Arama sonuçlarınız

1. C

533 liralık İntel i5 3750k mi 291 liralık AMD A10 5800K mı Cevap İçerde

http://www.youtube.com/watch?v=uAwoH7u_BLI Videoda herşey ortada önce 3550 ile kıyaslamışlar sonra 3750k ile ve amd nin apu su olan a10 5800k açık ara önde özellikle gpu performansında... İşlemci almayı düşünenlere yardım amaçlı açılmış bir konudur ve bu videodan sonra intel üretim ve satış...
  2. C

Pikometre teknolojisine sahip işlemciler ne zaman çıkar ?

Bu teknoloji var mı şu an bilmiyorum ama varsa ev ve iş kullanıcısına sunulması bence 20 yıldan önce sunulmaz sizce ne zaman sunulur?
  3. C

Akasa venom 750w

Arkadaslar bu psu nasildir bileniniz var mi 80+ sertifikasi yok ama %80 efficent yaziyor 750 watt ve 170 lira cok uygun fiyati var sli veya cf yapilir mi bu psu ile yoksa patlar mi bir de single railmis avantaji dezavantaji nedir. Tesekkurler simdiden
  4. C

Ağzım ekşiyor

Arkadaşlar dalga geçmiyorum günün bellirsiz dakikalarında daha doğrusu saniyelerinde 10-15 saniye kadar ağzıma ekşi bir tat geliyor dişlerimde bir problem yok çürük falan her gün de sabah ve yatmadan önce fırçalıyorum ama arka taraflardan acımsı ekşimsi bir su geliyor dilime nedeni ne olabilir ?
  5. C

Nvidia gtx295 vs amd 7850 hangisi ?

bu iki ekran kartı arasında kaldım arkadaşlar hangisi daha iyi
  6. C

Bir işlemcinin sıvı soğutmasız 9C de çalışması mümkün mü ?

arkadaşlar sahibinden de bi ilanda adamın biri cpu infoyu göstermek için ekran görüntüsü almış ama dikkatimi çeken bir nokta oldu işlemci 9C de çalışıyordu ilan detaylarına baktım sıvı soğutma falan da yazmıyordu fanlı soğutma ile mümkün mü bu yoksa program yanlış mı ölçmüştür ?
  7. C

Ses artırma yazılımı arıyorum

masaüstü bilgisayarımın preamp ına dizüstü bilgisayarımın da hem preamp hem power amp katına boost yapmak istiyorum hoparlörden ve kulaklıktan daha yüksek ses almak için lütfen donanım önermeyin bunu yazılımla yapmak istiyorum mümkünse tabi
  8. C

Transcend SSD önerir misiniz

256gb ssd almayı düşünüyorum transcend ucuz geldi diğerlerine göre önerir misiniz bu markayı htc evo 3d kullanırken 32gb class 10 micro sd hafıza kartını almıştım yine ucuz diye ve bir sorun çıkarmamıştı ama bu pahalı bir ürün sonucta 457 lira fiyatı var korkuyorum lütfen yardımcı olun...
  9. C

AMD A8 3870 APU vs AMD FX X6 6100

bu iki işlemci arasında kaldım oyun bilgisayarı yapıcam orta bütçeli hangisini tercih etmeliyim ikisinin fiyat varkı 30 tl yani ikisinide kullanabilirim hangisi daha iyidir biri 4 çekirdekli biri 6 ama a8 de sanırsam amd bir ekran kartı kullanırsam crossfire gibi bişey oluyormuş ne diyorsunuz ?
  10. C

350 lira bütçeli anakart+işlemci tavsiyesi

Anneme internete girmesi office programlarını kullanması için pc hazılrıcam ama bütçe sınırlı sata 2 500gb hdd dvd writer ve 4 gb ddr3 ram var birde 230watt psulu kasa var işlemci ve anakart gerekiyor önerilerinizi bekliyorum
  11. C

1550tl limitli sistem önerisi yapar mısınız?

taş çatlasın 1550 liram var yeni pc toplamak istiyorum önerilerinizi yazar mısınız?
  12. C

Corsair h100 sivi sogutma ile overclock

Arkadaslar bu urunu alsam amd fx 8350 ile ne duzeyde bi overclock yapabilirim
  13. C

Pci express sata 3 kartı verimli midir?

Anakartim sata 3 u desteklemiyor ssd alicam ama once pci expressden takilan sata3 kartini almayi planliyorum sizce verim alabilir miyim
  14. C

2. Nesil intel işlemcilerin gpu su hakkında bilgi almak istiyorum

bende i3 540 ve 3. nesil 3210m i5 işlemci var. laptoptaki işlemcim olan 3210m de hd 4000 gpu su var masaüstü i3-540 da ise 3000 var ama neden 2. nesil i5 işlemcilerde 2000 var şimdi arada derede kalmış bir durumdayım anlam veremedim açıkcası ilk nesile 3000 2. nesile 2000 son nesile 4000...
  15. C

Bin Tl Limitli Sistem Modifiye Önerileriniz SDN ?

Merhaba arkadaşlar elimde i3-540 işlemcili 4gb 1333mhz ramli ve intelin iğrenç bi anakartına sahip bi makina var ekran kartı yok 230w psu var ekran kartı taksam kaldırmaz zaten 1000 lira bi bütcem var bu saydıklarımın dışında ssd li bir makine kurmak istiyorum ne yapmalıyım önerilerinizi...
  16. C

Ssd olunca onboard ekran kartı bile yetiyormuş doğru mu?

Arkadaslar bana bi bilgisayarci arkadasim ssd kullanirsam intel hd graphics 4000 ile cogu oyunu ultrada oynayabilcegimi soyledi sizce dogru mu bir de video yolladi ssd li mac mini uzerinden adam windows kurulu sekilde ultrada oynuyordu ama inanamadim yorum bekliyorum tesekkurler
  17. C

S3 Satmaya değer mi ?

Lg nexus 4 16gb modeli buldum 1600 liraya sizce s3 ü mü satıp almalı mıyım değer mi bu telefon için
  18. C

JB den ICS ye dönme problemi

Root kullanmadan telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum ancak ayarlardan yapınca ics ye dönmüyor odin ile 4.0.4 ü atınca da telefon açılmıyor ne yapmam lazım teşekkürler
  19. C

S3 de root kaldıramıyorum

Arkadaşlar ne yaparsam yapayım super user ı silemiyorum telefondan bi önerisi olan var mı acil yardım bekliyorum
  20. C

Galaxy player 5

Merhaba arkadaşlar foruma baktım ama daha önce bu konu açılmamış diye gördüm samsungun yeni orta segment telefonunu size tanıtmak istiyorum... Teknik özellikler: Ekran: 5.0" büyüklüğünde 800X480 WVGA LCD ekrana sahip İşletim sistemi:Android 2.3.5 gingerbread ile geliyor ancak yükseltilmesi...
  21. C

S3 4.1.2 Jelly Bean Google Play sorunu

Merhaba arkadaşlar 4.1.2 yükledikten sonra google play store açılmaz oldu ne yapmam gerekiyor? teşekkürler