Arama sonuçlarınız

1. L

Android Telefon Önerisi (3500-4500)

Merhabalar, En az 64 GB bellek- 4 GB ram olmak üzere * günlük işlerimde kullanacağım * fotoğraf çekme özelliği iyi olan (oyun oynamayacağım!!) 3.500-4.500 TL aralığında sorun yaşamayacağım hangi android telefonu önerirsiniz? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  2. L

Xiaomi Mi Tv Stick Mini Klavye ile eşleşme sorunu

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Mi Tv Stick'te kullanmak üzere bluetooth mini klavye aldım. Paleon marka. (A101 de satılan piranha ile aynı özelliklere sahip) usb alıcısı sayesinde laptopa bağlandım, sorun yok. Fakat bildiğiniz gibi Mi tv Stickte usb girişi olmadığı için bluetooth aracılığıya yeni...
  3. L

iphone 6 Ttec Airbeat Free kulaklık sorunu

Merhaba arkadaşlar, Yeni aldığım ttec airbeat free bluetooth kulaklıkta müzik dinlemede, telefona bağlanmada hiç bir sıkıntım yok. Fakat ilk geldiğinde denediğim gün hariç gelen ve giden aramada kulaklık iphone 6 telefonuma bağlanmıyor. Daha doğrusu bağlı gözükmesine rağmen ses gelmiyor...
  4. L

aiwa LCX-155 müzik seti kendiliğinden tape moduna geçiyor

Merhaba arkadaşlar, Sadece radyosunu kullandığım aiwa LCX-155 model müzik seti, radyo çalarken hiç bir tuşa basmadığım halde kendi kendine tape moduna geçmeye başladı. Ses yükseltirken veya alçaltırken tersini yapıyordu bir süredir ama düzeliyor sonrasında. Tape moduna geçmeyi ilk defa yapmaya...
  5. L

pcde kulaklık çalışmıyor

merhabalar, dün akşamki microsoft güncellemesinden sonra daha önce çalışan sony kulaklık pcde çalışmıyor. ama telefonda çalışıyor. ayrıca ses aygıtlarında kayıttan yürüt sekmesinde kulaklık gözükmüyor. sorun gideri çalıştırdım olmadı. ses kartı sürücüsünü güncelleyeceğim ama 2 saat var...
  6. L

Photorec ile kurtardığım resimler küçük geliyor?

Merhabalar, Photorec programıyla jpeg dosyalarımı kurtardım fakat ön izleme modunda çok küçük geliyor dosyalar. Orjinal boyutlarına nasıl ulaşabilir ya da düzeltebilirim. resim programlarıyla büyüttüğümde kalite bozuluyor maalesef. Yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  7. L

TRT 1 batı frekans ayarından TRT 3 çıkıyor?

merhaba arkadaşlar, pek çoğunuz gibi ben de SAMSUNG dahili uydu alıcısı mağduruyum. bu tvlerde biss key uygulaması olmadığından trt'nin şifreli maçlarını izleyemiyorum. batı frekans ayarları şifresiz oluyor dendi. manuel ayarlardan 11958 V 27500 sembol girdiğimde trt1 yerine trt3 çıkıyor...
  8. L

samsung 5830i pc'ye bağlı ama dosyaları göremiyorum???

Merhaba arkadaşlar 5830i telefonumu pc'ye bağlıyorum. bağlandı seslli ve yazılı uyarısı geliyor. telefon şarj oluyor çıkarılabilir disk olarak F sürücüsü açılıyor ama F e tıklayınca dosyalarımı göremiyorum. iki farklı kablo ile denedim sonuç aynı. pc deki 3 usb girişinde denedim usb...
  9. L

Sahte ip ile web siteme girenin gerçek ip adresini bulabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere sitenize Türkiye'den girdikleri halde yabancı ülkelerden girmiş gibi sahte ip ile giriş gösteren programlar var. Benim merak ettiğim sahte ip ile web siteme giren ziyaretçilerin (mesela isviçre ve romanya) gerçek İp adreslerini gösteren bir sistem veya...
  10. L

DVD-RW DVD yazıyor ama CD yazmıyor

merhaba arkadaşlar, Dvd -rw ile DVD yazıyor ama CD yazamıyorum. daha önce de aynısını yapmıştı. dvd-rw 6 ay önce değiştirdim. dvd cd yazıyordu. şimdi yine aynı sorun. nero burn free cd burner windows player ne kadar araç varsa hepsiyle hatta değişik hızlarda denedim.. ama bir türlü CD...