Arama sonuçlarınız

1. R

Sadi Paşa, Eşref Bitlis mi?

Sadi Öz can Hilmi Öz kök Özköke defalarca suikast denendi. Ama başarılı olunamadı. Filimdeki karekterler deşifre olunca rolleri öldürebiliyorlar. Son bölümde Görüş adlı gazetenin de Taraf olduğunu düşünüyorum...
  2. R

PKK'da cinsel taciz

Sokak terörünü tırmandırarak ayakta kalmaya çalışan terör örgütü PKK'da liderlik kavgaları sınır tanımıyor. Murat Karayılan tarafından Almanya'nın sözde sorumluluğuna atanan ''Sara'' kod adlı Sakine Cansız, Fehman Hüseyin'in adamlarının cinsel tacizine maruz kaldığı kaydedildi. Güvenlik...
  3. R

Doğalgaza zammı CHP de istemiş !

Doğalgaz zammını eleştiren CHP 'fiyat artırılsın' demiş. Doğalgaza yapılan yüzde 22'lik zam tepkilere sebep olurken, kararın iptali için dün mahkemeye başvuran CHP'nin geçen ay hazırladığı bir raporda daha fazla gecikmeden zam yapılmasını istediği ortaya çıktı. Enerji KİT'leri, gaz ve...
  4. R

Akman'dan müthiş itiraf

Koyu puntolu olmayan yerlere dikkatinize çekeyim. Bu ikisi de benim mal beyanımda var. Benim sanki suç örgütüne üyeymişim gibi kamuoyuna sunuluyor. Benim mal beyanımda ifade ettiğim şirketin neresi gizlidir.
  5. R

CHP'de ikinci 'YAMYAM' vakaası

Kimpa Gübre Limited Şirketi'nin sahibi Metin Taşdelen, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde gübre alımına ilişkin ihalelerde yolsuzluk yapıldığını iddia etti. Yolsuzluğu ortaya çıkarmaması için kendisine iş teklif edildiğini ifade eden Metin Taşdelen, teklifi kabul etmediği için Mersin Büyükşehir...
  6. R

Doğan'ın kanalında büyük vurgun

Kaynak yüzünden yanlış mı olacak ?
  7. R

Turkcell Ayıp Etmedi!

Çamur attıldı, ama attıkları çamur direk kendilerine yapıştı. Doğan Medyayı kutluyorum..
  8. R

Türkiye'yi tüm dünyaya REZİL ETTİ

Bakan Nimet Çubukçu, bugün çeşitli basın yayın organlarında yer alan ve eski York Düşesi Sarah Ferguson`un SHÇEK`e bağlı zihinsel engelliler merkezlerinde yaptığı gizli çekimleri eleştirdi. Çubukçu, Sarah Ferguson`u bakın nasıl eleştirdi.. Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Sosyal Hizmetler ve...
  9. R

Hoppa para kaçıyor!

Allah razı olsun sizin gibi Vatanını seven iş adamlarımız olduğu sürece bu ülkenin sırtı yere gelmez. Yaptığınız marifetide bi güzel yazmışsınız tebrik ederim.
  10. R

Devalüasyon % 40

Özel sektörün çok borcu var. Ancak bu paraların çoğu, patronların vergi için yurtdışına götürüp sonra Türkiye’deki şirketlerine açtığı krediler... Özel sektörün dış borcu patronların kendi parası Türk iş dünyasının cari açıktan sonraki yeni ‘korku’ söylemi: Özel sektörün...
  11. R

Devalüasyon % 40

'Hükümet başarılı olmasın' diye parasını yurtdışına kaçıran büyük Türk işadamları, Avrupa&ABD'deki krizle batan paralarını hükümetten tahsil peşinde. TÜSİAD'ın derdi bu. 'Süper akıl' böyle olur Türkiye'nin gündeminde 'hedge fon' diye bir konu yoktu, bir dostumun sözlerini buraya aktarınca...
  12. R

Türkiye Bu Kazığı Yer Mi?

'Hükümet başarılı olmasın' diye parasını yurtdışına kaçıran büyük Türk işadamları, Avrupa&ABD'deki krizle batan paralarını hükümetten tahsil peşinde. TÜSİAD'ın derdi bu. 'Süper akıl' böyle olur Türkiye'nin gündeminde 'hedge fon' diye bir konu yoktu, bir dostumun sözlerini buraya...
  13. R

Özel Sektörün Dış Borç Oyunu

Özel sektörün çok borcu var. Ancak bu paraların çoğu, patronların vergi için yurtdışına götürüp sonra Türkiye’deki şirketlerine açtığı krediler... Özel sektörün dış borcu patronların kendi parası Türk iş dünyasının cari açıktan sonraki yeni ‘korku’ söylemi: Özel...
  14. R

İstanbul - Antalya yolu kapandı

İstanbul ile Antalya arasında sadece Bilecik mi var acaba ? Ne sacma bi haber
  15. R

Eyvah dolar fena havalandı!

Ülkenin krize girme ihtimali seni ne kadarda neşelendiriyor. Resimdeki gibi çok vatansever olduğun belli....
  16. R

Divan-ı Harpte yargılatacak olay

Bombalandığında görüntüler medyada yer alır.. Yurt dışındaki medyalarda da yer alır. Birilerin kuyruğuna basıldımı haberin olur unutma. Saçma teoriler üretmeyelim..
  17. R

Bakanlık Deniz Feneri için hız istedi

Adalet Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Frankfurt Başkonsolosluğu'na, Deniz Feneri davasıyla ilgili istenen bilgi ve belgelerin gönderilmesi işleminin hızlandırılmasını talep eden faks gönderdi. Almanya'da görülen Deniz Feneri davasıyla ilgili soruşturma yürüten Ankara Cumhuriyet...
  18. R

Ergenekonu Anlama Haberi

Ergenekoncuların Şok Tanığı Ergenekon'dan yargılanan Doğu Perinçek'in tanığı ortalığı sarsacak. Çünkü tanık; Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya... Ergenekon Davasında İşçi Partili sanıkların avukatı Ceyhan Mumcu duruşma öncesi Ergenekon davasında yapacakları savunmanın detaylarını...
  19. R

Ergenekonu Anlama Haberi

Unutanlar, yeniden okumak isteyenler için Ergenekon hakkında temel bilgiler... Bugün 20 Ekim 2008 Pazartesi. Ergenekon terör örgütü üyelerinin hakim karşısına çıkarıldığı 'yüzyılın davası' başlıyor. İşte Ergenekon'u anlamak için temel bazı bilgiler: PKK, Ergenekon'un kontrolünde Ergenekon...
  20. R

Divan-ı Harpte yargılatacak olay

Gariplik şurda bir çok görüntü yayınladı. Görüntülerin olduğu koordinatlar niye bombalanmadı. !!
  21. R

Bize inanmayanlara videolu kanıt

BOP Eş Başkanı sanırım ortalığı karıştırmış :)
  22. R

Taraf, bu kez Erdoğan'ı vurdu.

Oysa medyanın bir bölümü, geçmişte yapmadıkları hatta cesaret bile edemedikleri bir role soyundu ve ordu karşıtı bir tavır sergiliyor. Eğer bir hesabınız varsa bunu şartların normal olduğu bir döneme bırakamaz mısınız? Eğer ülkenin en güçlü olması gerektiği bir zamanda bunu yaparsanız...
  23. R

Ülkemize yönelik projenin başarısız olması için...

Neyin kavgası Bir savaş düşünün. Bir tarafın askerleri kendi aralarındaki ihtilafları, geçmişteki hesaplarını, dünya görüşlerindeki farklılıkları ön plana çıkarsın ve birbiriyle çatışmaya başlasın. Karşı taraf kamuflajlarının arkasında bu çatışmayı yönlendiriyor olsun. Kazanma şansınız ne...
  24. R

Kriz çıkarmak mı istiyorlar sizce?

Krizi başlatanda 4 ülke Türkiye Pakistan İran Suudi Arabistan..
  25. R

Milliyet Demediğini Dedirtti

Milliyet Gazetesi Başbakan Erdoğan'a demediği bir sözcüğü söyletti. Konu Genelkurmay ve Taraf Gazetesi arasındaki kavga olunca o sözcüğün önemi çok arttı... Milliyet Başbakan'ın konuşmasında yer alan "Biz şu bu kurumun değil, milletin Başbakanıyız. Siz kimin medyasısınız?" cümlesini haberin...
  26. R

Oray Eğin'in Askerlik Skandalı

Son günlerde aşırı militer yazılar yazan ve Taraf'ı Ordu düşmanı ilan eden Oray Eğin askerliğini yaptı mı? Yapmamak için "cinsel sapkınlık" işleri çevirdi mi? Vakit'ten, Akşam yazarı Oray Eğin'le ilgili şok iddia; "Cinsel sapkınlıkları sebebiyle 'çürük' raporu alıp, askere gitmedi."...
  27. R

Büyük Dava Pazartesi Başlıyor

46'sı tutuklu 86 sanıklı ''Ergenekon'' davasının Pazartesi günü başlıyor. Kimler içerde, suçlamalar ne, iddianameden satırbaşları. İşte pazartesi öncesi son hatırlatma. Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhuriyet gazetesi İmtiyaz Sahibi ve...
  28. R

Sanada günaydın.Kriz için manüplasyona başlandı. Tellallıktan çıktı olay. Ki Londra üzerinde yüklü miktar döviz alındı. KW de Londradaki iş adamı kimdi :) Biraz görmekle olmaz bu iş. Büyük firmalar yurt dışına ihracat yapıyorlar. Yurt dışındaki kriz direk onları vurdu. Şimdi holdingler için...
  29. R

Hükümete uyarı yapan iki kişi Arzuhan Doğan Yalçındağ Mustafa Koç Borsayı takip edenleriniz varsa; kriz başlangıcından bu yana dünya borsaları ile düştük dünya borsaları ile yükseldik. Ama son iki gün perşembe ve cuma enteresan işler oldu. 2 gündür Dünyadaki...
  30. R

IMF'ci TÜSİAD'a, Osmanlı'dan nükte

TÜSİAD'ın hükümete yönelik kriz eleştirileri ile birlikte IMF'den yardım alınması konusundaki teklifine en sert tepki TOBB Başkanı Hisracıklıoğlu'ndan geldi. Dünyadaki mali krizi değerlendiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye için tarihi bir...
  31. R

Şırnakta onbinler PKK terörünü lanetledi

Irkçılık yapanlara duyrulur..
  32. R

Peki SDN'nin Yaptuğı Doğru mu ?

solid_08 adlı kullanıcı Sony i uyarmış chatliam adlı kullanıcı SDN i uyarmış Kopya çekmişsin gibi. Başlattığın konunun içeriği ;şarkıyı yayınlaması uygun mudur. Sonra konunun tartışılması uygunmudur. Şarkının sözleri çok kötü olduğu, senin tepkinden belli oluyor. Sdn nin yaptığı...
  33. R

Sarızeybek'in başını yakan kumpas!

Ona efsane diyorlar. Peki neden genç yaşta emekli oldu? İşte Ergenekon tutuklusu Şener Eruygur'a kadar uzanan büyük kumpas... Aktütün Karakolu'nun basılmasıyla birlikte yeniden hatırlanan 90'ların efsane komutanı Erdal Sarızeybek'in önünü kesen, emekli olmasına neden olan dönemin Jandarma...
  34. R

Hazır ola geçmek yok

NE yani? Tayyip Erdoğan neyi nasıl yazacağımızı bize öğretmeye kalktığında... Buralarda yazıp çizen herkesin boynuna "maaşlı silahşor" yaftası asmaya kalktığında... Önüne gelene fırça attığında... En gür sedamızla, "Hop! Özgür basını susturamazsın... Sen bizim neyi, nasıl yazacağımıza...
  35. R

Komutan yanlış yaptı

Genelkurmay Başkanı çoğumuzu şaşırttı. Ondan daha farklı bir yaklaşım bekleniyordu. Taraf gazetesindeki belgelerin doğru olup olmadıklarını, doğru iseler sorumluların hesap verip vermediklerini açıklaması yerine, belgelerin yayınlanmasına şimdiye kadar görülmemiş bir tepki göstermesi garip...
  36. R

DYÇde yeni boyutlar

PKK’ya karşı sürdürülen ‘Düşük Yoğunluklu Çatışma’da yeni boyutlar görülüyor. Bunların başında Genelkurmay’ın yıllardır hükümetlere önerdiği, bir sürekli üst düzey yetkililerin içinde bulunduğu asker-sivil kurum oluşturulması gerçekleştiriliyor. Bu adımın önemli...
  37. R

Annenin regl kepazeliğine bak!

fish sünnet = regl midir? 1. Kızlardaki bulug çağına erişmeyi ilk regl diye nitelendirmişlerdir. Erkeklerdeki ilk bulug çağına erişmenin adı nedir? 2. Erkeklerdeki sünnet küçük yaşlarda yapıldığında bulug çağına ermiş mi olur? 3. Sünnet törenleri sağlıklı bir olayı tavisye etmek olarak...
  38. R

Sansür=Adnan Oktar

İlhan Selçuk'un Ergenekon İddianamesi'ne giren telefon görüşmelerinde Aydın Doğan ve Turgay Ciner kapışmasına ilişkin cümleler de yer alıyor. İlhan Selçuk ve İbrahim Yıldız arasında geçen diyalogda bu kapışma 'hiç bitmeyecek bir kan davası' olarak nitelendiriliyor. İşin ilginci Vatan...
  39. R

Yılmaz "Apo'ya kaç" mı dedi?

Bizim içimizde bizim gibi görünen ama bizden olmayan insanlar tarafından yönetiliyoruz.
  40. R

Taraf'ın Yalan Haberi

Demekki haberleri iyi okumamışsınız. Ben habertürkü yalan söylüyor demedim. Zira 25km mesafelerde doğruluyoruz birbirimizi. ama 25 km mesafeyi dağda olmadığını alenen belli. Çarpıtma 100 km görüntüleri öne getiriyorlar. Zira casus ucaktan cok varsa diğer görüntülerde dönüşümlü olarak ekrana...
  41. R

Taraf'ın Yalan Haberi

37.11 - 44.04 25,30 km kuş bakışı. 37.12 - 44.07 15 km Bayrak Tepe 20 Km Aktütün.. 37.12 - 44.07 koordinatları nehir yada çayın yanını gösteriyor. Bu çay Bayrak tepeye kadar gidiyor. Görüntüler 3,5 saat önce çekilmiş. Koordinatlarda 5 km sonra Bayrak tepe 10 km ilerde açık alanda...
  42. R

Adalet Bakanlığı 10 bin kişiyi işten atacak

Haberin içeriğin okuyunca sevinemeyenler olacaktır. Ülkenin kötüye gitmesini bekleyen bir mantıkla karşı karşıyayız. Adlarınada vatansever ulusalcı diyorlar. Mthan her zaman bizi konu dışına çıkmakla suçluyorsun . Bakıyorumda konu dışına çıkartan da sen oluyorsun. Neyse haklısın...
  43. R

7 Yılda Trilyoner Olan Gazeteci

Gündem (Dünya/Türkiye) Kopyala-Yapıştır mantığından hariç yazılar görüyoruzda bir ben mi kopya- yapıştırıyorum ? Dürüst olalım bu haberlerin canınızı sıktıyor, tabularınız yıkılıyor ve rahatsız olduğunuzu, itiraf edemiyorsunuz. Forumda tartışmayı bilmeyen gençlerin birbirine hakaret...
  44. R

7 Yılda Trilyoner Olan Gazeteci

2001 yılında tüm mal varlığını 300 bin dolar olarak açıklayan Tuncay Özkan, 7 yılda nasıl ‘30 milyon dolarlık adam’ oldu? İşte değeri 7 yılda 100 kat artan gazeteci... Erzincanlı bir matbaa ustasının oğlu Tuncay Özkan’ın önlenemeyen yükselişi… Tuncay Özkan daha...
  45. R

İşte CHP'li vekilin dava dosyası

Biri Mahkeme Kararı Biri Batı Çalışma Gurubunun fişlemesi. Bunada laf söylerse akıl sağlıklarından endişelenirim.. Zaten fazla öne çıkınca Baykal geriye çekti :) Kılıçdaroğlu İstanbul Belediye Başkanı olursa Hilton Rezidans Yolsuzluğunu yapacakda o yüzden medyada...
  46. R

28 Şubat sürecinin "dindar avcısı" Batı Çalışma Grubu'nun, SSK'nın başında olduğu dönemde, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nu da adım adım izlediği ortaya çıktı... Peki, Kılıçdaroğlu hangi sebepten fişlenmiş? İşte cevabı... 28 Şubat döneminde irticai faaliyetleri izlemek üzere...
  47. R

CHP Meclis Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu görevi ihmalden mahkemede hesap vermeden milletvekili oldu..Yani dokunulmaz oldu.. Şu anda CHP Meclis Grup Başkanvekili ile ilgili dosya Meclis raflarında bekliyor..İşte o belgeler Kılıçdaroğlu'nun yargı belgeleri AK Partili Dengir Mir...
  48. R

Erdoğan bu kez kriz uyarısı yapanlara kızdı

Soru sorarak gözünü niye yoruyorsun ???
  49. R

Neleri unuttuğumuzun farkındamıyız? Lütfen bakın

legolas4444 saadet partili olduğunu bilmiyorum. Örnek verdiğin sitenin sağ üstünde bi logo var onuda örnek al olurmu ? ? ? ? Kapatmaya Hayır Muz Cumhuriyeti İstemiyoruz ! Ha bu arada Refah Partisi sayesinde bugun türbanlı öğrenciler üniversiteye giremiyor. Din istismarı kim yapmış...
  50. R

PKK içinde taşeron gruplar var

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan; “Güngören saldırısının PKK'nın işi olmadığını, genel stratejisine uymadığını söylemiştim, hâlâ böyle düşünüyorum. Diyarbakır saldırısı ise PKK'nın bölünerek hücrelere ayrıldığını gösteriyor. Örgütün farklı istihbarat servislerinin aracı olduğu ortada. Terör...
  51. R

AK enişteler..

Doğru söyle gözlerinden öperim.. Şirket kurduğunuzu farz edelim .Çalışan alacağında akrabalarınızdan mı alınır ? yoksa tanımadıklarını mı alır ? Kendinize sorun bi kere .... Zamanında gene öylebir milletvekili çıktı TRT de kadrolaşıyorsunuz dedi. Cevap geldi.. Şu kaynağı bulmak...
  52. R

Erol burası ikimize ait değil. Kötünün iyisi dediğime göre vardır. Sormana bile gerek yok. Özelde yazarım .. Eskiden hep belli elit kesim hükümetten yararlanırdı. Halka zırnık koklatmazlardı. Şimdi halkta nasipleniyor. En azından bunu ayırt et...
  53. R

Adnan Menderes Turgut Özel Tayyip Erdoğan halkın sistemle kavgasını sürdüren adamlardır. Tayyip Erdoğan gitsin yerine başkası gelecektir. Siz gene onun taraftarlarıyla kavga edeceksiniz. Artık sistemin adamlarını seçme devri bitmiştir. Sistem Atatürkçülük değildir. Sistem Sahte Atatürkçülük...
  54. R

Onlarla da bağ kurulmuş

legolas4444 sen bu yazıyı dikkatlice okudun mu ? Ben yazsaydım bunu Ordu düşmanı olurdum. Şehirleri ’kurtuluş’ komedisinden kurtarın.. Vatan haini ilan edilirdim bunları yazsaydım .
  55. R

Birde senin hangi parti yada derneğe üye olduğunu öğrensem gam yemiyecem. Dişliyi savunmadım ; Almanyadaki deniz feneri böyle yapmış diye Türkiyedekini de karalamadım. Baykal dediki paralar başbakana gitti . Sonra o nasıl olduysa başbakanlığa oldu. Baykaldan tek ses yok. Baykal anladı...
  56. R

Böyle keçi görülmedi

Mercedesin lüksünü keçi bile onayladı :D
  57. R

Çankaya Belediye Başkanı hakkında soruşturma

Vardırda niye açmıyorlar bende merak ediyorum. Her düşünceden insan olduğu gibi her düşünceden savcıda vardır. Açılsında ak kara belli olsun.
  58. R

2006 ya kadar sorun yoktu . 2006 yarısında petrol fiyatları artmaya ve inşaat sektörü yavaşlamaya başladı. Cumhurbaşkanlığı seçimi piyasanın tadını tuzunu kaçırdı. Bununla beraber petrolun 70 den 140 dolara demirin 0,8 2 ytl çıkması ekonomi durdurma noktasına geltirdi. İnsaat sektöründe 3000...
  59. R

Ülkeyi bölme çabası!

Küresel krizle birlikte iş dünyasından yükselen endişeli mesajların dozajı arttı. Peki, en çok feveran eden isimler kimler? Mustafa Koç'la Arzuhan Doğan Yalçındağ… Rahmi Bey'in oğlu, IMF ile biran önce "stand-by anlaşması" istiyor… Aydın Bey'in kızı da "IMF ile anlaşma...
  60. R

Çankaya Belediye Başkanı hakkında soruşturma

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı basın yayın organlarında yayımlanan ve kendisine ait olduğu iddia edilen ses kaydı nedeniyle Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz hakkında soruşturma başlattı. Memur Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülecek soruşturma kapsamında, söz konusu ses...
  61. R

Perinçek'in Umudu Tecavüzcü

Aydınlık'ın İddiasına 2. Çürütme Aydınlık dergisinin Ergenekon Savcısı Öz hakkındaki iddialarına, Ergenekon kapsamında tutuklanan Teğmenlerin Avukatı bile inanmadı ve şöyle konuştu.. Aydınlık Dergisi'nin son sayısında Savcı Zekeriya Öz'le ilgili "Atatürk düşmanı" olduğu çerçevesinde bir...
  62. R

Küresel krizle birlikte iş dünyasından yükselen endişeli mesajların dozajı arttı. Peki, en çok feveran eden isimler kimler? Mustafa Koç'la Arzuhan Doğan Yalçındağ… Rahmi Bey'in oğlu, IMF ile biran önce "stand-by anlaşması" istiyor… Aydın Bey'in kızı da "IMF ile anlaşma...
  63. R

Neçirvan Barzani Ankara'ya geliyor

Yapılan oylamaya 533 milletvekili katıldı, 250 ret, 264 kabul, 19 çekimser oyu kullanıldı. Ancak, Anayasa'nın 96. maddesinde öngörülen salt çoğunluğa ulaşılamadı (275). 9 kişi ile 1 Mart tezkeresi kabul edilmedi. Bugün K.Irağa girelim diye bas bas bağıran muhalefet o gün niye destek vermedi...
  64. R

İnönünün annesi irticaya nasıl geçit vermişti?

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın beyaz tülbentli resmini her Atatürk köşesinde gördüğümde şu fikre kapılırım: Acaba İnönü’nün şevket devrinin önü 1950’de kesilmemiş olsaydı bugün biz okul köşelerinde Zübeyde Hanım yerine Cevriye Hanım’ın resmini mi görecektik...
  65. R

Kim, kiminle, nerede görüştü?

Duydunuz mu a dostlar: Askerler Abdullah Öcalan'la görüşmüş... Sakın “Bir yaşıma daha girdim” demeyiniz. İddia Hürriyet gazetesinde çıktı; hem de 'pop sosyolog' diye de bilinen genel yayın yönetmeninin kaleminden... Duydunuz mu a dostlar: Askerler Abdullah Öcalan'la görüşmüş...
  66. R

"Amerika Şirketi Yıkılıyor"

67. R

Perinçek'in Umudu Tecavüzcü

Aydınlık Dergisi, "Ergenekon Savcısı Zekeriya Öz'ün 4 Yılı" diye bir dosya hazırladı ancak dosyanın içeriği yalan olduğu gibi, haberi yapan tecavüzcü ve kaçakçı.. Asrın davasına sayılı günler kala, Ergenekon soruşturmasını yürüten savcı Zekeriya Öz hakkında karalama kampanyası başlatıldı...
  68. R

Öğretmen,öğrenci ve veliler için site tavsiyesi

Meslek Eğitim ve öğretimin Sistemlerin Güçlendirilmesi Projesi Megep Meslek Lisesi 10. Sınıf Moduller Meslek Lisesi 11 ve 12. sınıf modüller
  69. R

Velev ki hamdolsun

Çıkar çevrelerin %30 la 3 parti ile hükümet yaptıklarında ve ülke %40 fakirleşti. Dolar 620 den 1200 eçıktı. Her hafta zam geldi . Ekonomi iflas etti..Acaba bu neden olabilirmi? Şimdi sen benim yazdığımada inanmazsın.
  70. R

Düşündüren karikatürler

71. R

Bi yüksek mertebelerde karşılandığını idda ediyorsun, bir gelsin görecez bakalım diyorsun. Çamur atıyorsan düzgün at.
  72. R

Yapılan oylamaya 533 milletvekili katıldı, 250 ret, 264 kabul, 19 çekimser oyu kullanıldı.Ancak, Anayasa'nın 96. maddesinde öngörülen salt çoğunluğa ulaşılamadı. 275e ulaşamadı. Çelişki şundan AKP nin içindede Kürtler vardır. Onlar kendi halkından olanların ölmesini istemediler. 2. si Müslüman...
  73. R

Türkiye işkenceleri unutmadı.....!

Dün ve bugün ergenekonu savunayım derken her zaman komik duruma düşebiliyorsun..
  74. R

K. Irağı kontrol eden kim ? K.Irakta meclisi olan kim ? Bölgesel yönetimin Başbakanı ne demek ? Terörist kampı nerde ? 1. Mart Tezkeresine destek vermeyen Milliyetci Ulusalcı arkadaşlar böyle şeylerin olabiliceğini düşünemediler mi? Şimdi şucsuzlarımı ? Zaten ben boşuna yazdım...
  75. R

Radikal ve Hürriyet Haberi Yalan Çıktı

Ergenekon davası ne zamandan beri sürüyor? Günler haftalar aylar ? Nerdeyse 1 yıldır sürüyor. Almanyadaki deniz feneri e.v. davasıda 1,5 yıldır sürüyordu ve bazı medyalar tarafında bekletildi bekletildi Hilton yüzünden yeni servis yapıldı. Burda mevzu gazetelerin üç kağıtçılığı...
  76. R

Velev ki hamdolsun

O zaman petrol fiyatları kaç para idi şimdi kaç para ? 1 sene içinde 70 dolardan 140 dolara fırladı. Şimdi 90 dolar civarına indi. Doğalgaz fiyatlarını hükümet zam yapıyor değilmi ? 1 Ocak 2005 den beri otomatik fiyatlandırma diye birşey yok zaten. Tüpraşın sahibide Koç holding hiç değil..
  77. R

Bir aldatmanın tarihi

Türk Ordusunun rahatça gezebildiği yerde orda beslenen bir örgüt rahat edebilirmiydi ? Kamp kurabilirmiydi ? Kişişel fikrin mi? Duyguların mı ? Mevzu o zaman karşı gelenler şimdi girelim diye iki yüzlülük yapıyor. Zanten Türkiyeli yada Türkiyesiz Irağa girdi. Neticede o bölgeye ortak...
  78. R

Gül'ü şok eden "yuh" sesleri!

Tekrar mesaj yazma . Millete hakaret etme. Adabınla konuş.
  79. R

Halk mahkemeye başvuruyor karar çıkartıyor. Siz halk değilmisiniz ? Başvurun mahkemelere yalan zannettiğiniz haberleri ? Mahkemeden tekzip yiyen ve gazetesinde yayınlayan kim ?? Çamur atacam diye komik duruma düşmeyin..
  80. R

öcalan bana dedi ki...

İşte Prof. Dr. Yalçın Küçük’ün PKK analizi: “PKK’yla veya bir başkasıyla cehalete dayanarak mücadele etmek mümkün değildir. Evvela doğru tespit edilecek. Evvela benim yazılarımı ve kitaplarımı okuyacaklar. Genel Kurmay Başkanlığı bilmem neleri, bilmem neleri, bilmem neleri...
  81. R

uğur dündar yalanı...

Haber Linki http://www.habervaktim.com/yazaryazdir.php?id=7898 Bence sen yalansın. Ekrana gelen görüntülere baktığımda çoçuklara para verilmiştir dedim. Neden mi ? Nedeni çok basit. Ordaki halk televizyona çıkmaya cesaret edemez. Sebebi terördür.
  82. R

Tonce sen yandın. Doğruyu söyledin diye seni nurcu dinci akpci ilan edecekler.
  83. R

Bir aldatmanın tarihi

Güleyim mi? ABD Irağa savaş ilan edecek . ABD askerleri G.doğu Anadoluda kalacak . Savaşa iştirak etmeyecek ...Bi düşünn !!! O kadarda kıvırma istersen...
  84. R

legolas4444 delikanlı isen söylersin. Hangi dernek yada partiye bağlısın ??
  85. R

Zekandan şüphe duyuyorum. Partileri kim seçti? şimdiye kadar 367 kararı yokken halkın seçtiği paritye seçtirmemek için 367 ve seçimi yenileten kim? Bunların hepsini geçtim Akp tek başına seçmedi Cumhurbaşkanını !!! Sana laf anlatmaktan bıktım. Ama cehaletin bâki kalıyor. Demekki...
  86. R

Velev ki hamdolsun

Halk biz değilmiyiz? Birbirimize saygı gösteriyormuyuz ki Halkın seçtiği de halka saygı göstersin. Halkın adamı halk gibi davranır. Ne zaman biz birbirimizi düzelttik o zaman onlarda düzelir.
  87. R

Halkın seçtiğine saygı göstermemek için elinden geleni yapan bir gurupla karşı karşıyız. Sonra çıkıp demokrasiden özgürlükten bahsediyorlar. İşin vehameti daha büyük olan bir durum var..
  88. R

Velev ki hamdolsun

Kendine demokrasi anlayışı her zaman devam etmektedir. Çıkar çevrelerin %30 la 3 parti ile hükümet yaptığında ve ülke %40 fakirleştiğinde birtek ses yok. Neden çünkü Medya Patronlarıda ceblerini dolduruyordu. Böyle adamlara ne denir siz düşünün.. E şimdi ne oldu Patronlar cebini dolduramıyor...
  89. R

Türkiye işkenceleri unutmadı.....!

Bilgi kirliliği. Haberin tamamını okumayan megavisör ne anlayacak Ergenekonculara işkence yapılıyor anlayacak. Yersek. Megavisör yemiş sanırım.. Ama haberde Ergenekoncuların hedefe ulaşması halinde işkence yapılacağından bahsediliyor. Ergenekoncular bize işkence yapacağını geçmişte...
  90. R

Sadece senin yorumların %90 u atmasyon.. En çok düzeltme haberi kime ait bi araştır. Bol keseden sıkma. Atmasyon olarak idda ettiğin haberler niye tekziplenmiyor ???
  91. R

Bu sitede de TGB li yok mudur sizce ??.
  92. R

Ordumuza nasıl iftira atılıyor? İşte Kanıtı..

Dağlıca baskınından sonra Kanal D Mehmet Ali Birand Buna benzer video gösterdi ve Orduya soru sordu. İstibarat alıp almadıklarını Bu iki yüzlülük neden ??? Ordu Hava saldırısı yapınca boş dağları vuruyor diye bagırıyorsunuz ?? Siz iftira atmış olmuyormusunuz? Ne yaptığınızı birde ben...
  93. R

Bir aldatmanın tarihi

Bu nasıl güç ki + MHP yasa çıkartamıyor. Bu nasıl güç ki kapatma davası ile karşı karşıya geliyor !! Bu nasıl güç ki gece yarısı Askeri Muhtura yiyor ! Bugun girmek için aşırı can atan partiler o zaman destekleseydi teskere çıkardı . Benim söylemek isediğim o zaman destek...
  94. R

Konuşması tehlikede

Tutuklulara herhangi bişey olduğunda direk sorumlusu hükümet olmayacak mı ? O yüzden biraz daha intizam gösterirler. Öyleki kapatma davasındaki Yalçınkayaya bile özel koruma görevlendirdiler. Şüphelinin konuşmaması kimin işine yarar düşünmek lazım. Basit düz mantık hataları yaparak bi yere...
  95. R

İşte PKK'nın Arkasındakiler!

Nere dalıyoruz arkadaş...Eve sokağa mahalleye mi dalmıyorsun. Dünyadaki bütün ülkelerin iki yüzlü olduğunu bilmiyormusun. Hepsi toplansa başına çorap örmeye kalksa ne olacak ? Fevri davranarak Ülkemin tümünü tehlikeye atmak gerekiyormu ? Bakan zaten hedef gösteriyor. Bu ülkede bilmeyen varmı ...
  96. R

Bir aldatmanın tarihi

Sütten çıkmış ak kaşıklar entel ; 1 Mart Teskeresine herkes destek verseydi K.Irakta askerlerimiz olacaktı.. Zamanında destek vermeyipte şimdi yüzsüzlük yapamalarına şaşırmamak lazım. Zira karekter meselesi..
  97. R

Adınızın baş harfi aşkınızı ele veriyor

Diğer harfleri okursanız onlarda size uyuyor. Her harfle ilgili kötü bişey zor bulursunuz. Kimsede kendine kötü demez zaten :)
  98. R

İnanıılmaz - Müthiş - Gerçek...

Ağlayınca süt verilebileceğini öğrenen çoçuk sırt üstü yatınca nefes alacağınıda hemen öğrenmesi normaldir. Erişkinlerin yüzmeyi zor öğrenmesinin sebebi suda bogulma riskini düşünmesidir. Çoçuk bu riski düşünemez. Sadece nefes nasıl alabilirim düşüncesi vardır...
  99. R

Amerikan kapitalizminin çöküşü

Artık kimse serbest pazara inanmıyor. ABD’nin ekonomi vaazlarını dinleyecek kimse yok. Nobel Ödüllü ekonomistin kriz yorumları… 700 milyar dolarlık kurtarma planı, kredi kurumlarının satın alınması ve bankacılık endüstrisinin kısmi planlı kamulaştırılması ABD tarzı kapitalizmin...
  100. R

İşte PKK'nın Arkasındakiler!

Cemil Çiçek, terör saldırılarının ardından taziye mesajı gönderen bazı ülkelere aldanılmaması ifadelerini yineleyerek, "Terör taşeron, onların arkasında büyükler var..." Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, terör saldırılarının ardından taziye mesajı gönderen bazı ülkelere...
  101. R

Bir okul müdürü kendisi hakkında, "Allah'a inanmıyor, Ermeni" gibi dedikodular yapıldığını söyleyerek konunun soruşturulmasını istedi. Bazı gazeteler (Radikal ve Hürriyet), şikâyet üzerine yapılan soruşturmayı Milli Eğitim tarafından başlatılmış gibi haber yaptı. Müfettiş haberi de yalan...
  102. R

İzlemenizi Tavsiye Ediyorum Şiddetle Gerçekler Burda.

Reis suyu bulandırmaya gerek yok . İç güvenlikte hükümetten emir alma gibi durum yok . Sadece dış operasyonlarda izin alıyorlar. Bazı şeyleri karıştırmaya başlattılar size. Ülkenin içindeki görev bölgelerindeki olaylara mudahele edebilirler. Her operasyon için hükümetten izin alma gibi bi...
  103. R

Teskere için mi göz yumdular ?
  104. R

İşte CeBIT'te vitrine çıkanlar

Güzel bir anakart kolleksiyonu...
  105. R

Türk Telekom CeBIT'de eğleniyor

wifi li anlan mı arayacaz :) tum modemler wifi li olsun :) o zaman
  106. R

İzlanda, eBayde satışa çıkarıldı

Küresel mali krizden payını alan İzlanda, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay’de satışa çıkarıldı. DİĞER HABERLER LONDRA - “Muhteşem doğası ve atları olan, ancak mali durumu iyileştirme gerektiren” duyurusuyla sitede satışa çıkarılan İzlanda’nın açılış...
  107. R

Bakanın açıklaması Fırat'ı açığa düşürdü

Mersin Zirai Ürünler İşleme İhracat Sanayi ve Ticaret (MENAS) A.Ş. yönetim kurulu başkanı Ferhat Gürüz İDDİALARA YANIT VERDİ Gürüz, öncelikle 2003 yılında hayali ihracat yaptıkları biçimindeki suçlamaya değindi. O dönemde Ukrayna’da bir firmaya 204 ton ürün gönderdiklerini, ancak alıcı...
  108. R

Tek sorum var . Perşembe gece taciz ateşi açıldıktan sonra sabah takviye birlikler gelmiş. Cuma saat 1 de başlayan 7 saat süren çatışmada niye helikopter yada uçak gönderilmemiş... 7 dakikada helikopter ulaşabiliyor.. Zamanında 1 mart teskeresine karşı çıkanlar şimdi niye girmek...
  109. R

Küresel para savaşında Aktütün cephesi

Aktütün baskını konusunda bir önceki analizde genel bir değerlendirme yapmıştım. Şimdi hadisenin dış boyutuna biraz mercek tutalım. Aktütün olayının dış bağlantısını anlamadan iç yansımalarını da anlayamayız veya yanlış anlayabiliriz. Gölgelerle uğraşırız. ABD derin devleti, önceden...
  110. R

Aktütün'e para yok, ama...

3. Şahıslar beni ilgilendirmez. Küçüksen küçüklüğünü bil !
  111. R

Kendi çoçuğuna böyle emir ver. Seviyeni bozmadan konuş. Bozacaksanda tartışmaya girme..
  112. R

Diyanetin bütcesine yakın bir bütce iade ediliyor. E ihtiyac var diyorlar? Osmanlının sonunu din getirmedi. Din kimliğini kullanan dönmelerin sonunu getirdi. Zaten onların Osmanlıya girişiyle 1600 lü yıllardan sonra Osmanlı çökmeye başlamıştır. Ve sayelerinde I.Dünya Savaşına girmemize...
  113. R

1924de girecektik Kuzey Iraka, Atatürk istemedi

Hükümet zaten TSK ya yetkiyi verdi. Teskere kararı var. Siz neyin savaşını yapıyorsunuz ki ? İstedikleri zaman girsinler. Ordu hükümete karışıyor ama Hükümet Orduya karışamıyor malesef.. 1 Mart Teskeresini muhalefet destek versetdi geçerdi...Şu an mevcut teskere uzatılacak mı uzatılmyacak mı...
  114. R

Gerçekten sende problem var. Her yazıya muhalefet edecem diye cahilligini gösterme. Yaşın küçük bu tür tartışmalar için. Ben halk düşmanı demedim. İnönü diyor...%47 halkın oyu ile gelmiş biri halk düşmanı olabilirmi.. 2x2= ?
  115. R

Ya sabırrrr ya sabırrr. Arkadaşı destekliyorsun destekli destekle bari. Kendinizle çelişip duruyorsunuz. Çoluk çoçuk bastı burayı. Yeterrr Yatağında sen nasıl rahat uyuyorsun? Başörtülü Türbanlı anaların kınalı kuzuları korumuyorda kim koruyor. Askersiz bir ordu ordu değildir..
  116. R

Halk düşmanı inönüye sormak lazım. Birileri zıplyacak. Ne demek "halk düşmanı ". Ben demedim inönü diyor. Aramaya yazarsanız konuyu bulursunuz.
  117. R

Rakamları siz anladınız mı ? Arkadaşın iddası boşa çıktı. Orduya diyanetten daha çok para yardımı gidiyor 2006 Yılında diyanetin Bütcesi 1 300 milyon YTL 2006 Yılında Ordu 344 milyon YTL, iade etti 2007 Yılında diyanetin Bütcesi 1 700 milyon YTL 2007 Yılında Ordu 1 277 milyon YTL iade...
  118. R

Yazdıkları var yazamadıkları var Can abinin..
  119. R

21 Yaşında ne vergisi veriyorsun ? Diyanet ve haram kavramı kullanıyorsun kendinle çelişmiyormusun ?
  120. R

Hala bizim petrol davamız var. Kerkük Musula karşılık petrol alacağımız var..
  121. R

'Savcı Zekeriya Öz gençliğinde Atatürk'e 'Beton Kemal' derdi'

Bitlis Paşa ve Ersever'i Ergenekon öldürdü Ergenekon'un kilit ismi Tuncay Güney, polise verdiği ifadede Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis ile Binbaşı Ersever'in, Ergenekon'un PKK'ya silah satışından haberdar oldukları için öldürüldüğünü öne sürdü. Veli Küçük ile Doğu Perinçek'in TSK'ya...
  122. R

CNN'in büyük ayıbı

Talabani ve Barzani bu ülke pasaport verirken iyi idi şimdimi kötü oldu ?
  123. R

Aydınlık Dergisi İş Partisi Tarafından çıkartılıyor. İşçi Partisinin Genel Başkanı Doğu Perinçek. Ergenekon davası yüzünden Perinçek tutuklatan Savcı Öz.
  124. R

Aydınlık Dergisi = Doğu Perinçek = Ergenekon Zanlısı Çok uğraşmışlar ama karavana yaptılar ..
  125. R

Ceple konuştu otobüs bozuldu

Ben sadece etkilenen cihazı yazdım. Diğer türlü bi zararı yoktur. Eski telefonlarda böyle problemler vardı. Teknoloji geliştikce bas istasyonlar gelişti. Telefonlardaki radrasyonları azaltmak icin telefonların gücünü düşürdüler. Otobüs şöförü konusuyor . En önde elektronik cihazların olduğu...
  126. R

Aman onun hesabıyla iş yapma. Zira Ordunun iade ettiği para bile diyanettinkine yakın.
  127. R

2006 Yılında diyanetin Bütcesi 1 300 milyon YTL 2006 Yılında Ordu 344 milyon YTL, iade etti 2007 Yılında diyanetin Bütcesi 1 700 milyon YTL 2007 Yılında Ordu 1 277 milyon YTL iade etti. Buna göre 2006'da askeri savunma hizmetleri için bütçeden askere 11 milyar 828 milyon YTL...
  128. R

Top çevirmek isteyen çevirsin.. Bu saydıklarını Devlet değil Halk yaptırıyor. Fazla Olmasının sebebide odur. Devlet tek tük yaptırıyor. Yazıda Sadece Sunniler için demiş. Can dündar ve onun görüşünde olanlar sunni değil mi? Sunni ise dinime neden saldırıyor? Sunni değilse hangi dine...
  129. R

Tuncay Özkan Askerliğini Nasıl Yaptı?

Memecandan Bayram karikatürleri Samanyoluhaberi İzmir'de 12 bebek hastanede öldü Zaman Gazetesi Bu haberlere niye inandın o zaman daha bi sürü var. Samanyolunun kendisi yanii Kendi kendini yalanlıyorsun
  130. R

CNN'in büyük ayıbı

Türkiye haritası ile benzerliği varmı yok mu ? Karandeniz den tutta Marmara denizine kadar benzerlik var. Bu haberlerden sonra niye kaldırıldı o zaman ?
  131. R

Aktütün Karakolu’na yapılan hain saldırı sonrası Genelkurmay’dan yapılan açıklamalara yönelik tepkiler devam ediyor. Vatan'dan Can Ataklı bugünkü yazısında öyle bir örnek ve kıyaslama yaptı ki, düşünmemek elde değil... İşe yaramayacak denizaltılara 6.5 milyar dolar bulundu ama...
  132. R

Böyle askerlik yapan birçok kişi var lafımız yok. Ama 28 gün yaptılar 10 gün değil. İkincisi Vatan Millet Sakarya diye nara yapan birisi 28 gün askerliğe bile dayanamış.
  133. R

CNN'in büyük ayıbı

Aydın abinin vukatları hep benzer şeylere bir yerden bağlanıyor. Sonuçta lisansa para veriyor. Verdiği Hugo dan tutta Spor eki sayfalarına kadar aynı sonucu görüyoruz. Bizi şaşırtmıyorki.. Madem Vatan Millet Sakarya diyor iptal etsin lisansı? . Bu adam simdiye kadar yaptığı hiç bir...
  134. R

Türevini eklemiş. Hala boşşun senin kafan da; senden olamayanlar saman ve türevi diyerek adlandırıyorsun. Beğenmediğin her habere tek kelime yazarak boşluğunu ispatlama. Bir kere sukut etde erdemini bilelim. Ne bilgin var nede kaynak delilin. Konuşup duruyorsun.....
  135. R

Samanyolundan olduğunu kim söyledi sana ?? Dikkatli bak ne yazıyor?? Post Medya http://www.postmedya.com . Haber değilde sen boşmuşun.
  136. R

Sen kimsin bilir kişimisin ? Kanal D demi çalıştın? Her konuya verdiğin basit cevaplarla mı savunuyorsun? Kendi fikrine uymayanları doğru görmemeyi kim öğretti? Hepsinden öte yaşın kaç ki ? Bu kadar görmüş geçirmiş olmuşun? Doğan Medyayıda geçtin yalan haberlerde. Nerden biliyorsun boş...
  137. R

Ceple konuştu otobüs bozuldu

Cep telefonları dijital aksamları bozuyor. Klimalar mesela.
  138. R

CNN'in büyük ayıbı

CNNTürk Sahibi Aydın Beye sormak lazım..
  139. R

ABD anlık istihbarat veriyorsa, Peki 300 terörist karakola nasıl geldi

Paşa bu manşeti görmesin! Taraf Gazetesi, bugünkü manşetine Orgeneral Babaoğlu'nu taşıdı. Babaoğlu'nun golf oynarken resimlerinin yer aldığı haberde bakın paşaya neden kızılıyordu... Cuma günü Aktütün’de 15 asker şehit olurken Orgeneral Babaoğlu golf turnuvası için Serik’teydi...
  140. R

Başsavcı Yalçınkaya Ergenekonu gördü!

Danıştay baskınının temyize giden kararı için görüş yazan Başsavcı Yalçınkaya Ergenekon'u gördü ve... Danıştay baskınının temyize giden kararı için görüş yazan Başsavcı Yalçınkaya “Ergenekon iddiaları araştırılsın” dedi. Başsavcının isteği bağlayıcı değil. 9. Ceza Dairesi temyiz...
  141. R

Kararlılık mesajı çıktı ya daha ne istiyorsunuz?

İyi edebiyat yapıyor. ama neticeleri baglarken hep fos çıkıyor. Bu arada sizde iyi gaz yiyorsunuz. Mevzu ne ödenek mi ? Peki ödeneğimize bakalım. Bakın bakalım. Kim doğruyu söylüyor. Bu yazarın geçmiş yazılarındada açıklarını çok buldum. İdda ettiği ana konular hep yalan çıkıyor. Erdoğanın...
  142. R

Mehmetçik Vakfı'na yok Deniz Feneri'ne var

Alıntı yap bende okuyayım. Nerde ne yapmış alıntıla. Bekliyorum.
  143. R

Genelkurmay'dan son dakika

Zaten mevzu Başbakan değildir. Sistemle halkın çatışmasıdır. Geçmişte Adnan Mendere Turgut Özal şimdi Tayyip Erdoğan halkın sesidir. Aldıkları oylar bunun işaretidir. Yarın Tayyip Erdoğan gider yerine başkası gelir. Halk kendi özgürlüğü için siyasetteki aktörleri kullanıyor.. Dediğim...
  144. R

Bakana Bak..Protestoculara Ergenekoncu dedi

TGB Cumhurbaşkanınıda yuhalamaya kalkmıştı. Demekki sahnede bunları göreceğiz. Kendilerin sadece bir partiye odaklamış kişilerden oluşuyor. Aşırı sol gurup da diyebiliriz. Allah'tan bu olay üniversitede oldu . Üniversite dışında olsaydı Halk protesto etti bakan ergenekoncu dedi haberi ile...
  145. R

Erol ve legolas4444 fortunanın yorumlarını tekrar okuyun. Öküzün altında buzağı çıkarttınız. Adamı ordu düşmanı yaptınız. Sadece bi yerde vakıfla ilgili bi söz etmiş. "Ergenekonculara burs veriyorlar diye". Zaten siz ergenekonu savunmuyormuydunuz? Neyin kavgasını yapıyorsunuz ?
  146. R

Buna kendin inanıyormusun ? Fortuna burda mevzu Deniz Baykalın Mehmetcik Vakfı ile siyaset yapmasını eleştirdik. Siyasetci yüzünden vakıfı suçlaman yersiz.. Konuyu nerelere çekmişsiniz.
  147. R

1. Almanyadan buraya gelen paraların kayıtları vardır. Kayıtsızlar varsa zaten araştırılıyor. 2. Almanyadaki paranın geri kalanı ordakiler tarafında taksi şirketi, gemi , bina satın alınmıştır. 3. Almanyadaki diyorum Türkiyedeki dernekle ilgili suç duyurusu yoktur. 4. Adalet...
  148. R

Dokunulmazlık konusunda biraz yanlış düşünüyorsunuz. Farklı bir hükümetten iktidara geldi. CHP olsun. Atıyorum AKP liler birtane komplo düzenlediler ve ortaya suç çıktı yargılandı. Karartılmış delil yüzünden hapis yiyecek. Hükümet düşecek. Yada tam tersi bi durum ! Senin savunduğun bu görüş...
  149. R

Deniz abimiz şehitleri üzerinden siyaset yapacak ya Mehmetcik Vakfından Fenere geçti geldi. Almanyadaki Deniz Fenerindekilerinde Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın Deniz Baykalıda...
  150. R

1. Türk Ordunun tamamını suçladığımı nerden çıkardın ? . 2. Türk Ordusunı küçük düşürenlerin hesabı sorulmayacak mı ? 4. Senin için bu hükümet otomatikmen ya zaaflıdır ya suçludur. Senin cümlelerine itibar edilmez durumda. 5. 2002 den öncede Ordu Personelinde içinde çatırdamalar...
  151. R

Hesap ver!

1. Türk Ordunun tamamını suçladığımı nerden çıkardın ? . 2. Türk Ordusunı küçük düşürenlerin hesabı sorulmayacak mı ? 4. Suçluyla zaafı olanlar aynı kefedemi olur ? . Senin için bu hükümet otomatikmen ya zaaflıdır ya suçludur. Senin cümlelerine itibar edilmez. 3. Sen benim...
  152. R

4 Ekim cumartesi günkü Vatan gazetesinin 18'inci sayfasında tek sütun bir haber var. Başlığını ve girişini aynen alıyorum.. "Aktütün Karakoluna taciz ateşi.." "Şemdinli ilçesinde Irak sınırına 4 kilometre uzaklıktaki Aktütün Karakoluna bir gurup PKK'lı terörist taciz ateşi açtı." Korkunç...
  153. R

Mevzideki Dehşet Anları Anlattı

Ramazan çok kan kaybediyordu. Su vermem için yalvarıyordu. Yanımda su vardı ama daha önce bize 'su vermeyin' dendiği için vermedim. Çok yalvarınca... "Yanına düşen iki el bombasını teröristlere attı ve ölene kadar savaştı".. Bu sözler şehit Ramazan Yeşil'in yanında bulunan yaralı asker...
  154. R

Hesap ver!

Bu savaşın komutanı kim?.. Türk ordusu bu ulusun en güvendiği kurumdur, bu ülkede anketler yapılmaya başlandığından beri hep açık ara öndedir. İsterdim ki, bu hafta içinde yeni bir anket yapılsın ve Aktütün baskınının bu güven duyusuna nasıl bir etki yaptığı ortaya konsun. Cumartesi...
  155. R

MİT uyarmış: Saldıracaklar

Aktütün karakoluna yönelik terör saldırısından sonra ortaya çıkan 'istihbarat zaafiyeti mi var' sorusunun bir anlamı kalmadı. Çünkü on gün önce MİT ve Emniyet İstihbarat uyarmış: Aktütün hedef olacak. Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Aktütün Sınır Karakolu'na yapılan saldırı konusunda...
  156. R

Ödenek şikayeti ne kadar doğru?

Maliye Bakanlığı'nın bütçe verileri "Mali yetersizlik yüzünden, karakolları taşıyamadık" diyen Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Iğsız'ın sözlerini doğrulamıyor. Maliye, geçen yıl Genelkurmay'a 12 milyar 997 milyon YTL'lik ödenek ayırmış ama... Maliye'nin geçen yıl Genelkurmay'a 12 milyar...
  157. R

Cumhurbaşkanı Gül'e tepki

Bildirgesine bak öyle konuş. Daha sizin kadar cahil yorumlar yapan görmedim. Yazıda sapıtan kim ? Ordayım diyosun . Onları görmedim diyorsun. Görmediysen çoluk çoçuk olduğunu benden mi ögrendi kendin mi gördün. Hangi haberleri aydın abinizin haberlerini mi? Zaten olayın amacı...
  158. R

TGB adlı örgüt cenaze namazını kılmaya mı gelmiş yoksa hükümeti protesto etmeye mi gelmiş ? TGB adlı örgüt cenaze namazını ve cenaze namaz adabını biliyor mu ? TGB Eskişehir sözde yönetim kurulu başkanları 1987-86 doğlu olması daha bir ilginç. Vatandaş protesto etmiyor örgüt protesto...
  159. R

Şehit cenazesini siyasete alet etmek istediler Eskişehir'de şehit Hasan Önal'ın cenaze töreninde Cumhurbaşkanı Gül ve Erdoğan aleyhine slogan atmaya davet eden gruba vatandaşlar tepki gösterdi. Şemdinli Aktütün Karakolu'nda şehit olan 15 askerden en rütbelisi olan Jandarma Astsubay Hasan...
  160. R

Güpegündüz 7 Saat Çatışma

Betondan bir kale gibi olması gereken Aktütün Jandarma Sınır Karakolu derme çatma barakalar ve çadırlardan oluşuyor. Aktütün’e 13 Eylül 1992’de düzenlenen ve 22 askerimizin şehit olduğu saldırıda Şemdinli Hudut Tabur Komutanı olan emekli Albay Erdal Sarızeybek, karakolu...
  161. R

Bu Sorular Cevap Bekliyor PKK'nın Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Aktütün Karakolu'na gündüz vakti gerçekleştirdiği saldırı birçok soruyu akıllara getirdi. Terör örgütü PKK'nın Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Aktütün Karakolu'na gerçekleştirdiği 5. hain saldırı Türkiye'yi ayağa...
  162. R

Gün ortasında roketatar, uçaksavar ve havanla yüzlerce terörist sınırı geçerek nasıl saldırabildi? Daha önce 4 kez PKK’lı teröristlerin saldırısına uğrayan Aktütün Karakolu önceki gün öğle saatlerinde yeniden saldırıya uğradı. Zap ve Avaşin kamplarından Basya Vadisi’ni kullanarak...
  163. R

Artık Yeter !

Gerçekten yeter!.. Zülfiyare dokunursa dokunsun. Fincancı katırları ürkerse ürksün. Dilerlerse bu satırların yazarını ve benzer görüş serdedenleri vatan haini ilan etsinler. Açıkça söylüyorum: 200 bin kişi ile bir avuç eşkıyanın-üç tane kıçı kırık PKK’lı sergerdenin hakkından...
  164. R

Karakola hain saldırı

Teskere öncesi böyle olayın olma ihtimali yüksektir. Nasıl 22 temmuzda seçim zamanı bir provokasyon olabiliyorsa teskere öncesi böyle birşeyde olabilir. Olayı bu kadar düz okuyan ve galyana gelen sizler olduktan sonra daha çok işimiz var. Terör olayının zamanlamasına bile dikkattinizi...
  165. R

PKK vuruyor hükümet uyuyor

Bu basit aciz yorumlara gülüyorum . Terörü fırsat bilip hükümete çatmayı görev edinmişler Şehit cenazelerinde siyasal simge yapanlarla aynı kefedesiniz. Sadece renginiz belli değil. Oda yüreksizliğinizdendir. Olayı bu kadar düz okuyan ve galyana gelen sizler olduktan sonra daha çok...
  166. R

Büyük gün geldi: İşte AKP sloganları!

Yok bunların derdi istedikleri hükümeti getirip. Dogan holdinge devleti peşkeş çektirmek. Ciger sarması diğer partilerle... Mesut Yılmaz boşuna meclise girmedi. Aydın abisinin görev vermesini bekliyor. AK Patiyi bir bölseler devlet resmen aydın abilerinin.. Gerci adam her yerden bağlamış...
  167. R

PKK saldırdı ağır kayıp var

Teskere öncesi böyle olayın olma ihtimali yüksektir. Lafı cımbızlama. Güvenlik seviyesini artırması gerekir. Ki sen daha iyi bilirsin Aktütün Karakolunu. Anlatsana dagların arasında her taraftan saldırı alabilecek bir durumda. Anlatsana kafanı dışarı çıkarırı çıkarmaz vurulacağını. Hatta...
  168. R

PKK saldırdı ağır kayıp var

Teskere öncesi böyle bir saldırı yapılması normal. Ama normal olmayan O karakolun sürekli saldırı alması. Nedenide çok basit . Karakol iki dağ arasında. Saldırı yapanlar hep yukardan ateş ediyor. O karakolun kapanıp yuksek bölgelere taşınması lazım. O kadar terörist nasıl tespit edilmemiş...
  169. R

Acı haberi televizyondan öğrendiler

Teskere öncesi böyle bir saldırı yapılması normal. Ama normal olmayan O karakolun sürekli saldırı alması. Nedenide çok basit . Karakol iki dağ arasında. Saldırı yapanlar hep yukardan ateş ediyor. O karakolun kapanıp yuksek bölgelere taşınması lazım. O kadar terörist nasıl tespit edilmemiş...
  170. R

Karakola hain saldırı

171. R

FLAŞ! PKK'ya tarihi darbe

İddan bu En çok kayıp 1990'larda Terörle mücadelede en fazla kayıp 90'lı yıllarda yaşandı. Genelkurmay Başkanlığı'nın verilerine göre; 1992'de 496, 1993'de 538, 1994'te 867, 1995'de 615 şehit verildi. Şehit sayısı 2005'te 92, 2006 yılında ise 87 olmuştu 22/10/2007 Ocak ayından bu yana 112...
  172. R

Şener olmadı Kemal verelim

28 Şubat sürecinin "dindar avcısı" Batı Çalışma Grubu'nun, SSK'nın başında olduğu dönemde, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nu da adım adım izlediği ortaya çıktı... Peki, Kılıçdaroğlu hangi sebepten fişlenmiş? İşte cevabı... 28 Şubat döneminde irticai faaliyetleri izlemek üzere...
  173. R

Diğer yılları araştırmam birşey ifade etmez çünkü doğruyu idrak edemeyeceksiniz.
  174. R

Aslında 2455 sayfalık iddanemeyi okuyup ona göre yorum yapmak daha iyi olur. İlk Sayfalar sadece suçlu ve sucu dur .Sonra bunların delillerinden bahsediliyor. Gazete ile google dan toplanmış bir iddanemye pek benzemiyor.
  175. R

CHP'deki yolsuzlukları, partideki iç çatışmalar ortaya çıkarıyor

EBB onların haberleri tarafsız onların haberleri doğru. Onlar hakaret eder onlar istediklerini yazar. Sen yazamassın.Çünkü sen sistemden yana değilsin. Sen Halksın.
  176. R

Majesty neye dayanarak böyle kesin konuşuyorsun anlamış değilim. Baykal bile Ergenekon yok dedi sonra "ergenekon çetesi" dedi. Daha siz diyemediniz.
  177. R

Uğur Dündar Açıklama Yaptı

Şamil Tayyar’ın Star’daki “Tuncay Özkan Uğur Dündar’ı gammazladı” yazısına Uğur Dündar bir açıklama yaparak cevap verdi. İşte Şamil Tayyar’ın o yazısı ve Uğur Dündar’ın cevabı… Şamil Tayyar'ın Star'daki yazısının ilgili bölümü...
  178. R

Tuncay Özkan'ın Marifetleri

Tuncay Özkan Kanal D'nin başındayken, Mesut Yılmaz'a ihbarda bulunarak Yargıtay üyelerini dinlettirmiş. Ergenekon tutuklusu Tuncay Özkan'ın, Kanal D genel yayın yönetmeniyken dönemin koalisyon ortaklarından Mesut Yılmaz'a ihbarda bulunarak Yargıtay üyelerini dinlettirdiği iddia edildi...
  179. R

Kılıçdaroğlu'nu bir de böyle okuyun

Halk ile sistemin kavgasını göremiyorsunuz. Geçmişte sisteme karşı Adnan Menderes, Turgut Özal , şimdi Tayyip Erdoğan. Yarın başka birisi . Ama siz hala sitemin kuklası olmaya devam edeceksiniz.
  180. R

Kılıçdaroğlu'nu bir de böyle okuyun

Artık İstanbulu Teröristlere Peşkeş çeker. Tabi İlk Başta Hiltonu Aydın Doğana Peşkeş çektikten sonra. Doğan Medyanın Övgü Makaleleri Kodu mu oturtur! Yılmaz ÖZDİL Parlayan bir yıldız: Kemal Kılıçdaroğlu Ahmet Hakan Gerçi Kılıçdaroğlu İstanbul a aday olsa hiltonu doğana verse yine...
  181. R

Baykal gitmezse rejim krizi çıkar

Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu’nun saygısızca ithamlarını, getirttiği dev ekranın karşısında, ‘goooolll’ çığırışları eşliğinde izlemiş. Kemal vurdukça coşmuş... Coştukça yerinde duramaz olmuş... Partililerle ‘çaaakk’ da yapmış mıdır? Yapmıştır...
  182. R

'Şeker'cileri gıcık etmeyin

Bir arkadaşım, Başbakan Erdoğan'ın "Bakıyorsunuz, bayram adını değiştirdi. Ne oldu bayramın adı? Tatil. Olmaz. Adını bir başka türlü de değiştirmişler şimdi. Şeker Bayramı. Bu dört dörtlük bir Ramazan Bayramı; ne Şeker Bayramı? Yani buna bir kültürel erozyon denir" sözlerine kızmış."Benim...
  183. R

Kabe'nin şok eden fotoğrafı

Yahudi Vehhabiler... Suudi Arabistan’ın resmi mezhebi olan Vahhabiliğin kurucusu Şeyh Muhammed bin Abdülvahhab’ın Yahudi asıllı olduğu açıklandı. Amerikan Washington Post gazetesi, ABD Savunma Bakanlığı’nın Saddam Hüseyin dönemi arşivleri üzerinde yaptığı askeri...
  184. R

Sonbahara Hazır mısınız?

Usb de 5 Volt vardır. 1 amper çekerse 5W yapar 5 watla nasıl ısınılır siz düşünün. Soğuk havalarda ısıtmayacagını düşünüyorum. Zaten sonbahar diyor. Kışı bununla geçirmeyi düşünmeyin :) Laptoplarda da tavsiye etmem :) Laptoplarda akım sınırlıdır 3,4A. Masaüstülerde 5 Volta 13 Ampelik bir değer...
  185. R

Kılıçdaroğlu'nun yaptığına bak !

186. R

Fırat Canlı Yayında Konuştu Video

AKP'li Dengir Mir Mehmet Fırat, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "kırmızı hat" iddiasını canlı yayında yanıtladı. Belgede tahrifat mı var? AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Perşembe günü TBMM'de yapılan tartışmada CHP Grup Başkanvekil Kemal Kılıçdaroğlu'nun sunduğu belgeyle...
  187. R

Aydın Doğan'ın "AT" Oyunu

http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/54998-dogan-atini-tempoyla-kosturmus.html VERİLMİŞ
  188. R

Gururumuz denizde

İlk milli savaş gemisi denize indirilmesi törenine katılan Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Başbuğ çarpıcı açıklamalar yaptılar... Başbakan Erdoğan, ilk milli tasarım savaş gemisi olan ''Heybeliada'' ile mayın avlama gemisi ''Akçay''ın denize indirilmesi, TGC İnebolu'nun komuta...
  189. R

Sülalesini SSK'dan ihya etmiş!

Sorulamıyor işte . Zaman aşımına uğruyorlar. Bir başbakan ve bakan yüce divanda beraat etti . Hemde 2001 krizine sebeb olan olayların yüzünden.
  190. R

Bir Zamanlar Fakirdi

sivaspor imamlara laf söylemedi. Sadece deyim kullanmak istedi .cemaat imam ilişkisine örnek vermeye kalktı. Mervenin imamlara hakaret edecegini zannetmiyoru.
  191. R

Bir Zamanlar Fakirdi

Biri ticaretten geliyor biri fakirlikten. su takip ettiğiniz siyasetcilerin iftiraları hareket ederseniz daha çok ters köşe olursunuz. İş hayatı 12 Eylül 1980’de İETT’den ayrılınca özel sektörde çalışmaya başladı ve bir müddet özel sektörde çalıştıktan sonra, 1982 yılında...
  192. R

CHP'li kadın vekilden namaz şov!

A partisi yada B partisine göre namaz değişmez. Aynı kurallar içinde kılınır. Baştada söyledim Kadın Vekil bir yere odaklanmış Hoca Tekbir aldı Cemaat tekbir aldı. En son kendisi namazın başladığını anladı ama Tekbir almadan ellerini bağladı. Namazı bilen birisi Tekbirsiz başlanmayacağını...
  193. R

Bir Zamanlar Fakirdi

Gürbüz Çapan'ın fakirlikten, Ergenekon finansörlüğüne yükseliş hikayesi... Eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Ergenekon terör örgütünün finansörlerinden biri olmakla suçlanıyor. Belediye başkanı olduğu ilk yıl 'yoksulluğuyla' övünen Çapan'ın, daha sonra Cumhuriyet Gazetesi'ne ortak...
  194. R

Sülalesini SSK'dan ihya etmiş!

Belgeleri iyi kontrol etsin. Halkı kandırmaya çalışmasın.. Kılıçdaroğlu Vukaat 2 Bize kimi Yıldız diye Tanıtıyorlar siz düşünün.. Ben hala idda ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olursa hiç saşırmayın. Hilton Residanz yapacaktır. Medya yıldızlaştırdı ya....
  195. R

Küçük Esnafa Vergi Yok!

Gıda da kdv %18 %8 düştü . %10 luk kısmı esnaf afiyetle yedi bize yansımadı.
  196. R

Küçük Esnafa Vergi Yok!

Yeni Gelir Vergisi Kanun Taslağıyla vergi tarifesi değişiyor. Yeni tarifeye göre artık küçük esnaf vergiden muaf tutulacak. İşte ayrıntılar... Belge almayan çiftçilere kamu desteğini engelleyen düzenlemeyle küçük esnaf da, 50 YTL harç ödeyerek edineceği esnaf belgesi karşılığında vergiden...
  197. R

Saçan gözaltındayken polis oldu

Dosya sayfalarının çok olmasının sebebi danıştay bombalamasından tutunda susurluğa ordan 1980 lere kardar devam ediyor olmasıdır. Böyle bir davanın uzun sürecegi kesindir.
  198. R

Hukukçu arkadaşlar üniversite öğrencisimi avukat arakdaşlar mı ? Kozmopolit şeyler den bahsettiğini düşünüyorsa olaylardan bi haber olma ihtimali yüksek. Kurtlar Vadisini izliyormusun ?
  199. R

Abdüllatif Şener: Dürüst vekilin AKP'de işi olamaz

Eleştirmediğin parti kalmadı. Bu partilerle iş olmaz dersen bu düzeni değiştirmen için tekrar parti kurman gerekir. Hadi parti kurdun halktan destek aldın. Peki bu ülkeyi yöneten elitlere karşı ne yapmayı düşünüyorsun ?
  200. R

2455 sayfalık iddanemeyi okuyanınız varmı ?
  201. R

Abdüllatif Şener: Dürüst vekilin AKP'de işi olamaz

M@jesty bir parti öner bari.
  202. R

CHP'nin Kalesi Rüşvetle Sallandı

3. Tarihi yazan mı iyi bilir tarihde rol alan mı iyi bilir.Tarih hocalarına ben gülmek istiyorum. sakıncası yoksa. 2. 55. Cumhuriyet Hükümeti ANAP, DSP ve Demokrat Türkiye Partisi tarafından oluşturulan azınlık koalisyonu kurdu. Hükümeti CHP dışardan destekledi. Arkasından Ecevit...
  203. R

Kadın Neden Dekolte Giyinir?

Beste iyi anlaman için son örnek veriyorum. Labirente atılmış bir fare için labirentin diğer ucuna peynir koy. Fare o peyniri bulmak için elinden geleni yaparmı yapmaz mı ? O labirente peynir koymasan fare dolanıp duracak. Ama peynir koyunca ulaşmak isteyecek. Erkeğin her ne şekilde...
  204. R

Senin için öyle olabilir. Ama karşındaki için öyle değildir. Erkeklerin neden kadınları anlamadığı için sızlanıp duruyorsunuz. Erkekle kadının aynı açıdan bakmadığını kendinizde biliyorsunuz. Dekolte senin için zararı yoktur ama erkek için olabilir. Her insan aynı kültür ahlak seviyesinde...
  205. R

Teşhir ticari ürünlerin sergilenmesi. bir olgunun sergilenmesi osmanlıca hukuk terimi meali: gösterme, etrafa duyurma, yayma. Örnek : Teşhir amaçlıdır http://sozluk.sourtimes.org/ Kadının vucut hatları güzeldir. Eşinizden hariç başka kimselere bunları göstermek teşhir değilmidir...
  206. R

Türkiye, bu üniversitedeki özgürlük direnişini konuşuyor

Yökün yönetmeliğini oku yazıyor mu türbanla girmek yasaktır diye ? Türbanı yada başörtüsünü sağcıda solcuda takıyor. 3-5 elitin türbanı ünüversitede görmemek için uydurulmuş kelimelerle avunuyorsunuz. Zamanında üniversitede görmek istemeyen Kemal Alemdaroğlu ( şu anki durumu belli...
  207. R

CHP'li Belediye Yardım Dağıtırsa..

Eray Ramazan Bayramı aslında FITIR Bayramıdır. Yardımlaşma bayramıdır. Zengine yardım etmende ne fayda var. Zengin zaten istediği yiyebiliyor.Yoksul aç insanlar var onları gözetmek gerekiyor.. Birilerini savunacam diye komik laflar etme lütfen.
  208. R

Ambargo kalkmamış işte. Ne zaman kıbrıs konusunda taviz verdi o zaman kalktı. Bazı şeyleri karıştırma Mthan. 17 Ocak 1978 - Ecevit Hükümeti, 218 ret oyuna karşı 229 oyla güvenoyu aldı. Böylece, CHP, CGP, DP ve Bağımsızlardan kurulu kabine, O zamanda koalisyon vardı. Siyasetci çekilmesini...
  209. R

Tehşirciliğin modern adı.
  210. R

Kandıl Dağı Bombalanıyor

Türk Hava Kuvvetleri'ne ait jet uçakları Irak'ın kuzeyinde bulunan Kandil Dağı'na operasyon başlattı. Yoğun bombardıman var. Türk jetleri Irak'ın kuzeyinde bulunan Kandil Dağı'nı bombalıyor. Irak'taki yerel kaynaklar çok sayıdaki Türk uçağının Kalatuka ve Kandil bölgesini bombaladığını...
  211. R

CHP'li Belediye Yardım Dağıtırsa..

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi, AKP'li Belediyelere özenip "Ramazan Yardımı" dağıtmaya başladı ama öyle bir hata yaptı ki baltayı taşa vurdu. Son günlerde arsenikli su yüzünden çıkan tartışmalarla sıkıntılı günler geçiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan yardımlarında ilginç bir...
  212. R

İŞTE RÜŞVETİN ŞOK SES KAYDI
  213. R

Afrika Kurbağalarının Gizli Silahı..

Kendin ekle amesfa :) Erinme diyecemde bugun 1 tane ilerde 1000 tane eklersin o yüzden vazgectim http://www.timeturk.com/Parmaklar-penceye-donusuyor-24761-haberi.html http://www.ntvmsnbc.com/news/458553.asp
  214. R

Şeker mi yoksa Ramazan bayramı mı..?

Aslı Fıtır Bayramı imiş. Birlik ve beraberliği bozmamak adına Ramazan Bayramı denilmesinde yarar vardır. Şeker Bayramı lafı çoçukların çoçuk mantığı ile verdiği bir karardır. Şekerleri çok sevdiğinden olsa gerek o gün çok şekerleri olunca "Şeker Bayramı" oluveriyor. Ağız alışkanlığı büyüyene...
  215. R

Din sömürüsüyle yüzleşmek

Atatürk'ü inkar etmek ahmaklıktır. Peki Fatih Sultan Mehmet , Kanuni Sultan Süleyman bunları inkar etmek ne oluyor . Yaşadığın toprakları alan 600 yıl burayı savunanlar olmasaydı ne dölü olurdun ?
  216. R

Madem ambargoyu biliyorsun da devamında Ecevitin yaptığı şeyleride yazsaydın ya ? Ecevite laf kondurmayacaksan 2001 krizine ne diyeceksin ? O zamanda ambargo vardı değilmi . Dolar 600 lerden 1200 lere fırladı. Her hafta zam geldi? Enflasyon aldı başını gitti. 1978 Ecevit ambargoya...
  217. R

Yıl 1977-1978 arası. İktidarda CHP var. Deniz Baykal da Enerji Bakanı! Türkiye benzin, et tüpgaz ve margarin kuyruğundan geçilmiyor. Hatta az su katılmış süt kuyruğu bile. İşte Deniz Baykal’ın bakanlık yaptığı dönemde gazetelere yansıyan haberlerden bir kısmını yayınlıyoruz: 1- AZ...
  218. R

İnternet 3 ay sonra ucuzluyor

Ulaştırma Bakanı Yıldırım, 2009’da hem mobil hem de sabit internet üzerindeki Özel İletişim Vergisi’ni indireceklerini açıkladı. Gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle iftarda bir araya gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, internet üzerinde uygulanan verginin yüzde...
  219. R

Hurriyet.com.tr'de Rezalet

Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesi kadın bedeni üzerinden "tık" kazanmada erotizm sınırını aştı şimdi de kadın düşmanlığı üzerinden "tık" peşinde. Akşam'dan Sevim Gözay'ın yazısının ilgili bölümü: Önce kötü haberi verip kurtulayım; bildiğiniz gibi Hürriyet gazetesinin internet sitesi...
  220. R

CHP'nin kalesi sayılan Çankaya Belediyesi rüşvetin belgesi olmaz sözünü tarihe gömdü. Çankaya Belediye Başkanı Eryılmaz'ın ses kaydı, dinleyenleri şoke etti! Ankara'nın Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz'ın rüşveti anlattığı ses kaydı, gündeme bomba gibi düştü! Eryılmaz, belediyedeki...
  221. R

Tuncay Özkan'ın Kilitlediği Kadın

Amesfa kusura bakma bunu iliştirmem gerekiyor arkadaşın bilgilenmesi için. Tuncay ile Deniz gezmişin ortak yönü var İlhan SELÇUK
  222. R

Siz değil, sizin Atatürkçü duygularınızı sömüren dolandırıcılara kinaye ediliyor. Gördüğüm kadarıyla hala devam ediyorsun Liderinizi iyi seçin. Kullanılmayın... Kullanılmaya devam da edebilirsin durumun ona musait. AK Partiye karşıyız diye sizin paralarınızla villalarda hatunlarla kalıyor.
  223. R

Konuyla ilgisi yoksa niye agresif davrandın. Benim kimsenin zorlamasıyla bir şey yazmam. Zaten düzgün yazdıktan sonra hiç bir mod admin seni atmaz. Tuncay abiniz paralarları çar çur ediyor kabak bize patlıyor. Tuncay abine sor sen kaç para edersin diye.
  224. R

Bu kadar cuk otururmu ya:icon_::icon_::icon_:
  225. R

Sizin erkekliğiniz postal görünce biter

Utanma duygusu kalmamış. Başka duygular önegeçmiş..Tamamen duygusal..
  226. R

Para Para :) amesfa bizde kuralım bi dernek :)
  227. R

İşte Sizin Kararınız.

Türkiye %40 fakirleştiriliyor sen Şaban Dişli diyorsun.. Ne diyebilirm ki...
  228. R

Lütfen Kimse Darılmasın

8 sayfa okudum .Kocaya varıp varamadığını öğrenemedik :D İşin şakası. Gençlerin cesaretli olması gerekir. Aldıkları kararı paylaşmalı, başkaların ne düşüneceğini kulak asmamalıdır. Hayat senin 3. sahıslara göre yaşayamayız..
  229. R

İşte Sizin Kararınız.

Onuda sen eklemişsin . Zaten hilton mevzusunda izin çıksaydı. Kılıçdaroğlunun K sinden haberiniz olmazdı.
  230. R

Adam toplanan paralarla sevgilisine ev alıyor 1800 dolarlık kiralık evde kalıyor. Tek bir yorum yok .. Atatürk nasıl sömürülüyor güzel bir örnek. Uyumaya devam..
  231. R

Tarihi Düello Sonuçlandı

Kılıçdaroğlunu destekleyenlerede ben yazıklar olsun diyeyim..
  232. R

Tarihi Düello Sonuçlandı

Uğraşmayın Kılıçdaroğlunu öne çıkartıyorlar. Şişli Belediyesinden işini halleden doğan İstanbul Belediye başkanı ile problemi var.Kılıçdaroğlu İstanbul Belediye Başkanı olursa Hiltonu rezistans yapacaktır..Sistematik gidiyorlar Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 2005 kurultayında CHP...
  233. R

İşte Sizin Kararınız.

Bizim Kararırımız mış ! Karasızları etkilemek için uğraşıyorşar. Örnekte olduğu gibi her site kendi görüşündekilerle doludur. Uğraşmayın Kılıçdaroğlunu öne çıkartıyorlar. Şişli Belediyesinden işini halleden doğan İstanbul Belediye başkanı ile problemi var.Kılıçdaroğlu İstanbul Belediye...
  234. R

CHP'li kadın vekilden namaz şov!

Arkadaşlar fazla eleştirmeyin. Belli şehit cenazesinde özellikle gönderilmiş. Namaz kılmadığı belli . Tekbir almadan ellerini bağladı. Sadece verilen görevi yerine getirmek için gitmiş olabilir. Vekilin suçu olmaya bilir . Onu ora kasıtlı gönderen varsa bulmak lazım. Kendisi gittiysede...
  235. R

Bu Haber Erdoğana Armağan Olsun

Sende sistemi çözmüşün. Sistemdeki burjuvanın derdini ve dinini bilmedikleri sürece yerimizde patinaj yaparız.
  236. R

Polis Derin Devleti mi?..

Olayın içinde biri olarak sende servis yap. Sen daha çok şey biliyorsundur. Senin üstüne yoktu zamanında Cumhurbaşkanı ile görüşmeler yargıyla görüşmeler. Elindeki derin devlet kaçıp gidiyor onun feryadını yapıyorsun...
  237. R

Öylesine Başbakan...

Niye 26.05.2008 çünkü Vakit gazetesinin ortalamasını bozan iki tiraj dan biri o . Anlık değerlere göre yorum yaparsan karemale dönersin. Ortalamaları göz önüne al. Yazarın "tirajımız arttı" kelimesini verdiğim istatistiklere göre doğru buluyormusun ? Bana kulp bulmayı boş ver cevap ver..
  238. R

Öylesine Başbakan...

Milliyet 2007 ve 2008 haziran ve 2008 temmuzda ortalaması 210 bin civarı. Vakit 2005 yılından 2008 temmuz a kadar 65 bin ortalama.. Karamel eğrisi çiz istersen A.VAKİT 68.193 68.863 12.09.2005 - 18.09.2005 tarihleri arasında A.VAKİT 65.887 67.282 11.09.2006 - 17.09.2006 tarihleri...
  239. R

Öylesine Başbakan...

Gazete SATIŞ ÖNCEKİ MİLLİYET 247.606 250.839 11.09.2006 - 17.09.2006 tarihleri arasında MİLLİYET 214.319 210.323 10.09.2007 - 16.09.2007 tarihleri arasında MİLLİYET 209.301 216.040 26.05.2008 - 01.06.2008 tarihleri arasında MİLLİYET 216.511 207.155 14.07.2008...
  240. R

Polisler Tuncay Özkan'ın evini bastığında alt katta odaya kilitlenmiş güzeller güzeli bir manken buldular. İşte çok ilginç olayın ayrıntıları.. Özkan, Eruygur’a bağlı olarak örgütün lobi faaliyetlerini yürütmekle, doktoru Özcan, emekli askeri savcı Güvendiren ile Danıştay’da...
  241. R

Başbakan Hangi Gazetecileri Seviyor, Hangilerini Sevmiyor?

Türev diye bahsettiğin kişiler Nazlı Ilıcak'tan çekiniyor. Sabah Fehmi Koru'yu bilinenin aksine sevmiyor. Yeni şafak İlginçtir; Ali Bulaç'ı sevmiyor. Zaman Sevdiği idda edilen kişiler . Cengiz Çandar'ı takdir ediyor ancak okumuyor. Hürriyet Fikret Bila'yı sevmiyor, saygı...
  242. R

Bencede birileri basını takip ediyordur. Ama bu listeyi sürelik takip edemez. Arada bir kırk yılda bir ilgilendiğini bi yazı olursa o zaman okur. Bir kaç kez okuduğu adam hakkında seviyor yada sevmiyor duygusu oluşurmu bilemem. İkinci nokta haber kendi içinde çelişiyor Aşşağıyı dikkatli...
  243. R

Kıyamet bugün kopuyor

Kılıçdaroğlunu ön plana çok çıkardılar. İstanbul için Belediye başkanlığına aday olursa hiç şaşırmayın..
  244. R

Başörtüsü yada türban özgür olmadıkça bu kavga bitmez. Halkın isteği bu olduğu sürece her zaman bir parti olacaktır. Geçmişte A günümüzde B ilerde C partisi olacaktır . Birbirimizi kısıtladıkça daha çok AB ye özgürlük adına taviz vereceğiz. Devleti yönetenler burjuvalardır. Burjuvanın...
  245. R

Belediye'ye sert TOKAT!

Yaratıcı başlıklar :)
  246. R

Bu ayin Türk basınında manşet olmaz!

Medya tartışmasının sebebi bu gazetelerin iki yüzlülük yapmasıdır. Muhafazakar kesimin havaalanı gibi yerlerde süper marketlerde namaz kılmasını irticaa diye manşete taşıyarak yaygara yapmasıdır. Bu yalan medya tartışması geçmişten geliyor deniz fener e.v. dosyasıyla meydana çıkmadı.
  247. R

Atamasına engel olmak için o şekilde çayırtı edecekler.Ya bunlar sabit matıkla çamur atıyorlar. Bir kesim yapıyorsa direk suçlu gözüyle bakıyorlar.
  248. R

Belediye seçimlerine kadar bu kavgalar sürer. Ondan sonra ortalık sakinleşir.
  249. R

Hürriyet Milliyet ve Radikale Mahkemeden Yalanlama

Çok ağır bir itham. Basit bir düşünce. Bu üç gazetenin haber kaynakları aynı . Kasıtlı olarak gerici haberleri aynı anda yayın yapıyorlar. AA yazan bi haberine tutupta yalan diyemeyiz. Gel görki bazı haberlerde bile işlerine gelen yerleri alıyorlar diğer yerleri kesiyorlar. Diğer...
  250. R

Merve sen yenisin galiba .Bu kavgalar 22 Temmuzdan beri vardır.
  251. R

Hepsini okuyamıyorsa onun için takip edenlerin sevdiği yazarlar olma ihtimali yüksek değilmi ? Bu kadar yazarı o kadar işin arasında nasıl hatırlıyor hayret? Tek tek söylemiş baksanıza :D Liste abartılı değilmi.. Yerseniz...
  252. R

Yandaş Medyanın Yalan Haberi

Teşekkür ederim . Anlamını biliyorum sen zahmet etme yazmada problem olmuş. Konuya verilecek cevap kalmamış yazım hatalarım inceleniyor. Güle Güle
  253. R

Uyarmadın Deme Fadime!

http://forum.shiftdelete.net/begenilen-kose-yazilari/54276-uyarmadin-deme-fadime.html verildi
  254. R

Yok mahkemeye değil siteye tekzip ediyorum. Medya yalanlarını tek tek ortaya döküyoruz. Siz yandaş meyda diyip işin içinden çıkıyorsunuz. Kolay yolunu bulmuşsunuz. Millet kime inanacak siz düşünün.
  255. R

Oda Tv Soner Yalçın Hürriyet Yazarı Künyeye bakmıyorlar. Bu oda tv nin daha çok saçmalıkları var ben tekzip ede ede bıktım .
  256. R

Hürriyet Milliyet ve Radikale Mahkemeden Yalanlama

Bir dönem Denizli ile ilgili çok sayıda yalan ve çarpıtma haber üreten Hürriyet, Milliyet ve Radikal Gazeteleri'nin yalancılığı mahkeme tarafından teyit edildi. Öğrencilere "Dinin Direği Namaz" isimli kitabı dağıttığı iddiasıyla bu üç gazete tarafından linç edilen öğretmen mahkeme tarafından...
  257. R

Türkiye'nin en dürüst gazetecisi kim ?

Gözden Kaçıranlar için tekrar edelim.
  258. R

Tuncay Özkan'dan SKANDAL -

Yalnız dikkat et içeriye almasınlar.Askerin isimlerini ayarla. Doldur boşattaki adamıda unutma. Pardon unutmuşum . Gerçekleri yalan diyen bir zürriyete sahip olduğunuzu.
  259. R

CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddialarını Nazizm ve Almanya uzmanı, Alman Gizli Servislerinin Türkiye Operasyonları diye kitap çıkaran Talip Doğandır. Ayrıca Chp den hariç başka partilerinde yardım aldığını. Bu vakfın Atatürk'e dil uzattığınıda görebilirsiniz. Adamın canlı...
  260. R

Bir şey soracam bi günde bütün gazetecileri okuyabilirmisiniz? Hele bu başbakan ise sürekli yogun ise .. Başbakan dan geçtim. Siz bir gunde gazetelerin hepsini de geçtim yarısını takip edebilirmisiniz? Oda Tv saçmalardan seçmeler.
  261. R

İnanmamakta özgürsün . Niye inanıyorsun ki . Benim gazetem tezkip edilmiyor sürekli. Gözlerinle gördüğünede inanmayacaksın ? Gözlerinde yandaş medya oldu desene ? http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Dagl%C4%B1ca+Komutan%C4%B1+Yarbay+Onur+Dirik+konu%C5%9Fuyor&btnG=Ara&meta=
  262. R

Puzzle devam ediyor. Youtube ne zaman yenişafağın türevi oldu ? Ergenekondan içeriye alınanlar listesine bak istersen. Daha 2 gün oldu. Bunlar iddadır. Ateş olmayan yerdende duman çıkmaz. İkiside ergenekonda birleşiyor. Birde söylediklerini işitince insan huylanıyor.
  263. R

Ergenekon - Terörist Başı - Tuncay Özkan al sana puzzle birleştir bakalım.
  264. R

Doğanın Mektupları diye birşey var bilirmisin. Gerçi yaşın ermez bunlar için. Her hükümette bu mektuplar ortaya çıkar . 1,5 yıldır dava sürüyor. Kanaltürk br kaç kez bahsediyor. Doğanda tık yok . Hilton ve CnnTürk için düğmeye basıyor. Almayandaki Deniz Feneri e.v. öne sürüyor ya göz yumacan...
  265. R

Düzeltme ve özür...

2008 Hükümetten Hilton Arazisi ve CnnTürk Yayını için izin isteyen Doğan istediğini alamadığında Yılmaz Özdil Doğan için kalemşörlük yapar.
  266. R

Niye inanmıyorsun ki ? Adam kendi kanalında söylemiş. Haberin videosu var .Tıkla izle . Motajmı yoksam :D
  267. R

İlk başta hangi kanunda yasaklanmış onu bulabilecekmisin ? Net bir şekilde baş örtüsü yada türban yasak diyen bir kanun. Yorumlayarak gelme bana. Burdaki insanın özgürlüdür. Özgürce giyinemiyorlar bile. Sadece üniversitede okumak için bile razı gösterilmiyor.. Çok tartışıldı zaten...
  268. R

Oda bişeymi habere bakın siz. 28 Şubatın mimarları fişleme yapmış .Parlayan Yıldız Kemal Kılıçdaroğluna . 28 Şubatı savunan arkadaşlarda vardı aramızda. Onlar bu habere inanacak mı ? Bu ülkeden dinden çok Atatürk sömürüsü yapılıyor. Her Atatürkçüyüm diyenlerin peşinden gidiliyor.
  269. R

Kılıçdaroğlu'na şok suçlamalar!

Ahmet Hakana gerek yok onun avukatı burda birazdan yalan der çıkar.
  270. R

Çankaya'da içki dayağı şikayeti!

2 Sayfada en sonda senin yazın var. Okumayla ilgili problemin varsa bol bol gazete kitap okuyarak geliştirebilirsin. Senin yazıdığına göre yorum yaptık. İkimizde serseriliği savunmadık. Kafandaki ön yargıdan öyle algılıyorsun. Tekrar yazıyım "Herkesin inancını kendisine kardeşim. İçki mi...
  271. R

Bakalım derdini anlamış mıyım ? Zam gelince Ak Partinin iç yüzü anlaşılmış mı oluyoruz ? Bir partinin iç yüzünü görmemek için zam gelmemesi mi lazım ? (5 yıl boyunca elektiriğe zam gelmedi ya . ) Bu ne çelişki. Yaşın yetiyorsa 2001 Krizinde ne olduğuna bak.2001 Türkiyeyi %40 fakirleştirenlere...
  272. R

Kılıçdaroğlu'na şok suçlamalar!

273. R

Hangi hükümet olursa olsun böyle bir tepki geleceğini kendileride biliyorlar. Sadece böyle haberlerin her zaman ayyuka çıkması tek nedeni bujuvanın seçtiği partinin hükümet olmaması. Halkın kendi seçtiği ile halka seçtirilen parti farkı. Burjuvaları anlıyorumda siz halk niye galyana...
  274. R

Sözümü tekrarlıyorum. Müslümanlar için mübarek bir ayda ORTADA(Halka Açık Alanda) içki içmekte saygısızlık değilmidir ? Herkesin inancını kendisine kardeşim. İçki mi içiyorsun iç, oruç tutmuyorsan tutma. Beni ilgilendirmez zaten. Oruçlu bir insanın karşışında sigara içmek yada yemek yemek...
  275. R

Benim açtığım konulara kafanızdan yorum yazdığınızı çok iyi biliyorum. Kafanızdaki siyasi görüşe göre yorum yazdığınızı, hatta içinizdeki nefreti kustuğunuzu açık seçik görebiliyorlar. Yalancı medyanın haberlerini buraya taşıyarak manipülasyon yapma gayreti içinde olduğunuzu görmemek elde...
  276. R

Zahid Akman'a cevap verecekler mi? Video RTÜK Başkanı Zahid Akman bir çok kez yalanlamasına rağmen hakkında yapılan haberlerin tekziplerini yayınlamayanlara çağrı yaptı.. Şimdi cevap bekliyor... Hakkında yapılan asılsız haberleri dün NTV'de sert bir dille eleştiren ve iddiaları yalanlayan...
  277. R

Türkiye'nin en dürüst gazetecisi kim ?

Dürüst gazeteci denilince sizin aklınıza ilk olarak kim geliyor? Türkiye'de şu günlerde gün yüzüne çıkan kirlenmeden gazeteciler ne kadar sorumlu? Gazeteci Taha Kıvanç dün Yenişafak’taki köşesinde “Kaset koleksiyoncusu” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Bu yazıyı gazeteci...
  278. R

Kaset koleksiyoncusu

Son gözaltına alınanlardan biri 28 Şubat'ın simge isimlerindendi; ben henüz onun rolünden habersiz, “Bütün bunlar tezgâh” diye yazarken, birileri “Gözümüzle gördüğümüz şeyi bile farklı yansıtıyor, komplocu bu” diye üstüme üstüme geliyorlardı. Şimdi o dönemin...
  279. R

Uyarmadın deme Fadime!

Yeni taktik buymuş: Darbe yaptırıp yok edemeyince, seçim sandığında dize getiremeyince, miting düzenleyip tutturamayınca, gizli örgüte adam vurdurup bomba attırıp söktüremeyince, "yolsuzluklardan" vuracaklarmış... Halk bakacak, "aaa, bunların arasında da yiyiciler varmış yahu" diyecek, oyunu...
  280. R

Erdoğan, kaş yapayım derken göz çıkardı

Yaşınız daha genç Türkiyede ne olup ne bittiğinden haberiniz yok. Ancak medyadan gördüklerinizi inanıyorsunuz. Tabi medya güvenilirliğide önemlidir. Peki Birandın geçmişini biliyormusunuz ?
  281. R

Ahmet, Kemal'den etkilendi!

Sanırım sözlerim acıttıki bişeyler yazma ihtiyacı hissettiniz. Medya sizi iyi kandırmış kandırmayada devam ediyor . Deniz Feneri e.V iddanemesinde AK Parti yada Başbakan adı geçmemiştir. CHP Doğan iş birliği ile böyle lanse edilmeye çalışıldığı hatta bazılarınız inandığını biliyorum. Deniz...
  282. R

Dinleme komisyonu inanamadı!

Sana geçende söyledim ama sen okumamışın. Devam eden Ergenekon davasının iddanemesi 2455 sayfası internette geçiyorvardır. Bu iddanemeyi açıp okursan dinleme ayrıntılarını öğrenebilirsin. Hatta sende bi dinleme haberi yaparsın. Belirli bi medyanın bu haberleri yapması diğer medyanın...
  283. R

Tabiki Birand "Deniz Feneri, Erdoğan sayesinde AKP'ye tam yapıştı" kasıtlı olarak yayınlamıştır. Nedeni gündemde az daha tutmak. Aşşağıdaki haberde AK Partinin nasıl olaya dahil edilmeye çalışıldığını görebilirsiniz. Sanırım çamur tutmamış tekrar suvamaya başlamışlar. Kolay gelsin ne...
  284. R

Siyasetten nefret ediyorsan beni soyacağını nerden biliyorsun ? 2001 yılında donumuzu çalmaya kalkanlar şimdi bize ders mi veriyor ? Bir başbakan niye uğraşır ? Sürekli partisine yalan haberlerle saldırılırsa yayınladıkları tezkipleri yayınlamazlarsa, üstüne üslük birde karşısına çıkıp...
  285. R

Ahmet, Kemal'den etkilendi!

Benim sevdiğim bi üçleme var. CHP = İş Bankası İş Bankası = Doğan CHP = Doğan Realist derki "CHP'yi savunan medyaya, inananlara kapak olsun" Tarafsızmış :D
  286. R

%99 müslüman olan bir ülkede Mübarek bir ayda ortada içki içmekte ne kadar saygısızlıksa o saygısızlığı yapan kişiye karşıtların ceza vermesi daha kötüdür. Herkez aynı kültürde aynı seviyede değildir. Sana bir örnek üniversitelerde sözde vatanseverler Ramazanda yemek yiyen sol görüşlü...
  287. R

Web Messenger'i engellemek

netstat komutuyla programların portlarını bularak engelleyebilirsin.
  288. R

Yazma bilgisizliğin ortaya çıkmasın. Gördüğüm kadarıyla medya haberlerini önüme delil olarak sunmuşsun. Medyanın konumu hakkında bi yazı vereyim. Dehşet Dengesi Ulema = alimler, bilginler . İslam dini ile ilgili konularını İslam alimlerine sormak gerekmez mi ? Kaynak Olayı Nerden...
  289. R

Savcılık kararı ile hangi siteler kapatıldı?

emeğe saygı.
  290. R

Dinleme komisyonu inanamadı!

Çıngar çıkartıyordunuz herkes dinleniyor diye. Komisyonda kuruldu hani dinlenenler nerde .Hatta Zekeriya Beyaz yakalamıştı dinleyeni :D Keşke o başvursaydı. Başlığa bak içeriğe bak. O kadar dinlenme haberleri yapıldıki başlığı bile Dinleyemiyorlarmış diye atamadılar sahtekarlar
  291. R

Türklerle Yahudiler akraba mı?

Geçmişte ne işiniz var ki. Gelin günümüze . Her gün yüzlerini görüyorsunuz dönmelerin...
  292. R

Chp li Kılıçdaroğlu Perşembe Günü Canlı Yayına Davet Ediyor

Kapı gibi belgelerle idda mı atıyor iftira mı atıyor bilemedik.
  293. R

Asıl kaş yaparken göz çıkartan sizin gibi tarafsız gazeteciyim diyenler. Patronuna selam söyle.
  294. R

Ne yapıyor ispatla bakim ? Din konusunda en ufak bir şey söylediğinda kapatma dava açılırken sen diyorsun ki Ak Parti yapıyor. Geçmişte kalmayın güncelleyin kendinizi.
  295. R

Chp li Kılıçdaroğlu Perşembe Günü Canlı Yayına Davet Ediyor

Gelmeyen Kılıçdaroğulu hemde yandaş medya diye tabir ettiğiniz kanalda değil HaberTürke gelmedi. Bilmiyorsanız araştırın. Doğan Medya gibi haber özenmeyin.İftira atmayın. Haberlerini izleyen varmı ? Tarafsızmı yoksa tarafmı bilemedim. Gene doğan medya gene reyting.
  296. R

Hürriyet'in acısı bundan mı yoksa?

Bir başbakan niye uğraşır ? Sürekli partisine yalan haberlerle saldırılırsa yayınladıkları tezkipleri yayınlamazlarsa, üstüne üslük birde karşısına çıkıp Hilton Arazisine izin isterse ne yapabilir ? Burdaki bir çok arkadaş bu medya gurubunu yolsuzluklara karşı savaştıklarını zannediyorlar...
  297. R

Sağlık Bakanımız çocuk doktorudur

:icon_:
  298. R

761 teğmene darbe maili

Şamata yapmak mı . Bu yorumları gençliğinize veriyorum artık. Ergenekon iddanamesinin bir sayfasını bile okumadan gördüğünüz haberelere göre yorum yapmanızdan sıkıldım. Biraz araştırın. Uyanın.. http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=175956
  299. R

İşte Başbakanın Sevdiği Medya

Çapıtılmış bişi yok. İşine gelmemiştir. Dişli ve Akman hakkında sadece iddadır. Sonuçlansın ondan sonra konuş !!! Yazıkkı bu yalan haberlerle besleniyorsunuz. Elinizde başka koz yok... Yenilen pehlivan güreşe doymaz mış... Başbakan mı Başbakanlığa ve Gaziantep Belediyesine sana delil...
  300. R

Eski bir mektup

mitci candündar. 1980 lerde kime hizmet ettiğiniz onuda yazsanıza ..