Arama sonuçlarınız

1. K

General mobile 5 plus kullananlar?

Son 1 ayda gm 5 plus alan kullanan var mı?
  2. K

Gm 5 plus kullananlar batarya performansına ait resim paylaşabilir mi?

Batarya yoğun kullanmadığım halde 9 saat zor gidiyor yardımcı olur musunuz
  3. K

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

17 Temmuz da aldım ama hızlı şarj çalışmıyor batarya 7 saatte bitiyor arka planda uygulamalar sürekli çalışıyor ısınıyor aldığıma pişmanım 2.kez servise gidecek
  4. K

Vestel Venüs V3 5580 Mi Alayım Yoksa 5570 Mi ???

İkisini de alma z10 u bekle
  5. K

Gm5 Plus'ım Hızlı Şarj Olmuyor

Hızlı şarj oluyor yazısı yalan 135 dk da %17 den %100 e ulaşıyor ortalama 52 ° kadar ısınıyor
  6. K

General mobile 6 alınırmı?

Alınmaz çünkü + olarak sadece parmak izi okuyucu var ayrıca ekran çözünürlüğü düşük ve işlemci mtk
  7. K

Gm 5 plus kullananlar batarya performansına ait resim paylaşabilir mi?

Arkadaşlar son 1 ayda gm 5 plus kullananlar batarya performansı ile alakalı ekran paylaşabilir mi acil rica ediyorum
  8. K

Lenovo vibe p1 pro kullananlar yardımcı olabilir mi?

Gerçekten daha bu sabah konuştum ve şaşırdım az gidiyor diyorsanız servise gönderin diyorlar 5 günlük telefonu
  9. K

Lenovo vibe p1 pro kullananlar yardımcı olabilir mi?

Lenovo Türkiye teknik servis i karma kullanımda vibe p1 pro nun bataryası nın 80 saat gideceğini söylüyor ama benim cihazım 34 saat gidiyor anormal bir şey yok mu sizce???
  10. K

Lenovo companion mobile

Lenovo companion mobile hakkında neler biliyorsunuz?
  11. K

Lenovo P2 Türkiye'ye Geliş Tarihi ERTELENDİ!

Web sayfalarında video izlerken takılma yaşanıyor çoğu zaman pil 25 saat gidiyor sürekli kullanımda günlerce diyenler ve lenovo bu konuda yalan söylüyor ois yok kamera Arayüzü 600 tl lik telefon da a7000 de 1400 tl lik en üst seviye telefon da aynı
  12. K

Lenovo vibe p1 pro batarya değerleri ukt

Batarya 25 saat gitti yarın ekranı kısıp kullanıp deneyeceğim iyi geceler.
  13. K

Lenovo P2 Türkiye'ye Geliş Tarihi ERTELENDİ!

P1 pro da ciddi sıkıntılar olduğu için p2 de aynı hataları yapmamak adına ertelediler
  14. K

Moto G4 Plus

Alma bence en iyisi ben de o bile yetersiz
  15. K

Batarya şu an 21.50 de %35 1 gün gidiyor tam
  16. K

Telefon şu an %72 saat 12.30
  17. K

09.48 itibariyle %82 internet açık müzik çalıyor
  18. K

Saat 08.48 itibariyle %91
  19. K

01.00 a kadar 35 dk video izledim şu an %94 bekleme moduna aldım
  20. K

23.20 de %100 idi kullanıma başlandı, 00.21 de %99 bekleme moduna bırakacağım internet açık olarak.
  21. K

Lenovo vibe p1 pro 4.5 g Sorunu

SeYYaH radyo var teşekkür ederim
  22. K

Lenovo vibe p1 pro 7.0 alır mı?

Bildirdiğim birçok sorun geribildirim dikkate alınmıyor eksiklerini hatalarını görmüyorlar belkide 7.0 ile Dual pencere alır mı ekranın bataryayı sömürmesi minimize edilir mi? Web sayfalarında takılma giderilir mi? Oyun oynarken veya şarjda iken patlayacak gibi ısınması giderilir mi?
  23. K

Bilmiyorum ama canımı sıkıyor 1400 tl ver ama 4 g olsun
  24. K

Lenovo vibe p1 pro kamera Arayüzü hakkında neler biliyorsunuz?

Ois yok renk spraktumu yok, mesafe ölçer yok yüz güzelleştirme yok gece çekimi yetersiz a7000 de ne varsa p1 pro da aynısı var siz neler düşünüyorsunuz bir güncelleme ile aşılamaz mı sorun?
  25. K

Birçok üst seviye telefon 4.5 g desteğine sahipken lenovo nun en son ürettiği telefonun 4 g de kalması sizce nasıl bir duygu?
  26. K

Lenovo Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lenovo Türkiye teknik destek sayfası birçok çözüm ve makale, tanı ingilizce e-mail veya telefon yolu ile muhatap bulamadım sizlerin düşünceleri nelerdir?
  27. K

Lenovo Vibe p1 Sorunları

Elimden hiç düşmediği halde İnternetim sürekli açık 2 gün gidiyor. Alalı 4 gün oldu ilerisi için yeniden yazarım
  28. K

Lenovo vibe p1 güncelleme

Ben alalı 4 gün oldu 6.0 yüklü geldi
  29. K

500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Liste güncel 2016 verilerini ve yeni çıkan modelleri içermiyor
  30. K

SDN Firarda - General Mobile Ofisindeyiz!

Bence casper a baskın yapılmalı insanlara casper ile alakalı hiçbirşey forum da anlatılmıyor paylaşılmıyor. Casper kullanan kar resmen yok sayılıyor.Casper hakkında bilgi sahibi olmak hakkımız
  31. K

General Mobile 5 Plus'ı Tanıttı!

Ben biraz daha ucuz casper VIA m1 aldım bekleyemedim çünkü GM 4g de ciddi donma kasma batarya nın çabuk bitmesi sebebiyle para iadesi yapmışlardı bana
  32. K

CASPER VİA a3316 2. el

100-150 ancak ...
  33. K

Casper Via M1 Alınır mı?

Casper VIA m1 kullanıyorum GM 5 plus dan fazlası var eksiği yok güncelleme üzerinde çalışılıyor al bence
  34. K

Casper Via M1 Alınır mı?

VIA m1 kullanıyorum şu an tavsiye edeceğim en iyi telefon bence tek sıkıntısı yazılım güncellemesi vermiyor
  35. K

Casper Via M1 Alınır mı?

Casper ın tek sıkıntısı güncelleme vermiyor
  36. K

Casper Via M1 Alınır mı?

37. K

Casper Via M1 Alınır mı?

Sony veya lenovo asus gibi markalarında mediatek işlemcileri var ne olmuş
  38. K

Casper Via M1 Alınır mı?

VIA m1 de göreceğimiz tek sıkıntı bence yazılım güncellemesi geri kalan herşey çok iyi şarj süresi tatmin ediyor
  39. K

Casper VIA M1 ve 4.5 g

4.5 g hız testi VIA m1
  40. K

Casper Via M1 Alınır mı?

Şu an 3 gündür VIA m1 kullanıyorum ön ve arka kamera gece ve gündüz çekimi çok iyi dahili hafızası yeterli işlemci ve RAM yeterli ekran çözünürlüğü yeterli başka bir sıkıntı yok... Tek sıkıntı yazılım güncellemesi vermiyor
  41. K

Casper Satış Sonrası

Casper telefon kullananlar satış sonrası teknik servis müşteri hizmetleri gibi konularda bilgi verebilir mi?
  42. K

Casper ve Güncelleme Politikası

Casper VIA m1 e android 6.0 veya 6.1 yazılım güncellemesi verir mi ?verecekse ne zaman ?
  43. K

Casper VIA M1 ekran da sıkıntı

Casper VIA m1 in 16 GB lık modelinde asphalt 8 airborne oynarken görüntüde ciddi anlamda takılmalar yaşanıyor siz de oluyor mu? Güncelleme ile giderilebilir mi?
  44. K

Casper VIA M1 ve 4.5 g

Arkadaşlar casper VIA m1 4.5 g yi destekliyor mu? Bilgisi olan yazabilir mi?
  45. K

Meizu ve Flyme

Meizu Flyme i bir turlu yazılımsal olarak hatalarını gideremedi ve güncellemeler yetersiz ve kendi marketi tam olarak Türkçe değil. Meizu bu yazılımsal hatalar ve eksiklikleri giderebilmek mi? Türkiye de başarılı olabilecek mi?
  46. K

Meizu Satış ve Servis

Meizu tasarım malzeme kalitesi yazılım ve donanım alanında iyi işler başarıyor.Ama doğru düzgün Türkiye de her yerde satilmiyor + Yetkili teknik servis ten o kadar çok şikayet var ki alacak insan bile soguyor . Meizu alınır mi ? kullanıcı deneyimlerini paylaşır misiniz ?
  47. K

Sony vs iPhone

Xa tabiki tüm teknolojik nimetlerden faydalanman için
  48. K

GM 5Plus vs LG G3

GM 5 plus şarj sıkıntısı ni cozmusse alınır .Çünkü bende GM 4g vardı şarjı normal kullanımda 6 saat gidiyordu. 1 ay kullandım ur ürünün hatalı üretim olduğu tescillendi ve param iade edildi 700 TL
  49. K

F/P Canavarı Lenovo A7000 Satışta

Lenovo ya bu saat ten sonra bulasmam rezalet resmen
  50. K

Reis 700 TL ye ne alacaktik ki 1 yıl sürmedi zaten web sayfalarında video izlerken veri indirirken donma kopma kendiliğinden kapanma hatta bazen telefon da reset atma yaşanıyor 2 aylık makine bu
  51. K

Dostum dahili hafıza yetersiz 4.5 g desteği yok . Arka kamera ile akşam resim veya video cekmeyeceksin aşırı oyun oynamayacaksin. 4 g ile web de sürekli donmalar ve kendiliğinden kapanmalar yaşanıyor daha ne olsun . Tek kelime ile almak hata
  52. K

2 tane telefon var aklımda

Samsung j7 al derim işlemci önemli bir husus
  53. K

Telefon Tavsiyesi Bölümüne Konu Açmadan Önce OKUYUN!

Meizu , xiaomi ve casper bölümleri daha aktif olmalı
  54. K

Meizu Garantisi

Meizu yetkili satış ve servis hakkında bilgisi olan var mı reeder garantisi dahilinde almalisin dg garantisi berbat diyorlar acil yardım lütfen
  55. K

900 TL ye telefon

Casper yazılım güncellemesi alanında ve teknik servis anlamında 0 ama asus a da param yetmez meizu m2 note almak mantıklı değil mi
  56. K

500 - 1000 tl arsında oyun oynamak vb için bir telefon lazım

Meizu m2 note al oyun canavarı
  57. K

Meizu m2 note Almalı mıyım

Meizu m2 note almak istiyorum ama Türkiye de yetkili satış noktası servisi var mı Telefon güncelleme konusunda veya işlemci performansı kamera netliği konusunda nasıl lütfen kullanan deneyim i olanlar yazsın boş boş yazıp insanlari yanıltmayin
  58. K

700-900 arası en iyi telefon

Meizu m2 note al dostum ben de önümüzdeki hafta alıp izlenimlerimi paylaşacağım
  59. K

900 TL ye telefon

Bence 900 TL ye meizu m2 note daha mantıklı değil mi
  60. K

Meizu M2 Note İncelemesi

neden VIA m1 teknik servisi berbat oldugu için mi hiçbir güncelleme yı almadığı için mi
  61. K

900 TL ye telefon

Cevap verdirmiyor shiftdelete ama neden casper veya asus
  62. K

900 TL ye telefon

Hafıza kartı desteği yok bilmiyorsun galiba zaten m4 aqua almayacagim asıl mesele casper VIA m1 mi meizu m2 note mı
  63. K

900 TL ye telefon

kullandin mi hiç veya hafıza kartı desteği var mi
  64. K

900 TL ye telefon

Meizu m2 note casper VIA m1 Xiaomi mi4 Sony xperia m4 4 ü içinden hangisini önerirsiniz
  65. K

Xiaomi Mi4 Hepsiburada 1099 tl !

Xiaomi nedir ? Yaa nerede kim satar servisi var mı manyak mısınız siz
  66. K

Xiaomi Mi4 Almaya Karar verdim bir sorum var

Satış servis yedek parça güncelleme sorunları ne olacak
  67. K

Meizu M2 Note Türkiye'de Satışa Sunuldu

Yaa bilmeden konusmayin sırası ile RAM ve işlemci kapasitesine ve telefon üreticilerinin plan ve stratejilerine gore güncelleme verilir
  68. K

Meizu M2 Note İncelemesi

Meizu m2 note mı almalıyım casper VIA m1 sizce
  69. K

SDN - General Mobile Yarışması Sonuçlandı

Katildim ama sonuçlar nerede
  70. K

General Mobile 4G Sorunlu Mu?

evet ekran süresi genelde 9veya 10 saat dün saat 4 te çektim sarjdan şu an %34 Wi-Fi ile takiliyorum
  71. K

Ekran süresi derken anlamadım ama Oyun oynuyorum müzik dinliyorum 3g sürekli açık 8-9 saat gidiyor
  72. K

Normal kullanımda 15 saat yoğun kullanımda 9 saati zor görüyor o zaman sıkıntı li mi?
  73. K

12 ekim 2015 te aldığım General mobile 4g telefon 2500 MaH li polymer pile sahip normal kullanımda veya yoğun kullanımda batarya kaç saati kurtarır bilgisi olan ciddi kişiler cevap verebilir mi?
  74. K

Moldova da Yaşamak İster misiniz?

Uzun zamandır düşünüyorum şarabı ve dünyanın en güzel kadınları ile ünlü küçük bir ülke olan Moldova da yaşamaya karar vermek uzereyim siz ne dersiniz değerli arkadaşlar???
  75. K

GM 4G Batarya Problemi

Şu an %33 saat 21.19 biraz oyun oynayinca bu hale geliyor .10 saati ancak görecek gibi
  76. K

General Mobile 4G İçin Marshmallow Çıktı!

21.17 itibari ile ben de 5.1.1
  77. K

GM 4G Batarya Problemi

Sabah 11.11 de çektim sarjdan şu an %77 oyun oynamayacaksin demek ki Wi-Fi açık tabiki Akşam 11 i görür mü? Bi tahmini olan???
  78. K

GM 4G Batarya Problemi

Herkes antutu batarya ve işlemci test skorunu bir koysa buraya GM 4g kullananlar iyi olur aslinda
  79. K

GM 4G Batarya Problemi

Şimdi PC mark testini koyacağım ama oyun oynayinca 6 saat te bitiyor yanı 3g ile 10 saat Wi-Fi ile 24 saat gidiyor Ama bir test sonuçlarına bakacağım
  80. K

GM 4G Batarya Problemi

Saat 20.16 da %100 20.17 de %99 20.57 de %98 4g kullanım başladı
  81. K

GM 4G Batarya Problemi

Benim merak ettiğim telpa bilgi vermiyor Kullanma kılavuzunda bilgi yok Kaç saat şarj olur 3g veya Wi-Fi üzerinden kullanımda kaç saat gider normali nedir??? Yazmiyor
  82. K

GM 4G Batarya Problemi

Wi-Fi üzerinden veya 3g üzerinden yoğun kullanımda ve pasif kullanımda bu makine nin 2500 MaH bataryasının kaç gün veya kaç saat gideceğini bilen ciddi insanlar lütfen var mı???
  83. K

Note 5 mi Xperia Z3 Plus mı?

Burada bir yanlışlık var arkadaşlar Karşılaştırma Tamamen hatalıdır hiçbir insanı yanlış yönlendirmeyin note 5 çıkalı 1 ay oldu Z3 plus 1 yıllık telefon Yazılım donanım ve teknik özellikleri açısından bir karşılaştırma yapılacaksa aynı segmentte olacak ürünler karşılaştırılır Samsung Note...
  84. K

3 telefon arasında kaldım. Tavistelerinizi bekliyorum

Sony Xperia Z5 premium al gerisi hikaye derim
  85. K

Şu 6 Telefon Arasında Kaldım

Z2 g3 den iyidir bence
  86. K

Gururla Yerli Vestel Mi Acaba???

4 defa servise gönderdim 5.kez göndermedim artık yoruldum Tüketici hakem heyetine şikayet ettim sizce sonuç ne olur
  87. K

Lenovo vibe x2 mi? General mobile 4g android one mi?

Lenovo nun şu an gördüğünüz tek sıkıntısı batarya mı Taşınabilir şarjla çözeriz bence
  88. K

Acil Lenovo p70 Bulabilir misiniz???

8 çekirdek 4000 MaH pil 800 tl koşarak al - - - Mesaj Güncellendi - - - Biraz evvel baktım media markt ta yok dostum
  89. K

Pekii 4 kez servis cihazı onaramadı sonuç ne olur
  90. K

Türkiyenin neden arama motoru yok ?

Bir kere en önemli sorun eğitim gerek teorik gerek pratik te iyi bir eğitim sistemi yok Öğretmenler veya öğreticiler basmakalıp belirli bir müfredat üzerinden eğitim veriyor Ve staj ve kariyer olanakları arge olanakları ne liselerde ne myo larda ne üniversitelerde yeterli değil Üniversite...
  91. K

Lenovo vibe x2 mi? General mobile 4g android one mi?

Artıları eksileri ile bütçe dostu 2 telefon sence hangisi?
  92. K

Acil Lenovo p70 Bulabilir misiniz???

Sıfırı 800 tl olan Lenovo p70 Türkiye de şu an hiç bir yerde yok Nereden bulurum tavsiyeniz var mı?
  93. K

LENOVO VİBE X2 Hakkında ne düşünüyorsun???

Artıları ve eksileri ile lenovo vibe x2 hakkında düşünceleriniz nelerdir Almayı düşünüyorum
  94. K

Dostum altın kaplama olsa artık almam
  95. K

Bana kalırsa Türkiye de bulabilirsen sıfırı 800 tl lenovo p70 al gerisi hikaye derim
  96. K

Gigaset i bekleyelim mi???

Dostum şu an satışa çıktı mı ne kadar fiyatı
  97. K

Tavsiye verin

Sony Xperia C4 e bak çok ciddi bir satış rakamına ulaştı bu ara 1200 tl Sony Xperia Z2 Sony Xperia Z3 diğer tavsiyelerim
  98. K

Kafa Kurcalayan Telefon Seçememe Sorunu

Z3 plus 2500 tl ciddi talebi karşılayan bi telefon istersen full +full olsun dersen bekle biraz Z5 premium al gerisi hikaye
  99. K

Peki o zaman bütçe dostu gayet yeterli sony Xperia C4 Lenovo p70 Benim 2 bombam ama Lenovo p70 bulursan bana da haber ver
  100. K

Telefon Alacağım Bütçe Sınırsız

4 K ekran 8 milyon piksel yoğunluğu demek dostum ve en üst seviye ekran şu an ayrıca Z5 premium şu an benim görüşüm işlemci ram dahili ve harici hafıza kamera gibi özellikler açısından diğer markalardan bir adım öndedir
  101. K

Kararsız kaldım acil yardım !!!

Bütçe 1100 civarı ise sony Xperia C4 derim
  102. K

Dostum para sıkıntın yoksa bekle Z5 premium al Ram dahili ve harici hafıza işlemci ekran çözünürlüğü kamera ve video çekimi gibi birçok noktada önde şu an batarya biraz kapasite olarak düşük ama onu ultra stamine isimli uygulama ile aşacaklarını düşünüyorum +walkman özelliği ile birçok ses...
  103. K

Kararsız kaldım acil yardım !!!

Casper vıa v9 tasarım yazılım ve donanım açısından büyük bir mesafe almış Bimeks te inceleme imkanım oldu
  104. K

Sony Xperia Z2 iyi bir seçim olur telefonun dual shock özelliği ile oyun konsolu olarak kullanabilirsin ve kablosuz bağlantı ile psp olarak kullanabilirsin Ram işlemci dahili hafıza ve yazılım geliştirme ve güncelleme konusunda diğerlerinden bir adım öndedir
  105. K

Düşürdün kırıldı diye Sony mi suçlu ayrıca paran varsa bekle Z5 premium al hayatımda ben 19 tane telefon kullandım 15 i Sony ve hiçbirinden şikayet etmedim
  106. K

İlk defa akıllı telfon alıcam acil yardım.

Dostum bilmeden Sony i karalamaya hayatımda 19 tane telefon kullandım 15 i Sony ısındı yandı dondu deme paran varsa Z5 premium al gerisi hikaye
  107. K

Z5 premium al dünyanın ilk 4K lı telefonu gerisi hikaye
  108. K

Lenovo Vibe P1 de ne var farklı olarak Gigaset ten daha üstün
  109. K

Apple telefonumu alıp ilginç şekilde yeni telefon vermesi

Bende Allahın belası bir Vestel Venüs aldım 4 defa servise gönderdim sürekli donma kasılma kendiliğinden kapanma var dedim yenisini vermediler Değişim talebimizi reddettiler
  110. K

Alman devi Siemens in mirasına sahip çıkan 1943 ten bu yana dect telefon üreten Gigaset akıllı telefon pazarına giriş yaptı 3 farklı model ile çıkan Gigaset yılbaşında Türkiye de olacak en iyisi 1400 tl bekleyip almalı mıyım ????
  111. K

Telefon Tavsiyesi Yarın Alacağım

Dostum Sony Xperia C4 Sony Xperia Z2 son 2 seçenek sana Karar senin
  112. K

1500 Tl ye Telefon Tavsiyesi

Aslında biraz bekleyebilirsen Alman devi Gigaset ME yılbaşında Türkiye de karar senin
  113. K

S6 İade

Eğer Sony Xperia Z3 plus almam diyorsan Sony Xperia C4 Sony Xperia Z5 premium Lenovo p70 Lenovo Vibe x2 Casper vıa v9 Tavsiyelerim arasındadır
  114. K

Zenfone 2 veya LG G3

Şaşırma Asus al hayata farklı açıdan bak derim
  115. K

Hocam doğru söylüyor Ama sony Xperia m4 aqua olabilir Lenovo Vibe x2 Casper vıa v9 General Mobile discovery elite General Mobile discovery air 2gb Aklıma gelenler
  116. K

Sony Xperia C4 veya Sony Xperia Z1 Lenovo p70 vs....
  117. K

Nereden bulabilirim ?

Bütçe n yeterli ise Z3 al gerisini düşünme derim
  118. K

Samsung lenovo iphone un kamera lensleri sony tarafından üretiliyor kamerası kötü değildir ama ısınma problemi hemen hemen birçok markada var Z2 alman iyi olmuş
  119. K

Yeni Telefon Bütçe 800-900

Eğer Türkiye de bulabilirsen sıfırı 800 tl lenovo p70 al derim ben de 5 gündür arıyorum Sahibinden.com da 3 tane var 2.el onlara da güvenemedim Turkcell t60 vodafone smart 6 veya avea ıntouch 4 alma önü yok arkası yok Çin li zte tarafından üretiliyor hepsi
  120. K

Gigaset akıllı telefon duyuruldu! Teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Eğer almanlar üretiyorsa piyasanın en iyisini yapmak için çalışacaklardır Bekleyelim...
  121. K

1500 Liraya Kadar Samsung Hariç Telefon

bende aynı fikirdeyim
  122. K

Lenovo p70 bulabilirsen ne mutlu şu an Türkiye de yok ama tek eksiği harici hafıza desteği yok sıfırı 800 tl
  123. K

Arkadasim icintel alicak oneriler nedir ?

G2 alma derim alacaksan eğer özel kılıfı ile kullan veya sert zemine asla düşürme ekran tuzla buz olur ve minimum 300 tl ekranı zor bulunur servis karşılamaz Sony Xperia C4 ve. Sony Xperia Z1 Lenovo p70 Lenovo Vibe X2 Casper Vıa V8 Casper Vıa V9 önerecekelerim
  124. K

Nereden bulabilirim ?

Dostum g2 alma g2 almak istiyorsan kılıfsız kullanma mümkün olduğu kadar yere düşürme one plus one al derim
  125. K

Xperia Z5 serilerinin çıkması Z2 ve Z3 fiyatlarını etkiler mi ?

Belki sene başında ufak ta olsa biraz düşüş olur
  126. K

Bu Telefonlardan Hangisi

Bütçe sıkıntısı yoksa bekleyip Z5 premium almakta fayda var
  127. K

Dostum ne alakası var yazdığım tüm telefon lar özellik ve fiyat olarak çok iyi
  128. K

Lenovo p70 lenovo s90 lenovo vibe x2 casper vıa v5 General Mobile 4G General Mobile discovery 2 plus derim
  129. K

Lenovo p70 Acil

Media markt ta vatan da Bimeks te teknosa da gold da hepsiburada. com da yok ta gittigidiyor sağlam mı?
  130. K

Lenovo p70 Acil

Media markt ta yok ama hb ne??
  131. K

Lenovo p70 Acil

Arkadaşlar lenovo p70 lazım acil nerede bulabilirim bir bilginiz var mı????
  132. K

Lenovo Vibe P1'in Özellikleri Belli Oldu

Çok ta talepleri karşılayacak bir telefon değil ana kamera ve ön kamera daha iyi olabilirdi ram ve işlemci daha iyi olabilirdi Ekran çözünürlüğü daha iyi olabilirdi tek +pil
  133. K

Gigaset akıllı telefon duyuruldu! Teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu!

Ben de merak ettim şimdi
  134. K

Telefon fiyatlari

Özellikleri her zaman aynı ama her mağaza da az bir fiyat farkı oluyor media markt tan 1100 tl ye arkadaşıma aldık bugün
  135. K

Nasıl düşük şaşırdın mı sen 1.7 octa core yani 8 çekirdek işlemci 2 gb ram 13 mp arka 5 mp flaşlı ön kamera vs... Birçok özellikle geliyor
  136. K

Acil tel önerisi !

Ben de sony Xperia C4 al gerisi hikaye derim
  137. K

Sizce Hangisi ?

Biraz elektronik şans işi ama discovery ilk model de çok sıkıntı yaşadı ama şimdi zannetmiyorum birçok sıkıntıyı aştı ve pazar payı ciddi bir şekilde arttı - - - Mesaj Güncellendi - - - TELPA garantisi var çok sıkıntı yaşatmazlar kvk telpa gibi distribütörler Türkiye de çok iyi
  138. K

Sony Xperia C4 al gerisi hikaye derim ben
  139. K

Sony Xperia C4 al gerisi hikaye
  140. K

05.11.2014 te aldığım Vestel Venüs 5.0 V modelini 3g de veya Wifi de kullanımda 5 saatte bitmesi Web sayfalarında sürekli donma ve kendiliğinden kapanma sebebiyle 4 defa servise gönderdim problem devam ediyordu ve Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim sonuç ne olur sizce???
  141. K

Telefon tavsiye

Z3 plus veya Z3 al benden tavsiye
  142. K

Bu Telefonlardan Hangisi

Tek kelime ile Z3 plus
  143. K

1500 Liraya Kadar Samsung Hariç Telefon

kardeş biz aldık pişman olduk insanları da bitirme açtırma ağzımı - - - Mesaj Güncellendi - - - Sony Xperia C4 bence :)
  144. K

Sizce Hangisi ?

General Mobile 4G al derim çünkü google ile beraber ürettiler 2 yıl sıkıntısız yazılım desteği alacak donanım da iyi daha ne olsun ama düşürmemeye çalış
  145. K

Casper, Intel ve Turkcell'den Büyük Kampanya

Turkcell zte ye telefon ürettirip Turkcell ismini vurduran 4 ortaklı garip bir şirket casper da tam olarak smartphone da kendini kanıtlayamadı bence :)
  146. K

Lenovo neden almalıyım?

900 TL bütçem var yazılım geliştirme ve güncelleme konusunda yeterli işlemci ram ve ekran çözünürlüğü konusunda iyi birşey düşünüyorum çünkü genelde oyun oynarım
  147. K

Lenovo neden almalıyım?

Dostum 900 TL bütçem var casper ve general mobile modellerinin menüleri çok basit gibi ama bana lazım olan iyi bir işlemci ekran çözünürlüğü ram ve güncel yazılım bi marka öner o zaman
  148. K

Lenovo neden almalıyım?

Ram işlemci ve ekran çözünürlüğü yazılım güncelleme ve teknik servis hakkında bilgi verir misiniz lenovo s60 var aklımda ama???
  149. K

Vestel Venüs Serisi

Vestel Venüs 5.0 ve modelini kullanıyorum 05.11.2014 te aldım batarya nin 3g de veya Wifi ile kullanımda 5 saatte bitmesi Web sayfalarında sürekli donma ve kendiliğinden kapanma sebebiyle 4 defa servise gönderdim problem devam ediyor ve teknik servis te yetersiz tavsiye etmiyorum Tüketici...
  150. K

Vestel Venüs Serisi

Telefona laf yok aslanım on numara biraz evvel güncelleme de geldi dur resmini koyacam
  151. K

Vestel Venüs Serisi

Telefon Türkiye de manisa da üretilmiş ve teknik servis i izmir dedir. 2-Venüs 5.0 v modelini kullanıyorum şu an 3g ile kullanımda 20 saat kullanım sunuyor. Dahili hafıza 8gb yeterli kamera sony gibi gece çekimi net tek söyleyeceğiniz ağzınıza malzeme olacak şey ram in 1 gb ile sınırlanması o...
  152. K

Sony xperia z (c6603) su geçirdi

sony merkez e yazı yazacam ben biraz bekleyelim de
  153. K

benimki de serviste 10 günü geçti
  154. K

honami diğer ismi ile i1 telefon gelmeden kullanmadan yorum yapmayın lütfennn
  155. K

Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

benimki çeşme suyunda boğuldu 8. gün serviste bekliyorum
  156. K

telefonun 7.günü ses yok
  157. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

vallahi haklısın jack
  158. K

ben garanti içerisinde diye düşünüyorum garanti dışında dediler ilk onarıma ama tüketici kanunu açık net
  159. K

ekrana mayonez döküldü yemek yerken yıkadım çeşmede ön ve arka kamera su almıştı 15 .07 de gönderdim servise bekliyorum
  160. K

Sony xperia z alayım mı?

bekle z ultra al
  161. K

Sony xperia z su geçirmez iddiasi ve ayipli mal kavrami

dostum güzel söylüyorsunda 30 gün içerisinde oluşan bir arıza olsa değişim isteme hakkımız vardı ama şimdi garanti kapsamında ücretsiz onarım hakkımızı kullanacağız diye biliyorum
  162. K

Sony yetkili servisi kalitesi

sony xperia servisi TÜRKİYE de sadece teleservis değil birde ASYA TELEKOM denilen şerefsizler var sözüm ona cihazım keşke teleservis olsaydı
  163. K

sony nin kaybetmesi insanların teknik servisine güvensizliğinden kaynaklanıyor
  164. K

Sony xperia z su geçirmez iddiasi ve ayipli mal kavrami

07.05.2013 te kayseri de sony center dan 1850 tl aldığım cihazı 08.07.2013 te patates kızartması yerken ekrana mayonez döküldü: DİKKAT!!!! 3 T.C. vatandaşı 18 yaş üzeri gözleri önünde dedimki kapakları kontrol ederek şunu bi yıkayıp geliyorum 1- yıkadığım su: okyanus suyu değil 2-nehir suyu...
  165. K

ankara istanbul izmir mersin ve antakya da servis noktası var ama servis bir rezalet asya telekom sadece TÜRKİYE de yetkili servis z al ama servis i düşün
  166. K

Sony Xperia S 32GB - İthalatçı Firma Garantili mi Alayım? YARDIM

sony garantili al kardeş yaşa yatma
  167. K

Sony xperia z resmi güncelleme 4.2.2 başladi

kalkmadı ses kısma tuşu ile kapatma tuşuna beraber bas
  168. K

Sony Kullananlar Kulübü

sp al kafan rahat olsun
  169. K

Xperia s

güncellemeyi yap sarı ekran sorunu diye birşey duymadım s de bu zamana kadar
  170. K

Xperia z sorunu

biraz bekleyip z ultra alsaydın olmaz mıydı canım kardeşim
  171. K

Xperia S ekran ve dokunmatik sorunu hala devam ediyor mu ?

s de hiçbir sıkıntı yok tamamen iftira
  172. K

Sony Xperia S 32GB - İthalatçı Firma Garantili mi Alayım? YARDIM

işlemci açısından mı hangi açıdan
  173. K

Xperia s

senin telefonun üretimi durduruldu stokta kalanı vermiştir sana gerek kamerası gerek tasarımı çok hoşuma giden dahili hafızası gayet geniş ama artırılabilir hafızası olmayan 4.0.4 ile gelecek sim i takar takmaz ufak bi güncelleme verecek sonra 4.1.1 bir müddet sonra 4.1.2 verecek sony xperia s e
  174. K

benim z ortalama günlük 13-17 saat arası gidiyor
  175. K

ya arkadaşlar şuraya üye olun da isminizi cisminizi bilelim bu su geçirme olayı benim çok üzerine düştüğüm bi olay paslaşalım değil mi
  176. K

Sony Kullananlar Kulübü

Sen onları kullanmışsın çok az benim kullanım sattığım modelleri yazayım: sonyericsson p990 p1i p890 w890 w810 k750 k700 t630 t610 w200 xperia p xperia xperia ion en son z
  177. K

Kargo telefonu servise ulaştırmış herşey gayet hızlı Son Durum: Teslim Edildi Teslim Alan: ASYA TELEKOM Teslim Tarihi: 10/07/2013 Teslim Saati: 09:35 FATURA BİLGİSİ Çıkış Şubesi: MİLLET Varış Şubesi: OSTİM Çıkış Tarihi: 09.07.2013 Gönderi Tipi: Normal Desi: 1 Adet: 1 parça...
  178. K

Xperia z sorunu

bekle tüketici hakları ne diyorsa onu yap
  179. K

bugün saat 10.35 de aras kargo ile teknik servisegönderdim cihazı
  180. K

Xperia z sorunu

dostum konuyu net anlatsan anlamadım
  181. K

garanti ye mecbur alacak çünkü kapakları açık bırakmadım 1m derinliği geçmedi su 30 dk dan uzun süre kalmadı okyanus veya nehir suyu veya tuzlu su değildi veya herhangi bir kimyasal sürmedim
  182. K

bilemiyorum ama bende kasıtlı olarak kapaklarını açık bırakmadım 600 tl isterse tüketici haklarına başvurumu yaparım artık
  183. K

Xperia z sorunu

bende göndereceğim tüketici hakları değişim için 30 gün mü dedi
  184. K

servise göndereceğim 21 gün bekletme hakları var diye biliyorum olmazsa değişim isteyeceğim
  185. K

Sony mobile türkiye yetkili distiribitörü?

sony mobile TÜRKİYE yetkili distiribitörü netcell mi bilen varsa aciillll?
  186. K

yok pc companion yüklü is bilgisayarında telefonu usb kablo ile tak yedekle de sonra fabrika ayarlarına dön de sonra bilgisayara tekrar bağla geri yükle de hiçbirşey gitmez
  187. K

08.07.2013 saat 18.13-19.00 arasında kafe de sucuk ekmek patate kızartması yerken arkadaşlarla ekrana mayonez döküldü şunu bi yıkayıp geliyim bi dedim yıkamadan sııca kapaklara da baktım bi su tuttum geldim ekran 2 defa titredi beni aramasını söyledim arkadaşıma ekran derin bir sesizliğe büründü...
  188. K

Sony xperia z ekran sorunu?

pc companion ile onardım düzeldi saol
  189. K

Sony mobile teknik servis sorunu

arkadaşlar genel olarak ne zaman bilgi almak bir akaklığı gidermek için mail atsam 6-7 gün sonra kitaptan okur gibi cevap veriyorlar teknik servis veya xperia destek hattı yeterli mi?
  190. K

Sony xperia z ekran sorunu?

02.07.2013 te saat 23.45 de 4.1.2 den 4.2.2 yazılım güncellemesi yaptım temple run 2 ve temple run oz oynarken özellikle takılmalar yaşadım. 07.07.2013 saat 16.00 itibariyle kilit ekranında ana menüde ve menü geçişlerinde ekranda titreme hissettim yardımcı olurmusunuz?
  191. K

Xperia Z kapakları

11 mayıs tan bu yana öyle sıkıntı yaşamadım olursa yazarım
  192. K

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

yazılım desteği kuşkusuz daha da iyiye gidecektir performans z nin yeterli ama daha iyisi de yapıldı 15 TEMMUZ DA TÜRKİYE DE SONY VE SONYERICSSON olmak üzere 25 farklı model kullandım SONY daha iyiye gidiyor
  193. K

memogoren seni anlıyorum z nin ekranı yetersiz diye düşünüyorsan z ultra veya i1 almalısın yok almıyorum ben samsung modellerini seviyorum diyorsan sony markasındaki herhangi bir yetersizliği forumda çözemedikse 0212 4737777 SONY XPERİA DESTEK HATTINA bildirebilir veya...
  194. K

Sony Mobile Yetkili Servis

Netcell TÜRKİYE yetkilisi
  195. K

Ne diyorsun anlamıyorum ekranla bir sıkıntı yaşamadım hiçbir zaman
  196. K

Sony Xperia Z

bu senin kişisel görüşün insanlara karşı SONY markasını karalama bende 11 mayısta aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım
  197. K

kapanıp açılması 1 kez normal
  198. K

yok ekranda hiçbir sıkıntı yok
  199. K

aslında xperia z de ki en önemli eksiklik işlemcinin yetersiz olması arkadaşlar onun dışında ben 11 mayıstan bu yana kullanıyorum batarya ile sıkıntı yaşamadım
  200. K

Sony xperia başarili midir?

bu arada belirtmem gerekiyor honami kod adlı i1 64 ve 32 gb hafıza seçenekleriyle geliyor harici 32 gb hafıza kartı takılıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - bir ayrıntı daha paylaşayım Strategy Analytics Sonucu: Doğru.4 Şubat 2013 tarihi itibarıyla, video çekim modunda HDR’yi (Yüksek Dinamik...
  201. K

güncelleme gelecek sırasıyla herkese (nokta)
  202. K

kardeş bende anlatıyorumda anlayan kim
  203. K

bende ekonomi okuyan bir insan olarak SONY 2012 nin 1 ve 2. çeyreğini zararla kapattı biliyorum ancak 2013 1 ve 2. çeyrek raporları açıklanmadığı için erken bir söz söylemek istemem - - - Mesaj Güncellendi - - - walkman için clear audio+ sensme( ruh haline göre müzik dinleme) throw clear bass...
  204. K

bir kere sony kendi uygulamalarını daha ileriye taşımaktadır walkman yıllardır vardır ve geliştirilmiş ve daha yeni eklentiler (clear audio+) ile donatılmış 2.cyber shot mobile bravia engine 2 super otomatik kamera alanındaki çözümleri istersen dahası var
  205. K

SONY her bütçeye uygun telefon üretir yani ne kadar ekmek o kadar köfte linke bak kafana yatanı al http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/
  206. K

sony hatırlağım ve bildiğim kadarıyla 40 günde 5 milyon xperia z sattı bu iyi bir rakam 2. SONY dün mü kuruldu ki apple samsung htc varken telefon üretmeyecek
  207. K

varsa bildiğin bir link paylaş sony nin zarar ettiğine dair bizde bigi sahibi olalım
  208. K

sony i1 için 3. çeyreği beklememeli ram 3gb olmalı bence de ve uygulama ve teknolojik altyapı iyileştirilmeli
  209. K

1. si satış pazarlama propaganda veya reklam bu yeterli değil başka fikri olan?
  210. K

ram halen 2gb olması yanlış birde 15 temmuzdan sonra çıkarsa 3. olarak 2000 lira yı geçerse taleb TÜRKİYE içinde aşırı düşer
  211. K

1.sony reklam yapmadı 2. sony zarar etse arka arkaya yeni model üretmez
  212. K

gerek 2012 başlarında gerekse 2013 2. çeyreği de dahil olmak üzere hiçbir analiz şirketi veya sony tarafından satış rakamları açıklanmamıştır neden satış rakamları açıklandığında sony gözardı edilmekte veya sony ilk 4 yeralmamaktadır?
  213. K

xperia z yi satabilirim o zaman i1 çıktığı an yazarsanız foruma çok iyi olur
  214. K

temple run 2 oyun kontrollerinde biraz takılma var gibi pil gücü %50 iyileştirme olmuş ilk izlenimlerim bunlar ayrıntıları aktaracağım
  215. K

Neden onar diyeyim ki bir önceki sürümde açma kapama tuşu ile ekran görüntüsü alınıyordu şimdi yok
  216. K

Xperia z pil tüketim süreleri

Stadina kapali zayıf pil modu kapalı 3g açık Walkman açık Gün sonunda bakıyorum 13 saat sonunda % 40
  217. K

arkadaşlar 02.07.2013 saat 23.30 da sony xperia z C6603 cihazımı 4.1.2 den 4.2.2 10.3.A.0.423 güncelledim önceden açma kapama tuşuna basınca ekran görüntüsü al da çıkıyor du şimdi nasıl olacak bilen var mı?
  218. K

hocam nasıl eran görüntüsü alabilirim bulamadım yardımcı olsan
  219. K

SONY XPERİA Z (C6603) 10.3.A.0.423 ile güncelleştirildi
  220. K

Sony Xperia Z

dostum ekranda arka planda çıkan kırmızı çerçeve yi kapatmak için menü> ayarlar>geliştirici seçenekleri> yüksek düzey modu nu kapat ok 2- ben sürekli oyun oynuyorum mobil veri kullanarak facebook ve twitter ı kullanıyorum müzik dinliyorum 14 saat gidiyor
  221. K

Xperia z pil tüketim süreleri

% 100 şarj ile dün 08.45 de şarjdan çektim temple run 2 oynadım mobil veriyi kullanarak haberlere maillerime facebook ve twitter a bakıyorum saat 14.00 1-stamina modu ve zayıf pil modu kapalı %70 di . saat 21.35 de % 48 di 1- stamina modu ve 2- zayıf pil modu nu açtım saat 23.45 de şarj %30...
  222. K

Sony Xperia Z Performans

xperia z kullanıyorum 11 mayıstan bu yana dark knight nfs most wanted temple run 2 temple run oz zombie survive jetpack real racing 3 yüklü sürekli oynuyorum donma kasma ekran da açılıp kapama oyundan atma ya rastlamadım birde 1080 p tam destekleyen 4-5 cihaz var şu an z yi beğenmeyen ya z ultra...
  223. K

şu an itibariyle sony xperia z cihazıma c6603 4.2.2 ye güncelliyorum ayrıntıları aktaracağım
  224. K

Sony Xperia Z Performans

Bütçeyi ufak tutmadan xperia z al derdim ve z hakkında mı performans sıkıntısı var demek istedin?
  225. K

Xperia Z Kullanıcılarına Bir Kaç Soru

google a bağlı hangouts programıyla görüntülü görüşme yapabilirsin
  226. K

cuma günü saat 14 .00 da 0212 473 77 77 yi aradım xperia z c 6603 için 4.2.2 güncellemesi ne zaman gelecek dedim xperia destek hattına TEMMUZ ORTASI KESİN DEDİ
  227. K

canını sıkma çift stereo - - - Mesaj Güncellendi - - - al sana cihaz samsung düşünürmüsün artık? http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z-ultra/specifications/#tabs
  228. K

dostum iyi düşünün iyi araştırın 8 çekirdekli akıllı telefon dünyada yok şuan 2. si cihazın babası geliyor temuzun 2. yarısında HONAMİ kod adlı SONY XPERİA İ1
  229. K

Sony Xperia Z

3 ünü de alma bkle temmuzun 2. yarısını adam gibi honamikod adlı SONY XPERİA İ1 al snapdragon 800 2.2 ghz işlemci bomba - - - Mesaj Güncellendi - - - dostum markayı karalamayın bi kere z nin sadece işlemcisi yetersiz diyebilirsiniz onu da anlamanız zor üst düzey oyunlarda veya web de...
  230. K

cuma günü saat 14 .00 da 0212 473 77 77 yi aradım xperia z c 6603 için 4.2.2 güncellemesi ne zaman gelecek dedim xperia destek hattına TEMMUZ ORTASI KESİN DEDİ
  231. K

Xperia Z Kullanıcılarına Bir Kaç Soru

google a bağlı hangouts programıyla görüntülü görüşme yapabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - dostum bende 4 yıl sony yetkili servisi olarak çalıştım 1. soru kırmızı çerçeve çıkıyorsa menü>ayarlar>geliştirici seçenekerinden yüksek düzey modu nu kapat 2. sorun donma varsa usb kablo ile...
  232. K

Xperia Z Ultra mı Xperia Z mi?

z ultra çıkarsa alınack ve en iyi işlemci e grafik arabirimi adreno 330 a sahip olacak almak isterdim ama tablet e ihtiyacım yok
  233. K

Xperia z sorunu

Dostum sanayi ve ticaret bakanlığına bir dilekçe yaz servis prosedürlerini kanun yollarını belirt firmanın nasıl bir sıkıntı yaşattığını belirten bakanlık inceleme yapar mecburi olarak değişir
  234. K

Sony Xperia Sp Yardım

SONY CENTER olmaz olur mu
  235. K

Sony Xperia Sp Yardım

kılıf almak için bana göre en güzel adres senin yaşadığın şehirde var mı bilmem SONY CENTER
  236. K

- - - Mesaj Güncellendi - - - sen teefonu TÜRKİYE içinden bir şehirden mi aldın?
  237. K

c6603 xperia z kimde var güncelleme alan var mı?
  238. K

Sony Xperia Z su geçirdi

su alıyor diyen yalan söyler 11 mayıstan bu yana kullanıyorum sağ ve solundaki kapaklar kapalı kalmak şartıy la 1 m derinliği geçmeyecek herhangi bir suda 30 dk geçmeyecek şekilde suya bırakın rahat olun
  239. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

normalde 2 saat aralık kayıt yapabilir ama hava sıcaklığı 30 derece üstünde ise ısı sensörleri emniyete alır 30 dk kayıt ta keser bu şekilde biliyorum
  240. K

Geçtiğimiz günlerde Xperia ZL için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Sony, dünya genelinde daha yaygın olarak satışa sunduğu amiral gemisi Xperia Z için ilk aşamada Avrupalı kullanıcılara güncellemeyi sunmaya başladı. Yazılım geliştirme sürüm numarası...
  241. K

Sony Xperia Z (C6603) için Yeni Güncelleme Çıktı!

GENÇLER SÜPER HABERLERİM VAR!!! Sony, Xperia Z için Android 4.2.2 Dağıtımına Resmen Başladı!Mustafa KILIÇ 25 Haz 2013 Android 4.2.2, Daydream, kilit ekran, Sony, xperia z Oyla bunu Geçtiğimiz günlerde Xperia ZL için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin dağıtımını...
  242. K

Sony xperia z kamera seri çekim?

sony xperia z c6603 telefonumla arka arkaya fotograf çekimi yapamıyorum yardımcı olurmusunuz? 2. hata ise resim boyutunda alt kısımdaki siyah tuşların bölümü boyut olarak büyüdü
  243. K

Xperia SP

dostum şöylebir durum da var sony ne kadar ekmek o kadar köfte stratejisi izliyor tüketicinin iyi bir cihaza ulaşması için belli bir maliyeti gözden çıkarmasını istiyor
  244. K

eylül ü bulur o z için mart dediler mayıs ta çıktı
  245. K

Xperia SP

kayseri turkcell bayisi paralel ithalat mı ama bakmadım
  246. K

Xperia Z kullananlar bakabilirmi

dostum kutuyu elime adım c6603 yazıyor sağında rengi black altında ımeı numarası onun altında üretici ülke barkodu yazıyor birde: SI 1270-4223.3 var onu bilmiyorum
  247. K

Xperia SP

eder biz arkadaşa ion aldık 1100 e
  248. K

ne zaman çıkacak ne kadar fiyatla satışta olacak haberi olanlar paylaşımda bulunur bizi aydınlatırsa sevinirim honami almayı düşünüyorum
  249. K

Sony, Xperia Cihazları İçin Resmi Flash Uygulaması Emma !

z ye verilen destek artırılmaıdır
  250. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1015849_590887884266439_1735662323_o.jpg xperia z antutu puanlaması
  251. K

SP mi yoksa ION mu sizce hangisi?

kardeş ıon da oparetor desteğine bağlı olarak 42 mbps e kadar ulaşıyor
  252. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

dostum o zaman gerçekten birde antutu ya bak orada da 16513 almış xperia z
  253. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

hangi test programı dostum benim uyguladığım programda s4 yok note 2 1928 puan alıyor bak iyi bak programın adını veriyom: GEEKBENCH 2 ayrıca s3 1719 almış listed
  254. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

xperia z iyi değil diyenlere test programı skor sonucunu veriyorum geekbench 2 programından samsung nexus 10 un arkasından 2197 puan aldı z nin başarısı
  255. K

Xperia z su testi sonrasi ses performansi sorunu

güncelleme 3 ülke için verilmiş türkiye için temmuzda
  256. K

Xperia Z kullananlar bakabilirmi

model numarası telefon kutusunda ımeı numarasının solunda yazar benimki c6603
  257. K

SP mi yoksa ION mu sizce hangisi?

kesilikle ion çünkü ıon kullandım tasarım ekran çözünürlüğü kamera ve video çekimi dahili hafıza daha birçok açıdan fark atar ION ON NUMARA
  258. K

Xperia Z JellyBean 4.2.2 Görüntülendi

tamam görüntülendi de TÜRKİYE de xperia z kullananlar ne zaman yararlanacak?
  259. K

Xperia Z güncelleme

SAMSUNG DA ZAMANINDA GÜNCELLEME VERİYOR SONY GERİDEN GELİYOR DİYENLER OKUSUN http://www.andronova.net/2013/06/12/galaxy-s-iii-ve-galaxy-note-ii-icin-android-4-2-2-guncellemesinde-gecikme-yasanacak/
  260. K

Telefonumun ekranına bir haller oldu

garantiliyse koşarak servise ver hiçbirşekilde uğraşma
  261. K

Sony Modelleri İçin Root Konuları

http://www.xperia.web.tr/category/root/ root yapımı arayanlar baksın
  262. K

Sony xperia z ekran koruyucu arayanlar?

sony xperia z için ekran koryucu burada http://www.xperia.web.tr/category/aksesuar/
  263. K

Xperia Z için 4.2.2 Güncellemesi Geliyor!

arkadaşlar sony ciler bi cevap verin nerdesiniz?
  264. K

Sizce xperia z de enbüyük eksiklik nedir?

doğru bir noktaya temas ettin 20 tane mesaj yazdım z kullanan sonymarkası tanıyan biri olarak sen de benim söylediğime örnek birşey söyledin teşekkür ederim
  265. K

Sony Xperia Z

sevmeyen almasın dostum SONY BÜYÜK BİR MARKADIR BEN 4 yıl yetkili servisinde çalıştım
  266. K

bu forumda benimle beraber 15 xperia z kullanıcısı var hiç servise gönderdim diyeni duymadım görmedim 1 aydırda ben kullanıyorum sağlam cihaz SONY
  267. K

değerli kardeşim s4 ile xperia z arasındaki sadece ufak bir fark var daha açık ifade etmeliyim ki siyahlar z de biraz mat onu anlamak ta çok zor ayrıca pixel yoğunluğunu renk canlılığını parlaklığını ekran çeşitlerini felan iyi bilirim - - - Mesaj Güncellendi - - - birde s4 ü çikolata içine...
  268. K

Sony Xperia Z

XPeria z al kafan rahat olsun
  269. K

Xperia Z için 4.2.2 Güncellemesi Geliyor!

ama dostum bu güncelleme benim cihaz için değil o zaman benimki c6603 burada c6606 ve c6616 yazıyor
  270. K

ama sadece tft ekranda modifiyeli olsun olmasın küçük bir ayrıntı siyahlar biraz soluk ama yeterli s4 ile aynı piksel yoğunluğuna sahip ben şahinle bmw m3 e kafa tutanları da gördüm
  271. K

memogoren değerli kardeşim 2007 yılında üretildi tft ekran paneli ve hiçdeğişmedi berbat diyosun pekii sony önce ekran çözünürlüğünü artırmak için bravıa engine sonra xperia z de bravıa engine 2 ve optıcontrast teknolojisi kullanarak şuan s4 ile aynı ekran çözünürlüğünü yakaladı 441 ppi...
  272. K

Sony Xperia S 4.1.2 Sorunu

güncelleme verilmiş mi anlamanın en iyi yolu pc companion u yükle usb kablo ile telefonu bağla güncellemeleri kontrol et de
  273. K

Yurtdışından Alınmış Sony Xperia Z Garanti Konusu

sony bandrolü taşıyan yani direkt sony garantili ürünler AB ÜYESİ 27 ülkede garantisi geçerlidir
  274. K

patientia size karşı yanlış bir cümle kullanmadım ama özür dilerim konuyu biraz daha açalım full hd film izleren mi video kaydederken mi sıkıntı yaşıyorsunuz donma aniden kapanma görüntü kalitesin de düşüş mü yaşadınız SONY yetkili servisinde uzun süre çalıştım işlemci şuan için yeterli seviyede...
  275. K

vallahi ne çekti hemde ufak tefek sıkıntılardanneler söylediler sanki samsung 100 puanlık telefon istemeyen sony almasın o kadar
  276. K

ekran nasılyetersiz madem ki 12 yaşından buyana telefon satıyorsun teknikbi açıklama yapabilirmisin ?
  277. K

hoparlör sesi yeterli değil ama aşırı ısınıyor diyorsun da ben note 2 de kullandım o da ısınıyordu yani iyi değil mi demek - - - Mesaj Güncellendi - - - memogoren sadece 3. söylediğin doğru diğerlerine biraz daha çalış ben 5 yıl sony ve samsung yetkili servislerimde çalıştım
  278. K

sony zaten öncelikle xperia s sonra xperia z için aosp platformunu kullanıcılar için sundu yani saf android bakalım ne olacak
  279. K

gsm üzerinden görüntülü görüşmeyi google ın hangouts programıyla yaparsınız - - - Mesaj Güncellendi - - - xperia z sony markasının ürettiği en iyi telefon 30 gündür kullanıyorum wifi 3g bluetot açık oyun oynuyorum yoğun kullanımda 14 saat gidiyor benimki stamına modu ile 17 saat gidiyor...
  280. K

ne söylemeye gerek yok ? - - - Mesaj Güncellendi - - - ne söylemeye çalışıyorsun? anlamadım ki mendocino - - - Mesaj Güncellendi - - - 441 ppi ekran çözünürlüğü gayet yeterli kardeş SONY XPERİA Z BU 3310 DEĞİL ppatientia
  281. K

değerli kardeşim farklı ve stabil çalışan tuşlar aslında z kullandın mı hiç?
  282. K

değerli kardeşim 30 gündür xperia z kullanıyorum %100 şarj ile 11 saat wifi 4 saat 3g kullanımı sunuyor stamına modu ile %30 daha dayanım artıyor yani 17 saati görüyor 2-yazılım güncelleme yetersiz haklısın birde ekran 441 ppı yeterli 3- işlemci nasıl s4 vehtc oneın nasıl gerisinde kalmış onu...
  283. K

Xperia S Batarya

batarya gayet yeterli bence bende z yoğun kullanımda 14 saat gidiyor
  284. K

sizce xperia z de en büyük sıkıntı eksiklik nedir ? 1-pil yetersiz 2-ekran çözünürlüğü yetersiz 3-işlemci yetersiz 4-yazılım güncelleme veya teknik destek yetersiz 5-dahili veya harici bellek yetersiz
  285. K

Sony'den Xperia Z Google Edition Geliyor!

sony zaten xperia s için aosp desteği vererek 1 adım öne geçmişti şimdi de xperia z için vermiş tebrikler SONY
  286. K

Sony Xperia Go ST27I

xperia p al sorunsuz çalıştırsın dediğin uygulamaları hemde bütçe dostu
  287. K

z için ne zaman güncelleme gelecek TR için?
  288. K

Sony Xperia Z su geçirdi

donma problemi olmaz %97 ama açma kapama tuşuna basılı tut kapat
  289. K

Xperia z su testi sonrasi ses performansi sorunu

yok ben bal döktüm kahvaltıda geçen gün bugün köpükledim yıkadım ses bi süre gidip geliyor ama ilk gün ki gibi
  290. K

bende varım beni de listeye eklermisiniz?
  291. K

Sony Kullananlar Kulübü

xperia z ile bu kulübteyim sağlam bi kulüp
  292. K

HTC One vs Sony Xperia Z Ekran karşılaştırması

ayrıştırmak çok zor ama xperia z nin renkleri akıcı canlı insan yüzleri daha elirgin gösterdiği oratada
  293. K

Sony Xperia Z - Kaynar suyla pişen yemeğin içine atılıyor!

SONY malzeme kalitesi teknoloji tasarım 3 ü birarada s4 ü atsan erirdi
  294. K

Sony Xperia Z

arkadaşlar bilip bileden konuşmayın her telefonun ikinci eli o fiyatına göredir kafadan atmayın 2 sony kadar günceleme yollayan yok şu 1 senedir kullanıyorum xperya go xperya z güncelemeler geldi sony arkasında duran firmaların en başında gelir kötülemeyin boşuna milletin aklını karıştırmayın...
  295. K

Sony xperia z alayım mı?

http://www.n11.com/sony-xperia-z-c6603-cep-telefonu-beyaz-P12842389 xperia z 1590 lira burada güvenilir bir site z yetersiz diyosan eğer 3 ay bekle honami al
  296. K

Xperia Z hayal kırıklıgı

sürekli wifi açık 4 saat 3g oyun müzik 14 saat normal kullanımda 28 saat benim ki
  297. K

Sony xperia z alayım mı?

herşeye rağmen xperia z parasını ediyor. bugün canım sıkıldı telefonu muslukta yıkadım :D ısınırsa suya at :D gerçekten de gayet iyi telefon ya :D katılmakla beraber z al derim sürekli bir indirim yapan mağaza var linki bu:http://www.n11.com/sony-xperia-z-c6603-cep-telefonu-beyaz-P12842389 1590...
  298. K

Sony xperia z alayım mı?

bazı insanlar yalan yanlış kullanmadan yorum yapmasın sony adam gibi telefon yapmış tavsiye ederim var mı ötesi
  299. K

Xperia S Jelly Bean Güncellemesi

aldığın gibiyse hiçbir işlem yapmadınsa birkaç gün daha bekle sık sık pc companion a bağla kontrol et güncelleme verilecektir
  300. K

Sony xperia z alayım mı?

kardeş 30 gündür allaha şükür donma kasma kapanma yaşamadım bazıları sony markası nın sadece güncellemeleri geç vermesinden dolayı SONY gibi bir marka karalanmaz z al rahat ol olmazsa bekle honami al