Arama sonuçlarınız

1. C-4

Digiturk Ligtv SMS Tacizi

aveada zaten reklamlar kapalı. sms engelleme de işe yaramıyor her sms farklı gönderenden geliyor bu da çözüm değil. her bayi kafasına göre taciz ediyor birine tamam diyip oyalasanız diğeri arıyor ki ben digiturk abonesiyken de durmadan mesaj geliyordu ki tüm abonelere gidiyor zaten. bu iş...
  2. C-4

Digiturk Ligtv SMS Tacizi

merhaba eğer olurda digiturke üye olursanız kesinlikle cep telefonu numaranızı vermeyin ya da sevmediğiniz birinin numarasını verin. bütün bayilerine alt bayilerine satış yapılan yerlere dağıtıyorlar numaralarınızı. digiturk ve lig tv adına günde en az 2 sms geliyor ve bu gün aramalarda...
  3. C-4

Konu Hortlatmak İçin Yazılan SDN Okurlarının Mesajları Niçin Onaylanıyor?

bu konuda size hak veriyorum ama silmek değil de mesela 2 yıl hiç cevap yazılmamış konuların otomatik kitlenmesi gibi uygulama olan forumlar var bence bu tip bir uygulama biraz sağlıklı da oluyor ama bu şekilde de bir şikayetim yok benim
  4. C-4

"Limitsiz" iddialara dikkat!

sınırsız kelimesini dikkate almadan gereken kaynağa göre host arayın bilinçli kullanıldığında gayet ekonomik çözümlerdir. bu hostlar limitsiz olarak alınmamalı ama mesela diyelim 10 site barındırıcaz ve bu sitelerdeki farklı sistemlerden dolayı toplam 40subdomain, 22 veritabanı ve 200 eposta...
  5. C-4

F klavye için genelge!

q klavye daktiloda hızlı yazılırken kağıda çarpan kısımların karışmasını önlemek için en çok kullanılan harfleri en uzak yerlere dağıtarak yavaşlatma sebebi ile yapılmış bir dizilimdir. f klavye ise tr de en çok kullanılan harflerde en kısa mesafe amaçlanarak tasarlanmıştır açık anlatmak...
  6. C-4

Photoshop Rötuş Bir Bakın bakalım

çok sharpen vermişsiniz dudaklar çatlak gözler piksel ve saçlar bakımsız beyazlamış çıkmış sharpen verdiğinizi farkettirmiyecek kadar uygulamanız daha iyi olacaktır bence
  7. C-4

TorrentEagle Davetiye istekleri Buradan

arena-tr ile takas yapmak isteyen olursa öm lütfen
  8. C-4

Chrome Kötü Amaçlı Uzantı Sorunu

çok karışık yazmışsınız anlamadım açıkçası. ancak en olmadı idm den destek isteyebilirsiniz konu ile ilgili.
  9. C-4

Chrome Kötü Amaçlı Uzantı Sorunu

chrome da ayarlar > Kimlik avı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korumayı etkinleştir in işaretini kaldırıp tarayıcıyı kapatıp açın idm uzantısına istediğiniz işlemi yapıp yeniden işareti koyun.
  10. C-4

Davetiye Takas

turktorrent arıyorum karşılığında arenatr verebilirim posydon öm kontrol
  11. C-4

İstanbul'da trafik felç!

Vatan Şaşmazın gösterdiği gibi sanıyolar heralde
  12. C-4

Fenerbahçe 2-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Mayıs 2013 Pazar

artık haber değeri yok bence fenerin kazanmasının beklenen klasik sonuç... sonraki maçlarda beraberlik yada gs kazanırsa haber olur kanımca
  13. C-4

Fenerbahçe - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 33. Hafta | 2012/2013

şu anki oy sonucu: her seneki bi umut %64, sonucu zaten bilen %29 :)
  14. C-4

Ateistleri imana getiren origami

adamın tereddütü varsa bırak imana gelmeyi ... sonra insanlar niye ateist oluyo :)
  15. C-4

House M.D. ne?

sanırım yanlış diziye baktınız içinde doktor olması dışında hiçbir benzerliği yoktur ;)
  16. C-4

İnternet Sayfası İçin ana ekran

yanlış anlamazsanız birşey sorucam işiniz bu mu yoksa birisine yardım için mi yapıyorsunuz genel olarak şöyle söyliyim (php server olarak kabul ediyorum) resim şu dizinde ise public_html/resim/1.jpg adresi şu olur siteadi.com/resim/1.jpg hmtl kod olarak eğer public html den resim...
  17. C-4

İnternet Sayfası İçin ana ekran

selamal nerede hata yaptığını bu şekilde maalesef kimse bilemez varsa internet sitesi ya da resimlerin görünmesi gereken kodları burada paylaşabilirsen yardımcı olalım birde ufak bir önerim var tablet ve telefondan girenleri otomatik mobil görünüme yönlendirme yapsanız daha iyi olur bence örnek...
  18. C-4

Paylaşımlı ve paylaşımsız-slı ekran kartı

yanlış olmasın paylaşımlı kartlarında kendi belleği vardır örnek olarak şu an kullandığım pc de 1024mb ddr3 ekran kartı belleği ayrıca 2706mb paylaşılan sistem belleği olmak üzere toplam 3730 mb kullanılabilir grafik belleği bulunmaktadır muhtemelen bu kartta da 2 gb kendi hafızası artı sistem...
  19. C-4

Linux Kurmak İstiyorum

linux kullanacaksanız ilk ve en önemli öğrenmeniz gereken soru sormayı bırakıp cevap aramaya başlamak olmalı linuxta işler windowstaki gibi yürümediği için yani armut piş ağzıma düş durumu olmadığı için çoğu kullanıcı başlarda zor geldiği için bırakır ki burada asıl zor gelen araştırmanın zor...
  20. C-4

Saat 22:00'da Burada Hazır Olun! - Vatan Bilgisayar

hocam gitseydiniz büyük sürpriz olurmuş size :)
  21. C-4

Saat 22:00'da Burada Hazır Olun! - Vatan Bilgisayar

yanlış anlama oldu sanırım kampanya internet sitesi için geçerli gitmenize gerek yok
  22. C-4

Star Wars: Episode VII

ilk çekilen episode 4-5-6 serinin en sağlam üç filmi olarak kalacak bence
  23. C-4

Windows 98 Problem

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için System.ini dosyasının [386enh] bölümüne aşağıdaki satırı ekleyin: MaxPhysPage=30000 Bu Windows için 768 MB erişebilirsiniz fiziksel RAM miktarını sınırlar. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları kullanın: System.ini dosyasını düzenlemek için...
  24. C-4

Samsung harici hdd garantilere dikkat

geçenlerde samsung s2 640 gb hdd arıza yaptı önce samsung teknik servise götürdüm artık biz bakmıyoruz müşteri hizmetlerini arayın dediler aradım samsung hdd lere seagate in baktığını artık ürünü gönderici ödemeli amsterdama göndermemi yenisinin geleceğini söylediler ?? bende ürünü aldığım...
  25. C-4

Superonline Hakkında Yardım

superonline aktif olan her yerde gidip görüşebileceğiniz en az 1 bayisi bulunmaktadır. aynı zamanda 0850 222 0 222 müşteri hizmetlerini aradığınızda da size yardımcı olacaklardır. eğer şu an binanızda fiber internet yoksa şöyle bir seçeneğiniz de olabilir. superonline adsl alıp daha sonra...
  26. C-4

evet
  27. C-4

bana sorabilirsiniz aklınıza takılanları
  28. C-4

internete ait cayma bedeli karşılanır ancak bilgisayarın kalan taksitleri karşılanmaz. apartman için belirli bir sınır yoktur. güzergah dahilinde 6 daireli 2 oturanın olduğu binalarda da aktif olduğu vardır.
  29. C-4

Kasa elektiriği bi alıyor bi duruyor başlamıyor.

nalet olası bu sorun yüzünden bilgisayarımı satıyorum. kasa dahil her parçayı abimin arkadaşların bilgisayarlarındaki parçalar ile değiştirdim taşındım ev de değişti topraklı priz açısından, bendeki sorun kesin anakarttan. 1 ay sorunsuz çalışıyor bazen 2 gün böyle yapıp açılmıyor. artık kafayı...
  30. C-4

Şehrinizde fiber internet var mı?

hız ile fiber interneti karıştırmak doğru olmaz çok kısa bir süre öncesine kadar superonline de en düşük hız 10 mbps iken ben fibersiz adsl ile 16 mbps kullanabiliyordum bu demek değilki ben fiber kullandım. ttnet in bi kısmı superonline dışındakilerin ise çok büyük kısmı sözde fiber internet...
  31. C-4

Yazdigim html kodlarini browser'dan

bunları bile kendiniz bulamıyorsanız çok ilerlemez bu iş ;) https://www.google.com.tr/#hl=tr&q=not+defteri+html
  32. C-4

Fiber İnternet nedir, nasıl çalışır?

fiberoptik kablodan adsl hizmeti verilemeyeceği gibi telefon hattından da fiber hizmeti verilemez ancak fiberinternete oranla düşük hızları fiber adı altında hizmet olarak sunabiliyorlar. superonline da bina içine kadar fiberoptik kablo girmektedir mutlaka
  33. C-4

Türkçe kelimelerle CAPTCHA

CAPTCHA ve Türkçe nin ne olduğunu bilmeyenler için anlaması zor bir öneri olmuş
  34. C-4

Turkcell TV Plus'ı Tanıttı

sitesinden alıntı: Turkcell TV+’da hangi kanallar var?AHABER, ATV, BABY FIRST, BEYAZ TV, BLOOMBERG HT, CARTOON NETWORK, CNBC-E, CNNTURK, FASHION TV, FOX TV, HABERTURK, KANAL24, KANAL7, KANALD, KANALTÜRK, KARADENİZ TV, KRAL TV, MİNİKA, NTV, NTVSPOR, NR1, POWERTURK, SAMANYOLU, SAMANYOLU HABER...
  35. C-4

LG'nin 3D Televizyonları Yenilendi

duyumu ve resimleri paylaşmanızı bekliyoruz en kısa sürede saygılar.
  36. C-4

Süper Final fikstürü çekildi !

ceza s.k. da uygulanmayacak gelecek sezon ilk maçlarda uygulanacak maalesef.
  37. C-4

Android sürümleri arasındaki fark nedir? (2.3 - 4.0 gibi)

işlemcisi ram i rom u var ama driver ı yok ;)
  38. C-4

Superonline Fiber 260 bin Aboneye Ulaşıyor

site 20daire gibi şartlar yok 6 daireli apt.lara bağlandığı pek çok örnek var ama mantıklı olarak yüksek kullanım sayısı olabilecek yerlere öncelik veriyorlar
  39. C-4

Wordpress te Problem

serverın desteklemiyorsa thumbları elle belirlemen lazım. her server videodan resim oluşturma özelliği barındırmaz.
  40. C-4

Arch Linux Topluluğu Büyüyor.

gayri resmisi açıldı ilgilenenlere duyrulur forum.archtr.com
  41. C-4

Hırsızlık için kuaföre girdi, tacize uğradı !

hangi kadın :)
  42. C-4

yaklaşık 90. dakika ile 100. dakika arasını sansürlemişler demek sizde haberi ilk okuyunca bana da filmin bu kısmını hatırlatmadı değil http://www.youtube.com/watch?v=QIDTAw0zkIg
  43. C-4

filmin düğümünü çözen noktalardan biri nasıl hatırlamazsınız marcellus butch u neden öldürmedi hatırlamıyor musunuz cidden ?
  44. C-4

---

rohirrim sus demişin alıntı yapmışın :) alıntıyı kaldır bari :)
  45. C-4

---

sil mesajı sil hemen napıyon aaaa
  46. C-4

Windows, Günah!

ext sistemini görmeyen kurunca linuxu hiç tanımayan win e karşı diyorsunuzki kurulduğundan win i gören win in dosya sistemine okuyup yazan sistem sadece kendi varmış gibi davranıyor nedeni win in dağıttığı ntfs i toplamaması ....... ohooooo başa döndük gene ..... söylediğiniz her satır ayrı...
  47. C-4

Windows, Günah!

madem ntfs diskin var demek windows kullanıyorsun o zaman windows ile defragla. defraga ihtiyacı olmayan bir sistemin neden defrag programı olsun ki ? (yukarıda mesajda açıkladım neden linuxun defraga ihtiyaş duymadığını) bu arada linuxu ana işletism sistemi olarak kullanmayanlar 2 ayrı nedeni...
  48. C-4

Öğrenci işleri tecilimi yapmamış

sen al öğrenci belgeni askerlik şubesine git başka gerekli belge varsa da elden teslim et işini sağlama al şakaya gelmez öğrenci işlerindekiler senin işin acil hızlı görülsün diye fazladan çaba harcıycanı sanmıyorum pek
  49. C-4

Google+ Davetiye Paylaşımı

canayfe gmail com
  50. C-4

KYK katkı kredisi geri ödeme

hımmmm Borcunuz xxxx VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ'ne Tahsil Edilmek Üzere Bildirilmiştir. anlaşılan bende vd ne ödiycem neyse yarın bi turlar öğrenirim artık
  51. C-4

Windows, Günah!

ext dosya sistemi kullanıcaksan takar takmaz düzelir ;) yok ntfs kullanıcaksan o nu windowsta halledicen bi zahmet dahada ayrıntı istersen şöyle bir çeviri vardı http://www.whylinuxisbetter.net/items/d ... /index.php adresindeki metnin (serbest) çevirisidir: Disk birleştirme işine...
  52. C-4

KYK katkı kredisi geri ödeme

1 yıldır ödemiyorum yarın toplu ödüycem burayı okuyunca şüphe ettim hadi bakalım ziraate ödeyebilirim umarım
  53. C-4

Windows, Günah!

linuxta defrag yok çünkü defraga gerek yok :)
  54. C-4

Windows, Günah!

başlığa bir daha bak istersen.... daha başlıktan başlıyor makara :)
  55. C-4

Windows, Günah!

konu zaten makaraydı ....
  56. C-4

Joomla site

başka bir nedeni yoksa istediğiniz siteyi wordpress ile çok daha basit bir şekilde yapabilirsiniz öncelikle wordpress öneririm
  57. C-4

En İyi ADSL Sağlayıcısı (ANKET)

adsl değil en iyi internet sağlayıcısı olacak galiba soru... uydunetin adsl si yok çünkü
  58. C-4

Windows, Günah!

yarışçı dediğiniz gibi olsa redhat linux ciddi paralar döndüremez ya da pek çok firmanın firewall ını kullanın linux sistemler bu kadar pahalı olmazdı örnekler daha da çoğaltılabilir. açık kaynak kod ile para arasında bir ilişki yok. bu arada Iceweasel -> firefoxun daha özgür hali
  59. C-4

Windows, Günah!

her zaman açık kaynak olmasından yanayım ama "Windows günah. Çünkü; Kaynak kodları kapalı." gibi bir günah nedeni çok ama çok saçma. eğer linux kullanımını yaygınlaştırmak ise amacınız bunu özgür yazılım ruhuna uygun bir şekilde sağa sola çamur atmadan yapmak her zaman en doğrusudur.
  60. C-4

Joomla site

joomla ile ilgili değilde joomla ile site yapmak istiyorsunuz sanırım joomla! ve yoo theme beyond teması ile yapılmış örnekteki site http://www.yootheme.com/demo/themes/joomla/2008/beyond/index.php
  61. C-4

3 mbps 49 TL

adil kullanım zımbırtısını işin içine katıp aylık hesaplayınca çıkıyor. ;) down 950 gb a 450 gb çıkıyor yaklaşık up 320 gb a 100 gb oluyor
  62. C-4

3 mbps 49 TL

aynen öyle hatta şunu diyim superonline ın 20 mbps sine göre aylık yaklaşık 2 kat daha fazla download ve 3 kat daha fazla upload yapılabilir.
  63. C-4

3 mbps 49 TL

http://turksatkablo.com.tr/int-tarifeler.aspx uydunet 3 mbps internet seçeneğini 49 TL/Ay ücretlendirmesi ile kullanıma sundu. ilgili bir de kampanyası var http://turksatkablo.com.tr/int-kampanyalar-detay.aspx?ID=121 . Kampanya kapsamında Kablo TV kurulum (43 TL) ve Uydunet aktivasyon (27,74...
  64. C-4

Çok orjinal kaka şaka

http://nikkiandjohn.com/ eşek şakaları üstüne kurulu ilişki eheheh
  65. C-4

Linux kernel çekirdeği buldum bununla ne yapabilirim ?

bulunmaz hint kumaşı değildir ki bu sitesinden girip ister son sürümü ister son kararlı sürümleri indirip istediğinizi yapabilirsiniz http://kernel.org/
  66. C-4

World of Warcraft Ücretsiz Oldu

başlık çok saçma şişirme habercilik olmuş
  67. C-4

AntiVirus programsız bilgisayar ne kadar sağlıklı?

başlık yanlış olmuş biraz tartışma başlamasın burdan ama "virüs programsız windows ne kadar sağlıklı?" olsa daha uygunmuş sanki ki buna da microsoft, security essentials ı çıkararak cevapladı zaten bence
  68. C-4

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

......
  69. C-4

Magazin bölümündeki Adı Bilinmeyen Hatunlar konusu kapatılsın mı?

kurallara uygun bir konunun oy çokluğuyla kapatılmasına demokrasi denmesi komik olmuş... forum kuralları uygun biçimde değişmeli yoksa demokrasiye aykırı olur... gerçi değişmesi gereken kurallar değil zihinler ama burda 5000 kezde konuşulsa birşey değişmeyeceği için fazla söze gerek yok...
  70. C-4

USA Torrent Kullanimi

emule kullan ama bloklayıcı program ile birlikte biraz yavaş olabilir ama en temizi
  71. C-4

Finix'in Maceraları: Arch şehrinde Terör!

forumunda benzer flash-ses sorunları yaşayanlar var denedin mi onları ? No Sound after Flash update (Page 1) / Multimedia and Games / Arch ...‎ Flash has no sound (Page 1) / Multimedia and Games / Arch Linux Forums‎ No sound in flash videos... (Page 1) / Newbie Corner / Arch Linux...
  72. C-4

Bedava Panda Anti Virüs

ücretsiz sürümünü yıllardır kullanıyorum biraz pro reklamını yapıyor ama olsun idare eder
  73. C-4

Finix'in Maceraları: Fedora'nın Laneti

arch kullanıyorum ve gerçekten canım sıkıldı. her paket sürekli güncel son sürüm ve kararlı çalışıyor. yuvarlanan sürüm olduğundan yeni sürüm çıktı derdi yok sürekli son sürümde oluyor zaten. eğer arch tan başka dağıtıma geçersem cidden canım sıkıldığı ve macera aradığım için olacak ki mageia...
  74. C-4

Firefox 5 Android'de!

bu telefonların ram i kaç :) bilgisayarda ff ağır olduğundan kullanmayanlar varken...
  75. C-4

Wordpress Tema Düzenleme

dreamweaver ile mümkün ama yüksek bilgi gerektirir anlatmakla bitmez kodlarla oynamanız daha kolay olur.. işin içinde css ve php olduğu için çok basit bir şekilde programla şuraya tablo koyayım şuraya şunu koyayım olmuyor maalesef
  76. C-4

TTNet'i bırakmak istiyorum

3 alternatif var zaten superonline fiber - metronet elektrik - uydunet kablo geri kalanları ttneten ayıran sadece isim... bence varsa metronet kullan yoksa kablo net i tavsiye ederim
  77. C-4

Mozilla Firefox 5.0 Final

sırf kullandığım eklentiler için şuan geçemiyorum chromiuma ama bu hızla ff gibi eklentiler konusunda arayı hızla kapatacağına eminim
  78. C-4

ff kullanıyorum ama zamanında google içinde eskiden google mı vardı diyen çok olmuştu
  79. C-4

kararlı/final değil galiba henüz sitede şöyle yazıyor ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/5.0/index.html
  80. C-4

1+1+1+1+1+1+1+1+1+1-1+1+1+1+1+1+1.0 = ?

işlemle alakası yok ama iyi dikkat sorusu ki çoğunluk yanlış 14 olacak cevap bu soruya bile kesi itiraz edenler olacak açıklayayım çarpmanın toplamaya göre üstünlüğü olduğundan sondaki "1" "0" ile çarpılınca "0" olur, 11. "1" de "-" olduğundan sonuç 14 çıkar
  81. C-4

Wave s8500 & s8530

wave 2 yi tavsiye ederim 2 hafta önce ben de ace ve wave 2 arasında kaldım ve en son wave 2 aldım hiç bir pişmanlığım yok gayet memnunum
  82. C-4

6÷2(1+2)=?

2 side aynı işlem değil önce bunu bir anlayın işaret eklemek işlem önceliği değiştirir soruda 2. işlem değil 1. işkem sorulduğundan sonuç 1 dir parantez şöle olsa böyle olsa artı ekse olsa ....... anca fantaziyle uğraşın sonucu 9 çıkarmak için :) bu son mesajım son dur bu konu ile ilgili 9...
  83. C-4

6÷2(1+2)=?

hala öyle yazsak böyle yazsak diyosunuz kafanızdan soruyu değiştiremzsiniz değiştirirseniz yanlış cevap çıkar ve ben diyorumki senin makinende tamamı geçerli matematik kuralları yok yuvarlamalı ve işlem önceliklerinde hataya açık işlem yapar daha doğrusu varken ona güvenilmez soruda eksik...
  84. C-4

6÷2(1+2)=?

bütün kaynaklar 1 gösteriyor zaten ama inanmak istemeyene 2kere2 5 çıkar zaten napalım ;)
  85. C-4

6÷2(1+2)=?

wikiyi şahsen kendim değiştirdim çok güvenmeyin bence wikiye ;) diğer sitede de şöyle geçiyor http://www.purplemath.com/modules/orderops2.htm cevap buraya göre 1 çıkıyor
  86. C-4

6÷2(1+2)=?

o mükemmel bilimsel hesap makinanda 1/100.000.000.000 işlemini yap ve sonucu yaz bakalım ne kadar doğru sonuç alırsan yazdığın cevap o kadar doğrudur :) ben yazıyım sonucu senin makinanda cevap = 0 casio da cevap = 1x10(üstü)-11 bilmem anlatabildimmi
  87. C-4

6÷2(1+2)=?

kaynağıyla cevabı verdim ama pek kabul görmedi http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/207281-6%F72-1-2-%3D-5.html#post1802276
  88. C-4

6÷2(1+2)=?

doğru sonuç öğretmenin cevap anahtarıdır her zaman o kaç diye anlattıysa onu yazıcan hacı .
  89. C-4

6÷2(1+2)=?

en azından şuraya müdahale edicem pek çok denklemin/sorunun çok farklı sonuçlar içeren çözüm kümesi olabilir ama burada tek var tabiiki edit: veridiğin linke göre anlamsız çıkıyor çözüm yapılmaz yani ... :) Örnek 24 : 6 . 2 -> anlamsız (24 : 6). 2 veya 24 : (6 . 2) şeklinde ise çözüm yapılır.
  90. C-4

6÷2(1+2)=?

yazılımlarda aa burada vigül olması lazım deyim biyerimizden işaret uydurunda sonuçta genelde yazılım çalışmaz bir soru sorulduğu haliyle bir cevap içeriyorsa ki lisanlı gerçek işlem yapan bir bilimsel hesap makinası ile bir cevap çıkıyorsa o benim kabulumdur soru yazıldığı hali ile bilimsel...
  91. C-4

6÷2(1+2)=?

inatla alakası yok casio fx-3650p'na yazınca 6÷2(1+2)=1 6÷2*(1+2)=9 soruda 1. si sorulmuş ben casiounu yalancısıyım
  92. C-4

6÷2(1+2)=?

iyide soruyu soran kişi 6÷2(1+2) yazmış eğer 6÷2*(1+2) böyle yazsa biz de öyle işlem yapardık :) eğer soru 6÷2(1+2) isedediğim gibi casio fx-3650p derki sonuç "1" ;)
  93. C-4

6÷2(1+2)=?

casio fx-3650p derki sonuç "1"
  94. C-4

Davetiye Takas

arena-tr davetiyem var leechturk ile takas olur (Metin1987 ye pm gönderildi)
  95. C-4

Linux de Artık Güvende Değil

magazin bölümüne yazın böyle haberleri
  96. C-4

Tuvalete sensör

mod.dan aldığım uyarı ile sansürlenmesi gerekiyormuş...
  97. C-4

Ailem Rock dinlememe kızıyor :)

ehehhe sen daha ne dinlediğini bilmiyon :laugh: metal dir o metal ;)
  98. C-4

TRON Ömrümde İzlediğim En Kötü Film...

oyunu da çok ama çok kötü çıkalı baya oluyo indirmem 1 gün sürdü ama 10 dk oynayabildim
  99. C-4

AÖF Askerliği Tecil ediyor mu *

arkadaşım aynı senin durumunda önlisans bitirdi aöf de okuyo şimdi ve tecilli askerliği yeni çıkan birşeyse bilemem şubeye sor en doğrusu
  100. C-4

Bir Konum İçin Uyarı Aldım

attığım o mesaj sana destek için yazılmış hotfile vb. sitede paylaşma diyen mod.a taş atma amaçlı bir mesajdı önceki yazdıklarıma bir baksaydın keşke ama neyse yanlış anlaşılmaktansa anlaşılmamak daha iyi sana iyi forumlar
  101. C-4

madem düzenliyon yaptın bi terbiyesizlik git bir ftp server kur oradan direk link ver :)
  102. C-4

peki hotfile vb. sitelere yüklemeden nasıl paylaşıcaz ;)
  103. C-4

15- Ücretsiz yazılımlara Rapidshare, Hotfile vb. sitelerden link vermek yasaktır. Modifiye edilmiş ücretsiz yazılımlar paylaşılabilir. o zaman bu kalın yazılı kısmı kurallardan kaldırın arkadaş ta mesajında modifiye ücretsiz yazılım paylaşmış sonuçta.
  104. C-4

aynen katılıyorum bu arada matrix in de 4. ve 5. cisi geliyomuş hadi bakalım
  105. C-4

Stacy Keibler +16

beyler bu hatun bayan amerikan güreşçisi haberiniz olsun :)
  106. C-4

Tivibuya Üye Olmuşum Haberim Yok

netlimizie miydi bi tarifeye geçene kampanya oalrak ücretsiz veriliyodu arayın sorun bence en kesin
  107. C-4

Çekilişle TorrentLeech Üyeliği

bitmesine rağmen artık yüzlerce sayfa çekilişe katılan olur hadi bakalım :)
  108. C-4

fallofahero (at) hotmail (nokta) com
  109. C-4

bende varım hadi bakalım
  110. C-4

Davetiye Takas

arena-tr davetiyelerim mevcut turktorrent.biz ile değişebilirim
  111. C-4

Logoyu Arabaya Monteleyebilir Miyiz?

3 ve 4 mesaj yukarı bak ;)
  112. C-4

Logoyu Arabaya Monteleyebilir Miyiz?

söylemek yapmaktan kolay ;)
  113. C-4

Davetiye Takas

arena-tr davetiyem mevcut leechturk ile takas yapmak istiyorum
  114. C-4

Firefox 64 bit video sorunu ?

64 bit flash player yok o yüzden izlenemez ie yada safari 64 bit ile de izlenemez
  115. C-4

Futbol maçında evlenme teklifi etti, rezil oldu!

reklam çekimi senorya icabı yapılan bi tertip
  116. C-4

Nick kelimesi yerine "isim" kelimesi kullansak olmaz mı?

boşuna alınganlı gösteriyosunuz yazık kelimesi durum için söylediğim bir kelime kendimi savunmak zorunda değilim kalan saçma cümlelerini de dediğin gibi yaşayanlar üstüne alınsınlar.... size mantığınız ve zorunluluklarınızla iyi günler sizin anlıyacağınız şekilde "bye bye"
  117. C-4

Nick kelimesi yerine "isim" kelimesi kullansak olmaz mı?

valla yazık ya birisi Türke kelime kullanılmasını istiyor ve dalga geçilir saçma olur gibi cevaplar geliyor kendi dilinden utanan başka dilde sitelerde takılsın lütfen... Türkçe içerikli bir sitede kurtulduğumuz her yabancı kelime bizim için kardır. Yazılım yerine software, bilgisayar yerine pc...
  118. C-4

Metronet Antalya Çalışmaları

arkadaşlar bildiğiniz gibi metronet adsl ve fiber nete alternatif birbağlantı elektrik hattı üzerinden simetrik ve ucuz bağlantı imkanı sağlıyor (10/10 mbps simetrik bağlantı aylık 47 lira) ilgili bağlantılar aşşağıda http://www.metronet.com.tr/internetmain.html...
  119. C-4

Hotfile Premium Kaçırma

elim alışmışkene baya şikayet ettim bu bahaneyle hadi bakalım ...
  120. C-4

R10.net Davetiye Dağıtımı

teşekkürler
  121. C-4

Shift Delete

Vendetta_ aynen katılıyorum ve destekliyorum. İlk başlarda böyle değildi gayet teknoloji forumuydu ama gittikçe teknoloji dışı konular ağarlık kazanmaya başladı.
  122. C-4

OCZ'den Yeni SSD Sürücü

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_0_5?url=search-alias%3Daps&field-keywords=ocz+z-drive&x=0&y=0&sprefix=ocz+z geçen hafta gördüm bu ürünü ama bunlar 3 tane 1 tb lığıda var ve fiyatlarıda bayadır belli verdiğim linkten satış detaylarını görebilirsiniz
  123. C-4

Linux Seven - L7 Beta

İşletim sistemi: Ubuntu 9.04 32bit üstüne modifiye edilmiştir ek fonksiyonları: wine ile windows programlarının kurlabilmesi, virtualbox ile sanal xp yi linux ile aynı anda kullanabilme sistem henüz geliştime aşamasında olup sonraki sürüm kasım ayında çıkacak. Kurulum için ayrı hdd...
  124. C-4

ShiftDelete.Net, iPhone'da Bir Başka!

süper işte budur. teşekkürler. edit favico da koyarsanız tam süper olucak.
  125. C-4

ShiftDelete.Net, iPhone'da Bir Başka!

bende garip bi telefon var opera mini ile giriyorum nete oradan siteyi böyle görmek için ne yapmalıyım acaba direk böyle açabileceğimiz bir adres var mı? yoksa opera mini gibi tarayıcılardan girince direk böyle açılması için bi ayar yapıcakmısınız. yoksa iphone ayrıcalığımı olacak bu şimdilik :(
  126. C-4

MyBrute oyununda Ayı ve Kurt (Panter) olayı

sanırım hayvanı olan bi karaktere pupil olma zorunluluğu yok hayvanının olabilmesi için masterı olmadığı halde hayvanı olan karakterler var
  127. C-4

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

.. :)
  128. C-4

Firefox 4: Geleceğin tarayıcısını test edin.

birinin betası birinin alfası, firefox 5 omega da haftaya çıkarsa şaşırmam .... bu arada 3 gerçekten çok güzel olmuş umarım tam sürüme yakında kavuşuruz
  129. C-4

P45 Yonga Setindeki Sorun Çözüldü, Gecikme Sadece 2 Hafta

aynı kaynakta listere girdiğide belirtiliyor "X48 yonga seti ile birlikte Eaglelake kod aldı 4 serisi yeni yonga seti ailesini kullanıma sunmaya başlayan Intel cephesinde gözler P45 yonga setinde. Zira yüksek maliyetli X48'in aksine genel özellikleri ve anakart üreticilerine olan...