne yapmaliyim
  215. A

Böyle bir tarife var mı?

s.a. beyler.Benim aradigim tarife söyle : -aylik 50-100 dakika konusma -100 civari sms -500 veya 250 mb internet. telefonu daha cok multimedya ozellikleri icin kullaniyorum internet icinde wifi cogu bulundugum ortamda var.hattim avea ama baska hatlara da gecebilirim.avea nin 4 tl ye 50 sms...
  216. A

Xperia p mi yoksa galaxy nexus mu ??

herkes belirli özelliklerini yazmış bende sağlık için olan sar değerini söyleyeyim.sony xperia serisi bu alanda blackberry ile beraber en yüksek değerde başı çekiyor.bence galaxy nexus al.
  217. A

Htc desire c mi Motorola atrix mi

kardeş dediğin doğru ama şahsen Motorola ya pek güvenmiyorum.Örnek vereyim kardeşimde aprotech diye bir tablet var işlemci 1.2g ghz htc desire c nin 600 mhz(yani yarısı),angry birds star wars tablette çalışmıyor,htc de çalışıyor.Benim kafam buna takıldı işte yoksa özellikleri gayet iyi.
  218. A

Htc desire c mi Motorola atrix mi

s.a. arkadaslar.ben bu iki cihaz arasinda kaldim.bana gore arti eksilerine gelecek olursk: Motorola -butun ozellikleri daha iyi ama android ics e guncellenmiyor -motorola markasini sevmiyorum teknik destegi zayif.radyosu yok. -ekraninin hassasiyeti ve parlakligi pek begenilmiyor. -sar degeri...
  219. A

500-550 tl ye android telefon

motorola atrix bayagi iyi fakat biraz eskidi ve android 4 e guncellenmiyor.motorola kullanan arkadaslar goruslerini yazabilirler mi
  220. A

750-1000 TL Arası Cep Telefonu Önerisi

bence direkt htc al.yazılım güncelleme durumu gayet iyi.telefonları burada kıyasladım ben http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/HTC-Sensation-XE-vs-HTC-Desire-X kesinlikle htc sensation xe al.flash desteği olması ve işlemci hızı en büyük farkı.
  221. A

Telefon alıcam yardım edermisiniz ?

s3 mini al.ama htc alsan daha iyi olur.
  222. A

İphone 3gs vs avea inTouch

ikisi arasında kaldıysan bence avea in touch daha ii.fiyatı daha makul ve artık 3gs in ömrü bitti denilebilir.
  223. A

Max 600-700 tl telefon tavsiyesi lütfen bakın

htc desire c nin ram kullanım miktarı galaxy ace 2 den fazla.yani daha iyi oyun ve ugulama çalıştırır.htc desire c al derim.
  224. A

Lg Optimus L5 vs. Galaxy Ace Plus Arasında Kararsız Kaldım

kesinliikle ace plus al çok daha iyi.sony leri tavsiye etmem çok yüksek radyasyon yayıyorlar.
  225. A

500-550 tl ye android telefon

s.a.beyler.ben yaklaşık bir aydır telefon araştırıyorum.bütçem kısıtlı en fazla 550 verebilirim.Telefonda kullandığım özellikler; -öncelikle oyun seven ve oynayan biriyim fazla iyi olmasına gerek yok ama basit 3 boyutlu oyunları çalıştırmasını istiyorum -internette sık dolaşırım ve sosyal ağlara...