Arama sonuçlarınız

1. K

General mobile 5 plus kullananlar?

Son 1 ayda gm 5 plus alan kullanan var mı?
  2. K

Gm 5 plus kullananlar batarya performansına ait resim paylaşabilir mi?

Arkadaşlar son 1 ayda gm 5 plus kullananlar batarya performansı ile alakalı ekran paylaşabilir mi acil rica ediyorum
  3. K

Lenovo vibe p1 pro kullananlar yardımcı olabilir mi?

Lenovo Türkiye teknik servis i karma kullanımda vibe p1 pro nun bataryası nın 80 saat gideceğini söylüyor ama benim cihazım 34 saat gidiyor anormal bir şey yok mu sizce???
  4. K

Lenovo companion mobile

Lenovo companion mobile hakkında neler biliyorsunuz?
  5. K

Lenovo vibe p1 pro batarya değerleri ukt

23.20 de %100 idi kullanıma başlandı, 00.21 de %99 bekleme moduna bırakacağım internet açık olarak.
  6. K

Lenovo vibe p1 pro 7.0 alır mı?

Bildirdiğim birçok sorun geribildirim dikkate alınmıyor eksiklerini hatalarını görmüyorlar belkide 7.0 ile Dual pencere alır mı ekranın bataryayı sömürmesi minimize edilir mi? Web sayfalarında takılma giderilir mi? Oyun oynarken veya şarjda iken patlayacak gibi ısınması giderilir mi?
  7. K

Lenovo vibe p1 pro kamera Arayüzü hakkında neler biliyorsunuz?

Ois yok renk spraktumu yok, mesafe ölçer yok yüz güzelleştirme yok gece çekimi yetersiz a7000 de ne varsa p1 pro da aynısı var siz neler düşünüyorsunuz bir güncelleme ile aşılamaz mı sorun?
  8. K

Lenovo vibe p1 pro 4.5 g Sorunu

Birçok üst seviye telefon 4.5 g desteğine sahipken lenovo nun en son ürettiği telefonun 4 g de kalması sizce nasıl bir duygu?
  9. K

Lenovo Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lenovo Türkiye teknik destek sayfası birçok çözüm ve makale, tanı ingilizce e-mail veya telefon yolu ile muhatap bulamadım sizlerin düşünceleri nelerdir?
  10. K

Casper Satış Sonrası

Casper telefon kullananlar satış sonrası teknik servis müşteri hizmetleri gibi konularda bilgi verebilir mi?
  11. K

Casper ve Güncelleme Politikası

Casper VIA m1 e android 6.0 veya 6.1 yazılım güncellemesi verir mi ?verecekse ne zaman ?
  12. K

Casper VIA M1 ekran da sıkıntı

Casper VIA m1 in 16 GB lık modelinde asphalt 8 airborne oynarken görüntüde ciddi anlamda takılmalar yaşanıyor siz de oluyor mu? Güncelleme ile giderilebilir mi?
  13. K

Casper VIA M1 ve 4.5 g

Arkadaşlar casper VIA m1 4.5 g yi destekliyor mu? Bilgisi olan yazabilir mi?
  14. K

Meizu ve Flyme

Meizu Flyme i bir turlu yazılımsal olarak hatalarını gideremedi ve güncellemeler yetersiz ve kendi marketi tam olarak Türkçe değil. Meizu bu yazılımsal hatalar ve eksiklikleri giderebilmek mi? Türkiye de başarılı olabilecek mi?
  15. K

Meizu Satış ve Servis

Meizu tasarım malzeme kalitesi yazılım ve donanım alanında iyi işler başarıyor.Ama doğru düzgün Türkiye de her yerde satilmiyor + Yetkili teknik servis ten o kadar çok şikayet var ki alacak insan bile soguyor . Meizu alınır mi ? kullanıcı deneyimlerini paylaşır misiniz ?
  16. K

Meizu Garantisi

Meizu yetkili satış ve servis hakkında bilgisi olan var mı reeder garantisi dahilinde almalisin dg garantisi berbat diyorlar acil yardım lütfen
  17. K

Meizu m2 note Almalı mıyım

Meizu m2 note almak istiyorum ama Türkiye de yetkili satış noktası servisi var mı Telefon güncelleme konusunda veya işlemci performansı kamera netliği konusunda nasıl lütfen kullanan deneyim i olanlar yazsın boş boş yazıp insanlari yanıltmayin
  18. K

900 TL ye telefon

Meizu m2 note casper VIA m1 Xiaomi mi4 Sony xperia m4 4 ü içinden hangisini önerirsiniz
  19. K

General Mobile 4G Sorunlu Mu?

12 ekim 2015 te aldığım General mobile 4g telefon 2500 MaH li polymer pile sahip normal kullanımda veya yoğun kullanımda batarya kaç saati kurtarır bilgisi olan ciddi kişiler cevap verebilir mi?
  20. K

Moldova da Yaşamak İster misiniz?

Uzun zamandır düşünüyorum şarabı ve dünyanın en güzel kadınları ile ünlü küçük bir ülke olan Moldova da yaşamaya karar vermek uzereyim siz ne dersiniz değerli arkadaşlar???
  21. K

GM 4G Batarya Problemi

Wi-Fi üzerinden veya 3g üzerinden yoğun kullanımda ve pasif kullanımda bu makine nin 2500 MaH bataryasının kaç gün veya kaç saat gideceğini bilen ciddi insanlar lütfen var mı???
  22. K

Lenovo vibe x2 mi? General mobile 4g android one mi?

Artıları eksileri ile bütçe dostu 2 telefon sence hangisi?
  23. K

Acil Lenovo p70 Bulabilir misiniz???

Sıfırı 800 tl olan Lenovo p70 Türkiye de şu an hiç bir yerde yok Nereden bulurum tavsiyeniz var mı?
  24. K

LENOVO VİBE X2 Hakkında ne düşünüyorsun???

Artıları ve eksileri ile lenovo vibe x2 hakkında düşünceleriniz nelerdir Almayı düşünüyorum
  25. K

Gigaset i bekleyelim mi???

Alman devi Siemens in mirasına sahip çıkan 1943 ten bu yana dect telefon üreten Gigaset akıllı telefon pazarına giriş yaptı 3 farklı model ile çıkan Gigaset yılbaşında Türkiye de olacak en iyisi 1400 tl bekleyip almalı mıyım ????
  26. K

Lenovo p70 Acil

Arkadaşlar lenovo p70 lazım acil nerede bulabilirim bir bilginiz var mı????
  27. K

Gururla Yerli Vestel Mi Acaba???

05.11.2014 te aldığım Vestel Venüs 5.0 V modelini 3g de veya Wifi de kullanımda 5 saatte bitmesi Web sayfalarında sürekli donma ve kendiliğinden kapanma sebebiyle 4 defa servise gönderdim problem devam ediyordu ve Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim sonuç ne olur sizce???
  28. K

Lenovo neden almalıyım?

Ram işlemci ve ekran çözünürlüğü yazılım güncelleme ve teknik servis hakkında bilgi verir misiniz lenovo s60 var aklımda ama???
  29. K

Sony xperia z su geçirmez iddiasi ve ayipli mal kavrami

07.05.2013 te kayseri de sony center dan 1850 tl aldığım cihazı 08.07.2013 te patates kızartması yerken ekrana mayonez döküldü: DİKKAT!!!! 3 T.C. vatandaşı 18 yaş üzeri gözleri önünde dedimki kapakları kontrol ederek şunu bi yıkayıp geliyorum 1- yıkadığım su: okyanus suyu değil 2-nehir suyu...
  30. K

Sony mobile türkiye yetkili distiribitörü?

sony mobile TÜRKİYE yetkili distiribitörü netcell mi bilen varsa aciillll?
  31. K

Sony xperia z (c6603) su geçirdi

08.07.2013 saat 18.13-19.00 arasında kafe de sucuk ekmek patate kızartması yerken arkadaşlarla ekrana mayonez döküldü şunu bi yıkayıp geliyim bi dedim yıkamadan sııca kapaklara da baktım bi su tuttum geldim ekran 2 defa titredi beni aramasını söyledim arkadaşıma ekran derin bir sesizliğe büründü...
  32. K

Sony mobile teknik servis sorunu

arkadaşlar genel olarak ne zaman bilgi almak bir akaklığı gidermek için mail atsam 6-7 gün sonra kitaptan okur gibi cevap veriyorlar teknik servis veya xperia destek hattı yeterli mi?
  33. K

Sony xperia z ekran sorunu?

02.07.2013 te saat 23.45 de 4.1.2 den 4.2.2 yazılım güncellemesi yaptım temple run 2 ve temple run oz oynarken özellikle takılmalar yaşadım. 07.07.2013 saat 16.00 itibariyle kilit ekranında ana menüde ve menü geçişlerinde ekranda titreme hissettim yardımcı olurmusunuz?
  34. K

Sony xperia başarili midir?

gerek 2012 başlarında gerekse 2013 2. çeyreği de dahil olmak üzere hiçbir analiz şirketi veya sony tarafından satış rakamları açıklanmamıştır neden satış rakamları açıklandığında sony gözardı edilmekte veya sony ilk 4 yeralmamaktadır?
  35. K

Sony xperia z resmi güncelleme 4.2.2 başladi

Geçtiğimiz günlerde Xperia ZL için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Sony, dünya genelinde daha yaygın olarak satışa sunduğu amiral gemisi Xperia Z için ilk aşamada Avrupalı kullanıcılara güncellemeyi sunmaya başladı. Yazılım geliştirme sürüm numarası...
  36. K

Sony xperia z kamera seri çekim?

sony xperia z c6603 telefonumla arka arkaya fotograf çekimi yapamıyorum yardımcı olurmusunuz? 2. hata ise resim boyutunda alt kısımdaki siyah tuşların bölümü boyut olarak büyüdü
  37. K

Sony xperia z ekran koruyucu arayanlar?

sony xperia z için ekran koryucu burada http://www.xperia.web.tr/category/aksesuar/
  38. K

Sizce xperia z de enbüyük eksiklik nedir?

sizce xperia z de en büyük sıkıntı eksiklik nedir ? 1-pil yetersiz 2-ekran çözünürlüğü yetersiz 3-işlemci yetersiz 4-yazılım güncelleme veya teknik destek yetersiz 5-dahili veya harici bellek yetersiz
  39. K

Sony xperia z batarya

ŞARJI HEMEN BİTİYOR DİYENLER İÇİN :SAAT 22.21 DE ŞARJ ALETİNİ ÇEKTİM ŞU AN %100 NORMAL KULLANIM KOŞULLARINDA ŞARJI NE kadar gidiyor bakalım