Arama sonuçlarınız

1. ZIPKIN

Adım adım Askeri Pilotluk!

Merhaba iyi forumlar. Askeri havacılıkla ilgilenen arkadaşlarımız için Askeri pilot nasıl olunabilir bunu adım adım anlatacağım. İLK ADIM: İlk olarak ilkokulu bitirdikten sonra Işıklar Askeri Hava Lisesine gidiyorsunuz. Burada normal Lise dersleri alıyorsunuz. Yani uçuş hakkında birşey...
  2. ZIPKIN

Ingress- It's time to Move

http://www.youtube.com/watch?v=92rYjlxqypM&feature=share Öncelikle iyi forumlar.Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse diğer oyunlara göre çok farklı bir oyun. Çünkü bunu sokakta oynuyorsunuz. Ekranınızda size gösterilen portalları Hacklemeniz gerekmektedir. Örneğin Taksim Meydanında size bir...
  3. ZIPKIN

Nokia 603 Wi-Fi Sorunu(Sınırlı Bağlantı)

Herkese iyi forumlar. Nokia 603 kullanıyorum ve wi-fi konusunda bir sıkıntı var. Kendi modemime bağlanmaya çalıştığımda wi-fi ekranında Sınırlı Bağlantı yazıyor. Şuana kadar bir tek babamın Wi-fi Hotspot'una bağlanabildim. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
  4. ZIPKIN

Herkese Merhaba

Merhaba, Adım Oğuz, Çanakkale'liyim. foruma yeni üye oldum. Forumunuzu Youtube'daki Samsung Galaxy S3 incelemesinden buldum. Havacılığa karşı inanılmaz bir ilgim vardır. Herkese iyi forumlar.