Arama sonuçlarınız

1. StarkTR

BGI Error:- Graphics not Initialized(Use Initgraph)! Hatası

Bu şekilde uyguladım ve BGI Error:- Graphics not Initialized(Use Initgraph)! böyle bir hatayla karşılaştım...Biraz araştırdım ve kütüphanenin yolunu elle girdim.Bu hata düzeldi fakat bu seferde derledikten sonra çalıştırdığımda ekran açılıp kayboluyor.Yardıma ihtiyacım var sınava çalışıyorum :'(...
  2. StarkTR

Logo tasarım için program

ALogo isimli bir program var basit şeyler elde edebilirsin o program sayesinde...
  3. StarkTR

Karışık Bir Resimde Beyazlıkları Silme

değişiklikten sonra fotoğrafı PNG modunda kaydet sen büyük ihtimalle için bittikten sonra JPG modunda kaydediyorsundur...
  4. StarkTR

DEU:Ders Programı Sorunu!

Öncelikle merhaba! Bu yıl 1.sınıf İzmir MYO'da öğrenim görmeye başlayacagım. Fakat bir sorun var sezonun başlamasına 2 gün kalmasına rağmen ben hala ders programımı bilmiyorum ve ulaşamıyorumda DEBİS sistemindede göremiyorum durum hakkında bilgisi olan yada bilgi alabileceğim birilerine ulaşmamı...
  5. StarkTR

FSI MOTOR Volkswagen GOLF (2005) TÜP TAKTIRMAK VERIMLI OLUR MU?

bildiğiniz bir forum varsa söyleyebilirmisiniz acaba... Teşekkür ederim
  6. StarkTR

FSI MOTOR Volkswagen GOLF (2005) TÜP TAKTIRMAK VERIMLI OLUR MU?

FSI MOTOR Volkswagen GOLF (2005) aracıma tüptaktirmayi düsünüyorum fakat verimli olup olmayacagı konusunda tedirginim yardimcı olursanız mutlu olurum...
  7. StarkTR

Bilgisayar Mühendisliği İngilizce mi?/Türkçe mi? Kararasızım!

Merhaba Bir konu hakkında tecrübeli veya bilgi sahibi kişilerden yardım almak istiyorum... Üniversite için bilgisayar mühendisliği düşünüyorum fakat türkçe veya ingilizce olması neleri değiştirir tavsiye ettiğiniz hangisi merak ediyorum doğrusu Ek Soru: Kıbrıs'da okuma gibi bir seçenek var...
  8. StarkTR

Hesap kapatılması

hesap eriişimini o şekilde sağladım diyelimde 100 lerce fotoğraf yüklüydü o hesapta hesaba tekrar giriş yapabilmemin bir yolu yokmu?
  9. StarkTR

Hesap kapatılması

güncel...
  10. StarkTR

Osmanlu Tuğrası [VEKTÖR]

eyw
  11. StarkTR

Hesap kapatılması

durup drurken hesabım kapatıldı bütün web siteleri üzerindeki hesaplarım oyunlardakı hesaplarım vs tamamen f.book üzerindeydi şımdı ne yapmam gerekıyor hesabımı geri alma gibi bi' şansım var mı?
  12. StarkTR

Bill Gates Yeniden Zirvede!

Karıya Gideridim :P
  13. StarkTR

İnternette Sansür Mevzusu ??

Teşekkür Ederim Baya Bilgi Edindim Fakat Kimse Doğrudan Benim Soruma Cevap Vermedi Ben Yine 1 Ay Önceki gibi istediğim siteye(cinsel içerik içeren) girebilicekmiyim Evet girebiliceksin Yada Hayır Girersen Bu bu bu olur diye....
  14. StarkTR

Kesin net bişiy bilen yokmu ya:(
  15. StarkTR

Netice Olarak Ben Bitirici Soruyu Tekrar Soruyorum Binlerce Yürek Tek Bir Soru İzlersem Bişiy Olurmu :)
  16. StarkTR

:) girme kısmı sorun değil önemli olan girdikten sonrası herhangi bir ceza'sı varmıdır?(Para gibi)
  17. StarkTR

Doğru olabilir fakat benim merak ettiğim bundan 1 ay önceki gibi kafama göre istediğim web sitesine girmeye devam edebilicekmiyim hadi onların engelleyebildiklerine giremedim diyelim gözden kaçırılan vs. giriş yapan kullanıcılara para cezası getirilicek diye bi söylenti 1 haftadır bütün sosyal...
  18. StarkTR

İnternet üzerinde sansür uygulaması mecliste kabul edildi ama nasıl etkileri olucak bunun hiç bir fikrim yok internette çok karmaşık açıklamalar mevcut ama bişiyleri anlatmak yerine daha çok kafa karıştırıyolar..Bazı siteler Cinsel Öğe İçeren Sitelere Erişimin Engelleniceğini Yazarken Bazı...
  19. StarkTR

Anime tavsiyesi

Naruto daha iyi si yok :D
  20. StarkTR

Windows 8.1 ve Internet Explorer 11 Mükemmel Olmuş

Explorer Ahh Ahh En son 3.sınıfa giderken kral oyuna girmiştim okdr :D
  21. StarkTR

Win 8.1 Help!

Teşekkürler ya o sorun değil 1 saate iner...
  22. StarkTR

Win 8.1 Help!

Bende Windows 8 var okdr para verdik aldık daha 1 sene olmadan 8.1 çıkıyo acaba nolcak şimdi onu bidamı alcaz nedir tam bi anlatabilcek olan varmı biri diyo Win 8 de kaldın biri diyo o kendı 8.1 e atar herkez başka bişiy diyo olayı tam bilen biri bi aydınlatabilirmi beni
  23. StarkTR

İnternet Hızım Yüksek Ama Videolar Dolmuyor

55 gb pardon - - - Mesaj Güncellendi - - - Tsk...
  24. StarkTR

bi tek crome değilki diğer tarayıcılardanda aynı... - - - Mesaj Güncellendi - - - bu ay 55 GB kullanmışım acaba ondan düşmüş olabilirmi?
  25. StarkTR

bi çözüm önerisi olan?
  26. StarkTR

Sadece youtube değil bicaps webteizle gibi film sitelerindede aynı sorun vvar dün gece 2 saatlik filmi 3.5 saatte izledim...
  27. StarkTR

Biri Yardım Edebilirmi İnternet Hızım Yüksek ama videolar bir türlü dolmuyor youtubeden izlerken bile kaliteyi en kötü 144 e düşürüyor...
  28. StarkTR

Hem sözlü hemde sözsüz hallerine ihtiyacım var!! Yardım

Merhaba Arkadaşlar alt tarafta vermiş olduğum marşlara acilen ihtiyacım var. Biz Atatürk gençleriyiz ileri marşı türküz atatürkçüyüz özgürüz gençlik marşı NOT:Bu marşların hem sözlü hallerine hemde sözsüz hallerine ihtiyacım var aradım bulamadım...
  29. StarkTR

RSS Abonelik

Facebooktan bir sayfanın RSS kodunu alınca bildirimler RSS okuyucuya gelir.Normali bu.. Facebooktan kodu aldım fakat RSS okuyucuya nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz...
  30. StarkTR

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gzTdP7i5xi4
  31. StarkTR

Red! Filmi Youtube'da!

Şarkı güzel yanlız :)
  32. StarkTR

Facebook Sayfa Beğenisi Arttırma

33. StarkTR

2500 TL'ye Kasa

para olsa alırdım :D ama 2000 :D
  34. StarkTR

Dünyanın en gizemli tarikatları

Ben anlamadım bu kadar gizliyse nasıl bir forum sitesinde bulabiliyoruz bunlar?
  35. StarkTR

HTC One, MWC 2013'ün En İyi Cihazı Seçildi

2 kelime Harika Telefon :D(gülücük ve parantez içi yok :D )
  36. StarkTR

En Iyi Türk Torrent Sitesi

indir birinden fark etmez okdr önemli değil ya birinde bulamazsan aradığını diğerine geç
  37. StarkTR

En iyi Online Oyun

metin2 ve Rode Rodeye yeni başladım eğer oynayan varsa beraber takılırız 15 lwl im cok azcık bş kaldı ejderimi alıyorum %59 kaldı arkdaşlar ejderi alıcam bugun %141 doldurdum :D ekleyin beni facebooktan eğer oynuyorsanız Facebook Links facebook.com/kamil.toqaloglu
  38. StarkTR

Legend Onlinee

benm pek hoşuma gitmedi ya bi göz gezdirdim cözünürlük çok düşük 2d ve saldırılarda biraz yapmacık...sırayla saldırlıyor normalde buldugun boşlukta saldırman lazım Örn:metin2
  39. StarkTR

Robe Online Yardım lazım

http://forum.shiftdelete.net/online-oyunlar/307568-r-o-d-e-ejdeha-almak.html#post2752495
  40. StarkTR

R.O.D.E Ejdeha Almak!

Merhaba arkadaşlar şimdi ilk olarak lv 8 karakterimizin ana görevini yapıyoruz. Daha sonra Mye basıp haritayı açtıktan sonra Candle Templenin Arkasına doğru ilerliyoruz zaten arkasına gelince video göstercek videoyu geçtikten sonra Quintten görevi alıyoruz Quint bitki vb. bişeyler toplamamızı...
  41. StarkTR

Robe Online Yardım lazım

Arkadaşlar nasıl ejderha alındığını buldum sizlerede açıklıycagım bırazdan bı konu açıp link ini buraya yazıcam
  42. StarkTR

Robe Online Yardım lazım

Robe online oynuyorum da ejderhalar vardı oyun fragmanında oyundada gördümde nasıl sahip olablriz bir ejderhaya??
  43. StarkTR

Ucretsiz Reklamsiz Site Kur !

güzel bir paylaşım...
  44. StarkTR

Robber Mt2 Yardım Lazım

Robbermt2 diye bir sw de gm lık aldım ama serverde sorunlar var orta düzey filese ihtiyacımız var indirme linki bilen varmı?
  45. StarkTR

En iyi Online Oyun

rode onlineyi indirdim güzel oyun vallaha ya ama alışmam lazım
  46. StarkTR

Üyecik

tamam
  47. StarkTR

En iyi Online Oyun

Abi oynanma katsayısı en yüksek oyun unutlmuş ama olmazki Metin2 Akar...
  48. StarkTR

ZombiRock oynayan var mı ?

ben bi aralara oynuyordm 18 lwl e geldım butun kilitler açıldı oyunun zevki kaçtı :D
  49. StarkTR

Ticari Strateji Oyunu

Güzel bir paylaşım tabi bir türk oyunu olmasını isterdim bu oyunun türkçe dil desteği olmadıgından pek rahat oynanmaz...
  50. StarkTR

Metin2 Ninja 5/5 Efsunları

Dostum ben bu aralar pvp takılıyorm ama TR de 90 ı gördüğüm olmuştu sattım ama öbürlerini şuanda elimde boqtan bi 64 lwl var...
  51. StarkTR

61x12

Arkadaşlar bana 16x12 formatında logo resım işaret simge otür bşler lazım ltfen bulabilen varsa paylaşabilirmi...
  52. StarkTR

Adobe After Effects Cs4 Help!!

Adobe After Effects Cs4 için web den effect indirdim fakat nereye atmam gerekiyor effect dosyasını ki programdaki listede görünsün?
  53. StarkTR

Yeni online oyun arıyorum

hero turkiye
  54. StarkTR

Metin2 Ninja 5/5 Efsunları

Silah - Silah hazırlarken item dönüstürmeden faydalanacağız : ) Bu taktiği herkez bilmez ama en önemli efsun Yarı İnsandır . İlk Önce Kurtuluş Yelpazesine : Yarı İnsan - Kritik - Delici - Zeka efsunlarını getirin getiremiyorsanız eğer Yarı İnsan - Krtik - Zekada olabilir : ) Bu efsunları...
  55. StarkTR

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Upss Pardon ya aradım ama bulamadım listede gözden kaçmış demekki :D
  56. StarkTR

Üyecik

Bir haftadır forumdayım şu üyecikten kurtulamadım nasıl Üye olucam ya :D
  57. StarkTR

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Foruma Online Oyunlar adlı veya online oyunlar hakkında konuların açıldığı bir bölüm oluşturablirmisiniz??:thumbup:
  58. StarkTR

Movie Maker Lazım!!

Burdan İndirdim Eyw tsk - - - Mesaj Güncellendi - - - Senin yazdıgında iyide ing idi...
  59. StarkTR

Movie Maker Lazım!!

Arkadaşlar bildiğiniz güzel türkçe bir movie maker var mı ya ama allah rızası için Windows movie maker 2.. olmasın ya adam gibi profesyonel bi program...
  60. StarkTR

Driver Irol Not Less Or Equal (tcpip.sys) Hatası

a öbür taraf ta önce açtım sonra Windows 8 diye bir bölüm oldugunu gordum burdada açtım
  61. StarkTR

Driver Irol Not Less Or Equal (tcpip.sys) Hatası

Buğün hiç birşey olmadan daha 3 aylık diz üstü bilgisayarım DRIVER IROL NOT LESS OR EQUAL(tcpip.sys) bu hatayı verdi ve reset attı sonra her açtıktan 5 dk sonra bu hatayı verdi nedenin ve nasıl çözüceğimi bilmiyorum bi yardım edermisiniz... Windows 8 Bu arada...
  62. StarkTR

Internete Bağlanamıyorum Yardım lazım

Hiç aklıma gelmemişti abi nette sorun yok pc nin ayarlarında sorun var...
  63. StarkTR

Internete Bağlanamıyorum Yardım lazım

İnternete bağlanamıyorum net var gözüküyor ama giremşiyorum masaüstü pc giriyor fakat di üstüyle deneyince girmiyor?? Biraz yaradım lazım!!!:hammer::hammer:
  64. StarkTR

Windows 8 oyundan atma sorunu

Windows 8 kullanıyorum Wolf Team RU yu indirdim oyuna girerken sorun yok ama 5 dk sonra hata verip oyundan atıyo arkdaşımında pc si Win8 ondada denedık aynı hatayı verdi çözümü bilen varm acaba??
  65. StarkTR

Klasörleriniz için İkonlar - Klasör Simgeleri - İndirme

Benim çok hoşuma gitti hatta kendi pc'm dede bir tane sini kullanıyorum sizede tavsiye ederim... NOT:indirmek için fotoğrafa tıklamanız yeterlidir... Film Icon Resimleri... Noel İcon Resimleri Mavi Farklı İcon Resimleri(77 Adet) Yeşil Farklı İcon Resimleri Gri Klasik İcon...
  66. StarkTR

Oyun Saveleri Nerde

Teşekkürler...
  67. StarkTR

Oyun Saveleri Nerde

bakarım bi... ewt ordalar eyw hiç aklma gelmemişti
  68. StarkTR

Oyun Saveleri Nerde

Bir kaç oyun yükledimde pc ye bi tane oyunun %14 ünde bir görevde bug oluşt %15 bitirlmişini buldum ama nereye atıcam dosyaları bılmıyorum bı yardımcı olabilirmisiniz... Win8 de Save dosyaları nerde?
  69. StarkTR

Windows 7 Kopyası Orjinal Değil !

Kardeşim formata falan gerek yok aynısı benimde başıma geldı tek yapman gereken googleye Windows7 Crack yazıp crack dosyalarını ındırmek ve sonra kurmaktır bu işlemden sonra bilgisayarını yeniden başlatman yeterli olacaktır... Elbruz46 Nickli Üyeden Alıntı Puhhh sana Beleş Windows un bile...
  70. StarkTR

Internete Bağlanamıyorum

Aslında tam hata değil internet var diyor googleye girmeye çalışınca böyle bir sayfa yok diyor... len üyecık mı :D üye olsa bari :D
  71. StarkTR

Internete Bağlanamıyorum

Winodws 8 yüklü bir diz üstü bilgisayar kullanıyorum fakat internete son 1 gundur giremiyorum internet bağlı gözüküyor ama crome yada explore yi açınca sitelere girmiyor bi yardım edermisiniz netim kablosuz bu arada....