Arama sonuçlarınız

1. P

Steam Hesabımın Ederi Nedir ?

Arkadaşlar sizce steam hesabımın değeri nedir ? 166 oyun var bazıları çöp nitelikte ama dlcleri güzeldir örneğin total war oyunları full dlc. Steam hesabım: Steam Community :: hackinto$h Buda fiyat hesaplaması tabi dikkate almıyorum burayı orası ayrı; hackinto$h · Steam Calculator ·...
  2. P

Fan Bölümü Doğru Mu ?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi fan üstüne gelen tarafda kapağın delikleri kapalı olması doğru mu ? Ona göre delik açıcam.
  3. P

Laptop Bataryası Hk.

Arkadaşlar laptopu uzun süre kullanmicam batarya dolu mu kalmalı boş mu kalmalı ?
  4. P

C++ OGame Ticaret Oranı Hesaplayıcı

Arkadaşlar oynarken hızlıca hesap yapmak için yaptım, yapmışken sizinle de paylaşayım dedim. #include <iostream> #include<cstdlib> using namespace std; int main() { int k, madde,mevcut; float metal, kristal, deuterium; cout << " OGame hesaplama programına hoş geldiniz." << endl...
  5. P

Kredi Kartı Çıkartsam Ne Kadar Sürede Aktif Olur ?

Arkadaşlar kredi kartı çıkarmaya gitsem ne kadar sürede aktif olur yani ne kadar sürede kullanmaya başlarım ? Normalde asla kredi kartı kullanmam geçen otomatik açıp gönderdiler iptal ettirdim bankaya ama bir iş için lazım oldu sadece kredi kartı geçiyormuş 200 tl gibi bir limit gerek.
  6. P

ARW Uzantılı Dosyaları Çıkartırken Görüntü Bozuluyor

Arkadaşlar fotoğraf makinesinden fotoğrafları çıkartırken 1-2 tane program denedim .arw dosyasını açıyor ama görüntü pembeleşiyor ilginç bir hal alıyor bunu nasıl düzeltebilirim ? Örneğin: http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/4Du7b36.jpg
  7. P

MP3 Çalar Önerisi

Beyler şöyle düşük bütçeli spor yaparken müzik dinlemek için alabileceğim 2 adet mp3 çalar var biri 2 gb hafıza lion pil diğeri 4 gb hafıza aaa pil siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ? Goldmaster MP3-133 2GB MP3 Player Siyah Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks Starcom EM740AA 4GB MP3 Player...
  8. P

Kaybolan Avatarları Bulma

Arkadaşlar bilindiği üzere forumda avatarlar kayboldu, avatarlarınızı tekrar bulabilirsiniz bunun için öncelikle forum idnizi öğrenmeniz gerekiyor bunun için profilinize girip linkteki rakamları almanız gerekiyor Örneğin benim ki http://forum.shiftdelete.net/uyeler/316962-orion578.html kırmızı...
  9. P

Steam Keyle Oyun Alma

Arkadaşlar bir aralar keyle alıyordum daha sonra bunun kalktığı haberi yayıldı şu anda keyle oyun alımı devam ediyor mu ?
  10. P

Windows 8 Grub Ekranı Bozuldu

Arkadaşlar Windows 8 yanında Ubuntu kuruluydu Windows 8 den sildim daha sonra grub bozuldu dvd taktım direk kuruluma geçiyor onar vs. çıkmıyor size zahmet bir el atin.
  11. P

Sitelerde HTML Kod Sildirme

Arkadaşlar addblock engelleyen sitelerde arka planda bazı kodlar oluyor onu kaldırınca addblock kaldırınız denen pop-up da kalkıyor ve sitede gezintiye devam edilebiliyor lakin bunu sayfayı her yenilediğimizde yapmak gerek bunun için her hangi bir firefox eklentisi mevcut mudur ?
  12. P

Host CPU Sorunu

Arkadaşlar sitemde sürekli f5 yapınca cpu artıyor bunun bi hâl çaresi varmıdır ?
  13. P

Çift Ekran Kartı

Casper marka Nirvana model laptop aldım, ekran kartı olarak onboard kullandığını sanıyorum, durum nedir ? Aygıt yöneticisi; dxdiag menüsü;
  14. P

DVD Okuyucu Her Dosyayı Okumuyor

Yeni pc aldım, oyun dvdsi taktığım zaman içindeki support vs diğer dosyaları görüyor lakin setup dosyasını görmüyor, işletim sistemi windows 8, bu soruna ne sebep olabilir ?
  15. P

Laptop değerlendirmesi

İyi günler arkadaşlar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ...
  16. P

Video Çekme Programı

Arkadaşlar fraps kullanıyorum ama fps 50-70 ler arasında oluyor bana daha kalitelisi lazım daha akıcı olmalı bildiğiniz mevcut programları söyler misiniz ?