Arama sonuçlarınız

1. K

Fotoğraf Makinası Tavsiyesi

Selam shiftdelete ailesi. Ben fotoğraf makinası alacağımda şöyle bir sorum olacak sizlere. Bana sony marka(Sony takıntım vardır) bi dijital fotoğraf makinası lazım. Full HD 1080p çekim kalitesinde olacak bide çekim yaparken zoom yapınca görüntü kaybı olmayacak. Böyle bir makina var mı ? Sony...
  2. K

Yardım HD Çekim Yapan Sony Fotoğraf Makineleri

Arkadaşlar 27 Mart'tan önce bir makine almam lazım. HD çekim yapan. Ama diğer özellikleride iyi olabilecek makinalar. Marka olarak Sony tercihimdir çünkü Sony takıntım vardır. Aşağıda bir liste yaptım. Ama bazıları piyasa yeni sürülecek. Şu an 400TL'lik bir bütçem var. İlerleyen günlerde...
  3. K

Casper CN.TKI 620A Modeli Yardım

Arkadaşlar ben bu notebook'u beğendim. Fiyatıda uygun geldi. ama casper için hiç olumlu şeyler söylemiyolar. Özelliklerine bakıyorum i7 işlemcili, 2 gb ekran kartı var, 6 gb ram'i var. Görünüşte iyi ama test etme imkanım olmadı. Isınma sorunuda varmış fakat soğutucu alırsam sorun olmaz...
  4. K

Anakart ve İşlemci Yardımı

Merhaba arkadaşlar, ben sistemimi güncellemek istiyorum ve öncelikle anakarttan başlamak istiyorum. Az çok bilgim olmasına rağmen ne tür model almam gerektiğini bilmiyorum. Asus marka ya da Gigabyte marka tercih ediliyor yanlış bilmiyorsam. Ben üst düzey bi anakart istemiyorum fakat alt...
  5. K

Internet Hızım :(

Konuyu yanlış yerde açtıysam lütfen ilgili yere taşır mısınız. Merhaba arkadaşlar ben hemen konuya giriyim. Ben TTNET 1 MBPS sınırsız kullanıcısıyım. Fakat arkadaşlar son günlerde internet hızım gözle görülür şekilde anormal yavaşladı. Bu konuyu açmak bile beni uğraştırdı. İnternet hızım...
  6. K

Firefox Video Sorunu

Arkadaşlar firefox'ta hiç bir şekilde video izleyemiyorum. Lütfen yardım edin Örneğin facebook'tan arkadaşımın paylaştığı bir video'yu izlemek istiyorum video'nun olduğu kısım yok, izliyemiyorum. Facebook'ta oluyor sandım ama baktım ki youtube'dede böyle. Farklı bir tarayıcı kullanınca (Opera)...
  7. K

PC Donanımlarımı Yenilemek İstiyorum

Arkadaşlar yukarıdada söylediğim gibi bilgisayarımın donanım(lar)ını geliştirmek daha doğrusu yenilemek istiyorum. Aşağıda CPU-Z programıyla benim donanımların caps'i var. Bana hiç sorun yaratmayacak bir şekilde oyun oynatan bir PC istiyorum. En azından fazla kasmayan. Bir yardım edin lütfen.
  8. K

Java Sorunu

Java yüklerken böyle bir sorunla karşılaştım ve nasıl düzeltebileceğimi bilemiyorum hata şöyle: This account does not have sufficient privileges to install Java(TM). Please login to an account with administrative permissions. Lütfen yardım edin !!!
  9. K

Aile Koruma Şifresi Hata Önemli !!!

Beyler ben Aile koruma şifresini kaldırmak istiyorum ama fakat Program Ekle Kaldırdan Kaldır butonuna çıkınca şöyle bir yazı çıkıyor: "Runtime Error (at -1:0): Cannot Import dll:C:\Program Files\ContentWatch\INTERN~1\Modules\_capi.dll" Ayrıca Başlat>Çalıştır'dan "msiexec /x...
  10. K

Paint.Net Yardımı

Beyler ben paint.net kullanıyorum en son sürümünü. Bana eklentiler (Plugins) lazım. Plugin sayfasına bakıyorum hep ingilizce çeviri yapamıyorum tabii. Bana tüm eklentileri lazım. Eğer yardım edebilirseniz çook ama çook sevinirim.