Arama sonuçlarınız

1. cagatayz

Galaxy S7 Nougat ile çözünürlük değişti

Bence her marka yapmalı.
  2. cagatayz

Sony Xperia XZ, Note 7'yi geride bıraktı!

XZ'yi kullanip memnun kalmayan gormedim. Kullaniyorum ciddi manada çok memnunum. Darisi Diğer kullanıcılara :D
  3. cagatayz

PC oyuncuları Rockstar'a çok öfkeli!

bence geçte olsa çıkartacaklardur bu sefer...
  4. cagatayz

iPhone 7 Home tuşunuz bozulursa ne olacak ?

Bozulmuş olsada kullanıcı kendini idare edebilir. Bence güzel :)
  5. cagatayz

Oppo R9s, kamerasıyla şaşırtacak!

Kamera kalitesi gerçekten önemlidre. Snapdragon 625 işlemci nasıl. performansı hakkında bilgi verirseniz. 650 den kötüyse durum fena...
  6. cagatayz

Sony Xperia XZ fiyatıyla şaşırttı

Xperia XZ 2600 TL vs olsa daha güzel olurdu. Ama şunada dikakt edelim hangi rakibine göre pahali? Disbritor garantili Galaxy S7, HTC 10 ile karşılaştıralım neresi pahalı. Yakın zamadanda DXO Mark tada görürüz incelemesini. Hepsinden daha iyi kameraya sahip. İnternette inceleyin program açma vs...
  7. cagatayz

Google Pixel kamerası ile rekor kırdı!

Daha Xperia XZ yi göreceğiz :)
  8. cagatayz

MediaTek Yeni Helio Çipsetleri Duyurdu

Mediatek te güzel işlemci çıkartmazsa Snapdragon komple hakim olacak piyasaya. Nvidia tegra işlemciler vardi artık hiçbir telefonda neden göremiyoruz?
  9. cagatayz

Xperia telefonlar için Android 7.0 başlıyor

Hızlı bir güncelleme programı olacak gibi...
  10. cagatayz

Watch Dogs 2 için heyecan verici yeni video

İlk oyunu araba kullanım hariç beğenmiştim aslında. Biraz daha geliştirilirse güzel birşey çıkacağına eminim.
  11. cagatayz

Plüton okyanusu akıl almaz derinlikte

Biraz soğuk olurdu :D biz görmeyiz sanırım oraya gidildiğini
  12. cagatayz

Jon Snow'lu Call of Duty Fragmanı!

Fütüristik yerine varolan zamanlar veya geçmiş zamanlara donseler daha iyi. Battlefield 1 ile efsane oldu call of duty ise çöküşte. soğuk savaş dönemi vs yapilsa çokmu fena olur...
  13. cagatayz

Galaxy S8'in İşlemci Performansı Nasıl Olacak?

daha s7 ye alişmadık biz bunlar s8 diyor :D
  14. cagatayz

iPhone 7, AnTuTu Rekoru Kırdı

Bu zaten beklenen birşeydi :)
  15. cagatayz

Türkiye'de de Galaxy Note 7 Patladı!

Samsung zaten güvensiz bir cihaz olduğunu kabul etti ve değişim verdi. Bunu bile bile kullanmak kendi canını riske atmaktır.
  16. cagatayz

Galaxy Note 7'nizi Değiştirene Kadar Kullanmayın

Bir yanlış yapılmış olsa dahi şirket en azındna düzeltmek içni elinden geleni yapiyor güzel bişi..
  17. cagatayz

Pokemon Go Güncellendi

İlk oynadım ama fake gps ile ilerleyenlern herşeye sahip oldugunu gorunce tadi kaçti..
  18. cagatayz

Microsoft Lumia Ailesine Elveda

Kendi kendilerini bitirdiler. Yeni modeller üretilmedi sadece düşük seviye üretildi. Kamerada efsane bir Nokia vardi rezil ettiler. Koskoca windows, mobile alanda uygulama oyun sayisini arttiramadı. Gayet başarili olabileceği bir alandı ama başarısı yöneticiler....
  19. cagatayz

OLED TV için Yanlış Zaman mı?

Türkiye'ye çoğu markanın 2.sınıf ülke muamelesi yapip geç ürün getirdiğine şahit olduk. Demekki getirilmeyince getirilmiyormuş.
  20. cagatayz

Hackerlar Engellenen Hesapları Yeniden Aktif Ediyorlar!

Şahsi değilde grup adına çıkan hesaplarım kapatıldı vs oyüzden öğrensek iyiydi :D
  21. cagatayz

Xperia XZ İlk Kamera Örnekleri Yayınlandı

Kamera konusunda tekrardan lider bir Sony Xperia mı geliyor ne :) Gündüz çok başarılı ama gece diğerlerine göre biraz daha kötü olabilir. Artık 2.0 lensleri birakmali Sony rakipler 1.8 1.7 kullaniyorken hele.
  22. cagatayz

Dünyanın en zararlı USB Belleği Satışta!

Arkadaşlarımıza küçük bir şaka yapalım desek sonu fena biter türkiyede satişa sunmasınlar...
  23. cagatayz

Tomb Raider İçin PS4 Pro, Xbox One Karşılaştırması

Oyun konsolunda Sony çok daha iyidir. Ah xperia lardada bu performansı gosterse...
  24. cagatayz

AKK İyileştirildi! Resmi Açıklama Geldi!

AKK pat diye kaldirilirse muhtemelen altyapı kaldıırlmaz. En yakın zamanda kalıdıırlmalı ama
  25. cagatayz

Xperia XZ Kamerası Bu Kadar Hızlı mı?

Reklam güzel sony bu sefer cidden güzel telefon çikartti. Hiz haricinde keskinlik vs de iyiyse mükemmel birşey diyebiliriz. DXo mark testlerine yeni 1. geliyor...
  26. cagatayz

Hackerlar Engellenen Hesapları Yeniden Aktif Ediyorlar!

Şunun yöntemini açıklasalar bide :D
  27. cagatayz

OLED TV için Yanlış Zaman mı?

Aynı görüntünün ekranda kalması olayini led tv lerde çiktiğinda demişlerdi. Rakip bir firma olan samsung un evet onlar güzel yapti biz daha türkiyeye oled modelleri getiremedik demeleri saçma olurdu.
  28. cagatayz

Uygun Fiyatlı Apollo Lake İşlemciler Tanıtıldı!

Şu celeron işlemcisini bir anlayamaadım. Bunu anlatabilirmi biri ?
  29. cagatayz

Lindsay Lohan'in GTA V Davası Sonuçlandı!

Sonuna kadar rockstar haklı. gündem için yapılmış bir dava...
  30. cagatayz

Apple Twitter Hesabı Olduğunu Hatırladı!

facebook apple ismi cok iyi ya ben olsam o kadının yerinde iyi paraya satardım :)
  31. cagatayz

Sony Xperia XZ Ön İnceleme

su telefona 4gb ram koysanız bide. ama güzel bir telefon
  32. cagatayz

Instagram, Zoom Özelliğini Duyurdu!

normalde olması gereken şeyleri yavaş yavaş sunup sonrada sürekli yenilik yapiyoruz demek bu....
  33. cagatayz

Snapdragon 821 Detayları Açıklandı

Daha snapdragon 820 li telefon alamadan 821 li çıktı :S
  34. cagatayz

Snapchat Facebook Hesabını Sildi

Hiçbirşeyi etkielemz. Ama facebook şirketi instagramdan çakma snapchat yapınca mesaj olarak düşünülebilir.
  35. cagatayz

İlk İnsan Kafası Nakli Gerçekleşiyor!

Başarılı olursa ama şimdiden inanmıyoru. İnşallah başarılı olur çaresiz haldeki bu insanada bir şifa olur.
  36. cagatayz

Braun BT5090 Kutusundan Çıkıyor

Açıkçası dayanıklı olması ve kullanımda kesme kabiliyetinin iyi olması. Philips ile başladım kullandiğim hiçbir cihazı pişman etmedi. Tabi sakal makinesinde bazen ters çıkan sakallarda sıkıntı yaşayabiliyorum ama olsun. sinbo premier vs kullandiğin ürünler oldu hepsi çabucak bozuldu. ucuza kotu...
  37. cagatayz

En İyi Instagram İpuçları!

Farkettimki yazilan herşeyi uyguluyormuşum :D
  38. cagatayz

Instagram Hikayeleri İçin Yeni Özellik

Nedense hiç kullanasim gelmiyor. Snapchatte kullanıcı kaybetmemek için biraz daha stabil bir uygulama yapsa güzel olur ama fazla tıkaniyor.
  39. cagatayz

İlk Yerli OLED TV'ler Duyuruldu

Ne güzelki artık ülkemizdede üretiliyor. Kaliteli ise bizde yerli malımızı kullanacağız tabiki.
  40. cagatayz

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Modelleri!

Sony Z3 e güncelleme verirse z2 yede vermek zorunda. Genelde uzun süreli kullanıcı desteği sunarken boyle yapmasi hoş olmadi. m5 bile yok listede. Bu telefon daha okadar eskimedi bile. Bence değişikliğe gidilmeli.
  41. cagatayz

Akıllı Telefon Satış Rakamları Açıklandı!

Sony yi su listelerde görsek birde... Windows Phone kendi kendini baltalıyor. Hatalarını nasıl göremiyorlar anlamadım. Koskoca windowstan bahsediyoruz...
  42. cagatayz

Ölümsüz Galaxy S7!

Tatli suda olması büyük şans. Sertifikalar minimuh süre vs değer verir ama güzel birşey. Düşünce şu ekran kırılmalarınada birşey yapılsa. Birde Samsung Su geçirme durumunda garanti veriyormu ? Sony suya dayanikli ama garanti yok. Samsung da nasıl ?
  43. cagatayz

Yeni Nokia Telefonları için Tarih Belli Oldu!

Güzel sağlam telefon olursa ve uygun fiyatlı olursa müşteriler çekinmede alacaklardır. Android işletim sistemi üzerine en mükemmel kameralı telefonlardan biri olurlarsa rakip tanımazlar. Carls Zeiss lensli N95 hala evimde. Zamanına göre mükemmeldi.
  44. cagatayz

Mount & Blade II: Bannerlord için Yeni Video Geldi!

Çıkartsınlar şu oyunu artık.... Grafik yerinde bir düzeltme. Savaş sahneleri gelişmedi evet ama meydan savaşında cokta egzantrik hareketler yapamayiz. Belkide basitliğinden sevdik bu oyunu.
  45. cagatayz

Google Sailfish'in Görüntüleri Sızdırıldı!

Türkiyeye gelirse bu sefer güzel olur. Htc için Nexus telefon satişlarini büyük oranda arttiracaktir.
  46. cagatayz

En İyi Akıllı Telefon Belli Oldu

Her firmaya bir ödül verip hekesin gönlünü almaya çalişmişlar sanki :D
  47. cagatayz

HTC Nexus İlk Kez Canlı Görüntülendi

HTC ile bir nexus gerçekten güzel olabilir...
  48. cagatayz

Gerçek 3D Touch'lı Nokia McLaren İncelendi!

Muhtemelen buda çok başarılı olmazdı. Ama bu tip amiral gemiler ile windows suankinden cok daha iyi konumda olabilirdi. bir markada üründe vs istikrar önemli. Microsoft bunu yapmiyor. Kullanıcı bir ürün aldıgı zaman onunla gerçekten sorunsuz olacagini vs hissedemiyor.
  49. cagatayz

Qualcomm Açık Ara Lider

Tek bir marka devamli domine ederse daha sonradan fiyatları kim bilir. Çeşitlilik fazla olur umarım.
  50. cagatayz

Pokemon GO Android ve iOS İçin Çıktı!

resmi olarak gelsede türkiyeye adam gibi güncellemede yükleyebilsek
  51. cagatayz

Kanyon'da Pokemon Bulmak Daha Kolay!

Ankaradada yapın böyle bişi :)
  52. cagatayz

Huawei P9 vs LG G5-Sony Xperia Z5-Z5P

Xperia Z5 tende Xperia X'i dahil edebilirsin bence listene :)
  53. cagatayz

HTC 10'da HD Oyun Oynadık!

Performans güzel ama bu telefon ısınmalarına bir çare olmalı. Snapdragon 810 la başlayan ısınma hala sorun.
  54. cagatayz

Lumia 950 Serisi için Yeni Güncelleme!

Ah be Microsoft azcık özen göstersen şu güzelim WP ne güzel işe yarar Nokia batmazdı....
  55. cagatayz

Tesla'nın Otomatik Pilotu Öldürdü!

Böyle bir sistem olacaksa daha çok test edilmeli. Birde düşünün türkiye trafiğinda yanında şahinlerle kapışacak bir otomatik pilot. Üzücü bir kaza olmuş. Projeyi rafa kaldırma tarzı birşey olmaz sanırım.
  56. cagatayz

HTC Nexus M1 Ortaya Çıktı

Valla Türkiye'ye gelirse süper. Şahsen 5.5 inch lik ekrana sahip bir telefonda ben hala Full HD nin yeterli oldugunu savunuyor Quad HD yi gereksiz buluyorum. Bunun harici güzel :)
  57. cagatayz

Dünyanın En Büyük Tehditi İnsanlar!

Ozaman insanlığı kurtarmak için insanlığımı yok edicez :D :D
  58. cagatayz

BlackBerry’den Ucuz Amiral Gemisi Telefon

Açıkcası telefonlar güzel ve fiyatta uygun gözüküyor. Ama türkiyede nasıl bir fiyata satılacaklar.
  59. cagatayz

AMD Radeon RX 480 Fiyatı Belli Oldu!

Herzamanli gibi Türkiyede çok daha üst bir fiyatına satın alıyoruz...
  60. cagatayz

Telefon ırmağa düştü

İyi kurtarmışsın geçmiş olsun:)
  61. cagatayz

Türkiye'de Facebook'a Ulaşılamıyor!

Sosyal medyanın yavaşlatılması olayı şahsen saçma. haberleri gene görüyoruz sadece yavaş yavaş buda insanı iyice geriyor.
  62. cagatayz

Samsung Galaxy S7 ve Isınma?

Snapdragonlarda ısınma kronikleştimi :S
  63. cagatayz

CoD: Black Ops 3'e Ejderha Konuk Oluyor

Valla ne yaparsa yapsın Battlefield in üstünlüğüne leke süremez.
  64. cagatayz

Telefon Dolandırıcılığı 0850 560 0081

0850 li numaraların bir denetlenmesi yokmu ?
  65. cagatayz

Google'ın ABD Yollarını Yeniden Yapacak

Aslında olması gereken bir şey. Toplu taşımanın teşvik edilmesi hem trafigi rahatlatacak hemde yakıt tüketim vs bunları azaltarak ekonomik gelir sağlayacaktir. Belediye vs seçimle gelen yapilardansa belkide direkt özel sektörün profosyonel olarak girmesi bu işe daha başarılı olabilir.
  66. cagatayz

Sony Xperia X - Apple iPhone SE (64 GB) ?

Xperia X derim. Evet Snapdragon 820 ile gelmedi ama Snapdragon 650 yi küçümsemeyin. Perofrmansı çok iyi ve enerji harcaması çok daha düşük. Şahsen Xperia X derim.
  67. cagatayz

Game of Thrones Ne Zaman Bitiyor?

6 bölüm nedir arkadaş. Bari 10 ar bölümden yapın yine.
  68. cagatayz

Üniversitede açılan soruşturma yaz tatiline denk geldi

Soruşturma açılırsa yazında açılır. Sonuçta öğrencilere tatil ama hocalar gidip geliyor. Sen soruşturmana yazarsın elimde yazı varsa bile sınavla alakalı değildi. Ozaman vücudunda dövme yazı varsa onudami kopya sanacaklar. Hocaların öğrencinin yanındayız demesine aldırma ozaman neden soruşturma...
  69. cagatayz

Orucumu Bozdum :(

Niyet etmemişsin zaten oruçlu değilsin gibide düşünebiliriz. Öğle ezanına kadar niyet etmen gerekir diye biliyorum :)
  70. cagatayz

LG G5 mi SONY Z5 mi alayım

Üzerine çıkabilirsen fiyatta S7 al derim. Xperia Z5 seni yarı yolda birakmaz. Çok ısınıyor diyen arkadaş eline aldımı cihazı bilmiyorum. Snapdragon 810 çık ısınıyor deniliyor Sony de bu yüzden işlemci üzerine soğutma boruları yerleştirerek ısınmayı engelledi, 44dk 4K video çekebiliyor dersem...
  71. cagatayz

LG G5 mi SONY Z5 mi alayım

Üzerine çıkabilirsen fiyatta S7 al derim. Xperia Z5 seni yarı yolda birakmaz. Çok ısınıyor diyen arkadaş eline aldımı cihazı bilmiyorum. Snapdragon 810 çık ısınıyor deniliyor Sony de bu yüzden işlemci üzerine soğutma boruları yerleştirerek ısınmayı engelledi, 44dk 4K video çekebiliyor dersem...
  72. cagatayz

Yeni Nexus Telefonları Kim Üretecek?

Lg Nexus 5 güzeldi sonrakileri Türkiye'de göremedim. Htc veya Sony ile yaparsa güzel bir Nexus cihaz olabilir.
  73. cagatayz

Total War: Warhammer Başlangıç Rehberi

Şöyle Güzel Bir oyunu Total War, Lord of the Rings serisine yapsa ne mükemmel olurdu. Muhtemelen mod ile yapacaklar ama orjinal başka olur.
  74. cagatayz

Samsung s7 Kullanım (Virüsler)

Merhaba İnternet sitelerinde dolaşırken sekmelerde telefonu titretip virus var diye gelen bildirimi kastediyorsanız. Onlar sahte reklam amaçlı vs tiklayinca zaten şu virus programını indir deniyor. Kısacası telefonun izinlerinden yararlanılan bir bug bile diyebiliriz. Ben 4 senedir Android...
  75. cagatayz

Telefon Önerisi Max 1500 TL

Xperia M5 güzel telefon bahsettiğin fiyat aralığında.
  76. cagatayz

Sony xperia z2 mi ? Asus zenfone 2 ? vb.

Xperia Z2 yi 1 yıl kullandım. Telefonla ilgili diyebileceğim 2 olumsz şey biri ön kamerası geniş açili değil diğeride yan kapaklar esneme yapmasın diye manyetik şarj kullanmak biraz yavas sarja neden olabiliyor. Bu 2 şeyi saymazsak telefon mükemmel. Şuan Z3+ kullanıyorum ama bu 2 sorun olmasa...
  77. cagatayz

Sony Xperia X Isınıyor mu?

Umarım Z3+ taki gibi bir sorun olmaz. Ama çoğu incelemeye baktığımda böyle ısınma sorunu görmedim. Kaldıki Sony Xperia Z5 te 4K yaklaşık 40 dk video çekebiliyor. Snapdragon 810 da bile ısınma sorununu çözmüş. X te işlkemci Snapdragon 650 benim beklentilerimin çok ötesinde performans gösterdi...
  78. cagatayz

Xperia X Performance Satışa Sunuldu

Eğer bahsedilen gibi 3000 tl civarında fiyata sahip olursa S7 Edge G5 ve M10 gibi telefonlar karşısında pek başarılı olabileceğini sanmıyorum. Sensör üreticisi Sony daha başarılı Kameralı Telefonlar yapmalı. Xperia X te ise daha rekabetçi bir fiyat koyarak güzel satışlar yakalayabilirler bence.
  79. cagatayz

Batman V Superman Kesilen Sahneleriyle SGeliyor

Bence güzel olur. Güzel sahneler kestilerse ayip ettiler.
  80. cagatayz

Battlefield 1 Haritaları Tanıtıldı

Bukadar güzel oyun yapilipta Çanakkale Savaşı konmazmı :o Gönlümde Hala Total War 1. Dünya savaşı çıkması var.
  81. cagatayz

LG'den X Serisi Yeni Akıllı Telefonlar!

LG X serisi ile Sony i trolluyormu anlamadım.
  82. cagatayz

Origin’den Kaçırılmayacak İndirim Rüzgarı

Güzel bir kampanya. Bu tip şeyler yapabilirse STEAM ile mücadele edebilir zaten.
  83. cagatayz

Xperia z5 vs xperia x

xperia z5 te snapdragon 810 var yalnız fazla ısınma gibi bir olay yok. Ever Z3+ ta ısınma vardı ama Sony bu sorunu Z5 te çözdü. Snapragon 650 nin 810 ile olan performans farkını tam bilmiyorum. Eğer performansları denk ise Xperia X i seçebilirim. Nedeni daha iyi bir kamera vs multimedya deneyimi...
  84. cagatayz

Watch Dogs 2 Fragmanı Yayınlandı

Watchdog 1 deki eksileri giderirlerse efsane bir oyun cıkabilir. hatta gta serisinin bir rakibi olabilir.
  85. cagatayz

HTC 10 - s7 (Fiyat düşmesine bağlı olarak LG g5)

Devamli bir Sony kullanıcısı olarak burada objektif yazabilirim nasolsa Sony yok seçeneklerde. S7 de raw foto çekme özelligi varmi bilmiyorum G5 bu konuda güzel bir yol aldı. HTC M10 gerçekten çok güzel bir telefon bence suan piyasanın eniyisi diyebilirim. S7 de hiçbir eksiği olmayan telefon...
  86. cagatayz

En Sağlam Senaryo'ya Sahip Oyunlar

Scarface oyunu bence iyiydi senaryosu GTA 3 ün senaryosu nedense en aklimda kalan oldu hep.
  87. cagatayz

Sony Amiral Gemisi Bir Telefon Hazırlıyor

X performance dan daha iyi değil. Nasil amiral gemisi anlamadım. Sony 2016 da nedense iyi telefon çıkartmıyor. Birçok firmaya sensor üreten firma neden kameralarda harikalar yaratmiyor. Daha iyi bir sensor ve daha düşük diyaframı olan bir kamera bekliyoruz. Amiral gemisine en az 4GB Ram koymalı...
  88. cagatayz

Tarihteki En İyi 10 PlayStation 1 Oyunu

Colin Mcrea rally, ilk pes oyunları :)
  89. cagatayz

Lumia 950 Ailesi Türkiye'de!

Snarpdragon 820 li telefonlar tanıtılacakken yakında microsoft geç davrandı. Neden teknoloji olarak bir 8 ay geriden geliyorlar anlam veremiyorum. Özellikle satişlarinimi düşürmek istiyorlar. Evet WP telefonlar stabil vs ama uygulama mağazası güçsüz diyoruz. Uygulama mağazasında binlerce çöp...
  90. cagatayz

Xperia Z6 Ailesi Görüntülendi

Telefonların güzel olduğunu düşünüyorum ama daha z5 yeni tanıtılmışken bunu tanıtmak bence kendi satışlarını vurur. 12 ayda bir olmasa bile amiral gemisi modelleri için 6 ay değilde 10 ayda yeni model çikartma gibi bir değişikliğe gidilmeli bence.
  91. cagatayz

Snapseed İncelemesi

Telefonda kullanım için Snapseed ve Adobe Express uygulaması vazgeçilmez. Hangisi iyi derseniz ona cevap veremem ikisindende memnunum :)
  92. cagatayz

Android 6.0 Marshmallow Alacak Cihazlar

Xperia Z1 neden almadığını anlamadım. LG G2'nin almamasıda bence saçmalık. Normalde Galaxy S4 derdim diğer almayacakları görünce normal karşılıyorum yani. Ama Xperia Z1 ve LG G2 kesinlikle almalı. Nexus 5 alıyor güncelleme tipatip aynı ozellikteki G2 almiyor. Sirf satiş olsun diye güncelleme...
  93. cagatayz

Microsoft Surface Phone Geliyor!

Lumia dan dolayı tüketicide hayal kırıklığı var. Kaldıki sürekli tanıtılacak deniliyor ama elde birşey yok. Windows 10 telefonlar olcak denildi tanıtıldı aylardır kimse birşey görmedi. Koskoca Microsft'un niye böyle kötü bir strateji izlediğini bilemiyorum.
  94. cagatayz

NFS Tüm Araç Listesi Yayınlandı

1. Oyunda zorunlu internet bağlantısı olayı çok saçma. Korsan olmasın istiyorlar ama internet devamli bağlantıda tutma olayı sıkıntı veriyor kaldıki bu olayda çözülebiliyor. 2. Underground temalı oyun aslında yıllardır olması gereken oyundu. 3. Underground temalı olacaksa Ferrari lamborgini vs...
  95. cagatayz

Powered APU ile Mobil Güçleniyor

İyi ürün çıksın biz tabiki mutluyuz :)
  96. cagatayz

İşte Snapdragon 820'nin Puanları

810!un bahsedilen hataları giderilse bile çok iyidir. Gerçi okadar 810'da laf edildi ama Xperia Z3+ la ilgilide pek şikayet duymadım. İntel le büyük kapışmalar yakındır :)
  97. cagatayz

iPhone 6S ve 6S Plus Satış Rekoru Kırdı

Adamlar senede bir çıkartıyor tam çıkartıyor :) Satarlar yani :)
  98. cagatayz

Almanya VW Satışlarını Durdurabilir!

Koskoca Wolsvogen dedik batacak neredeyse. Bu karbon emisyon meseleesi bu derece önemli avrupa ve abd de ....
  99. cagatayz

Mars'a Savaş Açılacak!

Ya orada yaşam varsa? Ya savaş açtiğimizi düşünürlerse? :D
  100. cagatayz

3D Touch Ekran Korucu ile Çalışacak mı?

Ekran Jelatinleri tamamda Kırılmaz Cam larda nasıl olacak. Valal etkilemezse helal olsun demek düşer :)
  101. cagatayz

Yeni Nexus'lar Ne Zaman Tanıtılacak?

Bence Nexus 5X :)
  102. cagatayz

Xperia Z5 ve Galaxy S6 Karşı Karşıya

QuadHD ekranları görüntü olarak aşırı bir üstünlük sağlamasa bile işlemci ve batarya performasnında büyük fark yarattiği düşüncesindeyim. Zaten bir Sony kullanıcısı olarak buradada Z5'i tercih ederdim. Ama bunu SONY'i sevdiğimden değil gerek performans gerek kamera vs. Şarj kapağı olmadan su...
  103. cagatayz

Xperia Z5 Modellerinin Fiyatları Açıklandı

Compact modelleri neden daha pahalı hep anlayamadım. Şahsen Z5 tercihimdir :)
  104. cagatayz

Sony Xperia Z5 Tanıtıldı!

Snapdragon 810 eğer bundada ısınma gibi bir problem çıkartmayacaksa bence çok güzel bir telefon. Sony nin devamlı yeni telefon çıkartması eleştiliyor ama şunuda düşünmek lazım z3+ da sorunlar biraz gölge düşürünce amiral gemi olarak eleştirilmeyecek bir telefon olmalı idi başta. Ama şu...
  105. cagatayz

İyi ki Doğdun Windows 95!

Unutulurmu Windows 95. Masaüstü arayüzü gelmişti Dos komutları değildi herşey. Fifa 98'i Need for Speed 2 yi oynamıştım. Duygulandım :)
  106. cagatayz

Türkiye'de Oyunlar Artık Daha Ucuz

Oyunları ucuzlatacak herşeyi destekliyorum! :)
  107. cagatayz

Xperia Z5 Compact Ortaya Çıktı

Sony yine güzel bir telefon üretmiş. Sony'nin devamlı yeni telefon üretmesi belki eleştirilebilir ama adamlar devamlı en iyi telefonu üretme gayesinde. Eski telefonlarınada özellikle Z serisine güncellemelerinide veriyor. Oyüzden eleştiriler boş kaliyor. Ama yeni telefonlara biraz daha...
  108. cagatayz

Swarm Yeni Özelliklerle Güncellendi!

Hala foursquare olsaydı daha iyiydi diye düşünmekteyim. Bana daha bir sıcak geliyordu yani...
  109. cagatayz

Microsoft Surface Phone Sızdı!

Windows 10 Her platformda çalışacağını düşününce böyle güzel donanımlı bir telefon efsane olabilir
  110. cagatayz

Kaspersky için Şok İddia!

Ben bir çok virus u bile bu firmaların ürettiği düşüncesindeyim. Piyasada virus olmasa kim bunlara para versin?
  111. cagatayz

Xeon İşlemcili Yeni Lenovo ThinkPad!

Dokunmatik ekran ve 4K çok başarılı ama 4K çözünürlük grafik işlemciyi zorlamaz inşallah. Lenovo güzel ürünler çıkartıyor.
  112. cagatayz

İnterneti Olmayanlar NFS Oynayamayacak!

Korsanla mücadele edeceğiz diye saçmaladılar. Aynısını simcity de yapti içine etti. Underground 2 den beri ciddi manada güzel diyebileceğim bir oyun çikartmadı need for speed hala daha neyi zorluyorlar. Hea hacklerlar çevrimiçi sıkıntısınıda çözer ona göre crack yapilir ama olan orjinal alana...
  113. cagatayz

Need for Şahin Android'e Geldi

Türk firmalarının başarılı oyunlar yaptığını görmek mutlu ediyor. Sadece şahin değilde asphalt tarzi oyunlar yapabilsek tadından yenmez. Firmayı tebrik ederiz darısı diğer Türk girişimcilere.
  114. cagatayz

V-care Akıllı Klozet İncelemesi

Evde bildiğin tuvalet kuyrukları oluşur. Adamlar s.çmaya eğlence katmiş...
  115. cagatayz

İşte Plüton'un İlk Gerçek Fotoğrafı!

Adamlarda görevde devamlılık var 9 yıl içinde hükümet değişse bile projeler devam ediyor adamlar 9 yıl beklemiş bildiğin. Uzun sürekli projelerde darısı bize.
  116. cagatayz

Çinli Firmaların Telefonlarına Talep Artıyor!

E tüm firmalar çinde birçok parçayı üretiyor. eskisine göre dayanıklı yapiyorlar ucuz yapiyorlar bu da son tüketici olarak bizim lehimize geliyor tabiki :)
  117. cagatayz

Bordan Araç Yakıtı Ürettiler!

İnşallah kullanabiliriz ama kullanbileceksek eğer hoca sağlığına dikakt etsin bide intihara meyillimi bilelim sonra intihar etti diye haber görmeyiz inşallah
  118. cagatayz

Batman v Superman'dan Nefes Kesici Video!

En son seyrettiğimiz daha insancıl batman den sonra süpermanla karşi karşiya saçma olmuştu. Muhtemelen eski filmlerdeki gibi daha süper teknoloji ötesi bir batman göreceğiz. Hernekadar ilk başta saçma bulsam bile görüntüler güzeldi.
  119. cagatayz

Mobil Oyun Sektöründe Önemli Kayıp!

Güzel oyunlar çıkartıyordu ama ücretli. Oyüzden çok ta üzülmedim ama sektörün gelişmesi açısından onemliydi
  120. cagatayz

F1 2015'in Sistem Gereksinimleri Açıklandı

İyi grafikler için GTX 970, AMD R9 260 istemesi ne demek :) O ekran kartını kullanan dünyada kaç kullanıcı var :) Ama görüntüler cidden güzel. Belki Raikkonen ile orada şampiyon oluruz :D
  121. cagatayz

WP 8.1 ile Windows 10 Mobile Karşılaştırması

İyi bir telefonu uygun bir fiyata satsınlar, marketide biraz daha büyütürlerse başarılı olacaktır. Satış arttiğinda otomatikman markettede uygulama sayisi artar kaldıki Pc deki windows 10 la ayni platforumu kullanacağını düşünürsek başarısız bir marketi oalcagını sanmıyorm
  122. cagatayz

Xperia Z5 Hakkında İlk Sızıntılar

Batarya Mükemmel Tek kelime ile Sony hayranı bile olsam 6 ayda bir yeni telefon çıkartmasını eleştiriyorum. Bu konuda Biraz daha istikrar lazım. İphone kullanan biri 1 sene boyunca daha iyisinin üretilmeyeceğini biliyor. 2. El satsanız sony de alcaklar bile modeli kariştiyiour. Güzel bir telefon...
  123. cagatayz

Hangouts 4.0 iOS'a Önce Geldi

Android den önce İOS'a veriyorsun google ama yazıklar olsun ne diyim :)
  124. cagatayz

PlayStation'dan Xbox'a Büyük Çalım!

PS4 çok daha başarılı. Nintendo'nun bir fark yaratmadığı sürece avrupa pazarında işi zor.
  125. cagatayz

Apple Watch Alay Konusu Oldu!

Amaç zaten biraz aşağilamak ama yüksek fiyatına göre çok birşeyde vad etmeyen bir saat.
  126. cagatayz

Facebook İlk Kez Logosunu Değiştirdi!

Mavi daha kullanıcı dostu bir renk olarak gözüküyordu bence yada aliştiğimizdanmi bilemedim bence eskisi daha iyi gibi.
  127. cagatayz

Yunanistan Bağış Sitesini Coşturdu

o Değilde bağişi toplayan Yunanistana göndermek yerine kendine alsa kimse bir hak iddia edebilir mi?
  128. cagatayz

Pokemon Oyunu Mobile Geliyor

Pokemon oyunları güzeldi Android'e bekliyoruz tabiki ama ücretsiz olarak :))
  129. cagatayz

Windows Phone Gidiyor, Android Geliyor

Evet Windows Phone gelişmiyoruz diyoruz ama gördüğüm kadarıyla kaliteli Amiral Gemisi diye tabir ettiğimiz telefonlardan üretmeden nasıl insanlara ulaşmayı bekliyorlar. Windows 10 da en beklenen şey Hem PC hem tablet hem Telefon üzerinde tek işletim sistemi olması. .exe dosyalarını açabilen bir...
  130. cagatayz

Microsoft, AMD'yi de Satın Alabilir

Satılmasa iyi olur. Microsoft Nokia'nın telefon bölümünü aldı ama çok parlak birşey çıkmadı. AMD de bir gerileme durumuna girerse ve herşey işlemcide İntel'in Ekran Kartında Nvidia'nın eline kalırsa fiyatlar yükselir rakipsiz kalırlar. Kullanıcı dostu güçlü bir AMD bizim gibi son kullanıcılar...
  131. cagatayz

Xperia Z3 Isınma Sorununa Çözüm!

Umarım çözer öyle mükemmel bir telefon gölgelenmemeli...
  132. cagatayz

Yeni Nesil Doom için İlk Video!

Eskiden oyun yokluğundan oynanıdrı ama ne biliyim canavalar vs cok ilgimi çekmedi...
  133. cagatayz

HTC, Asus Söylentisine Son Verdi

Bilgisayarlarda iyi olan asus mobil alanda daha okadar iyi değil. HTC yi satın alması ile mobil alanda güçli bir firması satın almış ve arkasında asus gibi bir dev olması ile daha iyi ürünler çıkabilirdi.
  134. cagatayz

GTA 5 Ya Gerçek Olsaydı?

Adamlar cidden iyi yapmiş. Helal olsun :)
  135. cagatayz

Windows 10 Mobile'dan Yeni Görüntüler

Hem PC Hem Mobil Olan Bir İşletim sistemi çok güzel olur. Ama mobilde başarılı olmak istiyorsa iyi telefonda çıkartmalıdır. PC ile birleşen bir işletim sisteminde .exe dosyalarını açabilen bir telefonda kimsenin daha uygulama yok diyebileceğini zannetmiyorum ama tabiki uygun uygulamada önemli.
  136. cagatayz

Sony'den Quad HD Ekran Açıklaması

Ekran kalitesinden memnunum. Kaldıki QuadHD ekranlar gereksiz. Zaten pikselleri göz ayirt edemiyorki okadar. Ve azcık olacak bir iyileşme için grafik performansı ve şarjdan ödün vermesi çok saçma olur. Destekliyorum :)
  137. cagatayz

Türkiye Siber Saldırı Altında!

Seçim öncesinde yapılan saldırı elde edilen bilgilerlede karalama kampanyası. Yine redhack olabilir veya paralel yapi da içerisinde olabilir. sadece yurt içi bakmazsak sonuçta dünyada bu işe kalkışacak ülkelerde belli....
  138. cagatayz

MTP USB Device

Aynı Sorunu Xperia Z2 de Windows PC de yaşıyorum yardımcı olabilecek var mı ?
  139. cagatayz

MTP USB aygıtı yüklemesi başarısız. Çözümü bilen yardım etsin.

Çözüm Buldum Yazanlar Birde Belirtirlerse. Xperia Z2 Kullaniyorum. Kullandığım Asus bilgisayarda (Windows7) telefonu görmüyor. Abimin kullandığı Acer(Windows/)'da görüyor. regedit kısmında yazılan kaldırılacak satır bende yok. Hata Ayıklama Modu Açık/Kapalı 2 Türlüde denedim Telefon bilgisayara...
  140. cagatayz

One M9 For Windows Gelebilir

Sadece Android olmasındansa çeşitlilik güzeldir. Windows un daha hızlı gelişmesini beklerdim ama
  141. cagatayz

Duracell'den iPhone'a Özel Kablosuz Şarj

İphone hariç markalarda bekliyoruz inşallah..
  142. cagatayz

Microsoft Lumia 540 Duyuruldu

Microsofttan daha yüksek performanslı telefonlar bekliyoruz...
  143. cagatayz

Apple'dan Selfie Çubuklarına Yasak!

Hiç kullanmıyorum evet hatta saçma geliyor. Ama yasak olması hoş birşey değil.
  144. cagatayz

iPhone Kameraları Daha Popüler

iphone ların şaşirti derecede güzel bir kamerası mevcut. İnstagram üzerinde attiğinizda nikon d800 le çekilmiş bir fotoğrafı dahi ayirt edemiyorsunuz. Tabiki bunun nedenleri arasında instagramın kaliteside var ama. Bir sony kullancısıyım. İphone kadar keskin görüntü oluşturan bir telefon daha...
  145. cagatayz

F1 2015'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tabiki oynanır oynanmazmı. Ama eski motor sesleri özlenmiyor değil :(
  146. cagatayz

Intel ile Core M ve Yeni İşlemcilerini Konuştuk

İntel mobil işlemcilere yüklendikçe teknolojinin çok daha ileri gideceğini düşünmek yeterli.... Rekabet iyidir :)
  147. cagatayz

Çerçevesiz Oppo R7 Sızdı!

Güzel bir görüntüsü var
  148. cagatayz

Nokia, HERE Maps'ı Satıyor!

Nokia şimdi tam olarak ne yapiyor halen anlayamadım. Uygulamalarınıda satacaksa yani nereye kadar...
  149. cagatayz

Google Batarya Üretebilir!

Bugüne kadar yaptiği işlerden alnının akıyla cıkmış bir firma batarya teknolojisinide bir adım daha ileri götürebilir.
  150. cagatayz

Sony'den 4K Güvenlik Kamerası

Sony sen güzelsinde değerini bilmiyorlar!!! :)
  151. cagatayz

Snapseed Baştan Aşağı Yenilendi

Androide gelmesini bekliyoruz :)
  152. cagatayz

Instagram Renkleniyor!

İnstagram birde fotoğraf boyutunu yükseltirse çok başka programlar kullanmak zorunda kalmayız aslında.
  153. cagatayz

Avrupa Windows Phone'u Seviyor!

Nokia'dan kalma olarak halen bir avrupa firması olarak görülmesi.
  154. cagatayz

MediaTek ve Nvidia İşlemcilerini Samsung Üretecek

Mobil İşlemci Pazarında aslında İntel'in bir yükselişide olacağa benziyor.
  155. cagatayz

WhatsApp Arama Özelliği Kullanıma Sunuldu

İnternetide satan operatorler onlara cok birşey farketmiyor :)
  156. cagatayz

Microsoft MS-DOS Mobile Tanıtıldı

Mutlu olmuştum ama bir. Eskilere götürdü beni :D
  157. cagatayz

Intel, Broadwell İşlemci Ailesini Tanıttı!

İntel'in haklı olarak mobil sektöre yöneldiğini düşünürsek başarılı. Masaüstü veya laptop kullanıcıları için ayri ekran kartı kullanacaklarsa çokda gerekli değil. En azından piyasadaki 4. nesillerin fiyatı düşer ama :)
  158. cagatayz

Uzun Kullanım Testi: Sony Xperia Z3

Sony nin telefonlarını kullanan zaten uzun süreli kullanır. Ciddi manada çok güzel bir telefon. Sony telefonlarda gördüğüm genel bir eksiklik nekadar keskinlik artırılsada fotoğraf çekimlerinde renkleri sanki biraz soluk yada ben yanılıyorum. Sahip olmak istediğim telefon :)
  159. cagatayz

Yeni Rus Zırhlıları Yola Çıkıyor

FNSS Pars ve Otokar Mızrak Zırhlı araçlarımıza rakip geliyor.
  160. cagatayz

Nokia Lumia 930 İncelemesi

Başarılı bir telefon. İncelemeyi Tolga yapında başka bir güzel oluyor :)
  161. cagatayz

Sony Xperia Z2'yi Nereden Almalı?

Param olsa alacağım tek telefon. Piyasanın en iyisisin Z2
  162. cagatayz

Lumia 830'un Detaylı Görselleri

Nokia Telefon çıkartıyorda türkiyeye gelmesi 6 ayı bulunca diğer tüm marakalar yeni çıkartıyor ve eski telefon gibi oluyor.
  163. cagatayz

Sony Xperia S (Kitkat Rom Arıyorum)

Tamamda Seç beğen demiyelimde hani stabil sorunu olmayan rom varmı ?
  164. cagatayz

Instagram'da En Çok Kullanılan 4 Filtre

Bazı filtreler resmin kalitesine çok fazla bozulma yapmasa idi bukadar çok nofilter olmazdı bence.
  165. cagatayz

Yahoo ABD'de Zirveye Oturdu

ben girdiğimde direk olarak yahoo.com a yönlendiriyor.
  166. cagatayz

Sony Xperia Z2 Türkiye'de

Şuan için Alınacak En iyi telefon. Ah param olsa suan direk almıştım :(
  167. cagatayz

Sony Xperia T3'ü Tanıttı!

Orta Segment bir telefonu anlarız ama şu tarihe gelmiş artık orta segment deyipte Android'e 1 GB Ram koymayın. 1 yıl sonra sistem kaldırmıyor güncelleme veremeyeceğiz denilecek.
  168. cagatayz

Sony Xperia Z2 Türkiye'de

Piyasanın en iyi en alınacak telefonu. Keşke biraz daha küçük yapsa idi ama. Ah bu telefonu almak vardi :)
  169. cagatayz

GDO tartışması yeniden alevlendi!

Bir Ziraat Mühendisi olarak en azından açıklama yapayım. 0.9 oranında diye bahsettiğiniz GDO bulaşmadır. Örnek veriyorum tohum ithal ediyorsunuz daha önce orada GDO lu bir tohum taşındı ise veya yan yanya tarlalarda yetiştirilen bitkiler ise bu tip bulaşıklık olabilir. Bunu GDO ya izin şekilde...
  170. cagatayz

Sony Xperia Z3 Nasıl Olacak?

5.5 inc ekranda full hd gayet yeterli. QHD ekran ile boşuna ne donanınımı ne bataryayı tüketelim. 4.5 inc liklerdede hd bile gayet iyi bence.
  171. cagatayz

Nokia Kendi Pişirdi Kendi İnceledi

Şuan telefon alacak olsam alternatiflerim Z1: herşeyi çk güzel ama köşeleri fazla sanki. z1 compact cok güzel ama onunda ekranımı küçük anlamadım. Bunlardan biri almayacak olsam kesinlikle Lumia 930 olurdu. Orjinal office uygulamaları üzerine yüklü, nokia kamerası zaten tartışılmaz. WP de...
  172. cagatayz

Twitter'a Erişim Engeli Kalkabilir

Twitter reklam gelirlerinin vergisini Türkiye'ye vermiyor diye biliyorum, devlet görüşmek istediğinde muhattabımız yok. AB ülkelerinde nasıl muhattap varsa Türkiyedede bir ofisi olmalı ve bizde tekrardan kullanmaya başlamalıyız...
  173. cagatayz

Telefon Markanıza Sadık Mısınız?

İlk tercihim sony olur ama körü körünede savunacak halim yok.
  174. cagatayz

Galaxy S5'in Benchmark Skorları Sızdı!

Mesele sadece benchmark değildir, kullanım performansınada bakmak lazım.
  175. cagatayz

GTA 5, Yeni Nesle mi Geliyor?

PC ye gelse GTA. Steam sayesinde korsan oyunda azaldı ....
  176. cagatayz

Sony Bilgisayar Sektöründen Çekilebilir

Uzun vadede bilgisayar sektoru zaten mobile kayacaktır.
  177. cagatayz

Nokia Lumia 525 Testte!

çok satan 520 den sonra biraz iyileştirme gerekli idi...
  178. cagatayz

Pc'mde hiçbir oyun tepki vermiyor

Format at desem çok mu kolaya kaçmış olurum....
  179. cagatayz

Samsung'un WP 8'li Telefonu Onaylandı

WP nin geliştiği bir dönemde sadece androide bağlı kalmamakla mantıklı hareket etmiş olur.
  180. cagatayz

Lumia 929 mu Geliyor?

İşte bu telefon güzel olur...
  181. cagatayz

Tim Cook'dan Büyük iPhone'a Yeşil Işık!

Ekranın 5'' i geçmesine gerek yok bence. 4.5 ve 4.7 iyidir. İyi bataraya birde ....
  182. cagatayz

GTA 5 PC'ye Gelecek mi? Take Two Yanıtladı

Ama gelmeli ....
  183. cagatayz

Yeni NFS Oyununun Yapımı Donduruldu!

Need for Speed tekrardan underground serisine dönmeli. O efsaneyi tekrar istiyoruz...
  184. cagatayz

Taksitsiz Dönem Başladı! İşte Yeni Fiyatlar!

Umarım ki satışlar artık düşer...
  185. cagatayz

Türkiye Teknolojinin Faydalarına İnanıyor

İnanmak haricinde daha çok üretsek bir de...
  186. cagatayz

Xperia Z ahize sorunu!

Çok sıkıntı olmayacaksa formatlayı deniyebilirsin. Testlerde sıkıntı yoksa donanımsal değiş yazılımsaldır çünkü.
  187. cagatayz

Bill Gates Tam Zamanlı Dönmeyecek

Microsoft a dönse onlar için iyi olur ama bu adamı tanıyorsam her yaptığımıza daha çok para öderiz yada daha az harcıyor gibi oluruz ama daha çok harcarız. Yaşayan en büyük ekonomi dehalarından birisi bence...
  188. cagatayz

Yahoo ABD'de Zirveye Oturdu

Yahoo mail cidden çok güzel. Yalnız Tr.yahoo yu kapatmaları kötü oldu. En büyük 4 haber sitesini aynı ekranda görmek Türkiye için özel olması güzeldi...
  189. cagatayz

Sony Xperia Z2'den Detaylar

Tek kelime ile efsane olacak... İnş söylenen gibi 2k İle gelmez. 1080p 5 inç bir telefon için yeterince iyi. Fazlasını ne işlemci ne batarya kaldırır!
  190. cagatayz

Galaxy S5 Kaç MP Kameraya Sahip Olacak?

Kamerada olayın MP olmadığını bildiğimizden sıkıntı yok :) İphone 8MP üretiyor ama onun kadar hızlı ve gece iyi çeken yok gibi .... Bir Android kullanıcısı olarak bunu söylemek zorundayım.
  191. cagatayz

Moto g vs xperia sp vs nexus 4

Ram dışında Xperia SP derim. Birde Nexus un her zaman en hızlı güncelleme alacağını unutma. Ama sony telefonların yeri ayridir. Bataryası özellikle SP'nin çok iyi. Persormans olarak ta nexus 4 çekirdekli olsada SP 1.7 ghz asla daha yavaş değildir. Moto g için bişi diyemem bilgim yok :S
  192. cagatayz

DriveClub'a Bir Erteleme Daha

Grafikler efsane ....
  193. cagatayz

Sony, Android 4.3 Güncellemesini Doğruladı

Xperia S'te 4.1.2 ile stabil oldu yalnız bir üst güncelleme de alsa fena olmazdı Sony...
  194. cagatayz

Taksit Biterse Sektör de Biter mi?

Taksit olmaması benim devavantajıma gelse bile Türkiye için iyi bir gelişme. Bugün Türkiye'nin cari açık vermesinde en önemli neden enerji ve elektronik ithalatı. Sokağa bakın herkesin elinde akıllı telefon ve hepsi son model. Bugün bunun önü alınmazsa dahada büyük zarar olacaktır. 12 yıldır...
  195. cagatayz

Kaveri APU'lar Bomba Gibi Geliyor

Masaüstü lerde AMD'nin rakipsiz olduğuna inanıyorum. Hem ekran kartında hem işlemcide ikisinde birden başarılı ise firma gerçekten iyi bir APU yapacağına inanıyorum. Günümüz teknolojiside en sonunda bütün firmaları buna itecektir.
  196. cagatayz

Sony Xperia Z1 Compact mı?Yoksa LG G2 mi?

Z1 C'de 4.3 HD ekran var bu sayede ne çözünürlüğü LG G'den düşük olur ne performans sıkıntısı. Kaldı ki HD ekranda snaprdragon 800 piyasanın en iyisi olacaktır.
  197. cagatayz

Windows XP İçin Son 3 Ay!

Vay be XP'nin ilk çıktığı günler aklıma geldi bir anda ....
  198. cagatayz

Sony Xperia Z1S'in Özellikleri Sızdı

Aslında tam beklediğim telefon. Hadi sony uygun fiyata sat şu cihazı....
  199. cagatayz

LG G2'ye Android KitKat Sürprizi

Lg de ilerleme söz konusu. Darısı diğer markaların başına.
  200. cagatayz

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Notebook cidden çok güzeldi :)
  201. cagatayz

iPhone 5c dokunmatik ekran

İphone 5 alabilirsin buda bir alternatif. Ama 4s almaktansa 5c cok daha mantıklı. Dokunmatiklerde iphone gerçekten çok iyi. S3 değil ama samsung s4 te dokunmatik konusunda iyi iş başarmış
  202. cagatayz

Ordu Giresun Havalimanı İnşaatında Sona Doğru

Son 12 yıldır Türkiye'de inanılmaz projeler gerçekleşiyor aslında. Gerçekten çok güzel bir proje.
  203. cagatayz

En iyi antivirüs proğramı hangisi?

Norton kullanıyordum yalnız bir sonraki kesinlikle kaspersky olucak.... Norton kullanırken bilgisayarıma virüs girdi. sürekli olarak tarama yapiyorum. Her hızlı taramada 6 virüs buluyor ama hiç silinmiyor bu gibi nedenler. Yoksa sorun bendemi onuda bilemedim :S
  204. cagatayz

Ünlü oyuncu Paul Walker kaza kurbanı

Allah rahmet eylesin. Yalnız nasıl bir hızla gittiyse ortada araba kalmamış. Hızlı öfkeli'nin son filmi çekildi ise onuda Paul'e verirler....
  205. cagatayz

Nokia Lumia 820 mi 925 mi?

Eğer parasını verebiliyor isen her türlü 925. 820 nin tek artısı olur ekran çözünürlüğü düşük olduğundan yüksek donanım isteyen oyunda daha iyidir. Ama dediğim gibi ekraninin çözünürlüğü düşük. Her halikarda 925 kamera şarj vs cok daha iyi. Aliminyum kasa güzeldir hem :)
  206. cagatayz

Microsoft Tek Windows İstiyor!

Bu gelecekte kesinlikle olacaktır. Windows bütün sistemleri birleştirir. Google Android ile Chrome OS birleştirir. Yani olmama gibi bir ihtimal yok. Dikkat edildi ise bütün işletim sistemlerinde git gide bu fark azalıyor.
  207. cagatayz

LG G2 Ye Güncelleme Desteği Verir Mi?

Artık çoğu firma güncelleme konusunda akıllandı. LG o özellikler ile donattığı bir telefona pazarda yer edinmek istiyorsa güncelleme vericektir.
  208. cagatayz

Xperia S vs Xperia SP

Gündüz çekimlerinde memnunum. Gecedede iyi açıyı ayarlarsan çekersin. İphone ile kıyaslar isek yavaş sadece. SP'nin kamerayi bilmiyorum ama.
  209. cagatayz

Microsoft Halen SVCHOST'u Çözmeye Çalışıyor

Windows 8 satışları için XP bitirilmeli :D
  210. cagatayz

Samsung 2K AMOLED Ekran Hazırlıyor

10 inç ekranlara koyarlar 2k anlarımda telefona koyarlarsa o nasıl bir mantık ?
  211. cagatayz

Facebook Messenger Windows Bitiyor mu?

Aslınde böyle bir uygulamanın olduğundan dahi haberdar değildim....
  212. cagatayz

Vine Artık Windows Phone'da!

Biraz daha hızlı ilerlese bu uygulama mağazası WP gerçekten güzel olacağa benziyor.
  213. cagatayz

CoD: Ghosts Resmi Sistem Gereksinimleri

Tamam bilgisayarım kaldırırda. Genede fazla bir gereksinim gibi geldi.
  214. cagatayz

Xperia Z için Android 4.3 Kasım'da

Xperia S'ede güncelleme ver Sony :)
  215. cagatayz

Galaxy Grand mı S4 mü ?

Özelliklere bir bak istersen kesinlikle S4
  216. cagatayz

Angry Birds Go Duyuruldu

Bekleyiş büyük :)
  217. cagatayz

Blackberry'den Güven Açıklaması

Z10 androidli bir telefon olursa şuan gayette orta seviye bir telefon olurdu. Kısacası android çözüm değil. Belki zararı azaltır satışlarını biraz olsun arttırabilirdi ama bir kullanıcı olarak gerçekten şuan Blackberry'i neden seçmiyoruz. Yüksek fiyat politikası Kamera donanım vb güçsüz kalıyor...
  218. cagatayz

Sony Xperia Z1 ve Lumia 1020 Karşı Karşıya

Gece modunda 1020 Xperia Z1 den daha iyi bu tamam ama gündüz çekiminde açıkça söyleyebilirim ki Z1 çok daha iyi. Otomatikte çekilirken muhtemelen 1020 de telefon iso değeri yüksek olarak almış çünkü gündüz çekiminde okadar karıncalanma arkada normal değil.
  219. cagatayz

Schmidt: Android Daha Güvenli

Gerçekten kendisi de inandımı bu dediğine :D
  220. cagatayz

Sony Xperia Z1 mi, LG G2 mi yoksa Samsung Galaxy S4 mü?

Ekran işlemci Kamera olarak bütün hepsine bakarsak en üstün cihaz Xperia Z1 diyebilirim.
  221. cagatayz

HTC Artık Beats'siz!

Htc hiç kullanmadım sıkıntı olarak güncellemelerden bahsediliyor hep ama tanıdığım htc kullanan herkes telefonundan memnundu. Bu piyasa samsung a kalmaz ama Sony var nede olsa :D
  222. cagatayz

Xperia Z1 vs Galaxy Note 3 4K video oynatma testi

Z1 sen mükemmelsin !
  223. cagatayz

Sony Xperia S Ve 3 Saatte Dolan Şarj ?

Sadece Konuşmalarda gider ama diğer şekil gitmiyor işte şarj ;)
  224. cagatayz

İlk Android Cihazınız Hangisi?

Xperia S :)
  225. cagatayz

Yahoo Günde 28.3 Milyon Kez Tıklanıyor

Anasayfa tasarımı evet biraz basit ama tüm haber sitelerini görebiliyorsunuz. Mail'i hem bilgisayarda hem android üzerinde çok iyi. Kesinlikle denemenizi öneririm...
  226. cagatayz

Nokia CEO'suna 18.8M Euro Tazminat!

Bence az bile. Adam kaç milyardolarlık şirketi microsoft satın alsın die fiyatını nasıl düşürdü...
  227. cagatayz

Yeni Xperia S güncellemesi (6.2.B.1.96) Geldi Geliyor...

S idare etmez 3 sene belki ama L kesinlikle etmez. Hani işin gerçeği iphone 5 alsan bi o idare eder heralde :) Ama L ile karşılaştırırsan S daha iyidir.
  228. cagatayz

Nokia, Alüminyum Kasalı 515 Modelini Duyurdu

Android telefonumun şarjı dayanmıyor. 2.telefon olarak kullanılabilir ideal bir cihar. ama türkiyede yüksek oluyor fiyat. 80 dolar denilen nokia 206 burada 300 TL en ucuzu
  229. cagatayz

Xperia S, SL ve Acro S'e Yeni Güncelleme

Umuyorum ki Sony bundan sonrada güncelleme versin Xperia S'e. Telefondan gayet memnunum yaklaşık 1.5 yildir kullanmama rağmen. Güncelleme alır ve stabiş bir şekilde devam ederse 1.5 yıl daha kullanırım en azından. - - - Mesaj Güncellendi - - - Umuyorum ki Sony bundan sonrada güncelleme versin...
  230. cagatayz

Sony Xperia S Ve 3 Saatte Dolan Şarj ?

1.5 Saatte doluyor 3 saat nedir :S
  231. cagatayz

Kola içen erkeklere kötü haber

Kaç yildir içiyoruz yenimi söylüyorsunuz :D
  232. cagatayz

SP mi yoksa ION mu sizce hangisi?

Kesinlikle SP
  233. cagatayz

Ekşi Sözlük Yazarlığı Olan Var mı?

Bırakın allah aşkına bu ekşi sözlüğü. Arkamdan birileri birşey yazmış cevap bile veremiyorsunli kim olduğunu bilmediğin adını göstermekten korkan tipler arkandan lafta yazabiliyor!
  234. cagatayz

Xperia S vs Xperia SP

İkisi arasındaki ppi farkını anlamazsın zaten. Xperia S çok iyi ama ah onada Snapdragon S4 işlemci kullansalardi. SP nin kamerasını bilmiyorum ama s inki güzel. Yinede güncelleme alması ve hız açısından SP derim. Xperia S e şimdi bir güncelleme gelicek hata düzeltmeleri için ama 4.2.2 veya 4.3...
  235. cagatayz

Galaxy s4 mü iphone 5 mi

İphone 5 alınmaz diyorsunuzda. İphone da yeni model çıkınca samsung gibi birinin fiyatı yarıya düşmüyor. Yeni modelin fiyatı daha pahalı oluyor. Ekran küçük sorun olmaz diyorsan kesinlikle iphone derim :)
  236. cagatayz

Xperia S ve SL'e Yeni Güncelleme Geliyor

ONE S'in 2 modeli var S3 işlemcili ve S4 İşlemcili. Htc yaptığı bir açıklamada S3 işlemciler için suçu Qualcomma yüklemişti Habere buradan ulaşabilirsin http://shiftdelete.net/htc-one-s-kullanicilarina-guzel-haber-45898.html
  237. cagatayz

Pirate Bay'ın Web Tarayıcısı Çıktı

Hayatımdaki en büyük nimetlerden biri olan Piratebay'ın Browserinida deniyeceğim. Piratebay i keşfetmeden önce yıllarca upload sitelerinin yavaş hızı ile fim indirdiğim günler geride kaldı :)))
  238. cagatayz

Xperia S ve SL'e Yeni Güncelleme Geliyor

İşin açıkçası 4.1.2 de şarjı daha az dayanıyor, mesaj atarken mesaj atılıyor diyor cıkmadan mesajlardan düzelmiyor. Aramalarda öncesinde siyah ekran oluşuyor bekletiyor. Google 5.0 Key Lime Pie için 512 MB Ram e sahip telefonlar rahatça çalıştırabilir dedi yalnız firmalar güncellermi o muallak...
  239. cagatayz

Xperia Z Kırıldı!!!

Öncelikle geçmiş olsun.Su geçirmez özelliğinin gitmesi ile ilgili bir şey demiyorum ama kullanıcı hatasından oluşan bir şeyde ekran paneli değiştirilirken HTC de Samsung da LG de bundan farklı bir para vermez. Ekranlar 5 inç Full HD teknik servis fiyatları bukadar. Telefon tamiri yapan yerlerde...
  240. cagatayz

5 Yıl Kullanabileceğim Bir Telefon Arıyorum

Okadar süre kullancak telefon bu dönemde biraz zor ama. Firmalar iyi telefon çıkartmak istiyor ama çokta uzun o telefonun kullanılmasını istemiyor. Örn android telefonlarda buyüzden güncelleme verilmiyor. Yada telefonu yavaşlatcak güncelem veriyor kullanıcıda yerni tele yöneliyor yada iphon 5...
  241. cagatayz

GTA 4 Kasma Sorunu

Bende orjinal GTA 3 var 2GB GT550M dede arada kasıyor grafikler normalde oynamak zorunda kalıyorum...
  242. cagatayz

Windows 7 Sistem geri yükleme acil.

Ben bilgisayarımda geri yükleme noktası oluşturdum yalnız geri yükleme noktaları kaybolmuş. Bu noktraları geri getirebilirmiyim ? Bilgisayarım Win 7 arada bi windows gezgini durdurdu hatası veriyor yani virüs girme problemi olmuş olabilir geri yükleme noktasu şuan 3 tane var 3 üde dünün. Bu...
  243. cagatayz

Monster&MSI&Lenovo Hangisi?

Lenovonun bu modelinde varmı bilmiyorum yalnız oyun bilgisaaı alacak isen bir notebookkunda cd rom yerne ikindi gt 650m ekran kartı takılyrdu boylece cift ekran kartlı olyrdu. Bu hali ile GTX 760 dan daha hızlı olabilir heralde. Ama diğer türlü Monster en iyi gözüküyor. Yalnız o fiyata bir de...
  244. cagatayz

3000 liralık monitör dahil sistem

AMD de performans konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü masaüstü işlemcilerde daha çok güç tüketir ama performansı ayıdır. Masaüstünde güç tüketimini şahsen pek düşünmem. Ama Ultrabook veya Notebook işlemcilerine bakarsanız orada güç tüketimi önemli olduğundan İntel aynı güç tüketiminde daha...
  245. cagatayz

GTA V için imza kampanyası

Tanıtım videosunda çıkış tarihinin altında PC adıda geçiyordu yine değişiklik mi oldu ?
  246. cagatayz

NFS Rivals için Yeni Video

NFS Underground 3 çıksın. Underground 2 gibi modifiye serbest oyunda lüks araba olmasın. Servest dolaşma olsun. Bu oyun tutmazsa adım Çağatay Değil :)
  247. cagatayz

3000 liralık monitör dahil sistem

Mali durumun nasıl bilemiyorum ama masaüstünde bilgisayar alınırken genelde AMD tercih ediliyor. Hem gelecek işlemcilerde soketler değişmiyor. Birde İntel 3. nesil ike 4. nesil in masaüstünde pek farkı yok diye biliyorum oyle ise 3.nesil de bakabilrsn yarar var ama AMD işlemcilerde bir tekrar...
  248. cagatayz

Moto X'in Tüm Özellikleri ve Test Sonucu!

Uygun bir fiyatlı olursa gayet satacağına inaıyorum Donanımı XPeria SP ile aynı xperia sp gayet hızlı tek eksiği 1 GB Ram diyordum şimdi bunun 2 GB Ram olan hali. Google bu motorolaya iyi güncellemede verecektir. Tabiki kamereası ekran kalites ises sistemi bunlar nasıl olacak. Konuşma kaliteli...
  249. cagatayz

Batman ve Süperman aynı filmde

İnşallah öyle bir hata yapıp son 3 mükemmel Batman filmini lekelemezler. İki süperkahraman aynı filmde iyi lmuyor.. Buradan yazıyorum oyle bir film yapılsın ve tutulsun film izlemeyi birakırım :D
  250. cagatayz

Galaxy s3 mini mi ? - Galaxy s2 mi ?

S2 sıfır bulabilecekmisin ki ? 2.El alıcak isen bence S3 al daha uzun ömürlü olur. ama illa ikisimdem biri diceksende s3 mini daha iyi gibi geliyor. bide alternatifin sdece samsunf da olmasın Sony veya htc aynı fiyatlı telfonlara bakmanı tavsiye ederim.
  251. cagatayz

Battlefield 4 Hikaye Modu Detayları

Battlefield en sonunda azmetmiş ve Call of Duty den iyisini yapmış diyebiliriz. Çıksın artık :)
  252. cagatayz

Xperia sp vs nexus4

Eline Sağlık çok güzel olmuş Şahsen telefonda 2 eksik var. Daha iyi bir kamera bir de 1.5 veya 2GB Ram olsa tadından yenmezdi. Resimlere Baktım bir sene önce aldığım Xperia S halen gündüz çekimlerinde çok daha iyi ama :) Videoda da güveniyorum. Ama arayüz konusund Sony arayüzü bence güzel. Sense...
  253. cagatayz

Sony xperia sp mi samsung galaxy s4mini mi ?

SP şimdi için orta segment. S3 geçen seneye göre üst segment şuana göre orta segment. Biz buraya Xoeria Honami de getirsek HTC ONE da getirsek S3 Fanı biri yine S3 der tartışmıyorum :D
  254. cagatayz

Bu GTX Titan'ların 2 tanesi yetmiyor mu?

Maşallah böyle bir ekran kartı donanımı görmedim :D
  255. cagatayz

Niko'nun Gta 5'e Tepkisi :)

Adam haklı :)
  256. cagatayz

Windows Phone'un Kralı Lumia 520

Lumia 920 iyi kameralı hızlı bir telefon olsa dahi elde kaba duran bir telefon ve okadar fazla para verecek insanlar icin WP ekosistemine geçmek riskli geçmemek bence mantıklı. Ama Giriş sevyesi telefonlara baktığımızda düşük donanımlı cihazlar Androidde tıkanır güncelleme almaz oyunlarda...
  257. cagatayz

Galaxy S4 Zoom'un İlk TV Reklamı Çıktı!

Samsung Nokia nın eski zamanlarda yaptığı gibi sürekli ürün cıkartıyor ama en sonunda insanların güvenini zedeliycek. S4 mini Xperia SP dende HTC One Minidende Galaxy S3 tende kötü. Sirf S4 ismi sayesine satış yapacaklar ama dülünmüyolarki S4 ün ismini kötüye çıkartacağını. Lumia 1020 bu...
  258. cagatayz

Xperia SP S3 tende S4 minidende daha iyi bence. Sadece Galaxy S3 güncelleme konularında artısı olabilir bakalım..
  259. cagatayz

Mahir Kara Buradan Geçti mi :))

Bu ne şimdi video açılmıyor :)
  260. cagatayz

Xperia sp vs nexus4

İncelemeyi bekliyor olacağım. Benchmark testlerinde Xperia SP birsürü testte Z yi geçmişti shiftdelete te yayınlanmıştı hatta. Z de Ekran çözünürlük testleri harici Nexus 4 ten daha iyi. Nexus 4 ün 2 GB Ram olması ve direk güncelleme alması en büyük artı bence. Ama kamerada arayüzde ve hız da SP...
  261. cagatayz

Xperia sp vs nexus4

SP ded S4 Pro işlemci var. SP de 1.7 GHZ çift çekirdek S4Pro Nexus 4 de 1.5 GHZ dört çekirdek S4 Pro var. Telefon hız konusunda SP daha iyidir. Nexus 4 yukarda belirttiğim gibi devamlı ve hızlı güncelleme alır. Tercihim benimde SP :)
  262. cagatayz

Steam Oyun Hata

Arkadaşlar; Yaz indiriminden Dawn of Fantasy Kingdom Wars oyununu aldım. Oyun sorunsuz olarak yüklendi. Oyuna girdiğimde Single Player>Kingdom Wars ı seçtiğimde DOF.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ve masaüstü açılıyor. Google da aradım birkaç kişide daha aynı hata olmuş önerdiklerini...
  263. cagatayz

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Steam yaz indirimlerinden Dawn of Fantasy Kingdom Warsı aldım. Yalnız oyunda Kingdom Warsı seçtiğimde dof.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Oyunun forumlarunda aynı hatadan bahsedilmiş yalnız çözüm yok. Ne yapmam lazım bilginiz var mı ?
  264. cagatayz

S3 mü alayım S4 mü?

Fİyat yükselbiliyorsan tabiki S4 eline alınca S3 ten ck daha kaliteli. Yeni bir telefon. Androidde yeni telefon herzaman iyidir :)
  265. cagatayz

Galaxy s3 alacağım bir kaç sorum var.

Android 5.0 S3 e gelicek diye acıklama yapıldı diy hatırlıyorum. Xperia SP seceneginde göz at ama :)
  266. cagatayz

SP kesinlikl hemde her yönü ile donanımsal olarak ve testlerde SP cok iyi. O donanıma full hd degl hd ekran koyunca karikalar cıkartıyor.:)
  267. cagatayz

Galaxy S4 oyunda kasıyor

Full HD hr elefonda oyunlar optimize olmadıgınan kasma olabiliyor. Telefonla alakalı oldugunu sanmıyrum. Adreno 220 de bile nerdeyse hic bir oyun kasmıyor S4 teki kesinlikle doanımsal değil. Oyunlar ilerid optimize dilirse düzelir tabiki
  268. cagatayz

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Kullanım değilde aynı telefonda hangi tarayıcı daha hızlı gibi bir test varmı. Örneğin Xperia Z de Chrome, Mozilla, Opera, Dolphin Tarayicilarinin hız testi gibi bir şey ?
  269. cagatayz

Xperia sp vs nexus4

Nexus 4 en az 2 sene güncelleme alır. Xperia SP fiyat aralığında çok iyi bir telefon hatta nexus 4 ten daha iyi diyebilirim ama güncelleme konusu muamma sony nin insanı. Sony genel olarak 1 sene güncelleme verir. 5.0 ne zaman çıkacağına bağlı. Xperia Z ye 4.2.2 yi verdiler bundan sonra...
  270. cagatayz

41 Megapiksel Ne Demek? İzleyin!

3 GB lık fotoğrafa mı ? 41 mp sayesinde bozulmadan yakınlaştırma yapılıyor. WP sevmezsiniz anlarımda Nokia gayet güzel bir telefon çıkartmış. 2 gb Ram WP için fazla bile. HD ekran için adreno 320 kullansalardı daha iyiydi ama adreno 225 te gayet iyi. Snapdragon işlemciler gayet hızlı. Tasarim...
  271. cagatayz

İphone 4s vs Sony Xperia SP ?

Markalar artık güncelleştirmeyi hızlandırdı. Eğer İOS seviyor isen iphone ama ben şahsi SP derim. 4s ekranı gerçekten çok küçük. SP ole note 2 tarzi çift el kullancagın bir telefon değil tek ile kullanabilirsin okadar küçük ekran kullanmana gererk yok. İphone her telefona 2 sene günceleme...
  272. cagatayz

Sony Xperia SP mi Galaxy S3 mü

Sony güncelleştirmelerdede hızlansı aslında. Xperia S P ve İON a geç güncelleme verdi ama diğerlerinde bir sıkıntı yaşanmadı. Bazı insanlar Samsung babalarının mallarıymış gibi ne koysan samsung derler. Xperi SP her açıdan daha hızlı daha iyi.
  273. cagatayz

Xperia S Batarya Sorunu

Başka bir şarj aleti ile dene. Birde telefonun micro usb girişi bozulmuş olabilir. PC ye bağlayınca telefonu görüyor mu ?
  274. cagatayz

Sony Xperia S 32GB - İthalatçı Firma Garantili mi Alayım? YARDIM

Şikayet varda birbireini kötülemek isteyen tüm markalar alttan birilerine yazdırıyor. İyi olayları yazan az inasn var. Benim telefon sony den değil turkcelden aldım yanlış hatırlamıyorsma genpa garanti hiç sorun yaşamadım. Ben aldığımda sarı leke olayı ile ilgili sony servisi yapmıyor ekranı...
  275. cagatayz

41 Megapiksel Ne Demek? İzleyin!

windows keşke dört çekirdek işlemciyi desteklese idi bu telefonda ona göre çıksa idi daha başka olurdu. WP8 in arkasında microsoft gibi bir firma var ama neden bukadar geç gelişiyor anlamış değilim. Kamera çekimlerin mükemmel ama Nokia şu WP biraz daha geliştiği gibi kamera artın seni en...
  276. cagatayz

Nokia Lumia 1020 Hakkında Her Şey!

Telefon çok güzel ama en azından grafik işlemcisi adreno 320 kullansalardı ileride yüksek kaliteli oyunlarda daha iyi olurdu.
  277. cagatayz

Xperia s

İlk seride akrasında aaab yazar bu serinin. Sarı ekran hatası oldu. Şahsen yaşadım servise verdim 3 gün sonra ekran paneli deişti ve 1 senedir hiç bir sıkıntı olmadan kullandım. Telefonu bilgisaara taktığında internetten pc compititaionu indirir oradan tek tuşla güncellersin dert etme :) Sarı...
  278. cagatayz

Xperia SP

SP çok iyi bir telefon keşke 2 GB Ram yapsalarmış ozaman Z bile almaya gerek olmazdı. Full HD ekran gereksiz bence halende savunuyorum bunu çünkü.
  279. cagatayz

Sony Xperia S 32GB - İthalatçı Firma Garantili mi Alayım? YARDIM

Sony garantili al bence. Çünkü telefonun arızalanması durumunda sen sony yi muhattap alıcaksın. Diğerlerinde bulundugun sehirde teknik serivisi olmayabilir başka yere kargoluycaksın. Sıkıntı cıkarsa iletişimin zor. Fazla fiyat farkı yoksa bence sony garantili al. Birde alabilirsen Xperia S değil...
  280. cagatayz

Xperia s rehber sorunu

Telefonu uzun süre kapatmadığımda bende de bir iki kere oldu. Ama sürekli asla olmadı. Telefonu hergün kapatıp aç. O tip hata olduğundada bekle 1 dk snra düzeliyor zaten. Ama ben sanıyorum sony yeni güncelleme yayınlayacaktır. Telefonun hızı çok iyi eklenen özellikler çok iyi ama sanki şarjı...
  281. cagatayz

Sony Xperia P aldım. Pişman olur muyum? "S3 Mini vs Xperia P"

Bence çok doğru tercih yapmışsın. Rahat ol Jelly Bean güncellemesini yap direk. P nn ekran aydınlaması vs cok iyi.
  282. cagatayz

Oruç tutmaya çok erken mi başlıyoruz?

Biz diyanete inanıyoruz ona göre oruç tutuyoruz. Ama benim anlamadığım bir sürü müslüman ülke bizden neden bir gün sonra oruç tutuyor ?
  283. cagatayz

Bugün Twitter hesabı açtım

evet fazla kaptırmamak lazım. Bazen insan ne yapsa ardından twit atıyor alışkanlık olması kötü oluyor.
  284. cagatayz

Genel Af Çıkartılsın!!!

Rahşan affı bu ülkeye pek iyi birşey getirmedi. Aynı şeyi tekrarlayıp farklı sonuç beklemek ......
  285. cagatayz

Total War: Rome II Türkçe Dil Desteği ile Birlikte Geliyor!

O tip bir indirim olursa aman duyurma zaten içime oturdu dahada oturur. Genelde yaz indirimleri bir sonraki sürümü cıkacak oyunlar için yapiliyor. Total War Rome için yapmasınlar :)Neyse forumda total War'i takip edenleride görmek güzel :)
  286. cagatayz

F1 hakkında genel bilgi

Bu kurallar güncel değil. Örnek vermek gerekir ise motor özellikleri 2006 yılında değiştirilip 2.4 lt'lik V8 motorlara geçildi.
  287. cagatayz

Xperia Z kamera sorunu

Daha aydınlık yapmak için yüksek iso değeri kullanır isen aydınlık olur ama karıncalanmada olur.
  288. cagatayz

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

benide ekle Xperia S :)
  289. cagatayz

SDN Üyeleri Kaç Kilo

Boy kilo endeksli yapılsa daha mantıklı :)
  290. cagatayz

Windows 8.1 için bir kaç yorum istiyorum.

Başlar menüsü eskisi gibi kullanılmıyor artık kendim dikkat ettim sadece bi program arıyacağımda e windows 8 dede charm cubugu var. Windows 8 fena değil ama masaüstü bilgisayarında özellikle oyun falan oynayacak isen bence değiştirme çünkü oyunlarda bu yeni işletim sistemleri bazen sıkıntı...
  291. cagatayz

Sony Mobile Yetkili Servis

Değişme olmadı is 6 ay önce teleservise vermiştim. Değilme olmasın ekranda sarı leke vardı 3 gün sonra yaptık dediler. Ekranı da çizilmişti yep yeni ekran ile verdiler muhteşem birşeydi bu :)
  292. cagatayz

Xperia Serisinde Tavsiye Telefon

Xperia SP' nin özellikleri fiyatı çok iyi ama kamerasını bilmiyorum. Xperia S 12 MP kamera var gece de gündüzde memnunum kamerasından....
  293. cagatayz

En son okuduğunuz kitap

Geroge Orwell Hayvan Çiftliği kesinlikle okumalısının 1 günde biter kısa bir kitap :)
  294. cagatayz

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

Tek kelime ile muhteşemmm ....
  295. cagatayz

Xperia S Jelly Bean Güncellemesi

Bekleme modu açıkken fena değil ama pil tüketimi arttı. Birazda ısınma arttı. Değişiklikler güzel ama ufak bikaç güncellemeye daha ihtiyaç var. Bu arada Xperia S 4.2.2 güncellemesi alacak mı ? htc One S 4.2.2 güncellemesi almayacak bu haberden sonra inşallah sony boyle bir hata yapmaz. Galaxy S3...
  296. cagatayz

İphone 5 sıcaktan çatladı

Sen yinede çok sıcak ortama bıraktım demede kullanıcı hatası demeye çalışabilirler. Israr et kasalar hatalı vs :)
  297. cagatayz

Sonunda HTC One aldım

Hayırlı olsun çok güzel bir telefon sahibi oldun. İnşallah HTC bu telefona güncelleme verir devamlı....
  298. cagatayz

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Zincirsiz, Tarantino filmi yine çok güzel :)
  299. cagatayz

Windows Phone'da Full HD Göründü!

Full HD bence gereksiz. Performansı gereksiz düşürüyor fazla farkınıda hissedemiyorsunuz. Tabiki satış için yapılmasıda zorunlu birşey. Bakalım Nokia EOS güzel olcak gibi.
  300. cagatayz

Total War: Rome II Türkçe Dil Desteği ile Birlikte Geliyor!

Steamden 59.99 dolara 120 tl ye aldım. Aral daha ucuz satıyor işte bu koydu ....