Arama sonuçlarınız

1. T

Bende iphone 4 aldim..pasaport lazim:)

slm arkadaşlar bende iphone 4 alanlar arasına katıldım..haftaya salı günü elimde..usa dan aldım..arkadaş ipadde alayımmı dedi ama ben yok dedim...aynı fiat heralde..iphone 4 ü arkadaş vergisiz ve unlocked 700 dolara adı..webcam den hasret giderdim :) ama pasaport sorunum var..imei için pasaport...
  2. T

15 bin tl ye kadar araç tavsiyesi

slm arkadaşlar.15 bin tl ye kadar araç tavsiyenize ihtiyacım var... aradığım kriterler olabildiğince az yakabilen araç lpgli veya dizel farketmez mümkün olduğunca az masraf isteyen vede park sorunu olmayan küçük bir araç 4 kapılı olacak ..van olmaz... aklımda düşündüklerim...
  3. T

Access poınt sorunu??

merhaba arkadaşlar...kendime bir tane 5 ethernet portlu acces point aldım..ama kablosuz olarak otomatik ip alamıyorum... kısacası: 1..kablolu olarak otomatik ip adresi alabiliyorum fakat kablosuz ip adresi alamıyorum..bağlanıyor fakat tanımlanmayan ağ diyor.. 2..elle ip girerek internete...
  4. T

.cgi düzenleme

arkadaşlar iş yerimizde güvenlik kamerası kullanıyoruz..ve internettende izliyoruz. apache web server kurulu izleme için sunucu pc de...fakat web arayüzü ingilizce .cgi uzantısında..notepadde açıp değiştiriyorum ama .cgi hata veriyor çalışmıyor..mesela STOP YAZAN YERE DURDUR yazıyorum...
  5. T

Sabit İp alma..?

Arkadaşlar iş yerimizde güvenlik sistemi kullanıyoruz..ee tabikide internettende izlemek için de kullanıyoruz..fakat sabit ip ye ihtiyacım var..şu anda modemimin ddns özelliğini kullanaraktan ip olarak değilde alan adı girerek güvenlik sistemine ulaşıyorum..ama sadece explorerden...
  6. T

XP Service Pack 3'ü kaldırmak

arkadaşlar pc de xp sp3 yüklü ama kullanacağım program sp3 de çalışmıyor.sp2 de çalışıyor..sp3 ü de xp ile beraber kurdum yani xp cdsinin içindeydi.sonradan yükleme değil.program ekle kaldırda göremedim.sp3 ü pc den nasıl kaldırabilirim.nasıl bir yol önerirsini.şimdiden teşekkürler
  7. T

Almanyadan ne getirtebilirim..

arkadaşlar Almanyadan ne getirtebilirim..Haziran sonunda arkadaşım arabası ile Türkiyeye gelecek..Türkiyede pahalı almanyada ucuz olan elektronik,hırdavat veya başka bir şeyy..farketmez...tabii almanyadan buraya gelmeye değecek bir şey olması gerek..eğer bildiğiniz varsa yazarsanız...