Arama sonuçlarınız

1. Tuxs

Windows 8.1 ile format atsam tekrar Windows 10 olur mu?

Arkadaşlar merhaba benim bilgisayarımda 6 yıldır Windows 8.1 yüklü ve hiç format atmadım güncelleme alarak Windows 10 oldu. Haliyle log dosyaları birikti. Elimde tek bu olduğundan bununla format atsam tekrar Windows 10 güncellemesi alır mı? Elimdeki sürüm tam olarak bu;
  2. Tuxs

Steam'da resim ve fontlar bozuk görünüyor

Arkadaşlar dünden belli Steam böyle görünüyor. Sizde de va mı bu sorun? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Tuxs

Technopat Sosyal'de yardım konusu açtım 50 dakika banlandım

Merhaba arkadaşlar bugün bir konuda yardıma ihtiyacım vardı. Sorunun çözümünü yazıp bilgisayarımın masaüstünden bu konu açtığımız yerdeki beyaz yere sürükleyerek resim koydum. Daha sonra ön izle yaparak resmin göründüğünü doğruladım. Konuyu oluşturduğumda resim görünmüyordu. Bende o sıra konu...
  4. Tuxs

Death Stranding'te karşılaştığım hata

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 65 saat oyunu oynadım ve bu hata ile karşılaştım. Daha önce hiç görmemiştim. Ne olduğunu bilen ve yardımcı olacak var mı?
  5. Tuxs

Ludving van Beethoven'in 193. Yıl Dönümü

Merhaba arkadaşlar; Beethoven'in 193. yıl dönümde kendisini saygı ile anıyorum. Müzik dünyasını derinden etkileyen Beethoven etkili besteleriyle dinleyen herkeste farklı duygular uyandırır. Yaşamı boyunca sağlık problemleri çeken Beethoven 1801’de işitme problemleri yaşamaya başlamış ve...
  6. Tuxs

iPhone, iTunes geri yükleme

Merhaba arkadaşlar bir konu hakkında siz değerli forum üyelerinin o çok değerli bilgilerine ihtiyacım var. 8 ay şehir dışındaydım bugün 1 haftalığına memleketime geldim iPhone'de ki anılarımı kaydetmek için kabloyu bilgisayarıma takıp iTunes'i açtım karşıma çıkan uyarıda "bu iPhone...
  7. Tuxs

Microsoft Store'de para birimi Ukrayna Hryvniası oldu

Arkadaşlar merhaba, Microsoft Store'de para biriminde şöyle bir sembol var "₴" dedim herhalde puan kasıp satın alıyoruz. Genel bir araştırma ve bir kaç arkadaşıma sorduktan sonra bunun farklı bir para birimi olduğunu öğrendim ve internette araştırdığımda Ukrayna Hryvniası imiş. Windows 8.1...
  8. Tuxs

Herkese Selamlar

Merhaba forumunuza yeni üye oldum umarım kalıcı olur sizinle beraber bol bol vakit geçiririz :) Biraz kendimi tanıtıyım. İsmim Şahin , 29 yaşındayım , Harita mühendisiyim daha sonra geniş bir şekilde kendimi tanıtacağım. Şimdilik iyi forumlar :)