Arama sonuçlarınız

1. zatura

Wifi baglanma sorunu acil saatlerdir bakiyorum hicbir sitede dogru bilgi yok

konuya sonradan dahil oldum ama pc kablo bağlantılı olarak internete bağlanıyormu ?
  2. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

en sonunda SDN FB klübü bir araya gelip maç izleyebilmiş güzel haber ... :)
  3. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

nice mutlu seneler başkanım.... :)
  4. zatura

Gaziantepspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 26. Hafta | 2013/2014

başgan sana ulaşmak amma zormuş... :)
  5. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın / tünaydın dostlar , kimse tükkanı açmamış , uzun uğraşlar sonucunda paslanmaya yüz tutmuş anahtarı buldum da tükkanı açabildim. içerisi tertemiz , bu hale getirenler sağolsunlar :)
  6. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

hayırlı günler dostlar ... başkan nerelerde bilen varmı ?
  7. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

selam dostlar , şaka maka ben bayadır buralara uğramaya fırsat bulamadım.. :) keyifler nasıl genel olarak ....
  8. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tüm dostların Yeni yılını kutlar aileniz ve dostlarınız ile dileğiniz şekilde bir yıl geçirmenizi temenni ederim. diyerekten tükkanı açayım...
  9. zatura

Winamp İçin İmza Kampanyası

bende hala yüklü ...:yes:
  10. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar .. Günaydın shifdelete.net okurları ...
  11. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar , Tükkan açılmamış , ben açayım dedim ....bendeki anahtar paslanmış kullanmazsan böyle olur işte ... Neyse zorlada olsa açtık...
  12. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tüm dostların cumhuriyet bayramı kutlu olsun...
  13. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar .. günaydın SDN üyeleri...
  14. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

herkes tatilde ... tükkanı kimse açmamış ... neyse gün bitmeden ben açayım da bereket kaçmasın...
  15. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar , günaydın Sdn üyeleri... Bugünde dükkanı açma fırsatını yakaladım...:) Her ne kadar dün akşam ki maçı seyretme fırsatım olmasada golleri izledim. her 3 golde güzeldi..Yolun açık olsun Fenerbahçem.... Değerli SDN ailesi Bayramınızı kutlar, dostlarınız ve akrabalarınız ile...
  16. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

başkan hürmetler :)
  17. zatura

Selamünaleyküm

hoşgeldiniz..
  18. zatura

En yakın arkadaşıma aşık oldum!!!

Vay canına kızlar boş resme bile aşık oluyorlar ise........:)
  19. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar... & Sdn dostları... Uzun zaman oldu ki dükkanı ilk ben açmamıştım.. :)
  20. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın dostlar .. ve SDN üyeleri....
  21. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

bu saatte ancak tünaydın diyebilirim..
  22. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... günaydın shiftdelete.net üyeleri ...
  23. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tüm Fenerbahçeli dostların Fenerbahçeliler günü kutlu olsun...
  24. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... tüm dostların kandili mübarek olsun...
  25. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... günaydın shiftdelete.net üyeleri tebrikler Fenerbahçe... kupayı aldığın için tebrikler Fenerbahçe 64 maçlık rekora imza attığın için tebrikler Fenerbahçe ...............................
  26. zatura

Son 50 yılın en sıcak yazı olacak!

nem olmadığı sürece sıcağa bir nebzede olsa dayanılıyor..Nem yüksekliği perişan ediyor ...
  27. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

vakit bulmuşken günaydın dostlar ... günaydın shiftdelete.net üyeleri... Tükkan sizlere emanet ...
  28. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın dostlar ... 2 dakika vakit buldum ... tükkana merhaba diyeyim dedim...:)
  29. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... tebrikler fenerbahçe ... Başımız sağolsun Allah rahmet eylesin ... Sporu spor dışında yaşayan ve bunu daha ileri götüren fanatiklere.....
  30. zatura

Söyle Rahatla

amma çok sdn okuru var diyordum... :)
  31. zatura

Söyle Rahatla

@deatmania hayırlı olsun... ben yokken terfi etmişsin...:)
  32. zatura

Selam ben olcay kolay gelsin arkadaşlar

Bugün yeni üye bolluğu yaşanıyor... hadi hayırlısı ... SDN ailesine ve forumuna hoş geldiniz ...
  33. zatura

Saracoğlu'nda Alper Potuk'a şoke eden tepki!

alana hayırlı olsun... :)
  34. zatura

İşte sigaradaki katkı maddeleri!

ben ne zaman bırakmıştım...diye düşünmeye başladım ...:)
  35. zatura

Selam Ben Cem Namıdiğer Cemsnbc

Hoşgeldiniz diyerek ... hoş geldin kervanına önden gireyim... :)
  36. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... Biraz ara verdik toz duman olmuş buralar... Sporu spor olarak görmedğimiz egolarımızın aracı haline getirdiğimiz için bu haldeyiz diyerek felsefi bir görüş ortaya atayım......:)
  37. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Rekotmen Sarı-lacivertliler, *Lizbon'daki rövanşta bu sezon 18'inci Avrupa kupaları maçına çıkıp, Galatasaray'ın rekorunu kırdı. * Fenerbahçe'ye Avrupa kupalarında en başarılı sezonun yaşatan ve birçok ilke imza atan teknik direktör Aykut Kocaman da bir sezonda en fazla maça çıkan teknik...
  38. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... salih kendisine verilen görevi yaptı ama fiziken güçlenmesi gerekiyor.... Söylenecek çok söz vs var ama .... artık geçti gitti.... bize ve uefacılara bu günleri gösterdiği için tebrikler teşekkürler fenerbahçe....
  39. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

inanç , kenetlenme takım ruhu ve birde futbol şansı olduktan sonra herşey mümkün ..
  40. zatura

Söyle Rahatla

Özlem erçelen imece , genç yaşta aramızdan ayrıldın.. Mekanın cennet olsun...
  41. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Vakit bulmuşken tükkana bir merhaba diyelim..... günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... dün akşam maçta futbol şansı yanımızda olsaydı bizde 4-0 alabilecektik.. vardır herşeyde bir hayır diyelim , önümüzdeki maçlara bakalım... :)
  42. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... "hoca bana kalsa avrupa ile devam ederdim ama oyuncular ..." cümlesi ile hafta içi işin rengini belli edilmiş idi. Belkide takımdaki yorgunluğu , oyuncuların hedefinin benfika olduğunu görmüştü ... :) Volkan yine yaptı yapacağını kapattığı...
  43. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

5 dakika vakit bulmuşken selamı çakayım.. günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri...
  44. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar .. günaydın shiftdelete.net üyeleri ... işlerin yoğunluğundan bu aralar pek buralara gelemiyorum ama Tebrikler Fenerbahçe diyeyim ve gideyim... Tükkan emin ellerde....
  45. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın dostlar.. tünaydın shiftdelete.net üyeleri...
  46. zatura

AliA'yı almışlar

@AliA Yeni işinizde / görevinizde başarılar ve bol kazançlı günler ve sabırlar ...
  47. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... Yine tebrikler fenerbahçem .. @angel75 güne sıkıcı başlamak derdin sen ....
  48. zatura

Fenerbahçe - Benfica | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç Hangi Kanalda?

lazio içinde bu tür söylemler olmuştu ...:)
  49. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

her şeyde bir hayır vardır ..... :)
  50. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... tebrikler fenerbahçe... Söylenecekleri herkes söylemiş bana bir şey bırakmamışsınız .. Salih girdi . gol oldu .... Takım Salihi bekliyormuş.... :)
  51. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Acaba Kim Boyadı ? Kadıköy'de şok görüntü! Fenerbahçe'nin Kadıköy'deki sembolü Boğa Heykeli, Lazio'nun renklerine boyandı. Kadıköy Altıyolda’ki ’Boğa’ heykeli bugün yapılacak olan Lazio-Fenerbahçe maçı öncesinde kimliği belirsiz kişiler tarafından mavi-beyaza boyanarak üzerine Lazio yazıldı...
  52. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

bt38 yeni işiniz hayırlı olsun.. angel75 mi gelmiş... :)
  53. zatura

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

bayanlara da logolu oje yaparsınız... :)
  54. zatura

Dünyanın En Saçma Frikik Organizasyonu

antrenman çalışmışlar herhalde ama burda olmamış ... :)
  55. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

yeni spor modu kim ? bu arada angel75 yok mu ?
  56. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri... Bugün futbol şansı fenerbahçe’nin yanında olsun......
  57. zatura

SDN Galatasaray Kulübü

bir türk takımının ünü avrupa arenasında bilinen bir takımı devirmesi önemlidir. tebrikler ....
  58. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar... günaydın shiftdelete.net üyeleri...
  59. zatura

Lazio - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 2. Maç Hangi Kanalda?

Futbol şansı her iki takımında yanında olsun...
  60. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Salihe müthiş teklif Salih değerini 10 katına çıkardı! Başkan Yıldırım, 19 yaşındaki starın yıllık ücretini iki katına çıkarırken 1.5 milyon euroya alınan bonservisini de 15 milyon euro olarak belirledi.Kendisine yaşam koçu tutulan Salih’e Kocaman da Audi A6 siparişi verdi.. FENER, SÖZLEŞMESİ...
  61. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... Pencereden baktım Tükkan kalabalık ....
  62. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... günaydın shiftdelete üyeleri.... tebrikler fenerbahçe ...
  63. zatura

Lazio - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 2. Maç Hangi Kanalda?

aslında penaltıyı orta hakem ilk önce vermedi yan hakem ve çizgi hakemi orta hakemi uyardıktan sonra orta hakem verdi...
  64. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

İşte arkadaşlık, dostluk budur ...Görmesini bilenlere...
  65. zatura

Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

ufak bir ara verdik.. bir şey değişmemiş .. aynı tas aynı hamam ...:)
  66. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

1000. mesajım bu sayfada sonsuza kadar saklı kalsın....
  67. zatura

Umre'ye gidiyor

Yanar döner ...
  68. zatura

Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

Tebrikler Fenerbahçe ...
  69. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın arkadaşlar , kısa vadeli bir aradan sonra, sevindiğimiz bir gecenin sabahında merhaba....
  70. zatura

Fenerbahçe - Lazio | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç Hangi Kanalda?

Kalbi olan izlemesin... :)
  71. zatura

Nihayet Digitürk

digitürk müşteri temsicilerine ne söylenir bilmiyorum. Babamın digitürk üyeliği vardı , sağlığında iptal ettirmiş idi.Babamın vefatından sonra aradılar babamın telefonunu ben açtım , oradaki arkadaşa babamın vefatını ettiğini söyledim. Oradaki arkadaş hiç istifini bozmadan siz devir alın bu...
  72. zatura

Bu Çizgi Diziyi Çocuklar da izliyor..

çocuklar ayrıntılara o an takılmaz ama sonrasında ummadığınız bir yerde sordukları soru ile bizleri hayli şaşırtırlar ...
  73. zatura

Fenerbahçe'nin rakibi Lazio | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final

volkan omzundaki problem nedeniyle toplara atlamıyor ..en kötüsüde bu zaten...
  74. zatura

Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle Eylül'de FOX'ta!

Senaristler bulur bir şeyler ..
  75. zatura

Fenerbahçe - Lazio | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç Hangi Kanalda?

zor olmayan rakip yok ki ... hepsi zor ... Futbol şansı türk takımlarının yanında olsun yeter ...
  76. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

dünkü maçta korner direğinin orda oyun oynarken topu kaptırdı golü yedik.... at taça gitsin ne uğraşıyorsun.....
  77. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

arkadaşlar fenerbahçeye Lazio(İTALYA) çıktı...
  78. zatura

Galatasaray'ın rakibi Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

futbol Şansı türk takımlarının yanınızda olsun...
  79. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

az biraz uzun bir süreçten sonra döndüm.Babamın hastalığı ve daha sonrası vefatı nedeniyle ara ara uzak kalmıştım. Yavaşda olsa kendime gelmeye çalışıyorum..Hayat devam ediyor.. Tükkanın geçmişi bayağı çoğalmış , okumak uzun sürecek … Bu arada forumun görüntüsü değişmiş…. emeği geçenlere...
  80. zatura

kimlerin kazandığına dair liste yayınlandı mı ?
  81. zatura

Sesli Gazete / Gazete Kadıköy _İstanbul

Türkiye’nin en uzun süreli ve kesintisiz yayımlanan yerel gazetesi Gazete Kadıköy, yine bir ilkin adresi oldu. Kadıköylü’nün her hafta okumadan geçmediği, alışkanlık yaratan gazetemiz artık sesli! Kadıköylü’nün gazetesi, sadece görme engellilerin değil, yaşlıların ya da gazeteyi, yolda, sokakta...
  82. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

sezon sonuna daha var ..... hoca kalırsa oda kalır ... :)
  83. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

deatmania , askerlik vs nerden çıktı , kaşla göz arasında okul ne zaman bitti ? zaman atlaması mı oldu ? :)
  84. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

kim kiminle nerde görüldü.. :) kim ne giydi.... ne giymedi :) kim kime ne söyledi... :)
  85. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar , bayağı geri kaldım ... sayfaları oku oku bitmiyor...
  86. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tükkan kapanmadan , arkadaslar istanbul dışındayım , mesajlarinizi aksayarak da olsa izlemeye çalışıyorum :) iyi akşamlar
  87. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... bir transfer furyası devam ediyor... millet uyurken benzine 1 haftada 2.zam geldi....:)
  88. zatura

Google, Hataları Bulana Para Verecek

ödülü alacakların Sdn ailesinden olma olasılığı yüksektir...
  89. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Avrupa'da 21. yüzyılın kulüpleri sıralamasında Fenerbahçe 38.sırada Galatasaray 40.sırada Beşiktaş 44.sırada , Trabzonspor 89.sırada imiş.... Kaynak
  90. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ..... erken açmışsınız tükkanı,bereketi bol olsun...:)
  91. zatura

aman birileri duymasın kupa verildiğini ...:)
  92. zatura

taşları küçük deniz taşlarından ayarlarsanız iyi olur ... :)
  93. zatura

benim hızımla belki .. :)
  94. zatura

Korenin Melekleri

tebrikler başgan karar al ve uygula..... :)
  95. zatura

Korenin Melekleri

isim konusunda başkan ne derse o .... :)
  96. zatura

Korenin Melekleri

Talepler de biraz azalma olur o zaman ...:)
  97. zatura

Korenin Melekleri

Talepleri almaya başladınız mı ? :)
  98. zatura

Korenin Melekleri

sdn bardak talebinin 10 katı talep gelir......:)
  99. zatura

1000 olmayada az kalmıştı ...:) keşke msn gibi kullansaydım 3000 olmuştum :) kısmet değilmiş ne yapalım ...önümüzdeki maçlara bakacağız ... :)
  100. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

kapalı kapılar ardında vardır elbet bir hesap kitap işleri ....:)
  101. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... tükkan dün akşam bayağı kalabalıkmış... 3 -4 sayfa geriden kim ne yazmış diye okumak zorunda kaldım ...:)
  102. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

şimdilik tükkan size emanet .. :)
  103. zatura

...illa bir şey karşılığı olması gerekmiyor...:) zaten modlara gelecekmiş , o zaman hakkımı devretmiyeyim .... :)
  104. zatura

liste hazır o zaman ... listede senin adın varmı ? problem yok senin adın yok , benim adım var ise ? ben hakkımı sana devrediyorum... :)
  105. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Gün olur bir bakmışsın teknik kadroda adam seçiyorsun....:) onun için şimdiden alıştırmalara devam .... :)
  106. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

karabük sağolsun büyük takımları devirmiş.... bu takımda dünyaca ünlü kim var ....:)
  107. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

transfer vs hikaye ... takım ruhu ve inanç olsun yeterde artar bile...
  108. zatura

4. Sınıfta "Takdir ve teşekkür" Verilmeyecek

çalışkan çocukla, çalışmayan çocuğu nasıl ayırt edeceksiniz.? En önemlisi motivasyon artırıcı bir öneme sahip bu belge , 1, 2,3 sınıftaki öğrencilere öğretmenler motivasyonu artırmak için yıldızlı 100 veriyorlar...
  109. zatura

Ferdi Özbeğen vefat etti!

allah rahmet eylesin... dillerden düşmeyen şarkıları ile her zaman anılacaktır...
  110. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

dün tükkana uğrayamadığım gibi , outletede uğrayamadım ...:) tünaydın dostlar ...
  111. zatura

Söyle Rahatla

meb sbs sonuçları ,yerleştirmeler , yedek liste gibi sonuçlar için 5 TL karşılığında sms ile bildirim yapıyor galiba... aman operatörler bu fikri duymasınlar , meb ile anlaşıp telefon sahiplerini canından bezdirirler....:)
  112. zatura

Söyle Rahatla

e-okul devri başladığından beri , eski karne sevinç ve hüzünleri kalmadı ...:) karne almadan notlar vs herşey biliniyor .. karne formaliteden öteye geçmiyor ...
  113. zatura

Söyle Rahatla

günaydın söyle rahatla ekip üyeleri ....
  114. zatura

Yaz saati başlıyor!

normal saatimiz hangisi idi....:)
  115. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar .... angel75 geçmiş olsun ...
  116. zatura

İstanbuldan Bursaya Nasıl Gidilir Yardım ?

bursa belediyesinin deniz otobüs seferleri başladı onu kullanabilirsiniz. Sefer saatleri ; Bursa (Mudanya ) - İstanbul (Kabataş) 07:00 - 15:30 İstanbul (Kabataş) - Bursa (Mudanya) 10:00 - 18:00 Ortalama Yolculuk süresi 1 saat 50 dakikadır. Tam bilet 18 tl Öğrenci 14 tl Kaynak
  117. zatura

KoruFlorya Evleri için ne diyorsunuz?

fiziki olarak bir arada görmediğimiz ama sanal olarak gördüğümüz rakamlar... alanlar güle güle otursunlar ...
  118. zatura

Modlara mod olduklarının 1.ayında veriyorlar diye duymuştum ... yanlış istihbaratmış ...:) O zaman Mod olup bardağı ( kupası ) olmayanlara 1.öncelikli olarak verilmelidir....
  119. zatura

senin adına yazılı özel bardağın yok mu yani ?
  120. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

2.gol nasıl oldu öyle ... kalecide anlamadı ..:)
  121. zatura

üye oluş sırasına göre her 100 ( 500 , 1000 ) ve katlarında kayıt olmuş üyelere verilsin.. Benim sıram hangisine denk geliyor ise "kat" ona göre ayarlansın... :)
  122. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... sistem düzelmiş , dün yaşadığım sorun başkalarında da olmuş... 2.yarıyı seyredebildim.. Beykan oyuna girdikten sonra bir gol atsa kendine güveni gelse diye içimden geçirken oda ne gol attı ... artık bu kaçıncı his bilmiyorum :)
  123. zatura

Noter huzurunda kura ile verin noter masrafi olacak ama hiç olmazsa her ne şekilde olursa olsun bir hak geçme olmayacaktir ..kurada Bana çıkmaz ise sdn amblemi şahsima bardak yaptirdigimda bunun için benden telif hakki istemezsiniz değil mi ? :)
  124. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

bir şekilde girdim ama nasıl girdiğimi sorunumu anlatacaktım ama resim ekle vs butonlarıda gelmiyor .. ilk şifre yazan yerde *** olan yerde şifre açık olarak görünüyor ordan girmek için tıkladığımda 1 kere yanlış şifre girdiniz vs diyerek kullanıcı kodu ve şifre soran başka bir sayfa açıyor...
  125. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Merhaba arkadaslar sabahtan beri foruma pc den giremiyorum ,şifre sahasi görunmez yildiz şeklinde iken şimdi yazilan şifre gorunuyor ve kullanici degilseniz uye olun vs diyor ... ancak pek hosuma girmesefe cepten girebildim ... Kendinize iyi bakin....
  126. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... Korpe tükkanı bugün sen açmışsın ...
  127. zatura

Bulaşıklara Elde Ön Yıkamaya Son Veren Bulaşık Makinesi: LG D1455CF

Fiyatları nasıl diğerlerine göre ..
  128. zatura

konu açılmışken fairy' mi tavsiye ediyorsunuz ..
  129. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

mesaj yığını içinde tükkanı kim açtı diye bakamadım ....:)
  130. zatura

kapak tam açıkken içini gösteren resmi niye eklemezler ki...
  131. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ...
  132. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tükkanı kapatıyorum... :)
  133. zatura

Korenin Melekleri

bir parçada burada tuzumuz olsun...
  134. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

anahtar kimdeydi yedek anahtar yaptıracaktım.. :)
  135. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe resim mi değişti ?
  136. zatura

Söyle Rahatla

yaşlandık artık... mazur görünüz :)
  137. zatura

Söyle Rahatla

SDN forumda heryere yazı yazabiliyoruzda Gündem ( Dünya / Türkiye ) sayfasında niye yazamıyoruz ,illa mod onayı gerekiyor.. bu sayfanın nasıl bir özelliği olduğunu konusunda beni aydınlatacak bir yetkiliyi bu saate bulabilirmiyim...
  138. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar... Bugün yedek anahtar yaptırmayı unutmayalım o zaman.....:)
  139. zatura

Trafik ışıkları değişiyor

bir önceki mesajımda belirtmiştim ... bu kapanlar kapanmazda bozulur ise ... trafiğin vay haline ....
  140. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

maçkolik mönüsünden görünüm aşağıda ... daha pahalı bir yer olsun dersen fiyat aralıklarını vermen gerekiyor... :)
  141. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tatlıyıda ben ısmarlayayım, o zaman ... :)
  142. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

biz kiracıyız .. :)
  143. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

144. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tükkana arkadaşımız ziyarete gelmiş, çay söylediniz mi ?
  145. zatura

En Nefret Edilen Küçük Ev Aleti: Banyo Tartısı!!

@angel75 kilonuzu yazamacaklar listesindemisiniz....:)
  146. zatura

Mehmet Ali Birand vefat etti!

at kuyuya bir taş ... çıkarabilene aşk olsun...
  147. zatura

Mehmet Ali Birand vefat etti!

allah rahmet eylesin ... özel konuşma stili ile standupçılara ilham kaynağı olmuş idi....
  148. zatura

Sakarya Fırat 131. Bölüm Fragmanı | 23 Ocak 2013 Çarşamba | 20:40 | TRT-1

zaten rambo kanat ölürse dizi biter....:)
  149. zatura

Trafik ışıkları değişiyor

Bariyer bozulup , bir daha yerine girmezse vay trafiğin haline ... Köprü ışıklandırmasından esinlenmişler herhalde... bari güneş enerjisi kullansalar ... bu direklerin elektrik paralarınıda bize ödetmesinler ...:)
  150. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

o zaman bana doktor yolu gözüktü... :)
  151. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... tükkanı açmışsınız da .. tükkanın kaloriferleri yanmıyormu ? ben biraz üşüyorumda hasta mı oluyorum ne ? :)
  152. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

takım biraz kendine gelmiş gibi görünüyor ama daha eksiklikler çok... Tükkan kapalı idi.kapı altından attım bu notu....:)
  153. zatura

Mobil İmza, Bedava Olsa Kullanır mısınız?

bankalar para almazlar ama alternatif olarak yapacakları 5 fatura getirene e-imza hediye , k.kartı alana e-imza hediye ... 5 kere 100 tl lik alış veriş yap hediye ... 1 yıl boyunca aylık 300 tl alışveriş garantisi ver hediye vs vs :)
  154. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

allah zihin açıklığı versin tüm öğrencilere ... :)
  155. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

cobra11 toplam kaç ders var ?
  156. zatura

Şifre aynı: 123456

123456 dan vazgeçenler için alternatifler 654321 ,0246810, 013579...:)
  157. zatura

Enteresan Bilgiler

Normal insan nasıl bir şeydi :)
  158. zatura

İşte Vapurdan Böyle Düştü !

dün akşam seyrettimde ... gemi hareket etmese ( motor çalışmasa ) girdap olmasa idi belkide yaşıyordu .. akıntıya kapıldığında can simidi atıyorlar ... allah rahmet eylesin... kimseye böyle bir acı vermesin...
  159. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ,
  160. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

okunmuş şekerini yedinmi ? :)
  161. zatura

Rıdvan Dilmen 'jübile' kararı aldı

ellerine verilen textlerde dolar işaretleri fazla olunca ....:)
  162. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Eskişehirspor maçında rakibi 10 kişi kalınca 1 oyuncusunu oyundan çıkaran Fenerbahçe U15 Takımımız Dünya Gençlik Fair Play Ödülünü kazandı..... Tebrikler...
  163. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... tükkanda sabah buluşmasını kaçırmışım... :)
  164. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar .. tükkan erkenden açılmış ... çaylar içilmiş .. işi olanlar geri gelmek üzere ayrılmışlar bile... :)
  165. zatura

Söyle Rahatla

bir tanesi hp f4580 öbürünü tam modelini hatırlamıyorum ama oda hp ama wireless yok .. fotograf basma özelliği var :)
  166. zatura

Söyle Rahatla

benim tonerleri sana yollasam :)
  167. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... bugün tükkanı @vlkn1907 açmış... dün akşam anahtarı o mu almıştı ...:)
  168. zatura

Çay Makinesi Tavsiyesi

bu çay makinalarının tam otomatik olanları varmı acaba ... altına su koyacaksın ... üst tarafına çay..... alttaki su ısnınınca üst demlikte bulunan çayı kendi demleyecek .....
  169. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

hatadır hata .. :)
  170. zatura

İphone 5 Batarya Kılıf Sizce Hangisini Almalıyım?

4s içinde batarya kılıf varmı ?
  171. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar...
  172. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

"taraftarın gücünü , etkisi " ni gösteren iyi bir örnek olmuştur...
  173. zatura

TTnet Adsl'ye Yine zam (Güncelleme) Yaptı..

superonline fiberde durum nedir ?
  174. zatura

Monitör seçimi ve tavsiye...

satamazsanız aşağıdaki linkte yazanı beklersiniz.. http://forum.shiftdelete.net/beyaz-esya/297858-eski-elektronik-urunleri-sakin-atmayin.html#post2654583
  175. zatura

Söyle Rahatla

"Meteoroloji yetkililerince; yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul İlinde devam eden kar yağışının Çarşamba günü de etkisini daha yoğun hissettirerek süreceği tahmin edilmektedir. Diyor valilik … ama şu ana kadar kardan eser yok…:)
  176. zatura

Eski elektronik ürünleri sakın atmayın

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2013’te elektronik ve elektrikli ürünlerde Atıkların Geri Dönüşümü uygulaması başlatıyor. Firmalara sattıkları ürünlerin yarısına kadar piyasadaki eski ürünleri toplama zorunluluğu getiren uygulama, ev ve işyerlerindeki eski ve kullanılmayan ürünlerin parayla...
  177. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Reytingler nasıl artacak ... :)
  178. zatura

Tüm shifdeleteye çok çok teşekürler

güle güle kullan ...
  179. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

buda ikinci bulduğum ..
  180. zatura

Kingston 1 TB'ı Cebe Getirdi

cep yakmaz umarım.. :)
  181. zatura

Memura büyük af geliyor!

seçimlere tam gaz hazırlık ...
  182. zatura

Kingston 1 TB'ı Cebe Getirdi

daha sonra da sim kart şeklinde olacaktır herhalde ..
  183. zatura

Çay Makinesi Tavsiyesi

yaşasın ...öyle yada böyle bir iz bırakacağız şu dünyaya ... :)
  184. zatura

İçinde çöp öğütme makinasıda varmı acaba ...
  185. zatura

Çay Makinesi Tavsiyesi

çaysadım şimdi... :)
  186. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

soğuk ve buzlu bir istanbul sabahından günaydın...
  187. zatura

Marmara ve Ege 6.2 ile sallandı!

yeni bir sarsıntı olursa daha rahat kaçmak içindir herhalde ...
  188. zatura

Marmara ve Ege 6.2 ile sallandı!

sığınakta idim , duymadım :)
  189. zatura

Söyle Rahatla

geçmiş olsun ... birde masaj salonu deneseniz.. :)
  190. zatura

iPhone 5 Kontratlı alım sorunu

işte buna paranla rezil olmak denir....:)
  191. zatura

iPhone 5 Kontratlı alım sorunu

vermeyeceksiniz numaramı turkcelle taşıyacağım derseniz ... sistemi düzeltirler ...:)
  192. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

aman diyeyim.. cıss... :)
  193. zatura

Söyle Rahatla

hımm ilginç bir vaka ...:) iyi bir tez konusu :)
  194. zatura

Söyle Rahatla

ama ucunda para var .. ürettiğin fazla elektriği devlete satıyorsun .. pervaneler dönüyor elektrik üretiyor .. oturduğun yerde kazan ... :)
  195. zatura

Söyle Rahatla

kendi elektriğini üret .. :) devlet 500 kws kadar elektrik üreteceklere destek sağlıyor ... :)
  196. zatura

Söyle Rahatla

şans kapıyı çalmış ... hemen bir bilet vs alın derim... :)
  197. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

internette buldum...
  198. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe levent civarı
  199. zatura

Ali Ağaoğlu takım satın alıyor!

orjinalinin başkanına benzemez umarım... :)
  200. zatura

Söyle Rahatla

@ReDo geçmiş olsun ...
  201. zatura

Söyle Rahatla

istanbulda okulların tatil olduğundan haberi olmayan sabah tipide okula giden , servise binen çocukları görünce , okulları gece yarısından sonra tatil yapan , süreci yönetemeyen yetkililer için söyleyecek söz çokda.. hangi birini söyleyeceğimi seçemiyorum...
  202. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

karlı bir istanbul sabahından günaydın dostlar ...
  203. zatura

Şifrelenmiş Sınav Soruları

hoca yazmış zaten "Not: Kişisel görüşüm şifreyi çözmeye uğraşmaktan çok önce ders konularına çalışın" internetten şifre aratıldığında sdn ile birlikte hocanın sitesi dışında 2 sitede daha araştırılıyor.. :)
  204. zatura

Söyle Rahatla

Ana sayfada sağ tarafta forumdan son başlıklar yok oldu.. 1 saat öncesine kadar görünüyordu ...aynı sorunu yaşayan varmı ?
  205. zatura

Önemli! Banka kart aidatlarının geri ödenmesi hakkında

bu tür bir olay oldu ise , diğer insanları uyarılması için bu durumu polise vs bildiriminin yapılması gerekir diye düşünüyorum. çünkü bu 0 850 numaralar aşağıda açıklandığı şekide "sabit telefon numarasıdır." "0 850 telefon alan kodu bireysel ve kurumsal kullanıma açık numaralardır diğer...
  206. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

@oL~¡z~v£LL geçmiş olsun..
  207. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydın arkadaşlar ben bu sayfayı saat 10:30 da açmıştım ... :) ama yazmaya vakit bulamadım... :)
  208. zatura

Hayranlığında Bu Kadarı

Son yıllarda farklı olmak tutkusu bebek isimlerine de yansıdı. Yeni doğan bebeklerine isim arayışında olan aileler kimsenin sahip olmadıkları farklı adları tercih ediyor.
  209. zatura

İkinci El Bölümümüz Açıldı !

hayırlı olsun...
  210. zatura

Show TV gümledi!

sahiplerinin vardır bir hesapları ... :)
  211. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ...
  212. zatura

Merhaba SDN

Hoş geldiniz ..:)
  213. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ve tüm sdn üyeleri...
  214. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

şimdilik iyi akşamlar ...
  215. zatura

20 Dakika - İlk Bölüm Yorumlarınız? Dizi Sardı Mı?

mümkün olduğu sürece dizi izlememek en güzeli ...:)
  216. zatura

Dikkat …Taahhütlü paket uygulamalarını ölsenizde iptal etmiyorlarmış …

Bu konuda Hürriyet yazarı Erkan çelebinin yazısı aşağıda yer almaktadır.. Mezarda’ bile kurtulmak zor Son yıllarda iletişim şirketlerinin taahhütlü paket uygulamaları, aboneleri çileden çıkarıyor. Bu kuruluşlar, taahhütte bulunan abonelerin üyeliklerini sadece yaşarken değil, öldükten sonra...
  217. zatura

Yeni Yıl Hediyesi 10 Adet Shiftdelete.net Uzantılı E-Posta

2014 'de Kupa ve / veya bardak olur inşallah ...:)
  218. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ... yılın ilk iş günü ile birlikte tüm SDN ailesine hayal ve arzu ettikleri bir yıl olur inşallah...
  219. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

yılın ilk gününde herkese merhaba ... Korpe kızının resmini görememiştim işyerinde açılmadığı için....allah analı, babalı büyütsün, sağlıklıklı hayırlı bir evlat olur inşallah .....
  220. zatura

Shiftdelete 2013 Takvimi

elinize sağlık .. bayramlar resmi tatiller , kırmızı olaydı...
  221. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

saat 17:00 simitleri aldım... arkadaki yanık olan benim .:) @angel75 çay büyük bardak limonlu ... @Korpe sen ne getiriyordun... http://a1212.hizliresim.com/14/z/hhpz3.jpg resmi koyamadım. kusura bakmayın ...:)
  222. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

olumlu ve / veya olumsuz tecrübe tecrübedir .... bir gün olumsuzlar hakklarını bitirecekler , sıra olumlulara gelecektir.... :) kurşun döktür :) :)
  223. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Genero doğum günün kutlu olsun.. 1 yıllık daha tecrübe kazandın bu hayatta .....
  224. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

sen iste üstat fırıncıyı ayarlarız... :)
  225. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

merhaba , hindi akşama ... akşama altlık olsun diye tereyağlı ekmek olurmu ? .
  226. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

olmaz değil mi ? :) :) ne yapsak ...
  227. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

angel75 bugün yılın son günü münasebeti nedeniyle akşam 5 çayı resepsiyonuna çıtır simit getirmeyi unutmayalım ...
  228. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... kusura bakmayın kahvaltıyı kaçırdım... arabanın lastiği patladı ... :)
  229. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

neyse angel75 in gözüne girmişim bir beğeni almışım en sonunda ... :) iyi akşamlar ..
  230. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tahkim üyeleri 3 boyutlu tv almaya karar vermişler.... angel75' başvurmalarını söyledim.. :)
  231. zatura

Korenin Melekleri

yakın geçmişte korede savaşmış olmamızın etkisi varmıdır ? :)
  232. zatura

Korenin Melekleri

bu sayfa açıldığından beri adı bilinmeyen hatunlara uğrayan yok galiba...
  233. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Aslında bununla ilgili bir konu açılsada dünyadaki hareket ve davranışların ne anlama geldiğini öğrensek , burada yer alan bulguları sonra TFF ile paylaşsak ... hakemlerimiz ona göre karar verseler ... :)
  234. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tek bir alana yazı yazma fikri tüm sdn okurları için olumlu bir durum oluşturdu sanki ... birden fazla konuya bak, oku,fikrini yaz vs koşuşturması , derdi kalmadı ...:)
  235. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar...
  236. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

6 saatlik görüntü seyretmişler ....12 mac ceza verenler görüntüleri seyretmeden nasil karar veriyorlar ilginç
  237. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

A istifa ettikten sonra , aman hoca istifa etme hata bizde diyen futbolcuların bundan sonraki süreçte ne yapacaklarını merak ediyorum..... Gerçekten içten mi söylediler. Laf ola beri gele mi söylediler .....
  238. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

" her şerde vardır bir hayır " diyelim .. lig sonunda şampiyon olursak da şaşırmayalım :)
  239. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

kart görmediğine göre üstüruplu atıyor kendini demek ki :)
  240. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ....
  241. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

vakit bulmuşken bildirimlerimizi yapalım...dostlara bir tünaydın diyelim...
  242. zatura

Korenin Melekleri

para hazırmı gıdıs donus 2000 tl ....
  243. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın .. yine gündemdeyiz...:)
  244. zatura

Sporda Şiddet Ve Düzensizliğin Önlenmesine..... İlişkin Yönetmelik

22 Aralık 2012 tarihli Resmi Gazete'de Sporda Şiddet Ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik yayınlanmıştır. Kapsam MADDE 2 – (1) Bu Yönetmelik; müsabaka öncesinde, esnasında veya sonrasında, spor alanları ile bunların çevresinde, taraftarların sürekli veya...
  245. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe hoşbulduk.. :)
  246. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın ...
  247. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... ufak bir ara verdik az kalsın organizasyon faaliyetlerinden haberimiz olmayacak idi. Bu arada angel75 'in statda oturduğu koltuğun çevresinde koltuklar karaborsaya düşmüş...
  248. zatura

Meireles hareketin anlamını açıkladı

Nerde o günler ... keşke yapabilseniz ... oyuncağı elinden alınmış çocuklar gibi olursunuz..:)
  249. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

sabah kahvaltısına yetiştim.. günaydın.. kaşar kalmamış ... :)
  250. zatura

Bir liseli SDN'ye katıldı

son gülen iyi güler.... :)
  251. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

ben şimdiden günaydın dostlar desem....
  252. zatura

şimdi bu üyenin yaşı 16'nın altında,adı bilinmeyen hatunlar sayfasında ( +16 ) yaş kontrolü varmı ?
  253. zatura

hoşgeldiniz... :) lise anadolu ? normal ? meslek mi ?
  254. zatura

Son bir yıl içerisinde SDN foruma nasıl bağlandınız?

ankete tuz biber ekelim .....masaüstü , dizüstü,cep telefon,safari,firefox,internet exp,Google Chrome
  255. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

erjan hoşgeldiniz.. şimdilik iyi akşamlar....
  256. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

hocalar, futbolcular, başkanlar vs gelip geçicidir. Önemli olan Fenerbahçe ruhudur.
  257. zatura

21 Aralık’ta kıyamet kopacakmı ?

faceden bir cümle ; 21 Aralık'ta kıyamet iptal Ahiret soruları çalındı.!
  258. zatura

SDN seni seviyorum

hoş geldiniz...
  259. zatura

Ömür Gedik'in Yazısı Facebook'u Salladı

bu nasıl üstat ; Resim
  260. zatura

Galatasaray'ın hocası Terim şimdi bitti

Kuyruk acısı demişken , Bu cümleyi daha öncede başka sayfalarda hep kullandığınızı görüyorum……Size göre Yönetim ve mod arkadaşlar objektif davranmıyorlar taraflı davranıyorlar öylemi ? Yönetim ve mod arkadaşlar hakkında açık ve net olarak bir suçlama mevcut ki ,farkında olmadan, belkide bilerek...
  261. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar..
  262. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

o zaman 1- Başkan haklıdır 2- Başkan herzaman haklıdır 3-Başkanın haksız olduğu durumlarda,birinci ve ikinci maddeler geçerlidir..:)
  263. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bir Başkan daha mı vardı ? :)
  264. zatura

F.Bahçeli taraftarlardan korkunç saldırı!

yani ?
  265. zatura

F.Bahçeli taraftarlardan korkunç saldırı!

Ortamı germeye çalışan bu tür mesajları yazan arkadaşları tebrik ederim.... :)
  266. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar...
  267. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın diyemeden ...iyi akşamlar dostlar.....
  268. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydın dostlar ... 2 dk farkla...
  269. zatura

İBBTrafikKontrolMrk Twitter da

her bildirimi dikkate alacak yeterli personel yoktur... sahte bildirimler nasıl olacak... adam sellektör yaptı, fazla kornaya bastı , al plakayı hatalı sollama de twetle....:) hemen isparka bildir o yolu paralı otopark yaparlar ...:) rahat edersin... :)
  270. zatura

Sarışın Olasım Var, Ne Dersiniz?

bu konuda anket yok mu ? :)
  271. zatura

Hayatımı çalan gözlerimi deniz gibi bırakan kadın PART 2

forfandartor hikayeyi yarım bırakırsan ... sonuçlarına katlanacaksın...:) :) devamını yazda ondan sonra yorumları görelim... :)
  272. zatura

Hayatımı çalan gözlerimi deniz gibi bırakan kadın PART 2

yüzük aslında süs yüzüğü adam gelince ters çevirmiş...:)
  273. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Kendinize haksızlık etmeyin başkanım .:) dil sürçmesidir....:) dün akşam spiker göztepe diyeceğine karşıyaka demişti ... siz yapmısşınız çok mu ....:)
  274. zatura

Sarışın Olasım Var, Ne Dersiniz?

yaptır gitsin , herkes yaptırıyor ..:) yakında sarışın olmayanlar revaçta olacaklar ....:) ,
  275. zatura

Bu Baklava Neden 3gen değil :)

kare baklavaya alerjisi varmış :)
  276. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

başkanım affınıza sığınarak......:) "Bilmukabele" diyecektiniz herhalde .. :)
  277. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar .... angel75 size ayrıca hörmetlerimi sunarım başkanım :)
  278. zatura

Spybot Kimdir Diyorsan İçerde!

bende yeni bir üye, eski bir konuyu gündeme taşıdı diyecektim..:)
  279. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Başka yerlere de yazmayın bence ... Ortamı germeyelim demiyormuyuz ....
  280. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

mesajların silindiğinden haberim olmadan yazmıştım. sonradan gördüm mesajın ( deatmania yazdığı ) silindiğini bende kendi mesajımı silmeye / düzeltmeye çalışıyordum...:) :) , deatmania silmişsin teşekkürler ..
  281. zatura

Söyle Rahatla

geçenlerde bir dergide çörek otunun migren ağrılarına iyi geldiği yönünde yazı okumuştum..
  282. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ...
  283. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

başkanda burdaymış... iyi akşamlar @angel75,@mustang,@mila12,@cobra11,@checkirge .
  284. zatura

Ben bu kıza aşığım

bu hangi kız meselesi idi.... takibi kaçırdım....:) :)
  285. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

bugün hepten geç kaldık ... vakit bulmuşken gidip ankete de oy vereyim....
  286. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın dostlar..
  287. zatura

Bir Kişiye 100 bin TL Veriyorum! Hayrına...

mayalar ne diyor bu konuda ...:)
  288. zatura

Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. hafta | 2012/2013

Merak etmeye gerek yok, geçmiş yıllarda ki forum sayfalarına bakmak lazım ( FB kazanmış ise neler yaşanmış , GS kazanmışsa neler yaşanmış , beraberlik oldu ise neler yaşanmış ) istatistik olarak hemen hemen aynı şeylerin yaşanacağı muhtemeldir....:)
  289. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

geç kaldık yine ... tünaydın dostlar ...
  290. zatura

Fenerbahçe - Mönchengladbach | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6.Maç Ne Zaman Hangi Kanalda?

Aykut daha önce gençleri ve yedekleri oynatacağım gibi söylemde bulundu diye hatırlıyorum.. Onların bir avrupa maçı oynamalarını arzu ediyorum demiş idi. Fenerbahçeye başarılar ....
  291. zatura

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu

Tüm takımlara başarılar ...
  292. zatura

SDN Yönetiminde Görev Değişiklikleri

@by efsane bugüne kadar verdiğiniz emekler için sahsım adına düşen pay için teşekkürler … @mr_rain ve @deatmania yeni görevlerinizde başarılar ……
  293. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

geç kaldık ... tünaydın dostlar ...
  294. zatura

Selam SDN

Hoşgeldiniz..
  295. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın dostlar ...
  296. zatura

"Bir aydır porno izlemiyorum"

Reklamın iyisi , kötüsü olmaz .. resimler satmamaya başladı herhalde.. bu haberle 3 TL resim 8 tl olur .. tw hesabı vs dolup taşar artık..
  297. zatura

21 Aralık’ta kıyamet kopacakmı ?

Corch 'un söylediği gibi , bir çok yerde fiziksel anlamda bir kıyamet kopmayacağı, insanın manevi dünyasında yeni bir çağ başlangıcı olacağı yazıyordu.21 Aralık geldiğinde göreceğiz .. :) Ama bu konuda insanları kaosa sürekleyebilecek yazılarda internette dolaşıyor ...geçenlerde banada geldi...
  298. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

bendende bir tünaydın dostlar ...
  299. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

itiraf bu sayfada mı olacak , yoksa itiraflar sayfasında mı ?Tam günü belli mi ? geçen gün bu şekilde bir konu vardı ,benzerlik gösteriyormu ? oyumuzu verdik .. şimdi çevremizi harekete geçiriyoruz .. süre ne kadar .. ?
  300. zatura

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın dostlar ... başkan nerelerdesin..