Arama sonuçlarınız

1. ZIPKIN

Türk Hava Kuvvetlerinde Nasıl Pilot Olurum?

Puanın çok yüksek olması gerekir yoksa elenirsiniz.
  2. ZIPKIN

Adım adım Askeri Pilotluk!

Her ikisinden de. Malesef hayır.
  3. ZIPKIN

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

http://www.youtube.com/watch?v=UgFpHs5dGdg
  4. ZIPKIN

Hayır ama olmaya çalışıyorum. :)
  5. ZIPKIN

Doğrudur. Göze çok önem veriyorlar.
  6. ZIPKIN

Eğer Üniversite Sınavında beklentilerin üzerinde puan alırsanız pekte önemi olmuyor. Birazda komutanın insafına kalmış eğer istemesse hepatit b yi sorun edip adayı eleyebilir.
  7. ZIPKIN

F16 dışında F5, F4 uçakları var. Helikopter pilotu olmak içinde Kara Harp Okulu,Kara Havacılık Okulu, ya da Hava Harp Okulu. Ancak vazifeleri farklı mesela Kara Havacılık okuduğunuzda seçeceğiniz helikoptere göre görevleriniz oluyor. Arama kurtarma, Hava ulaştırma, muharebe destek(Cobra)
  8. ZIPKIN

Türk Hava Kuvvetlerinde Nasıl Pilot Olurum?

Düz liseyi unutmuşsun.
  9. ZIPKIN

Merhaba iyi forumlar. Askeri havacılıkla ilgilenen arkadaşlarımız için Askeri pilot nasıl olunabilir bunu adım adım anlatacağım. İLK ADIM: İlk olarak ilkokulu bitirdikten sonra Işıklar Askeri Hava Lisesine gidiyorsunuz. Burada normal Lise dersleri alıyorsunuz. Yani uçuş hakkında birşey...
  10. ZIPKIN

Ingress- It's time to Move

Sitesinden davetiye alabilirsiniz!
  11. ZIPKIN

Telefonum android olsa ben denedim sizde deneyin derdim heralde değil mi? :)
  12. ZIPKIN

http://www.youtube.com/watch?v=92rYjlxqypM&feature=share Öncelikle iyi forumlar.Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse diğer oyunlara göre çok farklı bir oyun. Çünkü bunu sokakta oynuyorsunuz. Ekranınızda size gösterilen portalları Hacklemeniz gerekmektedir. Örneğin Taksim Meydanında size bir...
  13. ZIPKIN

Teknosa Turuncu Şans

Herkes kendi linkini kopyalasın karşılıklı rozet kazanalım ne dersiniz? Benim Linkim:
  14. ZIPKIN

Hangi Düzeyde İngilizce Biliyorsunuz?

Intermediate. ;)
  15. ZIPKIN

Sakarya Fırat 124. Bölüm Fragmanı | 5 Aralık 2012 Çarşamba | 19:50 | TRT-1

Paylaşım için teşekkürler. Sıkı bir Sakarya Fırat takipçisiyimdir bende. :)
  16. ZIPKIN

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Merhaba iyi forumlar. Ben havacılığa ilgi duyan biriyimdir. Siteye havacılıkla ilgili bir bölüm açılması beni çok mutlu eder. Hatta iki başlık altında da inceleme bile olabilir.(Askeri Havacılık, Sivil Havacılık) Şimdiden teşekkürler. :)
  17. ZIPKIN

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Sakarya Fırat.
  18. ZIPKIN

Samsung Galaxy S3 Jelly bean 4.1.2

Bu versiyon diğerlerine göre biraz karışık olduğu söyleniyor. Önceki android versiyonlarını kullanmayanlara pek tavsiye etmem.
  19. ZIPKIN

Herkese Merhaba

Hoşbulduk. :)
  20. ZIPKIN

Apple İphone 4S - Samsung Galaxy S3 (ACİL)

Samsung Galaxy S3. :cool:
  21. ZIPKIN

Nokia 603 Wi-Fi Sorunu(Sınırlı Bağlantı)

Herkese iyi forumlar. Nokia 603 kullanıyorum ve wi-fi konusunda bir sıkıntı var. Kendi modemime bağlanmaya çalıştığımda wi-fi ekranında Sınırlı Bağlantı yazıyor. Şuana kadar bir tek babamın Wi-fi Hotspot'una bağlanabildim. Bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
  22. ZIPKIN

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=_pGaz_qN0cw
  23. ZIPKIN

Çift SIM Kartlı Galaxy Note 2 Çıkıyor

Daha iyi bir şekilde anlatılmazdı valla tam yerinde oldu. :)
  24. ZIPKIN

Windows8 mi Windows7 mi ?

Win8. Daha hızlı daha güzel. Özellikle metro arayüz.
  25. ZIPKIN

Admin doğmuş, koşun!

Doğum gününüz kutlu olsun. :)
  26. ZIPKIN

Note 2 mİ S3 mü?

Bu iki telefon arasında bende seçim yapmaya çalışıyorum ancak hala karara varamadım. Bir kere hangisini alırsanız alın illaki kılıf gerekicek. E Note 2 zaten çok büyük birde kılıf olunca iyice kocaman olacak. Ama diğer yandan özellikleri müthiş. Samsung bizi zor durumda bırakıyor valla. :)
  27. ZIPKIN

Herkese Merhaba

Hoşbulduk, teşekkürler. :)
  28. ZIPKIN

Herkese Merhaba

Merhaba, Adım Oğuz, Çanakkale'liyim. foruma yeni üye oldum. Forumunuzu Youtube'daki Samsung Galaxy S3 incelemesinden buldum. Havacılığa karşı inanılmaz bir ilgim vardır. Herkese iyi forumlar.