Arama sonuçlarınız

1. JBoND

Kingston SMS200S120G mSATA SSD sorunu

Merhaba Arkadaşlar; 2014 yılında satın almış olduğum Kingston marka 120GB kapasiteli SMS200S3 model mSATA SSD disk ikinciye arızalandı ve almış olduğum yedekten de geri dönemediğim için çok büyük başım ağrıyor. Diski düşünmüyorum içindeki veriyi almam lazım buna çözüm bulabilir miyiz? Başka...
  2. JBoND

Win 8.1 Enterprise Ağ Yapılandırma Sorunu

Merhaba Arkadaşlar; Windows 8.1 Enterprise SP1 kullanıyorum. İşletim sistemi ile ilgili herhangi bir sıkıntım yok. Ağ ayarlarına girdiğimde ister kablolu ister kablosuz olsun IP ayarını elle tanımladığım da sorun yok. Tekrar otomatiğe yani DHCP 'ye çevirdiğimde dönmüyor verdiğim IP yapışıp...
  3. JBoND

LG 42LA660S Panel Tamiri/Değişimi

Merhaba Arkadaşlar; 7 aydır kullanmakta olduğum LG 42LA660S televizyonumun ekranı darbe alma sonucu çatladı ve o bölge izlenemez hale geldi. Servis 1500TL istedi. Yedek parça için arattırdım hepside panel kırıl garantili tv ler ve panel bulamadım. Bulunduğum ve çevre illerdeki bütün LG...
  4. JBoND

Chrome Beta / DEV gibi sürümleri yükleyemiyorum.

Merhaba Arkadaşlar; Chrome 'un beta, dev gibi sürümlerini yüklemeye çalıştığımda yükleme tamamlandı diyerek bitiriyor fakat baktığımda güncel stable sürümü yüklü kalmış, kaldırdım sıfırdan denedim yine olmadı ne denersem deneyim güncel stable sürümü yükleniyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  5. JBoND

SEIKO Velentura Kinetic DirectDrive 5D44-0AA0, SEIKO VELENTURA (Garantili)

Teknik Özellikleri : Kinetic Direct Drive Kalibre 5D44 Erkek saati 100 m su geçirmezlik Yuvarlak, paslanmaz çelik kasa Siyah kadran Safir cam Vidalı arka kapak İyon kaplama paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik bezel Paslanmaz çelik bilezik Yetkili distribütör Aydın Saat tarafından...
  6. JBoND

Sizce Hangisi Option XYFI Hot Spot / Huawei E372+ Dark WR3G2 mi?

Merhaba Arkadaşlar; Turkcell'in kurumsal cihazlar altında sattığı Option XYFI Hot Spot 3G modemi deneme fırsatım oldu. 220V adaptörü ile isterseniz pirize, isterseniz 12V adaptörü ile araç çakmağında veya sadece bilgisayarın USB girişine takarak içindeki sim kart ile interneti 3 şekilde de...
  7. JBoND

Dünyanın ilk kablosuz telefonu (1922)

http://youtu.be/ILiLaRXHUr0 Kaynak
  8. JBoND

Internet Explorer Türkçe karakter sorunu

Windows 8 üzerinde kullandığım internet explorer 10 adres kısmında türkçe karakterler yazılmakta olup, pencere içerisinde başka karakterler çıkmaktadır. Örneğin ı yerine 1 gibi. İnternet seçeneklerinden gelişmiş kısmından sıfırla yaptım düzelmedi. Internet seçeneklerinde yazı tipi kısmı var...
  9. JBoND

Sony Xperia Ion -> Tavsiye edermisiniz?

Özellik olarak çok iyi duruyor, şu anda sınıfında da fark yaratıyor. Tavsiye edermisiniz?
  10. JBoND

Sony Xperia Ion -> Tavsiye edermisiniz?

Özellik olarak çok iyi duruyor, şu anda sınıfında da fark yaratıyor. Tavsiye edermisiniz?
  11. JBoND

HP PhotoSmart C4780 'i Windows 8'de kullanma yardım???

Selam herkese; HP PhotoSmart C4780 All in one serisi çok fonksiyonlu cihazı Windows 8 'de tanıtamıyorum. HP'nin sistesinde Windows 7 için sürücüsü var. Windows 8 'de yazıcı olarak Wi-Fi üzerinden tanıtabiliyorum fakat tarayıcıyı tanıtamadım. HP sitesinden indirdiğim sürücüyü uyumluluk modunda...
  12. JBoND

BlackBerry Torch 9800 Tuşlarında Türkçe Karakter Kullanımı Yardım ?????

Merhaba; İlk defa uzun yıllardan sonra farklı bir telefon markası seçimi yaparak BlackBerry Torch 9800 aldım. Kurcalaya kurcalaya çoğu özelliğini çözmeye çalışıyorum ama 1 hafta geçmesine rağmen hala klavyesinde metin girerken " I " karakterine bastığımda " ı " ya da büyük " I " çıkıyor, küçük...
  13. JBoND

Windows 7 RTM Professional x64 'i Türkçe yapma sorunu

MSDN üzerinden indirdiğim Win7 Professional ile Multi-Language Pack'ten çıkan Türkçe dili yükleyemiyorum. 7264 ve 7600 de olduğu gibi değiştirilemiyor Control Panel üzerinde seçenek çıkmıyor komut satırında (command line - cmd) lpksetup ile dil değiştirme seçeneğini ekrana getiriyorum fakat MSND...