Arama sonuçlarınız

1. E

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Eğer mümkünse bende turktorrent.me davetiyesi alabilir miyim? Türkçe içerik aradığım için ihtiyacım var. [email protected]
  2. E

Blog mu site mi?

wordpress ile site kurmaya karar verdim. Cevaplar için teşekkürler.
  3. E

Blog mu site mi?

Peki bunu bir hosting ve domain alarak mı yapmalı yoksa blogger gibi bir platforda mı yapmalı? Site yaparsam wordpress ile yapacağım.
  4. E

Blog mu site mi?

Bana bir fikir bir akıl verin lütfen. Birazdan anlatacaklarım konusunda ne yapmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim? Lütfen bana yardıcı olun. Ben bir websitesi veya blog açmayı düşünüyorum. Bu websitesi veya blog teknoloji odaklı olacak. Kafamda site veya blogda yapmayı düşündüğüm bazı...
  5. E

Blogger Konusunda Yardım Eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar, bir blog kurdum. Bazı sayfalar oluşturdum. birkaç sorum olacak. 1- Yazılarımın hem ana sayfada hem de belirttiğim sayfada görünmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. 2-yazılarımı kısaltmak istiyorum.(en azından ana sayfamda) Bunu nasıl yaparım? En kolay yolu hangisi...
  6. E

Dedeme Hangi Telefon Almalıyım

Ben 80 yaşındaki dedeme iphone 4s aldım ve rahatça kullanıyor. Şu an bulabilirmisin bilmiyorum. 5s alabilirsin belki.
  7. E

Yeni macbookpro klavye değişimi

Merhaba arkadaşlar, ben yeni macbook prolardan almayı düşünüyorum. Fiyatların durumu malum. Türkiyeden mi almalıyım? Yoksa yurtdışından mı almalıyım? Yurtdışından alırsam klavyeyi applestorea giderek türkçe q ile değiştirtebilirmiyim? Şimdiden teşekkürler.
  8. E

iPad Kullananlar Kulübü

Merhaba, ben ipad 2 kullanıyorum. İpad mini 4 almayı düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz? Hala alınabilir mi? Mİni 5 eylül veya ekimde tanıtılır mı?
  9. E

iPad Kullananlar Kulübü

bence siz benim neyi sorduğumu tam anlayamamışsınız. Apple her yıl eylülde iphone ekimde ipad/mac etkinliği düzenliyor. Bu sene eylülde phone dışında ipad pro ve ipad mini4 tanıtıldı. İpad air 3 tanıtılmadı. Ayrıca ekim ayında retina 4k 21,5' imac tanıtılması da bekleniyor. İmac konusunu bilemem...
  10. E

iPad Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar merhaba bir sorum var. Ai3 bu ay veya bu yıl içinde tanıtılır mı? Yani apple ekim etkinliğinde tanıtılır mı? Bu arada ekim etkinliğinin ne zaman yapılacağı konusunda bir fikriniz var mı?
  11. E

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

bende davetiye kodu alqabilirmiyim [email protected]
  12. E

TOrrent-ultRA.com Üyelik

davetiye varsa alabilirmiyim [email protected]
  13. E

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

bende davetiye alabilirmiyim [email protected]
  14. E

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

bende alabilirmiyim her ikisi için [email protected] - - - Mesaj Güncellendi - - - Elinde turknova.net davetiyesi olan bir arkadaşım bana gönderebilir mi?
  15. E

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

dogussonmez ozantabas Birde ben daha gidip gözümle bile görmedim telefonu. Elime bile almadım. perşembe ya da cuma gidip bi bakacağım. Belki ingilteredeki 15 yaşındaki çocuklar gibi bükerim telleri :-) Bu arada burda bi anda büküyor telefonu...
  16. E

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

arkadaşlar şaka bir yana ben iphone 6 plus almayı düşünüyordum. Ancak bu bükme olaylarından sonra alıp almamakla arasında kaldım. Aklımda hep "ya benimkide bükülürse" sorusu var. Az buz parada vermiyorsun sonuçta. Gerçi kılıflar önlüyormuş bükülmeyi galiba. Şuan s3 kullanıyorum ve hem androidden...
  17. E

iPhone 6 Plus 2. Nesil!

Benim bildiğim kadarıyla evet. İlk parti bitti çünkü.
  18. E

Apple Store'da Bükme Deneyi Yaptılar!

arkadaşlar şaka bir yana ben iphone 6 plus almayı düşünüyordum. Ancak bu bükme olaylarından sonra alıp almamakla arasında kaldım. Aklımda hep "ya benimkide bükülürse" sorusu var. Az buz parada vermiyorsun sonuçta. Gerçi kılıflar önlüyormuş bükülmeyi galiba. Şuan s3 kullanıyorum ve hem androidden...
  19. E

23 - 24" Monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar benim bir laptopum var. Laptobuma ikinci bir ekran almak istiyorum. çok fazla para vermek istemiyorum. daha çok günlük kullanım film ve oyun amaçlı düşünüyorum. fırsat buldukça netten tv izleyen birisiyim ve öğrenciyim yurtta kalıyorum. yurtta kullanmak için alacağım. belli...
  20. E

Satılık ses sistemi

merhaba arkadaşlar çok kullanmadığım ses sistemimi satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-logitech-z-313-2-1-ses-sistemi-156152341/detay/
  21. E

Ipad 2 tvye aktarma

merhaba arkadaşlar bende ipad 2 var. ben ipadimi hdmi ile tvye bağlamak istiyorum. hangi kabloyu almalıyım? şimdiden teşekkürler
  22. E

Creative 5200

slm arkadaşlar bana bir süre önce bir ses sistemi geldi creative 5200. ben bu ses sistemini iyi yada kötü kullanmak istiyorum. ancak sistemin bağlantı çıkışları sadece bir dekstop pcye nağlanabilir tipte. bu çıkışa nedeniyor bilmiyorum. ama ben bu çıkışı 3,5mm çıkışına çevirmek istiyorum. bunun...
  23. E

Ipade kod yazmak?

Merhaba arkadaşlar benim bir ipadim var ve ben onda java kodu yazmak istiyorum. Kod yazmak için bir uygulama var mı? en kısa sürede ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
  24. E

Asus rt-n12e Router sorun

Merhaba arkadaşlar ben 1-2 ay önce asus rt-n12e aldım. almadan öncede burada sizlerin fikirlerinizi almıştım. Cihazdan genel anlamda memnunum. Ancak son 1 haftadır(üniversitemin 2. dönemi başladığından beri) bazı sorunlar yaşıyorum. söyleki facebooka tıkladığımda eposta ve şifre girme ekranı...
  25. E

Seagate expansion 1tb

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç ay önce seagate expansion 1tb harici disk almıştım. bütün yedeklerimi ona atıım. Onun dışında indirdiğim oyunları(cod ghost, ac blck flag pes 14 fifa 14 fm14 nba 2k14 yamalar ve birçok şey)bu diskte tutuyordum. Bugün diskten bişey alacaktım laptopa taktım...
  26. E

Seagate expansion portable 1tb

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç ay önce seagate expansion 1tb harici disk almıştım. bütün yedeklerimi ona atıım. Onun dışında indirdiğim oyunları(vod ghost, ac blck flag pes 14 fifa 14 fm14 nba 2k14 yamalar ve birçok şey)bu diskte tutuyordum. Bugün diskten bişey alacaktım laptopa taktım...
  27. E

İnternet kesiliyor

Merhaba arkadaşlar benim evimde internete bağlanabilen 9-10 tane cihaz var. bunların bir çoğu devamlı bağlı. Eğer ynlış bilmiyorsam modemler 8 ciahza kadar bağlanabiliyor. Yanlış biliyorsamda bilen arrkadaşlar beni düzeltsin. Modeme bağlanan cihaz sayısı 8i geçince internet kesiliyor bir süre...
  28. E

Lg tv internet bağlantısı kesmek istiyorum

teşekkürler
  29. E

bi türlü bulamadım ağ ayarlarında. bağlantıyı kes diye bişey yok.
  30. E

arkadaşlar evimde bir lg tv var. modeli 32ln575s. internet hızımı etkilediği için bağlantısını kesmek istiyorum. nasıl yapabilirim. b türlü bulamadım. şimdiden teşekkürler.
  31. E

AP mi router mi ?

arkadaşlar vatanda fiyatlarda %30 indirim gelmiş. normalde http://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/asus-rt-n12e-rt-n12e-300mbps--kablosuz-4-port-router--access-point/productdetails.aspx?I_ID=65361 alacaktım fakat...
  32. E

AP mi router mi ?

arkadaşlar kusura bakmayın sizide durduk yere tartışmaya soktum kusura bakmayın. ben linkteki asusu almaya karar verdim. tak çıkarlada uğraşmak istemiyorum. linkteki asusta hem router hem ap zaten. vatanda fiyatı artmış. normalde hemen şipariş verecektim ama haftasonunu bekleyeceğim artık...
  33. E

AP mi router mi ?

alın size bir başka yazı yorumlarada bakmanızı öneririm. http://www.scroll.com.tr/95945/access-point-ve-router-nedir-arasindaki-farklar-neler/5/
  34. E

AP mi router mi ?

ben kablosuza çevirmek istemem telefon ve tableti kullanmak için arada laptopuda kablosuz kullanmak için. onun dışında laptoptaki indirme hızını düşürmemek için(torrent vs) - - - Mesaj Güncellendi - - - @ruz @cheleby benim yukarda paylaştığım asus benim işimi çok rahat görür o zmn. hem ap...
  35. E

AP mi router mi ?

peki yukarıda önerdiğim cihaz nasıl işimi görürmü
  36. E

AP mi router mi ?

bu nasıl olurmu? http://www.vatanbilgisayar.com/Network%20Aksesuar%C4%B1/asus-rt-n12e-rt-n12e-300mbps--kablosuz-4-port-router--access-point/productdetails.aspx?I_ID=65361 - - - Mesaj Güncellendi - - - bu arada bugün bimekse gittiğimde adama duvardan gelen interneti kablosuza çevirecek cihaz...
  37. E

AP mi router mi ?

arkadaşım bu tek portlu ben aynanda kabloluda kullanabilmem için daha fazla porta ihtiyacım yokmu
  38. E

AP mi router mi ?

merhaba arkadaşlar ben üni öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Yurtta sadece ethernet var(duvara taktığım ethernet kablosunu laptopa tkıyorum). ben bu interneti kablosuza çevirmek istiyorum. Aynanda kablolu olarakta kullanmaya devam etmek istiyorum. Benim işimi görecek cihaz access pointmi yoksa...
  39. E

Toshiba satellite l50-a-11m

cevabın için teşekkür ederim. peki teknomarkete gittiğimde nasıl anlayacağım? şuanki laptopta dxdiagda biti göremedim. everestle görebiliyorum. programsız öğrenmem mümkünmü sonucta mağazada program kurup bakmam zor olur.
  40. E

bu laptopun ekran kartının kaç bit olduğunu nasıl öğrenebilirim
  41. E

http://www.teknosa.com/urunler/125032632/toshiba-satellite-l50-a-11m-notebook nasıl notebook?güncel oyunlar oynanırmı?
  42. E

Notebook soğutucu

Ürün kötü durmuyor ama ekran boyutu büyük olduğu için tam sığmaywcwğını düşünüyorum. Bunun daha büyüğü varmıdırz. Birde ben elden almayı düşünüyorum
  43. E

Notebook soğutucu

Merhaba arkadaşlar laptopum özellikle işlemci yoran programlar kullandığımda ve oyun oynadığımda aşırı ısınıyor.kapanma noktasına geliyor. Bazı hpler gibi fırın gibi oluyor. Bunun en önemli sebebimde işlemci hızının düşük olmasından kaynaklanıyor. Laptopumun adı Sony vaio vpcf11s1e/b. Merak...
  44. E

Notebook soğutucu önerisi

Rn geç yarın alacağım. Hem işlemciyi yoran programlar kullanıyorum hem de oyun oynuyorum. Fiyat limitim yok.(zaten max fiyatları 200 lira civarında) bulduklarım http://www.teknosa.com/urunler/125042204/logitech-n200-notebook-cooling-pad...
  45. E

Laptop arıyorum !!!

bunu al http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-n550jv-cn211d-core-i7-4700hq-8gb-1tb-4gb-vga-gt750m-156-ips-full-hd-free-dos.aspx
  46. E

1500-2000tl arası laptop

http://www.sadecenotebook.com/asus-n550jv-cn211d-core-i7-4700mq-240-ghz-8-gb-1-tb-4-gb-vga-156-freedos-pmu296216 Bu model nasıl
  47. E

1500-2000tl arası laptop

Ürün kötü görünmüyor. Ancak pek lenovvo düşünmüyorum ve internetten alma imkanım yok. Elden almak zorundayım. Sizin önereceğiniz bir model varmı? Max 2200e çıkabiliyorum.
  48. E

1500-2000tl arası laptop

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/toshiba-p855-349-p855-349-notebook-core-i5-250ghz-8gb-1tb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65654 nasıl laptop. İstediğim özelliklere uygunmudur acaba
  49. E

1500-2000tl arası laptop

Şu bilgisayar nasıl arkadaşlar https://www.vatanbilgisayar.com/userlogin.aspx?/newordertracking.aspx
  50. E

microsoft .net clickonce launch utility çalışmayı durdurdu hatası

merhaba arkadaşlar, laptpumda son birkaç gündür şu mesajı alıyorum:"microsoft .net clickonce launch utility çalışmayı durdurdu" ve bi türlü gitmiyor. neden böyle bir hata veriyor olabilir? nasıl kurtulurum bu sorundan? yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  51. E

Microsoft .net clickonce launch utility çalışmayı durdurdu

merhaba arkadaşlar, laptpumda son birkaç gündür şu mesajı alıyorum:"microsoft .net clickonce launch utility çalışmayı durdurdu" ve bi türlü gitmiyor. neden böyle bir hata veriyor olabilir? nasıl kurtulurum bu sorundan? yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  52. E

1500-2000tl arası laptop

anladım. cevabınız için teşekkürler
  53. E

1500-2000tl arası laptop

çok fazla ısınmıyor einsiniz? her normal pc kadar dimi?
  54. E

2bin 3bin arası laptop tavsiyesi

bn sdce öyle birşey duyduğumu ve mesajım ilk cümlesine bakarsanız kesin olarak doğru olduğunu söylemedim. doğru olabilir veya yanlış olabilir. burası bir forum ve insanlar fikirlerini,düşüncelerini istediği gibi dile getirebilir(forum ve ahlak kuralları kapsamında). bu konuyu uzatmanında bir...
  55. E

1500-2000tl arası laptop

evet kullanan arkadaşlar varsa fan sorunu konusunda bizi bilgilendirirlerse çok iyi olur.
  56. E

bn ztn kesin demedim dikkat ettiyseniz sdce öyle bişey duyduğumu söyledim. doğruluğu konusunda kesin birşey diyemem. sdce duyum - - - Mesaj Güncellendi - - - bn o kartları rasgele salladım. örnek olsun anlamında. öyle bir kart olmayabilir. gpuları aynı demedim aayrıca. alacağınız performanstan...
  57. E

arkadaşlar şöyle bişey var. ne kadar doğru bilmiyorum. Her yeni çıkan ekran kartı bir önceki serideki modele denktir. Örnek vermek gerekirse gt760 ile gt650den aldığınız performans hemen hemen aynıdır.
  58. E

1500-2000tl arası laptop

durumlar biraz değişti belki sizin önerdiğiniz msi GE60 0ND-663XTR modelinide alabilir. o çok daha iyi sonucta
  59. E

1500-2000tl arası laptop

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/msi-cx61-2od-008xtr-siyah-core-i7-4702mq-8gb-750gb-2gb-vga-gt740m-156-free-dos.aspx bu nasıl sizce
  60. E

1500-2000tl arası laptop

söyle bişeyde var arkadaşım internetten alışveriş yapamıyor. gidip herhangi bir mağzadan alacak ve msi her yerde satılmıyor.şu model için nedersiniz...
  61. E

1500-2000tl arası laptop

bunun dışında önerebileceğiniz varmı
  62. E

1500-2000tl arası laptop

merhaba arkadaşlar, ben arkadaşım için laptop bakıyorum. arkadaşım daha çok oyun oynamak için almak istiyor. 2000tlye kadar önerilerinizi bekliyorum. asus, samsung, toshiba, sony, hp, msi markaları olursa daha iyi olur. şimdiden teşekkürler
  63. E

Pes 2014 Patch 1.01 Çıktı! Hemen İndir!

dostum peki bnde menüde istatistikler ve online ayarlar çıkmıyor neden öyle oluyor? korsan olmasındanmı?
  64. E

Pes 2014 Patch 1.01 Çıktı! Hemen İndir!

arkadaşlar patch ve dlcyi bi türlü kuramıyorum. yardımcı olurmusunuz. hem patch hemde dlc dosyaları elimde var. oyunum orjinal değil.
  65. E

Adobe Ürünü Kaldırma

cevap veren herkese teşekkür ederim deneyeceğim
  66. E

Adobe Ürünü Kaldırma

merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ben bir süre önce adobe photoshop vb ürünlerini yüklemiştim karışık bir şekilde(cs5 ve cs6) ama şimdi kaldırmak istiyorum. Fakat ne unstall dosyasını bulabildim ne de program ekle kaldrırda görünüyor . yardımcı olursanız sevinirim...
  67. E

Donma sorunu

merhaba arkadaşlar benim 3 senelik bir laptopum var. bugünlere kde bir sorun yoktu ama 1-2 aydır nette film video izlerken görüntüde donma sorunları yaşıyorum. grafik driverlarım güncel. flash playerda güncel ama mouseu oynatmazsan donuyor. bu arada ses devam ediyor. neden böyle oluyor?yardımcı...
  68. E

1500-2200 TL Televizyon Önerisi

bütçeni arttırırsan sony w805i tavsiye ederim 2500tl olması lazım fiyatı
  69. E

32 " Tv önerisi

bi soru lg samsung(evolution kit) gibi tvlerini donanımsal olarak güncellicekmi bilgisi olan varmı
  70. E

32 " Tv önerisi

bütçemi tekrar arttırdım(nedenini bilmiyorum) şu iki model arasında kaldım http://www.teknosa.com/urunler/110012284/samsung-40es7000-fhd-3d-dvb-s-led-lcd-tv-2-gozluk#f http://www.teknosa.com/urunler/110012285/samsung-40es8000-fhd-3d-dvb-s-led-lcd-tv-2-gozluk bu iki modele denk bir lg modelide...
  71. E

32 " Tv önerisi

ilk başta 32' düşünüyordum ama sonra mağzalarda gördükten sonra ekran boyutu konusunda kararımı değiştirdim ve 40 veya 42ye çevirdim. tvyi koyacağım oda tahminimce 50m2. son bi soru olarakta lgnin smart tv özellikleri(lgstore uygulama zenginliği vs.) nasıl?
  72. E

32 " Tv önerisi

birisi bir model önerirse sevinirim bakıp geçmeyelim lütfen
  73. E

S3 kulaklık önerisi

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 8 aydır s3 kullanıyorum ilk aldığımda coloud marka kulaklığım vardı o bozulunca biraz araştırdım ve sennheiser hd202 aldım. ancak o kulaklığı pcye ve ipade bağladığımda aldığım ses kalitesini s3e takınca hiç alamadım. buna rağmen bi süre devam ettim. ancak en...
  74. E

32 " Tv önerisi

arkadaşlar ben bütçemi biraz arttırdım 1500tlye kadar olabilir ve laptopu hdmi ile bağlıyıp oyun oynicam önerilerinizi bekliyorum
  75. E

32 " Tv önerisi

iki model arasında kaldım arada pek fark yok sadece birinde dahili uydu alıcısı var sizce hangisi http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-32es5500-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32371.html...
  76. E

32 " Tv önerisi

3d olmasına gerek yok
  77. E

32 " Tv önerisi

merhaba arkadaşlar ben odama tv almaya karar verdim. bütçem maximum 1000tl kafamda bir kaç model var sizinde önerilerinizi bbekliyorum. ekran boyutu dahili uydu alıcısı olsun 32' olmasını tercih ederim daha fazla büyük olmasına gerek yok şimdiden teşekkürler
  78. E

FM 13 İkinci Yarı Sorunu

merhaba arkadaşlar bn uzun bi aradan sonra fm yükledim bugün ilk maçımı yapıyordum ilk yarı bitti oyuncu değişikliği yapptım ama sonra bi türlü 2. yarıyı başlatamadım ne yapmam gerekiyor acil
  79. E

Asus rog tytan 8580&8890

birincisi internette nerede bulabilirim ikincisi internet dışında nasıl bulabilirim
  80. E

Asus rog tytan 8580&8890

merhaba arkadaşlar bn toplama pc bakarken asusun rog serisini gördüm. 2 model arasında kaldım 8890 ve 8580. ancak 8890 çok pahalı o yüzden 8580e karar verdim ancak onuda bi türlü türkiyede nerde bulabilirim şimdiden teşekkürler
  81. E

Masaüstü pc tavsiyesi

çok aradım ama bulamadım asus rog tytan cg8890 veya 8580 modellerini türkiyede nerede bulabilirim bilginiz varmı
  82. E

Bilgisayarım Kapanıyor!

güvenli modda aç ve virüs taraması yaptır
  83. E

Bilgisayarım Kapanıyor!

BİLGİSAYARIN KENDİ KENDİNE KAPANMA NEDENLERİ ? KISACA MADDELER HALİNDE NEDENLERİ 01- CPU ve power supply fanlarini kontrol edin çalışıyormu. ısınmadan dolayı yapıyor olabilir. 02- İşlemci ısısını kontrol edin. 03- Kartlardan biri yanmış olabilir, veya yuvasından oynamış olabilir. 04- İşlemci...
  84. E

Masaüstü pc tavsiyesi

Olabilir fırsat bulursam final dönemi çünkü ama gene olur bu indirim karne döneminde bu arada anladığım kadarıyla bu ürünlerin yanındaki fiyatlar indirimli fiyatları 810 teydi 660 şimdi 613 tl
  85. E

Masaüstü pc tavsiyesi

amd nedense bana hiç güven vermiyor ztn haziranın ortasına deoğru toplamayı düşünüyorum monitör içinde ztn kararımı verdim ve onun için ayır bir bütçe ayırdım ama genede amdyi düşünebilirim bilmiyorum yada 7870i düşünebilirim
  86. E

Masaüstü pc tavsiyesi

olurda eğer karne isterlerse veremem çünkü bn üniversite öğrencisiyim :-)
  87. E

Masaüstü pc tavsiyesi

bu sistem pahalamış nerdeyse 3000 tl olmuş fena zam gelmiş gerçi her haftasonu yüzde 25 indirim oluyor ama...
  88. E

Masaüstü pc tavsiyesi

senin bna önerdiğin sistemmi 750 tl yani ürünün yanındaki fiyat indirimli fiyat deil
  89. E

Led monitör arıyorum

merhaba arkadaşlar max 600-650 tl olacak bir monitör arıyorum ekran nekadar büyük olursa iyi olur full hd olsun monitör tv türündede olur şimdiden teşekkürler
  90. E

Masaüstü pc tavsiyesi

bişey sormam gerekiyor bu vatan bilgisayarda ürünlerin yanındaki fiyatları %25 indirilmiş fiyatlarmı yoksa indirilmemiş fiyatlarmı bilginiz varmı
  91. E

Tv tavsiyesi

fiyat 1000i geçmesin - - - Mesaj Güncellendi - - - vestel almam dandik marka değmez paraya - - - Mesaj Güncellendi - - - bu önerdiğin olabilir bakıcam
  92. E

Tv tavsiyesi

kimse neden cevap vermiyor
  93. E

Masaüstü pc tavsiyesi

bu söylediğini görmüştüm kafamda var belki bunu alırım
  94. E

Masaüstü pc tavsiyesi

bana önereceğin monitör varmı bu 2500 bütçe dışında full hd olması önemli ibrde bn aslında ekran olarak tv düşünüyordum tabi öyle 40, 42 inç filan değil max 32 inç önereceğin varmı monitör yada tv
  95. E

Tv tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar bn led veya LCD fark etmez bir tv almak istiyorum fakat bn bu Tv'yi monitör olarak kullanacağım 32inçten fazla olmasına gerek yok tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  96. E

Digital tv kartı önerisi

peki bna önereceğiniz dahili tv kartı varmı hd olması yeterli 3dye gerek yok
  97. E

Bilgisayar kapandı acil!!

sorun çözüldü sorun pildenmiş pilsiz çalışıyor
  98. E

Bilgisayar kapandı acil!!

merhaba arkadaşlar arkadaşımın laptopu aniden kapandı ve şuan hiçbir şekilde açılmıyor power tuşuna basmama rağmen açılmıyor güç kablosunda ki ışık yanıyor nedeni ne olabilir anakarttan kaynaklandığını düşünüyorum laptop hakk bir kaç özellik asus corei3
  99. E

Digital tv kartı önerisi

merhaba arkadaşlar, ben bir tv kartı almayı düşünüyorum. ancak öncelikliğim h<rici tv kartı tabi ama tvbox değil önerilerinizi bekliyorum birde sorum olacak bu harici tv kartlarına herhangibir anten(çanak) takmak gerekiyormu yoksa sadece gerekli program ve driverları yükleyip takıp...
  100. E

Masaüstü pc tavsiyesi

burda kafamı karıştıran tek şey core i5in oyun ve multimedya performansı ve rami unutmuşsun şu nasıl http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/kingston-khx16c10b1bk216x-16gb-(2x8gb)-hyperx-blu-black-ddr3-1600mhz-cl10-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=64829
  101. E

Masaüstü pc tavsiyesi

şuan için kafamda belirlediğim pc şu şekilde 2277 tl buna belki ssd ekliyebilirim kesin olmamakla beraber işlemci http://www.vatanbilgisayar.com/CPU%20-%20%C4%B0%C5%9Flemci/intel-bx80637i73770-core-i7-3770-soket-1155-3,4ghz-8mb-cache-22nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=60088 anakart...
  102. E

Masaüstü pc tavsiyesi

yok yani 660 nasıldır 630,640 filan kötü ya ondan 670 çok pahalı çünkü fiyat olarak 660 biraz daha iyi
  103. E

Masaüstü pc tavsiyesi

zotac 660 nasıl iyimi veya bu http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gtx660-dc2o-2gd5-gtx660-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62724
  104. E

Masaüstü pc tavsiyesi

i53570 ile i73770 arasında 150 tl var onunda bütçemi çok.zorlayacağını sanmıyorum ama diğer önerilerinizi inceleyeceğim ztn muhtemelen 1 ay sonra alacağım
  105. E

Masaüstü pc tavsiyesi

hazır düşünmemin sebebi toplamada eğer her bi parçayı ayrı yerden alırsan ileride bişey olduğunda garanti konusunda bi sorun olabilir gibi geliyordu bana ancak kısa bi süre önce öğrendimki bnm 7-8 yıl önce aldığım pc (suan onu kullanmıyorum notebookum var tabide) toplamaymış ve hala çalışıyor...
  106. E

Masaüstü pc tavsiyesi

http://www.vatanbilgisayar.com/Masa%C3%BCst%C3%BC%20Bilgisayar/hp-d2m07ea-intel-core-i7-3770-34ghz-8gb-ddr3-1tb-hdd-3gb-nvidia-geforce-gt640-win-8-64bt/productdetails.aspx?I_ID=64467 şu nasıl
  107. E

Masaüstü pc tavsiyesi

teşekkürler bilgiler için
  108. E

Masaüstü pc tavsiyesi

birincisi neyi yetersiz 2.si eğer bu yetersizse bna marka masaüstüleri önerirsen sevinirim çünkü ben şuan çok fazla toplama pc tarafında değilim her türlü cevabın içinde teşekkürler
  109. E

Masaüstü pc tavsiyesi

http://www.bimeks.com.tr/urun/126526/asus-cm6870-tr002s-w8-.aspx bunun için nediyorsunuz nasıl pc
  110. E

Masaüstü pc tavsiyesi

bütçem 2500 civarları (monitör dahil değil buna) şimdilik sadece kasaya bakıyorum mönitör olarak belki ufak 22-23inç tv alabilirim oda 500-550 arası buldum bi tane philipsin ztn
  111. E

Masaüstü pc tavsiyesi

merhaba arkadaşlar ben yeni bir pc almayı düşünüyorum. hem multimedya için hemde oyun oynamak için tavsiyenizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  112. E

Hem tablet hem de aio (all in one)

kimse yorum fikir yazmıcakmı
  113. E

Hem tablet hem de aio (all in one)

Öncelikle konuyu doğru yere açıp açmadığım konusunda emin değilim. Eğer yanlışsa kusura bakmayın http://shiftdelete.net/windows-8-ve-androidi-birlestiren-tablet-42441.html bu haberdeki ürün epey bir ilgimi çekti bu ürünü öneririmisiniz? fikirleriniz nedir? program ve oyun performansı nasıl...
  114. E

Galaxy note 2 aldim 2 sorunum var yardim

Bildirim çubuğunda mobil veriyi kontrol et kapalı olabilir
  115. E

Laptop için ses sistemi

aklımda olan modeller bunlar arasında kaldım LOGITECH S220 2+1 SES SİSTEMİ LOGITECH Z313 2+1 25WATT RMS SİYAH SES SİSTEMİ CREATIVE T3130 25W 2+1 Ses Sistemi Hoparlör LOGITECH Z323 30W RMS 2+1 Ses Sistemi Hoparlör
  116. E

Laptop için ses sistemi

bu model arkadaşımmda var ses kalitesini biliyorum aa biraz daha üstünde bir şey arıyorum cevabın için teşekkürler cengaver51 f3jr önerilerine baktım microlab ve edifier markalarının kalitesi konusunda şüphelerim var genius ses gücü düşük fiyatı yüksek jwin ses gücü iyi ama kullandığım yer için...
  117. E

Laptop için ses sistemi

merhaba arkadaşlar, ben laptopum için bir ses sistemi bakıyorum. 2+1. Aklımda Logitech Creative ve jwin var. Kullanacağım yer nedenile 20-35watt arası ses gücüne sahip model arıyorum. 50-120 130 tl arası br model arıyorum önerileriizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  118. E

S3 istenmeyen reklamlar

Teşekkürler denicem
  119. E

S3 istenmeyen reklamlar

Denedim olmadı hatada verdi galiba rootlamakta gerekiyor bu uygulama için teşekkür cevabın için başka yolu varmı
  120. E

S3 istenmeyen reklamlar

Ya kimse bilmiyormu
  121. E

Note 2 uygulamalar hakkında soru

Öyle bir problem olacağını sanmıyorum sıkıntı olmaz
  122. E

S3 istenmeyen reklamlar

Merhaba arkadaşlar benim s3 te sürekli bildirim yoluyla oyun&uygulama reklamları geliyor sürekli internette araştırdım adservice uygulamasını kaldırdım admin kaldırdım(Google playden) amiş hala geliyor varmı bir çözümü şimdiden teşekkürler
  123. E

S3 güncelleme

Güncelleme sonrasında uygulama müzik vb. siliniyormu
  124. E

S3 güncelleme

Yani iPhone gibi kendi üstünden oluyor peki otadan yaparken problem çıkma ihtimali ile kies ile yaparken çıkma ihtimali nedir bu arada bn henüz sim takmadım güncellemeden onar takvam bir sorun olurmu bide hafıza kartı almaya gerek varmı 16gb benimki cevaplar için teşekkürler bu arada
  125. E

S3 güncelleme

Teşekkürler Ota olayı nedir
  126. E

S3 güncelleme

Merhaba ben s3ümü dün aldım bir sorum var teli güncellenmek için kies veya Özdin şartmı iPhone gibi paye bağlamadanda olurmu şimdiden teşekkürler
  127. E

Galaxy s3 alacağım

cevabın için teşekkürler
  128. E

Galaxy s3 alacağım

bazı yerlerde rootlamak gerektiği filan yazıyordu o yüzden sordum
  129. E

Galaxy s3 alacağım

garanti konusunda problem yok sdce sdcarda oyun uygulama kurabiliyormuyuz onu bilmek istiyorum. cevabın için teşekkürler
  130. E

Samsung Galaxy Note 2 Mi LG Optimus G Mi ??

büyüklük sorun olmıcaksa note 2 lg bana çok fazla güven vermiyor nedenini bilmiyorum asus padfone 2yede bak derim
  131. E

Galaxy s3 alacağım

alıcam ztnde hafıza kartıda alıcam sdce bu hafıza kartına oyun uygulamavb kurabiliyormuyuz onu merak ediyorum
  132. E

Galaxy s3 alacağım

hamza5806 dediğine baktım kötü telefone de&#8203;ğil ama arkası kapalı açılmayan tip ben öyle istemiyorum istesem one xi alırdım zaten ama gerçekten güzelmiş
  133. E

Galaxy s3 alacağım

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. bna 5gb denmesinin sebebi telefonla gelen gereksiz programlardan dolayı 5gb dendi ne kadar doğrudur bilmiyorum bir şey daha soracağım bn alırsam hafıza kartı da alıcam o hafıza kartına oyun kurabiliriz dimi
  134. E

Galaxy s3 alacağım

Merhaba bn Galaxy s3 alacağım ancakbir 16gblık olan cihazda 5gb kullanabilir alan kalıyor diye bir duyum aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum. Neyse asıl soruma geleyim 32gblık s3 Vodafone dışında diğer firmalara ne zaman gelir? Tabi siyah modeliyle birlikte. Şimdiden teşekkürler. Ben kvkdan alıcım...