Arama sonuçlarınız

1. AYYILDIZTIM

Php Uzmanları Konuya Yardımcı Olabilir misiniz ?

Döngü benimde aklıma geldi. Ancak döngü mantığını kuramadım. Diğer yöntem ile kaydet butonuna basıldığı zaman öğrenci numarasına göre kayıt yapacak.Bu şart olduğu için sıkıntı büyük.
  2. AYYILDIZTIM

Php Uzmanları Konuya Yardımcı Olabilir misiniz ?

Selam. Php de bir kod yazıyorum. Yazdığım bu kod 'da her satırın KAYDET düğmesine basıldığı zaman satırda ki girilen notu veri tabanına kaydetmesini istiyorum. Not girilmeyen yerler veri tabanına eklemeyecek şekilde nasıl yapabilirim. İlgili Resimler Aşağıdadır. Şimdiden teşekkür ederim. Site...
  3. AYYILDIZTIM

Php,Asp,Yada C++ Ufak Yardım !!!

sunelan Harbi baba adamsın Ama ne yazıkki C# Bilmiyorum. Ama ögrenecem sizin sayenizde heves saldım bu işe.Çok teşekkurler
  4. AYYILDIZTIM

sunelan Kardeş sen bir tanesin.Sen nesin böyle sen varya :D Gerçekten Çok Teşekkür Ederim.Neyse Nasıl yaptınız Bunu :) Sanırım Word Belgesinin Bu Özelliği.. @tambjk Sizin Tafsiyelerinin Kulak ardı etmedim. Şu anda dediğiniz mantıkla yapmaya çalışıyorum... Çok Teşekkürler Arkadaşlar...
  5. AYYILDIZTIM

tambjk Sanırım anlatamadım...Bilgiler Dişardan Girilecek Mesela... Fırma Adını Giriniz: Tarihi Giriniz: Bunları girecek ve Gönder Bastıgında Uygun yerlere DİŞARDAN Gelen bilgiler doğrultusunda yazacak.İnanın mantık kurabilseydim sizi rahatsız etmezdim.. @cgrszone C# Dili bilmiyorum.Yani o...
  6. AYYILDIZTIM

59 Görüntülenme 0 Cevap... Neyse Canınız Sağ olsun...
  7. AYYILDIZTIM

Selam.. Şöyle bir sorunum var.Çalıştığım iş yerinden şöyle bir şey istediler... Dilekçe var adamlar sürekli değiştirmek zorunda kalıyorlar Bana dediler ki sadece Dilekçe yazılacak firma adını ve tarihini biz girelim. Ve Yazığımız Yazıları Word de gitsin kendisi yazsın. Örnek Olarak. " Selam...
  8. AYYILDIZTIM

Video düzenleme konusunda yardım eder misiniz

Yeşil veya Mavi Şartmıs Mesela Düz Beyaz Olsa ?
  9. AYYILDIZTIM

Video düzenleme konusunda yardım eder misiniz

Selamün Aleyküm; Lise son sınıf öğrencisiyim.Hocamız yaptığım videodan etkilenerek bir video daha hazırlamamı istedi.Aklımda bir fikir var ama bir türlü mantık kurup gerçekleştiremiyorum.Düşüncem arkadaşımla beraber elimize kamerayı alıp hocamızın bize verdiği konuyu kameraya...